Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

15.11.2019. 23:50

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Es jau atejā ielēcu, te ir labi.
Paveras plašs skats uz notikumiem.

Atbildēt

érgla knàbis

14.11.2019. 20:50

»

Niknais

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās


STASI agents pamodies. Cik tev maksà honoràru katru ménesi?

Atbildēt

a,ko

14.11.2019. 20:33

»

Labais

A Laimdota klusē


vina bija Kina,vina te ni pri com !

Atbildēt

?

14.11.2019. 20:31

»

nu

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā


ebreji uzmet pastalas ? bet dazi tomer Gruzija dabuja miljoniem lielus otkatus !labi ,ka straujuma neko nezinaja,jo vina bija Kina !

Atbildēt

Un vēl tie plušķi daūja

14.11.2019. 13:54

»

hi hi

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai


krimināllietas ar Rimševicu, kuru ASV izvilks no krimināllietām, jo pildījis vusus ECB uzdevumus un papildus iniciatīvu (hmm vai paša iniciatīvu, vai ECB?) grāvis LV ekonomiku finansu instrumentiem.

Atbildēt

nu

14.11.2019. 13:18

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā!

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 12:07

»

VAU

arī šis no ..liešu saimes kopas čupas,nav grūti atpazīt


dzimtā valodā tavs niks ir "gaf"

Atbildēt

eksis

14.11.2019. 11:34

Kāpēc nav pārsūdzams? Vai tad apgabaltiesas spriedumus nevar pārsūdzēt augstākajā tiesā?

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 11:30

kāda afēra? afēra tā ir krieviem, kas netika pie Citadeles. kā šeit pat - pietiekkomā bija uzskatāmi parādīts, Citadele tika pārdota VIENĪGAJAM pretendentam, kas nebija saistīts ar krievzemi. pie šādiem apstākļiem runāt par "afēru" var tikai valsts ienaidnieki. visiem zināms, ar ko beidzas visas ar krieviju saistītās bankas.

Atbildēt

hi hi

14.11.2019. 11:25

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai.

Atbildēt

MANTA

14.11.2019. 11:03

»

Labais

A Laimdota klusē


Ciniski glupa, glupi ciniska?

Atbildēt

Kā izpaužas 4. korporācijas vara Latvijā

14.11.2019. 09:44

caur organizēto noziedzību, lai grautu LV ekonomiku? Tēma ir plaša, sākot no korupcijas veicināšanas un kontroles ar KNAB rīcību, kura atļauta un organizēta ar Operatīvās darbības likumu - atcerieties, pazuda nauda no seifa KNAB telpās.. u.c. notikumi ..Jurašu un Potapovu slependienesti virzīja politikā.. Un beidzot ar parastiem kriminālnoziegumiem gan policijas darbinieku vidū, gan saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kas ļauj policijai un prokuratūrai, izmeklēšanas tiesnešiem organizēt un kontrolēt kriminālnoziegumus dažādās ekonomikas sfērās it kā sabiedrības drošības interesēs.

Tieši un konkrēti kriminālnoziegumu fakti no varas korporācijas puses, kuros bija iejaukta Satversmes tiesa ar savu bezdarbību - A. A. Bērziņa piekaušana un spīdzināšana Čehijas un Latvijas cietumos pretēji labvēlīgam A. A. Bērziņam LR tiesas spriedumam, LR galarezultātā izdodot divus pilnīgi pretrunīgus spriedumus, kas bija Satversmes tiesas pienākums atrisināt šo pretrunu par labu A.A. Bērziņam.

Un otrs fakts - zvērīga VDD iestāžu pensionāra L. Grantiņa piekaušana un sakropļošana, aizturot un nogādājot Rīgas Centrālcietumā, ilgstoši apstrādājot aizliegtiem psihotroniem ieročiem Centrālcietuma ieslodzījumā, izvirzot apsūdzības it valsts varas vardarbīgā maiņas mēģinājumā. Atbrīvoja viņu vien pret drošības naudu, jo viņam ir arī Vācijas pilsonība.


Tiesībsarga institūcija Latvijā ir formāla un parazitējoša iestāde.

Atbildēt

Niknais

14.11.2019. 08:14

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās

Atbildēt

Līdzējus no LV neuzmeta

14.11.2019. 06:39

»

hjk

Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms


Bet viņi savā nezināšanā neiedomājās, ar ko viņiem darīšana. Jāsaprot un jāzin, kā FRS kopš 1913. g. dibināšanas, kura pakļāvusi ASV valdību, Kongresu, visus ASV, UK, Izraēlas izlukdienestus ar savu "dziļo varu" sagrāva PSRS. Tagad tas labi zināms - ar PSRS un KGB (VDK) augstākās vadības korupciju - šīm personām tika radīti ofšoru konti Šveices un citās bankās no PSRS pārdotās naftas naudas. Tā PSRS sagrāvi realizēja no ārpuses, bet no iekšpuses sagraušanai tika doti uzdevumi PSRS vadībai - ar noziedzību visās varas struktūrās, sagraujot ekonomiku - likumīgā zagļa institūts, KGB- VDK organizētā noziedzība līdz šai dienai utt. Te arī izgaismojas censoņa no Latvijas M. Bunkus slepkavība, muļķu Citadeles lietā uzmešana un reālā un dziļā specdienestu organizētā noziedzība mūsdienu Latvijā - visām liela mēroga korupcijas lietām utt. To visu mērķis ir graut valsts ekonomiku.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:

1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,
2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,
3. valstu suverenitātes mazināšanai,
4. pasaules valdības izveidošanai.

Šos jautājumus jāpatur vērā, redzot, kādus mērķus grib sasniegt ASV valdība, kura faktiski ir FRS marinete ar Romas klubu kā intelektuālo centru.

Nesen pavīdēja ziņa, ka uz Havaju salām no zemūdenes tika izšauta kodolraķete. It kā to esot notriekusi un iznīcinājusi ASV aizsardzības sistēma. Vēlāk noskaidrojās, ka zemūdene, kas izšāva šo raķeti nepieder ASV, bet pieder FRS.

Nesen D. Tramps uzdeva veikt auditu (finansu izdevumi) aizsardzības ministrijai, jo bija aizdomas, ka budžeta nauda tiek izšķērdēta un izzagta milzu apmēros. 1200 auditoru veica pārbaudi 1000 ASV armijas vienībās. Pirms trim nedēļām iegūtie dati ir noslepenoti.

Atbildēt

Ancāns

13.11.2019. 23:30

Uzmeta

Atbildēt

kūma

13.11.2019. 23:21

un neviena paša no JKP atbastītāju loka.... var saprast kompromisa iztrūkumu

Atbildēt

Labais

13.11.2019. 23:06

A Laimdota klusē?!

Atbildēt

hjk

13.11.2019. 23:02

»

K

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu


Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms.

Atbildēt

neko nesapratu

13.11.2019. 22:54

Pirmās instances tiess spriedums galīgs un nepārsūdzams?

Atbildēt

jaajaa

13.11.2019. 22:29

...labi būtu šo papildināt ar Citadeles pēdējo četru gadu pārskatiem...un vēl...ar kādu vārdu latviešu valodā apzīmē to, kas 800 miljonus pārdod par 75 ?...un ar kādu to, kas par 75 miljoniem nopērk 800 ?...un nav jābūt baigam pareģim, lai saprastu, kāds būs gala iznākums...:)

Atbildēt

K

13.11.2019. 22:15

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu.

Atbildēt

Info

13.11.2019. 21:58

»

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā


Viens no slepenajiem kandidātiem ir Nils Melngailis, kurš sev izcēla pamatīgu kušķi no Revertas.

Atbildēt

Domātājs

13.11.2019. 21:53

Un kuri bāleliņi slēpjas aiz amerikāņiem?

Atbildēt

Tie muļķi jau cieta sakāvi

13.11.2019. 21:45

pirms uzsāka tirgošanos.

Atbildēt

nu gnu

13.11.2019. 21:39

tūdaliņu sarakstu pls....

Atbildēt

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

13.11.2019. 21:37

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...