Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

15.11.2019. 23:50

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Es jau atejā ielēcu, te ir labi.
Paveras plašs skats uz notikumiem.

Atbildēt

érgla knàbis

14.11.2019. 20:50

»

Niknais

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās


STASI agents pamodies. Cik tev maksà honoràru katru ménesi?

Atbildēt

a,ko

14.11.2019. 20:33

»

Labais

A Laimdota klusē


vina bija Kina,vina te ni pri com !

Atbildēt

?

14.11.2019. 20:31

»

nu

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā


ebreji uzmet pastalas ? bet dazi tomer Gruzija dabuja miljoniem lielus otkatus !labi ,ka straujuma neko nezinaja,jo vina bija Kina !

Atbildēt

Un vēl tie plušķi daūja

14.11.2019. 13:54

»

hi hi

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai


krimināllietas ar Rimševicu, kuru ASV izvilks no krimināllietām, jo pildījis vusus ECB uzdevumus un papildus iniciatīvu (hmm vai paša iniciatīvu, vai ECB?) grāvis LV ekonomiku finansu instrumentiem.

Atbildēt

nu

14.11.2019. 13:18

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā!

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 12:07

»

VAU

arī šis no ..liešu saimes kopas čupas,nav grūti atpazīt


dzimtā valodā tavs niks ir "gaf"

Atbildēt

eksis

14.11.2019. 11:34

Kāpēc nav pārsūdzams? Vai tad apgabaltiesas spriedumus nevar pārsūdzēt augstākajā tiesā?

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 11:30

kāda afēra? afēra tā ir krieviem, kas netika pie Citadeles. kā šeit pat - pietiekkomā bija uzskatāmi parādīts, Citadele tika pārdota VIENĪGAJAM pretendentam, kas nebija saistīts ar krievzemi. pie šādiem apstākļiem runāt par "afēru" var tikai valsts ienaidnieki. visiem zināms, ar ko beidzas visas ar krieviju saistītās bankas.

Atbildēt

hi hi

14.11.2019. 11:25

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai.

Atbildēt

MANTA

14.11.2019. 11:03

»

Labais

A Laimdota klusē


Ciniski glupa, glupi ciniska?

Atbildēt

Kā izpaužas 4. korporācijas vara Latvijā

14.11.2019. 09:44

caur organizēto noziedzību, lai grautu LV ekonomiku? Tēma ir plaša, sākot no korupcijas veicināšanas un kontroles ar KNAB rīcību, kura atļauta un organizēta ar Operatīvās darbības likumu - atcerieties, pazuda nauda no seifa KNAB telpās.. u.c. notikumi ..Jurašu un Potapovu slependienesti virzīja politikā.. Un beidzot ar parastiem kriminālnoziegumiem gan policijas darbinieku vidū, gan saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kas ļauj policijai un prokuratūrai, izmeklēšanas tiesnešiem organizēt un kontrolēt kriminālnoziegumus dažādās ekonomikas sfērās it kā sabiedrības drošības interesēs.

Tieši un konkrēti kriminālnoziegumu fakti no varas korporācijas puses, kuros bija iejaukta Satversmes tiesa ar savu bezdarbību - A. A. Bērziņa piekaušana un spīdzināšana Čehijas un Latvijas cietumos pretēji labvēlīgam A. A. Bērziņam LR tiesas spriedumam, LR galarezultātā izdodot divus pilnīgi pretrunīgus spriedumus, kas bija Satversmes tiesas pienākums atrisināt šo pretrunu par labu A.A. Bērziņam.

Un otrs fakts - zvērīga VDD iestāžu pensionāra L. Grantiņa piekaušana un sakropļošana, aizturot un nogādājot Rīgas Centrālcietumā, ilgstoši apstrādājot aizliegtiem psihotroniem ieročiem Centrālcietuma ieslodzījumā, izvirzot apsūdzības it valsts varas vardarbīgā maiņas mēģinājumā. Atbrīvoja viņu vien pret drošības naudu, jo viņam ir arī Vācijas pilsonība.


Tiesībsarga institūcija Latvijā ir formāla un parazitējoša iestāde.

Atbildēt

Niknais

14.11.2019. 08:14

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās

Atbildēt

Līdzējus no LV neuzmeta

14.11.2019. 06:39

»

hjk

Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms


Bet viņi savā nezināšanā neiedomājās, ar ko viņiem darīšana. Jāsaprot un jāzin, kā FRS kopš 1913. g. dibināšanas, kura pakļāvusi ASV valdību, Kongresu, visus ASV, UK, Izraēlas izlukdienestus ar savu "dziļo varu" sagrāva PSRS. Tagad tas labi zināms - ar PSRS un KGB (VDK) augstākās vadības korupciju - šīm personām tika radīti ofšoru konti Šveices un citās bankās no PSRS pārdotās naftas naudas. Tā PSRS sagrāvi realizēja no ārpuses, bet no iekšpuses sagraušanai tika doti uzdevumi PSRS vadībai - ar noziedzību visās varas struktūrās, sagraujot ekonomiku - likumīgā zagļa institūts, KGB- VDK organizētā noziedzība līdz šai dienai utt. Te arī izgaismojas censoņa no Latvijas M. Bunkus slepkavība, muļķu Citadeles lietā uzmešana un reālā un dziļā specdienestu organizētā noziedzība mūsdienu Latvijā - visām liela mēroga korupcijas lietām utt. To visu mērķis ir graut valsts ekonomiku.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:

1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,
2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,
3. valstu suverenitātes mazināšanai,
4. pasaules valdības izveidošanai.

Šos jautājumus jāpatur vērā, redzot, kādus mērķus grib sasniegt ASV valdība, kura faktiski ir FRS marinete ar Romas klubu kā intelektuālo centru.

Nesen pavīdēja ziņa, ka uz Havaju salām no zemūdenes tika izšauta kodolraķete. It kā to esot notriekusi un iznīcinājusi ASV aizsardzības sistēma. Vēlāk noskaidrojās, ka zemūdene, kas izšāva šo raķeti nepieder ASV, bet pieder FRS.

Nesen D. Tramps uzdeva veikt auditu (finansu izdevumi) aizsardzības ministrijai, jo bija aizdomas, ka budžeta nauda tiek izšķērdēta un izzagta milzu apmēros. 1200 auditoru veica pārbaudi 1000 ASV armijas vienībās. Pirms trim nedēļām iegūtie dati ir noslepenoti.

Atbildēt

Ancāns

13.11.2019. 23:30

Uzmeta

Atbildēt

kūma

13.11.2019. 23:21

un neviena paša no JKP atbastītāju loka.... var saprast kompromisa iztrūkumu

Atbildēt

Labais

13.11.2019. 23:06

A Laimdota klusē?!

Atbildēt

hjk

13.11.2019. 23:02

»

K

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu


Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms.

Atbildēt

neko nesapratu

13.11.2019. 22:54

Pirmās instances tiess spriedums galīgs un nepārsūdzams?

Atbildēt

jaajaa

13.11.2019. 22:29

...labi būtu šo papildināt ar Citadeles pēdējo četru gadu pārskatiem...un vēl...ar kādu vārdu latviešu valodā apzīmē to, kas 800 miljonus pārdod par 75 ?...un ar kādu to, kas par 75 miljoniem nopērk 800 ?...un nav jābūt baigam pareģim, lai saprastu, kāds būs gala iznākums...:)

Atbildēt

K

13.11.2019. 22:15

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu.

Atbildēt

Info

13.11.2019. 21:58

»

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā


Viens no slepenajiem kandidātiem ir Nils Melngailis, kurš sev izcēla pamatīgu kušķi no Revertas.

Atbildēt

Domātājs

13.11.2019. 21:53

Un kuri bāleliņi slēpjas aiz amerikāņiem?

Atbildēt

Tie muļķi jau cieta sakāvi

13.11.2019. 21:45

pirms uzsāka tirgošanos.

Atbildēt

nu gnu

13.11.2019. 21:39

tūdaliņu sarakstu pls....

Atbildēt

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

13.11.2019. 21:37

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...