Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

15.11.2019. 23:50

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Es jau atejā ielēcu, te ir labi.
Paveras plašs skats uz notikumiem.

Atbildēt

érgla knàbis

14.11.2019. 20:50

»

Niknais

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās


STASI agents pamodies. Cik tev maksà honoràru katru ménesi?

Atbildēt

a,ko

14.11.2019. 20:33

»

Labais

A Laimdota klusē


vina bija Kina,vina te ni pri com !

Atbildēt

?

14.11.2019. 20:31

»

nu

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā


ebreji uzmet pastalas ? bet dazi tomer Gruzija dabuja miljoniem lielus otkatus !labi ,ka straujuma neko nezinaja,jo vina bija Kina !

Atbildēt

Un vēl tie plušķi daūja

14.11.2019. 13:54

»

hi hi

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai


krimināllietas ar Rimševicu, kuru ASV izvilks no krimināllietām, jo pildījis vusus ECB uzdevumus un papildus iniciatīvu (hmm vai paša iniciatīvu, vai ECB?) grāvis LV ekonomiku finansu instrumentiem.

Atbildēt

nu

14.11.2019. 13:18

Tas tā bija izshēmots jau pašā sākumā!

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 12:07

»

VAU

arī šis no ..liešu saimes kopas čupas,nav grūti atpazīt


dzimtā valodā tavs niks ir "gaf"

Atbildēt

eksis

14.11.2019. 11:34

Kāpēc nav pārsūdzams? Vai tad apgabaltiesas spriedumus nevar pārsūdzēt augstākajā tiesā?

Atbildēt

paklau

14.11.2019. 11:30

kāda afēra? afēra tā ir krieviem, kas netika pie Citadeles. kā šeit pat - pietiekkomā bija uzskatāmi parādīts, Citadele tika pārdota VIENĪGAJAM pretendentam, kas nebija saistīts ar krievzemi. pie šādiem apstākļiem runāt par "afēru" var tikai valsts ienaidnieki. visiem zināms, ar ko beidzas visas ar krieviju saistītās bankas.

Atbildēt

hi hi

14.11.2019. 11:25

siksnis un martinanatansons no tēvoča sema dabūja LABU GANA SIKSNU un SPĒRIENU pa .IRSU!Sūtu čupai dziesmas vārdus....tu esi alumīnija cūka....tālākai "dziedāšanai" un diešanai.

Atbildēt

MANTA

14.11.2019. 11:03

»

Labais

A Laimdota klusē


Ciniski glupa, glupi ciniska?

Atbildēt

Kā izpaužas 4. korporācijas vara Latvijā

14.11.2019. 09:44

caur organizēto noziedzību, lai grautu LV ekonomiku? Tēma ir plaša, sākot no korupcijas veicināšanas un kontroles ar KNAB rīcību, kura atļauta un organizēta ar Operatīvās darbības likumu - atcerieties, pazuda nauda no seifa KNAB telpās.. u.c. notikumi ..Jurašu un Potapovu slependienesti virzīja politikā.. Un beidzot ar parastiem kriminālnoziegumiem gan policijas darbinieku vidū, gan saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kas ļauj policijai un prokuratūrai, izmeklēšanas tiesnešiem organizēt un kontrolēt kriminālnoziegumus dažādās ekonomikas sfērās it kā sabiedrības drošības interesēs.

Tieši un konkrēti kriminālnoziegumu fakti no varas korporācijas puses, kuros bija iejaukta Satversmes tiesa ar savu bezdarbību - A. A. Bērziņa piekaušana un spīdzināšana Čehijas un Latvijas cietumos pretēji labvēlīgam A. A. Bērziņam LR tiesas spriedumam, LR galarezultātā izdodot divus pilnīgi pretrunīgus spriedumus, kas bija Satversmes tiesas pienākums atrisināt šo pretrunu par labu A.A. Bērziņam.

Un otrs fakts - zvērīga VDD iestāžu pensionāra L. Grantiņa piekaušana un sakropļošana, aizturot un nogādājot Rīgas Centrālcietumā, ilgstoši apstrādājot aizliegtiem psihotroniem ieročiem Centrālcietuma ieslodzījumā, izvirzot apsūdzības it valsts varas vardarbīgā maiņas mēģinājumā. Atbrīvoja viņu vien pret drošības naudu, jo viņam ir arī Vācijas pilsonība.


Tiesībsarga institūcija Latvijā ir formāla un parazitējoša iestāde.

Atbildēt

Niknais

14.11.2019. 08:14

Drīz visi pastalas sekos Rinkēviča pēdās

Atbildēt

Līdzējus no LV neuzmeta

14.11.2019. 06:39

»

hjk

Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms


Bet viņi savā nezināšanā neiedomājās, ar ko viņiem darīšana. Jāsaprot un jāzin, kā FRS kopš 1913. g. dibināšanas, kura pakļāvusi ASV valdību, Kongresu, visus ASV, UK, Izraēlas izlukdienestus ar savu "dziļo varu" sagrāva PSRS. Tagad tas labi zināms - ar PSRS un KGB (VDK) augstākās vadības korupciju - šīm personām tika radīti ofšoru konti Šveices un citās bankās no PSRS pārdotās naftas naudas. Tā PSRS sagrāvi realizēja no ārpuses, bet no iekšpuses sagraušanai tika doti uzdevumi PSRS vadībai - ar noziedzību visās varas struktūrās, sagraujot ekonomiku - likumīgā zagļa institūts, KGB- VDK organizētā noziedzība līdz šai dienai utt. Te arī izgaismojas censoņa no Latvijas M. Bunkus slepkavība, muļķu Citadeles lietā uzmešana un reālā un dziļā specdienestu organizētā noziedzība mūsdienu Latvijā - visām liela mēroga korupcijas lietām utt. To visu mērķis ir graut valsts ekonomiku.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:

1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,
2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,
3. valstu suverenitātes mazināšanai,
4. pasaules valdības izveidošanai.

Šos jautājumus jāpatur vērā, redzot, kādus mērķus grib sasniegt ASV valdība, kura faktiski ir FRS marinete ar Romas klubu kā intelektuālo centru.

Nesen pavīdēja ziņa, ka uz Havaju salām no zemūdenes tika izšauta kodolraķete. It kā to esot notriekusi un iznīcinājusi ASV aizsardzības sistēma. Vēlāk noskaidrojās, ka zemūdene, kas izšāva šo raķeti nepieder ASV, bet pieder FRS.

Nesen D. Tramps uzdeva veikt auditu (finansu izdevumi) aizsardzības ministrijai, jo bija aizdomas, ka budžeta nauda tiek izšķērdēta un izzagta milzu apmēros. 1200 auditoru veica pārbaudi 1000 ASV armijas vienībās. Pirms trim nedēļām iegūtie dati ir noslepenoti.

Atbildēt

Ancāns

13.11.2019. 23:30

Uzmeta

Atbildēt

kūma

13.11.2019. 23:21

un neviena paša no JKP atbastītāju loka.... var saprast kompromisa iztrūkumu

Atbildēt

Labais

13.11.2019. 23:06

A Laimdota klusē?!

Atbildēt

hjk

13.11.2019. 23:02

»

K

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu


Domāju, ka amerikāņiem ir par šiem kompromats un tāpēc šie mēsli klusēs līdz nāvei. Jācer, ka šie ir uzrakstījuši kā bija un kas notika, un varbūt tikai pēc šo mēslu nāves tas kļūs publiski zināms.

Atbildēt

neko nesapratu

13.11.2019. 22:54

Pirmās instances tiess spriedums galīgs un nepārsūdzams?

Atbildēt

jaajaa

13.11.2019. 22:29

...labi būtu šo papildināt ar Citadeles pēdējo četru gadu pārskatiem...un vēl...ar kādu vārdu latviešu valodā apzīmē to, kas 800 miljonus pārdod par 75 ?...un ar kādu to, kas par 75 miljoniem nopērk 800 ?...un nav jābūt baigam pareģim, lai saprastu, kāds būs gala iznākums...:)

Atbildēt

K

13.11.2019. 22:15

Tiesu zaudējušie tagad varētu godīgi sabiedrībai atklāt visas detaļas par Gruzijā notikušo Dombrovska, Vājoņa, Zaķa dīlu.

Atbildēt

Info

13.11.2019. 21:58

»

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā


Viens no slepenajiem kandidātiem ir Nils Melngailis, kurš sev izcēla pamatīgu kušķi no Revertas.

Atbildēt

Domātājs

13.11.2019. 21:53

Un kuri bāleliņi slēpjas aiz amerikāņiem?

Atbildēt

Tie muļķi jau cieta sakāvi

13.11.2019. 21:45

pirms uzsāka tirgošanos.

Atbildēt

nu gnu

13.11.2019. 21:39

tūdaliņu sarakstu pls....

Atbildēt

tante Laimdota, dzimusi kā Lustika

13.11.2019. 21:37

Kur bija un ko darīja LB prezidenta pašŗeizējie kandidāti Parex, Citadeles un Krājbankas afēru laikā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...