Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

temida

04.09.2014. 05:27


izklausās pēc Slavas un Kukules murgiem !!! gan jau Pauļiks ar pie poda bijis !

Atbildēt

debitors

02.09.2014. 14:17

»

Loki

Nu krievu šeftmaņi pēc definīcijas ir jāatsijā ! Vai mums vēl nepietiek ar Krājbankām, Airbaltikiem, Pareksiem un Metalurgiem. Jautājums vienīgi, kas ir tā Ripplewooda īpašnieki ? Vai tik tur atkal nav kaut kādi bratani Miša un Vasja


Nu Šeflers pēc krieva galīgi neizklausās, bet riplevudā viens no galvenajiem tāds pats. Bet pats galvenais riplevuda priekšnieks ir Bildebergas kluba regulārs dalībnieks. Bilderbergā slepeni savācas pasaules ietekmīgākie cilvēki no tā saucamās rietumu pasaules un lemj pasaules likteni, arī mūsējo. Neviens viņus nav vēlējis. Kolinsa ģimene ir cēlusies no senas vergturu - tabakas plantatoru dzimtas, gluži kā Als Gors. Par ko Vienotība grib atdot viņam gandrīz pa velti Latvijas tautas īpašumu, var tikai minēt.

Atbildēt

Guntix

02.09.2014. 08:29

Dombrovskiešiem nospļauties par visu - galvenais lai Otkatu var iebāzt savā kabatā. A pēctam ja kas - tauta atkal samaksās.

Atbildēt

jumis

02.09.2014. 01:44

Dombrovski šis jautājums neuztrauc, jo neba jau viņš no savas kabatas apmaksās valsts zaudējumus, bet uz ķepas saņemtie miljoni ,gan paliks paša un partijas biedru rīcībā!

Atbildēt

paija

01.09.2014. 22:51

Nekada ES tiesa Latvijai nedraud, jo bankas īpašniekam jabūt ar nevainojamu reputāciju.Diez vai bija godīga Balzama pardosana viņam. Par to atrodami šadi raksti
aizdevumi Latvijas Balzamam un tās kontrolpaketes turētājam SPI Group, kuras īpašnieks ir Jurijs Šeflers, bēdīgi slavens krievu mafijas boss. Krievijas tiesībsargājošās institūcijas izsludinājušas Šeflera meklēšanu un Latvijā viņam patvērumu sniedza Andris Šķēle.
Šķēle nozaga no Latvijas īpašumu Latvijas Balzamu, iegūstot to savā īpašumā. Tad Šķēle pārdeva šo uzņēmumu Šefleram, kurš tagad dzīvo Jūrmalā. Šeflers ir draudējis ar slepkavībām cilvēkiem Krievijā un ir masu slepkava, apgalvo Z. Jānis. Tolaik, kad Šķēle pārdeva Latvijas Balzamu, viņš esot teicis, ka palīdzēšot „organizēt” Šefleram alkoholisko dzērienu tirgu. Pēc pārdošanas darījuma tika nošauti četri citu alkoholisko dzērienu firmu vadītāji. Tas notika pirms aptuveni sešiem gadiem. Dainis Peimanis bija pazīstamākais no šiem uzņēmējiem. Kad viņš savā automašīnā brauca uz mājām, divas citas automašīnas piespieda viņu apstāties. No automašīnām izlēca četri slepkavas un nošāva viņu. Nākamajā dienā arī šie četri tika atrasti nošauti – acīmredzot, lai slēptu nozieguma pēdas. Redz kas notiek ar cilveki kas pildiet prasības un aizstāv tie kā Šefleru un mūsu oligarhi.
Parex bankā regulāri cirkulēja runas par Šefleru un viņa slepkavībām.

Atbildēt

paija

01.09.2014. 21:59

Margevica 2012. g. seit rakstīja-
Krievu izcelsmes miljardieris, a/s Latvijas balzams īpašnieks Jurijs Šeflers, kuru Krievija izsludinājusi starptautiskajā meklēšanā, šonedēļ kārtējo reizi ieradies Latvijā, riskējot, ka var tikt uzsākta viņa izdošanas procedūra, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija. Oficiāls avots iekšlietu struktūrās Pietiek apstiprināja šo informāciju.

Šeflers jau vairākus gadus pēc Krievijas iniciatīvas izsludināts starptautiskajā meklēšanā, kas nozīmē, ka Latvijai saskaņā ar Interpola procedūrām jāinformē kaimiņvalsts par šīs personas ierašanos valstī.
Vai te vajadzīgs tāds bankas īpašnieks

Atbildēt

Agnese Margēviča

01.09.2014. 17:39

»

interesanti

"dot ekskluzīvu iespēju Ripplewood (..), piedāvājot tam Citadeli nopirkt par 113 miljoniem eiro...


Izlasiet vēlreiz. Ja vien, protams, nepietēlojat "neizpratni". 113 nav Ripplewood piedāvātā cena. Tā ir minimālā cena, kuru viņiem nosauca valdība 29. jūlija slēgtajā sēdē. Ripplewood piedāvātā cena bija kriiiieeeetni zem 100. Savukārt otram pretendetam nav dota iespēja piedāvāt augstāku cenu, jo ar valdības necaurspīdīgu lēmumu ekskluzīvas tiesības sarunām līdz 5.sept.dotas tikai vienam pretendentam.

Atbildēt

ko tur...

01.09.2014. 17:36

tauta kliķes mēslus izstrēbs-kā parasti!

Atbildēt

interesanti

01.09.2014. 17:35

"dot ekskluzīvu iespēju Ripplewood (..), piedāvājot tam Citadeli nopirkt par 113 miljoniem eiro"
"Augstākās cenas piedāvātājs, SPI Group īpašnieks Jurijs Šeflers (..) iepriekš par Citadele banku bija piedāvājis 105 miljonus eiro"

Lai cik tas jocīgi neizklausītos, bet man līdz šim šķita, ka 113 ir vairāk nekā 105, pat ja tie ir miljoni un eiro, bet autorei laikam bijis izcilāks matemātikas skolotājs.

Atbildēt

smaka

01.09.2014. 17:23

Otrā pasaules kara sākuma dienā, ko izraisīja diversantu veikta provokācija, derētu atcerēties, ka arī šodienas Latvijā pietiktu ar vismazāko provokāciju uz nacionāla pamata, lai visa valsts sadegtu liesmās

Atbildēt

Sava kabata

01.09.2014. 15:25

»

murkšķis.

Joska...


Ja ticēt Ukrainas scenārijam, tad lai tas atkārtotos Latvijā, ir nepieciešams (1)lai pie varas nāktu prokrieviskie spēki, (2)kurus ar varu gāzīs Rietumi. Latvijā prokrievisku spēki gāšanu būtu krietni viekāršāk izpildīt caur Satvermes tiesu un impiechment procedūru bez kādiem kara darbībām.

Atbildēt

Viedoklis

01.09.2014. 15:15

Skandināvu, eiropas, krievu, ukrainas bankas un banķieri mums jau ir. Kādēļ nepamēģināt ar amerikāņu, kamēr šī valsts vēl ir vairs ūdens? Amīšu banka varētu sākt kreditēt vietējo biznesu, jo drukājamā mašīna tiem vēl labā tehniskā kārtībā un stāvoklī ;)

Atbildēt

Mumins

01.09.2014. 14:03

»

murkšķis.

Joska...


Par suverenitāti būtu skaidrs. Ko vēl esi gatavs atdot, sava gļēvuma spiests? Sievu atdosi? Savu vīrietību arī?

Atbildēt

murkšķis.

01.09.2014. 13:12

Joska
01.09.2014. 11:46

Viss pareizi.Mēs esam ASV "štats" un mums ir saistoši viss,kas patīk amerikāņiem!
------------------------------
Šajā dramatiskajā laikā eiropā, es butu bezgala priecīgs ja ASV Latviju pieņemtu kā ASV koloniju ārpus ASV teritorijas. Mums atkristu jautajumi un risinajumi ar NATO, kur nav nekādas pārliecības, ka uzbrukuma gadījuma no Krievijas eiropas savienība mums sniegs visāda veida atbalstu. Šodien es droši varu teikt, ka NATO 5 pants nedarbotos, jo sāktos diplomātiskas saruna ar uzbrucēju. Pa to laiku uzbrucējs teritoriju ir pārņēmis, no kuras viņš neaizis. Ar varu eiropas lielvaras to nedzīs ārā. Tikai noplātīs rokas kā Ukrainas variantā.

Atbildēt

F

01.09.2014. 12:59

Ka tik atkal nesanāk kā ar Interpola stāstiem:)viegli jau rakstīt no anonīmiem avotiem un kaut ko apcerēt no gaisa raujot.

Atbildēt

x

01.09.2014. 12:57

»

nepaslinkojot

var atrast grawes lietas dokumentus. Izskatas, ka raksta


kā antonijas ielā nokonspektēja, tā arī publicēja.

Atbildēt

kretinē

01.09.2014. 12:46

kad tie smerdeļi no valdības beidzot sāks ar personisko maciņu atbildēt par visiem sūdiem ko ievāra, tad arī šitas bezpriģels beigsies, bet kāmēr par visu maksā parastie reņģēdāji, tikmēr tie smerdeļi turpinās spļaut virsū visiem, lai tikai lobētu paši savas intereses!

Atbildēt

ha ha ha ha

01.09.2014. 12:25

Kangariem un nodevējiem vienalga, jo tikai un vienīgi uz tautas pleciem KĀRTĒJO reizi atkal būs uzlikts šis miljonu maksājums.

Atbildēt

Mja

01.09.2014. 12:21

Pie kājas, pingvīni atkal samaksās.

Atbildēt

Joska

01.09.2014. 11:46

Viss pareizi.Mēs esam ASV "štats" un mums ir saistoši viss,kas patīk amerikāņiem!

Atbildēt

Loki

01.09.2014. 10:58

Nu krievu šeftmaņi pēc definīcijas ir jāatsijā ! Vai mums vēl nepietiek ar Krājbankām, Airbaltikiem, Pareksiem un Metalurgiem. Jautājums vienīgi, kas ir tā Ripplewooda īpašnieki ? Vai tik tur atkal nav kaut kādi bratani Miša un Vasja.

Atbildēt

nepaslinkojot

01.09.2014. 09:48

var atrast grawes lietas dokumentus. Izskatas, ka raksta
autore izlaidusi sadus tadus "sikumus".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....