Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrs no Mārupes

07.10.2019. 17:37

No kura laika tad Raivis Zeltīts ir kļuvis par Saeimas deputātu? Vēl tagad viņš gozējās Mārupes pašvaldības mājaslapā kā deputāts. Varbūt raujas pa divām frontēm?

Atbildēt

kraņa

01.10.2019. 22:08

»

Slima bāba

Tieši un precīzi raksta L. Grantiņš


grantiņš atkal no traķenes izlaists?

Atbildēt

Atis Priedītis

26.09.2019. 20:40

»

+

Gluži manas domas


Vismaz šobrīd pie mums tie lielākie cietēji ir "stukači". Viņu upuri vispār netiek pieminēti, jo to neesot bijis. Jānis Blūms (Menueta vadītājs, Andrejs Lihtenbergs, Klāvs Elsbergs, Juris Podnieks - prosfesionāls VDK specaģentu darbs. Cilvēku vairs nav un nekādu pierādijumu. Tikai tie ir MELI. Ir saglabājušies "stukaču" ziņojumi par šiem cilvēkiem, tikai tos publiskot tam pašam Domburam ir kategoriski aizliegts.

Atbildēt

forcemajeure

25.09.2019. 12:51

nekādas vienošanās par nerakstīšanu vai sausu rakstīšanu nebija. tas nu ir elitiņas glupizdomājums. atceros, BNS toreiz pirmie paziņoja par Gulbenē notikušo. pornorāmā Aleksandru Korjakovu rādīja pilnā augumā un labi atpazīstamu. žurnālisti spietoja Gulbenē bariem, kur vietējie pulcējās pie policijas, lai necilvēku nolinčotu. par notikušo bļāva visi pasaules mediji, jo šādas lietas ir very big scoop. visas detaļas, visi vārdi uzvārdi un nianses gāja gaisā.
tvnet, protams, ir kaka. taču elitiņas konkurenti. viņu auditorija ir vismaz 15-20x lielāka nekā nra. tāpēc arī kreņķis.
reizēm iedomājos, ka vajadzētu ieviest ko līdzīgu mediju kritikas mājaslapai

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 07:42

Pēc Kangera komisijas datiem, cilvēki, kuri šobrīd ir dzīvi un kuri tika 80.to gadu beigās vajāti ar psiholoģiskā terora metodēm, ir 30. Viņi ir savas liecības snieguši, bet tās nedrīkst publiskot, jo vajāšanu pasūtītāju un organizatoru vidū bija arī šobrīd ļoti populāri un slaveni cilvēki.

Mēs palikām dzīvi atšķirībā no tiem, kuri gāja bojā - pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi". Tie ir skumji un traģiski stāsti, bet tos tiešām nedrīkst atklāti publicēt. Es gan to savās divās izdotajās grāmatās esmu izdarījis un saņēmis apmēram šādu slavenu cilvēku novērtējumu - "Nevienu tas neinteresē". Bet mēs tomēr esam un visu viņu vārdā es publikācijas turpināšu.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 05:22

»

kaķa smiekli

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām


Šķiet, ka šī pieeja "paši upuri ir vainīgi" turpināsies vēl ļoti ilgi. Un tiks dziedātas slavas dziesmas "stukačiem" un VDK aģentiem, kuriem nabadziņiem bija jānodarbojās ar tik nepatīkamām lietām - jāstučī un jāvajā cilvēki. Tāpēc arī par 80.gadu beigu daļā vajāšanās cietušajiem ir pilnīgs klusums. Pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi" taču ir tikai "nevienam neinteresants un maznozīmīgs" sīkums - tā man nesen uzrakstīja kāda ļoti populāra žurnāliste.

Atbildēt

kaķa smiekli

24.09.2019. 23:58

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām.

Atbildēt

Tiesiskums

24.09.2019. 13:43

»

Atis Priedītis

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem


ko tu muldi,tieši otrādi,pilnīgi aizliegts nosaukt nacistu izpalīgus 41-44 gadi,bet kegebe kartoteka noteikti ir atstāta par šiem kolobrocionstiem!

Atbildēt

+ 100 000 %

24.09.2019. 12:56

»

+1000.

tieši tā


Elita izlīdusi no mēslu bedres, no savas NRA?!

Atbildēt

Elita - dura?

24.09.2019. 12:53

Viņa izgājusi no NRA rakstu skapja, nu jau šajā brīvajā portālā. Bris no šī portāla, Elita, nesmirdinies, prom uz NRA, pie Lemberga. Kā redzu tavu vārdu vai bildi - man ož pēc smakas - piedod, ja esmu piebarojies no taviem naida rakstiem NRA un tajos sajūtu smirdoņu, vairs nelasu tos, arī karutmaņus, benus - NĒ.

Elita, cik pretīgs, nekaunīgs un negodīgs cilvēks tu manās acīs - piedod.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 12:28

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem.

Atbildēt

Adīna

24.09.2019. 08:50

Tādu TVNet es vispār neskatos, lai viņi rakstītu par cietumniekiem vai pašnāvniekiem, vienalga, man jau pietika ar Apollo, kas šiem pievienojās.
Bet NRA tagad ir tā kā opozīcijā, tad var reizēm pat tautu aizstāvēt. Kas nepatīk žurnālistos, ir cinisms un liekulība, un tas, ka var vērsties pret cilvēku uz klaču un intrigu pamata, neaprunājoties ar pašu upuri.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 08:35

Nav jau nekāds brīnums, ka NRA aizstāv lohatronu bariņu, kas visām varēm centās valsts iZZSaimniekotājus valdībā dabūt. Kauns!

Atbildēt

kura govs nu būtu māvusi...

23.09.2019. 21:33

Čekistu podstilka akurāt nocitējusi sev piemērojamo secinājumu: "šādi nelieši ir jāizsvītro no jebkādas vēstures lappusēm: viņiem jāizgaist bez piemiņas un piedošanas."

Atbildēt

Pamflets Stenētājs

23.09.2019. 19:57

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923


Grantiņam tualete ir viņa īstās mājas. Tualetē viņš ir uzturējies mūža lielu daļu. Viņš ar to ir apmierināts. Tāds ir viņa liktenis. Grantiņš netic Dievam, jo Dievs ir žīds. Taču viņš tic, ka Dievs viņam, labu vēlot, ir novēlējis mūžu pavadīt tualetē. Pateicībā par to Grantiņš būtu ar mieru tualetē pie sienas piekārt žīda Jēzus Kristus attēlu. Taču tā bija nerealizējama ideja. Grantiņam nebija personiskās tualetes. Bez viņa tualeti lietoja sieva, ciemiņi.Tualetē viņš saimniekoja naktī. Dienā viens cilvēks nedrīkstēja stundām ilgi aizņemt ģimenes kopējo tualeti. Tāpēc Grantiņam maigi ieteica dzīvi tualetē organizēt nakts stundās. Tas saskanēja ar viņa identitāti – tualetes ģēnija identitāti. Par tualetes ģēniju viņš pats sevi dēvēja kopš neatminamiem laikiem.Kūtra zarnu darbība Grantiņam bija kopš dzimšanas. Grantiņš neatcerējās sevi bez aizcietējuma. Viņš pats to mīļi nokristīja par aizsprūdumu. Viņam no mazotnes nefunkcionēja reflekss sēdēt uz podiņa. Vecākiem nācās pielikt lielas pūles, lai zēns atvieglinātos un pie reizes arī atgāzētos. Ārsti plātīja rokas: neko nevarot darīt, bērnam ir sliktas zarnas un aizcietējuma iemesls ir kūtra zarnu darbība.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.09.2019. 19:10

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923

Atbildēt

Jautājums

23.09.2019. 18:56

Vai žurnālistam vispirms nevajadzēja meklēt cēloņus minētā nozieguma sakarā? Kādi apstākļi veicināja šo cilvēku izdarīt nežēlīgo noziegumu? Vai mums presē, internetā nav par daudz negatīvo negāciju ? Tam visam ir jāmeklē cēloņi, nevis jāraksta kā romāns.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

23.09.2019. 16:28

Biznesa augstskolà Turiba varbüt pasniedz sï tipa
dubultnieks A.D

Atbildēt

Ko te

23.09.2019. 15:59

Vispirms radaam probleemas. Lai 'siis probleemas radiitu izmisiigi mekleejam pamatojumus 'so probleemu radii'sanai. Vesela ekspertu brigade par labu naudu meklee aiz matiem pievilktus pieraadiijumus un argumentus par labu probleemas radii'sanai. Tad vesels bars avii'znieku 'sos pieraadiijumus un aiz matiem pievilktos pamatojumus iebaro tautai, lai taa atbalstiitu probleemas radii'sanu. Kad tas izdariits, probleema tiek radiita. . Un tad s'akas varoniiga cii'na ar taam sekaam, ko 'sii probl'emas radii'sana ir mums sagaadaajusi.
'Isaak sakot, vispirms atce'lam naaves sodu necilveekiem un peec tam notiek tas, kas tagad notiek. Un notiks arii turpmaak veel lielaakaa meeraa.

Atbildēt

:(:(:(:(

23.09.2019. 15:26

»

oui

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" ...


Atceraties filmu „Matrikss”? „Ikviens zīdītājs uz šīs planētas instinktīvi rada dabisku līdzsvaru ar apkārtējo vidi, tikai ne jūs, cilvēki. Jūs pārceļaties uz kādu vietu, un jūs vairojaties un vairojaties, līdz ikviens dabas resurss ir patērēts un vienīgais veids, kā jūs varat izdzīvot, ir – izplesties uz citu vietu. Uz šīs planētas ir cits organisms, kas rīkojas pēc šī paša parauga. Vai jūs zināt, kas tas ir? Vīruss. Cilvēku dzimums ir slimība, šīs planētas vēzis.”

Varu tikai pievienoties LL viedoklim,kuru viņš paudis pats savā rakstā.
TVNET publikācijas ir tikai vēl viena niecīga daļa, kas pierāda, ka nav nožēlojamāka zīdītāja uz Zemes kā cilvēks

Atbildēt

43

23.09.2019. 14:37

Latvijā jaatjauno nāvbes sods. Kāpēc man uzturēt šādus cilvēces atkritumus ?

Atbildēt

fg

23.09.2019. 14:36

Par TVNET idiotismu piekrītu pilnībā. Kāpēc man jālasa kaut kāda maniaka murgi. Ja TVNET ziņu redaktora māsu/sievu/meitu būtu šis kroplis izvarojis un nogalinajis ? Kā justos, draugs ?

Atbildēt

oui

23.09.2019. 14:07

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" bija mēģinājuši atkārtot filmas scenāriju, proti, dzīvu sadedzināt bezpajumtnieku!

Atbildēt

vispār

23.09.2019. 13:48

tā ir tikai alkatība.Un varbūt psiholoģiska nepieciešamība rakāties pa atkritumiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.09.2019. 13:43

Šī seksuāli neizvēlīgā sieviešu dzimtes tuklība pati ir ļoti liela ideoloģiskā noziedzniece no "Atmodas" laika un tagad joprojām propagandējot kriminālā kapitālisma dibinātājus un līdzdalībniekus latviešu nacionālos noziedzniekus lāčplēšus. Pati strādā mēslu bedrē, kurā ir patoloģiski visu varu laizītāji avotiņi un jaunāko laiku izcilā latviešu noziedznieka Rimšēviča propagandētāji, ar ko šī mēslu bedre izceļas arī šodien - 23.sept., ievietojot kārtējo latviešu noziedznieka Rimšēviča slavinājumu. Bet tā jau ir latviešu imbecilo neliešu tipiska izpausme - nespēt redzēt un atzīt, ka pats piederi tai mēslu bedrei, kuru nekaunīgi esi sācis kritizēt un pats faktiski arī esi līdzvainīgs visos grēkos. Pēcpadomju žurnālistikas degradācija iet kopsolī ar visas latviešu inteliģences pagrimumu. Noteikti pamatīgs iemesls ir tas, ka ar žurnālistu gatavošanu Lomonosova ielā visu pēcpadomju laiku nodarbojās profesionāli un katrā ziņā arī cilvēciski (morāli un intelektuāli) neadekvāti tipi. Vislielāko kroplību, protams, izrāda pederasta vadītais "Delfi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...