Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Cits hibrīdkarš

Raivis Zeltīts
02.06.2020.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai argumentētu

06.06.2020. 12:16

»

latvanu cūķim

vispār aizveries .irsēj


Noderētu intelekts. Kur to ņemt netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, līmes ostītājam un krievu popsas klausītājam?

Atbildēt

krievu kroplim

06.06.2020. 00:44

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


Ja tagad no ASV atkarīgo valstu: Japānas, Korejas un Taivānas, iedzīvotāju dzīves līmeni krieviem sasniegt vajadzētu 100 gadus, neņemot vērā krievu straujo degradāciju, tad drīz jūs apskaudīsiet arī vjetnamiešus, kambodžiešus, laosiešus un birmiešus un, protams, arī Macdonald, kas viņiem būs pieejams.

Atbildēt

indusi sapratuši

06.06.2020. 00:37

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


tāpēc aizvien vairāk attālinās no krievu pederastiem un to lidojošiem un peldošiem zārkiem, tāpat, kā vjetnamieši, kas seko Japānas, Korejas un Taivānas pēdās.
Jūs, civilizācijas pabiras, dzimtcilvēki, zemākie primāti, variet saprast vai nesaprast, tas nevienu neinteresē. Sadomās pahans, salādēs jūs lidmašīnās un aizsūtīs utilizēt uz Ukrainu vai Sīriju un kad jūs, kā suņus nošaus, apraks bez plāksnītes, kā Pleskavas desantniekus, vai sadedzinās pārvietojamās krematorijās. Jūsu vērība ir mazāka, nekā klaiņojoša suņa vērtība Eiropā. Mēsli jūs esiet savam saimniekam, tad vari iedomāties, cik zemu jūs vērtē civilizētā sabiedrība.
Ja jau tagad jūs no savas bidlotānas baidieties, kā traka vilka, tad pēc paradobesijas, kad visiem krievu vergiem tiks atjaunots beztermiņa mājas arests, gribēsiet no savas sugas braļiem būt vēl tālāk.

Atbildēt

kopigais un atskirigais

05.06.2020. 22:15

»

krievsam

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj...


Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi to ir sapratusi pec 30 gadiem un pec menesa pienems jaunu suverenu konstituciju.latvija turpinas eksistet ka asv kolonija.

Atbildēt

krievsam

05.06.2020. 21:49

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj atlikušie līdzekļi, labprāt ēd apceptu kotleti, pārgrieztu bulciņu, tomātu un sīpolu šķēlītes un sieru, bet pārējie cūkgaļas izstrādājumus no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām un tehniskos palmu taukus, kas tūlīt beigsies, jo Indonēzija atteicās no 11 "Sukhoi" iznīcinātājiem, bet Indija būvēt pie sevis vāciešiem nozagtā Schmeisser rūpnīcu.

Atbildēt

to !

05.06.2020. 21:19

»

!

latviesu neonacisti un sorositi skabo kapostu zupu need,vini 3x diena makdonalda ed hamburgerus ! vienigais ir risks atrauties pa muti no izbadejusajiem nato algotniem rinda stavot


Latviešu nacisti ēd skābo kāpostu zupu no šķīvjiem un ar karotēm, ne tā kā krievi, ar lapķjām un kerzavikiem, bet par krievmīļiem - sorosīdiem un citiem pederastiem mums nav daļas.
ASV jūs, nolādēto fašistisko sadistu un pederastu sugu, civilizācijas atkritumus, izglāba no iznīcināšanas WWI un WWII un tagad sargā pret talibiem, bet tas drīz beigsies un Ņizņij Novgorodā talibi izgriezīs pēdējo smirdīgo krievu bidlu. Kā jūs, nepateicīgās cūkas vēl zeme nes youtube: ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?) Šoreiz nebūs Trampa vistu kājiņas, jums pieminēs 9/11 un visus pārējos terora aktus un lokālos karus un jūs atgriezīsieties pie gadsimtos ierastā kanibālisma.
Man pie dirsas, ko tur par ASV melo krievu mēsls Alex Breznev, kurš mīl Mordoru tikai no droša attāluma, tāpat kā tu un citi Latvijā ievazātie WWII noziegumu mantinieki, es zinu, kā rūpējas par cilvēkiem ASV.

Atbildēt

!

05.06.2020. 18:39

»

vai tiešām iedomājies

Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona...


Krievija ir valsts ar lielako graudaugu razu pasaule.ka ari lielaka graudaugu eksportvalsts.tur bads nevar but.bads sagaida asv.blogeris Alex Breznev rada youtube,tuksos veikalu plauktus tava sapnu zeme asv.tur jau galu un vistu olas driz izsniegs uz kartitem,jo uzraksti ziemelamerikas partikas veikalos ,ka viens pircejs vairak ka 2 vienadas preces pirkt nevar jau ir visur.

Atbildēt

Krievija ir suverēna

04.06.2020. 20:20

»

preambula

tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu


Neviens amerikānis nevar piespiest krievus atteikties no 30 miljoniem āra ateju, ar caurumu koka grīdā, kur dzimtcilvēks bieži vien ielūzt un noslīkst sūdos un mīzalos, tāpat 2/3 krievu ienaidnieki nevar uzspiest mājās ierīkot centrālo apkuri un silto ūdeni, bet 1/3 vispār ierīkot ūdensvadu. Apsildāmo WC, ko izmanto ikviens Alaskas indiānis, krievu mužiks uzskata par "īstam vīram" necienīgu. Neviens krievu nepacels uz ceļiem, tas suverēni guļ un gulēs dubļos. Krievu suverēnām higiēnas prasībām, kā saka: "нету аналога в мире"
Suverēno beztermiņa mājas arestu, kas atkal tiks ieviests pēc parado besijas, krieviem tiks nostiprināts Jaunā suverēnā konstitūcijā.

Atbildēt

vai tiešām iedomājies

04.06.2020. 19:54

»

nelej udeni vientiesi !

Komunistiska Kina un komunistiska Vjetnama ir tavas milotas asv kapraci.asv sodien jau ir 40 miljoni bezdarbnieku un 106 000 covid-19 mirusie masu kapos


Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona, kopš jūs, civilizācijas atkritumi, esiet no Vjetnamas prom!
Kīnieši Dienvidsibīrijas dabas bagātības un nodzērušos pederastu novārtā pamestās krievenes dabūs tāpat, jūs, zemākos primātus, negatīvo selekciju, sadzīs šahtās, rakt ogles, bet ASV tehnoloģiju un noieta tirgus pamatā ir labas un draudzīgas attiecības. Ķīnieši saprot, kam ir spēks un ietekme un tāpēc apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru.
Domā, labāk par badu, kas sagaida jūsu, staļinisko izdzimteņu, sugu, jo naudas arī tehnisko palmu tauku iegādei tūlīt vairs nebūs!

Atbildēt

deģenerātam

04.06.2020. 19:35

»

netrako !

asv tagad revolucionars maidans,vini tev nepalidzes.bus vien trakums jaarste psihene


Lai sarīkotu Maidanu, nepieciešams miljons augsti morālu intelektuāļu, kā bija Kijevā, Tbilisi, Erevānā un tai pašā Biškekā. Arī Maskavā 1991. gada augustā vēl tādi bija. Tādi, kā tu, civilizācijas atkritumi, ar lieko hromosomu gēnos, esiet spējīgi tikai uz bada dumpjiem, kas Krievijā tūlīt sāksies un ASV nēģeri nav daudz gudrāki par pakaļās drāztiem krieviem.

Atbildēt

preambula

04.06.2020. 16:29

»

varbūt labāk pārliecini

Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas...


tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu.

Atbildēt

Soros george

03.06.2020. 21:47

Man ir 89 gadi, esmu sprigans kā jauna antilope, domas asums arvienu pieaug, un es pēc gadiem septiņiem vai desmit būšu trīskārt varenāks. Viss būs man.

Atbildēt

varbūt labāk pārliecini

03.06.2020. 17:09

»

ASV protektorāts Latvija

Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos...


Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas?
Nac - gvarģija, kuru vada Putina bijušais miesassargs, Zolotovs, kurā ir ar visa veida ieročiem bruņoti kaujinieki, tika speciāli izveidota, lai pasargātu tā pederasta anālu no uzmaukšanas uz resna un gara mieta.
Atkārtoju vēlreiz, krievu garnizonu maukas bērns, ja Latvija būtu ASV protektorāts, tad tavējie Saeimā sēdošie krievmīļi, zagļi un pederasti, sēžot Guantanamo cietumā, nolādētu to dienu, kad pirmoreiz paņēma rokā čekista daiktu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 15:40

»

visvairāk apsargātais

Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais...


Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos, bet ar augstu intelektu un ar pārliecinošiem argumentiem.

Atbildēt

visvairāk apsargātais

03.06.2020. 14:31

»

ASV protektorāts Latvija

Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav...


Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis uz planētas, bija noslēpies bunkurā un noņēma no sevis visu atbildību. Kaut kur atgādina Staļinu, kas pēc 1941. gada 22. jūnija aizmuka uz vasarnīcu un gandrīz nedēļu nerādījās, kamēr biedri tam neaizbrauca pakaļ.
Jūsu nācijai, kā jau pederastiem, gļēvums ir normāla parādība.

Atbildēt

to krievu kroplītis

03.06.2020. 14:23

»

fakts

Pālī taisīts esi tu pats,tev ir smagas uztveres problēmas.Tu esi spējīgs atkārtot tikai to ko tev ieborē,domāt un vērtēt neesi spējīgs


Kas tā jums, planētas demogrāfiskam piesārņojumam, par manieri, nevis mēģināt atspēkot faktus, bet apsaukāties?

Atbildēt

bezvīzu režīmu

03.06.2020. 14:20

»

ASV protektorāts Latvija

Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja...


Kas Krievijas Pederastijas dzimtcilvēkiem ir nekad nesasniedzams sapnis, Ukraina ir saņēmusi. Kur tu, pakaļā drāztais krievu plānprātiņ, rāvi Šengenas līgumu un ES dzīves līmeni? Šengenas līguma un Es dzīves līmeņa nav arī Bulgārijai un Rumānijai, bet viņi vismaz nav tādā anālā, kā krievu bidļjaķina.
Atbrīvošanās no Krievijas ietekmes pietuvinās gan Šengenas līgumu gan augstu dzīves līmeni. Izcilākais un pats tuvākais piemērs ir strauji augošā Vjetnama, kam ASV tagad ir lielākais tirdzniecības tupo krievu mēslu, kas bremzētu attīstību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 14:15

»

draudzīgā valstī

Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur...


Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav par ko.

Atbildēt

to hi hi

03.06.2020. 14:07

»

hi hi

sorosoīd,kāpēc tu lūrē Krievijas TV,tas tev liegts,nerātnais?!Un izbeidz murgot


Nekad neskatos Krievijas TV un neesmu skatījies gadus 15. Labi zini PBAnāla un RT skatītāj, ka manis minētie fakti tur nekad nav izskanējuši.
Sorosīdi, deģenerāt, ir krievmīļi, bet es jūsu sugas īpatņus zārkā, baltās čībiņās, redzēju.

Atbildēt

draudzīgā valstī

03.06.2020. 14:00

»

ASV protektorāts Latvija

Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? ...


Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur gāja bojā 224 cilvēki, uzreiz pēc tam, kad Putins tika iecelts par FSB direktoru. 9/11, Madrides, Londonas, Parīzes, Stambulas un Smoļenskas 10.04.10. terora akti piespiež būt vēl uzmanīgākiem.
ASV vēstniecības ir rūpīgi jāsargā, kamēr vēl nav likvidēti pēdējie netīrās krievu kazarmās, pālī taisīti deģenerāti, kā tu.
Nesapņo! Savaldīs Trampa kungs pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušos nēģerus, parazītus un pederastus un aplauzīsies kremļa un demokrātu plāni, kā tas jau bija 2016. gada novembrī.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:44

»

батут Рогозина

Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts...


Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja, pavilkās uz labas dzīves solījumiem. Tikai Ukrainā ir kā Lībijā- Rietumi ar vietējo rokām novāca viņiem netīkamo vadoni un sākās haoss.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:37

»

plānprātiņam

Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā...


Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? Jo baidās, ka vienu dienu satrakots pūlis kā citās valstīs var doties uz turieni un visu nodedzināt. ASV propaganda pārspēj visas komunistu propagandas. Tagad jaunākās izplatītās baumas ir, ka arī nemierus ASV esot organizējuši krievi. Un reņģēdājiem tam jātic!

Atbildēt

батут Рогозина

03.06.2020. 13:20

»

?!

kāpēc sorosoīd tu murgo,revoļuciju gidnosti iebāz sev vienā vietā,malači jankiji par maidanu


Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts - pedofīls, ko pat viņa čekas kolēģi apveltīja ar palamām "окурок" un "бледная моль": "Юрий Швец, сокурсник Путина, экс-разведчик КГБ СССР"

Atbildēt

plānprātiņam

03.06.2020. 12:24

»

ASV protektorāts Latvija

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts


Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā.
Par izteikumiem par "Cieņas revolūciju", kur ukraiņi nometa nīstā recidīvista Janukoviča (kā cepuru zaglis, viņš pat nebija kriminālā autoritāte), varu, ukrainis no tava debilā jebaļņika uztaisītu kotleti.

Atbildēt

vēl vienam idiotam

03.06.2020. 12:06

Tā kā kremlim un demokrātu partijai cerības uz miljoniem mirušo no Covid 19 ASV ir zudušas, bija kaut kas vajadzīgs cits, lai Trampa kungu nepārvēlētu. Ar armijas un Nacionālās gvardes palīdzību Trampa kungs likvidēs nemierus un, neskatoties uz visiem ienaidnieku tīkojumiem, ekonomika atkal ies un augšu un Trampa kungu pārvērtēs

Atbildēt

idiotam

03.06.2020. 12:00

»

P.

Džeku drīz izslēgs no NA, tur ar galvu domāt nav atļauts, un pret tēvoci Džordžu muti palaist ar lai ne


Izdzimtenim Žoram nav nekāda sakara ar NA. Tas finansē čekas projektus: JV, JKP un Par un, droši, pastarpināti piemet arī Saskaņai. Nejauc Zeltītu ar jūsējo pederastu Rinkēviču!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 09:57

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts.

Atbildēt

VAU

03.06.2020. 08:04

Ir jāatzīst,ka jankijā notiek tautas MAIDANS,tas ir maidanu maidans.Tas ir labi,tas nav slikti,jo ameru pilsoņi beidzot mostās,tiem parādās redzējums un izaicinājums.Tēvoča sema zemē baismīgs bezdarbs?!

Atbildēt

Q

03.06.2020. 07:03

Tak sorosīti un NA plānprātiņi kā krievi saka"odnovo poļa jagodi", kuri sacenšas Latvijas nolaišanā podā!

Atbildēt

S

03.06.2020. 01:16

»

Nacionālo Atkritumu propogandists

šobrīd – Nacionālās apvienības valdes loceklis un ģenerālsekretārs, Mārupes novada domes deputāts ar saviem murgojumiem cer viegli iekļūt Rīgas domē


vai tad zeltītais nav tas kretīns, kurš draudzējās un uz NA biroju ataicināja to Eiropas slepkavnieku - arī naciķi, kurš Eiropā cilvēkus apšāva?

Atbildēt

Tērauds

02.06.2020. 22:27

Sargāsim savus afrolatviešus,kamer viņu vēl maz.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:54

NA arii iebiidiija prezidenta amataa sorosieti Lewitu.Lewits iecelj sorosieti Elerti par ordenja kapitula kancleri

Atbildēt

Papildināums

02.06.2020. 21:43

»

Fakts

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem


tas ir leļļu teātris. Arī saskaņa ir tur pat. Visvienkāršāk ir spēlēt ar visām figūrām. Ja vien pietiek naudas. Un tās nu ir pietiekoši.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:16

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem.

Atbildēt

Iemācies domāt.

02.06.2020. 20:06

»

Spo

Pēdējā rindkopa lieliska. No tās var saprast, ka Soross sponsorē šo pasākumu, kura rezultātā ievēlēs Trampu. Aplausus studijā, lūdzu


Ja Soross neko nedarīs, tad Trampu pārvēlēs 100%. Ja darīs- visādi var būt. Varētu domāt, ka klintonītiem ir manevrs

Atbildēt

Joske

02.06.2020. 20:00

»

malacis Lato Lapsa

Sabiedriba daudz iegust lasot Jusu portala ekskursijas vaditaja izglitibu ieguvusa neonacista zeltisa murgojumus


Neesmu bijis NA fans, bet izrādās ,ka ne visi tur sapuvuši.Būs ar ko tupēt vienā ierakumā un šķaidīt sorosītus kā vecas sēnes.

Atbildēt

Par sociālismu

02.06.2020. 19:46

Sociālisma idejas pēdējās desmitgadēs visvairāk ir tikušas kultivētas tieši Rietumu universitātēs un inteliģences vidū. Tās labi papildina liberālisma idejas un ir savijušās kopā. Un vēl, protams, globalizācija. Gan sociālisms, gan liberālisms ir karojošas idejas. Ar ambīcijām uz vienīgo patiesību globālā mērogā. Finanšu magnāti finansēja Trocki un pa daļai arī Uljanovu 1917. gadā un arī tagad. Paīstam nekad nav pārtraukušas to darīt. Kas tad būvēja lielākās rūpnīcas PSRS?
Demokrāti, redzot, ka Baidens nevelk, iet uz visu banku. Pilsoņu karš patiešām ir reāls. Globālisti padoties netaisās.

Atbildēt

tie, kas klausās putinos un č nav sabiedrība, tie ir parazīt nodokļu zagļi

02.06.2020. 19:01

nevienam godīgajam psrs nepatika un šodienas krievija nav pat psrs
slinku, stulbu, nekaunīgu pārdalītāju sapnis.....un ja mēs tos barosim ar pabalstiem, bet neliksim pie darba, noloposies pavisam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...