Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cits hibrīdkarš

Raivis Zeltīts
02.06.2020.
Komentāri (61)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai argumentētu

06.06.2020. 12:16

»

latvanu cūķim

vispār aizveries .irsēj


Noderētu intelekts. Kur to ņemt netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, līmes ostītājam un krievu popsas klausītājam?

Atbildēt

krievu kroplim

06.06.2020. 00:44

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


Ja tagad no ASV atkarīgo valstu: Japānas, Korejas un Taivānas, iedzīvotāju dzīves līmeni krieviem sasniegt vajadzētu 100 gadus, neņemot vērā krievu straujo degradāciju, tad drīz jūs apskaudīsiet arī vjetnamiešus, kambodžiešus, laosiešus un birmiešus un, protams, arī Macdonald, kas viņiem būs pieejams.

Atbildēt

indusi sapratuši

06.06.2020. 00:37

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


tāpēc aizvien vairāk attālinās no krievu pederastiem un to lidojošiem un peldošiem zārkiem, tāpat, kā vjetnamieši, kas seko Japānas, Korejas un Taivānas pēdās.
Jūs, civilizācijas pabiras, dzimtcilvēki, zemākie primāti, variet saprast vai nesaprast, tas nevienu neinteresē. Sadomās pahans, salādēs jūs lidmašīnās un aizsūtīs utilizēt uz Ukrainu vai Sīriju un kad jūs, kā suņus nošaus, apraks bez plāksnītes, kā Pleskavas desantniekus, vai sadedzinās pārvietojamās krematorijās. Jūsu vērība ir mazāka, nekā klaiņojoša suņa vērtība Eiropā. Mēsli jūs esiet savam saimniekam, tad vari iedomāties, cik zemu jūs vērtē civilizētā sabiedrība.
Ja jau tagad jūs no savas bidlotānas baidieties, kā traka vilka, tad pēc paradobesijas, kad visiem krievu vergiem tiks atjaunots beztermiņa mājas arests, gribēsiet no savas sugas braļiem būt vēl tālāk.

Atbildēt

kopigais un atskirigais

05.06.2020. 22:15

»

krievsam

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj...


Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi to ir sapratusi pec 30 gadiem un pec menesa pienems jaunu suverenu konstituciju.latvija turpinas eksistet ka asv kolonija.

Atbildēt

krievsam

05.06.2020. 21:49

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj atlikušie līdzekļi, labprāt ēd apceptu kotleti, pārgrieztu bulciņu, tomātu un sīpolu šķēlītes un sieru, bet pārējie cūkgaļas izstrādājumus no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām un tehniskos palmu taukus, kas tūlīt beigsies, jo Indonēzija atteicās no 11 "Sukhoi" iznīcinātājiem, bet Indija būvēt pie sevis vāciešiem nozagtā Schmeisser rūpnīcu.

Atbildēt

to !

05.06.2020. 21:19

»

!

latviesu neonacisti un sorositi skabo kapostu zupu need,vini 3x diena makdonalda ed hamburgerus ! vienigais ir risks atrauties pa muti no izbadejusajiem nato algotniem rinda stavot


Latviešu nacisti ēd skābo kāpostu zupu no šķīvjiem un ar karotēm, ne tā kā krievi, ar lapķjām un kerzavikiem, bet par krievmīļiem - sorosīdiem un citiem pederastiem mums nav daļas.
ASV jūs, nolādēto fašistisko sadistu un pederastu sugu, civilizācijas atkritumus, izglāba no iznīcināšanas WWI un WWII un tagad sargā pret talibiem, bet tas drīz beigsies un Ņizņij Novgorodā talibi izgriezīs pēdējo smirdīgo krievu bidlu. Kā jūs, nepateicīgās cūkas vēl zeme nes youtube: ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?) Šoreiz nebūs Trampa vistu kājiņas, jums pieminēs 9/11 un visus pārējos terora aktus un lokālos karus un jūs atgriezīsieties pie gadsimtos ierastā kanibālisma.
Man pie dirsas, ko tur par ASV melo krievu mēsls Alex Breznev, kurš mīl Mordoru tikai no droša attāluma, tāpat kā tu un citi Latvijā ievazātie WWII noziegumu mantinieki, es zinu, kā rūpējas par cilvēkiem ASV.

Atbildēt

!

05.06.2020. 18:39

»

vai tiešām iedomājies

Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona...


Krievija ir valsts ar lielako graudaugu razu pasaule.ka ari lielaka graudaugu eksportvalsts.tur bads nevar but.bads sagaida asv.blogeris Alex Breznev rada youtube,tuksos veikalu plauktus tava sapnu zeme asv.tur jau galu un vistu olas driz izsniegs uz kartitem,jo uzraksti ziemelamerikas partikas veikalos ,ka viens pircejs vairak ka 2 vienadas preces pirkt nevar jau ir visur.

Atbildēt

Krievija ir suverēna

04.06.2020. 20:20

»

preambula

tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu


Neviens amerikānis nevar piespiest krievus atteikties no 30 miljoniem āra ateju, ar caurumu koka grīdā, kur dzimtcilvēks bieži vien ielūzt un noslīkst sūdos un mīzalos, tāpat 2/3 krievu ienaidnieki nevar uzspiest mājās ierīkot centrālo apkuri un silto ūdeni, bet 1/3 vispār ierīkot ūdensvadu. Apsildāmo WC, ko izmanto ikviens Alaskas indiānis, krievu mužiks uzskata par "īstam vīram" necienīgu. Neviens krievu nepacels uz ceļiem, tas suverēni guļ un gulēs dubļos. Krievu suverēnām higiēnas prasībām, kā saka: "нету аналога в мире"
Suverēno beztermiņa mājas arestu, kas atkal tiks ieviests pēc parado besijas, krieviem tiks nostiprināts Jaunā suverēnā konstitūcijā.

Atbildēt

vai tiešām iedomājies

04.06.2020. 19:54

»

nelej udeni vientiesi !

Komunistiska Kina un komunistiska Vjetnama ir tavas milotas asv kapraci.asv sodien jau ir 40 miljoni bezdarbnieku un 106 000 covid-19 mirusie masu kapos


Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona, kopš jūs, civilizācijas atkritumi, esiet no Vjetnamas prom!
Kīnieši Dienvidsibīrijas dabas bagātības un nodzērušos pederastu novārtā pamestās krievenes dabūs tāpat, jūs, zemākos primātus, negatīvo selekciju, sadzīs šahtās, rakt ogles, bet ASV tehnoloģiju un noieta tirgus pamatā ir labas un draudzīgas attiecības. Ķīnieši saprot, kam ir spēks un ietekme un tāpēc apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru.
Domā, labāk par badu, kas sagaida jūsu, staļinisko izdzimteņu, sugu, jo naudas arī tehnisko palmu tauku iegādei tūlīt vairs nebūs!

Atbildēt

deģenerātam

04.06.2020. 19:35

»

netrako !

asv tagad revolucionars maidans,vini tev nepalidzes.bus vien trakums jaarste psihene


Lai sarīkotu Maidanu, nepieciešams miljons augsti morālu intelektuāļu, kā bija Kijevā, Tbilisi, Erevānā un tai pašā Biškekā. Arī Maskavā 1991. gada augustā vēl tādi bija. Tādi, kā tu, civilizācijas atkritumi, ar lieko hromosomu gēnos, esiet spējīgi tikai uz bada dumpjiem, kas Krievijā tūlīt sāksies un ASV nēģeri nav daudz gudrāki par pakaļās drāztiem krieviem.

Atbildēt

preambula

04.06.2020. 16:29

»

varbūt labāk pārliecini

Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas...


tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu.

Atbildēt

Soros george

03.06.2020. 21:47

Man ir 89 gadi, esmu sprigans kā jauna antilope, domas asums arvienu pieaug, un es pēc gadiem septiņiem vai desmit būšu trīskārt varenāks. Viss būs man.

Atbildēt

varbūt labāk pārliecini

03.06.2020. 17:09

»

ASV protektorāts Latvija

Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos...


Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas?
Nac - gvarģija, kuru vada Putina bijušais miesassargs, Zolotovs, kurā ir ar visa veida ieročiem bruņoti kaujinieki, tika speciāli izveidota, lai pasargātu tā pederasta anālu no uzmaukšanas uz resna un gara mieta.
Atkārtoju vēlreiz, krievu garnizonu maukas bērns, ja Latvija būtu ASV protektorāts, tad tavējie Saeimā sēdošie krievmīļi, zagļi un pederasti, sēžot Guantanamo cietumā, nolādētu to dienu, kad pirmoreiz paņēma rokā čekista daiktu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 15:40

»

visvairāk apsargātais

Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais...


Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos, bet ar augstu intelektu un ar pārliecinošiem argumentiem.

Atbildēt

visvairāk apsargātais

03.06.2020. 14:31

»

ASV protektorāts Latvija

Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav...


Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis uz planētas, bija noslēpies bunkurā un noņēma no sevis visu atbildību. Kaut kur atgādina Staļinu, kas pēc 1941. gada 22. jūnija aizmuka uz vasarnīcu un gandrīz nedēļu nerādījās, kamēr biedri tam neaizbrauca pakaļ.
Jūsu nācijai, kā jau pederastiem, gļēvums ir normāla parādība.

Atbildēt

to krievu kroplītis

03.06.2020. 14:23

»

fakts

Pālī taisīts esi tu pats,tev ir smagas uztveres problēmas.Tu esi spējīgs atkārtot tikai to ko tev ieborē,domāt un vērtēt neesi spējīgs


Kas tā jums, planētas demogrāfiskam piesārņojumam, par manieri, nevis mēģināt atspēkot faktus, bet apsaukāties?

Atbildēt

bezvīzu režīmu

03.06.2020. 14:20

»

ASV protektorāts Latvija

Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja...


Kas Krievijas Pederastijas dzimtcilvēkiem ir nekad nesasniedzams sapnis, Ukraina ir saņēmusi. Kur tu, pakaļā drāztais krievu plānprātiņ, rāvi Šengenas līgumu un ES dzīves līmeni? Šengenas līguma un Es dzīves līmeņa nav arī Bulgārijai un Rumānijai, bet viņi vismaz nav tādā anālā, kā krievu bidļjaķina.
Atbrīvošanās no Krievijas ietekmes pietuvinās gan Šengenas līgumu gan augstu dzīves līmeni. Izcilākais un pats tuvākais piemērs ir strauji augošā Vjetnama, kam ASV tagad ir lielākais tirdzniecības tupo krievu mēslu, kas bremzētu attīstību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 14:15

»

draudzīgā valstī

Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur...


Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav par ko.

Atbildēt

to hi hi

03.06.2020. 14:07

»

hi hi

sorosoīd,kāpēc tu lūrē Krievijas TV,tas tev liegts,nerātnais?!Un izbeidz murgot


Nekad neskatos Krievijas TV un neesmu skatījies gadus 15. Labi zini PBAnāla un RT skatītāj, ka manis minētie fakti tur nekad nav izskanējuši.
Sorosīdi, deģenerāt, ir krievmīļi, bet es jūsu sugas īpatņus zārkā, baltās čībiņās, redzēju.

Atbildēt

draudzīgā valstī

03.06.2020. 14:00

»

ASV protektorāts Latvija

Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? ...


Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur gāja bojā 224 cilvēki, uzreiz pēc tam, kad Putins tika iecelts par FSB direktoru. 9/11, Madrides, Londonas, Parīzes, Stambulas un Smoļenskas 10.04.10. terora akti piespiež būt vēl uzmanīgākiem.
ASV vēstniecības ir rūpīgi jāsargā, kamēr vēl nav likvidēti pēdējie netīrās krievu kazarmās, pālī taisīti deģenerāti, kā tu.
Nesapņo! Savaldīs Trampa kungs pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušos nēģerus, parazītus un pederastus un aplauzīsies kremļa un demokrātu plāni, kā tas jau bija 2016. gada novembrī.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:44

»

батут Рогозина

Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts...


Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja, pavilkās uz labas dzīves solījumiem. Tikai Ukrainā ir kā Lībijā- Rietumi ar vietējo rokām novāca viņiem netīkamo vadoni un sākās haoss.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:37

»

plānprātiņam

Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā...


Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? Jo baidās, ka vienu dienu satrakots pūlis kā citās valstīs var doties uz turieni un visu nodedzināt. ASV propaganda pārspēj visas komunistu propagandas. Tagad jaunākās izplatītās baumas ir, ka arī nemierus ASV esot organizējuši krievi. Un reņģēdājiem tam jātic!

Atbildēt

батут Рогозина

03.06.2020. 13:20

»

?!

kāpēc sorosoīd tu murgo,revoļuciju gidnosti iebāz sev vienā vietā,malači jankiji par maidanu


Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts - pedofīls, ko pat viņa čekas kolēģi apveltīja ar palamām "окурок" un "бледная моль": "Юрий Швец, сокурсник Путина, экс-разведчик КГБ СССР"

Atbildēt

plānprātiņam

03.06.2020. 12:24

»

ASV protektorāts Latvija

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts


Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā.
Par izteikumiem par "Cieņas revolūciju", kur ukraiņi nometa nīstā recidīvista Janukoviča (kā cepuru zaglis, viņš pat nebija kriminālā autoritāte), varu, ukrainis no tava debilā jebaļņika uztaisītu kotleti.

Atbildēt

vēl vienam idiotam

03.06.2020. 12:06

Tā kā kremlim un demokrātu partijai cerības uz miljoniem mirušo no Covid 19 ASV ir zudušas, bija kaut kas vajadzīgs cits, lai Trampa kungu nepārvēlētu. Ar armijas un Nacionālās gvardes palīdzību Trampa kungs likvidēs nemierus un, neskatoties uz visiem ienaidnieku tīkojumiem, ekonomika atkal ies un augšu un Trampa kungu pārvērtēs

Atbildēt

idiotam

03.06.2020. 12:00

»

P.

Džeku drīz izslēgs no NA, tur ar galvu domāt nav atļauts, un pret tēvoci Džordžu muti palaist ar lai ne


Izdzimtenim Žoram nav nekāda sakara ar NA. Tas finansē čekas projektus: JV, JKP un Par un, droši, pastarpināti piemet arī Saskaņai. Nejauc Zeltītu ar jūsējo pederastu Rinkēviču!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 09:57

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts.

Atbildēt

VAU

03.06.2020. 08:04

Ir jāatzīst,ka jankijā notiek tautas MAIDANS,tas ir maidanu maidans.Tas ir labi,tas nav slikti,jo ameru pilsoņi beidzot mostās,tiem parādās redzējums un izaicinājums.Tēvoča sema zemē baismīgs bezdarbs?!

Atbildēt

Q

03.06.2020. 07:03

Tak sorosīti un NA plānprātiņi kā krievi saka"odnovo poļa jagodi", kuri sacenšas Latvijas nolaišanā podā!

Atbildēt

S

03.06.2020. 01:16

»

Nacionālo Atkritumu propogandists

šobrīd – Nacionālās apvienības valdes loceklis un ģenerālsekretārs, Mārupes novada domes deputāts ar saviem murgojumiem cer viegli iekļūt Rīgas domē


vai tad zeltītais nav tas kretīns, kurš draudzējās un uz NA biroju ataicināja to Eiropas slepkavnieku - arī naciķi, kurš Eiropā cilvēkus apšāva?

Atbildēt

Tērauds

02.06.2020. 22:27

Sargāsim savus afrolatviešus,kamer viņu vēl maz.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:54

NA arii iebiidiija prezidenta amataa sorosieti Lewitu.Lewits iecelj sorosieti Elerti par ordenja kapitula kancleri

Atbildēt

Papildināums

02.06.2020. 21:43

»

Fakts

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem


tas ir leļļu teātris. Arī saskaņa ir tur pat. Visvienkāršāk ir spēlēt ar visām figūrām. Ja vien pietiek naudas. Un tās nu ir pietiekoši.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:16

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem.

Atbildēt

Iemācies domāt.

02.06.2020. 20:06

»

Spo

Pēdējā rindkopa lieliska. No tās var saprast, ka Soross sponsorē šo pasākumu, kura rezultātā ievēlēs Trampu. Aplausus studijā, lūdzu


Ja Soross neko nedarīs, tad Trampu pārvēlēs 100%. Ja darīs- visādi var būt. Varētu domāt, ka klintonītiem ir manevrs

Atbildēt

Joske

02.06.2020. 20:00

»

malacis Lato Lapsa

Sabiedriba daudz iegust lasot Jusu portala ekskursijas vaditaja izglitibu ieguvusa neonacista zeltisa murgojumus


Neesmu bijis NA fans, bet izrādās ,ka ne visi tur sapuvuši.Būs ar ko tupēt vienā ierakumā un šķaidīt sorosītus kā vecas sēnes.

Atbildēt

Par sociālismu

02.06.2020. 19:46

Sociālisma idejas pēdējās desmitgadēs visvairāk ir tikušas kultivētas tieši Rietumu universitātēs un inteliģences vidū. Tās labi papildina liberālisma idejas un ir savijušās kopā. Un vēl, protams, globalizācija. Gan sociālisms, gan liberālisms ir karojošas idejas. Ar ambīcijām uz vienīgo patiesību globālā mērogā. Finanšu magnāti finansēja Trocki un pa daļai arī Uljanovu 1917. gadā un arī tagad. Paīstam nekad nav pārtraukušas to darīt. Kas tad būvēja lielākās rūpnīcas PSRS?
Demokrāti, redzot, ka Baidens nevelk, iet uz visu banku. Pilsoņu karš patiešām ir reāls. Globālisti padoties netaisās.

Atbildēt

tie, kas klausās putinos un č nav sabiedrība, tie ir parazīt nodokļu zagļi

02.06.2020. 19:01

nevienam godīgajam psrs nepatika un šodienas krievija nav pat psrs
slinku, stulbu, nekaunīgu pārdalītāju sapnis.....un ja mēs tos barosim ar pabalstiem, bet neliksim pie darba, noloposies pavisam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....