Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Latvijas Raidorganizāciju asociācija
07.10.2020.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lapsene

09.10.2020. 13:00

Ha - ha! Un kas mums no tā? Tas, ka Latvijas mēdiju meļiem naudiņa ies secen? Nespēj kratīt.

Atbildēt

specialisti,sukas ir seit !

09.10.2020. 10:34

»

patiesibu var atrast pa gabalinam,pa kripatinai !

untrymeters.info/en/Latvia


pat te kroplo linku ,lai cilveki neuzzinatu patiesibu !

Atbildēt

labojums

09.10.2020. 10:33

»

patiesibu var atrast pa gabalinam,pa kripatinai !

untrymeters.info/en/Latvia


https://countrymeters.info/en

Atbildēt

patiesibu var atrast pa gabalinam,pa kripatinai !

09.10.2020. 10:31

untrymeters.info/en/Latvia

Atbildēt

Opis

09.10.2020. 09:27

Izlasot ievadu, kurā rakstīts, ka uz to norādīja valsts prezidents utt, prātā atausa senie laiki, kad jebkas sākās ar partijas norādēm.

Atbildēt

Vientiesis

08.10.2020. 23:37

Lielākā nelaime,ka mūsu tauta pieņem visu par patiesību ko tai iebaro masu mēdiji.Sabiedriskie mēdiji ir galvenie tautas muļķošanas rupori.Kamēr nebūs alternativas-nekas nemainīsies.Ir jābūt viedokļu dažādību iespējai izteikties.Jābūt arī partijām ar labo kreiso novirzienu.Patreiz visas partijas ir neoliberālajā spārnā un atšķiras tikai ar etnisko piederību.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

08.10.2020. 23:06

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

Ceturtdienās psihenē laikam atvērto durvju diena...
Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.10.2020. 18:14

Raksts 1:1 kā PSRS laikos, tikai tad citēt bija pieņemts vai nu Ļeņinu, vai arī kaut ko no esošā ģenerālsekretāra. Tā kā LV ģenerālsekretārs ir Levits, tad attiecīgi raksts jāsāk ar kaut ko, ko viņš teicis vai kur uzrakstījis.

Atbildēt

kanKariņš

08.10.2020. 11:24

Esmu labākais, kas jums pastalniekiem var būt

Atbildēt

Pilsonis

08.10.2020. 10:32

»

piekrītu biedrs!

Melu daudz, protams ne tuvu cik krievijas masu zombēšanas līdzekļos, tāpēc vēlams biežāk ieskatīties kavkazcenter.com un


Lai sekotu atkritumiem kā kavkazcenter.com, galvai jābūt pilnai ar čurām vai arī naidam pilnai sirdij

Atbildēt

`Če Gevara

08.10.2020. 09:43

Sevišķi izceļas tautas zombēšanā melīgie interneta portāli Delfi, Tvnet, Apollo , neļaujot normāliem cilvēkiem pievienot komentārus, publicējot viepusīgu informāciju, īstas smirdošu atkritumu bedres, kas saņem valsts finansējumu, kur vēl trakāk var būt?

Atbildēt

Harijs Poters

08.10.2020. 09:05

Cik saprotu, raksta autoru lielākā sāpe ir ārvalstu personām piederošā "LETA", kurai faktiski ir monopols Latvijas informatīvajā telpā? :)

Atbildēt

antisoros

08.10.2020. 08:00

»

Q

Es domāju, ka latvijas iedzīvotājiem ir pilnīgi vienaldzīgi Izcilības centra plānprātiņu atmaskojošie raksti pamatskolas līmenī, Latvijas prostituētie žurnālisti pilnībā zaudējuši tautas uzticību, jo taurē pēc koalīcijas diriģentu prasībām.Tāda pērkama prese un TV valstij nav vajadzīga, lieki izdevumi...


vispirms cilvekus padara par mulkiem,tad iznicina veselibas aizsardzibas un izglitibas sistemu,katru dienu slavina homosexsualistu perversijas,un visaptetovetako cilvekveidigo sizofreniju klatpieliktas bildes,tad var uzspiest ari izcilnieku rupjibas kasjauns jaunumu portala,delfu kudora sektas spriedelejumus papildus karinlevita infantilajiem meliem.

Atbildēt

smiekligi,loti smiekligi

08.10.2020. 07:53

»

vajag nopelnīt

slaviniet vairāk Kariņa un Levita kliķi un aprejat vairāk krievus un Krieviju, tad gan jau jums piemetīs kādus kumosus


skaidras naudas aizliegumu,referendumu rikosanas aizliegumus jau esat sanemusi,,brivaja latvija,,bet proponejat izraelas pilsones tihanovskas saimnieku meginajumus gazt Baltkrievija valsts varu un sarikot tur valsts apversumu.tai pasa laika kaut kads pavluts sludina perversijas tiesaja etera no sorositu delfu propogandas rupora blaustoties ar sev lidzigiem degeneratiem pie saeimas ekas Riga.

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

08.10.2020. 07:22

To valdības slavēšanas mašīnu nevar skatīties. Ar nodokļiem žņaudz, "veiksmes stāsta" ietekmē bezcerīgi atpalika no kaimiņvalstīm, bet man par šo ---u vēl jāmaksā? Nē, paldies!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

08.10.2020. 04:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Q

08.10.2020. 01:46

Es domāju, ka latvijas iedzīvotājiem ir pilnīgi vienaldzīgi Izcilības centra plānprātiņu atmaskojošie raksti pamatskolas līmenī, Latvijas prostituētie žurnālisti pilnībā zaudējuši tautas uzticību, jo taurē pēc koalīcijas diriģentu prasībām.Tāda pērkama prese un TV valstij nav vajadzīga, lieki izdevumi!

Atbildēt

visu zemju proletārieši savienojaties

07.10.2020. 21:56

Pat vispatiesākajai patiesībai var piekarināt demagoģiskas birkas vai arī tieši otrādi, melus par veiksmes stāstiem izplatīt kā patiesību, vien ietiepīgi noklusējot, kam tā veiksme uzspīdējusi.
Tāpat ar fobiju piedēvēšanu, piemēram rusofobiju. Ja vien mēs nekomunisti nebūtu izbaudījuši uz savas ādas okupantu zvērības un krievu kolonistu pusdzīvniecisko mentalitāti, tad varbūt varētu iestāstīt kad kopā ar kolaboracionistiem tie ir savējie.

Atbildēt

Lasītājs

07.10.2020. 21:19

Kad manis vadīto valsts uzņēmumu likvidēja 90-mito beigās, tad palūdzu radiniecei no Panorāmas to parādīt tv. Viņa man atbildēja: "Ja es ko parādīšu par likvidācijām, tad nākamajā dienā varu uz darbu neiet."
Tagad, mans dēls, teica kameras priekšā, ka vairāk atkata par 5% nedos un LNT, LTV1 to neparādīja.
Un man būs šie melu mēdiji jāskatās?! No 90- beigām, es Latvijas tv neskatos, laikrakstus, žurnālus nelasu un drīz arī būšu spiests neklausīties radio2, jo pārpilna ar dumjiem raidījumiem un propagandas ziņas, arī katru stundu. Tikai pa starpam dzirdama latviešu mūzika.
Latvijas mēdiju stulbums "dzem"mani pie Krievijas mēdijiem, kas viņiem veiksmīgi izdodas savā šizofrēniskā idiotismā. Un nav te naudas daudzums vainīgs, ja prāta nav, tad par naudu to nenopirkt.

Atbildēt

Cilvēki

07.10.2020. 20:29

jau sen ne medijus patērē, un kadi lopiņi krievijā tādi Latvijā, kaut kā nodalās no progresīvās daļas un VISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Atbildēt

vajag nopelnīt

07.10.2020. 20:14

slaviniet vairāk Kariņa un Levita kliķi un aprejat vairāk krievus un Krieviju, tad gan jau jums piemetīs kādus kumosus

Atbildēt

Pesimists

07.10.2020. 19:25

Plačit kiska v koridore... Mazāk ar destruktīvu propogandu un politiskiem pasūtījumu izpildi vajag nodarboties un vairāk pildīt sabiedrības objektīvas informēšanas funkcijas... Daba nemīl tukšumu un mazprofesionāli maldinātāji nevienam nav vajadzīgi

Atbildēt

ha-ha

07.10.2020. 18:58

Krieviem šai sakarā ir atbilstošs teiciens - bednomu Vaņuški - vezde kamuški.

Atbildēt

Īsāk runājot

07.10.2020. 18:33

Kremļa krievžīdiem kalpojošo personālu gatavojas aizstāt ar īstiem kremļa krievžīdiem.

Atbildēt

cionisti ebreji

07.10.2020. 18:22

Līdz šim tak visu noteica ebreju kontrolētā ASV un tās vēstniecība. Nekas jau nebūs savādāk arī turpmāk. Krievijas ietkenmē ir tikai daļa vietējo krievu.

Atbildēt

nepilna laika idiots

07.10.2020. 17:56

Šajā ārprāta laikā Latvijas mediji nekur nav derīgi. Valdošās kovidreliģijas slavināšana, neviens kovidateists netiek pie vārda.

Atbildēt

Jā, bet....

07.10.2020. 17:22

Kliķes rupori, kas muļķojuši tautu, slavinot veiksmes stāstus, attaisnojot OIK ieviešanu, mācības iestāžu likvidēšanu, medicīnas iestāžu likvidēšanu, banku “glābšanu” un slēpuši no tautas varasvīru noziegumus, tagad brēc pēc nodokļu maksātāju naudas. Viņiem pietiek bezkaunības apgalvot, ka šie nu esot tas “spēcīgākais instruments cīņā par Latvijas informatīvās telpas uzturēšanu ar kvalitatīvu vietējo saturu”. Pēdējos gadus vairs neskatos Latvijas televīziju, jo tās apnicīgās reklāmas, kas ar idiotu neatlaidību tik ilgi un bieži tiek raidījumiem pa vidu dzītas skatītājiem smadzenēs, vienkārši nav izturamas. Pēdējos gados vairs tik pat kā nelasu Latvijas “lielo presi”, jo izņemot slavas dziesmas valdībai un ārzemju mediju ziņu atgremojumus, tur tik pat kā nekā cita nav.
Kur tad paliek tas izslavētais “brīvais tirgus”? Vai tad tā nebūs godīgas konkurences jaukšana, ja valsts kādiem vieniem medijiem sāks dot naudu ne par ko? Ja konkurence, tad konkurence. Kas nespēj izturēt konkurenci, tam jāklapē tā sava “bodīte” ciet. Paši vainīgi, nevajadzēja kalpot režīmam, bet tautai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....