Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.07.2017. 23:04

Pediņiem un lezbietēm bērni nedzimst!

Atbildēt

meh

11.07.2017. 17:11

Negribējās komentēt, jo ļoti daudz muļķību un slīcēju glābšana ir pašu rokās(tie kas grib izglītoties, lasa grāmatas utt., bet tie kas nē...), bet par to, ka Roma iznīka dēļ migrācijas cilvēkiem ir smiekls citur:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/07/10/15/423253A200000578-0-image-a-29_1499698362317.jpg

Romas impērija bija vispretīgākā impērija cilvēces pastāvēšanas vēsturē - tai nebija kultūras bet tā izmantoja iekaroto tautu kultūru un sasniegumus un kad tā iekaroja svešas zemes, tā PĀRVIETOJA IEKAROTO ZEMJU IEDZĪVOTĀJUS UZ CITĀM VIETĀM ROMAS IMPĒRIJĀ. Romas impērijas pamatā bija vergu piespiedu MIGRĀCIJA. Romas karaspēka elitārākā armijas daļa sastāvēja no jaunpakļautajiem vergiem.


AP, protams var rakstīt savus murgus kur grib - to neviens viņam liegt nevar, bet ir jautājums kāpēc pietiek.com ir vieta kur tos publicē...

Atbildēt

Skolnieciņš

11.07.2017. 16:54

Taki. Tad sanāk kā kristietība izmirs?

Atbildēt

tipisks zubrila

09.07.2017. 19:45

salasījies visu ko, bet salikt kopā nespēj

Atbildēt

reptilis

09.07.2017. 16:20

It kā daudz patiesības,bet pašreiz jau pat zinātne atzīst ,ka iedzīvotāju skaits labos laika apstākļos stipri pieaug un tas arī rada migrāciju. Piemērs ""vikingu laiks"",kad iedzīvotāju skaits pieauga ļoti strauji,jo bija tempretūras optimums.Iedzīvotāju daļēja nomaiņa arī sagrauj civilizāciju....pašiem iedzīvotājiem to nemaz sevišķi nepamanot.Piemērs - tie paši ""barbari""Romas impērijā pakāpeniski latinizējās un viņi paši domāja ,ka dzīvo impērijā,lai arī tā bija sabrukusi,bet to tikai saprata,kad tika pasludināts pirmais ""barbaru""imperātors...,jo līdz tam bija tikai viens imperātors Konstantinopolē!Tā arī tagad daudzi mietpilsoņi un politiķi Rietumeiropā nespēj novērtēt vai izliekās nemanām notiekošos procesus:(((

Atbildēt

Žulis

09.07.2017. 09:17

Kā parasti Priedīša rakstos, dažas patiesas atziņas ir sajauktas ar puspatiesībām, meliem un demagoģiju.
Pārāk gari te būtu analizēt katra izteikuma un apgalvojuma aplamību vai nepamatotību.( Un tam arī nav nekādas jēgas.)

Atbildēt

Žulis

09.07.2017. 09:13

»

Žulis

Te atkal viss ir nepareizi, jo prūšu civilizācija nomira bērnu trūkuma dēļ, jo vācieši negribēja ar baltiem iet gultā un balti tāpēc izmira. Letti un līvi saglabāja savu civilizāciju, jo Kaupēns pierunāja Romas pāvestam pavēlēt teitoņiem iet gultā ar baltu sievelēm, tām aizklājot seju.Tagad Putins bendē...


Nožēlojamais cilvēciņ, ko tu gribi panākt ar manu niku rakstot muļķības komentos, vai pārkopējot manu zem citiem rakstiem rakstīto, kam nav sakara ar šo tēmu? Tā tu glābies no sava mazvērtības kompleksa? Varbūt ceri panākt, ka Žulis vairāk komentārus nerakstīs? Velti ceri!

Atbildēt

jā, muļki vienēr beigu beigas iet bojā, tagad kārta oligarhiem

09.07.2017. 07:20

tāda pacivilizācija ar savu mīļo biomasu izveidojusies

Atbildēt

Kurmis

09.07.2017. 07:07

Te taču nav nekas par oligarhiem, nav latviešu sūdu smakas? Tas nekam neder.

Atbildēt

Soņa

08.07.2017. 21:15

»

kukū

Lai cik tas paradoksāli neskanētu,lielāko ieguldījumu latviešu ,kā nācijas iznīcināšanā ir devusi partija ar nosaukumu "Nacionālā apvienība


(1)Pilnīga taisnība, bet ar puspatiesību - TB/LNNK/NA + SaSkaņa - neaizmirsti abas blakus, kas izmīcina Latviju, Latvijas tautu - kā krievus, tā latviešus.
(2) Jāatjauno PSRS, kur dzimstība gāja pilnā sparā, nebija tik briesmonīgas alaktības, darba tauta, kas irtautas atražotāja, bija drošībā par nākotni. Tagad Eiropas Cilvēktiesību tiesa sargā cietumniekus, laulību ar dzīvniekiem (drīz būs), neļauj pat cirkā izmantot dzīvniekus - spīdzināšana, drīz aoizliegs izmantot darba zirgus - kā var likt vilkt smagumu, velc pats, darba tauta ir zemāka šķira par suni vai ka\ķi, jo cilvēku šī tiesa neaizsargā, lai var spīdzina pēc patikas, lai zog, laipa caur prihvatizāciju, starpniekiem, oligarhiem. Viņiem ir cieņa .

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 20:46

Lasot šo rakstu un tā virsrakstu, nāk prātā tas padomju laika teiciens: "Mēs neesam pret intīmo dzīvi, bet blakus ir jāstāv kolektīvam!"

Atbildēt

kukū

08.07.2017. 16:36

Lai cik tas paradoksāli neskanētu,lielāko ieguldījumu latviešu ,kā nācijas iznīcināšanā ir devusi partija ar nosaukumu "Nacionālā apvienība"!

Atbildēt

Ja

08.07.2017. 15:23

»

Atbrivotajs

Arturs dzivo austrumu toksiskas civilizacijas migla


ebreja lielākais grēks ir aizmirst, ka viņš ir cara dēls, tad latvieša lielākais grēks ir aizmirst, ka viņš ir latvietis, jo šis etnonīms automātiski raksturo viņa cilvēcisko vērtību.

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 15:11

Te atkal viss ir nepareizi, jo prūšu civilizācija nomira bērnu trūkuma dēļ, jo vācieši negribēja ar baltiem iet gultā un balti tāpēc izmira. Letti un līvi saglabāja savu civilizāciju, jo Kaupēns pierunāja Romas pāvestam pavēlēt teitoņiem iet gultā ar baltu sievelēm, tām aizklājot seju.Tagad Putins bendē latviešu civilizāciju, jo krievu skaistulēm neļauj pāroties ar latviešu staltajiem olgalvjiem. Kāpēc neklausa mani Žuli.

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 15:07

Tu, nicināmā troļļa dvēsele savu lamāšanos mākslu esi izsmēlis un redzot, ka neko ar to nevari panākt, tagad jau nolaidies tik zemu, kā sāc manā vārdā komentus rakstīt. Nav nekā nicināmāka, kā būt niku zaglim, bet tādam zemiskam nelietim kā tev jau tā ir parasta lieta. Kādreiz tu varbūt, sapratīsi, ka esi tikai nožēlojams kvankšķis bez savām domām, savas pārliecības un pašlepnuma, kam vienīgā dzīves jēga ir tupēt pie ķēdes, kurā saimnieks tevi piesējis, un apriet garāmgājējus. Interesanti, kādas tautības pats esi, ja jau jūti tik pataloģisku naidu pret latviešu tautu?

Atbildēt

L.G.

08.07.2017. 14:43

»

A.P.

Līdz XX gs. 30.gadiem planētas iedzīvotāju skaita pieaugumu nodrošināja eiropeīdi. 1800.gadā viņi bija 22% no planētas iedzīvotājiem, 1930.gadā, pēc „balto” dzimstības buma XIX gs., – apmēram 30%. 2050.gadā paredzēts – 10% (tikai katrs desmitais cilvēks uz planētas būs eiropeīds). Dzimstību veicināja...


Atgriezies, Artur, realitātē un liec mierā pagātnes un nākotnes savijumus. Realitāte, tā ir šodiena.No balto puses notiek normāla izdzīvotāju samazināšanās, kas ir pat apsveicami. Kam Vācijai, uz šo mazo zemes pleķīti, vajadzīgi 80 000 000.Kas attiecas uz migrantiem: kad būs pārkāptas pacietības robežas, notiks "izrēķināšanās", kas arī, ievērojot "pagātnes savijumus" kā tu saki, būs normāls process. Viss notiekās, Artur ! Galvenais saglabāt mieru savā apziņā un netraucēt tik bieži Lapsas kungu.

Atbildēt

Atbrivotajs

08.07.2017. 14:19

Arturs dzivo austrumu toksiskas civilizacijas migla.

Atbildēt

A.P.

08.07.2017. 14:04

XXI gs. globālo sociālo problēmu analītiķi saskata etnisko renesansi – masu interesi par etnisko identitāti. Etniskā renesanse ir starptautiskā tendence. Iespējams, tā ir savdabīga pretreakcija globalizācijai, kas sevī ietver etnisko nivelēšanu. Cits iemesls – „baltās” rases izmiršana, kas arī var kāpināt interesi par tautu kā izmiršanas novēršanas līdzekli, kolektīvi pievēršoties demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanai. Vēl viens iemesls etniskai renesansei var būt neoliberālisma uzbrukums, akcentējot galēju individuālismu, kad indivīds tiek tik pamatīgi „individualizēts”, ka zaudē pamatus zem kājām un tauta tiek izvēlēta kā aizsardzības līdzeklis. Tas saskan ar tautas misiju kā psiholoģisko kopību, palīdzot cilvēkam 1) orientēties pasaulē un iegūt informāciju par pasauli, 2) saņemt dzīves vērtības un 3) vispār aizsargāt cilvēku sociāli un fiziski. Etniskai renesansei acīmredzot var būt tikai paliatīvs vēriens, – etniskā renesanse var būt tikai daļējs risinājums, pagaidu līdzeklis. Nākas stipri šaubīties, vai demogrāfiskā pāreja var tikt pārvarēta vai ierobežota ar etniskās renesanses projektu. Tāpat nākas šaubīties par etniskās renesanses spēju uzvarēt neoliberālisma enerģijas galveno dzinēju alkātību un egoismu. Neoliberālisms cilvēkos strauji iznīdē taisnīguma, patiesības, līdzcietības un īstenības dziļas izpratnes talantu. Pat vēlēšanos dzīvot „ar galvu”. Empātija kā fundamentāla nacionālā iezīme strauji izzūd neoliberālisma morālajā atmosfērā. Cilvēkos izzūd spēja un vēlēšanās iedziļināties citu cilvēku pārdzīvojumos, problēmās. Cilvēks nevar paļauties uz citu cilvēku atbalsta. Praktiski tas nozīmē, ka nevar paļauties uz tautas atbalstu. Etniskā renesanse netiek galā ar tādām problēmām kā attiecīgās tautas morāli psiholoģiskie arhetipi personīgās labklājības, bagātības vairošanas, egoistisko impulsu jomā. Etniskā renesanse nevar pilnā mērā atdzīvināt kolektīvisma instinktu – kolektīvisma kā dzīves jēgas izpratni. Kolektīvisma instinktu nomāc un apklusina egoistiskais instinkts.


Atbildēt

A.P.

08.07.2017. 14:03

Līdz XX gs. 30.gadiem planētas iedzīvotāju skaita pieaugumu nodrošināja eiropeīdi. 1800.gadā viņi bija 22% no planētas iedzīvotājiem, 1930.gadā, pēc „balto” dzimstības buma XIX gs., – apmēram 30%. 2050.gadā paredzēts – 10% (tikai katrs desmitais cilvēks uz planētas būs eiropeīds). Dzimstību veicināja tehnoloģiju attīstība, bet nevis pretēji. Maldīgs ir uzskats it kā dzimstības pieaugums stimulēja izdomāt jaunu tehnoloģiju. Kosmisko faktoru ietekme uz bioenerģētiskajiem un sociālajiem procesiem principā netiek apšaubīta. Bet tas notiek vienīgi hipotētiski abstraktā līmenī. Speciālisti zina par kosmosa enerģijas paisuma izmantošanu ķīniešu stratēģiskajā domāšanā un īpaši nākotnes plānošanā; kosmosa enerģijas paisumu ir jāprot izmantot savā politikā; tāds esot ķīniešu viedoklis. Cilvēku un dzīvnieku koncentrācijas pieaugums vairo agresiju: cilvēku un dzīvnieku savstarpējo naidīgumu. Respektīvi, planētas iedzīvotāju skaita grandiozais pieaugums vairo cilvēces iekšējo spriedzi. Tās sekas var būt t.s. civilizāciju konflikti, kari, terora akti, atsevišķas slepkavības, reliģiskais genocīds, dzimstības samazināšanas slepenās programmas, kā arī masu histēriskas fobijas, kuras ir pašlaik pārņēmušas izmirstošos „baltos” cilvēkus un īpaši „baltās” rases mazāk attītītos etnosus. Laikmetu raksturo ne tikai tas, kas tajā notika. Laikmetu raksturo arī tas, kas tajā nenotika. Piemēram, Rietumu civilizācijas mūsdienu laikmetu spilgti raksturo tas, ka eiropeīdi atsacījās dzemdēt bērnus. Tātad laikmetā nenotika dzimstības pieaugums. Šis bēdīgais nenotikušais process ļoti spilgti raksturo mūsdienu laikmetu. Bet ne tikai laikmetu raksturo tas, kas nenotika. Arī cilvēks vairāk domā par to, kas ar viņu varēja notikt, bet nevis tik daudz domā par to, kas ar viņu ir noticis. Laikmets ir pozitīvo un negatīvo tendenču repertuārs, izdomas un muļķību repertuārs, pagātnes un nākotnes savijums, notikušā un nenotikušā konfrontācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...