Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja tev kas pret komunistiem, ej pie ķīniešiem, tur tev 340 miljoni oponentu

31.05.2018. 15:34

»

Īpaši Priedītim, bij. komunistam,

Kad 1918. gada vasarā čekas priekšnieks Felikss Dzeržinskis, kura attēls pie sienas karājas šodienas Drošības policijā, ziņoja Ļeņinam, ka nogalināts pāri par 500 inteliģentu, to vidū gan zinātnieki, gan kultūras darbinieki, Ļeņinu pārņēma mežonīgs prieks. Kad par visu varēja rakstīt brīvāk, šis fakts...


viss nebija tik vienkārši, smerdeli, - ziņoja tāpēc, ka mēsli sverdlovi, trocki un citi atkritumi bija izveidojuši kārtējo rotšildmēslu parauga sistēmu, un proti : Vaina nebija tanī, ka "inteliģents", bet tanī , ka no inteliģenta varēja ko paņemt apmaiņā pret brīvību vai "nenošaušanu"... Un sī lieta bija nostādīta daudzmiljardu eiro (šodienas cenās) mērogā...Gribi dzīvot- maksā !Tāpēc jau smerdeļa sverdlova kabinetelī aiz sienas atrada čemodanu ar zeltlietām 6,5 milj eiro (pēc šodienas cenām) vērtībā, kad šo Orlas pilsētas strādnieki nosita kā suni..lūk arī netīrumus berezovskuis, ņemcoveļus un citu skamu vai pakar angļu darbaļaudis vai nokniebj ka trakus suņus uz ielas..Viss pēc nopelniem !

Atbildēt

to lūk

26.05.2018. 21:34

Pizģec, zajebis, bļeģ, ka tu jobansrots neko nesaproti. Ibiomat, ar tādu lohu kā tu pac, tā jārunā, goji saprot tikai goju lopu valodu. Bļeģ, nu ka sapistais, mācies no Dikļu muļķa, kap paurī tikai debess klāra, lētucis un alus.

Atbildēt

Īpaši Priedītim, bij. komunistam,

26.05.2018. 17:41

Kad 1918. gada vasarā čekas priekšnieks Felikss Dzeržinskis, kura attēls pie sienas karājas šodienas Drošības policijā, ziņoja Ļeņinam, ka nogalināts pāri par 500 inteliģentu, to vidū gan zinātnieki, gan kultūras darbinieki, Ļeņinu pārņēma mežonīgs prieks. Kad par visu varēja rakstīt brīvāk, šis fakts parādījās pat padomju presē.

Atbildēt

Kristieši cildināja nabadzību,

26.05.2018. 17:33

bet komunisti to ieviesa dzīvē.

Atbildēt

to Tu

26.05.2018. 17:31

Pizģec, zajebis, biju piemirsis, arī, bļeģ, ka latvieši ir vislētticīgākie ideālisti un simbolisti kopš laika gala. Un, ka baptisms, jobansrot, cēlies anababttistiem, kas Minsterē kristīja divreiz, padzina turīgos, konfiscēja to īpašumus, ieviesa poligāmiju un valdīja vienu gadu. Bļeģ, man vairs nau laika, pac izlasi!

Atbildēt

Tu

26.05.2018. 17:18

»

Centim

Interpretācija par civilizāciju rašanos un attīstību ir skatāmas plašākā nozīmē un šaurākā. Anglo-sakšu ir kaut kur pavvidu...


esi noklusējis baltu-latviešu civilizāciju, kura ir vissenākā civlizācija uz Zemes un ap Zemi. Šī civilizācija pastāvēja 2 gadus pirms mūsu ēras ēras, kad Dievs no uz Zemes likvidēja un pārcēla uz Lielo Melno Caurumu visumā, jo latviešiem bija baltiem-latviešiem bija galvā liels caurums. Dievs viņus apžēloja un novāca no Zemes, kur parasti ir liels caurvējš. Baltu-latviešu pirmo civilizāciju visi noklusē. Pat Rakas kakas čigāna un cūkkopējas izdevniecība izsvītroja no grāmatas šo slaveno seno civilizāciju, lai angļu civilizācijai nebūtu skaidība un tu ar māsu varētu tagad angļiem atslaucīt pakaļas-t.i., būtu cienīgs to darīt kā senas civilizācijas atsmirdums šodienā.

Atbildēt

Bet A. P.

26.05.2018. 17:13

kā deģenerātam viss noriet, deģenerātiem visam fokususējoties uz sevi.

Atbildēt

Centim

26.05.2018. 17:10

Interpretācija par civilizāciju rašanos un attīstību ir skatāmas plašākā nozīmē un šaurākā. Anglo-sakšu ir kaut kur pavvidu.

Bet lielos vilcienos pirmās pilsētas ap 3000. g. pm. ē. radās mūsdienu Irākas teritorijā starp Eifratu un Tigru. Latvijas vēsturi māca visai atpalikušiem mācību materiāliem. Tādēļ tie, kas neiepazīstas ar minēto grāmatu Pasaules civilizācijas, īsti neizprot vēstures attīstību.

ASV pastāv interpretācijas - Mezopotāmijas civilizācija, Ēģiptiešu c., žīdu un agrīnās grieķu civilizācijas, seno indiešu c., seno ķīniešu c. No šīm izriet grieķu civilizācija, hellēniskā c., utt. Pārējais atrodams līdz 1990. gadam pārējos sēnumos. Kopā 4.

Atbildēt

Centis

26.05.2018. 16:16

»

Vai

tur par latviešu civilizāciju arī bija? Raka kaka izdot tikai šarlatānus, latvieši esot cēlušies no inkiem. Vai tu esi inks? Domāju, ka esi prasts latviešu puika ar 4 klašu izglītību uz pusēm ar māsu un tagad angļiem abi mazgājiet traukus kaut kur lielbritāņu civilizācijā. Nožēlojams tārpiņs no latgales...


Skolā taču māca, ka pašlaik ir astoņas civilizācijas: Rietumu, ķīniešu, islama, indiešu, latiņamerikāņu, āfrikāņu, japāņu, pareizticīgo. Nav angļu, latviešu, amerikāņu civilizācijas.

Atbildēt

to vai

26.05.2018. 16:14

Tu esi Artura Priedīša sūds.

Atbildēt

Vai

26.05.2018. 15:44

»

Kasparam Krivànam

Mułki tikai apskauž. Izlasi 4 sèjumos Pasaules civilizàcijas...


tur par latviešu civilizāciju arī bija? Raka kaka izdot tikai šarlatānus, latvieši esot cēlušies no inkiem. Vai tu esi inks? Domāju, ka esi prasts latviešu puika ar 4 klašu izglītību uz pusēm ar māsu un tagad angļiem abi mazgājiet traukus kaut kur lielbritāņu civilizācijā. Nožēlojams tārpiņs no latgales. Izlasa kaut ko zem gultas un tūlīt gāž arā savā stulbumā kā lielu patiesību.

Atbildēt

Kasparam Krivànam

26.05.2018. 15:09

Mułki tikai apskauž. Izlasi 4 sèjumos Pasaules civilizàcijas
Un to vèsture un kultûra, var runàt par anglo- sakßu civilizàciju utt. Bet, kurß negrib saprast, nesapratîs..ASV autori, latviešu val. pirmoreiz. Izdevniecība RAKA. 1. sējums jau retums. Riģināla izdevniecībaW-W-Norton , New-york- London

Atbildēt

vēl

26.05.2018. 11:45

Katrai tautai ir savas kultūras tradīcijas. Tāpēc tautu sairšanu masās, kurās vairs nav nekādu tradīciju, nedz iekšējas garīgas organizācijas, uzskata par parādību, kas apdraud kultūru.(no latv. konversācijas vārdnīcas)

Atbildēt

vēl mācos

26.05.2018. 11:39

Pārāk kategoriski spriedumi bieži ir ja ne aplami, tad nepilnīgi. Piemēram - kultūras cilvēks dzīvo garīgo dzīvi un pārtiek no garīgās dzīves :) Civilizēts cilvēks - no materiālā. Nu nav tik vienkārši, ir tomēr kāda mijiedarbība.
Kultūrā svarīgas ir ētiskās normas, labā un ļaunā izšķiršana. Vai tas ir labi, kādu tautu dēvēt par mežoņiem, tadējādi pazemojot? Kādas sekas tas rada?
Domāju, par latviešu tautas kultūru var spriest tāds, kurš iepazinies ar "Latvju rakstu" sējumiem, tautas pasakām, teikām, dainām ar ētikas vēstījumu.

Atbildēt

Kaspars Krivāns

26.05.2018. 08:09

»

Eiropā un pasaulē

šodien ir tikai viena saglabājusies humānisma principuem atbilstoša civilizācija. Tā ir angļu civilizācija Lielbritānijā. Neviena no pasaules civilizācijām nav izgājusi tik sarežģītu attīstības ceļu, izveidojoties par augsti attīstītu sabiedrību. Trūkumi ir visiem un visur. Visvairāk trūkumu ir pašā...


Vai tad skolā neiemācīja, kas ir civilizācija? Te viens to nezina. Viņš nezina, ka nav tādas angļu civilizācijas. Kā parasti pieņemts pie tādiem neizglītotiem, tūlīt pamāca autoru aiz skaudības, jo jūt savu aprobežotību sevī.

Atbildēt

Edge

26.05.2018. 00:53

"Par Rietumu kultūras kapitulāciju liecina Špenglera grāmatas liktenis."
Par Rietumu kultūras kapitulāciju liecina tās izcilākais sasniegums - mūsdienu Rietumu cilvēks.
Pavērojiet ASV prezidentu Trampa izdarības, momentā sapratīsies Špenglera rakstīto par norietu.

Atbildēt

reptilis

25.05.2018. 23:01

Labs raksts.

Atbildēt

Eiropā un pasaulē

25.05.2018. 22:29

šodien ir tikai viena saglabājusies humānisma principuem atbilstoša civilizācija. Tā ir angļu civilizācija Lielbritānijā. Neviena no pasaules civilizācijām nav izgājusi tik sarežģītu attīstības ceļu, izveidojoties par augsti attīstītu sabiedrību. Trūkumi ir visiem un visur. Visvairāk trūkumu ir pašā autorā, kas uz visu skatās no sava egocentrisma - nekā laba nekur viņš nesaskata vispār.

UK , lai saglabātu savu attīstīto civilizāciju, izstājas no ES. Dadziem to nesaprast.

Atbildēt

Zeze

25.05.2018. 21:55

Špenglera darbs ir labākais, ko savā dzīvē esmu lasījusi. Latviešu tulkojums valodas nabadzības dēļ ir nebaudāms, vācu valodā nelasu. Pieejams bija Rostovā izdotais darbs krievu valodā - divi biezi sējumi. lai gan krievu valodā lasu ne īpaši raitā tempā, bet šoreiz aizgāja. Vai nu tāpēc, ka tulkojums bija vienkārši super, nezinu, bet es viegli uztvēru visu no pirmajām rindkopām (lasot šāda rakstura darbus parasti ir jāpiepūlas) un baudīju to gan kā vārda mākslu, gan dziļu filozofisku darbu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

25.05.2018. 16:52

Vispirms paldies par šo rakstu!
Viens no labākajiem, manuprāt.

Attiecībā uz šo: "Pēc civilizācijas atkal nerodas kultūra, kas būtu loģiski saskaņā ar cikliskuma teoriju." - vai tad nevar rasties jauna civilizācija ar jaunu kultūru? Protams, tieši tā pati civilāzija vairs nebūs, tā ir aizslaucīta, bet kālab nevarētu rasties/attīstīties cita?

Analoģiski par gadalaikiem (kuru cikliskumu tak autors neapšauba!) - šī gada pavasaris nav tas pats, kas padājušajā gadā. Tas ir cits. Arī citādāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...