Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildētājs

06.04.2020. 21:23

»

Jautātājs

Lapsa tagad publicē arī sponsoru rakstus


Nauda nesmird, atšķirībā no slimām lapsām un šo dzelteno noplūžu "žurkanālistikas".

Atbildēt

hm

06.04.2020. 19:47

Uzņēmēji izķepurosies. Bet ko darīs tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem nav iekrājumu, kuri dzīvo no rokas - mutē, vai vēl trakāk, kuriem iekrājušies, parādi. Ģimenes ar bērniem un potenciālie bezdarbnieki. Pat Anglijas atslēga nolauzta!
Bet pats galvenais - cik ilgi turpināsies šī krīze un cik dziļa tā būs.
ASV krīze sākās 29. gadā un tika pārvarēta, sākoties karam, 40. gados. Jācer, ka šoreiz tā nebūs.

Atbildēt

Justs

06.04.2020. 19:31

"No portāla lsm. lv: „25. martā kļuvis zināms, ka uzņēmējs un kultūras mecenāts Jānis Zuzāns nolēmis atcelt šogad ieplānoto finansējumu mākslas un kultūras norisēm. Kā skaidro uzņēmējs, šādu soli licis spert valdības lēmums ārkārtējās situācijas dēļ slēgt visas spēļu zāles, tostarp arī viņam piederošās."

-----
Kas tad Zuzāns par mecenātu, ka atsaka ieplānoto finansējumu?Pie tam, tik sīkas summas. Kur ir izkūpējuši tie miljardi, kuri tika sapelnīti iepriekšējos gados? Kuru valstu uzņēmumu akcijās tie tika ieguldīti un kuru valsti tie stutēja????

Atbildēt

ups

06.04.2020. 15:55

»

Ivo

Tuvākajā laikā gan huilam gan huilostanai būs neizbēgama katastrofa..petuhu savējie tualetē noslicinas tikai būs jau par vēlu


kā tad ar bajāru meitu izprecināšanu mongoļu-tatāru pārstāvjiem.Kā ar vikinga aicināšanu valsti pārvaldīt.Kā ar to, ka krievu augstmaņi sazinājās pat savā starpā vācu un fraņču valodās līdz pat 20 gs.sākumam?

Atbildēt

Tā ir taisnība

06.04.2020. 14:40

Viņķelei un viņas ierēdņiem tieša apdraudējuma nav!

Atbildēt

Bolderājas un maskačkas bioatkritumiem

06.04.2020. 14:35

»

hi hi

Takš tu ta pats no tiem petušņas,zinošs nerātnais huila


Jūsu vieta huilostanas mēslainē..

Atbildēt

darbu jau dara ārsti

06.04.2020. 11:31

»

viesis

Maza iebilde- tas, ka mums ir labi un gudri ārsti, nebūt nenozīmē, ka mums ir laba veselības aprūpes sistēma un laba veselības ministre. Tie nav sinonīmi


vai itāli izmantoja GK un adrenalīna aerosolu inhalācijas kas ir standarts pie obstruktīviem bronhītiem, krievija neizmanto

Atbildēt

pat staļinistu

06.04.2020. 11:28

sadismu pārcietām.............un izvestie pat dzīvo ilgāk kā izvedēji...........jo ir Cilvēki

Atbildēt

tā ir

06.04.2020. 11:27

ir civilizācija un ir evolūcijas atkritumi, cīņa ar kuriem, Cilvēķus pat dara stiprākus...............

Atbildēt

galvenais

06.04.2020. 10:10

»

paardomas

Drīzumā cilvēki nespēs atmaksāt īres un kredītus,augļotājiem sāksies ražas laiks,cilvēkiem bads


Visai ES kopīgiem spēkiem jānosargā Austrumu robeža, kad miljoni bez barības un medicīnas palikušie krievi, lauzīsies uz Eiropu.

Atbildēt

krievus

06.04.2020. 10:07

»

imis

Krievi nekad nav rāpojuši kāda priekšā,ko nevar teikt par latviešiem,kas desmit paaudzēs dzīvo rāpus laizot svešu kungu zābakus un pēc viņu pavēles aprejot kaimiņus1 Vai tev Ivo nav kauna būt bez pašcieņas un kalpot par grīdas lupatu


Neviens nekad nepacels uz ceļiem, tie gulēja dubļos un turpinās gulēt. Krievijas slimnīcās bidļjaķina bez plaušu ventilējamiem sprāgst kā mušas, bet Putins tos pārdod jeņķiem, tāpēc, ka jūs smirdīgās radības viņam esiet nevērtīgāki, kā klaiņojoši suņi ASV. Tik nožēlojami mēsli kā jūs, vēl ir tikai abhāzi un osetīni un vēl kaut kur Āfrikā.

Atbildēt

RP

06.04.2020. 09:50

»

Edža

Viņķeli pirmo un tos pārējos ministrus pēc tam uz cietumu par noziegumiem pret tautu, vai tiešām viņi augšā domā, ka netiks tiesāti pēc tam


Tiesaaat par to, ka nekontroleeti palaida ''brivsolii''atbraukusho tuukstoshus pa visu Latviju, lai izplata viirusu.
Diez, vai aktieriisha noveeloti iestudeetaa luga pasargaas no atbildiibas.

Atbildēt

Jautātājs

06.04.2020. 09:47

Lapsa tagad publicē arī sponsoru rakstus?

Atbildēt

imis

06.04.2020. 08:50

»

Ivo

Paldies saudītiem..beidzot izdzimteņi un necilveki ar petuhu kremlī nolikti rāpus..tā ir īpaši laba ziņa


Krievi nekad nav rāpojuši kāda priekšā,ko nevar teikt par latviešiem,kas desmit paaudzēs dzīvo rāpus laizot svešu kungu zābakus un pēc viņu pavēles aprejot kaimiņus1 Vai tev Ivo nav kauna būt bez pašcieņas un kalpot par grīdas lupatu?

Atbildēt

Ilmārs

06.04.2020. 07:03

Publiskajā telpā izskanēja, ka Zuzāns esot ieinteresēts sponsorēt "Neputnu". Savdabīgs definējums - ieinteresēts... Vispirms pazudina daudzus simtus, varbūt pat tūkstošus cilvēku spēļu zāļu monstros, bet pēc tam esot... "ieinteresēts" sponsorēt kultūru. Tas pat nav vairs smieklīgi.

Atbildēt

Ivo

06.04.2020. 06:46

Paldies saudītiem..beidzot izdzimteņi un necilveki ar petuhu kremlī nolikti rāpus..tā ir īpaši laba ziņa..

Atbildēt

bargā

06.04.2020. 05:29

Bargā baigi raksta.....

Atbildēt

p.s.

06.04.2020. 03:30

»

emocionāls komentārs

Patiesībā šie procesi jau ir sākušies. Esmu pārliecināta, ka patiesu izklāstu visam, kas noticis, notiek vai notiks Latvijā, savās grāmatās apkopos Māris Ruks, Lato Lapsa vai Agnese Margēviča...


Ekonomiskās krīzes ir laiks, kad īpašumtiesības tiek pārdalītas no mazāk pārtikušajiem uz veiksmīgākajiem, tiem, kam izdevās uzkrāt resursus starp krīzēm. Vai latviešu tauta būs vienota, gudra, tālredzīga, lai to nepieļautu?

Atbildēt

emocionāls komentārs

06.04.2020. 03:18

Patiesībā šie procesi jau ir sākušies. Esmu pārliecināta, ka patiesu izklāstu visam, kas noticis, notiek vai notiks Latvijā, savās grāmatās apkopos Māris Ruks, Lato Lapsa vai Agnese Margēviča.

----------------------

Tagad laiki ir tik bīstami, ka katra nakts var būt pēdējā. Pasargāts nav neviens. Dod, Dievs, ja pēc gada tas pats Ruks, Lapsa un Margeviča vēl būtu dzīvi un veseli. Bet... viņi, lai arī izdzīvotu un lai kā censtos, visu neuzrakstīs. Šoreiz pati tauta uzrakstīs stāstu. Tas būs stāsts par varoņiem un nevaroņiem. Jau šodien var zemu paklanīties ārstiem, sanitāriem, jebkuram darba cilvēkam kuri, riskējot ar veselību un dzīvību glābj mūsu no nelaimes, kādu visa cilvēce piedzīvo. Drausmīgi, ka Latvijā pat tādā brīdi atrodas politiskie zagļi, kuri izmanto nelaimi, lai vēl vairāk apzagtu jau tā daudzcietušo tautu. Viņu rijībai un negausībai nav mēra. Ak, mana, mīļā arāju tauta ar daiļumu dvēselē, cik ilgi to pacietīsi? Kad tu spēsi apvienoties un pateikt: pietiek, nelieši, vācieties prom! Kā Jums nav kauna pieļaut, ka valstī uzreiz pazuda un joprojām nav parādījies individuāli aizsardzības līdzekļi pret vīrusu, bet valdība un parlaments strādā intensīvi, ieviešot arvien jaunus pasākumus ekonomikas ierobežošanai un iedzīvotāju nabadzības veicināšanai. Jautājums|: Kā labā Jūs to "izdevīgumu" darāt? Jau šodien Ruks, Lapsa un Margeviča var meklēt atbildi uz šo jautājumu, atmaskojot tos necilvēkus.

Atbildēt

As

05.04.2020. 22:30

Aita nebūs pamanījusi ka RD un visu no tās izrietošo jau labu laiku vada Pūces ieliktenis.

Atbildēt

As

05.04.2020. 22:27

Aita.

Atbildēt

Zeze

05.04.2020. 21:27

Portāls nav domāts slavas dziesmu dziedāšanai valdībai. tam ir domāti visi, VISI1!! oficiālie mēdiji. Nepiekrītu nevienam vārdam, ko te meļš Lolīte. Apzināti ļaut sagraut ekonomiku totāli, ir idiotu lēmums, arī tad ja tie būtu 2000 līķu (kaut gan arī pie pilnas jaudas, bez ārkārtas ierobežojumiem letālo iznākumu skaits nepārsniegtu 20 - protams, neskaitot dabīgā nāvē mirušos, kuriem vīruss drusciņ palīdzējis). toties tagad atradīsimies pie sasistas siles un statistikas ar 2000 pašnāvībām gadā. Kas ir labāk, domājiet paši.

Atbildēt

Drum

05.04.2020. 18:48

Bilžu netiek ieliktas, jo tādu par konkrēto laiku vienkārši nav.

Atbildēt

Aga

05.04.2020. 18:22

Tāpat valsts kapitālsabiedrības drīkst saviem radiem un draugiem izīrētām telpām samazināt nomas maksas, bet pārējie maksā pēc pilnas programmas.
Tā var turpināt ilgi, bet diez vai ārkārtas stāvokļa likums paglābs varenos lobētājus!

Atbildēt

Aga

05.04.2020. 18:19

Domāju, ka Kariņa kungam nāksies izmantot savu ASV pasi, lai aizmuktu no tiesas pricesiem. Šobrīd klaji tiek lobēti lielie uzņēmumi RIMI, MAXIMA, DEPO, KRAUTA utt. Kuriem ir ļauts strādāt brīvdienās un pelnīt naudu, kamēr tie saviem darbiniekiem nemaksā 3 kāršā apmerā par brīvdienām. Turpretībdaudziem sīkiem vietējiem uzņēmumiem vispār ir aizliegts strādāt.

Atbildēt

viedoklis

05.04.2020. 17:27

Teicams raksts,konkrēts, bet saprotams būs tikai tiem kuri domā ar galvu un spēj pakustināt savas smadzenes,pārējiem tas tikai tukša skaņa.

Atbildēt

Viesturs

05.04.2020. 17:26

Zagļu kliķes raksts.

Atbildēt

...

05.04.2020. 17:22

»

tātad

Tu esi nejēga un idiots, jo neesi laicīgi sagatavojies un nopircis sev individuālos aizsardzības līdzekļus


Vīrusam maska kā odam drāšu žogs,profilaksei kvarca lampa,ozonators,propolis un pirts tieši laikā.Veselīga pārtika un fiziskās aktivitātes svaiga gaisā ir pašsaprotamas,bez saules būs citas kaites.

Atbildēt

Edža

05.04.2020. 16:55

»

viesis

Maza iebilde- tas, ka mums ir labi un gudri ārsti, nebūt nenozīmē, ka mums ir laba veselības aprūpes sistēma un laba veselības ministre. Tie nav sinonīmi


Viņķeli pirmo un tos pārējos ministrus pēc tam uz cietumu par noziegumiem pret tautu, vai tiešām viņi augšā domā, ka netiks tiesāti pēc tam?

Atbildēt

Tad tā

05.04.2020. 16:39

Pavērojiet tauta, galvenais likumības uzraugs valstī - Ģenerālprokurors - Ēriks Kalnemeirs kā īstens kārklu latvietis ir pazudis, neviena ziņa no viņa, kopš 12.marta.
Kur iekšlietu un tieslietu ministrs, kuriem tagad vajadzētu strādāt 24 h diennaktī tautas labā, uzstāties un minimizēt visus iespējamos vīrusa riskus, ir nobijusies un pašizolāciju izmanto savā labā - labāk izolēties, bet ne strādāt.
Pēc kara laikā likumiem, visus šos un citus vajadzētu pielikt pie sienas.

Atbildēt

Sazvērestības teorija medicīnā kartīšu sistēma

05.04.2020. 16:39

»

viesis

Maza iebilde- tas, ka mums ir labi un gudri ārsti, nebūt nenozīmē, ka mums ir laba veselības aprūpes sistēma un laba veselības ministre. Tie nav sinonīmi


Mums patiesi ir labi ārsti, bet nav veselības aprūpes, tā ir vamainīta, SAAUDZĒTA kopā ar medicīniskiem pakalpojumiem, ar biznesu, kas aprij visu naudu un aprūpi naudas izteiksmē - cik kabatā naudas, tāda tev aprūpe.

Kamēr nesadalīs privāto veselības biznesu un valsts medicīnisko aprūpi - būsi bedrē, kurā atrodamies un pamazām tiksi nomērdēti ar "medicīniskām kvotām" - "ar iztikas taloniem", kartiņām, tas ir, ar okupācijas laika taloniem
cukuram ... , ar kartīšu sistēmu.

Atbildēt

Stulbs paziņojums

05.04.2020. 16:32

»

ha-ha

Tas tāpēc,kā pret gripu ir aizsargpotes,kuras saņem visa t.s.elite bez maksas,bet nesaņem maznodrošinātie t.i.t.s nevērtīgā sabiedrības daļa.Šā vīrusa priekšā visi ir vienlīdz neaizsargāti,tāpēc elite psiho


Pret gripu esmu potējusies jau divus gadus pēc kārtas un ar lielu atlaidi, neizplati baumas, ka pret gripu potes saņem tikai elite.

Atbildēt

Kur aug šāda atziņa - man nekas nekaitēs?

05.04.2020. 16:26

»

Pilsonis

Savu beztiesiskumu, bezpalīdzību un izmisumu, vispārējās pandēmijas situācijā, izbaudīju šodien, iepērkoties MEGO veikalā,Ropažu ielā 72, Rīgā. Es cenšos iepirkties vienu reizi nedēļā- svētdienās,jo esmu kritiskajā vecumā -pēc 60,un man, kā jau daudziem maniem vienaudžiem, ir virkne veselības problēmu...


Nesaukšu vārdā, man likas TV 24 un citos raidījumos, masu medijos vairāki infektoloģi, diskusiju dalībnieki, žurnālisti izplatīja ideoloģiju, TEORIJU, sazvērstību, ka šis vīruss ir mazāk ļauns kā gripa, kura aiznesa daudz dzīvību, šis Coronavīruss "nelaitīgs" jaunajai paaudzei, bet skar tikai riska grupas - vecāka gada gājuma cilvēkus, slimos un smēķētājus (bija vēl 4.- tā grupa). Janie izslimo un viss garām.

Te nu sākās - slimo, izslimo pazīmes un nēsā vīrusu, pat nezinot, cik ilgi un cik ilgi izplata, kā tās krie -vuškas MEGO veikalā, Gagarina ielā 72 (ak, Ropažu ielā) un viņas aizsargā "Datu aizsardzības likums", tas nekas, ja viņas var atnest daudzas nāves citiem, pie tam, varētu būt, atrodas karantīnā. Te būtu bijis jānosauc šo meteņu vārdi, adrese, lai no viņām baidītos ik katrs un viņas jāsauc pie atbildības. Pie mums svarīgāks par dzīvību Datu aizsardzības likums.

Man liekas, ka "džins" par Coronavīrusa "nekaitīgumu" (kaut vai salīdzinājums ar gripu, ja tieši nav teikts, ka Covid-19 ir nekaitīgāks par gripu) ir izlaists un atpakaļ nedabūs, ir radījis milzīgu kaitējumu. Kas vainīgs? Ministre Ilze Vinkele, Baoba Rozentāle, Perevoščikovs, citas atbildīgās amatpersonas?

Lolita BARGĀ - paldies par rakstu, izcili, profesionāli un patiesi, reti tik perfekti.

Atbildēt

Pilsonis

05.04.2020. 16:05

»

Ss

Dumjš pasūtījuma raksts! Bez jēgas un satura


Nedod, Dievs, jums vai jūsu radiniekiem saslimt ar šo vīrusu! Tad dziedāsiet citu dziesmu. Novēlu, lai jums pietiek trīs saujas smilšu...

Atbildēt

Pilsonis

05.04.2020. 15:57

Savu beztiesiskumu, bezpalīdzību un izmisumu, vispārējās pandēmijas situācijā, izbaudīju šodien, iepērkoties MEGO veikalā,Ropažu ielā 72, Rīgā. Es cenšos iepirkties vienu reizi nedēļā- svētdienās,jo esmu kritiskajā vecumā -pēc 60,un man, kā jau daudziem maniem vienaudžiem, ir virkne veselības problēmu, kuras var nostrādāt par labu epidēmijai. Ievēroju 2 metru distanci, bet vienlaicīgi ar mani iepirkās divas jaunas meičas, kuras ne tikai ignorēja distanci,bet, pēc mana aizrādījuma, demonstratīvi nogāja man garām un ar savu grozu mani pagrūda, nicinoši izsakoties par noteiktajiem ierobežojumiem- netaisāmies nēsāt līdzi metramēru! Tā, kā viņas pirms tam skaļi sarunājās (krievu valodā), un piesaistīja manu uzmanību, tad sapratu, ka vienai no viņām ir noteikta karantīna.Mēģināju sazvanīt MEGO veikalu,jo jābūt ierakstiem par notiekošo veikalā, bet norādītais telefons darbojas tikai darba laikā. Vai būtu jāsamierinās ar šādu situāciju? Kāpēc netiek veikta personu datu reģistrācija veikalos? KAM IR IZDEVĪGI, LAI MĒS NOMIRTU???

Atbildēt

Jokohama

05.04.2020. 15:49

Corona 19 nedaudz smagākas gripas paveids un viss.Kad cilvēkiem būs jāmaksā kredīti un jādzīvo pusbadā tad arī sāksies jautrākais

Atbildēt

Ss

05.04.2020. 15:49

Dumjš pasūtījuma raksts! Bez jēgas un satura !

Atbildēt

voila

05.04.2020. 15:41

sažampāta putra ar kāpostiem, bet skaidri iezīmējas, ka pirmo baiļu trīsu vilnis ir pāri, savukārt, situācijas uzturēšanu aktualizē vajadzība pēc lietu kārtošanas. Būs interesanti. Par veselības ministres ģenialitāti gan ne esmu vienisprātis, bet jāņem vērā, ka viņa viena tur neko nelemj tā, ka "godalgas" pienākas vēl arī citiem...

Atbildēt

cits viedoklis

05.04.2020. 15:26

Izskanējusi versija, ka Corona vīruss ir viens no cionistu hibrīdkara elementiem, lai pasaules tautās radītu apjukumu- industrijas un sociālās sistēmas katastrofu– kā rezultātā pilnīgi pakļaut šīs tautas. Latvijā un Krievijā tas izpaužas tik spilgti- apžilbinoši, ka ir pilnībā zaudēta “redze” !

Atbildēt

pepe

05.04.2020. 15:06

Lolita bargā praktizējoša sorosītu žurku un to klonu aizstāve,ja aptiekās nevar nopirkt individuālos aizsardzības līdzekļus, tas nozīmē tikai vienu, veselības ministriju un valdību vada nejēgas un idioti, bija diezgan laika ,lai sagatavotos epidēmijai!Pilnīgs idiotisms ir tautas aplaupīšana ar sodiem, jau tā grūtajā brīdī!

Atbildēt

ha-ha

05.04.2020. 14:54

»

derdz

https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/infekcijas-slimibas/gripa/pazimes/ , Gripa ar vai bez (sākuma stadijā) simptomiem, izplatās līdz 6 metri, iekštelpā uz virsmām līdz 9 stundām, ārējā vidē līdz pat 10 dienām, gripas sezona ilgst no 8 līdz 12 nedēļām, gripas sezona no 2018/2019 86 cilvēki aizgājuši...


Tas tāpēc,kā pret gripu ir aizsargpotes,kuras saņem visa t.s.elite bez maksas,bet nesaņem maznodrošinātie t.i.t.s nevērtīgā sabiedrības daļa.Šā vīrusa priekšā visi ir vienlīdz neaizsargāti,tāpēc elite psiho.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...