Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālis

07.09.2021. 23:42

Skaidrs, ka Latvija beidzot bus 1. vietā ar kretīnu skaitu uz kvadrātmetru.

Atbildēt

Andris

06.09.2021. 08:19

»

paga paga

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku...


Uģi,ja Tevi vada bailes, tad sāc domāt, kāpēc Tu baidies? Arī par šo tēmu bija intervijā. Baiļu vadīts nepasargāsi sevi arī no citām saslmšanām, sāc domāt ko Tu vispār dari uz šīs zemes un kas Tu esi un kā Tu dzīvo...

Atbildēt

paga paga

03.09.2021. 12:59

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku dēļ?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2021. 21:31

Covid pasākumam pamatā ir divi uzstādījumi:1)Kam tas izdevīgi?;2)Bībelē minētais ļaunums-naudas kāre.Praktiski vērtējot,vakcīnai ir derīguma termiņš(apm.3 mēn.).Pēc tam,vai nu sarežģīta,ļoti dārga uzglabāšana,vai vēl dārgāka utilizācija,jo draņķi nedrīkst vienkārši izliet klozetā!Tātad zaudējumi līdzvērtīgi cerētajai peļņai! Bet,maitas plebeji,kaut kā negrib indēties.Tad nu tiek pielietots brīvprātīgais obligātums-neviens jūs nespiež stāties kolhozā,bet tad mēs paņemsim jūsu govi! Valda tas,kuram nauda,bet tādiem SATVERSME-Valsts pamatlikums tālu aiz horizonta!!! P.S.Nez kāpēc valdība klusē un izvairās no minēto argumentu skaidrojuma!??

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 21:03

Viņu to specu ir tik daudz, tāpat, ka tajā anekdotē, cik juristu vajag, lai ieskrūvētu vienu spuldzi. Ja pag.gadā, vasarā publiskoja vīrusa raksturu,uz inficēto skaita, 80% mājās, 20% stacionējas, 5% no stacionetiem aizsaule dēl veselības vai bioloģiskā vecuma, utml., Tad patiešam tik bistamms, jo 80% mājās daudz ko pasaka, un ka vēl nav zāles, ārstēšanai, un labi ka tada ir dabiskā imunitāte, kura izglaba nevakcinētos

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 20:56

»

fakts

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni


Tas, jā. Bet, vai nevakcinētos vīruss sēž iekšā un sistemātiski izplatās, gaida līdz satiks cilvēku, lai .. aplipinātu. Vakcīna aizsarga, tad, kad vīruss iekļuvis organismā un infekciju neizraisa...., nevis aptur vīrusa cirkulāciju un ja vīruss cirkule cilvēku populācijā, tad iespējams cilvēks kas nokļuvis slimnīcā vīrusu dabujis kaut kur citur un gulejis organismā un pēkšņi aktivizējas jo tev ...veselība pasliktinājas. Viens no piemēriem. Jo vskcinētie arī inficējas slimi no vakcinetiem, un daļa iegūst smagu slimības gaitu

Atbildēt

labvēlis

02.09.2021. 18:35

Labs raksts!Ļoti objektīvi!..."Možet i v Londoņe sobaka drug čeloveka!Ņe znaju,ja ņe bila!A u nas-upravdom drug čeloveka!"...Vietējie(100) bāleliņi!!!Kur jūs esat???Laiks mosties un paskatīties,kas jauns pasaulē!!!

Atbildēt

fakts

02.09.2021. 17:52

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni.

Atbildēt

...

02.09.2021. 17:00

»

Litrs

Angļu zinātnieki atklājuši, ka baltās pelītes labāk vairojās, ja viņām netraucē Angļu zinātnieki


apmēram tā, kā musu rigvira ražotāji...muld un muld un muld, bet taisnība īsa

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:58

»

vice

Patiesība ir tepat blakus


un ko tad jaunu saprati? nesprati neko, ko 'domāji' to turpini 'domāt'

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:57

»

reptilis

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies


garš ļerkstējiens tajā vietā lai pateiktu-vienīgais glābiņš ir vakcinācija. Nezin pats kam un kā izpatikt.

Atbildēt

reptilis

02.09.2021. 13:56

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies.

Atbildēt

Es

02.09.2021. 13:25

Ir arī atbildīgi un godprātīgi zinātnieki.

Visnepiedodamākais ir viena covid-19 izcelšana. Un darot to par naudu.

Atbildēt

vice

02.09.2021. 13:03

Patiesība ir tepat blakus!
Viss, ko mēģina slēpt un noklusēt Latvijas valdība un mediji.
Paldies, pietiek.com!
Protams, kāpēc ne agrāk?

Atbildēt

Jautājums Latvijas politikāņiem

02.09.2021. 11:52

Vai viņi vispār zina par tādu Greitbaringtonas Deklarāciju? Kādi ir argumenti tās nepiemērošanai?

Atbildēt

doks

02.09.2021. 10:54

Šeit var apskatīties jaunāko zinātnisko ptījumu par dažādu kaitīgo organisu klātbūtni špricējamos škidrumos un to ietekmi uz organismu - https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

Atbildēt

izmisums

02.09.2021. 10:11

No kuras laboratorijas tas frukts izsprucis, neviens neteiks. Galvenais- histērija pasaulē! Tā rezultātā- nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana, miljonāru rašanās, represīvas metodes un visas citas EXTRAS zināmai daļai sabiedrības.

Atbildēt

Andrs

02.09.2021. 08:49

Beidzot nopietns ,argumentēts ,izcila zinātnieka viedoklis par Covid latviešu valodā!Varbūt mūsu dižgari izlasīs un ņems vērā???

Atbildēt

Kasiņš

02.09.2021. 07:40

»

Kārtējais

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas


Tavs stulbums jau tikai kārtējo reizi apliecina acīmredzamo - vakcinācijas pretinieki nospiedošā vairākumā ir ļoti vāji izglītoti idioti. Taisnības labad gan jāpiezīmē, ka tavs stulbais komentārs drīzāk apliecina, ka rakstu izlasīt neesi bijis spējīgs...

Atbildēt

Oki

02.09.2021. 05:47

Izlasiiju liidz vietai kur rakstiits, ka straadniekiem veco lauzu pansionaatos jaavakcineejas . Ne deelj sevis, bet lai nesaslimdinaatu vecos laudis . Kaa tad , profesoram logika pieklibo .

Atbildēt

otrs no pasaules vadošajiem epidemiologiem

02.09.2021. 03:46

atrodas Latvijā: Daņila pavļUTS.

Atbildēt

Liepa

02.09.2021. 00:35

Man daži jautājumi:

1) Alfa pīķa proteīns no Delta atšķitās?

cik ļoti?

vai tāda atšķirība nesamulsina imūn sistēmas apmācītās šūnas?? viņas atpazīst Deltu? vai varbūt nemaz neatpazīst un kaujās pārējās?

nevar taču būt ka atpazīst daļēji vai dažas atpazīst un dažas neatpazīst?

kas notikās, ka pret alfu bija nikna 100 % aizsardzība, bet pret deltu pēkšņi katru 3 laiž cauri??

kā tās šūnas cīnās vai necīnās ar vīrusu??

par cik % vakcīna nosēdina kopējo imunitāti vidēji veselam vidējam cilvēkam??

Atbildēt

Rublis

01.09.2021. 22:54

Vot ļautiņi salasīsies un sāks speciāli inficēties..

tā kā es te stāvu, jnk..

Atbildēt

Jean

01.09.2021. 22:12

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


Veciem cilvēkiem salīdzinājumā ar jauniem cilvēkiem ir švakāka imūnsistēma. Tāda ir dzīve. Ar to jārēķinās, paliekot vecākam. Dati un statistika parāda, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem risks nomirt no c ir tūkstošreiz lielāks. Tieši tā arī ir vidēji. Kaut var atrast kādu vecu cilvēku ar labāku imunitāti kā jaunam. Bet vidēji tik un tā taisnība Kuldorfam, jo dati ir tādi, kādi tie ir.

Atbildēt

дурак латыш

01.09.2021. 21:53

»

Īsti nesapratu,

cik zinu ir šādi...


laikam tā ir, nesmēķētāji u.c. fizkultūrieši cieš nopietnāk

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 21:14

»

speciāli antivakceriem

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra


redzi, ja Tu neesi iebāzis puļķi degunā, bet tikai pēcāk uztaisījis asins analīzes, valstiski Tu skaities neslimojis, un tad tiek uzsākts pretīgs terors, spiežot vakcinēties, par spīti antivielām.
Tādu mūs ir daudz, terors ir milzīgs, no darba devēja, no ļevita, kariņa, pavļuta, uga dumpja u.c. - lielie sākumburti uzvārdos parāda cieņu.

Atbildēt

speciāli antivakceriem

01.09.2021. 20:35

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra.

Atbildēt

Īsti nesapratu,

01.09.2021. 20:18

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


cik zinu ir šādi.

Ir cilvēki, kuri dzīvo veselīgu dzīvesveidu, neslimo. Viņiem skaitās ļoti laba dabiskā imunitāte.

Ir ptra veida - pa kaikam saslimst, izslimo utt.

Tad statistika rādot, ja pirmie saķer C19, citokīnu vētra ir ļoti lieka - autoimūnā pretreakcija, iznīcinot pašu cilv ķermeni.

Otrai grupai citokīnu vētra var nebūt, var pat temperatūra nebūt paaugstināta..

Protams, katrs gad ir individuāls.

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 20:07

paldies par publikāciju. Labi skaidrots, loģiski, par skolu slēgšanu, par lockdowniem, par to, ka ar spiešanu un debīliem vakcinācijas birojiem cilvēkus atgrūž. Redzot kariņu , levitu, pavļutu izjūtu fizisku neizskaidrojamu nelabumu beidzamā laikā.
Par antivielām- kopš saslimšanas pagājuši 7 mēneši, antivielas turas stabili un nemainās. Bet mani spiež vakcinēties, jo manas IGg antivielas neesot tās pašas IGg antivielas, kas pēc vakcīnām, kaut nosaka pēc vienotas formulas.

Atbildēt

Pirātu partija

01.09.2021. 19:46

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai :
"Dr. Martins Kuldorfs: Es uzkatu, ka tā tas ir, bez šaubām. Šim apgalvojumam ir divi aspekti. Pirmkārt, neskatoties uz to, ka jebkurš var inficēties ar Covid, vecākā gada gājuma cilvēkiem ir tūkstošreiz lielāks nomiršanas no Covid risks nekā jauniem cilvēkiem."
Jākonstatē profesors- covididiots, inficēšanās risks nav atkarīgs no vecuma !!! bet tikai no konkrēta cilvēka imunitātes tipa! Cilvēkiem ir divi imunitātes tipi! otrais ir mazākumā inficējas un slimo tieši tie cilvēki, kurieem tas ir.
Tā ir ģenētika, tas ir iedzimts!
Mākot noteikt kuram kāds ir, varētu durt tikai otrā tipa cilvēkus, tas iespējams viņus glābtu!
Inficēšanās varbūtība cilvēkiem ar otro imunitātes tipu ir 29.reizes lielāka. Un sekas var būt letālas nevis no vīrusa, bet organisma reakciju uz to, tas imunitate pamana to par vēlu un sakās cikotīnu vētra! plus sistēma, nepareiza ārstēšana, un beigas.

Atbildēt

Litrs

01.09.2021. 19:34

Pļāpa..

Atbildēt

Adata

01.09.2021. 19:13

Cik daudz no šīs intervijas varētu mācīties mūsu infekcionisti un vakcīnu speciālisti, tad neieteiktu valdībai darīt muļķības.
Troļļi, uzrunājiet valdību, viņa jums ir vistuvāk. Labums būs mums visiem!

Atbildēt

Nevar būt

01.09.2021. 18:52

Spriņge zina labāk. Būtu labāk Perevoščikovu intervējuši.

Atbildēt

Kaža

01.09.2021. 18:52

Latvijā oficiāli pastāv vecu cilvēku veselības aprūpes ierobežojumi.No cik gadiem tas tiek piemērots ir jāskatās dienestu instrukcijās,kurām nav publiska pieejamība.Pats esmu sastapies ar t.s.vecuma slimību slimību diagnozēm,kuras neesot vērts ārstēt.Covid-19 ir ideāla vecuma slimība,kuru var droši neārstēt,bet visa šī nemšanās ir tendēta uz VIP veciem cilvēkiem,jo galu galā nabagmājas jeb vecu ļaužu pansionāti ir pieejami tikai situētiem jeb VIP veciem cilvēkiem.

Atbildēt

Kārtējais

01.09.2021. 18:00

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas!

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

rigviru rāžotāji....

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

tas taču sarkanais bidonpuķins mums tādu 'intelektuāļu' kā malkas. ja vakcinēsimies, nemirsim. Punkts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....