Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālis

07.09.2021. 23:42

Skaidrs, ka Latvija beidzot bus 1. vietā ar kretīnu skaitu uz kvadrātmetru.

Atbildēt

Andris

06.09.2021. 08:19

»

paga paga

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku...


Uģi,ja Tevi vada bailes, tad sāc domāt, kāpēc Tu baidies? Arī par šo tēmu bija intervijā. Baiļu vadīts nepasargāsi sevi arī no citām saslmšanām, sāc domāt ko Tu vispār dari uz šīs zemes un kas Tu esi un kā Tu dzīvo...

Atbildēt

paga paga

03.09.2021. 12:59

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku dēļ?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2021. 21:31

Covid pasākumam pamatā ir divi uzstādījumi:1)Kam tas izdevīgi?;2)Bībelē minētais ļaunums-naudas kāre.Praktiski vērtējot,vakcīnai ir derīguma termiņš(apm.3 mēn.).Pēc tam,vai nu sarežģīta,ļoti dārga uzglabāšana,vai vēl dārgāka utilizācija,jo draņķi nedrīkst vienkārši izliet klozetā!Tātad zaudējumi līdzvērtīgi cerētajai peļņai! Bet,maitas plebeji,kaut kā negrib indēties.Tad nu tiek pielietots brīvprātīgais obligātums-neviens jūs nespiež stāties kolhozā,bet tad mēs paņemsim jūsu govi! Valda tas,kuram nauda,bet tādiem SATVERSME-Valsts pamatlikums tālu aiz horizonta!!! P.S.Nez kāpēc valdība klusē un izvairās no minēto argumentu skaidrojuma!??

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 21:03

Viņu to specu ir tik daudz, tāpat, ka tajā anekdotē, cik juristu vajag, lai ieskrūvētu vienu spuldzi. Ja pag.gadā, vasarā publiskoja vīrusa raksturu,uz inficēto skaita, 80% mājās, 20% stacionējas, 5% no stacionetiem aizsaule dēl veselības vai bioloģiskā vecuma, utml., Tad patiešam tik bistamms, jo 80% mājās daudz ko pasaka, un ka vēl nav zāles, ārstēšanai, un labi ka tada ir dabiskā imunitāte, kura izglaba nevakcinētos

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 20:56

»

fakts

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni


Tas, jā. Bet, vai nevakcinētos vīruss sēž iekšā un sistemātiski izplatās, gaida līdz satiks cilvēku, lai .. aplipinātu. Vakcīna aizsarga, tad, kad vīruss iekļuvis organismā un infekciju neizraisa...., nevis aptur vīrusa cirkulāciju un ja vīruss cirkule cilvēku populācijā, tad iespējams cilvēks kas nokļuvis slimnīcā vīrusu dabujis kaut kur citur un gulejis organismā un pēkšņi aktivizējas jo tev ...veselība pasliktinājas. Viens no piemēriem. Jo vskcinētie arī inficējas slimi no vakcinetiem, un daļa iegūst smagu slimības gaitu

Atbildēt

labvēlis

02.09.2021. 18:35

Labs raksts!Ļoti objektīvi!..."Možet i v Londoņe sobaka drug čeloveka!Ņe znaju,ja ņe bila!A u nas-upravdom drug čeloveka!"...Vietējie(100) bāleliņi!!!Kur jūs esat???Laiks mosties un paskatīties,kas jauns pasaulē!!!

Atbildēt

fakts

02.09.2021. 17:52

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni.

Atbildēt

...

02.09.2021. 17:00

»

Litrs

Angļu zinātnieki atklājuši, ka baltās pelītes labāk vairojās, ja viņām netraucē Angļu zinātnieki


apmēram tā, kā musu rigvira ražotāji...muld un muld un muld, bet taisnība īsa

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:58

»

vice

Patiesība ir tepat blakus


un ko tad jaunu saprati? nesprati neko, ko 'domāji' to turpini 'domāt'

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:57

»

reptilis

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies


garš ļerkstējiens tajā vietā lai pateiktu-vienīgais glābiņš ir vakcinācija. Nezin pats kam un kā izpatikt.

Atbildēt

reptilis

02.09.2021. 13:56

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies.

Atbildēt

Es

02.09.2021. 13:25

Ir arī atbildīgi un godprātīgi zinātnieki.

Visnepiedodamākais ir viena covid-19 izcelšana. Un darot to par naudu.

Atbildēt

vice

02.09.2021. 13:03

Patiesība ir tepat blakus!
Viss, ko mēģina slēpt un noklusēt Latvijas valdība un mediji.
Paldies, pietiek.com!
Protams, kāpēc ne agrāk?

Atbildēt

Jautājums Latvijas politikāņiem

02.09.2021. 11:52

Vai viņi vispār zina par tādu Greitbaringtonas Deklarāciju? Kādi ir argumenti tās nepiemērošanai?

Atbildēt

doks

02.09.2021. 10:54

Šeit var apskatīties jaunāko zinātnisko ptījumu par dažādu kaitīgo organisu klātbūtni špricējamos škidrumos un to ietekmi uz organismu - https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

Atbildēt

izmisums

02.09.2021. 10:11

No kuras laboratorijas tas frukts izsprucis, neviens neteiks. Galvenais- histērija pasaulē! Tā rezultātā- nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana, miljonāru rašanās, represīvas metodes un visas citas EXTRAS zināmai daļai sabiedrības.

Atbildēt

Andrs

02.09.2021. 08:49

Beidzot nopietns ,argumentēts ,izcila zinātnieka viedoklis par Covid latviešu valodā!Varbūt mūsu dižgari izlasīs un ņems vērā???

Atbildēt

Kasiņš

02.09.2021. 07:40

»

Kārtējais

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas


Tavs stulbums jau tikai kārtējo reizi apliecina acīmredzamo - vakcinācijas pretinieki nospiedošā vairākumā ir ļoti vāji izglītoti idioti. Taisnības labad gan jāpiezīmē, ka tavs stulbais komentārs drīzāk apliecina, ka rakstu izlasīt neesi bijis spējīgs...

Atbildēt

Oki

02.09.2021. 05:47

Izlasiiju liidz vietai kur rakstiits, ka straadniekiem veco lauzu pansionaatos jaavakcineejas . Ne deelj sevis, bet lai nesaslimdinaatu vecos laudis . Kaa tad , profesoram logika pieklibo .

Atbildēt

otrs no pasaules vadošajiem epidemiologiem

02.09.2021. 03:46

atrodas Latvijā: Daņila pavļUTS.

Atbildēt

Liepa

02.09.2021. 00:35

Man daži jautājumi:

1) Alfa pīķa proteīns no Delta atšķitās?

cik ļoti?

vai tāda atšķirība nesamulsina imūn sistēmas apmācītās šūnas?? viņas atpazīst Deltu? vai varbūt nemaz neatpazīst un kaujās pārējās?

nevar taču būt ka atpazīst daļēji vai dažas atpazīst un dažas neatpazīst?

kas notikās, ka pret alfu bija nikna 100 % aizsardzība, bet pret deltu pēkšņi katru 3 laiž cauri??

kā tās šūnas cīnās vai necīnās ar vīrusu??

par cik % vakcīna nosēdina kopējo imunitāti vidēji veselam vidējam cilvēkam??

Atbildēt

Rublis

01.09.2021. 22:54

Vot ļautiņi salasīsies un sāks speciāli inficēties..

tā kā es te stāvu, jnk..

Atbildēt

Jean

01.09.2021. 22:12

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


Veciem cilvēkiem salīdzinājumā ar jauniem cilvēkiem ir švakāka imūnsistēma. Tāda ir dzīve. Ar to jārēķinās, paliekot vecākam. Dati un statistika parāda, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem risks nomirt no c ir tūkstošreiz lielāks. Tieši tā arī ir vidēji. Kaut var atrast kādu vecu cilvēku ar labāku imunitāti kā jaunam. Bet vidēji tik un tā taisnība Kuldorfam, jo dati ir tādi, kādi tie ir.

Atbildēt

дурак латыш

01.09.2021. 21:53

»

Īsti nesapratu,

cik zinu ir šādi...


laikam tā ir, nesmēķētāji u.c. fizkultūrieši cieš nopietnāk

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 21:14

»

speciāli antivakceriem

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra


redzi, ja Tu neesi iebāzis puļķi degunā, bet tikai pēcāk uztaisījis asins analīzes, valstiski Tu skaities neslimojis, un tad tiek uzsākts pretīgs terors, spiežot vakcinēties, par spīti antivielām.
Tādu mūs ir daudz, terors ir milzīgs, no darba devēja, no ļevita, kariņa, pavļuta, uga dumpja u.c. - lielie sākumburti uzvārdos parāda cieņu.

Atbildēt

speciāli antivakceriem

01.09.2021. 20:35

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra.

Atbildēt

Īsti nesapratu,

01.09.2021. 20:18

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


cik zinu ir šādi.

Ir cilvēki, kuri dzīvo veselīgu dzīvesveidu, neslimo. Viņiem skaitās ļoti laba dabiskā imunitāte.

Ir ptra veida - pa kaikam saslimst, izslimo utt.

Tad statistika rādot, ja pirmie saķer C19, citokīnu vētra ir ļoti lieka - autoimūnā pretreakcija, iznīcinot pašu cilv ķermeni.

Otrai grupai citokīnu vētra var nebūt, var pat temperatūra nebūt paaugstināta..

Protams, katrs gad ir individuāls.

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 20:07

paldies par publikāciju. Labi skaidrots, loģiski, par skolu slēgšanu, par lockdowniem, par to, ka ar spiešanu un debīliem vakcinācijas birojiem cilvēkus atgrūž. Redzot kariņu , levitu, pavļutu izjūtu fizisku neizskaidrojamu nelabumu beidzamā laikā.
Par antivielām- kopš saslimšanas pagājuši 7 mēneši, antivielas turas stabili un nemainās. Bet mani spiež vakcinēties, jo manas IGg antivielas neesot tās pašas IGg antivielas, kas pēc vakcīnām, kaut nosaka pēc vienotas formulas.

Atbildēt

Pirātu partija

01.09.2021. 19:46

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai :
"Dr. Martins Kuldorfs: Es uzkatu, ka tā tas ir, bez šaubām. Šim apgalvojumam ir divi aspekti. Pirmkārt, neskatoties uz to, ka jebkurš var inficēties ar Covid, vecākā gada gājuma cilvēkiem ir tūkstošreiz lielāks nomiršanas no Covid risks nekā jauniem cilvēkiem."
Jākonstatē profesors- covididiots, inficēšanās risks nav atkarīgs no vecuma !!! bet tikai no konkrēta cilvēka imunitātes tipa! Cilvēkiem ir divi imunitātes tipi! otrais ir mazākumā inficējas un slimo tieši tie cilvēki, kurieem tas ir.
Tā ir ģenētika, tas ir iedzimts!
Mākot noteikt kuram kāds ir, varētu durt tikai otrā tipa cilvēkus, tas iespējams viņus glābtu!
Inficēšanās varbūtība cilvēkiem ar otro imunitātes tipu ir 29.reizes lielāka. Un sekas var būt letālas nevis no vīrusa, bet organisma reakciju uz to, tas imunitate pamana to par vēlu un sakās cikotīnu vētra! plus sistēma, nepareiza ārstēšana, un beigas.

Atbildēt

Litrs

01.09.2021. 19:34

Pļāpa..

Atbildēt

Adata

01.09.2021. 19:13

Cik daudz no šīs intervijas varētu mācīties mūsu infekcionisti un vakcīnu speciālisti, tad neieteiktu valdībai darīt muļķības.
Troļļi, uzrunājiet valdību, viņa jums ir vistuvāk. Labums būs mums visiem!

Atbildēt

Nevar būt

01.09.2021. 18:52

Spriņge zina labāk. Būtu labāk Perevoščikovu intervējuši.

Atbildēt

Kaža

01.09.2021. 18:52

Latvijā oficiāli pastāv vecu cilvēku veselības aprūpes ierobežojumi.No cik gadiem tas tiek piemērots ir jāskatās dienestu instrukcijās,kurām nav publiska pieejamība.Pats esmu sastapies ar t.s.vecuma slimību slimību diagnozēm,kuras neesot vērts ārstēt.Covid-19 ir ideāla vecuma slimība,kuru var droši neārstēt,bet visa šī nemšanās ir tendēta uz VIP veciem cilvēkiem,jo galu galā nabagmājas jeb vecu ļaužu pansionāti ir pieejami tikai situētiem jeb VIP veciem cilvēkiem.

Atbildēt

Kārtējais

01.09.2021. 18:00

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas!

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

rigviru rāžotāji....

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

tas taču sarkanais bidonpuķins mums tādu 'intelektuāļu' kā malkas. ja vakcinēsimies, nemirsim. Punkts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...