Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālis

07.09.2021. 23:42

Skaidrs, ka Latvija beidzot bus 1. vietā ar kretīnu skaitu uz kvadrātmetru.

Atbildēt

Andris

06.09.2021. 08:19

»

paga paga

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku...


Uģi,ja Tevi vada bailes, tad sāc domāt, kāpēc Tu baidies? Arī par šo tēmu bija intervijā. Baiļu vadīts nepasargāsi sevi arī no citām saslmšanām, sāc domāt ko Tu vispār dari uz šīs zemes un kas Tu esi un kā Tu dzīvo...

Atbildēt

paga paga

03.09.2021. 12:59

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku dēļ?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2021. 21:31

Covid pasākumam pamatā ir divi uzstādījumi:1)Kam tas izdevīgi?;2)Bībelē minētais ļaunums-naudas kāre.Praktiski vērtējot,vakcīnai ir derīguma termiņš(apm.3 mēn.).Pēc tam,vai nu sarežģīta,ļoti dārga uzglabāšana,vai vēl dārgāka utilizācija,jo draņķi nedrīkst vienkārši izliet klozetā!Tātad zaudējumi līdzvērtīgi cerētajai peļņai! Bet,maitas plebeji,kaut kā negrib indēties.Tad nu tiek pielietots brīvprātīgais obligātums-neviens jūs nespiež stāties kolhozā,bet tad mēs paņemsim jūsu govi! Valda tas,kuram nauda,bet tādiem SATVERSME-Valsts pamatlikums tālu aiz horizonta!!! P.S.Nez kāpēc valdība klusē un izvairās no minēto argumentu skaidrojuma!??

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 21:03

Viņu to specu ir tik daudz, tāpat, ka tajā anekdotē, cik juristu vajag, lai ieskrūvētu vienu spuldzi. Ja pag.gadā, vasarā publiskoja vīrusa raksturu,uz inficēto skaita, 80% mājās, 20% stacionējas, 5% no stacionetiem aizsaule dēl veselības vai bioloģiskā vecuma, utml., Tad patiešam tik bistamms, jo 80% mājās daudz ko pasaka, un ka vēl nav zāles, ārstēšanai, un labi ka tada ir dabiskā imunitāte, kura izglaba nevakcinētos

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 20:56

»

fakts

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni


Tas, jā. Bet, vai nevakcinētos vīruss sēž iekšā un sistemātiski izplatās, gaida līdz satiks cilvēku, lai .. aplipinātu. Vakcīna aizsarga, tad, kad vīruss iekļuvis organismā un infekciju neizraisa...., nevis aptur vīrusa cirkulāciju un ja vīruss cirkule cilvēku populācijā, tad iespējams cilvēks kas nokļuvis slimnīcā vīrusu dabujis kaut kur citur un gulejis organismā un pēkšņi aktivizējas jo tev ...veselība pasliktinājas. Viens no piemēriem. Jo vskcinētie arī inficējas slimi no vakcinetiem, un daļa iegūst smagu slimības gaitu

Atbildēt

labvēlis

02.09.2021. 18:35

Labs raksts!Ļoti objektīvi!..."Možet i v Londoņe sobaka drug čeloveka!Ņe znaju,ja ņe bila!A u nas-upravdom drug čeloveka!"...Vietējie(100) bāleliņi!!!Kur jūs esat???Laiks mosties un paskatīties,kas jauns pasaulē!!!

Atbildēt

fakts

02.09.2021. 17:52

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni.

Atbildēt

...

02.09.2021. 17:00

»

Litrs

Angļu zinātnieki atklājuši, ka baltās pelītes labāk vairojās, ja viņām netraucē Angļu zinātnieki


apmēram tā, kā musu rigvira ražotāji...muld un muld un muld, bet taisnība īsa

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:58

»

vice

Patiesība ir tepat blakus


un ko tad jaunu saprati? nesprati neko, ko 'domāji' to turpini 'domāt'

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:57

»

reptilis

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies


garš ļerkstējiens tajā vietā lai pateiktu-vienīgais glābiņš ir vakcinācija. Nezin pats kam un kā izpatikt.

Atbildēt

reptilis

02.09.2021. 13:56

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies.

Atbildēt

Es

02.09.2021. 13:25

Ir arī atbildīgi un godprātīgi zinātnieki.

Visnepiedodamākais ir viena covid-19 izcelšana. Un darot to par naudu.

Atbildēt

vice

02.09.2021. 13:03

Patiesība ir tepat blakus!
Viss, ko mēģina slēpt un noklusēt Latvijas valdība un mediji.
Paldies, pietiek.com!
Protams, kāpēc ne agrāk?

Atbildēt

Jautājums Latvijas politikāņiem

02.09.2021. 11:52

Vai viņi vispār zina par tādu Greitbaringtonas Deklarāciju? Kādi ir argumenti tās nepiemērošanai?

Atbildēt

doks

02.09.2021. 10:54

Šeit var apskatīties jaunāko zinātnisko ptījumu par dažādu kaitīgo organisu klātbūtni špricējamos škidrumos un to ietekmi uz organismu - https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

Atbildēt

izmisums

02.09.2021. 10:11

No kuras laboratorijas tas frukts izsprucis, neviens neteiks. Galvenais- histērija pasaulē! Tā rezultātā- nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana, miljonāru rašanās, represīvas metodes un visas citas EXTRAS zināmai daļai sabiedrības.

Atbildēt

Andrs

02.09.2021. 08:49

Beidzot nopietns ,argumentēts ,izcila zinātnieka viedoklis par Covid latviešu valodā!Varbūt mūsu dižgari izlasīs un ņems vērā???

Atbildēt

Kasiņš

02.09.2021. 07:40

»

Kārtējais

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas


Tavs stulbums jau tikai kārtējo reizi apliecina acīmredzamo - vakcinācijas pretinieki nospiedošā vairākumā ir ļoti vāji izglītoti idioti. Taisnības labad gan jāpiezīmē, ka tavs stulbais komentārs drīzāk apliecina, ka rakstu izlasīt neesi bijis spējīgs...

Atbildēt

Oki

02.09.2021. 05:47

Izlasiiju liidz vietai kur rakstiits, ka straadniekiem veco lauzu pansionaatos jaavakcineejas . Ne deelj sevis, bet lai nesaslimdinaatu vecos laudis . Kaa tad , profesoram logika pieklibo .

Atbildēt

otrs no pasaules vadošajiem epidemiologiem

02.09.2021. 03:46

atrodas Latvijā: Daņila pavļUTS.

Atbildēt

Liepa

02.09.2021. 00:35

Man daži jautājumi:

1) Alfa pīķa proteīns no Delta atšķitās?

cik ļoti?

vai tāda atšķirība nesamulsina imūn sistēmas apmācītās šūnas?? viņas atpazīst Deltu? vai varbūt nemaz neatpazīst un kaujās pārējās?

nevar taču būt ka atpazīst daļēji vai dažas atpazīst un dažas neatpazīst?

kas notikās, ka pret alfu bija nikna 100 % aizsardzība, bet pret deltu pēkšņi katru 3 laiž cauri??

kā tās šūnas cīnās vai necīnās ar vīrusu??

par cik % vakcīna nosēdina kopējo imunitāti vidēji veselam vidējam cilvēkam??

Atbildēt

Rublis

01.09.2021. 22:54

Vot ļautiņi salasīsies un sāks speciāli inficēties..

tā kā es te stāvu, jnk..

Atbildēt

Jean

01.09.2021. 22:12

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


Veciem cilvēkiem salīdzinājumā ar jauniem cilvēkiem ir švakāka imūnsistēma. Tāda ir dzīve. Ar to jārēķinās, paliekot vecākam. Dati un statistika parāda, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem risks nomirt no c ir tūkstošreiz lielāks. Tieši tā arī ir vidēji. Kaut var atrast kādu vecu cilvēku ar labāku imunitāti kā jaunam. Bet vidēji tik un tā taisnība Kuldorfam, jo dati ir tādi, kādi tie ir.

Atbildēt

дурак латыш

01.09.2021. 21:53

»

Īsti nesapratu,

cik zinu ir šādi...


laikam tā ir, nesmēķētāji u.c. fizkultūrieši cieš nopietnāk

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 21:14

»

speciāli antivakceriem

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra


redzi, ja Tu neesi iebāzis puļķi degunā, bet tikai pēcāk uztaisījis asins analīzes, valstiski Tu skaities neslimojis, un tad tiek uzsākts pretīgs terors, spiežot vakcinēties, par spīti antivielām.
Tādu mūs ir daudz, terors ir milzīgs, no darba devēja, no ļevita, kariņa, pavļuta, uga dumpja u.c. - lielie sākumburti uzvārdos parāda cieņu.

Atbildēt

speciāli antivakceriem

01.09.2021. 20:35

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra.

Atbildēt

Īsti nesapratu,

01.09.2021. 20:18

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


cik zinu ir šādi.

Ir cilvēki, kuri dzīvo veselīgu dzīvesveidu, neslimo. Viņiem skaitās ļoti laba dabiskā imunitāte.

Ir ptra veida - pa kaikam saslimst, izslimo utt.

Tad statistika rādot, ja pirmie saķer C19, citokīnu vētra ir ļoti lieka - autoimūnā pretreakcija, iznīcinot pašu cilv ķermeni.

Otrai grupai citokīnu vētra var nebūt, var pat temperatūra nebūt paaugstināta..

Protams, katrs gad ir individuāls.

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 20:07

paldies par publikāciju. Labi skaidrots, loģiski, par skolu slēgšanu, par lockdowniem, par to, ka ar spiešanu un debīliem vakcinācijas birojiem cilvēkus atgrūž. Redzot kariņu , levitu, pavļutu izjūtu fizisku neizskaidrojamu nelabumu beidzamā laikā.
Par antivielām- kopš saslimšanas pagājuši 7 mēneši, antivielas turas stabili un nemainās. Bet mani spiež vakcinēties, jo manas IGg antivielas neesot tās pašas IGg antivielas, kas pēc vakcīnām, kaut nosaka pēc vienotas formulas.

Atbildēt

Pirātu partija

01.09.2021. 19:46

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai :
"Dr. Martins Kuldorfs: Es uzkatu, ka tā tas ir, bez šaubām. Šim apgalvojumam ir divi aspekti. Pirmkārt, neskatoties uz to, ka jebkurš var inficēties ar Covid, vecākā gada gājuma cilvēkiem ir tūkstošreiz lielāks nomiršanas no Covid risks nekā jauniem cilvēkiem."
Jākonstatē profesors- covididiots, inficēšanās risks nav atkarīgs no vecuma !!! bet tikai no konkrēta cilvēka imunitātes tipa! Cilvēkiem ir divi imunitātes tipi! otrais ir mazākumā inficējas un slimo tieši tie cilvēki, kurieem tas ir.
Tā ir ģenētika, tas ir iedzimts!
Mākot noteikt kuram kāds ir, varētu durt tikai otrā tipa cilvēkus, tas iespējams viņus glābtu!
Inficēšanās varbūtība cilvēkiem ar otro imunitātes tipu ir 29.reizes lielāka. Un sekas var būt letālas nevis no vīrusa, bet organisma reakciju uz to, tas imunitate pamana to par vēlu un sakās cikotīnu vētra! plus sistēma, nepareiza ārstēšana, un beigas.

Atbildēt

Litrs

01.09.2021. 19:34

Pļāpa..

Atbildēt

Adata

01.09.2021. 19:13

Cik daudz no šīs intervijas varētu mācīties mūsu infekcionisti un vakcīnu speciālisti, tad neieteiktu valdībai darīt muļķības.
Troļļi, uzrunājiet valdību, viņa jums ir vistuvāk. Labums būs mums visiem!

Atbildēt

Nevar būt

01.09.2021. 18:52

Spriņge zina labāk. Būtu labāk Perevoščikovu intervējuši.

Atbildēt

Kaža

01.09.2021. 18:52

Latvijā oficiāli pastāv vecu cilvēku veselības aprūpes ierobežojumi.No cik gadiem tas tiek piemērots ir jāskatās dienestu instrukcijās,kurām nav publiska pieejamība.Pats esmu sastapies ar t.s.vecuma slimību slimību diagnozēm,kuras neesot vērts ārstēt.Covid-19 ir ideāla vecuma slimība,kuru var droši neārstēt,bet visa šī nemšanās ir tendēta uz VIP veciem cilvēkiem,jo galu galā nabagmājas jeb vecu ļaužu pansionāti ir pieejami tikai situētiem jeb VIP veciem cilvēkiem.

Atbildēt

Kārtējais

01.09.2021. 18:00

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas!

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

rigviru rāžotāji....

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

tas taču sarkanais bidonpuķins mums tādu 'intelektuāļu' kā malkas. ja vakcinēsimies, nemirsim. Punkts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....