Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no sidrabbirzs

12.02.2021. 11:05

2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #sidrabbirzs

Atbildēt

Karaļu Gedimina ,Mingauga (Aglona) mazmeita.

27.01.2021. 10:48

»

Pomeranču Vainadziņš

Vīrusam laikam gan nav vieglo un smago variantu. Vīruss ir tāds, kāds tas ir


Interesanti ,ka mazie ,bērni staigā ar šo "briesmīgo"vīrusu ,pārnesā ,pat nejūt!
Īstenībā vīruss ,ir ļoti vājš .
Cūkām izbaro raktopamīnu ,kurš paaugstina AT (ASINSPIEDIENU),cilvēku zarnu traktā ,kuri gadiem dzer AT pazeminosus preparātus ,ir visvairāk imūnsistēmas receptoru ,kuriem pieķerties C19,tapēc hipertoniķi parslio vissmagāk,un cukura diabetiķi,to pecteči ,kam gēni predisponēti diabetam .
Tas redzams viņū 3 ,9 hromosomās ,mutaciju defekti ,tie ir 10 % zemeslodes populācijas ,kuriem ,pec izmeklēšanas (dna testa),vajadzētu vakcīnu ,bet ne jau tados kvantumos ,kā šarlatāns Pavļuts paredz iepirkt.
Nevienam ,bez medīcīnas izglītības netiks ļauts uz manīm eksperimentēt ar vakcīnām ,bojāt manu imūnsistemu .
90% iedzīvotāju imunitāte cītīgi aizsargā organismu pret vīrusiem ,bojat to ar vakcīnu ir noziegums !!!
Сионизм Тайное и явное Документальный фильм 1973 г
https://youtu.be/MtR5KFhs8As

Atbildēt

Pardoma

23.01.2021. 13:50

Autors nav izveeleejies pareizu terminologiju viirua izplatiisanos apziimeejot par ievazaasanu. Tas ka cilveeki muusdienaas paarvietojas nenoziimee, ka vini vazaajas apkaart. Muusdienu pasaulee cilveeku paarvietosanaas ir nepieciesamiiba, jo ekonomika padaulee attistaas nevienmeeriigi, bet cilveeki grib dziivot, nevis eksisteet.

Atbildēt

RP

23.01.2021. 08:39

»

Paija

bet ļoti interesanti, ka visas zeltlietu " skupkas " strādā kovida laikā: var gan nodot zeltu, kuriem trūkst darba, gan pirkt zeltu, kuriem ir iekrājumi


Jaa, es arii par to aizdomaajos. Izraisiits haoss gandriiz visaa tautsaimnieciibaa, bet dazjas poziicijas driikst darboties. Tieshi tas jau arii rada, taa sauktaas, "sazveerestiibas teorijas".
Tas pats ar vakciinaam. Pirms "gjeneraalji" nesashpriceesies, ierindniekiem to nav noziimes dariit, jo...nebuus kam komandeet paraadi.

Atbildēt

Ritvars Eglājs

22.01.2021. 11:48

Aizmirsu rakstā pateikt, ka sevi pieskaitu pie kovidiotu virzības.

Atbildēt

saka

21.01.2021. 22:11

ka vīruss nāk no rietumiem ?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

21.01.2021. 22:00

»

R

Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs...


Vīrusam laikam gan nav vieglo un smago variantu. Vīruss ir tāds, kāds tas ir.

Vieglu vai smagu to padara organisma reakcija (tai skaitā attiecīgā cilvēka psihoemocionālais stāvoklis - uzņēmība pret medijos tiražētajām bailēm un paniku)

Atbildēt

Mx

21.01.2021. 21:32

Pasauli ir pārņēmusi covidšizofrēnijas epidēmija. Galvenais, lai netrūktu plānpratiņu, kas tic covid propagandas samazgām.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 20:59

bet ļoti interesanti, ka visas zeltlietu " skupkas " strādā kovida laikā: var gan nodot zeltu, kuriem trūkst darba, gan pirkt zeltu, kuriem ir iekrājumi.

Atbildēt

fakts

21.01.2021. 19:29

Autoram smagas problēmas ar matemātiku!
Ja viņa formulā aprēķinus veic gadam nevis mēnesim, tad mirušo skaits vispār ir NULLE! Laikam mēneša laikā nomirušie augšāmceļas.

Atbildēt

Juris

21.01.2021. 18:40

Lasot Delfi Lietuvas, Igaunijas portālus, rodas jautājumi par Latvijas iespēju uzskaitīt, izsekot saslimšanu. Pie mums jau pirms diviem mēnešiem bija ziņa, ka izcelsmi var noteikt mazāk kā pusei no konstatētajiem gadījumiem. Lietuvā, šodien lasu, no ~1200 gadījumiem nevarēja noteikt izcelsmi mazāk kā 200 gadījumiem!

Atbildēt

Tu

21.01.2021. 18:18

»

es

Dievs stāvi klāt kas par sviestu


jau brauc? Pasteidzies gan!

Atbildēt

es

21.01.2021. 17:21

»

jaajaa

...cipari nemelo


Melo gan. Pēc definīcijas viralitāte nevar pārsniegt 1. Minētā kunga aprēķinos pārsniedz 1,2. Aprēķins ir kļūdains

Atbildēt

fakts

21.01.2021. 17:17

»

Paija

Visos laikos VISI vīrusi ir bīstami...


Tā covidafēra ir uz ilgu,uzpurņi,terors,bads,verdzība,būtiskākie kovidafēras simptomi.

Atbildēt

Zinošais

21.01.2021. 17:15

Pievienojos autoram ! Visas viņa iepriekšejos rakstos minētas prognozes ir piepildījūšās un ieteikumi nav ņemti vērā.
Savukārt Perevoščikovs ar savu kantori ne tikai nav spējīgs izsekot izplatību un informēt iesaistītos, bet arī piedāvāt kādus efektīvākus veidus slimības ierobežošanai tais pašos pansionātos !

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 17:09

Visos laikos VISI vīrusi ir bīstami.
Aptaukošanās un cukura diabēti, sirds asinsvadu slimības ir vēl bīstamāki par covidiem. Tauta covid laikā pat netiek pie obārsta, pastiprinot infekcijas perēkļus mutes dobumā - un par šo neviens nesatraucas.

un ko pavļuts teiks , ja covid potētie saslims ar jauno, lipīgo vīrusu vai citu importa vīrusu, kas tagad ik gadu parādīsies, iespējams, vairākās formās?

Mega jauna peļņa farmācijai un ārstiem.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 17:01

Cilvēki visos laikos ir slimojušiar gripas smago variantu.
Ja atceramies, tad pirms Covid cilvēkus masveidā aicināja potēties pret gripu, lai ārstiem būtu peļņa. Lūdzu nevajag teikt , ka visiem jāpotējas ar neeksperimentētu vakcīnu.

Es ieklausos kardināla Pujāta (avots " Vakara ziņas " publikācija ) un viņa domubiedru PERSONISKAI nostājai: cilvēkam ir tiesības atteikties potēties ar nepārbaudītu vakcīnu pie būtiska apstākļa , ka mūs informē - baida ar aizvien jauniem covid vīrusa paveidiem, iebaidot , ka tie ir vēl lipīgāki nolūkā ar varu piespiest cilvēkus potēties pret " veco" Covid" .

Kardināls Pujāts tomēr ir loģisks cilvēks.

Es gribu pati izlemt potēties vai nepotēties.

Atbildēt

jautaajums

21.01.2021. 16:57

»

R

Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs...


Vai arī agrāk cilvēki neslimoja ar smagām gripas formām,vai arī agrāk nemira,nevis no gripas bet no gripas izraisītām komplikācijām.Toties tagad melo ka mirst tieši no gripas.Koronovīrusi visi ir dažādas gripas formas.
Pareizi saka Paija,cilvēki tiek iebiedēti un tureti pastāvīgās bailēs,tiranizēti ar nevajadzīgiem ierobežojumiem.

Atbildēt

R

21.01.2021. 16:38

»

Paija

Cilvēkus iebaida ar jauniem vīrusiem. Mērķis turēt spriedzē, bailēs un paklausībā


Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs raksta, ka pēc pusgada parādās lielas problēmas ar asinsvadiem, sirdi. Pie nepēta, kas tālāk notiek ar viegli pārslimojušajiem, neapkopo datus un skaidrs, ka to nedarīs arī turpmāk.
Tāpēc, Paija, nesaki, ka iebaida. Vīruss patiešām ārkārtīgi bīstams, ja gadās saslimt ar smago variantu.

Atbildēt

Džo mierīgais

21.01.2021. 16:14

Es uzlieku ,sākot no virsotnes, visiem kovidaizbubinātajajiem ,kur normāliem ir smadzenes!:)))

Atbildēt

lauķis

21.01.2021. 16:06

»

jaajaa

...cipari nemelo


Cipari tiešām nemāk melot,mediji,politiķi un pērkamie eksperti melo kā Gebelsam pat sapņos nerādījās.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 15:55

Cilvēkus iebaida ar jauniem vīrusiem. Mērķis turēt spriedzē, bailēs un paklausībā.

Atbildēt

smaids

21.01.2021. 15:44

Visi Latvijas pērkamie pederastu melu portāli TVNET, Delfi. Diena, ko jūs no šiem idiotiem cenšaties sagaidīt/ tikkai ne drošu informāciju!

Atbildēt

jaajaa

21.01.2021. 15:05

...cipari nemelo...:(

Atbildēt

Volodja Bunkers - Ivānuška

21.01.2021. 14:39

Labi zin, ko ar Ķīnu pastrādājis, viņi izraka spāņu gripas upuri un atrada spāņu gripas molekulu 2009. gadā, ir publikācijas.. 2014. jau bija zinātniska publikācija par kovid molekulas parauga patentēšanu.

Vienlaikus 2014. gadā Krievija slēdza institūtu, to pārtraucot finansēt, kas izstrādāja kovid molekulas paraugu.

Kā tas nonāca ASV rokās, nav zināms. 2015. gadā ASV patentēja savu kovid molekulu.

Karaspēļu laikā starp ASV ĶTR kovidu palaida pasaulē, palielinot izplatību ne tikai no Ķīnas.

Spāņu gripa vismazāk skāra Krieviju. Pieņēmums, ka vienīgi Krievijā pret spāņu gripu pielietoja ķiplokus uzturā. Tāpēc mirušo bija maz.

Ko mēs varam darīt? Pārtraukt kovididiotismu un lietot ķiplokus. Dabiskās izlases princips tāpat nav atcelts, potējies vai nepotējies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...