Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no sidrabbirzs

12.02.2021. 11:05

2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #sidrabbirzs

Atbildēt

Karaļu Gedimina ,Mingauga (Aglona) mazmeita.

27.01.2021. 10:48

»

Pomeranču Vainadziņš

Vīrusam laikam gan nav vieglo un smago variantu. Vīruss ir tāds, kāds tas ir


Interesanti ,ka mazie ,bērni staigā ar šo "briesmīgo"vīrusu ,pārnesā ,pat nejūt!
Īstenībā vīruss ,ir ļoti vājš .
Cūkām izbaro raktopamīnu ,kurš paaugstina AT (ASINSPIEDIENU),cilvēku zarnu traktā ,kuri gadiem dzer AT pazeminosus preparātus ,ir visvairāk imūnsistēmas receptoru ,kuriem pieķerties C19,tapēc hipertoniķi parslio vissmagāk,un cukura diabetiķi,to pecteči ,kam gēni predisponēti diabetam .
Tas redzams viņū 3 ,9 hromosomās ,mutaciju defekti ,tie ir 10 % zemeslodes populācijas ,kuriem ,pec izmeklēšanas (dna testa),vajadzētu vakcīnu ,bet ne jau tados kvantumos ,kā šarlatāns Pavļuts paredz iepirkt.
Nevienam ,bez medīcīnas izglītības netiks ļauts uz manīm eksperimentēt ar vakcīnām ,bojāt manu imūnsistemu .
90% iedzīvotāju imunitāte cītīgi aizsargā organismu pret vīrusiem ,bojat to ar vakcīnu ir noziegums !!!
Сионизм Тайное и явное Документальный фильм 1973 г
https://youtu.be/MtR5KFhs8As

Atbildēt

Pardoma

23.01.2021. 13:50

Autors nav izveeleejies pareizu terminologiju viirua izplatiisanos apziimeejot par ievazaasanu. Tas ka cilveeki muusdienaas paarvietojas nenoziimee, ka vini vazaajas apkaart. Muusdienu pasaulee cilveeku paarvietosanaas ir nepieciesamiiba, jo ekonomika padaulee attistaas nevienmeeriigi, bet cilveeki grib dziivot, nevis eksisteet.

Atbildēt

RP

23.01.2021. 08:39

»

Paija

bet ļoti interesanti, ka visas zeltlietu " skupkas " strādā kovida laikā: var gan nodot zeltu, kuriem trūkst darba, gan pirkt zeltu, kuriem ir iekrājumi


Jaa, es arii par to aizdomaajos. Izraisiits haoss gandriiz visaa tautsaimnieciibaa, bet dazjas poziicijas driikst darboties. Tieshi tas jau arii rada, taa sauktaas, "sazveerestiibas teorijas".
Tas pats ar vakciinaam. Pirms "gjeneraalji" nesashpriceesies, ierindniekiem to nav noziimes dariit, jo...nebuus kam komandeet paraadi.

Atbildēt

Ritvars Eglājs

22.01.2021. 11:48

Aizmirsu rakstā pateikt, ka sevi pieskaitu pie kovidiotu virzības.

Atbildēt

saka

21.01.2021. 22:11

ka vīruss nāk no rietumiem ?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

21.01.2021. 22:00

»

R

Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs...


Vīrusam laikam gan nav vieglo un smago variantu. Vīruss ir tāds, kāds tas ir.

Vieglu vai smagu to padara organisma reakcija (tai skaitā attiecīgā cilvēka psihoemocionālais stāvoklis - uzņēmība pret medijos tiražētajām bailēm un paniku)

Atbildēt

Mx

21.01.2021. 21:32

Pasauli ir pārņēmusi covidšizofrēnijas epidēmija. Galvenais, lai netrūktu plānpratiņu, kas tic covid propagandas samazgām.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 20:59

bet ļoti interesanti, ka visas zeltlietu " skupkas " strādā kovida laikā: var gan nodot zeltu, kuriem trūkst darba, gan pirkt zeltu, kuriem ir iekrājumi.

Atbildēt

fakts

21.01.2021. 19:29

Autoram smagas problēmas ar matemātiku!
Ja viņa formulā aprēķinus veic gadam nevis mēnesim, tad mirušo skaits vispār ir NULLE! Laikam mēneša laikā nomirušie augšāmceļas.

Atbildēt

Juris

21.01.2021. 18:40

Lasot Delfi Lietuvas, Igaunijas portālus, rodas jautājumi par Latvijas iespēju uzskaitīt, izsekot saslimšanu. Pie mums jau pirms diviem mēnešiem bija ziņa, ka izcelsmi var noteikt mazāk kā pusei no konstatētajiem gadījumiem. Lietuvā, šodien lasu, no ~1200 gadījumiem nevarēja noteikt izcelsmi mazāk kā 200 gadījumiem!

Atbildēt

Tu

21.01.2021. 18:18

»

es

Dievs stāvi klāt kas par sviestu


jau brauc? Pasteidzies gan!

Atbildēt

es

21.01.2021. 17:21

»

jaajaa

...cipari nemelo


Melo gan. Pēc definīcijas viralitāte nevar pārsniegt 1. Minētā kunga aprēķinos pārsniedz 1,2. Aprēķins ir kļūdains

Atbildēt

fakts

21.01.2021. 17:17

»

Paija

Visos laikos VISI vīrusi ir bīstami...


Tā covidafēra ir uz ilgu,uzpurņi,terors,bads,verdzība,būtiskākie kovidafēras simptomi.

Atbildēt

Zinošais

21.01.2021. 17:15

Pievienojos autoram ! Visas viņa iepriekšejos rakstos minētas prognozes ir piepildījūšās un ieteikumi nav ņemti vērā.
Savukārt Perevoščikovs ar savu kantori ne tikai nav spējīgs izsekot izplatību un informēt iesaistītos, bet arī piedāvāt kādus efektīvākus veidus slimības ierobežošanai tais pašos pansionātos !

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 17:09

Visos laikos VISI vīrusi ir bīstami.
Aptaukošanās un cukura diabēti, sirds asinsvadu slimības ir vēl bīstamāki par covidiem. Tauta covid laikā pat netiek pie obārsta, pastiprinot infekcijas perēkļus mutes dobumā - un par šo neviens nesatraucas.

un ko pavļuts teiks , ja covid potētie saslims ar jauno, lipīgo vīrusu vai citu importa vīrusu, kas tagad ik gadu parādīsies, iespējams, vairākās formās?

Mega jauna peļņa farmācijai un ārstiem.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 17:01

Cilvēki visos laikos ir slimojušiar gripas smago variantu.
Ja atceramies, tad pirms Covid cilvēkus masveidā aicināja potēties pret gripu, lai ārstiem būtu peļņa. Lūdzu nevajag teikt , ka visiem jāpotējas ar neeksperimentētu vakcīnu.

Es ieklausos kardināla Pujāta (avots " Vakara ziņas " publikācija ) un viņa domubiedru PERSONISKAI nostājai: cilvēkam ir tiesības atteikties potēties ar nepārbaudītu vakcīnu pie būtiska apstākļa , ka mūs informē - baida ar aizvien jauniem covid vīrusa paveidiem, iebaidot , ka tie ir vēl lipīgāki nolūkā ar varu piespiest cilvēkus potēties pret " veco" Covid" .

Kardināls Pujāts tomēr ir loģisks cilvēks.

Es gribu pati izlemt potēties vai nepotēties.

Atbildēt

jautaajums

21.01.2021. 16:57

»

R

Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs...


Vai arī agrāk cilvēki neslimoja ar smagām gripas formām,vai arī agrāk nemira,nevis no gripas bet no gripas izraisītām komplikācijām.Toties tagad melo ka mirst tieši no gripas.Koronovīrusi visi ir dažādas gripas formas.
Pareizi saka Paija,cilvēki tiek iebiedēti un tureti pastāvīgās bailēs,tiranizēti ar nevajadzīgiem ierobežojumiem.

Atbildēt

R

21.01.2021. 16:38

»

Paija

Cilvēkus iebaida ar jauniem vīrusiem. Mērķis turēt spriedzē, bailēs un paklausībā


Es pārslimoju vīrusa smago variāciju. Nenovēlu nevienam! Tā bija elle 4 nedēļu garumā. Oža nav joprojām. Dzirde arī cietusi. Visticamak, sekas būs paliekošas. Otrreiz neizturētu, jo fiziski tas nav iespējams. Tiem, kas saslimuši ar vieglo formu, iespējams, ir ļoti paveicies. Lai gan jau labu laiku ārzemēs raksta, ka pēc pusgada parādās lielas problēmas ar asinsvadiem, sirdi. Pie nepēta, kas tālāk notiek ar viegli pārslimojušajiem, neapkopo datus un skaidrs, ka to nedarīs arī turpmāk.
Tāpēc, Paija, nesaki, ka iebaida. Vīruss patiešām ārkārtīgi bīstams, ja gadās saslimt ar smago variantu.

Atbildēt

Džo mierīgais

21.01.2021. 16:14

Es uzlieku ,sākot no virsotnes, visiem kovidaizbubinātajajiem ,kur normāliem ir smadzenes!:)))

Atbildēt

lauķis

21.01.2021. 16:06

»

jaajaa

...cipari nemelo


Cipari tiešām nemāk melot,mediji,politiķi un pērkamie eksperti melo kā Gebelsam pat sapņos nerādījās.

Atbildēt

Paija

21.01.2021. 15:55

Cilvēkus iebaida ar jauniem vīrusiem. Mērķis turēt spriedzē, bailēs un paklausībā.

Atbildēt

smaids

21.01.2021. 15:44

Visi Latvijas pērkamie pederastu melu portāli TVNET, Delfi. Diena, ko jūs no šiem idiotiem cenšaties sagaidīt/ tikkai ne drošu informāciju!

Atbildēt

jaajaa

21.01.2021. 15:05

...cipari nemelo...:(

Atbildēt

Volodja Bunkers - Ivānuška

21.01.2021. 14:39

Labi zin, ko ar Ķīnu pastrādājis, viņi izraka spāņu gripas upuri un atrada spāņu gripas molekulu 2009. gadā, ir publikācijas.. 2014. jau bija zinātniska publikācija par kovid molekulas parauga patentēšanu.

Vienlaikus 2014. gadā Krievija slēdza institūtu, to pārtraucot finansēt, kas izstrādāja kovid molekulas paraugu.

Kā tas nonāca ASV rokās, nav zināms. 2015. gadā ASV patentēja savu kovid molekulu.

Karaspēļu laikā starp ASV ĶTR kovidu palaida pasaulē, palielinot izplatību ne tikai no Ķīnas.

Spāņu gripa vismazāk skāra Krieviju. Pieņēmums, ka vienīgi Krievijā pret spāņu gripu pielietoja ķiplokus uzturā. Tāpēc mirušo bija maz.

Ko mēs varam darīt? Pārtraukt kovididiotismu un lietot ķiplokus. Dabiskās izlases princips tāpat nav atcelts, potējies vai nepotējies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Govs jeb Pļeka uz prostituētās zinātnes

FotoMan ir bijusi tā privilēģija dzīvē redzēt un izprast daudzas parunas un sakāmvārdus, kā arī to rašanās pamatojumu. Tas notika tad, kad ar ģimeni pārcēlāmies uz dzīvi laukos un uzsākām saimniekot. Piemēram, visiem zināmais, nobružātais teiciens “cāļus skaita rudenī” reāli un visai skarbi “atdzīvojās” tad, kad pats sāku turēt vistas, kā arī inkubēt olas.
Lasīt visu...

21

Vēlētos atgādināt ministrei Andai Čakšai par dubulto standartu esamību Izglītības un zinātnes ministrijā

FotoSekojot līdzi Izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas intervijai LTV, kurā tika minēti fakti, ka Daugavpils Universitātes (DU) padomes loceklis ir iesaistīts kriminālprocesā par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem, visai universitātes padomei būtu jāatkāpjas, lai nebojātu augstākās izglītības reputāciju kopumā,
Lasīt visu...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...