Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

z

02.11.2019. 20:05

Režīmā nekas nemainīsies, neatkarīgino tā, vai ministrēs Viņķele, Zakuska, Šmakovka vai Kandža. Demokrātija ir SAPUVUSI.

Atbildēt

es

31.10.2019. 16:16

»

Voxpopuli

Daudzi komentētāji uzskata, ka ar protestiem, nemieriem un ministru atlaišanu ir iespējams kaut ko mainīt. NĒ dārgie tautieši NĒ, un paskaidrošu kāpēc. 1. Kāpēc netika piešķirts apsolītājs finansējums ārstu algām un veselības nozarei kopumā? Tāpēc, ka valstij vienkārši nav naudas. 2. Atlaižot ministru...


Manuprāt situācija ne tuvu nav tik slikta. Medicīnas sistēma diezgan daudzos sektoros strādā neražīgi / bezjēdzīgi / atklāti tiek izmantota mantkārīgos nolūkos.
Tātad ja mediķi sāktu a to, ka izraidītu mediķus, kas dēļ prasmē'm / zināšanām / vēlmes / ticības nekvalificējas šai profesijai, jau būtu būtisks sistēmas ieguvums. Jāsāk ir ar ģimenes ārstiem.
Nākamais būtu jāizvērtē cik atbilstoši ir izcenojumi vai arī kritēriji atsevišķām manipulācijām. Ir diezgan daudz redzēs, ka atsevišķas manipulācijas tiek piemērotas nepamatoti, ar vienīgo mērķi saņemt atlīdzību.

Atbildēt

Lāčplēsis

31.10.2019. 15:52

»

nu nu

Sāc stāstīt par 1940 gadā nogalinātiem tūkstošiem krievu okupantu... gaidu


Tev idiotam karš ir redzēts tikai filmās, bet par stratēģiju, taktiku un kara mākslu, saprašana kā cūkai no saules.

Atbildēt

N

29.10.2019. 18:14

»

manupraat

Pirmaas republikas pieminee'sana gan 'seit ir nevietaa. Un aopgalvot, ka "mikroskopiski maz cilveeku" bija gatavi aizstaaveet 'so republiku ir klaji meli


Paklausieties pàrliecinātā komunista Arnolda Deglava runu 1940.gadā, kurš cīnījās par padomju varu, tās laikā vadīja lielo namu nacionalizāciju, bet viņa meita Čebotarenoka balsoja par neatkarību, bet mazmeita Paegļkalna tiesnese. Tas gan netraucēja viņiem pašiem dzīvot lepnā savrūpnamā, kas kara laikā atņemts ebrejiem.

Atbildēt

nu

29.10.2019. 11:13

»

manupraat

Pirmaas republikas pieminee'sana gan 'seit ir nevietaa. Un aopgalvot, ka "mikroskopiski maz cilveeku" bija gatavi aizstaaveet 'so republiku ir klaji meli


melots gan, toreiz bija gatavi aizstāvēt savu valsti, bez patrotisma un vēlmes cīnīties pirmā republika nebūtu pat tapusi, un 20 gadu laikā uzkrājusi zeltu,uzcēluši iznīcināto rūpniecību, lauksaimniecību, eksportējusi produkciju, pirmajā pasaules karā cīņās gāja bojā 180 000 latviešu vīriešu,slimību epidēmijās, kara gaitās palika svešumā izkaisīti vēl daudz vairāk cilvēku, 20 gadu laikā tik, cik tauta bija atjaunojusies,tik arī bija gatavi cīnīties.

Atbildēt

Lauku pāķis

29.10.2019. 02:33

»

.

Jums ir steidzami jāiet pie daktera, cienītais


Bet jūs pa taisno uz Tvaika ielu.

Atbildēt

vispār

28.10.2019. 20:07

»

...

Jūs esat demagogs. Naudas nepietiek? Kāpēc citām valstīm pietiek pat 8% no IKP, bet te pie izteikti pieaugoša budžeta nav pat 4%? Cik vēl nozares ir svarīgākas par veselības aprūpi? Ak, pareizi, aizsardzība, kurā iepirkt 20.gs. otrās puses lūžņus un masu mediji, ar kuriem skalot smadzenes par veiksmes...


Demagogi esat jūs abi!
Voxpopuli
Tērējot aizņemtu naudu nekad ilgtermiņā nevar dzīvot labāk, jo parādi jāatdod un ar procentiem. Jau tagad procentos par esošajiem parādiem jāmaksā trešdaļa no izdevumiem medicīnai.
...
Var jau paņemt vienu nozari, % no IKP un tad bļaut, bet tu paņem visas nozares un % un tad upss... kopējā % summa pārsniedz budžeta ieņēmumus no IKP!

Atbildēt

Patriotiskais gars

28.10.2019. 16:15

»

kaķa smiekli

Pateicoties tādiem auniem , kā tu, kuri ir apsēsti ar kaiminzemes prezidentu ( kura uzvārdu pat nejēdz pareizi uzrakstīt, laikam tādējādi pasvītrojot savu karogkāta patriotismu ) Latvijā jau 30 gadus valda tādas Viņķeles un valdīs vēl ilgi, kamēr aunu baram nebūs nocirpts pēdējais vilnas kumšķis...


Labāk nepateikt,cepuri nost!sorosnaziku kretīniem, SAULES MŪŽA LATVIJĀ,kāpostgalvas prātā Putins un Krievija,nekādi MŪSU zemītes IZAUGSME un LABKLĀJĪBA.Mutes ieplētuši gaida tēvoča sema uzdevumus!Pat basketam Krištopānam,brīnums,nākuse APGAISME?

Atbildēt

manupraat

28.10.2019. 16:15

Pirmaas republikas pieminee'sana gan 'seit ir nevietaa. Un aopgalvot, ka "mikroskopiski maz cilveeku" bija gatavi aizstaaveet 'so republiku ir klaji meli.

Atbildēt

!

28.10.2019. 15:35

»

forcemajeure

LV ir nevis neizdevusies, bet mafioza un korumpēta valstiņa ar savtīgiem muļķiem pie varas (jautājums: kas viņus tur ievēlēja). palūkojiet rīgas centrā luksus un jaunu auto skaitu. viņi dzīvo labi, nesūdzas. augšdaļiņa 3A un vēl pāris desmiti kuļ cepuri. citi raksta komentārus. cepties komentos nav ...


suta mazak veiksmigos pingvinus karot uz Iraku,Afganistanu ,Mali karot par asv cionistu merkiem,un pec asv paveles sledz bankas sava zeme.cita neka jau nav ,tilti bruk kopa,medicina katastrofala stavokli tapat ka izglitibas sistema.

Atbildēt

un ko tad

28.10.2019. 14:31

»

ha ha ha

...visas impērijas reiz sabrūk, un vietā izveidojas jaunas ar citu konfigurāciju


no viena grāvja otrā? It kà nevarētu paši cełu atrast, pa kuru godīgi iet.
Pasaki vēl, ka man vajag "opredeljitsja".

Atbildēt

kaķa smiekli

28.10.2019. 14:05

»

.

Tie ir valdošās bandas kabatas vaukšķi, kas te maisa gaisu. Viņi te ar Putlera metodēm cenšas regulēt sabiedrisko domu


Pateicoties tādiem auniem , kā tu, kuri ir apsēsti ar kaiminzemes prezidentu ( kura uzvārdu pat nejēdz pareizi uzrakstīt, laikam tādējādi pasvītrojot savu karogkāta patriotismu ) Latvijā jau 30 gadus valda tādas Viņķeles un valdīs vēl ilgi, kamēr aunu baram nebūs nocirpts pēdējais vilnas kumšķis.

Atbildēt

nauda ēnu ekonomikā

28.10.2019. 12:32

kā tur ar bondarra sievas biznesu????????? u.t.t.

Atbildēt

forcemajeure

28.10.2019. 12:27

LV ir nevis neizdevusies, bet mafioza un korumpēta valstiņa ar savtīgiem muļķiem pie varas (jautājums: kas viņus tur ievēlēja). palūkojiet rīgas centrā luksus un jaunu auto skaitu. viņi dzīvo labi, nesūdzas. augšdaļiņa 3A un vēl pāris desmiti kuļ cepuri. citi raksta komentārus. cepties komentos nav jēgas, skatiet francūžu protestu, tur vismaz kaut kas notiek.

Atbildēt

nu, nu

28.10.2019. 12:23

»

Nepiekrītu

Drīzāk vajag obligāto karadienestu ieviest, ko Viņķele ar šiem mīkstajiem varētu izdarīt.. Vārgi un slimīgi vīrieši valsti neaizsargās, varēs lūgt sabiedroto pabalstu un notērēt veselības budžetu. Lapsa - vai Zemessardzē vismaz pieteicies


nav vairs jēgas pieteikties - reālā Zemessardze jau daudzus gadus kā iznīcināta, padarīta par tualetes papīra padevējiem lecīgajiem jeņķiem... vairums komandieru - ar slāviskiem uzvārdiem!

Atbildēt

Cirks

28.10.2019. 12:18

Mūsu politiķi,kamēr paši nebija tikuši Eiroparlamentā (vai pat Eirokomisijā),taču kategoriskim iebilda pat pret progresīvo ienākuma nodokli!

Atbildēt

Tu debilais

28.10.2019. 12:09

»

.

Tie ir valdošās bandas kabatas vaukšķi, kas te maisa gaisu. Viņi te ar Putlera metodēm cenšas regulēt sabiedrisko domu


esi slims ar Putleru! Egils Levits, Valstsgribas Klucis, ir tieši tāds pat putlers!

Atbildēt

Un Jums gribas uzskatīt,

28.10.2019. 12:07

»

manupraat

Tiem, kas te komentos aplamaa un nozaakaa Vi'n'keli man gribas pajutaat: Ja Jums kaads iesitiis ar koku pa galvu, vai arii tad juus vainosiet koku, nevis siteeju??! Vi'n'kele ir 'saads "koks" valdo'saas mafijas rokaas. Vi'n'kele ir tikai skruuviite vi'nu radiitajaa sisteemaa. Naivi ir domaat, ka Vi'...


ka Ilze Viņķele, iepriekš Izglitības ministrijā ar Karli un Karīnu, nezombēja un nemaitāja jaunatni, ieviešot homoseksuālisma tendendences atklāti? Un tagad Veselibas ministrijas ministre, iecelta no malas, nedegradē visu sistēmu? Un Jums gribas domāt, ka tā kuce nezin, ko viņa dara? Ka vina nezin un nesaprot, ko vina dara? Viņa ar komu tumšā stūrī nositama kā "tautas morāla krople".

Atbildēt

Ne tik senais,bet labi aizmirstais!

28.10.2019. 12:06

Samazināt valdību jau tuvākajā nākotnē līdz 11 ministrijām,tās apvienojot,vēl 2008.gadā solīja premjers Ivars Godmanis.Arī Tautas partija,īsi pirms savas pašlikvidēšanās rosināja apvienot Labklājības un Veselības ministrijas!!

Atbildēt

manupraat

28.10.2019. 11:57

Tiem, kas te komentos aplamaa un nozaakaa Vi'n'keli man gribas pajutaat: Ja Jums kaads iesitiis ar koku pa galvu, vai arii tad juus vainosiet koku, nevis siteeju??! Vi'n'kele ir 'saads "koks" valdo'saas mafijas rokaas. Vi'n'kele ir tikai skruuviite vi'nu radiitajaa sisteemaa. Naivi ir domaat, ka Vi'n'keles partija pati no sevis nok'luva valdiibaa un Vi'n'kele pati ar saviem speekiem speeja " pa seetas durviim" iek'luut ministres kreeslaa. Nebuutu 'siis Vi'n'keles, buutu cita vi'n'kele, kas riikotos tie'si taa pat un arii runaatu to pa'su. Maacieties ta'cu beidzot saskatiit, kas aiz taa visa staav!

Atbildēt

Finansējuma avots (izlaists)

28.10.2019. 11:52

Horvātijā,Grieķijā,Andorā,Armēnijā.

Atbildēt

Finansējuma avots

28.10.2019. 11:42

Finansējuma avots ir milzīgā Veselības ministrija ar labi barotu ierēdņu simtiem,kāda nebija nepieciešama ne pirmskara Latvijā,ne Latvijas PSR,ne šodien-Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Vācijā,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Andorā,Gruzijā un ārpus Eiropas-Japānā,Dienvidkorejā,Indijā.Austrālijā,virknē Āfrikas un Latīņamerikas valstu.Šī bagātīgi prēmētā ierēdņu armija gandrīz trīsdesmit(!) gadu laikā ne tikai nav spējusi samazināt rindas un zāļu cenas,bet pat ieviest obligāto veselības apdrošināšanu,kā visās pārējās ES valstīs!

Atbildēt

!!

28.10.2019. 10:45

liek aizdomāties arī sabiedrības reakcija.Šis ir pirmais publiskais raksts par to galējo cinismu, kas kārtējo reizi izskanējis no valdības puses. Komentāros ir sajūtama arī pretestība ar domu, ka neko jau nevar darīt,jo nē esot jau iespēju u.t.t.! Savukārt, vēl nekur oficiāli neizskanējusī informācija par iespējamo autotransporta nodokļu paaugstinājumu, izsauca burtiski vētru. No vienas puses tādu attieksmi varētu uzskatīt kā "sava krekla" politiku, bet pamatā tomēr tā ir brēcoša nezināšana un neizpratne par patiesi valstī notiekošo kopumā

Atbildēt

Voxpopuli

28.10.2019. 10:32

»

...

Jūs esat demagogs. Naudas nepietiek? Kāpēc citām valstīm pietiek pat 8% no IKP, bet te pie izteikti pieaugoša budžeta nav pat 4%? Cik vēl nozares ir svarīgākas par veselības aprūpi? Ak, pareizi, aizsardzība, kurā iepirkt 20.gs. otrās puses lūžņus un masu mediji, ar kuriem skalot smadzenes par veiksmes...


Nesaprotu, kāpēc gan es esmu demagogs, bet lai paliek.... šeit neiet runa par % no IKP, bet gan par totālu naudas trūkumu valstī. Jūs jautājat cik ir svarīgākas nozares par veselības aprūpi. Atbildu, visās nozarēs nav piešķirts pietiekams finansējums, t.i. visur ir nogriezts. Nav jāvērtē vienīgi veselības nozari, ir jāskatās kopumā uz visu budžetu.

Protams, var pārskatīt izdevumus pa nozarēm un efektīvāk pārdalīt finansējumu, ar ko būs iespējam iegūt nelielu papildu finansējumu, bet tas nemainīs situāciju kopumā. Valdība to nevēlas, jo izdevumu pārskatīšanai nepieciešama politiska vēlme, kuru valdība neizrada, visus apmierina esoša situācija pateicoties kurai pie valdības esošie uzlabo savu labklājību.

Atbildēt

Jauns cionistu Saeimas noziegums

28.10.2019. 10:29

»

...

Jūs esat demagogs. Naudas nepietiek? Kāpēc citām valstīm pietiek pat 8% no IKP, bet te pie izteikti pieaugoša budžeta nav pat 4%? Cik vēl nozares ir svarīgākas par veselības aprūpi? Ak, pareizi, aizsardzība, kurā iepirkt 20.gs. otrās puses lūžņus un masu mediji, ar kuriem skalot smadzenes par veiksmes...


Latvijā drīz vairs nebūs iespējams veikt ar naudas atmazgāšanu saistītas darbības, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja Santa Purgaile./kas jauns.lv/

Aizbildinoties ar bezmaksas pieejamību, iespējams, virknei līdz šim viegli apskatāmu dokumentu saņemšana kļūs apgrūtināta, secinājis Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Uzņēmumu reģistrs ieplānojis izveidot apjomīgu dokumentu datu bāzi, daļu padarot publiski nepieejamu. Tas nozīmēs, ka gan uzņēmējiem savu klientu pārbaude, gan žurnālistiem savu pētījumu veikšana turpmāk varētu būt krietni sarežģītāka. /kasjauns.lv/Vienlaikus cionistu likumdevējs Saeima ar likumgrozījumiem uzdod uzņēmējamt pārbaudīt klientu un biznesa partneru naudas izcelsmi, bet liedz piekļuvi šo partneru un klientu naudas atmazgāšanas risku analīzei, liedzot iepazīties ar informāciju Uzņēmumu reģistrā un citos reģistros.

Atbildēt

...

28.10.2019. 10:11

»

Voxpopuli

Daudzi komentētāji uzskata, ka ar protestiem, nemieriem un ministru atlaišanu ir iespējams kaut ko mainīt. NĒ dārgie tautieši NĒ, un paskaidrošu kāpēc. 1. Kāpēc netika piešķirts apsolītājs finansējums ārstu algām un veselības nozarei kopumā? Tāpēc, ka valstij vienkārši nav naudas. 2. Atlaižot ministru...


Jūs esat demagogs. Naudas nepietiek? Kāpēc citām valstīm pietiek pat 8% no IKP, bet te pie izteikti pieaugoša budžeta nav pat 4%? Cik vēl nozares ir svarīgākas par veselības aprūpi? Ak, pareizi, aizsardzība, kurā iepirkt 20.gs. otrās puses lūžņus un masu mediji, ar kuriem skalot smadzenes par veiksmes stāstu.

Atbildēt

Voxpopuli

28.10.2019. 10:04

Daudzi komentētāji uzskata, ka ar protestiem, nemieriem un ministru atlaišanu ir iespējams kaut ko mainīt. NĒ dārgie tautieši NĒ, un paskaidrošu kāpēc. 1. Kāpēc netika piešķirts apsolītājs finansējums ārstu algām un veselības nozarei kopumā? Tāpēc, ka valstij vienkārši nav naudas. 2. Atlaižot ministru, vai ar nemieru un protestu palīdzību, protams, var teorētiski piespiest valdību piešķirt apsolīto finansējumu, BET ja valdība pieliks klāt finansējumu veselības nozarei, tad citai nozarei vai nozarēm finansējums samazināsies (jo visiem naudas nepietiek).
Diemžēl nekas neliecina par situācijas uzlabošanos nākotne. Tieši otrādi, ir noslieces uz deficīta pieaugumu.
Jautāsiet kā var šo situāciju labot? Vienīga iespēja ir vairakkārt palielināt valsts parādu, un uz tā rēķina censties veikt valsts ekonomikas pārbūvi. Ar vienkāršiem vārdiem sakot, ir jāpalielina valsts parāds aizņemoties naudu, un to naudu: 1) pareizi jāiegulda valsts attīstībai; 2) ar šo naudu atbalstīt budžeta izdevumus palielinot sociālos un citus izdevumus. Neesmu Ņujorkas biržas speciālists, bet citu iespēju kā uzlabot Latvijas ekonomisko stāvokli (t.i. valsts budžetu) es neredzu.
Rodas jautājums, kāpēc valdība to nedara? Tāpēc, ka valdībai nav politiskas vēlmes uzņemties parādsaistības un vēlmes mainīt kaut ko uz labo pusi, bet ir subjektīva vēlme palielināt savu un savu kardinālu/radu/draugu labklājības līmeni. Un pie tādas valdības pat ir labi, ka netiek palielināts valsts parāds, jo šī nauda vienkārši tiktu izsaimniekota, izzagta un iztērēta Gaismas pilīm, Dienvidu kultiem un tml.
Kāds varētu būt glābiņš? Valdībai jāsastāv no cilvēkiem, kuri tiešam vēlas mainīt valsts nevis savu vai savu kardinālu/radu/draugu nākotni. No cilvēkiem, kuri darīs nevis solīs. Diemžēl šobrīd, Latvijas politikā neredzu nevienu politisko spēku, kurš varētu mainīt valsts nākotni (šobrīd saeimā ir rekordliels populistu un piesavinātāju skaits).
Dārgie tautieši, nākamreiz, kad kāds jums solīs 3x500 parēķiniet, kur tiks ņemta nauda šādu solījumu izpildei.

Atbildēt

ha-ha

28.10.2019. 09:56

»

Haha Pārmaiņām nebūt! Cionistu ceļvedis.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās...


Un latviešiem par brīnumiem gandrīz visi izbijuši komsorgi,tādi paši ,kā Parex,Latvijas u.c.banku prezidenti,sagatavoti okupantu ideoloģiskajām sistēmā,gatavi darboties ienaidnieka aizmugurē,vilcienu sastāvu vietā laist gaisā valsts ekonomiku,bankas,izglītības u.c.sistēmas.

Atbildēt

Cionistu ceļvedis

28.10.2019. 09:54

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

56

28.10.2019. 09:40

Jāmaina vēlēšanu sistēma ! Partijas sevi ir izsmēlušas ! Vienmandata apgabali - vēl par konkrētu cilvēku ! Jo ātrāk to ieviesīsim, jo mums lielāka cerība partraukt šo bezizeju....

Atbildēt

Viņķele ir derīga

28.10.2019. 09:35

»

Daiga

Ļoti labs raksts. Mūsu valstī notiek tādas ačgārnības, ka reizēm domāju, kurš ir dumjš- tauta vai tie daži , kuri iebīdīja amatā vienu tantuku, kuru tauta bija izsvītrojusi no vēlēšanu biļeteniem.Ar vecām, šļupstošām tantēm, kuras zākā tos, kuri šobrīd pensionāri, tos, kuri viņai šobrīd no saviem nodokļiem...


veselības sistēmas iznīcināšanai. Bet pamats ir valsts budžeta likums, kuram pakļauti citi likumi. Solīt var algas lielas, bet naudas aizdevēji diktē noteikumus! Nav naudas! Bet tic melīgiem solījumiem, politiķi, kuri sola zin, ka citu likumu realuzācija atkarīga no valsts budžeta, ko apstiprina ar likumu!

Atbildēt

Kritisks stāvoklis, tev krievu pusfabrikāt Edge!

28.10.2019. 09:29

»

Edge

Objektīvi spriežot, kļūst skaidrs - vēsture atkārtojas. Vajag pārlasīt stāstu, kuru lasīja mūsu senči 2.Pasaules kara laikā, kad arī bija problēmas ar finansējumu avotu. Nav jēgas ņemties ap viņkelēm u.c. birokrātiem - gaidīt Laimes lāci. Lato, PIETIEK...


Ak, patīk tev labi tas kosmopolīskā cionisma genocīds! Domā, ka tevi tas neskars? Cionistu, kosmopolītu, mērķis ir ikviens "neatkarīgi domājošais", vien tik noderīgs ar pakļaušanos!

Atbildēt

Edge

28.10.2019. 09:25

»

Daiga

Ļoti labs raksts. Mūsu valstī notiek tādas ačgārnības, ka reizēm domāju, kurš ir dumjš- tauta vai tie daži , kuri iebīdīja amatā vienu tantuku, kuru tauta bija izsvītrojusi no vēlēšanu biļeteniem.Ar vecām, šļupstošām tantēm, kuras zākā tos, kuri šobrīd pensionāri, tos, kuri viņai šobrīd no saviem nodokļiem...


Objektīvi spriežot, kļūst skaidrs - vēsture atkārtojas. Vajag pārlasīt stāstu, kuru lasīja mūsu senči 2.Pasaules kara laikā, kad arī bija problēmas ar finansējumu avotu. Nav jēgas ņemties ap viņkelēm u.c. birokrātiem - gaidīt Laimes lāci. Lato, PIETIEK!
"Pienāca ziema, kādu pat visvecākie sūnciemieši neatcerējās piedzīvojuši- kupenas līdz jumtam, sals kniebj pat istabā uz mūrīša sēdošiem, malka un lopiem siens ieputināts un ar sērsnu pārklāts, vārnas no rokām rauj lopiem nesto barību. Lopi un vistas brēc līdz aizsmakumam, pēc malkas jādodas uz tuvējo mežu eglēm zarus apcirst, akās ūdens knapi pietiek ciema vecākā alus brūvēšanai. Tīrais negals! Tad nu sievas nosprieda, ka pie vainas ir vasarā vīru aizdzītie čigāni ar viņu laimes lācis. Tos katrā ziņā vajagot dabūt šurp, lai izstaigā mājas un tad bēdas pašas atstāsies.

Atbildēt

Daiga

28.10.2019. 08:55

Ļoti labs raksts. Mūsu valstī notiek tādas ačgārnības, ka reizēm domāju, kurš ir dumjš- tauta vai tie daži , kuri iebīdīja amatā vienu tantuku, kuru tauta bija izsvītrojusi no vēlēšanu biļeteniem.Ar vecām, šļupstošām tantēm, kuras zākā tos, kuri šobrīd pensionāri, tos, kuri viņai šobrīd no saviem nodokļiem maksā algu, mēs nevis stagnēsim uz vietas, bet rāpsimies atpakaļ.Ne izskata, ne gudrības, ne valodas, ne darba.Paradokss- veselības ministriju vada izskatā nevesels cilvēks.

Atbildēt

Haha Pārmaiņām nebūt! Cionistu ceļvedis.

28.10.2019. 08:48

»

VB

Jā, 100


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Speciālās ebreju cionistu skolās ASV mācījušies - I. Viņkele, I. Rimševics, M. Bondars, V. Zatlers, Vj. Dombrovskis, D. Pavļuts un citi vairāk zināmi vai nezināmi.

Atbildēt

Murka

28.10.2019. 08:42

Vai tas nebija paredzams?
Kad sāk trūkt naudas, kam "nogriezīs" vispirms? Taču skaidrs! Kam terēt siles naudu pingvīnu vajadzībām? Pirmais, kur griezīs, būs tās nozares, kuras ir vajadzīgas iedzīvotājiem. Medicīna, izglītība, iekšlietas, socialā nodrošināšana un varbūt vel kkas!

Atbildēt

voila

28.10.2019. 08:36

tā bija augststākā pilotāža - arodbiedrībai esot jāmeklē un jānorāda finansējuma avots! Un kundzes prāt, kas tad ir jādara ministram un attiecīgajai ministrijai??! Šī arogantā retorika sāk piegriezties, tā jau pamet elementāras loģikas robežas

Atbildēt

Ģeniāli

28.10.2019. 08:30

Gaidu, kad Viņķelei sāks traucēt žultsakmeņi, kuriem viņai noteikti jābūt. Atnāks uz slimnīcu, bet tur viņai pateiks- jā, ir žultsakmeņi, ir jāārstējas, jāoperē, sameklējiet pati medikamentus, instrumentus, narkozes mašīnu un operāciju zāli, kad būs- izskatīsim jūsu jautājumu un mūsu iespējas.

Atbildēt

ha ha ha

28.10.2019. 08:22

»

un ko tad

gribi atpakaļ impērijā? Tas nenotiks, jo visas impērijas reiz sabrūk


...visas impērijas reiz sabrūk, un vietā izveidojas jaunas ar citu konfigurāciju!

Atbildēt

Vīniņam

28.10.2019. 08:00

žetons par komentāru.Ja pie valdīšanas tiek cilvēks,kurš izsvītrots,kā lai tiek pie pārliecības,ka valdība ir godīga.

Atbildēt

zed

28.10.2019. 07:51

Ja nesālsies plašas pilsoniskās nepakļaušanās akcijas -nekas nemainīsies pat teorētiski.

Atbildēt

VB

28.10.2019. 07:20

»

hm

Patiesība kaut kur pa vidu un pavisam vienkārša! Naudiņas trūkst...


" naudu un dzīve Latvijā gāja uz augšu."
Tikai Kalvīša laikos, diemžēl!

Atbildēt

VB

28.10.2019. 07:16

"Ja (I LR) tā bija kaut uz pusi tik izkurtējusi kā pašreizējā, tad jautājumu nav."
Jā, bija jau gan, taču daudz mazāk!

Atbildēt

fakts

28.10.2019. 07:03

Patiesība vienmēr lumpenam kož acīs un tad viņš sāk psihot!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....