Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm

12.04.2020. 13:22

»

>hmm

Cipariņus studijā un arī skaitīkļus


Teritorijā, ko apsaimniekoju un apzināju pirms tam no 7 rubeņu riestiem ir palicis viens knaps. Randu pļavās ,aizbrauc pats un saskaiti ligzdas. Tad paprasi vecajiem iedzīvotājiem. Engurē palasi J. Viksnas pētījumus. Utt. Par medņu riestiem tādiem kā Tev neviens vecais mežzinis neko labāk neteiks. Tas pats par šnepju riesta pārlidojumiem.

Atbildēt

>hmm

12.04.2020. 13:14

»

hmm

Paskaitīju gan. Graujoši


Cipariņus studijā un arī skaitīkļus

Atbildēt

hmm

12.04.2020. 13:07

»

Re, kur

tas pats DAP ierēdnītis Ješka ar savu izpratni par EP direktīvām zinājis teikt, ka laika posmā no 2017.-2019.gadam vien lauksaimniekiem par migrējošo putnu postījumiem kompensācijās izmaksātā summa jau ir 1,5 miljoni eiro


Piekristu par dzērvēm. Bet zosīm tā ir velta budžeta līdzekļu šķērdēsana, jo mierīgi zemnieki un mednieki paši tiktu galā. Patiesībā es biju pārsteigts, ka 5ha zirņauzas zosis izpļekāja nepilnas nedēļas laikā. Kas labāk, nomedīt pāris zosis, vai saņemt no valsts bu'džeta un samierināties ar produkcijas pašizmaksas neadekvātu pieaugumu. Jo tie zirņi tāpar vēlāk būs jāieperk.

Atbildēt

ui, smieklis man

12.04.2020. 13:01

»

hmm

Cik maksā video kamera, kas paredzēta ';sādai kontrolei? Dārgie pilsētnieki, par cik palielinājās rubeņu populācija pēc medību lieguma ieviešanas? Tas pats ar slokām un mērkaziņām. Jāpiezīmē, ka ar medņiem iet pavisam švaki, tikai to neviens neredz. Nu un par cik palielinājusies ūdensputnu populācija...


Ceiruļeitis ar Burmoisterieni nevar ķīķerus uzstādīt? Naudiņas nav, gibi teikt?:D
Kas tev par vainu ar medņiem un rubeņiem? Esi tagad tos skaitījis? Jeb mums te vajadzētu uzticēties taviem sadzejotajiem cipariņiem par putnu skaitu, kad tos varēji kapāt? Vai VMD cipariņiem, par kuriem paši šašanas korifeji krīt vēkšpēdus.
DAPam tā populācija būtu jāmonitorē, tāpat kā citu aizsargājamu direktīvas sugu populācijas un arī to uzraudzība no trofejniekiem.

Atbildēt

Re, kur

12.04.2020. 12:50

tas pats DAP ierēdnītis Ješka ar savu izpratni par EP direktīvām zinājis teikt, ka laika posmā no 2017.-2019.gadam vien lauksaimniekiem par migrējošo putnu postījumiem kompensācijās izmaksātā summa jau ir 1,5 miljoni eiro.

Atbildēt

hmm

12.04.2020. 12:26

Cik maksā video kamera, kas paredzēta ';sādai kontrolei? Dārgie pilsētnieki, par cik palielinājās rubeņu populācija pēc medību lieguma ieviešanas? Tas pats ar slokām un mērkaziņām. Jāpiezīmē, ka ar medņiem iet pavisam švaki, tikai to neviens neredz. Nu un par cik palielinājusies ūdensputnu populācija pēc liegumu ieviešanas E ngurē, Babītē un Kaņierī? par Randu pļavām nemaz nerunāsim. Un kāpēc mūsu Latviešu populācijai jāēd tās ar hormonu preparātiem un antibiotikām piedzītās vistas,nevis normāla , veselīga putnu gaļa?

Atbildēt

!!

12.04.2020. 12:22

»

Hmm

Kāpēc jākontrolē" Ja zemnieciņi nomedī pāris simtus zosu, tad kāds ļaunums.. Pavasara medībās Krievijā noklapē desmitiem reižu vairāk un Dānijā pēc tam apindē simtiem reižu vairāk. Pie kam, nevis izmanto, bet utilizē, piegandējot gaisu. Kāpēc mūsu cilvēki nevar patērēt diētisku un veselīgu gaļu. Nu ...


Pirmkārt, tavi "zemnieciņi" (nosauc saimniecības, lai mēs ne-zemnieciņi varētu paskatīties viņu mazos trūkumcietēju zemes pleķīšus!) NEMEDĪ, bet gan viņiem IZŅĒMUMA KĀRTĀ tiek izsniegtas speciālas atļaujas kaitēkļu apkarošanai.

Otrkārt, jau tā ir atļauts Latvijā nošaut nevis pāris simtus, bet 1000!!! migrējošo zosu.

Treškkārt, tie nav zemnieciņi, kas šauj bet MEDNIECIŅI un tas nav viens un tas pats. Un kā visiem zināms, tieši MEDNIECIŅI Latvijā netiek pieskatīti, un prasa šaut vēl un vēl. Visvairāk aizsargājamas sugas.

Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm ir saistoša 2009. gada 30. novembra Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2009/147/EK “Par savvaļas putnu aizsardzību”, kas aizliedz migrējošo putnu medības pavasarī.
Tās ir SPECIĀLĀS ATĻAUJAS, kas tiek izsniegtas atsevišķu putnu nogalināšanai, lai novērstu kaitējumu lauksiamniecībai, pār kurām jābūt speciālia uzraudzībai.

Atbildēt

!!

12.04.2020. 12:05

Pie laukiem, kur notiek migrējošu putnu apkarošana šaujot, jābūt video kamerām, lai varētu nodrošināt uzraudzību. Šaušanas process pilnībā tiek fiksēts video ierakstā. Tad tā ir neapstrīdama liecība, kāds putns un kā ticis nošauts, un vai kas nav pārkāpts Tās nav medības!!

Atbildēt

Hmm

12.04.2020. 11:57

»

Atkal sabiedrība tiek izņirgta no VARM, ZM, DAP, VMD!

Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm ir saistoša 2009. gada 30. novembra Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2009/147/EK “Par savvaļas putnu aizsardzību”, kas aizliedz migrējošo putnu medības pavasarī...


Kāpēc jākontrolē" Ja zemnieciņi nomedī pāris simtus zosu, tad kāds ļaunums.. Pavasara medībās Krievijā noklapē desmitiem reižu vairāk un Dānijā pēc tam apindē simtiem reižu vairāk. Pie kam, nevis izmanto, bet utilizē, piegandējot gaisu. Kāpēc mūsu cilvēki nevar patērēt diētisku un veselīgu gaļu. Nu un tad cenu pieaugums sakarā ar postījumiem un izmaksām, kas saistītas ar trenkāšanai izdevumiem. Uz priekšu, jums laikam naudas daudz.

Atbildēt

Atkal sabiedrība tiek izņirgta no VARM, ZM, DAP, VMD!

12.04.2020. 07:58

Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm ir saistoša 2009. gada 30. novembra Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2009/147/EK “Par savvaļas putnu aizsardzību”, kas aizliedz migrējošo putnu medības pavasarī.
Ja tās ir SPECIĀLĀS ATĻAUJAS, kas tiek izsniegtas atsevišķu putnu nogalināšanai, lai novērstu kaitējumu lauksiamniecībai, tad tai ir jābūrt SPECIĀLAI UZRAUDZĪBAI no DAP.

Zinot, kādus noziegumus un kādos apmēros veic šāvēji Latvijas mežos un laukos, cik no šāvējiem vispār zina un izprot dabas aizsardzības normatīvus un jebkādus tiesību aktus, pie tik ārprātīgas medību sistēmas kāda ir Latvijā, kuri baranovski vai dzeņi no „spēcīgā” DAPa šo kontrolē?

Zināms, ka mūsu valsts visamorālākais (lasi: visdumjākais) valsts dienests, kam pienākums uzraudzīt medības „norāda, ka zosis drīkst iegūt un atbaidīt tikai mednieki. Zosu ieguve un atbaidīšana atļauta tikai diennakts gaišajā laikā, kad zosis nolaidušās lauksaimniecības zemēs. Ja zosis paceļas spārnos, to ieguve un atbaidīšana jāpārtrauc. Aizliegts lietot svinu saturošu munīciju.”
https://lvportals.lv/skaidrojumi/314951-atlauj-limitetu-zosu-sausanu-atbaidisanai-no-pavasara-sejumiem-2020
Tātad, TIKAI MEDNIEKI!

Cik lielai ir jābūt tai DAP inspektoru gvardei, kas laikā no 17.marta līdz 31.maijam reāli DEŽŪRĒ pie tām 140 lauku saimniecībām, kurās zosu šaušana atļauta? REĀLI DEŽŪRĒ, lai kontrolētu, ka šautas tiek TIKAI ZOSIS un tikai ATĻAUTĀS 3 sugu zosis?

Kā DAP inspektoru gvarde nodrošina, ka šāvēji UZ LAUKA NOLAIDUŠĀS, NEVIS GAISĀ PACĒLUŠĀS zosis no attāluma šaujot nešauj piemēram, meža zosi, balvaigu, melngalvas vai sarkankakla, vai mazo zosi, kuras aizliegtas šaut?

Kā nodrošina to, ka šāvēji daļā no tām 140 saimniecībām „STINGRI NOTIEKTAJĀ KĀRTĪBĀ” nošauj atļautās 5 zosis, bet citā atļautās 10, un ne par divām vai piecpadsmit vairāk?

Un pati lielākā meistarība, kā DAP inspektoru gvarde spēj nodrošināt kontroli, ka tajās 140 saimniecībās šāvēji šaušanas brīdī šāvuši UZ LAUKA NOLAIDUŠĀS, NEVIS GAISĀ PACĒLUŠĀS zosis, tā kā gaisā pacēlušās šaut tas ir aizliegts?

Nu, skaidrojiet mums, KĀ?

Atbildēt

hmm

11.04.2020. 10:15

»

Gunta

pie tam nolamā cilvēkus, nosaukā par debilismu


Paldies par rūpēm Vienkārši zosu bari, kas mierīgi ganās starp diviem gāzes trokšņa lielgabaliem jau ir klasika, un zosis kas mierīgi paceļās gaisā un pārlido uz pretējo lauka stūri, kad viņas baida cilvēks ir ikdiena. Un tā nebeidzami. Zemniekam ir jāsēj un jāatpūšas. Viens precīzs šāviens to pasākumu pavērš pavisam savādāku. Vismaz nedēļu ir miers.

Atbildēt

lasītājs

11.04.2020. 10:12

Daži slepanajās valstszinībās īpaši izglītoti cilvēki skaidro, ka DAP atbildot arī par sugu un biotopu aizsardzību ārpus īpaši aizsargājamām dabas teritorijām. Un tā jau ir nopietna ironija.

Atbildēt

DAP traucē

11.04.2020. 06:56

Tad, kad LVM & Co būs nocirtuši visu, ko atļauj šodienas likumi, “nesamērīgs” ekonomisko interešu aizskārums būs ikviena mežaudze, ko viņiem neļaus cirst un šis laiks ir tuvāk nekā gribētos – mēs to piedzīvosim! Tas, ka iemesls būs bijusi šo pašu vadaītāju organizēta neadekvāti augsta ciršanas intensitāte iepriekš, nevienu neinteresēs un NEVIENS PAR TO NEATBILDĒS – vismazāk tie, kas to organizē.

Atbildēt

Nesaprotu kam vajag tik daudz visādu dabas kantoru ja neko nedara

10.04.2020. 21:53

Dap aizsegā dabas parka teritorijā kungiem un dāmām katru gadu notiek neierobežotas medībaa. Dapam ziņot nav vērts jo paši brauc un izklaidējas ar draugiem. Jautājums tie dabas parki speciāli veidoti jums kungi un dāmas kur izpriecāties aiz gara laika. Likumi kaut kādi ir bet kontroles nav. Un galu galā kas kontrolēs inspektorus vai dabas parku uzraugu neviens. Tad tāda leiputrija sanāk kā viens likums bet citi ir pārāki par likumu

Atbildēt

KURŠ TO KONTROLĒ LATVIJĀ?! DAP? VMD? NEVIENS????

10.04.2020. 20:23

Zosu ieguve un atbaidīšana atļauta tikai diennakts gaišajā laikā, kad zosis nolaidušās lauksaimniecības zemēs. Ja zosis paceļas spārnos, to ieguve un atbaidīšana jāpārtrauc.

Atbildēt

Gunta

10.04.2020. 19:54

»

hmm

Darbs visu diennakti, pārsvarā vēlu vakaros. Teritorija nezināma bet liela. Gaiņājot izmīdis vairāk kā labuma. Tipisks pilsētas zaļais debīlisms. Labāk Dāņi tās pašas zosis indē ar gāzēm un pēc tam utilizē sadedzinot. Zemnieks vismaz nosargā savus laukus un to zosi apēd nevis nosvilina piesārņojot gaisu...


Kāpēc domā, ka izmīdīs? Nav jau lopu bars. Man izskatās, ka ir tā kā te komentāros raksta, tipiska mānīšanās par problēmu. Kad kāds piedāvā palīdzību, tad sākas aizbildināšanās. Nevaram to, nevaram šito.

Atbildēt

hmm

10.04.2020. 18:09

»

Gunta

Vai ir kādi iebildumi


Darbs visu diennakti, pārsvarā vēlu vakaros. Teritorija nezināma bet liela. Gaiņājot izmīdis vairāk kā labuma. Tipisks pilsētas zaļais debīlisms. Labāk Dāņi tās pašas zosis indē ar gāzēm un pēc tam utilizē sadedzinot. Zemnieks vismaz nosargā savus laukus un to zosi apēd nevis nosvilina piesārņojot gaisu.

Atbildēt

Gunta

10.04.2020. 17:31

»

hmm

Var redzēt, ka esi pilsētniece


Vai ir kādi iebildumi?

Atbildēt

Gunta

10.04.2020. 15:02

Es arī labrāt aizsūtītu savus puikas pie tā zemnieka uz laukiem palīdzēt tos putnus aizgaiņāt. Mani pilsētas zeperi ar lielāko prieku tādu darbu darītu. Svaigs gaiss, fiziska nodarbe un pavisam nesarežģīts darbiņš. It sevišķi šajā dīkstāves laikā.

Atbildēt

:-(

10.04.2020. 13:31

Ja vides aozsardzibas funkcijas tiks nodotas VVD, tad driz vien Latvija kļūs par celmu zemi

Atbildēt

Teātra apmekl'

10.04.2020. 13:26

»

Nabadzīgās putru, lazdiņu, burmistru, cīruļu mājsaimniecības!

Ak, šiem neesot ko māgās bāzt?! Tātad, resnajiem, pārēdušamies Lazdiņa, Putras, Burmistres, Cīruļa miljonu subsīdiju saņēmējiem, sagrābtos hektāru tūkstošus ar saviem landroveriem apbraukāt nespējīgiem plantatoriem zosu šaušana pavasarī vajadzīga nevis pupu un zirņu lauku pasargāšanai, bet gan cepetim...


Labprāt pieteiktos Cīrulim par migrējošo putnu atbaidītāju pavasarī no viņa lauka, bet viņš jau, žmoga, nemaksās! Viņa plāns kā kazai kāpt debesīs pie ministra un sūdzēties, ka tiek noknābāts no putniem, ka ir tik nabags, tik nevarīgs, tik bezspēcīgs, tik apspiests, ka trūkst instrumentu, trūkst zināšanu, kā tos dabas briesmoņus atbaidīt. Nekas nelīdzot, apskraidīt savas plantācijas nespējot. Dārgi. Trūsktot naudas. Visbeidzot griboties ēst.

Atbildēt

Johohoho!

10.04.2020. 12:39

Stroķiem, patronām naudas pietiek, pārtikai nepietiek!
Pērk politgrupņikus ar visiem patrakiem, naudas pārtikai nepietiek!:D

Atbildēt

Nabadzīgās putru, lazdiņu, burmistru, cīruļu mājsaimniecības!

10.04.2020. 12:20

»

Opā

To idiotisko vēstuli VARAM sūtījis ekstrēmais Lazdiņa, Putras, Burmistres lauku indētāju grupņiks...


Ak, šiem neesot ko māgās bāzt?! Tātad, resnajiem, pārēdušamies Lazdiņa, Putras, Burmistres, Cīruļa miljonu subsīdiju saņēmējiem, sagrābtos hektāru tūkstošus ar saviem landroveriem apbraukāt nespējīgiem plantatoriem zosu šaušana pavasarī vajadzīga nevis pupu un zirņu lauku pasargāšanai, bet gan cepetim!

Pūcem ar steigu jāziņo EK, ka Latvijai migrējošo putnu šaušana vajadzīga visnabadzīgākās ES valsts pilsoņu pārtikas nodrošināšanai. Min.kab steidzami jāsūa lūgums ANO, lai pārtikas programmas ietvaros sūta mums pārtikas pakas.

Atbildēt

Zinošais

10.04.2020. 12:07

»

...

Kas ir politiskā griba un ko tā ziemā ēd


politiskā griba ir vēlme, sapratne, pārliecība u.t.l.par to ka nepieciešamas izmaiņas jo esošā sistēma nedod rezultātu. Bez gribas nepieciešamas arī zināšanas ko darīt un galvenais KĀ panākt izmaiņas !
Jebkurai sistēmai ir tieksme pašsaglabāties, tāpēc tās pretošanās pārmaiņām jāpārvar ar jau pieminēto politisko gribu un varas iegūšana ir tikai līdzeklis lai to panāktu !
Konkrētajā gadījumā dominē process, ne rezultāts un populisms jo kā redzams nekādai analīzei, alternatīvu izvērtēšanai nav laika - lēmumi jāpieņem ātri jo tas patīk "pūlim" !
Lielākā mērā tas redzams administratīvi teritoriālās reformas sakarā, kur pats ministrs atzīst ka var jau pārskatīt arī funkcijas taču "tas nav iespējams, jo ir "pārāk ilgs un sarežgīts process" ! Ar to atzīstot ka viņam nav svarīga kvalitāte un rezultāts, bet gan lai būtu "ātri un viegli" !

Atbildēt

Opā

10.04.2020. 10:51

To idiotisko vēstuli VARAM sūtījis ekstrēmais Lazdiņa, Putras, Burmistres lauku indētāju grupņiks.
Šitas bars:
Juris Lazdiņš, biedrības valdes priekšsēdētājs
Maira Dzelzkalēja-Burmistre, biedrības valdes priekšsēdētāja vietniece
Juris Cīrulis, valdes priekšsēdētāja vietnieks
Edgars Putra, valdes loceklis
Mārtiņš Trons, valdes loceklis
Edīte Strazdiņa, valdes locekle
Mareks Bērziņš, valdes loceklis
Kaspars Ādams, valdes loceklis
Arnolds Jātnieks, valdes loceklis

Atbildēt

lai neaizmirstam

10.04.2020. 10:12

politiskie grupējumi šobrīd tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas! un tas ir būtisks pavērsiens šo cilvēku atbildībā, viņu kontrolē no mums - viņu apmaksātājiem!

Atbildēt

nu

10.04.2020. 10:02

»

...

Kas ir politiskā griba un ko tā ziemā ēd


to tu prasi Zinošajam, viņš to pieminēja. Tā vienkārši tika apspēlēta tālāk:) Es arī uzskatu, ka tādas nav. Bet sistēmu, to gan, veido cilvēki. Daži zinātāji to "augšgala sistēmu" atklāti sauc pavisam biedējošā vārdā.

Atbildēt

vēlētājs

10.04.2020. 09:52

»

sāls sakarā

par kukuļiem tak tās fantāzijas bija, ne par bumaškām un varas demonstrācijām. Tieši varu DAPs demonstrē par maz. Pareizāk sakot, nedemonstrē vispār


Latvijā vispār nav nevienas valsts institūcijas kas demonstrē varu dabas aizsardzības jautājumos.

Atbildēt

ir gan jēga meklēt

10.04.2020. 09:45

»

Zinošais

Nav jēgas meklēt kurš salaida grīstē ! Problēma ir tajā ka nav ne politiskās gribas, ne spējas kaut ko SISTĒMISKI sakārtot...


politiskā griba nepastāv kaut kur kosmosā ārpus politiskās gribas realizētājiem - politiķiem. Cilvēkiem ar konkrētiem vārdiem, uzvārdiem. Cilvēki, kuri mums pirms vēlēšanām ir teikuši, ka uzņemšoties atbildību par kinkrētām lietām.
Sistēmu veido konkrēti cilvēki ar vārdiem, uzvārdiem, nevis sistēma veido cilvēkus.

Atbildēt

vot, šitas punkts ļoooti interesē!

10.04.2020. 09:39

»

!!!

LOSP vada PĪ... , kuri vispār NAV INFORMĒTI, NEZINA, vai APZINZĀTI UZĶĒZA LIKUMAM...


- nepieciešamajiem uzraudzības pasākumiem (ziņošana par nomedītajām zosīm, medību pieteikšana u.c.).
Kas to visu kontrolē šobrīd? Kā tā uzraudzība reāli dabā notiek. Cik dabas inspektoru stāv klāt tiem šāvējiem un fiksē tos letālos atbaidītājus un putnu ieguvējus?

Atbildēt

Zinošais

10.04.2020. 09:38

»

skaidrības labad

bet pirms tam to visu salaida grīstē kurš no ministriem? Gerhards tak jau! No kura politiskā grupņika


Nav jēgas meklēt kurš salaida grīstē ! Problēma ir tajā ka nav ne politiskās gribas, ne spējas kaut ko SISTĒMISKI sakārtot.
Pūces rīcība ir tipiski ierēdnieciska un populistiska - ir taču vispārzināms ka funkcijas bieži dublējas un visāda kalibra auditos un VK atzinumos ir pilns ar šādām norādēm, tāpēc lai demonstrētu savu "izlēmīgo" rīcību var paķert jebkuru ieteikumu un "ievilkt ķeksīti" par tā izpildi.
Ilustratīvi tas ir kā ar šobrīd aktuālo atbalstu uzņēmējiem - tā vietā lai "septiņreiz mērītu" pa galvu kaklu pieņemam kaut kādus noteikumus un tad n-tas reizes tos labojam

Atbildēt

sāls sakarā

10.04.2020. 09:23

»

Manuprāt

Nē nav fantāzijas ! Pilnas administratīvās tiesas ar pieteikumiem kuru pamatā ir šāda ierēdnīšu varas demonstrācija ar nepamatotām prasībām no sērijas "bez bumaški ti bukaška


par kukuļiem tak tās fantāzijas bija, ne par bumaškām un varas demonstrācijām. Tieši varu DAPs demonstrē par maz. Pareizāk sakot, nedemonstrē vispār.

Atbildēt

Zinošais

10.04.2020. 09:22

»

tādi esam

1. Latvijā šāda nejēdzība var notikt tikai un vienīgi tāpēc, ka mums nav politiskās partijas (kā tas ir rietumos), kuras politiķi domātu vides aizsardzības pasākumiem...


šāda situācija ir daudzās jomās, piemēram kriminālprocesos - izmeklētājs, prokurors un tiesnesis par vienu un to pašu var domāt pilnīgi atškirīgi un atbildības nekādas!

Atbildēt

Manuprāt

10.04.2020. 09:13

»

tava sāls nederīga

tad jau tās ir fantāzijas par provokācijām un nekas vairāk


Nē nav fantāzijas ! Pilnas administratīvās tiesas ar pieteikumiem kuru pamatā ir šāda ierēdnīšu varas demonstrācija ar nepamatotām prasībām no sērijas "bez bumaški ti bukaška"

Atbildēt

skaidrības labad

10.04.2020. 09:13

bet pirms tam to visu salaida grīstē kurš no ministriem? Gerhards tak jau! No kura politiskā grupņika?
Kuru ministriju tagad Gerhards vada?

Atbildēt

Pūce, mosties!

10.04.2020. 09:05

»

tādi esam

1. Latvijā šāda nejēdzība var notikt tikai un vienīgi tāpēc, ka mums nav politiskās partijas (kā tas ir rietumos), kuras politiķi domātu vides aizsardzības pasākumiem...


kas notiek Tavā ministrijā Tev zem deguna! Kas notiek ar dabas aizsardzību Latvijā???!!!
Kas notiek Vilkastes departamentā???
Par ko algu saņem valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola????

Atbildēt

tādi esam

10.04.2020. 08:40

1. Latvijā šāda nejēdzība var notikt tikai un vienīgi tāpēc, ka mums nav politiskās partijas (kā tas ir rietumos), kuras politiķi domātu vides aizsardzības pasākumiem.
2.Paldies Dievam, ka esam ES! Tas vismaz spiež valdību sargāt bioloģisko daudzveidību un neļauj sevi aprakt atkritumos.
3. DAP un VVD atsevišķas funkcijas ne tik daudz dublējas, bet gan ir nepamatoti sadalītas.Piemēram, lai, sodītu par aizsargājamo biotopu iznīcināšanu aizsargājamās teritorijās- DAP pārkāpumu konstatē, pēc tam papīrus pārsūta VVD, kas nedēļām ilgi tūļājas, lai noteiktu kaitējuma apmēru.

Atbildēt

neiedomājami

10.04.2020. 08:23

»

!!!

Ja aizsargājamu sugu aizsardzības uzraudība un kontrole tiks atņemta DAP un nodota sazin kam, tad PILNĪGI UN ABSOLŪTI sakidrs, ka aizsargājamo sugu slaktiņam Latvijā VISI VĀRTI VAĻĀ! Jau tgad LV ir saņēmusi brīdnājumu, ka tā nespēj nodrošināt pienācīgu Eiropas Savienības nozīmes dzīvotņu un sugu aizsardzību...


LOSP valdes daļa Hauka, Kraukle, Vītoliņš, Caune, Rudzāte, par kuriem varēja domāt, ka kādas prāta paliekas šito jumtos vēl ir, patiešām zaudējuši pēdējo godu un iekrituši dubļos ar seju, ka var uzrakstīt ko tādu vēstulē ministrijai?

Atbildēt

atkal

10.04.2020. 05:49

Atkal dzeltenie uzdarbojās......

Atbildēt

tava sāls nederīga

09.04.2020. 23:35

»

Manuprāt

tur jau ir tas sāls, ka prasīt neprasa, bet vienkārši čakarē un izmanto savu stāvokli, lai provocētu uz došanu


tad jau tās ir fantāzijas par provokācijām un nekas vairāk

Atbildēt

Manuprāt

09.04.2020. 23:09

»

klāj vaļā

Kurš tev tos kukuļus prasa? Sauc vārdus, uzvārdus. Saņem dūšu


tur jau ir tas sāls, ka prasīt neprasa, bet vienkārši čakarē un izmanto savu stāvokli, lai provocētu uz došanu !

Atbildēt

Taisnība

09.04.2020. 21:41

»

Manuprāt

nav nekādu problēmu autora pieminētajā shēmā ielikt arī DAPu vai citu līdzīgu institūciju...


Nākas piekrist, ka DAP ir tikpat pērkami kā VVD un VMD. Cik man nācies ar tiem kontaktēties, stāv, blisinās un gaida kukuļus. Kad nedodu, tad paliek nikni un mēģina kasīties, kur vien var, jo pie kukuļotājiem piekasīties nedrīkst, bet kaut kādus darbības rezultātus priekšniecībai jāatraksta, lai no darba neatlaiž. Kas vispār visus šos velnus kontrolē? Izskatās, ka neviens!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....