Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no šiem?

15.04.2020. 21:18

»

tiešām

Dabasizglītības konglomerātu vadīs cilvēks, kuram nav pedagoģiskā izglītība, bet tikai pārdesmit stundu kursi pedagoģijā, un, kā apliecina līdzšinējā darbība, trūkst izpratnes par darbu komandā


Zāģnaļķēnu kamera

SOCIĀLĀ SEKCIJA:
Māris Liopa - Latvijas Meža īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācija (Padomes priekšsēdētājs)

EKONOMISKĀ SEKCIJA:
Edvīns Zakovics - AS Latvijas valsts meži (Padomes priekšsēdētāja vietnieks)
Juris Buškevics - SIA Rīgas meži

VIDES SEKCIJA:
Āris Jansons - Latvijas valsts mežzinātnes institūts "Silava" (Padomes priekšsēdētāja vietnieks)

Atbildēt

tiešām

14.04.2020. 20:29

»

Pūcem

sanāksmes notika 3.un 28.februārī...


Dabasizglītības konglomerātu vadīs cilvēks, kuram nav pedagoģiskā izglītība, bet tikai pārdesmit stundu kursi pedagoģijā, un, kā apliecina līdzšinējā darbība, trūkst izpratnes par darbu komandā?

Atbildēt

vai vari pateikt

10.04.2020. 12:10

»

tikai tad

Tad, kad būs spiesti atzīt viņu un ielikteņa neprofesionalitāti


kurš to piespiedīs izdarīt?

Atbildēt

ja kas

09.04.2020. 13:44

»

Kombulienes draudzene.

Kur tad palika visi tie Eiropas un Latvijas miljoni, kas tika saņemti caur DAP...


Jātnieks bija ar mugurkaulu un pateica tā, kā dabas stāvokli Latvijā ir. Nācās aiziet. Vajadzēja vietā tādu, kurš runā to, ko vajag, kuram ir svarīgs savs ego, nevis ideja un komandas darbs, jo to nekad nav pratis.

Atbildēt

tikai tad

09.04.2020. 13:36

»

Andrejs

Kad tiks reformēta ZM filiāle Vilkastes ankambaris


Tad, kad būs spiesti atzīt viņu un ielikteņa neprofesionalitāti.

Atbildēt

gunčam

09.04.2020. 13:34

»

GUNČA

Muļķa prieks, nekas vairāk


Vai esi no ZZS, kuriem Gabrānes darbošanās ir kā dadzis acī? Gabrāne ir profesionāle un nebaidās paust viedokli tur, kur tas būtu jādara ģenerāldirektoram. Viņa apzinās savu vērtību un krapjaini neturās pie amata krēsla, citādi klusētu.

Atbildēt

Pūce, kā tu domā, kurš vainīgs, ka nespēj nodrošināt?

08.04.2020. 09:37

Eiropas Komisija (EK) lēmusi nosūtīt oficiāla paziņojuma vēstuli Latvijai par to, ka, nosakot dabas aizsardzības teritorijas, tā nespēj nodrošināt Eiropas Savienības (ES) nozīmes dzīvotņu un sugu pienācīgu aizsardzību.

Kā izriet no paziņojuma EK mājaslapā, saskaņā ar Dzīvotņu direktīvu ES dalībvalstis ir vienojušās izveidot saskaņotu tīklu “Natura 2000”, un šajā nolūkā tām EK jāiesniedz priekšlikumi par atbilstošām kopienas nozīmes teritorijām.

Tomēr “Latvija nav priekšlikumos norādījusi visas teritorijas, kuras bijis jānorāda, un ierosinātajās teritorijās nav pienācīgi aptverti dažādie dzīvotņu tipi un sugas, kam vajadzīga aizsardzība,” norāda EK.

Atbildēt

komentārs

08.04.2020. 08:06

Vēl viens Latvijas atpalicības pierādījums vides jomā.
Igaunijai ir Vides likumdošanas centrs, Latvijai tāda nav!
Šādas institūcijas trūkums mums Latvijā ir ārkārtīgi akūts. Situācija Latvijā gadu no gada vides jomā kļūst dramatiskāka.

Atbildēt

ZM kūts smaka

08.04.2020. 07:06

»

Lapsa

Vilka astei - savilkt "svojakus


Zināms, ka ZM sadarbības grupējums Vilkastes departamentā nes iekšā savus produktus.

Atbildēt

LVMists

07.04.2020. 14:00

»

Damaksnis

LVM administratīvajiem izdevumiem spēj iztērēt 48 miljonus. Un 700 tūkstošus gada pārskatā var ierakstīt ailītē - "Citi izdevumi...


LVM 10 gadus 2000-2009 pasūtīja pētijumus Latvijas ornitoloģijas biedrībai par medņu populāciju.Atpakaļ tika saņemti bagātīgi literatūru apskati, teorētiski secinājumi un pamatieteikums - neko nedarīt, lai mednim netraucētu. Vēl vairāk bija sagatavots grafiks ( 2006g.) ka 2019. gadā medņu Kurzemē vairs nebūs. No 2011. g. LVM iesaistīja cilvēkus, kas REĀLI atrodas mežā pašu darbinieki, mednieki, meža entuziasti, u.c.), kas REĀLI mežā uzskaita putnus.Secinājums, ka medņu ir salīdzinoši maz, bet Kurzemē tie ir , bet galvenais - kādi REĀLI pasākumi dod rezultātu to skaita pieaugumam konkrētos riestos.
Šis ir tikai viens piemērs kā var izlietot naudu bezjēdzīgos pētījumos un taurēšanā medījos, vai REĀLĀ darbā.

Atbildēt

Lapsa

07.04.2020. 12:57

Vilka astei - savilkt "svojakus".

Atbildēt

Damaksnis

07.04.2020. 12:56

»

Kombulienes draudzene.

Kur tad palika visi tie Eiropas un Latvijas miljoni, kas tika saņemti caur DAP...


LVM administratīvajiem izdevumiem spēj iztērēt 48 miljonus. Un 700 tūkstošus gada pārskatā var ierakstīt ailītē - "Citi izdevumi"!
Tas ir sērkociņš, kas LV tiek tērēts valsts dabas aizsardzības organizācijām, kas reāli kaut ko dara - ķerusiem, račinskām, rozīšiem, priedniekiem. Kvantums projektu paliek ārpus strīpas, kuriem naudas nepietiek.

Atbildēt

Ministrs nezina, ka ir tik kritisks stāvoklis?

07.04.2020. 09:49

»

ir aprindas

Juris Jātnieks, nomestais DAP ģenerāldirektors, 10.07.2019...


Ja „Latvijā mums ir tikai 11,54% īpaši aizsargājamu Eiropas nozīmes dabas teritoriju (NATURA 2000) no valsts kopplatības un tas ir trešais zemākais rādītājs Eiropas Savienībā, turklāt ne visu sugu un biotopu pienācīgu aizsardzību iespējams nodrošināt pat nacionālajos parkos, liegumos un rezervātos”, un tas ir tas, ko sargā DAP, tad
jautājums, kas dabu sargā ārpus tiem 11,54% NATURAS teritorijas? Neviens?

Atbildēt

VARAM Augejs

07.04.2020. 09:30

»

!!!

Viņš arī pauž cerību, ka pieaugošā inteliģence sabiedrībā, nevalstiskās organizācijas un augstākā Latvijas valsts vadība pievērsīs arvien lielāku uzmanību dabas kapitālam Latvijā, piebilstot, ka tās ir unikālas vērtības, kas zūd un ko cilvēce bieži vien vairs nekad nespēs atgūt un radīt...


tur jau tā ķeza, ka dabas aizsardzības funkcijas šajā valstī reāli pilda nevalstiskās organizācijas un "pieaugošā inteliģence sabiedrībā", skriedami un sisdamies Dabas aizsardzības pārvaldes vietā, nevis pārvalde pati ar saviem valsts resursiem, atbilstoši izstrādātu dabas aizsardzības politiku, normatīvo bāzi, kas strādā, kā tam būtu jābūt. Kur nevienam vairs nekādu jautājumu. Tādas šobrīd nav. Ir tikai brīvais peldējums starp dažādiem desmitiem gadu nesalāgotiem normatīvajiem aktiem, kas ļauj palikt nedarīšanas pozīcijā, un mūžīgā aizbildināšanās ar resursu trūkumu, attaisnošanās ar sadalītām, nodalītām atbildībām, kas it kā liedzot pārvaldei reāli rīkoties un reāli pildīt galvenā valsts dabas sarga funkcijas. Pavisam reāli dabā. Vienkārši Pūce noteikti nav informēts par tās aizas dziļumu, jo nav laika un vēlēšanās pašam šajā jomā ielīst.

Atbildēt

Kombulienes draudzene.

06.04.2020. 22:23

»

ir aprindas

Juris Jātnieks, nomestais DAP ģenerāldirektors, 10.07.2019...


Kur tad palika visi tie Eiropas un Latvijas miljoni, kas tika saņemti caur DAP?
Vai tos nav izvazājuši kerusi, račinskas, rozīši, priednieki?
Kā tad Latvijas dabas fonds var īrēt telpas Rīgas klusajā centrā Vīlandes ielă?Pasaules dabas fonds Elizabetes ielā?
Tai naudiņai vajadzēja nonākt dabas vērtību saglabāšanā, lai Jātniekam nebūtu jāvaid!

Atbildēt

!!!

06.04.2020. 20:26

Viņš arī pauž cerību, ka pieaugošā inteliģence sabiedrībā, nevalstiskās organizācijas un augstākā Latvijas valsts vadība pievērsīs arvien lielāku uzmanību dabas kapitālam Latvijā, piebilstot, ka tās ir unikālas vērtības, kas zūd un ko cilvēce bieži vien vairs nekad nespēs atgūt un radīt.

Atbildēt

ir aprindas

06.04.2020. 20:23

Juris Jātnieks, nomestais DAP ģenerāldirektors, 10.07.2019

"Iespējams, ir aprindas, kam var nepatikt mūsu atklātais vēstījums par dabas stāvokli un saglabāšanu, ko paužam publiskajā telpā. Taču uzskatu par savu pienākumu vērst uzmanību uz to, ka dabas vērtību stāvoklis Latvijā nav izcils un samazinās, it īpaši pļavās un mežos. Visas Latvijas dabas vērtību inventarizācijas divu sezonu rezultāti rāda, ka teicamā stāvoklī ir vien 5-7% no tām dabas vērtībām, biotopiem, kas vispār uzskatāmi par vērtībām. Latvijā mums ir tikai 11,54% īpaši aizsargājamu Eiropas nozīmes dabas teritoriju (NATURA 2000) no valsts kopplatības un tas ir trešais zemākais rādītājs Eiropas Savienībā, turklāt ne visu sugu un biotopu pienācīgu aizsardzību iespējams nodrošināt pat nacionālajos parkos, liegumos un rezervātos. Starptautiska ekonomikas un vides ekspertu komisija savā ziņojumā Latvijai uzsvēra, ka dabas aizsargājamajām teritorijām Latvijā "pastāvīgi trūkst gan cilvēkresursu, gan finanšu līdzekļu" un šai jomā ir jādara daudz vairāk. Regulāri dzirdam, ka tiek izcirstas alejas, pat dižkoki, apzināti postītas reto un aizsargājamo putnu ligzdas," norāda Jātnieks.

Atbildēt

Kombuliene

06.04.2020. 16:57

Latvijas dabas fonds sāk just nāves ( naudas pumpja nosprāgšanas) smaku.Kur nu ņems miljonus ko "apgūt", ja Gabrānieti noņems.Sāpīga jau bija Jātnieka atcelšana.
Pūcem RESPECT, tikai labi sāktais jāpabeidz līdz galam!

Atbildēt

Pūcem

06.04.2020. 10:48

sanāksmes notika 3.un 28.februārī.
DAP iesniedza darba grupas vadītājai priekšlikumus par vairākiem iespējamiem VVD un DAP kompetences izmaiņu variantiem (DAP 19.02.2020. vēstule Nr. 1.5/834/2020-N).
Taču pats svarīgākais, kas KONSTANTI notiek ministrijās ar politisko grupējumu ielikteņiem Valsts sekretāriem un viņu atbidībā esošo veidojumu dokumentiem - darba grupu priekšlikumiem, pārskatiem, ziņojumiem, sēžu protokoliem, īpaši, VARAM, EM, ZM, minētais PĀRSKATS IZSKATĪŠANAI DARBA GRUPĀ NETIKA NODOTS un DARBA GRUPAS LOCEKĻIEM AR TO IEPAZĪTIES NEBIJA IESPĒJAMS!

Atbildēt

Aldai Ozolai, ZM koordinatorei VARAM

06.04.2020. 10:05

darba grupā ir notikušas divas sanāksmes – 28.februārī un 3.martā.
Šajās sanāksmēs netika definētas problēmas, kas ir jārisina, kontroles funkcijas un uzdevumus nododot VVD. Tāpat arī netika noteikti mērķi un uzlabojumi, kurus paredzēts iegūt, veicot Dabas aizsardzības pārvaldes reorganizāciju.

Atbildēt

Naiva atbilde

06.04.2020. 08:24

»

Naivs jautājums

Kāda mārutka pēc vajadzīgas divas no valsts budžeta finansētas organizācijas kas izpilda vienādas funkcijas


Neesat labi informets, mārrutka pēc, šīm VARAM apakš "organizācijām" ir dažādas funkcijas.

Atbildēt

Naivs jautājums

06.04.2020. 08:20

Kāda mārutka pēc vajadzīgas divas no valsts budžeta finansētas organizācijas kas izpilda vienādas funkcijas?????

Atbildēt

Andrejs

05.04.2020. 21:03

Kad tiks reformēta ZM filiāle Vilkastes ankambaris?

Atbildēt

hmm

05.04.2020. 18:11

Ko vēl tas Pūce salaidīs grīstē? Dzīres mēra laikā?

Atbildēt

kā tad

05.04.2020. 17:49

Latvijas Dabas fonds vienmēr iestājies par dabas aizsardzības institūciju kapacitātes stiprināšanu:D:D

Atbildēt

Hm

05.04.2020. 13:03

Vai Latvijā vispār ir dabas aizsardzības SISTĒMA?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...