Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

liekulības ķēdīte

20.01.2018. 14:33

Nepūt miglu acīs, studentiņ! NA vada tieslietu ministriju, kurai pakļauta ir Datu valsts aizsardzības inspekcija, kura ir iestāde, kas neļauj publiskot čekas maisus, aizbildinoties ar veco stukaču privātās dzīves neaizskaramību. Tukša pļūtīšana un darbības imitācija, tā ir jūsu NA.

Atbildēt

Trollim

20.01.2018. 05:21

»

:isti un patiesi

Labāk nevar pateik. Paldies par izpratni. Nacionāli - NA. Rasnačs Bērziņš, Dzintars, Parādmnieks atkla meklē akcijas, la aizsmērētu savas rebes Maksātnespējas procesos, kas , kaut kur bija teikts, valstij nodarījuši kaitējumu ap 200 miljonu, ja tā ir taisnība, samērā ticmai


Ja kāda partija ir maksātnespējas adminu partija tad tā ir Vienotība vai ZZS, jo tur ziedojumi saņemti 2-3 reizes vairāk nekā NA. Pie tam, NA Sprūda ziedojumu jau sen ir atskaitījusi atpakaļ. To zina žurnālisti, to jebkurš pilsonis var redzēt KNAB datubāzē.

Tu to zini, tikai tiražē melus, lai degradētu NA un celtu godā Krievijas ietekmes cilvēku Annas Potapovas, Jurija Juraša un Sanda Riekstiņa JKP partiju.

Tava kļūda, ka uzskati latviešus par dumjiem un naiviem.

Atbildēt

Doktors Kas?

19.01.2018. 10:59

»

latvietis parastais

beidz muldēt . Ja kāds arī nodeva Latviju , tad tas bija tas kurš 40. gadā nolēma nepretoties . Lielākā daļa padomju laikā dzīvojošo neuztvēra kļūšanu par oktobrēnu , pieonieri , komjaunieti , partijas biedru vai arī to pašu čekas stukāču kā sadarbību ar "okupācijas režīmu" bet gan kā iespēju kaut cik...


Pats apstiprināji, ka morālajiem deģenerātiem iekārtot savu luksusa dzīvi virs vidējā ir svarīgāka par savu valsti, dzimteni, tautu. Tādiem nav tiesību vispār būt neatkarīgas valsts stūres šodien, kad it kā ir vaļā no okupācijas režīma.

Šleser, Lemberg, u.c. veidīgie arī 90.ajos un šodien ir iekārtojuši dzīvi uz tautas un citu rēķina.

Mēsli ir un paliek mēsli visos laikos.

Atbildēt

nav vienalga Paulam

19.01.2018. 10:13

Savu slavu Paula kungs nopelnīja ar savu centīgo darbu un savu talantu,kuram nebija līdzīgu pretinieku ne šeit,ne tālu aiz trejdeviņām zemēm,tāda ir mana izpratne un pārliecība.

Atbildēt

Student..

19.01.2018. 08:18

Kas Tev teica uzcelt jaunu valsti? LPSR nav miris un dzīvo.Čekas maisi ir tikai ūdens duļķošana pirms vēlēšanām..Var atvērt, var nevērt- tik un tā Krievijas arhīvos viss ir..Būtu bijis vajadzīgs- atrastu un paprasītu..Spridzānam ir interesants viedoklis- www.tvriga.com/sabiedriba/

Atbildēt

Atis Priedītis

19.01.2018. 07:00

Okupācijas laikā biju vajātais un aizliegtais komponists. Laikā no 1980.gada līdz 1995.gadam Latvijas Radio atteicās pieņemt manas dziesmas ierakstiem. Pirms tam pusgada laikā paguvu ierakstīt četras dziesmas. Aizliegts tiku tāpēc, ka 1980.gada vasarā man izdevās ierakstīt arī dziesmu “Izkapts ābelē”, kura bija vērsta pret Latvijas okupāciju. Esmu uzrakstījis savu atmiņu grāmatu par to laiku. Drīzumā tā tiks publicēta. Šobrīd grāmata “Gan jau rīts mūs atradīs” ir lejupielādējama internetā. Faila adresi var atrast manos feisbuka un draugiem.lv profilos.

Atbildēt

to bnf

18.01.2018. 22:23

Kas man būtu jāatspēko tādam vēstures guru kāds esat jūs? Vispirms atspēkojiet "tēvoča S/ar lielo burtu!/ema" asiņainā režīma paveikto/ nepamatoti!/ un kas tie tādi "sorosoīdi?"un nosauc viņu baušļus.Vai jūs vispār jēdzat kas ir Soross un cik un kam viņš ziedo labdarībai?Ne man jums jāatspēko kaut kas no vēstures,bet jums,jo redzu ka neko no tās nejēdzat.Pirms tēlojat profesoru,pastudējiet skolas vēsturi.

Atbildēt

to Jēkaba.....

18.01.2018. 22:01

»

Jēkaba Viņķeļa mātes mātei

īstā vieta Delfinārijā


Ja man delfinārijā/ būtu laimīga,jo šie dzīvnieki nu noteikti daudz gudrāki par jums/,tad jums būtu īstā vieta komunisma dinozauru muzejā,jebšu blakus Iļjičam mauzolejā.To naidu norijiet un sapratīsiet kas ir delfinārijs.Varat saukt manus parametrus kaut no mana vecvectēva Franča laikiem.KO jūs cenšaties ar to panākt,jo mani praktiski neviens arī pat ar manu kodu nepazīst.Un ar savu stulbumu ko cerat ļaunu man padarīt nosaucot kat arī ne tikai manus datus,bet arī mana kaķa sugu?Vai savus datus baidaties nosaukt?Es jau jūs neapēdīšu,zināšu kārtejo nelieša vārdu.Sarunājuši?

Atbildēt

to hi hi

18.01.2018. 17:33

»

hi hi

pasaules ASIŅAINĀKAIS REŽIMS ir tēvoča sema valstiņa,otrā vietā pol pota režīms bija,jaunskungs mācies vēsturi,ne sorosoīdu BAUŠĻUS


Kura gada Krievijas feiku vēsturi TU studēji?Tādi murgi var rasties tikai pēc pamatīga odekolona plosta kad draugi ir baltas žurkas.Vismaz to semu varēji ar lielo burtu lai gan to jau pat Kremlis nelieto kopš aukstā kara laikiem.No kurienes izlīdi,bidlo?

Atbildēt

pamela

18.01.2018. 16:27

Milzu paldies Pietiek un L.L.par kārtejā mana komentāra pārsūtīšanu DP,jo laikam mans viedoklis nesakrīt ar portāla džentelmeņu domām,.
Atkārtoju 100% piekrītu rakstam!Vēl tur maigi teikts par notiekošo ,ja jau manu kom.iztauj laukā.Esam arvien vēl maišelnieku uzraudzībā un cenzēti.Un to dara taisnību plēsējs L.L.?!

Atbildēt

kurmis

18.01.2018. 16:26

»

:isti un patiesi

Labāk nevar pateik. Paldies par izpratni. Nacionāli - NA. Rasnačs Bērziņš, Dzintars, Parādmnieks atkla meklē akcijas, la aizsmērētu savas rebes Maksātnespējas procesos, kas , kaut kur bija teikts, valstij nodarījuši kaitējumu ap 200 miljonu, ja tā ir taisnība, samērā ticmai


Arvien vairāk atklājas ka barikāžu pamatā ir līdz delīrijam nodzēruša augsta ranga komunista krievijas bruņutransportieru redzējums balto pelīšu vietā.Šos delīrija murgus bezkaunīgi turpina tiražēt.

Atbildēt

:isti un patiesi

18.01.2018. 15:46

»

Yes

Butān, vai tu dumjš vai no Rogovkas? Bet ja nopietni, tad vai nav jāskatās uz to, ko katrs izdarījis, kādu ļaunumu pastrādājis. Un to jau sen var darīt, paceļot augšā politiskās krimināllietas - tur ir redzami gan stukači, gan viņu ziņojumi - tas viss ir tiesu arhīvos pieejams. Tāpat arī soģi - tiesneši...


Labāk nevar pateik. Paldies par izpratni. Nacionāli - NA. Rasnačs Bērziņš, Dzintars, Parādmnieks atkla meklē akcijas, la aizsmērētu savas rebes Maksātnespējas procesos, kas , kaut kur bija teikts, valstij nodarījuši kaitējumu ap 200 miljonu, ja tā ir taisnība, samērā ticmai.

Atbildēt

latvietis parastais

18.01.2018. 14:17

»

Doktors Kas?

Beidz attaisnot nodevējus...


beidz muldēt . Ja kāds arī nodeva Latviju , tad tas bija tas kurš 40. gadā nolēma nepretoties . Lielākā daļa padomju laikā dzīvojošo neuztvēra kļūšanu par oktobrēnu , pieonieri , komjaunieti , partijas biedru vai arī to pašu čekas stukāču kā sadarbību ar "okupācijas režīmu" bet gan kā iespēju kaut cik iekārtot savu dzīvi . Un nevajag tagad te visus tajos laikos kaut ko sasniegušos nolikt kā kangarus utt .

Atbildēt

Uz kādu laiku!

18.01.2018. 14:10

»

Precizējums

Pasaules banka piespieda no mafijas (pareks uc) atkarīgo valdību uz laiku atdot pilnvaras pret aizdevumu ar noteikumiem krīzes pārvarēšanai. Varbūt vajadzētu atkārtot


Parex radīja budžeta izzagšanu, pat pensiju fonds aizgāja, sociālais budžets. Diversija visaugstākā. Dombrovskis nestrīdējās, bet aizņēmās no SVF/PB. Un visi nākošie premjeri turpina aizņemties.Atdot nav cerību. Drīz ieķīlās VASLatvenergo un ar to beigsies aizņemšanās.

Jebkura politiskā kustība tiks pakļauta parāda atdošanai, bet ZZS unSaskaņai vienalga.

Nekas Latvijā neko nevar mainīt, katra izdzīvošana paša rokās. Vienīgi valsts apvērsums.. Un sākt no gala.

Atbildēt

Edge

18.01.2018. 12:18

DISKUSIJA: Katrai paaudzei no jauna jāiegūst sava neatkarība. (nra.lv)
===================================================
Butān, beidz tusēt Sidnejas pludmalē un apvainot auseklīšu paaudzi - , brauc uz Latviju, lai valsti celtu kopā Neo u.c. jauniešiem pēc pareizajiem standartiem!

Atbildēt

!

18.01.2018. 11:34

Latvijas kā suverēnas valsts likvidācija sākās pēc visiem likumiem, kas valda šodienas pasaulē, Latviju kreditori iedzina neatmaksājamos parādos un kā sekas zaudējam suverenitāti!Pārējais ir pupu mizas!

Atbildēt

hi hi

18.01.2018. 11:16

pasaules ASIŅAINĀKAIS REŽIMS ir tēvoča sema valstiņa,otrā vietā pol pota režīms bija,jaunskungs mācies vēsturi,ne sorosoīdu BAUŠĻUS!?

Atbildēt

Edge

18.01.2018. 11:03

»

Loģisks raksts

Sakarīgākais raksts visu šo gadu laikā atiecībā uz tiem čekas maisiem. Vienmēr esmu teicis, ka pie varas jālaiž jaunā paaudze ar mūsdienīgu, loģisku domāšanu, neaptraipītu reputāciju ,nevis padomjlaika hameleonveidīgie funkcionāri.Paldies autoram! Biežāk tautai jāizsaka loģiski viedokļi nevis jālasa...


Jālaiž?! Vēl butāniešiem ar esošajiem siltumnīcas apstākļiem nepietiek, vēl viņiem konkurenci nepieļaut, sarkano paklājiņu izritināt, ar karotīti siltu pieniņu mutē ieliet? Lai beidz pļāpāt butānieši, blandīties pa pasauli ienesīgas vietas meklēšanā, - lai pastrādāt Latvijā, parāda savas prasmes un gribasspēku!

Atbildēt

Yes

18.01.2018. 11:00

Butān, vai tu dumjš vai no Rogovkas? Bet ja nopietni, tad vai nav jāskatās uz to, ko katrs izdarījis, kādu ļaunumu pastrādājis. Un to jau sen var darīt, paceļot augšā politiskās krimināllietas - tur ir redzami gan stukači, gan viņu ziņojumi - tas viss ir tiesu arhīvos pieejams. Tāpat arī soģi - tiesneši un prokurori, - visiem par saviem nodarījumiem būtu jāatbild. Un tādu lietu arhīvos ir simtiem. Mēs tikmēr novelkam laiku ar "maisiem", ar kuriem nekas nav pierādāms, kā rāda tiesu procesi. Iznāk tikai ūdens duļķošana un tukša runa.
Un, Butān, ar biznesmenedžmenta izglītību tev politikā nav ko darīt, kļūsi tāds pats ierāvējs un kleptomāns, kādu ir tagadējo vairums, arī starp nacionāļiem. Tev vajadzīga humanitārā izglītība, ja gribi būt politiķis. Vai juridiskā. Biznesmeņi (jeb veikalnieki) no politikas jātur tālāk, - tas bija zināms ja pirmskara Latvijā.

Atbildēt

Doktors Kas?

18.01.2018. 10:51

»

latvietis parastais

prieks ka jauniešiem ir viedoklis , bet tas balstās uz absolūtu vēstures nezināšanu !!! Tagad ir moderni runāt cik slikti bija stukači , cik slikti bija sadarboties ar okupācijas režīmu , bet tajā laikā lielāka daļa dzīvoja padomju savienībā pēc tur valdošajiem likumiem un izpratnes par tiem - gribi...


Beidz attaisnot nodevējus.
Neviens viņiem nelika stroķi pie rīkles, bet viņi savu personīgo pašlabumu vērtēja augstāk par savu tautu un tās izlietajām asinīm no šī režīma tikai dažus desmitus gadu iepriekš. Ja atteiktos no sadarbības, badā nebūtu nomiruši - kolhozā un rūpnīcā darba rokas vajadzēja.
Un arī kompartijas dalībnieki ir vēl lielāki morāli deģenerāti - pašlabuma meklētāji (nodos visus, ka tik ko sashēmot), un to varēja un var redzēt joprojām. Ar tiem tiks galā vēlāk.

Atbildēt

Loģisks raksts

18.01.2018. 10:49

Sakarīgākais raksts visu šo gadu laikā atiecībā uz tiem čekas maisiem. Vienmēr esmu teicis, ka pie varas jālaiž jaunā paaudze ar mūsdienīgu, loģisku domāšanu, neaptraipītu reputāciju ,nevis padomjlaika hameleonveidīgie funkcionāri.Paldies autoram! Biežāk tautai jāizsaka loģiski viedokļi nevis jālasa ziņas par slepkavībām un Krievijas dziedātājiem.Faktiski Pietiek. com ir vienīgais portāls, kurš publicē patiesos tautas viedokļus.

Atbildēt

latvietis parastais

18.01.2018. 10:14

prieks ka jauniešiem ir viedoklis , bet tas balstās uz absolūtu vēstures nezināšanu !!! Tagad ir moderni runāt cik slikti bija stukači , cik slikti bija sadarboties ar okupācijas režīmu , bet tajā laikā lielāka daļa dzīvoja padomju savienībā pēc tur valdošajiem likumiem un izpratnes par tiem - gribi tikt uz augšu pa karjeras kāpnēm , gribi tikt uz ārzemēm , gribi lai tevi publicē , gribi tikt pie laba dzīvokļa ??? Nav izvēles .Tas ir apmēram tā kā tagad ir ziemeļkorejā .
Maisus , protams ka vajag atvērt , bet jāspēj sabiedrībai skaidrot kas un kā . Citādi šobrīd sanāk ka kāds kurš lai tiktu pa karjeras kāpnēm kādu nostučīja būs lielais dzimtenes nodevējs , bet bijušai kompartijas rajona pirmais sekretārs var sēdēt saeimā utt ...

Atbildēt

Aizsargs

18.01.2018. 10:11

Vairāk mums tādu jaunu cilvēku ar veselīgu izpratni par notikušajiem procesiem un saprātīgu risinājumu tiem, citādi visus šos gadus esam bijuši mazākumā. Ne matemātiskā mazākumā, bet nelieši izmantoja svārstīgos un remdenos savās interesēs ar meliem un utopiskiem solījumiem barojot vientiešus, bet savam patiesajam jumtam (drošībai) tika izmantoti prettiesiski atstātie kolonisti, kuri jebkurā gadījumā, x-stundā nešaubīdanies nostātos komunistu-čekistu aizstāvībā.

Atbildēt

paldies

18.01.2018. 09:42

»

cilveks444

Mēs, tas ir vienkāršie cilvēki, nezinām, kas ir tajos čekas maisos. Taču mēs, vadoties pēc tām darbībām, kuras notiek Latvijas politikā, varam nojaust, ka tajos ir kaut kas tāds, ko Latvijas varas elite vēlas paslēpt no tautas. Kas tieši tas ir, mēs precīzi nezinām, taču pēc dažu Latvijas politiķu izteikumiem...


pilnīgi nav ko piebilst. Tāda IR realitāte. Turklāt, ik vienā vietā nākas sastapties ar cilvēkiem, kam galvenais - lai es varu šodien nopelnīt - pilnīgi nospļauties, ko es ar savu darbu nodaru citam. Un visām nejēdzībām un cūcībām atruna - likums neļauj, likums liek utt. Kaut bieži vien, ja paskatās rūpīgāk - neko tādu ne liek, ne ļauj, ne liedz. Un, ja arī ir kāda nejēdzība - tad to varūt vajag labot. Tikai tagad tā likumu rakstīšana arī ir pataisīta par pilnīgu tirgu - izsakās visi, kas neko nejēdz un speciālistu balsis tajā tirgū bieži vien pazūd. Gala rezultātā - kārtējais kroplais likums.

Atbildēt

viens

18.01.2018. 09:35

no nedaudzajiem jaunajiem, kurš prot ļoti kodolīgi un saprotami noformulēt savu viedokli.
Šim es piekrītu 100% - nevar uzcelt neko jaunu nerevidējot veco. Tāpēc jau mums ir tik sapuvusi un ietekmējama tiesu sistēma, prokuratūras u.c. nejēdzības......

Atbildēt

No ko var tirst!

18.01.2018. 08:17

»

cilveks444

Mēs, tas ir vienkāršie cilvēki, nezinām, kas ir tajos čekas maisos. Taču mēs, vadoties pēc tām darbībām, kuras notiek Latvijas politikā, varam nojaust, ka tajos ir kaut kas tāds, ko Latvijas varas elite vēlas paslēpt no tautas. Kas tieši tas ir, mēs precīzi nezinām, taču pēc dažu Latvijas politiķu izteikumiem...


Visi sen zin, ka Latviju pārvalda Krievijas FSB un KDD ar vietējo bij. komunustu, čekistu un VDK virsnieku ks A. Borovkovs, kurš bieži redzams SAB, DP un Saeimas telpās, rokām. Šo cilvēku vadībā ar diversijām pret Latvijas ekonomiku, LV kasi apķīlājusi Pasaules Banka. ViID izvērš teroru. Genocīds pret pamatnāciju. Latvieši pamet Latviju. NA ar Rasnaču dara visu, lai neatvertu tos čekas maisus, lai gan mutiski maldina visus. Jo tajos ir Zīle un citi. Neviens vairs netic parazītiem no NA. Sile, kur baroties ir NA. Garantēta vieta Saeimā, ja proti NA spicei pielīst.

Atbildēt

Labs raksts

18.01.2018. 08:06

Kurš ko sargā? Vai kāds no mums baidās no patiesības? Jāver vaļā, bailīgie sargātāji!

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

18.01.2018. 07:37

»

Edge

Butāns no Austrālijas Jums visu atjaunos? Vai Tramps, Makrons kopā ar Merkeli?! Prātiņ, nāc mājās


Tas ļaunais laiks, / kas šalkās trīs, / tas nenāks, / ja ļaudis to nelaidīs. / Spainis par Repšes un Skàboltiñas partiju

Atbildēt

Precīzi

18.01.2018. 07:14

»

Vai patiesības atklājējs,

biznesa menedžmenta students Sidnejā, Austrālijā, rudenī gatavojas startēt latviskajās partijās


Par cik pārstāv Nacionālo apvienību, tad drošvien redzēsim tur.

Atbildēt

Vai patiesības atklājējs,

18.01.2018. 07:01

biznesa menedžmenta students Sidnejā, Austrālijā, rudenī gatavojas startēt latviskajās partijās?

Atbildēt

!

18.01.2018. 05:44

Dāmas un kungi zāģē zaru , uz kura paši sēž, viņiem tā acis aimiglojusi nauda, ka neredz , valsts paliek arvien tukšāka un drīz sāks trūkt kalpu, kas viņus baros!

Atbildēt

cilveks444

18.01.2018. 04:08

Mēs, tas ir vienkāršie cilvēki, nezinām, kas ir tajos čekas maisos. Taču mēs, vadoties pēc tām darbībām, kuras notiek Latvijas politikā, varam nojaust, ka tajos ir kaut kas tāds, ko Latvijas varas elite vēlas paslēpt no tautas. Kas tieši tas ir, mēs precīzi nezinām, taču pēc dažu Latvijas politiķu izteikumiem, kam bijusi pieeja šiem maisiem, varam nojaust, ka tajos ir Latvijā zināmi cilvēki, Latvijas tautas elki un varoņi.
...
Ja viņi ir tajos maisos, tad, gribot negribot, gadījumā, ja tas nāks gaismā, to Latvijas tautas varoņu un elku loma, kas reizē bijuši nodevēji un it kā Atmodas iedvesmotāji, tiks pārskatīta. Un tieši šī iemesla dēļ Latvijas varas elite šo procesu velk arvien garāku un garāku. Ar domu, ka arvien vairāk un vairāk - gan Atmodas laiku aculiecinieku, gan čekas ziņotāju, gan viņu upuru aizies viņsaulē. Un tad, kad čekas maisus varbūt atvērs, tad Latvijā būs palikuši pietiekoši maz to, kas tiešām gribētu zināt, kas tad īsti bija Atmoda?
...
Un kādas sekas tam visam ir? Vai Latvija atkal nav atdevusi savu neatkarību citu kungu rokās, tieši tāpēc, ka Latvijas Atmodas laiku varoņi jau sākotnēji bija gļēvi kolaboranti? Kas savu nožēlojamo eksistenci turpināja arī pēc PSRS sabrukšanas tādā pašā nodevēju statusā kā iepriekš, tikai nu jau sākot kalpot citiem saimniekiem?! Un, iespējams, ne velti viņu sardzē stāv troļļi Delfos, kas rūpīgi vēro vai nenotiks tā, ka atbildību no kolaborantiem prasīs ne daži cilvēki komentāros, bet nospiedošs vairākums.
...
Pagaidām jāsaka, tiem, kas te ganās un troļļo un viņu saimniekiem, var būt mierīga sirds. Jo tauta guļ ziemas miegā. Guļ un nemostas jau 27 gadus. Nu, kā pēc Atmodas aizmiga, tā viss. Sadomājās, ka neatkarība ir atgūta?! Jā, tā bija atgūta, gan uz īsu brīdi, kad atkal to atdevām. Gan Briseles, gan Vašingtonas rokās. Tajā pat laikā tos, kuri par to cēla trauksmi, tie, kas čupojās ar čekas maisos esošajiem, veikli vien nobīdīja malā. Kur ir tie Atmodas laiku patiesie varoņi, kas gribēja Latviju redzēt īsteni brīvu un neatkarīgu? Viņi visi ir malā aizvākti.
...
Jo acīmredzot tā puve, kas bojāja Latvijas miesu, izrādījās daudz dziļāka un viss aptverošāka. Laikam jau ne tikai komunisti, čeka un čekas ziņotāji bija saindējuši Latviju. Jo, kā PSRS laikos pelēkā masa pakļāvās inercei un devās turp, kur viņus dzina, tā tagad pelēkā masa ļaujas zombēšanai un, kā aitas, dodas turp, kur mūs dzen. Un dzen mūs uz kraujas malu. Un vairs nav būtiski kam kalpo tie, kas vēlas iznīdēt Latviju, cik daudz tur ir bijušo čekistu, cik daudz komunistu, cik daudz liberāļu, cik daudz urrā nacionālistu vai vienkārši nelgu. Jo viņi visi ir vienas sugas dažādi atzari

Atbildēt

Savickis

18.01.2018. 03:33

»

Edge

Savickis sola brīvdienu hokeja mačā zem klajas debess sarīkot īstus svētkus


staigā pa plānu ledu, bet Butāns bildē savu idiotisku kā Kariņš. Psihologi! Saskaņas profils.

Atbildēt

Tā jau šķita,

18.01.2018. 03:32

»

Starp citu

Butāns ir no Nacionālās apvienības. Novēlu viņiem visādus rasnačveidīgos nomainīt ar spriestspējīgu jaunatni


ka ar kaut kādu personīgo interesi propāns-butāns sponsorēs NA, iznireļu, bandu. NA nav atstājusi nekādu cerību latviešu tautai. Bez izņēmuma visus deportētu uz Rietumiem bez atgriešanās iespējām. Rasnaču padaritu par līķi.. Bez pārdomām. Jau apmikusi viņa izlikšanās par idiotu.

Atbildēt

Šoks tika attiecināts

18.01.2018. 03:27

»

dīvaini

tā kā sanāk - uz valsts 100-gadi atvērs maisus, latvieši savā starpā saplēsīsies, kas zin, kas notiks ar vēlēšanām...Šķiet, ka mūsu krieviem tā maisu atvēršana varētu būt vienaldzīga, jo viņi turas kopā, atmiņā vēl vecās krievu filmas par varonīgiem izlūkiem un godīgiem miličiem...


uz ASV un ES, Godmaņa Prex diversija kopā ar Zatleru, cekistes VVF rokaspusi - parsonīgo ķirurgu. Visu, ko jūssaucas par šoku, ir komunistu, čekistu, KGB- VDK diversiju pret LV ekonomiku sekas. Diversijas turpinās no iekšpuses un ārpuses kompleksi. Kā v p Bērziņa 250 000 euro Kājiņām, kur nav kāju spēris neviens turists. E-veselības, LETA internetsistēmu nedrošība ar kiberkara uzbrukumiem no Krievias hakeriem, VID terors, dāsnās prēmijas pašvaldībās, ministrijās. Utt. Viss tiek sagatavots, lai ievestu darbspēku no Ukrainas, Krievijas, baltkrievijas, pārkrievojot Latviju.Uzturēšanās atļaujas " progresa kārtā" nomaina lētais darbspēks, kamēr latvieši aizbrauc.

Atbildēt

Starp citu

18.01.2018. 02:27

Butāns ir no Nacionālās apvienības. Novēlu viņiem visādus rasnačveidīgos nomainīt ar spriestspējīgu jaunatni.

Atbildēt

paldies par rakstu

18.01.2018. 01:21

Paldies par rakstu!

Atbildēt

dīvaini

18.01.2018. 00:11

tā kā sanāk - uz valsts 100-gadi atvērs maisus, latvieši savā starpā saplēsīsies, kas zin, kas notiks ar vēlēšanām...Šķiet, ka mūsu krieviem tā maisu atvēršana varētu būt vienaldzīga, jo viņi turas kopā, atmiņā vēl vecās krievu filmas par varonīgiem izlūkiem un godīgiem miličiem.
Cik atceros, tad Kazociņš teica, ka cittautieši jāintegrē, viņiem jādod darbs mūsu iestādēs, vajadzētu viņam paprasīt...
Visādi runā par Gmaņa bijušo saistību, bet vai tā ir nodarījusi tik daudz skādes, kā uzklausīšana Asv padomus par šoka terapiju iedzīvotājiem?
Un mūsu labējās partijas, kam galvenās ir bagāto intereses, ne tautas...daspēlēsies vienreiz...

Atbildēt

Edge

18.01.2018. 00:06

»

Arturs VLT

Vai tad Latvijas Valsts ir atjaunota


Butāns no Austrālijas Jums visu atjaunos? Vai Tramps, Makrons kopā ar Merkeli?! Prātiņ, nāc mājās!
/ Tas jaunais laiks, / kas šalkās trīs, / tas nenāks, / ja ļaudis to nevedīs. / Rainis

Atbildēt

Artūrs Malta

17.01.2018. 23:59

»

Apolons

Vienmēr viegli vērtēt citas paaudzes un citus laiku, ar domu, ka nu mēs jau nu darītu citādi. Padomju laiki kad beidzās man pat 10 gadi nebija, bet es nenosodu par to ka cilvēki domāja savādāk. Nez kā šis jaunietis rīkotos ja pats tai laikā tur sēdētu, nevis ja vecāki būtu izmaksājuši dārgas ārzemju...


Vai Latvijas Valsts ir atjaunota???

Latvijas valsts restitūcija nav bijusi!

Visi klaigā par čekas maisiem. Bet kādas tās kartiņas ir? Es jau aprakstīju laikrakstā "Āres".

PSRS bija totāla spiegošana un uz katru cilvēku bija kartiņa, kurā rakstīja visas sīkākās ziņas, kas varēja būt pretrunā ar PSKP politiku.

Kad par mani presē sāka klaigāt, ka es esmu informators, es mēģināju noskaidrot, ko tad es esmu sadarījis?
Satiku Jēkabpilī savu kuratoru, kas uzraudzīja sovhozu "Mežāre", kur es biju direktors, un tas man mierīgi paskaidroja, ka kartiņas pildīja viņi un ko kurā kartiņa ierakstīja, viņš neatceras. Kad bruka, tad visas tās kartītes Jēkabpilī sabēra maisā un aizsūtīja uz Rīgu. Opera darbu pārbaudīja Rīgas priekšniecība un viņa darbu vērtēja pēc ierakstu skaita, sākot ar anekdotēm un zilā lakatiņa dziedāšanu. Kam tas vajadzīgs?

Arī pēdējais KGB priekšnieks ģenerālis Johansons savā grāmatā ir izteicies par čekas maisiem nievājoši Tie čekas maisi ir bubulis!

Tas nav galvenais par ko es piedalos diskusijā, bet raksta autoram Artūram Butānam gribu paskaidrot, ka 1991. gadā, kad es pieprasīju sava brālēna un viņa tēva reabilitāciju, tad man bija iespēja iepazīties krimināllietās kurās viņus apsūdzēja. Tur es redzēju pašu stukaču rakstītus iesniegumus ar parakstiem un datumiem. Kopēt tās lietas man nedeva. Tur daudzi man bija pazīstami cilvēki no Viļānu apkārtnes. Ar Rienhoda onkuļa pirmo apsūdzētāju bija Reņko, ar kura dēlu es kopā mācījos skolā, Bet totalitāro dokumentu centra sarakstā Reņko vārds neskaitījās. 2006. gadā kad uzstādījām pieminekli Viļānu pagastā, vietā kur bija Rēzeknes Mežabrāļu štābs, es krimināllietās neatradu tos ziņojumus, kurus pats lasīju un uz lapiņas pierakstīju nodevēju vārdus, tagad viņu tur vairs nav starp dzīvajiem.

Vēl gribu autoram pateikt, ka NKVD, Zemessargos ( tautā viņus saucām par "izstrebokiem" un pagastos bija priekšsēdētāji, kas informēja Mežabrāļus.

2006. gada 4. augusta pasākumā piedalījās 8 Mežabrāļi, tika aicināta prokurore Emma Aperāne, kurai es iesniedzu iesniegumu, pret partizānu, kas mainījis uzvārdu un nodeva Mežabrāļus. Prokurorei Aperānei nebija laika tikties ar Mežabrāļiem, kuri visi bija represēti un divreiz sūtīti "ekskursijā" uz tālajiem austrumiem.

Tāpēc arī LZS vārdā pieprasīju veikt boļševisma tiesāšanu, kamēr vēl ir dzīvi tā laika liecinieki un arhīvi nav pilnībā pārrakstīti.

Pielikt čekas maisiem punktu var pielikt taisnīga tiesa.

Vē Austrālijas studentam gribu atgādināt, ka VDK bija instruments Politbiroja rokās! Politbiroju neviens netiesā, bet Ideoloģiskajam sekretāram, kuram bija pakļauti visi represīvie orgāni, kā KGB, tā prokuratūra, milicija un tiesa, ASV latvieši pasniedza zelta ķēdi un mūža goda ordeni!?
Jaunatnei ir jāzina pagātne, lai būtu nākotne!

Latviešiem ir teicien: Kas pagātni pētī - tas nākotni svētī!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...