Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

02.05.2022. 15:22

Kārtējais parazīts valsts pārvaldē. Bezcerīga kosmonaute! Kārtējā nespējniece, kas tiek uzturēta par nodokļu maksātāju līdzekļiem.

Atbildēt

Balagan

01.05.2022. 15:00

https://youtu.be/37NKRa4ioKI

Atbildēt

Tauta dara savu darbu

01.05.2022. 10:30

»

Juris Savickis

Tautas saprašana jānogurdina ar pretrunīgiem viedokļiem, kamēr tauta neatrod izeju no strupceļa...


debiļu daudz, tas tiesa, un visām 'brokām' čanagaļu komunisti dod diplomus

Atbildēt

Juris Savickis

01.05.2022. 07:22

»

lauķis

No vienas puses Juris sūrojas par zagšanu bet no otras puses attaisno Golubevas zagšanu un melošanu


Tautas saprašana jānogurdina ar pretrunīgiem viedokļiem, kamēr tauta neatrod izeju no strupceļa.

Bet radošie tautas gari jāved uz tribīni, kur tie teiks skaistas runas par to, kas un kā pareizi jādara, kamēr tauta, tās klausoties, būs pārgurusi.

Tauta jāved no vienas vilšanās citā, veicinot šķelšanos, ķildas un naidu.

Atbildēt

Ja iekšlietu ministre rāda piemēru,

01.05.2022. 05:21

»

Juris

Ārprāc. Ministre darba laikā ar darba auto devās uz centru. Nekad nēsmu aisztāvējis valsts naudas izšķērdēšanu, bet nu šis gan liekas smieklīgi. Ir simtiem citu vietu kur valsts naudu tērē uz nebēdu un neviens par to pat neliekas ne zinis. Papētiet kā tiek izmantots diensta transports daudzās Valsts...


kā personīgos nolūkos zagt valsts resursus, tad tos nevar saukt par “blusām”.

Sakara ar degvielas sadārdzināšanos, palielinās valsts resursu izzagšana. Amatpersonas cita citu piesedz.

Atbildēt

Juris

30.04.2022. 23:15

Ārprāc. Ministre darba laikā ar darba auto devās uz centru. Nekad nēsmu aisztāvējis valsts naudas izšķērdēšanu, bet nu šis gan liekas smieklīgi. Ir simtiem citu vietu kur valsts naudu tērē uz nebēdu un neviens par to pat neliekas ne zinis. Papētiet kā tiek izmantots diensta transports daudzās Valsts akciju sabiedrībās, kādi tur stādā darbinieki ( uz papīra tikai, neviens no kolēģiem nekad nav redzējis dažus kolēģus, jo viņu vienkārši nav.) tur vajag satraukties nevis blusas meklēt.

Atbildēt

LEVIC EGILS

30.04.2022. 16:24

»

Andris

Jelgavas iecirknī arī daži indivīdi izmanto dienesta automašīnas savām vajadzībām! Kad beidzot sāks viņus drāzt


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Talkošanai kājas aug latvietībā. No latvietības daudz mācījusies padomju ebreju vai vienkārši žīdu tauta.

Talkošana savā ziņā pieder žīdu būšanai, ko apstiprina arī mūsu Satversmē rakstītais, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par dabu un vidi.

To es esmu vienmēr norādījis citiem žīdiem, kas izliekas par latviešiem, kā “Lielās talkas" patrons, fiziski pasākumā “gaidi ar maisu” enerģiski piedaloties talkošanas procesā arī šodien Bišumuižā, lai sakoptu zemesgabalu, kurā iecerēta Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecība.

Varu atzīmēt, ka Talkas laikā atrasto atkritumu aptvere parasti mainās. Atradumu vidū gadās arī kuriozi, ko uzreiz nevar pievienot “gaidi ar maisu” saturam. Tādā reizē jāraksta iesniegums attiecīgās pašvaldības policijai par atradumu un jāgaida uz atbildi, un dažreiz to summu naudas izteiksmē, kas pienākas atradējam.

Pēc piedalīšanās “Lielajā talkā”, kuras patrons es esmu, nonācu pie dažām atziņām par produktiem, kuru Latvijā vēl nav bezatkritumu programmu vadīšanai ar viedajiem sensoriem no Izraēlas.

“Nulle atkritumu” aprites ekonomikas domāšanas veida pieņemšana un jaunu mērķu noteikšana Latvijā attiecībā uz to, kā mēs dzīvojam pasaulē, ir sfēra, pie kuras līdz šim nav piestrādāts pietiekami tālredzīgi.

Bezatkritumu koncepcija paceļ mantru “novērot, izsekot, utilizēt” pilnīgi jaunā līmenī.

Pilsētā bez atkritumiem un atkritumi bez pilsētas nav iedomājami, radot tādu cilvēkkapitālu, kam seko daudz mazāki finanšu ieguldījumi.

Vairākām pilsētām Izraēlā un visā pasaulē tagad ir skaidri noteikti cilvēkkapitāla bezatkritumu politiskie mērķi, kā daļa no to sadzīves atkritumu apsaimniekošanas politikas.

Un pieaugošā atkritumu apsaimniekošanas prakses digitalizācija ir ļoti svarīga mūsu pārejā uz bezatkritumu pasauli, ko saražo cilvēkkapitāla izstrādē.

Bet kas tad īsti ir “nulles atkritumi”? Un kā viedie sensori un uz datiem balstīta atkritumu apsaimniekošana var palīdzēt pilsētām sasniegt nulles atkritumu mērķus?

Un te būs atbilde.

Kopienas visā pasaulē terminu “nulles atkritumi” definē dažādos veidos.

“One more waste Israel International” globālā cilvēkkapitāla aktīvu alianse to definē šādi:
“Visu resursu saglabāšana, cilvēkkapitāla izstrāde mijiedarbībā ar finanšu kapitālu”.

Citiem vārdiem sakot, nulles atkritumu mērķis ir līdzināties ilgtspējīgiem un darbīgiem cilvēkiem, kas pārvērš atkritumus resursos, ko izstrādā citi.

Jūs varētu domāt, ka “nulles atkritumi” ir tikai vēl daži vārdi otrreizējai pārstrādei. Bet “nulles atkritumu” jēdziens sniedzas daudz tālāk par atkritumu pārveidošanu atkārtoti lietojamos materiālos. Nulles atkritumi ietver visu produkta dzīves ciklu, tostarp cilvēkkapitāla un finananšu kapitāla pārvaldību.

“Zero waste” mērķis ir:
saglabāt planētas dabas resursus.

Nulles atkritumu statuss netiks sasniegts vienas nakts laikā. Taču, tā kā digitālās tehnoloģijas kļūst arvien vieglāk pieejamas cilvēkkapitāla izstrādes rezutātu kontrolei un atkritumu apsaimniekošanā, mēs varam sākt spert nozīmīgus soļus resursu ekonomijā.

Pārveidojot mūsu atkritumu apsaimniekošanas praksi, aicinu Latvijas sabiedrību piedalīties diskusijā par to, kā datu nolasītāji un viedie sensori var palīdzēt jums un mums optimizēt Latvijas “Lielo talkas” finanšu izdevumu samazināšanai mūsu Izraēlas Kneseta tīmekļa semināros pēc individuālā pieprasījuma.

Lai Latvija kā piemērs pasaulei sasniegtu nulles atkritumu statusu, vēl ir nepieciešamas būtiskas izmaiņas mūsu cilvēkkapitāla radīto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrās.

Tos var iedalīt trīs jomās:
1. Nacionālo atkritumu novērošana;
2. Nacionālo atkritumu izsekošana;
3. Nacionālo atkritumu utilizācija.

Saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem, nacionālie atkritumu rašanās novērošanas plāni ir ļoti svarīgi, lai panāktu nulles atkritumu daudzumu.

Kā viedie sensori iekļaujas bezatkritumu bildē? Tas viss ir saistīts ar viedo sensoru datiem. Datu apstrāde un analīze ir ļoti svarīga, lai Latvijai panāktu nulles atkritumu statusu.

Lasiet vairāk par to, kā pilsētas īsteno uz datiem balstītus rīcības plānus, lai uzlabotu kapitālu izstrādes rādītājus.

Un tas ļautu mums efektīvi uzlabot mūsu iniciatīvas un spert redzamus soļus ceļā uz vēl zaļāku nākotni.


https://jauns.lv/raksts/zinas/500037-valsts-prezidents-talkosana-pieder-pie-latvietibas-ta-ir-musu-tradicija-ko-esam-nesusi-ari-pasaule

Atbildēt

Andris

30.04.2022. 07:31

Jelgavas iecirknī arī daži indivīdi izmanto dienesta automašīnas savām vajadzībām! Kad beidzot sāks viņus drāzt?

Atbildēt

LEVIC EGILS

30.04.2022. 06:03

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien, 23. martā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

Помоги Украине!

30.04.2022. 00:57

Выявляй дезертиров ! Как долго Латвия будет укрывать беглых преступников ?Согласно Приказа Президента Украины ..запрещено покидать территорию Украины лицам мужского пола с 18-60 лет .Уголовная ответственность от 10 лет ..Помоги ГОЛУБЕВА .КУНДЗЕ УКРАИНЕ !!!Пора и работать а не на авто гонять ....Помоги Украине Выявляй Дезертиров на бмв и лексусах ...

Atbildēt

Therapy Reggae

29.04.2022. 23:01

Tagad modē visās valstīs par ministriem liek pidarus un lezbietes, tie ir Dievu nodevuši un valsti tādi pretekļi par kapeikām atdod…

Atbildēt

Jaunkomunisti

29.04.2022. 21:44

Pazīsti tautas pretiniekus.

Atbildēt

Ja tvoja ņe poņimāju

29.04.2022. 20:37

Interesanta publika, cits citu lamā, viens otram netic, bet iet uz vēlēšanām ticot politiķiem, pat profesionāliem austrumu okupētājiem un veciem čekistiem.

Atbildēt

Balagan

29.04.2022. 20:25

pati Daba ir šo humanoīdveidīgo diskvaluficējusi uz mūžu mūžiem, a lstviešu dauņi ko?...
muahaaa...

Atbildēt

to Vaņis

29.04.2022. 17:37

»

Janis

Stakim alga 240 000eur...


Latvijas krievu pederastu līderis, Ušakovs, ir tāds pat mēsls, kā Ķirsis un Staķis. Tas krievu lops sataisīja parādus, ko neizdosies vēl desmitiem gadu laikā atmaksāt.

Atbildēt

Jautājums

29.04.2022. 15:40

»

lauķis

Mēdz būt ļoti inteliģentas un talantīgas padauzas,piemēram,VVF,Veidemane,Zālīte,Golubeva,Mūrniece


Lauķi, vai līdz ar to varu apgalvot, ka pats esi žigolo?

Atbildēt

Atbilde

29.04.2022. 15:08

»

jautājums

Kas tā tāda Golubeva un kāpēc nodokļu maksātāji dod to auto Golubevai?Es Golubevai neesmu deleģējis nekādas tiesības


Marija Golubeva ir LR iekšlietu ministre, kurai darba režīms ir 24*7 nevis kā te dažam labam komentētājam - darba nav vispār vai ne vairāk kā 40 stundas nedēļā. Un kas Tu konkrēti tāds esi, lai kaut ko vienpersonīgi varētu deleģēt? Inteliģentajiem krieviem ir tāds teiciens: "Ja - eto pasļedņaja bukva v aļfaveķe"

Atbildēt

millers

29.04.2022. 14:03

ko lamā balodi, mums visa valstele tāda, idots idiota galā, gudro nav, labie aizmukuši, pārējie -kā pie tupina, -bidlomasa, kur izeja ?

Atbildēt

viņu partijā

29.04.2022. 13:40

viss ir sasmacis ,ar viņiem ir cauri .

Atbildēt

To ,

29.04.2022. 13:28

»

zilais

Cik stulbiem jābūt cilvēkiem, ka par katru savu soli raksta internetā


iemācīja tr(w)iperi un līķu grāmatas ,īsļaužiem .

Atbildēt

Lhf

29.04.2022. 12:38

Vai ta merkakis maak runat

Atbildēt

Prasta cionistu politikas

29.04.2022. 11:48

prostitūta. Līdzīga Ilgai Kreitusei.

Atbildēt

Kā tas var būt

29.04.2022. 11:37

Latvijā tā notiek. Saliek amatos putinam draudzīgos paklausīgos. Kauns par Latvijas sistēmu kas notiek. Latvieši negrib būt saimnieki savā zemē ka sievietes lojālas krievijai tiek amatos citā republikā. Ždanoka eiropā tikusi pie siles kauns Latvijai

Atbildēt

mākslinieki, bļin...

29.04.2022. 11:27

Kas tā par drjanuju studiju, no kurienes info par klientiem šitā aiziet pa visu pasauli? Neattaisnoju šīs mamzeles izgājienus, bet tās studijas vārdu lūdz šeit, lai visi zina, kur nedrīkst kāju spert.

Atbildēt

Yury Dashevsky un prof. Znamenskis

29.04.2022. 07:59

you tube izcili vēsture par sekss revolūciju. Pareizi domāju, tas nāk no krievu čekas. Kur gan visvairāk deviēto...loģiski

Atbildēt

lauķis

29.04.2022. 07:42

»

Ārstējies

Bet man nepatīks tas stulbenis vai stulbene , kurš par inteliģento un talantīgo žurnālisti Elitu Veidemani spēj uzrakstīt neattīstīta un slima cilvēka murgus


Mēdz būt ļoti inteliģentas un talantīgas padauzas,piemēram,VVF,Veidemane,Zālīte,Golubeva,Mūrniece...

Atbildēt

Ārstējies

29.04.2022. 07:36

»

Veidemanei skauž

Jā, hermafrodītei Veidemanei ļoti nepatīk Golubeva


Bet man nepatīks tas stulbenis vai stulbene , kurš par inteliģento un talantīgo žurnālisti Elitu Veidemani spēj uzrakstīt neattīstīta un slima cilvēka murgus.

Atbildēt

Sētniece - vakcīnu speciāliste

29.04.2022. 07:33

Šajā PAR partijā neredzu NEVIENU, par kuru būtu vērts balsot. Viens Pavļuts degradējis visu savu partiju, novedot valsti līdz finasiālam kraham. Toties pats gada laikā iedzīvojies nez no kurienes radušos simtos miljonos eiro, jaunā mājā u.c.Ja kāds par šiem pariešiem vēl balsos, tad tikai amatos sabīdītie drauģēļi.

Atbildēt

nu jau naida noziegumus

29.04.2022. 07:27

»

Rīgas praids

būs vai nebūs


redz visa pasaule, ej praidā vai neej

Atbildēt

Zilace

29.04.2022. 06:31

»

Latvijā

Nav labi atbildēt svešvalodā rakstītam


Tu ar mani koķetē? Vai esi stulbs trollis?

Atbildēt

Rīgas praids

29.04.2022. 05:07

būs vai nebūs?

Atbildēt

Janis

29.04.2022. 04:44

»

Margarēta

Es tik gribu zināt, ko šī lellīte darīs pēc vēlēšanām, kurās diez vai A/PARam ir kādas lielas cerības, ņemt vērā, kā no PARa stājas ārā tā biedri. Visādi Sorosa naudas projekti izsīkst, ES arī vairāk nāksies slāpēt inflāciju un finansēt Ukrainas bēgļu uzņemšanu, nevarēs tik dāsni sponsorēt tuftu. Atkal...


Stakim alga 240 000eur
Un 20% kirsis vieta .
Balstot korupciju/ / bernu pusdienas Apmaksat skolas/ pensionari par Sabiedrisko Transportu Maksat... Usakovs vismaz atstaja aiz Seviss Bernu laukumus Atjaunotus Bernudazus Skolas Kalnu.
Zaglji un Pseido Atistitaji ar Karogiem cinas/.
Paraziti karin rinkevic staki

Atbildēt

Latvijā

28.04.2022. 22:40

»

Zilace

Laikam grib, lai mēs tā domātu


Nav labi atbildēt svešvalodā rakstītam.

Atbildēt

ielās ir drošāk

28.04.2022. 22:38

kad Iekšlietu ministre patrulē.Ja brauktu taksī,kāds vēl aiz matiem izvazātu.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

28.04.2022. 22:26

Uz kāstingu devās? Gaidīsim rezultātus...

Atbildēt

apnikuši

28.04.2022. 20:29

jaunpups vecais kretīns, ir visvarens un mūžīgs. knābim rokas par īsu.Interesanti,vai Golubeva un viņas radinieki arī ziedoja mīļotajai partijai tādā pat veidā, kā vecais melis un caurlaižul kolekcionars pūce un pārējie keksi

Atbildēt

parodija

28.04.2022. 20:22

pie mums par ministri var kļūt tantuks, kura pirms tam par autoveikalu nav vadījusi un nozarē ir absolūta Nulle ! Citi kritēriji ir noteicošie.

Atbildēt

Margarēta

28.04.2022. 19:28

»

zilais

Cik stulbiem jābūt cilvēkiem, ka par katru savu soli raksta internetā


Tas nav stulbums. Tas ir izmisums. Viņa saprot, ka viņas partijas izredzes rudenī ir tik mazas, ka vinai nespīd ne deputāta mandāts Saeimā, kur nu vēl ministra vieta ar šoferiem. Tad nu izmisīgi sāk par sevi atgādnāt vismaz savam virtuālajam burbulim, kur kādi 30% ir troļļi, ko apmaksā jaunupēns, lai vina kabatas patiju biedreļu sekotāju skaits neizskatītos pagalam žēlīgs.

Atbildēt

Veidemanei skauž

28.04.2022. 19:25

Jā, hermafrodītei Veidemanei ļoti nepatīk Golubeva!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 19:16

Какое счастье бы наступило в Латвии, если вот такие поездки в рабочее время на рабочей машине были бы самыми большими преступлениями политиков, в том числе министров.

Atbildēt

zilais

28.04.2022. 18:55

Cik stulbiem jābūt cilvēkiem, ka par katru savu soli raksta internetā!?

Atbildēt

...

28.04.2022. 18:52

»

nu,ja neesi

balsojis par paristiem,tad neesi devis tiesības,bet ir taču dīvaiņi,kuri balso


Tie kas balsoja lai uztur to Golubevu,lai baidās no tās "bargās kundzes" un lai tur atbildību par to ka gāja balsot.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...