Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dārgais premjers

Ojārs Paceplītis
10.11.2020.
Komentāri (52)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja ja debilais mikropisan

11.11.2020. 16:34

»

Ar savu murgu palagu

atkal pieķēzījis visas vietas


tev to nesaprast!

Atbildēt

Dārgais premjers sola,

11.11.2020. 14:15

ka cilvēka genomu rediģējošās vakcīnas drīz būs Latvijā, mazliet “jāpaciešoties”.

Par “Veselības pasēm” pagaudām klusē. Tās pilotprojekta ietvaros digitālā platvirmā ievieš Īrijā ar ASV un Lielbritānijas atbalstu, piedaloties skolu pedagogiem, lai skolēniem nav jāmācās attālināti.

Cork school trialling 15 minute Covid-19 testing for teachers
IRELAND
Cork School Trialling 15 Minute Covid-19 Testing For Teachers
SHARE THIS ARTICLE
14/10/2020 | 16:10 PM
JESS CASEY
A Cork school is the first in the country to offer teachers weekly Covid-19 antigen tests, with results available in just 15 minutes.
Working with Health Passport Ireland, a digital platform designed to increase Covid-19 testing, Bruce College staff are taking part in the six-week pilot programme.

According to the Irish Examiner, the project is operating on a voluntary basis among full-time staff, with a doctor and nurse present to administer the weekly tests.

Staff receive their results within 15 minutes via the Health Passport app, followed by a phone call from the onsite doctor.

The tests detect the presence of antigens expressed by the Covid-19 virus in a sample from a person’s respiratory tract.

According to the World Health Organisation, high-quality rapid antigen tests show “where the virus is hiding” and are considered an important complement to PCR (polymerase chain reaction) testing. But, while antigen testing is faster and cheaper than PCR testing, it is also considered less accurate.


Engineered by the ROQU Group, the app works with all types of Covid-19 tests, including swab, blood and rapid diagnostic tests.
After testing negatively for Covid-19, your status in the app is automatically updated to ‘green’.
Nursing homes
The validity of the test expires over time, automatically moving statuses from ‘green’ to ‘amber’, indicating that it's time to get tested again. A status ‘red’ means you have tested positive for Covid-19.
The company is trialling its technology in several industries, including nursing homes and hospitals.
Robert Quirke, ROQU Group chief executive, said Health Passport Ireland wants to provide an efficient way to help keep schools open.
“Having spoken with the staff at Bruce College, I know they have a strong sense of reassurance and feel greatly supported by their school.”
In its ‘Living with Covid’ guidance, the government says rather than closing schools and creches en masse, it may be possible to confine outbreaks “using robust and rapid testing, contact tracing, and isolation.”
But many schools already struggle with substitution issues , and delays in accessing tests and results can cause serious disruption to a school.

Korka skolas izmēģināšana ar 15 minūšu Covid-19 testēšanu skolotājiem
ĪRIJA
Korka skolas izmēģinājums 15 minūšu Covid-19 testēšanai skolotājiem
PALĪDZĪTIES AR šo rakstu
14.10.2020 16:10
JESS CASEY
Korkas skola ir pirmā valstī, kas piedāvā skolotājiem iknedēļas Covid-19 antigēna testus, kuru rezultāti ir pieejami tikai 15 minūtēs.
Strādājot ar Health Passport Ireland, digitālo platformu, kas paredzēta Covid-19 testu palielināšanai, Brūsas koledžas darbinieki piedalās sešu nedēļu izmēģinājuma programmā.


Saskaņā ar Irish Examiner teikto, projekts darbojas uz pilnas slodzes darbinieku brīvprātīgi, un iknedēļas testu administrēšanai ir klāt ārsts un medmāsa.

Personāls saņem rezultātus 15 minūšu laikā, izmantojot lietotni Health Passport, kam seko tālruņa zvans no uz vietas esošā ārsta.

Testi atklāj Covid-19 vīrusa ekspresēto antigēnu klātbūtni cilvēka elpošanas ceļu paraugā.

Pēc Pasaules Veselības organizācijas datiem, augstas kvalitātes ātrie antigēna testi parāda, “kur slēpjas vīruss”, un tiek uzskatīti par svarīgu PCR (polimerāzes ķēdes reakcijas) testēšanas papildinājumu. Bet, lai gan antigēna testēšana ir ātrāka un lētāka nekā PCR pārbaude, to arī uzskata par mazāk precīzu.


ROQU grupas izstrādātā lietotne darbojas ar visu veidu Covid-19 testiem, ieskaitot tamponu, asiņu un ātrās diagnostikas testus.
Pēc negatīva Covid-19 pārbaudes jūsu statuss lietotnē tiek automātiski atjaunināts uz “zaļu”.
Pansionāti
Testa derīguma termiņš laika gaitā beidzas, automātiski statusus pārvietojot no “zaļa” uz “dzintars”, norādot, ka ir pienācis laiks vēlreiz pārbaudīties. Statuss “sarkans” nozīmē, ka jums ir pozitīvs Covid-19 tests.
Uzņēmums izmēģina savu tehnoloģiju vairākās nozarēs, tostarp pansionātos un slimnīcās.
Roberts Kvirks, ROQU grupas izpilddirektors, sacīja, ka Health Passport Ireland vēlas nodrošināt efektīvu veidu, kā palīdzēt saglabāt skolas atvērtas.
"Pēc sarunas ar Brūsas koledžas darbiniekiem es zinu, ka viņiem ir liela pārliecības izjūta un viņu skola jūtas ļoti atbalstīta."
Valdība savās vadlīnijās “Dzīvo kopā ar Kovidu” saka, ka masveidā nedrīkst slēgt skolas un bērnudārzus, iespējams, ir iespējams ierobežot slimības uzliesmojumus, “izmantojot stingru un ātru testēšanu, kontaktu izsekošanu un izolāciju”.
Bet daudzas skolas jau tagad cīnās ar aizstāšanas jautājumiem, un kavēšanās piekļūt testiem un rezultātiem var radīt nopietnus traucējumus skolā.

Atbildēt

Soross

11.11.2020. 11:37

Staļins ar medaļām un ordeņiem apbalvojis naudas trūkuma dēļ.
Soross to dara dēļ skopuma...
Soros savu nespēju palīdzēt saviem rokas sunīšiem tikko atrādījis Armēnijā. Azeri ar Turkiem viņam norādījuši vietu.

Atbildēt

Hj

11.11.2020. 11:23

Bikernieku un brivibas sturi bij formula kurš sitas kroplis nolaida uz grunti , brīnos par tiem kas balso par jv, jkp

Atbildēt

No laukiem

11.11.2020. 11:12

Girbam atjaunot Kučinska un Vējoņa varu mūsu mīļajā Latvijā.

Atbildēt

Pirāru partija

11.11.2020. 10:52

Sankcijas pret Astrajevas AES un lukašenko režīmu, patiesībā ir normāli. Astrajevas AES ir černobiļas tipa reaktors, kurš apdraud visu Baltiju. Sankcijas LV var izturēt pāris mēnešus, tarakāna režīms kritīs jau ap jauno gadu. lukašenko sāk izvest sazagto un radiniekus no valsts.Uz Emirātiem jau izlidoja trīs reisi.
Nākošā gadā diktatora nebūs un tirdzniecību varēs atjaunot jau ar Baltkrievijas jauno valdību.
P.S. LV galvenais uzdevums ir likvidēt OIK. Rūpniecības nav, bet saražotās enerģijas no HES pietiek. Vienkārši veiksmes stāsts nevarēs tik dauz pārdot biržās, kurās cena uzleks.

Atbildēt

Jolanta

11.11.2020. 10:23

Cik Latvijai kopā izmaksā šī rotaslieta -prezidents un viņa spodrinātāji?

Atbildēt

Jāaaa

11.11.2020. 10:06

»

secinājums

Kariņa/Levita kliķe valstij un tautai nodarījusi lielākus zaudējumus kā CovidLauķi pie kompja tikuši un komentus saskribilējuši…

Atbildēt

Pixels

11.11.2020. 09:44

Pret viesabonēšanas atcelšanu var būt tikai daunis. Konkurences padomei vajadzēja izmeklēt saskaņoto cenu celšanu mobilajiem operatoriem, jo viesabonēšana operatoriem bija tīrā peļņa par neko - papildus izdevumu nav nekādu.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 09:18

»

Smalkais kundziņš

Rakstu sarakstījis kārtīgs lauķis. Ar sārtiem vaigiem un gumijas zābakiem. Istabā, pēc kūts. Viesabonēšanas atcelšana ieekonomēja simtiem euro, kuru darbs bija saistīts ar braukšanu apkārt, piemēram tālbraucējiem


Taisnība - viesabonēšanas maksas atcelšana ieekonomēja simtiem euro personām, kuru darbs bija saistīts ar braukšanu apkārt, tajā skaitā, arī augsti godājamajam Krišjānim Kariņa kungam.
Taču par to bija spiesti samaksāt tie Latvijas iedzīvotāji, kuru dzīve un darbs nav saistīta ar "braukšanu apkārt" - turklāt, vēl pat šodien turpināt no savas kabatas katru mēnesi izņemt dažus eiro, lai piemaksātu par šo lielisko iespēju mūsu grieķu, portugāļu, spāņu, itāļu u.c. silto un saulaino dienvidzemju iedzīvotājiem!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 09:03

»

:(:(:(:(

Vislielāko kaitējumu Latvijai nodara kolaboranti un kretīni, un krievu ietekmes aģenti paceplīši


Par paceplīšiem... Man nešķiet, ka atgādinājums par to, ka ir ar lielu politisku ietekmi apveltīta persona, kuras izdarītās izvēles izmaksā dārgi tiem, uz kuriem šis izvēles attiecas, varētu jebkādā veidā kaitēt Latvijai. Pārējam teiktajam it kā nebūtu ko piebilst.

Atbildēt

Q

11.11.2020. 08:53

Domāju Kariņš dzīvojot savā dzimtenē ASV, augstāk par šveicaru vai bārmeni neuzkalpotos, bet šeit dumjie latvieši iebīdījuši viņu par premjeru, tagad saņemiet no idiota to , ko esat pelnījuši!

Atbildēt

“Veselības pase”

11.11.2020. 06:11

»

Pasaules Veselības pase - Īsākais ceļš uz nekritisku un obligāto vakcinēšanos ar cilvēka genomu rediģējošo vakcīnu

Health Passport Worldwide...


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var ierindot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Atbildēt

Pasaules Veselības pase - Īsākais ceļš uz nekritisku un obligāto vakcinēšanos ar cilvēka genomu rediģējošo vakcīnu

11.11.2020. 04:28

Health Passport Worldwide

Veselības pases visā pasaulē


Īrijā bāzētā ROQU Group izlaiž pasaulē pirmo “Health Passport” digitālo platformu, lai atbalstītu pastiprinātu globālo COVID-19 testēšanuZIŅAS, KAS NODROŠINĀTAS
ROQU grupa
2020. gada 28. augusts, plkst. 01:00


- ROQU Group izstrādātā pasaulē pirmā tehnoloģija, lai aizsargātu sabiedrību, ekonomiku un darbavietas
- Īrijas tiesas process sākas ar valstu partneriem veselības aprūpes, lauksaimniecības, izglītības, bērnu aprūpes, loģistikas, izklaides un citās nozarēs
- Īrijas inženierijas digitālā platforma sadarbībā ar modernu diagnostiku nodrošina testu rezultātus 15 minūšu laikā, ļaujot uzņēmumiem darboties droši kontrolētā vidē
DUBLIN, 2020. gada 28. augusts / PRNewswire / - Īrijā bāzētā ROQU grupa ir paziņojusi par veselības pases izmēģinājuma uzsākšanu - pasaulē pirmo digitālo platformu, kas paredzēta, lai atvieglotu palielinātu COVID-19 testēšanu uzņēmumiem un sabiedrībai.
Inženierija, kas ražota Īrijā, apvieno jaunākās digitālās tehnoloģijas ar ļoti precīziem un apstiprinātiem COVID-19 testēšanas risinājumiem, nodrošinot rezultātus tikai 15 minūtēs. Platforma ļaus uzņēmumiem un privātpersonām ātri samazināt ar COVID-19 saistītos riskus un nodrošināt, ka viņi var turpināt ikdienas aktivitātes.

Īrijā bāzētās ROQU Group prezidents un izpilddirektors Roberts Kvirke parāda pasaulē pirmo “Health Passport” platformu, kas ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu pastiprinātu COVID-19 testēšanu. (PRNewsfoto / ROQU grupa)


Veselības pase tiek uzsākta ar izmēģinājumu, kurā piedalās noteikts valstu dalībnieku loks, kas pārstāv dažādas nozares nozares: veselības aprūpe (slimnīca, pansionāts), loģistika, lauksaimniecība, izglītība, bērnu aprūpe, izklaide un citas.
Atbalstīt uzņēmumus, aizsargāt kopienas
Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu valstu ekonomikām, ļaujot uzņēmumiem palikt atvērtiem, nepārtraukti proaktīvi pārbaudot darbiniekus, jau agrīnā posmā nosakot pozitīvus rezultātus, vienlaikus aizsargājot kopienas, piedāvājot pastiprinātu testēšanu.
"Visā pasaulē COVID-19 ierobežojumu dēļ joprojām pastāv vilšanās un vilšanās," šodien atklājot ROQU Group prezidentu un izpilddirektoru Robertu Kvirku.
"Veselības pase ir izveidota, lai izveidotu drošības tīklu vietā, kur tāda pašlaik nav, ļaujot ekonomikai atgūties un uzplaukt kontrolētā vidē," sacīja Kvirke. "Tas ir pasaulē pirmais jauninājums, kas lepni izstrādāts Īrijā pēc visaugstākajiem standartiem, kas ļaus biznesam un sabiedrībai beidzot virzīties uz priekšu. Spēļu mainītājs beidzot ir pienācis."
Strādā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem
Veselības pase ir īpaši izstrādāta, lai tā darbotos saskaņā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem, ieskaitot laboratorijas uztriepes un asins analīzes, kā arī jaunākajiem ātrās pārbaudes risinājumiem, kas drīz tiks palaisti.
"Izmantojot mūsu globālo atpazīstamību, mēs palīdzam vietējiem uzņēmumiem, padarot labākos COVID-19 testēšanas risinājumus viegli pieejamus visiem," sacīja ROQU Roberts Kvirks. "Tā kā testēšana un pētniecība turpina uzlaboties, mēs vēlamies nodrošināt, lai Īrijas sabiedrība un ekonomika varētu viegli piekļūt testēšanas risinājumiem, kas piedāvā visaugstāko klīniskās validācijas līmeni.
"Izmēģinājuma pilotprojekta Eiropas Savienībā mērķis ir parādīt, kā Veselības pase darbojas dažādos reālās uzņēmējdarbības un sociālajos scenārijos," viņš piebilda.
Pieprasot pastiprinātu testēšanu sabiedrībai, ROQU saka, ka jaunizveidotie ātrās pārbaudes var nodrošināt nepieciešamo risinājumu, lai apturētu vīrusa izplatīšanos. Ja testēšanas risinājuma vēl nav, Veselības pase nodrošina jaunākos ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.


"Pašreizējā situācija nav ilgtspējīga"
"Mēs visi zinām, ka pašreizējā situācija attiecībā uz vīrusu uzliesmojumiem uzņēmumos un kopienās vienkārši nav ilgtspējīga," sacīja Roberts Kvirks. "Pašreizējā testēšanas sistēmā ir pārāk daudz nepilnību, kas kavē mūsu spēju atjaunot ekonomiku un normālu dzīvi. Ir pienācis laiks nekavējoties novērst šīs nepilnības.
"Šī platforma nodrošina izrāvienu, kuru mēs gaidījām, un tā var kļūt par standarta risinājumu uzņēmējdarbībai, ceļojumiem, izglītībai, veselības aprūpei, pasākumiem un visiem ikdienas dzīves aspektiem," sacīja Kvirke. "Katrs veselības pases platformas cilvēks tagad pārstāv vienu aizsargātu dzīvi un vienu darbu."
ROQU Group ir paziņojusi, ka papildus Īrijai platforma Health Passport tiks palaista arī ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Kenijā un Vācijā, ievērojot citas vietas. Veselības pase ir izstrādāta kā daļa no ROQU starptautiskās filantropiskās un altruistiskās misijas.
PAR ROQU GRUPU
ROQU Group, kas dibināts un kura galvenā mītne atrodas Dublinā, sadarbojas ar starptautiskām valdībām, lai īstenotu valstiski svarīgus projektus, tostarp ekonomisko attīstību un stratēģisku problēmu risināšanu.
www.healthpassportireland.ie | Instagram | Facebook | YouTube | LinkedIn
Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1244887/Robert_Quirke_ROQU_Health_Passport.jpg
Logotips - https://mma.prnewswire.com/media/1244886/Health_Passport_Worldwide_Logo.jpg
AVOTU ROQU grupa
Saistītās saites
http://www.healthpassportireland.ie

Atbildēt

Pasaules Veselības pase - Īsākais ceļš uz nekritisku un obligāto vakcinēšanos ar cilvēka genomu rediģējošo vakcīnu

11.11.2020. 04:24

»

Smalkajam kundziņam

Passport Health logotips...


Irish-based ROQU Group launches world-first 'Health Passport' digital platform to support increased global COVID-19 testing
English


NEWS PROVIDED BY
ROQU Group
Aug 28, 2020, 01:00 ET


- World-first technology developed by ROQU Group to protect society, economy, and jobs
- Irish trial commences with national partners in healthcare, agriculture, education, childcare, logistics, entertainment, and other sectors
- Irish-engineered digital platform, in partnership with advanced diagnostics, delivers test results within 15 minutes, allowing businesses to operate in a safely controlled environment
DUBLIN, Aug. 28, 2020 /PRNewswire/ -- The Irish-based ROQU Group has announced the pilot launch of Health Passport, a world-first digital platform designed to facilitate increased COVID-19 testing for businesses and the public.
Engineered in Ireland, the platform combines the latest digital technologies with highly accurate and validated COVID-19 testing solutions, delivering results in as little as 15 minutes. The platform will enable businesses and individuals to quickly minimise risks related to COVID-19 and ensure they can continue daily activities.

Robert Quirke, President & CEO of Irish-based ROQU Group, displays the world-first 'Health Passport' platform which has been specifically engineered to support increased COVID-19 testing. (PRNewsfoto/ROQU Group)

Health Passport is launching with a trial involving a select range of national participants representing a diverse range of industry sectors: healthcare (hospital, nursing home), logistics, agriculture, education, childcare, entertainment, and others.
Supporting businesses, protecting communities
The platform has been developed to help national economies by enabling businesses to remain open through continuous proactive testing of employees, identifying positive results at the earliest stage whilst simultaneously protecting communities by offering increased testing.
"Around the world, there is continued frustration and disappointment due to COVID-19 restrictions," said Robert Quirke, President and CEO of ROQU Group, at today's launch.
"Health Passport is designed to put a safety net in place where none currently exists, allowing economies to recover and thrive in a controlled environment," said Mr Quirke. "It is a world-first innovation, proudly engineered in Ireland to the highest standards, that will enable business and society to finally move forward. The game changer has finally arrived."
Works with all official COVID-19 tests
Health Passport has been developed specifically to work in harmony with all official COVID-19 tests, including laboratory swab and blood tests, and the very latest rapid testing solutions soon to be launched.
"Using our global visibility, we are helping local companies by making the best COVID-19 testing solutions readily available to all," said ROQU's Robert Quirke. "As testing and research continues to improve, we want to ensure that Irish society and economy can easily access testing solutions that offer the highest levels of clinical validation.
"The purpose of the pilot trial is to demonstrate how Health Passport works across a variety of real-life business and social scenarios," he added.
Amid calls for increased testing for the public, ROQU says that newly engineered rapid tests can provide the solution needed to stop the spread of the virus. Where no testing solution is already in place, Health Passport is providing the very latest rapid antibody blood tests and rapid antigen swab tests, which deliver a highly accurate diagnosis in less than 15 minutes. The testing solutions are engineered, manufactured, and clinically validated in Europe.
"Current situation not sustainable"
"We are all aware that the current situation regarding viral outbreaks in businesses and communities is simply not sustainable," said Robert Quirke. "There are too many gaps in the current testing system that are hindering our ability to get the economy and normal life back on track. It is time to immediately close those gaps.
"This platform provides the breakthrough we have been waiting for and can become the standard solution for business, travel, education, healthcare, events and all aspects of daily life," said Mr Quirke. "Every person on the Health Passport platform now represents one life and one job protected."
ROQU Group has announced that, in addition to Ireland, the Health Passport platform will be launched in the US, UK, Italy, Kenya and Germany, with other locations to follow. Health Passport has been developed as part of ROQU's international philanthropic and altruistic mission.
ABOUT ROQU GROUP
Founded and headquartered in Dublin, ROQU Group works with international Governments to fulfil projects of national importance, including economic development and strategic problem-solving.
www.healthpassportireland.ie | Instagram | Facebook | YouTube | LinkedIn
Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1244887/Robert_Quirke_ROQU_Health_Passport.jpg
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1244886/Health_Passport_Worldwide_Logo.jpg
SOURCE ROQU Group
Related Links
http://www.healthpassportireland.ieHealth Passport Worldwide

Veselības pases visā pasaulē


Īrijā bāzētā ROQU Group izlaiž pasaulē pirmo “Health Passport” digitālo platformu, lai atbalstītu pastiprinātu globālo COVID-19 testēšanuZIŅAS, KAS NODROŠINĀTAS
ROQU grupa
2020. gada 28. augusts, plkst. 01:00


- ROQU Group izstrādātā pasaulē pirmā tehnoloģija, lai aizsargātu sabiedrību, ekonomiku un darbavietas
- Īrijas tiesas process sākas ar valstu partneriem veselības aprūpes, lauksaimniecības, izglītības, bērnu aprūpes, loģistikas, izklaides un citās nozarēs
- Īrijas inženierijas digitālā platforma sadarbībā ar modernu diagnostiku nodrošina testu rezultātus 15 minūšu laikā, ļaujot uzņēmumiem darboties droši kontrolētā vidē
DUBLIN, 2020. gada 28. augusts / PRNewswire / - Īrijā bāzētā ROQU grupa ir paziņojusi par veselības pases izmēģinājuma uzsākšanu - pasaulē pirmo digitālo platformu, kas paredzēta, lai atvieglotu palielinātu COVID-19 testēšanu uzņēmumiem un sabiedrībai.
Inženierija, kas ražota Īrijā, apvieno jaunākās digitālās tehnoloģijas ar ļoti precīziem un apstiprinātiem COVID-19 testēšanas risinājumiem, nodrošinot rezultātus tikai 15 minūtēs. Platforma ļaus uzņēmumiem un privātpersonām ātri samazināt ar COVID-19 saistītos riskus un nodrošināt, ka viņi var turpināt ikdienas aktivitātes.

Īrijā bāzētās ROQU Group prezidents un izpilddirektors Roberts Kvirke parāda pasaulē pirmo “Health Passport” platformu, kas ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu pastiprinātu COVID-19 testēšanu. (PRNewsfoto / ROQU grupa)


Veselības pase tiek uzsākta ar izmēģinājumu, kurā piedalās noteikts valstu dalībnieku loks, kas pārstāv dažādas nozares nozares: veselības aprūpe (slimnīca, pansionāts), loģistika, lauksaimniecība, izglītība, bērnu aprūpe, izklaide un citas.
Atbalstīt uzņēmumus, aizsargāt kopienas
Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu valstu ekonomikām, ļaujot uzņēmumiem palikt atvērtiem, nepārtraukti proaktīvi pārbaudot darbiniekus, jau agrīnā posmā nosakot pozitīvus rezultātus, vienlaikus aizsargājot kopienas, piedāvājot pastiprinātu testēšanu.
"Visā pasaulē COVID-19 ierobežojumu dēļ joprojām pastāv vilšanās un vilšanās," šodien atklājot ROQU Group prezidentu un izpilddirektoru Robertu Kvirku.
"Veselības pase ir izveidota, lai izveidotu drošības tīklu vietā, kur tāda pašlaik nav, ļaujot ekonomikai atgūties un uzplaukt kontrolētā vidē," sacīja Kvirke. "Tas ir pasaulē pirmais jauninājums, kas lepni izstrādāts Īrijā pēc visaugstākajiem standartiem, kas ļaus biznesam un sabiedrībai beidzot virzīties uz priekšu. Spēļu mainītājs beidzot ir pienācis."
Strādā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem
Veselības pase ir īpaši izstrādāta, lai tā darbotos saskaņā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem, ieskaitot laboratorijas uztriepes un asins analīzes, kā arī jaunākajiem ātrās pārbaudes risinājumiem, kas drīz tiks palaisti.
"Izmantojot mūsu globālo atpazīstamību, mēs palīdzam vietējiem uzņēmumiem, padarot labākos COVID-19 testēšanas risinājumus viegli pieejamus visiem," sacīja ROQU Roberts Kvirks. "Tā kā testēšana un pētniecība turpina uzlaboties, mēs vēlamies nodrošināt, lai Īrijas sabiedrība un ekonomika varētu viegli piekļūt testēšanas risinājumiem, kas piedāvā visaugstāko klīniskās validācijas līmeni.
"Izmēģinājuma pilotprojekta Eiropas Savienībā mērķis ir parādīt, kā Veselības pase darbojas dažādos reālās uzņēmējdarbības un sociālajos scenārijos," viņš piebilda.
Pieprasot pastiprinātu testēšanu sabiedrībai, ROQU saka, ka jaunizveidotie ātrās pārbaudes var nodrošināt nepieciešamo risinājumu, lai apturētu vīrusa izplatīšanos. Ja testēšanas risinājuma vēl nav, Veselības pase nodrošina jaunākos ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.


"Pašreizējā situācija nav ilgtspējīga"
"Mēs visi zinām, ka pašreizējā situācija attiecībā uz vīrusu uzliesmojumiem uzņēmumos un kopienās vienkārši nav ilgtspējīga," sacīja Roberts Kvirks. "Pašreizējā testēšanas sistēmā ir pārāk daudz nepilnību, kas kavē mūsu spēju atjaunot ekonomiku un normālu dzīvi. Ir pienācis laiks nekavējoties novērst šīs nepilnības.
"Šī platforma nodrošina izrāvienu, kuru mēs gaidījām, un tā var kļūt par standarta risinājumu uzņēmējdarbībai, ceļojumiem, izglītībai, veselības aprūpei, pasākumiem un visiem ikdienas dzīves aspektiem," sacīja Kvirke. "Katrs veselības pases platformas cilvēks tagad pārstāv vienu aizsargātu dzīvi un vienu darbu."
ROQU Group ir paziņojusi, ka papildus Īrijai platforma Health Passport tiks palaista arī ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Kenijā un Vācijā, ievērojot citas vietas. Veselības pase ir izstrādāta kā daļa no ROQU starptautiskās filantropiskās un altruistiskās misijas.
PAR ROQU GRUPU
ROQU Group, kas dibināts un kura galvenā mītne atrodas Dublinā, sadarbojas ar starptautiskām valdībām, lai īstenotu valstiski svarīgus projektus, tostarp ekonomisko attīstību un stratēģisku problēmu risināšanu.
www.healthpassportireland.ie | Instagram | Facebook | YouTube | LinkedIn
Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1244887/Robert_Quirke_ROQU_Health_Passport.jpg
Logotips - https://mma.prnewswire.com/media/1244886/Health_Passport_Worldwide_Logo.jpg
AVOTU ROQU grupa
Saistītās saites
http://www.healthpassportireland.ie

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

11.11.2020. 00:24

Jo lielāks mūlāps , jo treknāks amats!

Atbildēt

Fakts uz sejas

10.11.2020. 23:37

»

secinājums

Kariņa/Levita kliķe valstij un tautai nodarījusi lielākus zaudējumus kā Covid


Stāvoklis nav tik briesmīgs, tomēr jāatzīst, ka prez. institūcija ar 53 darbarūķiem ir pilnīgi lieka!

Atbildēt

Smalkajam kundziņam

10.11.2020. 22:15

»

Smalkais kundziņš

Rakstu sarakstījis kārtīgs lauķis. Ar sārtiem vaigiem un gumijas zābakiem. Istabā, pēc kūts. Viesabonēšanas atcelšana ieekonomēja simtiem euro, kuru darbs bija saistīts ar braukšanu apkārt, piemēram tālbraucējiem


Passport Health logotips
Ieplānojiet tūlīt
vai zvaniet pa tālruni 1-888-499-7277
Vakcinācijas | Atrodiet ceļojumu klīniku | PADOMI
Jūsu ceļojumam ir dažādas ceļojumu apdrošināšanas iespējas.
Ceļojumu veselības apdrošināšana: evakuācija un starptautiska
Passport Health piedāvā dažādas iespējas ceļotājiem visā pasaulē.
Visā valstī
Ceļojumu veselība
Pakalpojumi

Sazinieties ar Passport Health šodien
Jautājumi?
Sazinies ar mums
šodien
Ceļojumu apdrošināšana var radīt milzīgas pārmaiņas visu veidu ceļotājiem.
Ceļošana
Apdrošināšana
Iespējas

Apskatiet mūsu partneru tiešsaistes piedāvājumu iespējas.
Tiešsaistē
Citāti
Pieejams

SLIKTĀS ZIŅAS: Vai zināji? Lielākā daļa medicīniskās apdrošināšanas plānu netiek pieņemti, ceļojot starptautiski. Daudzās ārvalstu slimnīcās pirms ārstēšanas uzsākšanas pacientiem ir jāpierāda maksātspēja. Diemžēl tas var izraisīt novēlotu ārstēšanu un lielus medicīniskos rēķinus personām, kuras domāja, ka tās ir apdrošinātas.

LABĀS ZIŅAS: Passport Health ir atradusi labākos ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumus. Jūs pat varat nekavējoties izdrukāt savu apdrošināšanas ID karti! Neskatīties pastu un cerēt, ka jūsu karte pienāk pirms izbraukšanas. Sākot ar medicīnisko pārklājumu un ārkārtas evakuāciju līdz ceļojuma atcelšanai un nozaudētai bagāžai, mēs esam jums nodrošināti. Diennakts palīdzības dienests ar bezmaksas tālruņa numuru sniedz tūlītēju palīdzību, ja aizmirstat zāles vai jums nepieciešama aprūpe vietējā medicīnas iestādē. Palīdzības centrs veiks jūsu aprūpi un medicīnisko izdevumu apmaksu. Šis pakalpojums ir būtisks, ceļojot uz ārzemēm.

Tas ir ātri un viegli. Kāpēc gan neiegūt iedrošinājumu nākamajam ceļojumam un ņemt līdzi papildus mieru. Jūs būsiet patīkami pārsteigts par ļoti pieņemamām cenām.

Saņemiet cenu piedāvājumu - tas ir ātri un vienkārši

PASAULES GLĀBŠANA

globālais glābšanas logotips
Passport Health un Global Rescue ir izveidojušas partnerību, lai individuāliem ceļotājiem un korporācijām piedāvātu vislabāko medicīnisko palīdzību, evakuācijas un drošības pakalpojumus.

Izmantojot mūsu personāla ārstus un mūsu partnerību ar Johns Hopkins Medicine, Global Rescue sniedz pasaules klases medicīnas profesionāļus un zināšanas, lai atrisinātu jūsu problēmu neatkarīgi no atrašanās vietas.

Ja vēlaties mieru, zinot, ka neatkarīgi no tā, kas notiek, jūs atgriezīsit mājās savā izvēlētajā slimnīcā, tad Global Rescue ir jūsu plāns.

Ārkārtas evakuācija visā pasaulē
un glābšana uz vietas
Mērķa slimnīcas izvēlei vajadzētu būt
noteiktai medicīniskajai evakuācijai
Reaģēšanas pakalpojumi uz krīzēm privātpersonām, ģimenēm un korporācijām
Global Rescue ir oficiālais aeromedicīnas pakalpojumu sniedzējs ASV Slēpošanas un snovborda komandai.

Lai iegūtu papildinformāciju un reģistrētos, apmeklējiet vietni http://www.globalrescue.com/pphusa


International Travel Health Insurance | Passport Health

Atbildēt

Smalkais kundziņš

10.11.2020. 22:12

Rakstu sarakstījis kārtīgs lauķis. Ar sārtiem vaigiem un gumijas zābakiem. Istabā, pēc kūts. Viesabonēšanas atcelšana ieekonomēja simtiem euro, kuru darbs bija saistīts ar braukšanu apkārt, piemēram tālbraucējiem!

Atbildēt

A

10.11.2020. 21:57

Kāds demencēts klauns drukā šito marazmu?

Atbildēt

kretīns

10.11.2020. 21:49

»

Nacionālais Atkritums

Ko ta mūs ar komunistiem zzs par kaitniekiem neuzskati


Visi mani draugi un radi ir draugos ar Kariņu

Atbildēt

HA

10.11.2020. 21:47

Katram Latvijas pilsonim izdzīvošanas iespējai 1000,- EUR mēnesī pasludinātajā krīzes laukā.

Atbildēt

HA

10.11.2020. 21:35

Pietiek debīlisma.
Laiks iestāties reālismam

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

10.11.2020. 21:03

»

:(:(:(:(

Vislielāko kaitējumu Latvijai nodara kolaboranti un kretīni, un krievu ietekmes aģenti paceplīši


Ko ta mūs ar komunistiem zzs par kaitniekiem neuzskati?

Atbildēt

Atkal debilais pietiekskappists pieķēzījis visas malas ar saviem žultsmurgiem!

10.11.2020. 20:33

»

Atkal pieķēzijis visas vietas

Ar mikropisāna murgiem


lapsai atkal PMS?

Atbildēt

:(:(:(:(

10.11.2020. 20:19

»

secinājums

Kariņa/Levita kliķe valstij un tautai nodarījusi lielākus zaudējumus kā Covid


Vislielāko kaitējumu Latvijai nodara kolaboranti un kretīni, un krievu ietekmes aģenti paceplīši!!!!!

Atbildēt

Brīvību Krišjānim

10.11.2020. 20:05

»

Žurkulēns K. Kariņš ir ASV pilsonis

Ko no tāda idiota var sagaidīt


Nu beidziet uzbraukt Krišjānim! Viņš jau tā nolād to dienu, kad piekrita pamest mierīgo eiroparlamentārieša vietu un ieberzās premjera krēslā. Turpmāk visai viņa politiskai karjerai pāri gulsie liela , melna ēna COVID!

Atbildēt

jaajaa

10.11.2020. 19:38

»

Kli

Ko var šķidru pļūtīt, vidējā diennakts cena ir un paliek ap 40 EUR par kWh. Tas ka vienu brīdi cena uzlec ir tīrais nieks


...nav tá...62,55 šodien...bet es personīgi piecietīšu...lai atceļ OIK labāk...:)

Atbildēt

Kli

10.11.2020. 19:15

Ko var šķidru pļūtīt, vidējā diennakts cena ir un paliek ap 40 EUR par kWh. Tas ka vienu brīdi cena uzlec ir tīrais nieks

Atbildēt

Ojārs

10.11.2020. 18:59

»

Manuprāt

autors ir izteicis poliski motivētu viedokli nepārzinot situāciju...


Par sinhronizācijas plāniem 2025.g. ar Eiropas tīkliem un desinhronizāciju no BREL. protams, zinu. Tāpēc jau ir pārsteidzoši, kā mēs esam vienpusēji izlēmuši risināt desinhronizācijas lietas, nepadomājot, ka līdz 2025.g. vēl ir ļoti tālu un, lai līdz tam nonāktu, darbu ir ļoti, ļoti daudz.

Atbildēt

Ojārs

10.11.2020. 18:45

»

Nezinu

Viesabonēšanu neviens nav atcēlis! Runa, iespējams, ir par viesabonēšanas maksas atcelšanu EEZ valstīs


Jā, taisnība - runa ir par viesabonēšanas maksas atcelšanu EEZ valstīs, jeb viesabonēšana par iekšzemes cenām.
Tas nozīmēja cenu tuvināšanos ar tendenci izlīdzināties. Mums bija zemākas, bet Eiropas dienvidos daudz augstākas. Šādos apstākļos mūsu iekšzemes cenām nekas cits neatlika kā tuvināties...

Atbildēt

Atkal pieķēzijis visas vietas

10.11.2020. 18:36

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Ar mikropisāna murgiem.

Atbildēt

Klate

10.11.2020. 18:14

Par dmjumu jāmaksā indiviuāli, jo tieši tā arī vientieši balso... Varbūt kādreiz kaut ko arī apjēgs... bet soctīkli jau dara savu, lai tās pēdējās krociņas gana izgludinātu un laime jau te vienmēr ir klāt

Atbildēt

Manuprāt

10.11.2020. 18:09

autors ir izteicis poliski motivētu viedokli nepārzinot situāciju !
Lieta tāda ka Baltkrievijas un Krievijas tīkli ir savienoti un Latvija nav nodalīta no ši vienotā tīkla. Savukārt šim tīklam ir savi specifiski maksimumstundu ierobežojumi - jeb vienkāšāk sakot mēs nemaz nevar nopirk elektrību no viņiem kad vien vēlamies, bet tikai tad kad viņiem pašieem nav kur to likt !

Atbildēt

vietējais

10.11.2020. 17:55

Es tikai nesaprotu vienu,nu labi nepirksim elektrību no Baltkrievijas jo mums liekas ka tā atomstacija nav droša. Bet tādēļ ka mēs to ignorēsim, neviens to neapstādinās, tā turpinās strādāt.Tās politiskās spēles ļoti atgādina mazu bērnu spēles smilšu kastē.

Atbildēt

?

10.11.2020. 17:49

»

Tāds

pamuļķīgs skats


kadu skatu jus velejaties sagaidit no paligskolas absolventa ?

Atbildēt

!

10.11.2020. 17:48

»

Žurkulēns K. Kariņš ir ASV pilsonis

Ko no tāda idiota var sagaidīt


tikai solosanu praida pirmaja rinda ar varaviksnes karodzinu rokas.

Atbildēt

Tāds

10.11.2020. 17:45

pamuļķīgs skats.

Atbildēt

Vinnijs

10.11.2020. 17:31

Latvijā ir zemākie tarifi un vislabākie nosacījumi mobilajiem sakariem Eiropā!

Atbildēt

Žurkulēns K. Kariņš ir ASV pilsonis

10.11.2020. 17:21

Ko no tāda idiota var sagaidīt?

Atbildēt

Taureņu pirts

10.11.2020. 17:17

absolventi klusē, kamēr maza auguma paceplīšu dzimtas (Troglodytidae) zvirbuļveidīgo putnu suga čivina?

Atbildēt

Nezinu

10.11.2020. 17:13

Viesabonēšanu neviens nav atcēlis! Runa, iespējams, ir par viesabonēšanas maksas atcelšanu EEZ valstīs

Atbildēt

Jā, bet

10.11.2020. 17:11

Vai kāds tiešām nopietni cer, ka šie klauni un noderīgie kretīni Latvijas valdībā kādreiz domās par tautu un valsti? Pietiek paskatīties tajos trulajos purnos un blēdīgajās ačtelēs, lai viss būtu skaidrs. Viņi ir gatavi parakstīt visu, ko tiem pagrūž priekšā kungi no Briseles - gan migrantu barus uzņemt Latvijā, gan atteikties no izdevīgiem darījumiema ar kaimiņvalstīm, gan līdz bezgalībai palielināt valsts ārējo parādu, gan.... un tālāk var uzskaitīt garum garu sarakstu ar viņu jau sastrādātajām nejēdzībām.

Atbildēt

aga

10.11.2020. 16:58

Nordpool birza principā ir tīri spekulatīvs kantoris, kurs spekulē vietā , kurā var iztikt bez jebkādas birzas iesaistes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...