Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antivakseris

18.09.2021. 08:56

»

Njā

Izsaku līdzjūtību. Arī padomju laika Jums vajadzēja mācīties un tad tagad nebūtu tik glups:). Arī Padomju laikā dažādas vakcīnas špricēja un deļ tā,jūs vēl esat vesels. Bet nu jā, vecuma plānprātība ir piezagusies klāt. Žēl jūs


Kad argumentu nav, pārejam uz oponenta personības un apakšveļas apspriešanu? Nu, plaši lietots paņēmiens, plaši, tikai neviens no manā komentārā uzdotajiem jautājumiem tā arī netika pat mēģināts atbildēt. Reliģiska rakstura disputi ir paši neproduktīvākie, tāpēc jūsu "zinātne", kurā jūs it kā balstāties, ir tā pati, kura pirms pārsimts gadiem apgalvoja, ka zeme ir plakana, virs tās - kupols, pie kura piestiprināta Saule un zvaigznes. Un "zinātnei" neticošos dedzināja uz sārtiem (šodien - liedz brīvības, bet būtība - tā pati). Ticiet vien saviem "zinātniekiem" - konjunktūristiem, tikai mūs gan būtu vēlams likt mierā.

Atbildēt

Secinājums

18.09.2021. 06:55

»

žēlsirdīgais

Nu beidziet ņirgāties par nevakcinētiem, jo viņi tāpat neko nesaprot un visu ņem pie sirds kā jau visi nepilnvērtīgie


Sanāk ka sirdsapziņa ir tikai nepilnvērtīgajiem.Tas pēc "pilnvērtīgo" vērtējuma.Tikai tie "pilnvērtīgie" paši sevi par tādiem pasludinājuši,tikai nespēj nosaukt pēc kādiem kritērijiem.

Atbildēt

žēlsirdīgais

17.09.2021. 23:54

Nu beidziet ņirgāties par nevakcinētiem, jo viņi tāpat neko nesaprot un visu ņem pie sirds kā jau visi nepilnvērtīgie.

Atbildēt

Njā

17.09.2021. 22:22

»

Antivakseris

Lai saskatītu acīm redzamas pretrunas jūsu, vakcīnfanātiķu sektas praviešu un garīdznieku, sniegtajā "zinātnē balstītajā" informācijā, nav jābūt ne einšteinam, ne napoleonam, pietiek būt ar labu PSRS laika izglītību. Ja par "cilvekiem, kuriem trūkst garīgās attīstības", tad man nav skaidrs, KUR pēdējo...


Izsaku līdzjūtību. Arī padomju laika Jums vajadzēja mācīties un tad tagad nebūtu tik glups:). Arī Padomju laikā dažādas vakcīnas špricēja un deļ tā,jūs vēl esat vesels. Bet nu jā, vecuma plānprātība ir piezagusies klāt. Žēl jūs

Atbildēt

CIETI!

17.09.2021. 21:59

»

qwe

No Tavas atbildes saprotu, ka nevari tādus uzrādīt...


"Cik man zināms" ir ļoti, es pat teiktu, ļoti-ļoti vājš arguments. Ar tādu piebildi var rakstīt jebko, un tie, kas nespēj analizēt un spriest, to piebildi - "cik man zināms" - nemaz nepamanīs, bet par patiesību uztvers pārējo informācijas daļu. Tā tiek izplatīta un vairota dezinformācija. Un tas ir pilnīgi droši, nevis ar piebildi "cik man zināms".

Atbildēt

Lapsens

17.09.2021. 21:27

Kaut kāds pašķidrs rakstiņš. Raksts vienu, bet video redz citu. Kaut ka neredz, ka pulkveži glāzītes cilāja. Bet to ka tie resnie lopi kuriem pakaļa deg aiz aizsega, ka skolnieki cienījamus cilvēkus filmē un baidās acis kaut ko pateikt, gan var redzēt.

Atbildēt

Nika

17.09.2021. 20:31

»

qwe

Tipa darīt slikti patiesībā ir labi, jo citi cilvēki citās situācijās arī dara slikti


Nu nē, taču. Vnk, ja domu koncentrē uz vakcīnas kaitējumu organismam, tad jāsaprot, ka mēs ikdienā šo - briesmīgo - ģenētisko kodu saņemam. Ja nāktu pastardiena, un mana omīte no kapa celtos, un es viņu uzcienātu ar cienījamo doktordesas maizīti, viņa noliktos uz visiem laikiem. Mēs vairs neesam tie ķermeņi un organismi, kuri bija 100 gadus artpakaļ. Būtu jauki, ja mēs spētu attīstīt domāšanu mazliet ejot laikam pa priekšu, jo mūsu ķermenis, orgāni - tie ir spogulis smadzenēm un tam, ko tās ražo.

Atbildēt

Dans

17.09.2021. 19:47

»

jautaajums

Vai plakanzemīši ir tie kas savaksējušies?Prātīgs cilvēks ģenētisku preperātu nedurs


Liepiņ, beidz smirdēt! Nosauc man vienus ticamus datus šajā muļķu zemē. Tu esi viens no tiem, kurš ir graša vērts! Ekonomikas izaugsmes dati? Kredīta izmaksu dati? Kredīta aizņēmuma daudzuma dati? Kuri no viņiem atspoguļo esošo reālo situāciju? Nosauc, tu, morālais kropli! Tu pat nezini kādas izmaksas no manas naudas aiziet kaut kādai tur smieklīgai armijai, kurā visi ģenerāļi! Sēdi uz dirsas taisni un nesmirdi!

Atbildēt

Nika

17.09.2021. 18:46

»

jautaajums

Vai plakanzemīši ir tie kas savaksējušies?Prātīgs cilvēks ģenētisku preperātu nedurs


"Ģenētiski modificēti organismi jeb ĢMO ir dzīvie organismi, kas ir pārveidoti ar citu organismu gēnu palīdzību. Savukārt ĢMO pārtika ir tāda, kas šos organismus satur. ES un Latvijas tirgū ir iespējams nopirkt pārtiku un nepārtikas preces, kas sastāv, satur vai ražotas no ģenētiski modificēta: rapša, kukurūzas, kokvilnas, cukurbietēm, sojas. Līdz ar to ģenētiski modificētā pārtika ir pārtika, kura satur ĢMO vai to sastāvdaļas, piemēram, ģenētiski modificēta sojas eļļa, sojas milti, šokolāde ar ĢM soju, cukurs no ĢM cukurbietēm u.c.

PVD Pārtikas uzraudzības departamenta Augu izcelsmes produktu, dzērienu un bioloģiskās lauksaimniecības uzraudzības daļas vadītājs Māris Eiklons norāda, ka Latvijas viedoklis šobrīd saistībā ar ģenētiski modificētiem organismiem ir tāds - mēs neatbalstām ĢMO audzēšanu Latvijā, tomēr Eiropas Savienībā atļautie ĢMO pārtikas produktos ir atļauti arī Latvijā."

Labu rītiņu, pieberot pie kapijas karotīti cukura un uzvelkot kokvilnas apakšbikses! Lai veicas ievērot ļoooti biloģisku un zaļu dzīvesveidu! :):):)

Atbildēt

jautaajums

17.09.2021. 17:37

»

opā!

ja apgūsi sakāmvārdus un parunas, tas zināsi, kas ir rudens un ko tas nozīmē, tā izskatās ka plakandomājošie ir vēl bezcerīgāki par plakanzemiešiem


Vai plakanzemīši ir tie kas savaksējušies?Prātīgs cilvēks ģenētisku preperātu nedurs.

Atbildēt

opā!

17.09.2021. 17:03

»

Anonīmais Šakālis

Ir rudens. Tāpēc arī daži skaita, kas nu tur iznācis. Un iznākums ir par sliktu plakanzemiešiem


ja apgūsi sakāmvārdus un parunas, tas zināsi, kas ir rudens un ko tas nozīmē, tā izskatās ka plakandomājošie ir vēl bezcerīgāki par plakanzemiešiem

Atbildēt

Derdz

17.09.2021. 16:43

Raksta, autor! Kuri ir tie vakcīnu noliedzēji un uz kādu informacijas avotiem atsaucas, lūdzu, eadreses, ekranšāviņus, utml, lai varētu pubbliski iepazīties. Kā, var noliegt, ja vakcinass eksistē. Nja, autir, holivuda.

Atbildēt

Antivakseris

17.09.2021. 15:59

»

Nika

Aptiekas ielas klīnikā arī ir pacienti, kuri sevi dēvē par Napoleonu vai Einšteinu, vai tamlidzīgi. Viņi arī rāmjos neiekļaujas. Un tādi arī esat jūs, antivakceri. Jums šķiet, ka jūs rāmjos neiekļaujaties dēļ savas pārgudrības, bet skarba patiesība ir tā, ka cilvēks, kuram trūkst garīgās attīstības, ...


Lai saskatītu acīm redzamas pretrunas jūsu, vakcīnfanātiķu sektas praviešu un garīdznieku, sniegtajā "zinātnē balstītajā" informācijā, nav jābūt ne einšteinam, ne napoleonam, pietiek būt ar labu PSRS laika izglītību. Ja par "cilvekiem, kuriem trūkst garīgās attīstības", tad man nav skaidrs, KUR pēdējo 30 gadu LV ierindas cilvēkam ir bijusi iespēja smelties šādu "garīgo attīstību"? Nepārtrauktajā propagandā un slēptajā reklāmā, kura ir gāzusies pār masu apziņu? Vai kur citur, cienītā Nika? Varbūt varas un politiķiem pietuvināto nepārtrauktajos melos? Es saprotu, tas ir smags atklāsmes moments, kad saproti, ka likumi, kurus tā gribējās izslēgt un par tiem aizmirst, tomēr ir turpinājuši un TURPINA darboties. Es runāju par to nesatricināmo likumu, ka, ilgi melojot, vienmēr agri vai vēlu pienāk brīdis, kad tev neviens vairs netic. Tieši tas šodien ir noticis ar mūsu "vislabākajiem" pie varas, visādiem viņu kabatas zinātniekiem un pārējo galmu, tai skaitā, kā liekas, ar Jums personiski. Izskau līdzjūtību. Visdziļāko. Vainīgos pie pašreizējās situācijas meklējiet savu elitāro paziņu vidū, nevis tur, kur viņu nav - starp tiem, kuri nu jau drīzāk ticēs marsiešiem, nekā tam, ko buldurē Pavļuts un Dumpis.

Atbildēt

Nika

17.09.2021. 15:51

»

Antivakseris

Personiski es un, cik zinu, vēl bariņš mūsējo gatavo tādiem kā tu pārsteigumu. Ļoti patīkamu mums, bet ļoti nepatīkamu tev un varai. Nē, skola šobrīd nav pirmā svarīguma jautājums. Man un domubiedriem ir jānodarbojas ar pavisam cita mēroga jautājumiem. Gaidi. Par "rīcības cilvēkiem" es nezinu, taču ...


Vai tiešām tā ir taisnība, ka tu, un vēl citi tavi domubiedri kolektīvi un sinhroni noliks kluci pie Mildas pieminekļa? Vau! Es dpomāju, ka tas tikai baumas, bet šoreiz tiesām būs....nu bāc, kas tāds vēl nav redzēts. Baigi nepatīkams pārsteigums. Rīt iešu pirkt gumijas zābakus. Ka reizi bija plāns brīvdienās pa Vecrīgu paklaiņot.

Atbildēt

Nika

17.09.2021. 15:42

»

Antivakseris

Bet tu pasmejies, smejies vesels ... kamēr vēl nāk smiekli...


Aptiekas ielas klīnikā arī ir pacienti, kuri sevi dēvē par Napoleonu vai Einšteinu, vai tamlidzīgi. Viņi arī rāmjos neiekļaujas. Un tādi arī esat jūs, antivakceri. Jums šķiet, ka jūs rāmjos neiekļaujaties dēļ savas pārgudrības, bet skarba patiesība ir tā, ka cilvēks, kuram trūkst garīgās attīstības, rāmjos tiešām neiederas. Tikai daļa klusiņām ārstējas, bet daļa (vip slimnieki) ļoti aktīvi izstrādā dažādas sazvērestības teorijas par dakteriem, kuri viņus indē un par marsiesiem, kuri atlidos uz Tvaika ielu un nogādās visus einšteinus uz Marsu. Plātaties vien talak ar savām superspējām, nepārspējamo gudrību, pārakumu, intuīciju utt. Tapat skaidrs - Tvaika ielas vip palāta atkal runā.

Atbildēt

Es

17.09.2021. 15:05

»

gf

Visvairāk mani fascinē visādi imanti liepiņi, kas sevi pasludina par gudriem, pārtikušiem utt


Ja cilvēks jūtas nedrošs un apzinās, ka viņš tāds nav, tad viņš tā arī uzvedas, kā to dara autoriņš. Tas ir psiholoģisks moments, diezgan bieži novērojams sadzīvē ne tikai izglītības, mantiskā stāvokļa, bet arī ģimenes dzīves jautājumos.

Šādu cilvēku grauž iekšējā apziņa, ka noteiktās frontēs iet slikti, taču viņš ir iekritis lamatās, nemitīgi tēlojot citiem to, kas viņš vairs nav vai par ko tam nav sanācis kļūt. Tāpēc arī ārišķības un sava neesošā statusa izkladzināšana.

Cilvēkiem labprāt patīk spēlēt teātri sadzīvē, bet es to nevaru ciest un tāpēc to viegli atšifrēju. Vienīgais, kas nepieciešams, ir pazīt pēc pārbaudāmiem piemēriem kādus daždesmit cilvēku tipu un uzvedības modeļu. Un šie tipi un modeļi ir piemērojami visiem.

Atbildēt

Antivakseris

17.09.2021. 13:31

»

CIETI!

Turpini vien tukši muldēt


Bet tu pasmejies, smejies vesels ... kamēr vēl nāk smiekli. :) :) :)

Pagaidām, kamēr vairums ļaužu savā domāšanā nav spējīgi izlauzties ārpus uzspiestajiem rāmjiem, jūs vēl varat smieties. Kamēr liela daļa cilvēku vēl aizvien nav sapratuši, ka izglītība ir zināšanas un prasmes, nevis akreditācija, papīrītis (diploms), kuru atzīst kaut kāda tur iestāde, tikmēr varbūt ne viss izdodas. Kad lielākā daļa, ieskaitot darba devējus ne ministrijās un departamentos, austāk redzamo beidzot sapratīs, tad tu savu vakcināciju kopa ar akreditāciju varēsi iebāzt sev vienā siltā vietā, kur allaž ir tumšs. LV ir jau ap 1000 skolnieku, kuri mācās Krievijas tālmācībā un sekmīgi iestājas Eiropas augstskolās. Ar vakcinēto LV izglītības sistēmu šie jaunieši nesaskaras vispār. Ceru, ka process ies plašumā.

Atbildēt

qwe

17.09.2021. 13:27

»

CIETI!

Beidz tukši tirst


No Tavas atbildes saprotu, ka nevari tādus uzrādīt.

(Cik man zināms, tādi nav veikti, cik man iznāms - pasaules vakcinētākajā valstī - Izrēlā - vakcinēto/nevakcinēto "cases" procenti precīzi sakrīt ar vakcinēto procentu, pie tam visās vecuma stratās.)

Off-topic, bet atbildot uz Tavu repliku: ir tāda ideja kā nulles hipotēze. Tie ir Tavi ticības brāļi, kas ir postulējuši, ka ir C19 pandēmija, ka pret to ir "vakcīna", ka asimptomātiski cilvēki "dzen" pandēmiju, ka maskas pasargā cilvēkus no respiratoriem vīrusiem, utt., utjp... Daudzi šie "apgalvojumi" ir parādījušies kā pilnīgi jauni pēc 2020. gada... Daudzi šie "apgalvojumi" ir pilnīgā pretrunā ar vēstures faktiem dekāžu garumā. Get the point?

Jūs bijā pirmie. Kamēr savus viedokļus nevarat pamatot (pierādīt), tikmēr normāli cilvēki to uzskata par pagaidām nepierādītu hipotēzi. Normāli cilvēki uz nepierādītu hipotēžu pamata netaisa lokdaunus, negrauj ekonomikas, to dara reliģiozi fanātiķi un/vai šizofrēniķi.

Atbildēt

CIETI!

17.09.2021. 12:38

»

qwe

Paskaidro, lūdzu, saviem vārdiem, kāpēc domā, ka susla, ar ko tagad masveidā špricē cilvēkus ir "vakcīna"! References uz pētijumiem studijā, kas pierāda: aptur inficēšanos, aptru transmisiju, ir efektīva vismaz gadu! (Šīs bija obligātas prasības, lai susla sauktos par vakcīnu - pirms 2020. gada...


Beidz tukši tirst!

Paskaidro, lūdzu, saviem vārdiem, kāpēc domā, ka vakcīnas pret COVID, ar ko tagad vakcīnē, ir "susla"? References uz pētijumiem studijā, kas pierāda: neaptur inficēšanos, neaptur transmisiju, nenodrošina vieglāku slimības gaitu!

Atbildēt

roka

17.09.2021. 11:52

Nemaz neesmu pārsteigts par šiem datiem. Antivakseri ir runātaji, nevis darītāji.

Atbildēt

qwe

17.09.2021. 11:17

»

CIETI!

Jā, jā, cilvēks arī nav cilvēks, bet 65% skābekļa, 19% oglekļa, 10% ūdeņraža, 3% slāpekļa un 3% citu vielu simbioze


Paskaidro, lūdzu, saviem vārdiem, kāpēc domā, ka susla, ar ko tagad masveidā špricē cilvēkus ir "vakcīna"! References uz pētijumiem studijā, kas pierāda: aptur inficēšanos, aptru transmisiju, ir efektīva vismaz gadu! (Šīs bija obligātas prasības, lai susla sauktos par vakcīnu - pirms 2020. gada).

Atbildēt

CIETI!

17.09.2021. 10:45

»

C E N Z Ū R A - P I E T I E K !

M Ī K S T I...


Jā, jā, cilvēks arī nav cilvēks, bet 65% skābekļa, 19% oglekļa, 10% ūdeņraža, 3% slāpekļa un 3% citu vielu simbioze.

Šos antivakcinēšanās kotlešnieku debilizācijas elementus ļoti labi pārzinām. :D

Atbildēt

Hm

17.09.2021. 09:55

Hallo, liepiņ, vai esi savām acīm redzējis apaļu Zemi, lai gan apaļa arī var būt plakana, bet varbūt lodveida :)

Atbildēt

mani nefascinē nemaz

17.09.2021. 09:30

»

gf

Visvairāk mani fascinē visādi imanti liepiņi, kas sevi pasludina par gudriem, pārtikušiem utt


Tāpēc ka tam visam ar zinātni vai pat covid nav nekāda sakara. Cilvēki ir kļuvuši traki un agresīvi ar tieksmi dalīt visus melnbaltās kategorijās savs-svešs, kur nekāda argumentācija par to, kāpēc kāds vēlas vakcīnu vai kāpēc kāds nevēlas neder - galvenais ir apstiprinājums vai piederi viņa sektai, jo visi pāŗējie - automātiski ir pretinieki.
Lielākā daļa ar cilvēkiem nespēj adekvāti kontrolēt savu primātu agresivitāti un šis ir viens no veidiem kā nolaist tvaiku par visu.

Atbildēt

nē veselo vakcinācijai!

17.09.2021. 09:24

»

qwe

Fakt-čekoju sevi: the CDC (nevis FDA) has quietly changed the definition of “vaccine,” ... In an August 26, 2021, ... the CDC defines it as a “product that stimulates a person’s immune system to produce immunity to a specific disease, protecting the person from that disease.” (1) But a few days later...


Šis ir jaunākais pētījums par to, ka vakcinēšanai un vairākkārtējai vakcinēšanai ir nepatīkami blakusefekti, kas var apdraudēt veselus cilvēkus -
miokardīts(no mRNA vakcīnām), Guillain-Barre sindroms(no adenovīrusu-vektora vakcīnām)- muskuļu vājums:

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02046-8/fulltext

Atbildēt

gf

17.09.2021. 09:21

Visvairāk mani fascinē visādi imanti liepiņi, kas sevi pasludina par gudriem, pārtikušiem utt,
bet argumentācijā lieto ''plakanu zemi'', kas patiesībā ir patapināts debīlisms no ASV interneta dzīlēm. Spēcīga argumentācija! :)

Atbildēt

!!

17.09.2021. 08:57

»

Rozai

Jaunnedēļ nevarēsi iet iepirkties lielveikalos, skolotājiem būs obligāta vakcinēšanās. Ar tumsoņiem nav vērts strīdēties! Zālē esot zila


bet tu tomēr strīdies un tas tikai par kaut ko liecina. Ak, dižā nelaime, ka netiksi lielbodē!Un, ja zālē ielej tinti, tā ir zila

Atbildēt

qwe

17.09.2021. 08:15

»

qwe

20201 -> 2021. Viens otrs jau paspējis izdarīt "secinājumus" balstoties uz šo typo


Fakt-čekoju sevi: the CDC (nevis FDA) has quietly changed the definition of “vaccine,” ... In an August 26, 2021, ... the CDC defines it as a “product that stimulates a person’s immune system to produce immunity to a specific disease, protecting the person from that disease.” (1) But a few days later, a new definition appeared on the CDC’s website, which now says a vaccine is a “preparation that is used to stimulate the body’s immune response against diseases.” (2)

1. https://web.archive.org/web/20210826113846/https://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/imz-basics.htm

2. https://web.archive.org/web/20210915204023/https://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/imz-basics.htm

Atbildēt

Inga

17.09.2021. 08:09

Un ko dati liecina par klātienes mācībām- klasēm nav ventilācijas sistēmas, testi, ar kuriem laboratorijas netiek galā, Covid19 pozitīvi vakcinētie skolēni utt.? Ļoti normāls un izcili menedžēts process?!

Atbildēt

fakts

17.09.2021. 08:06

»

Rozai

Jaunnedēļ nevarēsi iet iepirkties lielveikalos, skolotājiem būs obligāta vakcinēšanās. Ar tumsoņiem nav vērts strīdēties! Zālē esot zila


Ar tumsoņiem un reliģiozajiem tiešām nav vērts strīdēties!Nu iztiksim bez tiem lielveikaliem.Obligāti kaut ko uzspiest var tikai vergiem,cilvēkiem nē.

Atbildēt

Jap

17.09.2021. 07:26

»

qwe

Autora lecīgums ir smieklīgs. Izpratnes līmeni demonstrē tās suslas saukšana par "vakcīnu". Tas liecina par absolūtu realitātes ignoranci, varu derēt, ka autors nav pat minimāli iedziļinājies matērijā, vnk grab kā vecs patafons, savus "spriedumus" konstruē uz 20 gadus vecu info. Varu pačukstēt, ka FDA...


Šie žurnālistu intelekta maz ietilpīgie, bet pokitkorektie raksti atgādina, ka proletariāts ir dzīvs un tajā vēl aizvien mājo nenovīdība pret patstāvīgi domājošiem. Traģikomisks fenomens šajā informācijas pārbagātības laikmetā!

Atbildēt

Domā

16.09.2021. 22:56

»

qwe

Autora lecīgums ir smieklīgs. Izpratnes līmeni demonstrē tās suslas saukšana par "vakcīnu". Tas liecina par absolūtu realitātes ignoranci, varu derēt, ka autors nav pat minimāli iedziļinājies matērijā, vnk grab kā vecs patafons, savus "spriedumus" konstruē uz 20 gadus vecu info. Varu pačukstēt, ka FDA...


Āre nu. Tik gudrs, ka jau izgudrojis laika mašiņu, jo dzīvo jau 20201.gadā. Tad jau droši vien par šo vakcīnu ir informētāks par mūsdienu zinātniekiem un viss viņa teiktais noteikti jāņem par pilnu. Proti vakcīnu jaunais nosaukums ir "susla".

Atbildēt

Snaiperis

16.09.2021. 22:04

»

Strēlnieks

Mīļo raksta superautor- Tu domā kad šī mesdija lasītāji arī ir kā piem.Delfu lēto aitu pulks kurš ies pēc tavas Mudaks troļļu stabules! Nesmīdini lūdzu un ej uz Apollo un utt.ar savu svalku


Vatņikiem pietiek ar lētu pārtiku no palmu taukiem, lietotiem atomobīļiem un ar lietotu apģērbu. Kā redzams propogandas izdevumiem priekš jūsu līmeņa arī nav vajadzības pēc lieliem izdevumiem.

Atbildēt

qwe

16.09.2021. 21:54

Autora lecīgums ir smieklīgs. Izpratnes līmeni demonstrē tās suslas saukšana par "vakcīnu". Tas liecina par absolūtu realitātes ignoranci, varu derēt, ka autors nav pat minimāli iedziļinājies matērijā, vnk grab kā vecs patafons, savus "spriedumus" konstruē uz 20 gadus vecu info. Varu pačukstēt, ka FDA 20201. gadā 2 reizes "koriģēja" vakcīnas definīciju, lai to suslu varētu klasificēt kā "vakcīnu". Ja Orvela "jaunruna" neliek cilvēkam palikt uzmanīgam, tur neko vairs nevar glābt. Kārtējais zombijs - noderīgais idiots.

Atbildēt

Strēlnieks

16.09.2021. 21:44

Mīļo raksta superautor- Tu domā kad šī mesdija lasītāji arī ir kā piem.Delfu lēto aitu pulks kurš ies pēc tavas Mudaks troļļu stabules! Nesmīdini lūdzu un ej uz Apollo un utt.ar savu svalku!!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

16.09.2021. 21:39

Šķiet,ka biedrs Liepiņš sajaucis IEPŪTĒJU ar IZPŪTĒJU!

Atbildēt

CC

16.09.2021. 21:28

Tas tāpat bija redzams.

Atbildēt

.

16.09.2021. 21:28

Jau skolās laikā Imim bija problēmas ar domas noformēšanu. 23 gadu laikā nekas nav mainījies.

Atbildēt

16.09.2021. 20:47

Nobarojies vepris iesākumam varētu paskriet vakaros

Atbildēt

Ai ai

16.09.2021. 20:46

Raksta autors nav informēts par tālmācības un mājmācības atšķirību. Nezina, acīmredzot, ka tālmācības skolas arī tiek pie akeditētām skolām. Jāmācās, Liepoņ, Tev vēl pašam, kāvžurnālistiku taisīt

Atbildēt

C E N Z Ū R A - P I E T I E K !

16.09.2021. 19:50

»

CIETI!

Izrādās, ka antivaxeri ir rīcības cilvēki tikai ar muti, vai ar pirkstiem - pārsūtot savas melīgās viltus ziņas. Ja vārdiem un solījumiem neseko darbība, tad tie antivaxeri ir parasti pļūtītāji, tukšdirsēji utt


M Ī K S T I !

A n t i v a k s e r i ir tie, kuri ir pret vaksāciju.
Ar vakcinēšanos šim terminam nav nekāda sakara, ja nu vienīgi agresīvo v a l d o š ā s k l i ķ e s pakalpiņu d e b i l i t ā t e s izpausme nespējā formulēt terminus un lietot literāru latviešu valodu!

P.S. Tā sauktās "vakcīnas" pēc savas tehnoloģijas vispār nav vakcīnas, bet ģ e n ē t i s k ā s modificēšanas kokteilis - lasiet pašu ražotāju oficiālos "vakcīnu" aprakstus!

Atbildēt

millers

16.09.2021. 19:39

lieppin, aizej noliec kluci, tur tavs talants izpaudīsies spēcīgāk, skricelēšana nav tava stiprā puse

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

16.09.2021. 19:30

»

!!

cāļus skaita rudenī, tad arī redzēsim


Ir rudens. Tāpēc arī daži skaita, kas nu tur iznācis. Un iznākums ir par sliktu plakanzemiešiem.

Atbildēt

Roza Luksemburga

16.09.2021. 18:17

Neviens jau labpratigi negrib savu bernu turet majmaciba. Skolas atvertas klatiene, kas ir labi. Izdevas izgazt likumprojektu par obligato vakcinaciju pedagogu profesijam un ari skoleniem nav obligata. Par ko tad ir sis stasts? Pagaidiet, kad viss bus obligats, tad ari calus skaitisim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...