Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vitolds

11.04.2022. 23:05

Ja kāds gribētu tikt skaidrībā par ne tikai valsts nozagšanu, bet arī par justīcijas nozagšanu, jāsāk process un ar steigu jāarestē divi Juri - Juriss un Jurašs. Ja viņi sāktu sniegt liecības ... parādītos virkne arestējamo, kuri arī varētu sniegt liecības.
Meroni afēra ļauj runāt par Latviju visnepiedienīgākajā veidā.

Atbildēt

Meronis

28.04.2020. 18:56

Tagad saprotu, kāpēc šajā beztiesiskajā valstī daži izdomāja izmantot netradicionālās problēmas risināšanas metodes cīņā pret maksātnespējas administratoru klana pārstāvjiem. Laikam citādi vairs šajā valstī tikt pie taisnības nav iespējams.

Atbildēt

VISAM CĒLONIS

27.04.2020. 13:24

»

Pilsonis

Latvija nav nekad bijusi tiesiska valsts, jo to pārvalda komunisti, stukači un menti


TIESLIETU SISTĒMA. Tas būtu tik vienkārši, nevar paši, ir Eiropas tiesas.

Atbildēt

Pilsonis

27.04.2020. 11:15

Latvija nav nekad bijusi tiesiska valsts, jo to pārvalda komunisti, stukači un menti.

Atbildēt

švamme

27.04.2020. 07:09

»

MI

Ja rakstītais atbilst patiesībai, tad jautājums ir - KO NU...


Tā kā jezga neiet vaļā, tad secinājums - LV nav tiesiska valsts, to tikai pastiprina "klusums/ignorance, vai bezgala ilga izmeklēšana, vai kārtējais PIK/ČIK"
Visam šeit aprakstītajam ir vismaz 10 g. saknes.
Kā kaut kas tāds var notikt tiesiskā valstī??
Mierizlīguma izejas šai gadījumā NAV. Tiesiskumu atgriezt iespējams tikai no ārpuses.

Atbildēt

veci

27.04.2020. 05:38

Tas maizīts un juriss ir veci zagļi.......

Atbildēt

MI

27.04.2020. 01:38

Ja rakstītais atbilst patiesībai, tad jautājums ir - KO NU ?

1) Ja mēs runātu par tiesisku Valsti, tad jāsaka, ka jezga ietu vaļā.
2) Ja mēs runājam par Valsts imitāciju (valsts elementi, jēga, funkcijas), jeb organizētas noziedzības veidotu objektu, pēc Valsts ģīmja un līdzības, tad, var būt klusums/ignorance, vai bezgala ilga izmeklēšana, vai kārtējai PIK/ČIK. Bet katrā gadījumā finālā apaļa nulle.
3) Iespējams informācija ir nepatiesa, vai arī neizskaidrota, tad atbilstošajām iestādēm tas ir Pilsoņiem vienkāršā valodā jāizskaidro, lai kliedētu jebkādas šaubas.

Teorētiski ja rakstītais atbilst patiesībai, tad kaut kādai reakcijai ir jābūt. Un tikai reakcija un tās rezulāts iezīmēs kurš punkts atbilst Latvijai.

Interesants/retorisks jautājums ir par Pilsoņu kopumu.
1) Vai viņi ir Pilsoņi kuri pārvalda valsti?
2) Vai viņi ir tikai masa 2.punktā imitētajai Valstij?

Ja rakstītais atbilst patiesībai, tad tas met ēnu uz tiesas procesu, uz taisnīgas tiesas iespējamību kā tādu.
Tas tiesas procesu pārvērš farsā. Tad tiesas process kļūst bezjēdzīgs no A līdz Z. Jo daļai sabiedrìbas tas grauj ticību taisnīgumam. Taisnīgai Valstij. Valstij kā tādai. Sabiedrībai nekas nevar būt traģiskāks kā šaubas.

Mazai atkāpei.
Tiesas jau nerada tiesu pēc, tiesas nerada Valsts. Tiesas rada Pilsoņu kopums, lai nodrošinātu sabiedrības dzīvi pēc vienādiem noteikumiem/likumiem. Tiesu spriež tikai tad, lai nodrošinātu tiesisko kārtību, novērstu kaitējumu un tā sekas. Kā teik, lai nodrošinātu to, ka mēs visi dzīvojam pēc vienādiem noteikumiem un tas ir tikai un vienīgi taisnīgi / taisnīga Valsts.
TAISNĪGUMS - kuru nodrošina taisnīga Valsts ar Taisnīgas tiesas palīdzību ir viens no Valsts pamatelementiem.

Atbildēt

Nja

26.04.2020. 23:02

Ja tie nebūtu kartejie lapsas izdomajumi, tad autors nebaidītos parakstīties.

Atbildēt

eu!

26.04.2020. 21:50

nozagt nozagto

Atbildēt

ES

26.04.2020. 21:04

Ja tā visa ir patiesība, tad rodas jautājums - PIE KĀ VAR MEKLĒT TAISNĪBU UN TĀLĀKU DARBĪBU???? kur???? Un tad atkal ir jāsecina - šī valsts smird pa gabalu, šī valsts ir sapuvusi no pašas augšas. Kas te ko var labot. Kas ies pret Maizīti, Kas ies pret Jurisutas ir pret Bordānu? Tādu te nemaz nevar būt Roku dzelžus uzliek citās valstīs, ne Latvijā.

Atbildēt

formula

26.04.2020. 18:17

Nekā personīgi ķengājās par savām sadomātām,vai pasūtījuma "problēmām" . Pretīgi purni un pretīgi,kas šos rausta. Par Meroni tēmu- ne vārda.Vai tiešām piedalās valsts nozagšanā ?

Atbildēt

Latvijas žurnālistu cunfte

26.04.2020. 15:33

»

valsts policijas mahinatori

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas...


Ko jūs muldat, tas taču var notikt tikai Krievijā, ne Latvijā. Palasiet taču mūsu rakstus Delfi un Tvnet, paklausieties LTV Panorāmu! Kļūsiet gudrāks! Jūs laikam arī esat Kremļa aģents, ja stāstāt tādus absurdumus. Nekas, VDD un Maizīša kantoris visu par jums noskaidros!

Atbildēt

valsts policijas mahinatori

26.04.2020. 14:32

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palīdzēt diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja kas pirms gada pameta cietumu un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus. Cietumā sēž tuvu pie obšcaka kases. Un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, palidz organizet pieradijumu iznīcināšanu un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu savus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lēmuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem

Atbildēt

Traktors

26.04.2020. 14:10

»

Izlasi

kalendārā, cik cilvēku Latvijā ir , kuriem dots vārds Gerhards


Kurā kalendārā var redzēt cik cilvēki kādā vārda nosaukti? Laikam jau tiešām uzminēju...

Atbildēt

Traktors

26.04.2020. 14:08

»

Pagaidi

Ja es esmu Gerhards,tad tu esi Drjunja ,jeb kàds cits


Tiešām, uzminēju? Nav svarīgi kā tevi sauc. Ja reiz tu esi analfabēts, kurš nav spējis iemācīties vispār nevienu valodu, tad svarīgi, lai tu arī pats to apzinies.

Atbildēt

kurs un kad

26.04.2020. 14:06

tiks saukts pie kr atb par epastu zaadziibu ?

2018. gadā klajā nāca pirmie dokumenti - KLAJAA NAACA !

Atbildēt

Mehanizators

26.04.2020. 14:02

»

mašīnists

Publiskā telpa nav jāpiesārņo ar kliedzošiem, bļaujošiem vai vēl kādiem tur faktiem kas kādam šķiet kā noziegumi. Ja jau ir tāda vēlme kaut ko uzskatīt par noziegumu, tam laikam ir domāta iesniegumu rakstīšana tiem pašiem dienestiem. Teiksim, kādam pilsonim AL šķiet, ka cits pilsonis, teiksim RM, ir...


Vai TV sižeti par ceļojošo koģenerācijas konteineri, kas tika pieslēgts dažādas vietās un ar Sadales tīklu parakstītiem PN aktiem kvalificējas OIK saņemšanai; Martinsona projekts Rīgas Enerģija, kurš tika nodots ekspluatācijā un uz papīra jau “ražoja zaļo elektrību”, vēl pirms tika uzstādītas turbīnas; Rīgas satiksmes nano ūdens pirkumi 800K EUR vērtībā utt.

Vai, jūsuprāt, tas arī ir tikai melnais PR un publiskās telpas piesārņošana? Un vēl daudzas citas lietas, kuras žurnālisti ir spējuši atklāt, bet daudzie dienesti – nē, un joprojām neko nespēj izdarīt.

Par OIK jau visi ministri, ieskaitot pat Ašeradenu 2018.gadā, ir izteikušies, ka tā ir pretlikumīga shēma, bet visa tauta joprojām ir spiesta pārmaksāt. A. Zakatistovs kaut kādā nesenā video plātījās, ka esot sagrauti tur 3 vai 4 karteļi, būvniekus un medikamentu lieltirgotavas ieskaitot (te gan par publiskās telpas pieķēzīšanu varētu Jums piekrist). Vai kādam no lielajiem būvniekiem būtu problēmas ar dalību konkursos? Ir kādas pozitīvas pārmaiņas medicīnas preču tirgū?

Saprotu, ka aizstāviet dienestus? Labi, variet, lūdzu, īsumā uzskaitīt, ko pēdējo gadu laikā (vai jebkad vispār) ir paveikuši piemēram SAB un VDD? Vai kuras pasūtījuma slepkavības VP ir atklājusi pēdējo XX gadu laikā? Nu ne sūda! Ja jau pat kontrabandas cigarešu tirgotājus nav spējīgi Centrāltirgū izmēst.

Atbildēt

HA!

26.04.2020. 14:01

JKP taču par varu cenšas Jurisu atbalstīt par Latvijas Ģenerālprokuroru.

Atbildēt

Latvijas žurnālistu cunfte

26.04.2020. 13:49

Par naudu atmazgāsim baltus un pūkainus, protams, pieķerot, ka Kremlis diskreditē valsts augstākās amatpersonas. Šajā krīzes laikā lieka naudiņa noderēs, bet raksti par sociālo atstumtību Latvijā, protams, ir tikai Kremļa viltus ziņas.

Atbildēt

tātad

26.04.2020. 13:33

Pirmkārt, kas apliecina, ka visi e-pasti ir īsti?
Otrkārt, visi e-pasti ir formā - viņš rakstīja, ka viņa teikusi, ka viņai teicis, ka apspriedīšsot ar...
Un visbeidzot, afēra ir tikai pasūtījuma skribentu galvās, jo akciju obligātā atpirkuma cena VIENMĒR IR AUGSTĀKA par tirgus cenu un nav neviena paša gadījuma, kad tā būtu bijusi zemāka!

Atbildēt

Ja vēl pieskaita dzīvnieku E. Levitu,

26.04.2020. 13:23

»

Aha!

VDD troļļi tikai maina lamājamos bez koncepcijas un tas viņus atmasko. Visvairsk viņiem nepatīk DDD meitenes baltajās zeķbiksēs


kas genocīda pastiprināšanai ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu, nozagtas valsts korporācijas tēls ar pērkamo partokrātiju un medijiem ir redzams pilnībā.

Atbildēt

čempioni

26.04.2020. 13:08

ZZS valdibas stiķis jau labi aizgāja... nu ko tad te tagad to asti var trenkat

Atbildēt

Aha!

26.04.2020. 13:07

»

par viedokļiem

jā, palasot viedokļus, var droši teikt, ka Latvijas troļļi (iespējams drošības dienests) - tāpat kā visur citur pasaulē ir noderīgi idioti, kuri var piesmiet, padarīt par izsmiekla vērtu jebkuru faktu


VDD troļļi tikai maina lamājamos bez koncepcijas un tas viņus atmasko. Visvairsk viņiem nepatīk DDD meitenes baltajās zeķbiksēs.

Atbildēt

Ko tad ieraugām?

26.04.2020. 13:05

Prokurors Juriss, kas uztur apsūdzības Lembergam kopā ar Kalnmeojeru un pieskaitot Meroni ir viena organizēta noziedznieku banda.

Atbildēt

Jānis Maizīte (Satversmes apsardzības birojs)

26.04.2020. 12:53

Pateikšu Edgaram Pinkevičam, ar vienu orientāciju kopīgajam ārlietu čomam, lai vēl pabļaustās par Kremļa feiku ziņām, tad aitas noticēs, ka arī šī ziņa ir feiks. Vēl vismaz 10 ļimakus izdalīt stāstiem par ļauno Kremli un Ķīnas KP, lai aitas lasa un barojas, un neaizdomājas, ka tas viss ir uzmanības novēršanai. Mēs atdarinām Kremli, bet aitas to taču nenojauš.

Atbildēt

Ha

26.04.2020. 12:49

Nu tas ir jautājums tiesiskuma partijai ar Bordanu priekšgalā. Ka tad tur ir savējo tiesiskums un svešo tiesiskums.

Atbildēt

par viedokļiem

26.04.2020. 12:23

»

paldies par rakstu, bet ...

paldies par rakstu, tas viss jau bija zināms. bet ... kur ir žurnālista drosme pateikt galveno? Proti, parādīt krievijas, asv un Eiropas interešu pretstāvēšanu "Ventspils Naftas" prihvatizācijas lietā un parādīt - kura persona, institūcija pārstāvēja Krievijas, asv vai Eiropas intereses ("vitol" saistība...


jā, palasot viedokļus, var droši teikt, ka Latvijas troļļi (iespējams drošības dienests) - tāpat kā visur citur pasaulē ir noderīgi idioti, kuri var piesmiet, padarīt par izsmiekla vērtu jebkuru faktu. ...

Atbildēt

mašīnists

26.04.2020. 11:52

»

Mehanizators

Nevajag piefantazēt to ko neesmu rakstījis. Neko par melno PR, vai to, ka būtu jāpārbauda tagad visi raksti un sižeti es neteicu. Tas ko teicu, kad publiskā telpā parādās fakti, kas kliedzoši liecina par iespējamiem noziegumiem, tad dienesti šos faktus pacietīgi ignorē.. Līdz kāds no aizokeāna draugiem...


Publiskā telpa nav jāpiesārņo ar kliedzošiem, bļaujošiem vai vēl kādiem tur faktiem kas kādam šķiet kā noziegumi. Ja jau ir tāda vēlme kaut ko uzskatīt par noziegumu, tam laikam ir domāta iesniegumu rakstīšana tiem pašiem dienestiem. Teiksim, kādam pilsonim AL šķiet, ka cits pilsonis, teiksim RM, ir viņu 'apkrāmējis'. Juristiem tiek pasūtīts iesniegums un viņš tiek parakstīts un iesniegts dienestos. Ja šis pasūtītajs iesniegums nekur citur kā tevis nosauktajos melnā PR veidojumos anonīmi neparādās, nekas cits kā melnais PR tas arī nav un muļķīgi gaidīt, ka kāds tam nopietni pievērsīs uzmanību.

Kas attiecas uz ASV oficiālas iestādes paziņojumu par kuru notiek pārbaude, tad tas ir nevis anonīms, nesaprotamas izcelsmes 'kliedziens' publiskajā telpā, bet oficiālas iestādes dokuments ko parakstījusi šīs iestādes amatpersona un kura nes atbildību par saturu ar parakstu.

Atbildēt

Traktors

26.04.2020. 11:44

»

Pagaidi

lidz Zviedrijas Tiesa uz tiesas sola vilks atbildétàjus...


Gerhard, tu arī komentē? Neraksti tik gudri, tavs stils, kad teikto var lasīt no jebkura gala bet jēga nemainās, tevi nodod.

Atbildēt

Mazàk vajag cirst

26.04.2020. 11:40

»

atbilde viedoklim "Pagaidi"

Nevajaga šeit rakstīt muļķības. jautājums bija - vai Kažociņš, SAB ir pārtāvējis un aizstāvējis Latvijas intereses? Tas ir galvenais visā šajā jezgā, jo atbilde skaidri parādīs kurā lielvaras "di ... sā" mēs lienam, aizmirstot savu piederību Eiropai


LV Kartelis nevar ietekmét Zviedrijas Tiesu. Tàpéc
iztiesàti tiks visi naudas mazgàtàji .
Komisarj ,Tu nebüsi tas ,kurs manu komentàru cenzés!
Understand? Tu lien tüplï Kartelim vienatné ,bet nevis més .Tà ir atskiriba tovarisc !

Atbildēt

atbilde viedoklim "Pagaidi"

26.04.2020. 11:23

»

Pagaidi

lidz Zviedrijas Tiesa uz tiesas sola vilks atbildétàjus...


Nevajaga šeit rakstīt muļķības. jautājums bija - vai Kažociņš, SAB ir pārtāvējis un aizstāvējis Latvijas intereses? Tas ir galvenais visā šajā jezgā, jo atbilde skaidri parādīs kurā lielvaras "di ... sā" mēs lienam, aizmirstot savu piederību Eiropai.

Atbildēt

Pagaidi

26.04.2020. 11:06

»

paldies par rakstu, bet ...

paldies par rakstu, tas viss jau bija zināms. bet ... kur ir žurnālista drosme pateikt galveno? Proti, parādīt krievijas, asv un Eiropas interešu pretstāvēšanu "Ventspils Naftas" prihvatizācijas lietā un parādīt - kura persona, institūcija pārstāvēja Krievijas, asv vai Eiropas intereses ("vitol" saistība...


lidz Zviedrijas Tiesa uz tiesas sola vilks atbildétàjus :
Swedbank meitas bankas LV bàlelinus. Uz Zviedrijas Tiesu brauks kankarins ,kucis no Limbaziem,kà ari citi sïkie garini un putnins ,bet bilete ir tikai vienà virzienà .Kucis paliks cietuma kamerà ,
màcities anglu valodu .Krievijas oligarhs mazgàja naudu,bet LV ministri blakus anonéja.

Atbildēt

Mehanizators

26.04.2020. 10:57

»

mašīnists

Tev gan viss vienkārši - pasūti konkurentu vai oponentu kādā no tevis minētajiem melnā PR kantoriem un dienesti un izmeklēšanas iestādes metīsies viņiem virsū atņirgtiem zobiem. Tas tiešām pārāk elementāri. Un paliek vēl jautājums, kad tad iestādēm nodarboties ar reālām, citiem vajadzīgām lietām, par...


Nevajag piefantazēt to ko neesmu rakstījis. Neko par melno PR, vai to, ka būtu jāpārbauda tagad visi raksti un sižeti es neteicu. Tas ko teicu, kad publiskā telpā parādās fakti, kas kliedzoši liecina par iespējamiem noziegumiem, tad dienesti šos faktus pacietīgi ignorē.. Līdz kāds no aizokeāna draugiem parāda ar pirkstu - ka jums te čali ir piedirsts.. Kā tas jau bija ar Pētersones-Godmanes kundzi.

Un lūk, arī svaigāks piemērs:
“Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis pārbaudi par ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) paziņojumu, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") it kā ietekmējis un korumpējis amatpersonas, aģentūrai LETA apstiprināja birojā.”

Atbildēt

paldies par rakstu, bet ...

26.04.2020. 10:49

paldies par rakstu, tas viss jau bija zināms. bet ... kur ir žurnālista drosme pateikt galveno? Proti, parādīt krievijas, asv un Eiropas interešu pretstāvēšanu "Ventspils Naftas" prihvatizācijas lietā un parādīt - kura persona, institūcija pārstāvēja Krievijas, asv vai Eiropas intereses ("vitol" saistība ar krieviju, ar ...asv un ar netīriem darījumiem: Oil-for-Food Programme (1995-2003)) . Te ir gan jāpiebilst, ka Eiropas intereses būtībā gandrīz netika pārstāvētas. Tātad, lūdzu (!), parādiet, ko ir īstenībā pārstāvējuši, aizstāvējuši Latvijas cilvēki, institūcijas darījumā ar Ventspils naftas akcijām. Sevišķi interesanti ir uzzināt vai šajā notikumā "Satversmes Aizsardzības Birojs" pārstāvēja, aizstāvēja Latvijas tautas intereses?

Atbildēt

mašīnists

26.04.2020. 10:10

»

Mehanizators

Tikai neviena izmeklēšanas iestāde te neko nemeklēs un nevērtēs! Tāpat kā pēc neskaitāmām citām Pietiek.com publikācijām, "De facto" un "Nekā personīga" sižetiem – pēc savas iniciatīvas neviens dienests neko nedarīs...


Tev gan viss vienkārši - pasūti konkurentu vai oponentu kādā no tevis minētajiem melnā PR kantoriem un dienesti un izmeklēšanas iestādes metīsies viņiem virsū atņirgtiem zobiem. Tas tiešām pārāk elementāri. Un paliek vēl jautājums, kad tad iestādēm nodarboties ar reālām, citiem vajadzīgām lietām, par kurām nav melnā PR?

Atbildēt

millers

26.04.2020. 10:01

vai nevienam negribas nemt plinti?

Atbildēt

Kalnaméris,Maizitis un Raitis

26.04.2020. 09:43

ir Kartelis ,kurs balstàs uz tris valu muguràm.
Viss atkarigs no tà ,cik àtri nelaikis Grütups atsütis bileti uz gala staciju Elles Vàrti .

Atbildēt

žanis

26.04.2020. 09:41

Nu īsta mauku māja nevis valsts, Kukuļņemšanā prokurori pārspļauj deputātus, Vai nav malači?

Atbildēt

Mehanizators

26.04.2020. 09:21

Tikai neviena izmeklēšanas iestāde te neko nemeklēs un nevērtēs! Tāpat kā pēc neskaitāmām citām Pietiek.com publikācijām, "De facto" un "Nekā personīga" sižetiem – pēc savas iniciatīvas neviens dienests neko nedarīs.

Ja nu vienīgi, pēc kādiem 10 gadiem tas tiks pieminēts kādas ASV iestādes ziņojumā, tad gan vietējie specdienesti un korupcijas apkarotāji sakustēsies un rosinās lietas, pārbaudes par 10-20 un vairāk gadus veciem faktiem, kas pēkšņi tiem ir tapušu atklāti no sabiedrotajiem, bet norisinājušies tepat, degungala priekšā.

Kas kopīgs VVD, VDD, PVD un SAB? – katrs dara savu, bet trīs burtu kombinācija vien sanāk!

Atbildēt

Pēteris

26.04.2020. 09:10

Jurisveidīgo un Alpu zemes miroņu liktenis Ķīnā: betona siena, lielkalibra ložmetējs, olu kultenis, bedre nezināma. Un lieta atrisināta. Pārējiem viela pārdomām!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...