Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

08.04.2018. 01:55

Izskatās, ka
nekvalificēts darbinieks
pamanījis un izvēlējies
likuma pantu,

BET

nezina, ka
citur likumā noteikts,
ka šo pantu
drīkst pielietot
tikai ļoti īpašos gadījumos.

Atbildēt

interesanti

07.04.2018. 16:03

»

Rasma Draška

VARAM pamato ar "Fizisko personu datu aizsardzības likumu


Nu, rau - izrādās, ka nemaz tik nepārvarami grūti nebija (t.sk. savākties normālai, elementāri cilvēciskai un taml. konstruktīvai diskusijai), va' ne? ;)

Tādā gadījumā - ejam tālāk (nu, vismaz kaut vai varam pamēģināt aizurķēties līdz šķietamās "problēmas" elementāram risinājumam): t.i. PIRMS atļauties izbļaustīt publiskajā telpā (!!!) savu privāto NEkompetenci, būtu visnotaļ lietderīgi apgūt pilnīgi pareizi norādītā "Fizisko personu datu aizsardzības likuma" (FPDAL) attiecīgos nosacījumus.

(Konkrētajā gadījumā - skat. FPDAL aktuālās definīcijas, t.sk. sākot ar 2. panta 1) – 4), 8) un 10) punktiem, turpinot ar 7. panta 1) punktu, kā arī 10. panta (1) daļu, 11. panta 1) punktu u.t.t., u.t.j.pr. attiecīgajā aspektā. Jo, saskaņā ar Likumu – lai pilnīgi LIKUMĪGI varētu pašvaldību "masmē.dītājos" [cita starpā - tieši tāpat kā jebkurā citā publiski tiražētā "makulatūrā" / "audiovizuālajā" formātā] publiskot jubileju, kāzu, kristību u.c. apsveikumus, kā arī sēru vēstis un taml. personīgi attiecinātus paziņojumus [cita starpā - tieši tāpat kā jebkādus "portretējumus" / sporta reportāžas / ražošanas aprakstus / sabiedriskās norises u.c. "personjūtīgu" informāciju], norādot tajos konkrētus vārdus / uzvārdus u.c. personu datus – ir nepieciešams (galvenokārt, absolūtajā vairākumā) TIKAI un VIENĪGI saņemt attiecīgo personas datu subjektu / pilnvaroto personu piekrišanu. "Tik vien tā darba!...", kā ir sacīts.)

Un tas attiecas ne tikai uz publiskajiem bezjēgas klaigātājiem, bet arī uz tiem pie pašvaldoņu siles trekni rijošajiem / uz nodokļu maksātāju rēķina truli parazitējošajiem "lokālpolitiķiem" / izpildfunkcionāriem, kas nejēdz vai pat apzināti nevēlas pienācīgi pilnvērtīgi zināt un konsekventi respektēt Likumu - tā vietā atļaujoties čakarēt "savā" administratīvajā teritorijā dzīvojošos cilvēkus.

--------------
--------------

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

Atbildēt

Rasma Draška

07.04.2018. 13:15

Te info:http: //jauns.lv/raksts/zinas/270298-jauna-prasiba-draud-sods-ja-publiski-suminas-jubilarus-jaundzimusos-un-laulatos

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 12:11

»

jā, kampšana iet uz urrā

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija


Tautas partija ir grūti iznīcināma nezāle, redz, kā Kučinskis tās vietā izlīdis ārā. Bijušais Andra Šķēles rokaspuisis, kurš korupcijas un valsts nozagšanas rebes pārzin ne sliktāk par mākoņtēvu.

Pret šo korumpēto režīmu, kas ap sevi ir radījis acīmredzamu nesodāmības sistēmu, ir jāvāc faktus un pierādījumus, ko jāsūta uz EK un ANO. Pie starptautiskās sabiedrības ir noteikti jāvēršās, lai pret Kučinska režīmu tiktu noteiktas sankcijas. Latviešu tautai nav jāsēž rokas klēpītī salikušai un jāpacieš, kā trekni tēviņi nospiež to uz ceļiem.

Atbildēt

jā, kampšana iet uz urrā

07.04.2018. 10:16

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija.

Atbildēt

interesanti

07.04.2018. 10:05

»

KONKRĒTI

kas tu esi par sūdu, ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus


Kas tu esi par nožēlojami analfabētisku lumpeni, ja tev rēgojas "ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus ???", un kas tu esi par tik gļēvu siles cūklopa sūdu, ja pat baidies atbildēt uz elementāru jautājumu, kurš interesē jebkuru normālu cilvēku?

Ja tu vēlies būt spējīgs gana konstruktīvi (t.sk. elementāri cilvēcīgi, atbilstoši argumentēti un taml. sakarīgi) diskutēt, nevis atļauties publiski demonstrēt savu bezcerīgo aprobežotību, tad:

1. pacenties tomēr apgūt dzimtās (?) valodas zināšanas / lietojumu vismaz palīgskolas līmenī;

2. pacenties apgūt aktuālajai tēmai atbilstošo normatīvo reglamentāciju vismaz "pa diagonāli";

3. pacenties publiski "neizgāzties kā veca sēta", riskējot savu intelektuālo, kā arī profesionālo u.c. attiecīgi saistīto "NEkondīciju" aizstāt ar truli cūklopisku rukšķēšanu un taml. NEadekvātu izpildīšanos absolūti NEtēmā.Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Atbildēt

savulaik lasīju, ka

07.04.2018. 09:50

»

Pēteris

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka


viens valdnieks esot AIZLIEDZIS dabas apdalītus eksemplārus iecelt par priekšniekiem, pamatojot ar to, ka tādi instinktīvi atriebjas visiem, kuri nav tādi kā viņi.
Te, laikam, ir tas gadījums.

Atbildēt

KONKRĒTI

07.04.2018. 09:09

»

interesanti

KONKRĒTI kuros likumos vai "apsurdos lēmumos" tas viss ir noteikts


kas tu esi par sūdu, ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus ???

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 08:48

Nodevēja Kučinska režīms agonē. Skaidrs, ka amatu aprakstos ir nelikumīgas lietas, kuras jāslēpj no plašākas sabiedrības. Valdošais režīms ir latviešu tautu ir pilnībā nolicis uz ceļiem. Vai tad tiešām Eiropā neko par šo korupcijas midzeni nezin?

Jāraksta ar konkrētiem pierādījumiem un faktiem uz ES, EK, ANO, lai pret Kučinska valdību un tās līdzskrējējiem tiktu beidzot ieviestas starptautiskās sankcijas. Korumpantu īstenotā varas sagrābšana nevar turpināties bezgalīgi!!

Atbildēt

Rasma Draška

06.04.2018. 20:40

Latvijā pieņem pilnīgi apsurdus lēmumus, piemēram, novadu avīzēs vairs nedrīkstēs publicēt jubilāru vārdus. Tas ir šausmīgi, jo vecos cilvēkus jau tā neviens no novada neapmeklē, bet vismaz viņi saņēma publisku apsveikumu un viņus kāds atcerējās. Es zinu daudzus cilvēkus, kas gaidīja avīzi, jo tur redzēja savu vārdu un apaļu gadskaitli ar ko lepojās - mani atceras! Tagad cilvēks padarīts par apaļu nulli, bezvarda lopu, ko pat vārdā nosaukt nedrīkst. Tas atņem lauku vecīšiem vienigo prieku un saikni ar pasauli

Atbildēt

Meiča labi paēdusi,

06.04.2018. 18:18

dūšīga,neies jau atklāt neēdušiem algas apmēru...kur nu vēl darba aprakstu!

Atbildēt

š

06.04.2018. 15:46

Par Latvijas datu aizsardzības neseno dedzību ir sakāmvārds: iemāci muļķim Dievu lūgt, viņš pieri pret grīdu pārsitīs. Arī "Mērnieku laikos" ir pilns ar šīs te brūnaces prototipiem...

Atbildēt

Personas dati

06.04.2018. 15:42

Ir izveidojusies ļoti bīstama, Latvijas uzņēmumu pastāvēšanu apdraudoša, institūcija DVI.Tā vietā, lai veiktu izskaidrošanas darbu, tās darbinieki staigā apkārt un visus baida ar nesamērīgiem sodiem. Paredzētais sodu iekasēšanas plāns- 460000, apmērā jau paredzēts budžetā!?. Tas nepieciešams !? Jauno štata vietu apmaksai. Vēl vesels bars “ datu aizsardzības speciālistu” un virkne advokātu kantori dara to pašu un kāš nenormālas naudas no uzņēmējiem par falšiem pakalpojumiem. Diemžēl, pat lieli uzņēmumi sabaidīti tā, ka maksā baram nejēgu un nemaz neprotestē. Tiek realizēti neadekvāti pasākumi un , tikai tāpēc, lai blakus maksātnespējas administratoriem, izveidotu vēl vienu merkantilu, bezjēdzīgu,ierēdņu un pseidospeciālistu mafiju. Kāpēc klusē uzņēmēju organizācijas?
Dieva dusmu bail nav nemaz?

Atbildēt

hi-hi

06.04.2018. 15:39

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Aldziņa jau viņam tāda knapa, nav jau ko skaust, atrada sev naudīgu dāmu ar glaunu autiņu un biezu maciņu, kad vēl, ja ne tagad, kā katrs prot tā izdzīvo, kā saka neskati vīru pēc cepures!

Atbildēt

interesanti

06.04.2018. 12:21

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Interesanti, kādi tad ir tāda drošības pārvaldnieka pienākumi, kuru, vai kā drošību viņš pārvalda, vai nav atkal, kāds uzpūsts un nevajadzīgs amats uz nodokļu maksātāju pleciem?

Atbildēt

Laura

06.04.2018. 11:56

»

Ha ha

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis


Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes?

Atbildēt

Māris

06.04.2018. 09:35

Manuprāt, videoreģistratoru reģistrēšanai ar tiesas lēmumu ir pienācis gals- tie vairs nav jāreģistrē- Datu inspekcija atkal ir peļķē ar savu "gudrību"! :)

Atbildēt

Ha ha

06.04.2018. 07:23

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis...
Ha Ha Ha Ha Ha

Atbildēt

dgdg

06.04.2018. 06:48

Viņi jau paši nezina ko dara kāds vēl apraksts Nezin ko tur varētu sarakstīt un bail ka kāds tās muļķības neizlasa

Atbildēt

MI

05.04.2018. 23:55

Uz pasaules nav nekā trakāka, kā, ja Valsts amatpersonas rīkojas pēc savas subjektīvās (slimās, neizglītotās, revolucionārās, slinkās, utt) pārliecības. Bet ne pēc likuma.
Tā ir māte un tēvs anarhija kopā un vienā lsikā. Anarhijā neviens nevar būt drošs par savu dzīvību, savām tiesībām.
Slepens amata apraksts ir alternatīvās jurisprudences produkts. Bet Valsts pārvaldē nav pieļaujama alternatīvā jurisprudence. Šādas darbības ir nekavējoši un stingri sodāmas.
Un tātad. Amata apraksts izriet/atvasinās no likuma (uz kura pamata izveidota institūcija), no likuma izrietošajiem MK noteikumiem.
No publiska, atklāta likuma nevar atvasināties slepens amata apraksts.
Amatpersonas nedrīkst Likumu paplašināt.
Amata apraksts vispār ir bezpersonisks amata pienākumu/uzdevumu uzskaitījums (no likumā noteiktajiem uzdevumiem. Katram amatam daļa no tā. Mērķis, lai amatpersonas zinātu amata atbildības, robežas un nepārkāptu tās).
Amata pienākumi nepakārtojas personai.
Pēc būtības (gandrīz) visā Valsts pārvaldē varētu pieņemt vienotu amatu aprakstu vienādām amata grupām, piemēram:
Iestādes civiltiesību departamenta vadītājs,
Iestādes publisko tiesību departaments vadītājs,
Iestādes iepirkumu departamenta jurists, utt.
Jā, Valstī ir slepenas lietas, tai skaitā slepeni amatu apraksti, bet tas veidojas pa visam savādāk un šis gadījums nebūs un nevar būt no tiem.
Strīdus gadījumā jebkurai personai ir jābūt iespējai saņemt amatpersonas amata aprakstu, lai saprastu vai šī persona darbojas amata ietvaros vai nē.
Es visā šajā nesaprotu tikai vienu.
Saprotu dumju cilvēku, kurš kaut kādu iemeslu dēļ ir nonācis ne tur kur drīkst. Bet nesaprotu kā augstākstāvošie var pieļaut šādu situāciju. Vai viņiem tiešām ir vienalga kādu ēnu uz viņiem met šādas personas? Vai nu arī viņi ar visu savu padomnieku brandžu nav ne pa mata tiesu gudrāki?

Atbildēt

Pēteris

05.04.2018. 21:45

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka?

Atbildēt

Vietējais

05.04.2018. 18:22

Lieliski strādājam. Respect Pietiek! Man patīk.

Atbildēt

Nja

05.04.2018. 18:08

A kas ir noslepenojis šī raksta autoru un kāpēc?

Atbildēt

Čangalis Rasnačs iedos

05.04.2018. 17:55

Avdejanova jau ir pieprasījusi iestādei vēl 15 jaunus darbiniekus papildus tajā jau esošajiem 25, savukārt iestādi pārraugošā Tieslietu ministrija ierēķinājusi valsts budžetā vairāk nekā 460 tūkstošus eiro, ko nākamgad uzņēmumiem varētu aprēķināt sodos par datu aizsardzības pārkāpumiem.

Atbildēt

Pilsonis

05.04.2018. 16:54

Patiesībā būtu jāuzdod jautājums, kāpēc nacionālam ministram jāieliek valstiski svarīgos amatos personas ar īpatnēju izpratni par tiesiskumu? Šitā madāma laikam bija tā, kas jau uztaisīja savam kantorim neglītu barotavu ar auto videoreģistratoriem, jo videokameras apstrādājot personu datus, tāpēc esot jāreģistrē kā datu apstrādes sistēmas. Kāpēc tad neliek reģistrēt mobilos tālruņus un visiem pilsoņiem bez izņēmuma? Tiem taču arī ir videokamera! Ierēdņu alkatība un kampšana šajā kantorī iet uz urrā, laikam jau pateicoties augsta ranga piesegam no "varas orgāniem". Izskatās, ka nacionāļi paši savai partijai rok kapu ar kadru politiku, dodot vaļu provokatoriem amatos, kas ar savu acīmredzami pārspīlēto rīcību padara Latvijas valsti par izsmieklu saviedrībai un grauj pilsoņi ticību godīgai valsts pārvaldei.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...