Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

08.04.2018. 01:55

Izskatās, ka
nekvalificēts darbinieks
pamanījis un izvēlējies
likuma pantu,

BET

nezina, ka
citur likumā noteikts,
ka šo pantu
drīkst pielietot
tikai ļoti īpašos gadījumos.

Atbildēt

Rasma Draška

07.04.2018. 13:15

Te info:http: //jauns.lv/raksts/zinas/270298-jauna-prasiba-draud-sods-ja-publiski-suminas-jubilarus-jaundzimusos-un-laulatos

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 12:11

»

jā, kampšana iet uz urrā

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija


Tautas partija ir grūti iznīcināma nezāle, redz, kā Kučinskis tās vietā izlīdis ārā. Bijušais Andra Šķēles rokaspuisis, kurš korupcijas un valsts nozagšanas rebes pārzin ne sliktāk par mākoņtēvu.

Pret šo korumpēto režīmu, kas ap sevi ir radījis acīmredzamu nesodāmības sistēmu, ir jāvāc faktus un pierādījumus, ko jāsūta uz EK un ANO. Pie starptautiskās sabiedrības ir noteikti jāvēršās, lai pret Kučinska režīmu tiktu noteiktas sankcijas. Latviešu tautai nav jāsēž rokas klēpītī salikušai un jāpacieš, kā trekni tēviņi nospiež to uz ceļiem.

Atbildēt

jā, kampšana iet uz urrā

07.04.2018. 10:16

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija.

Atbildēt

interesanti

07.04.2018. 10:05

»

KONKRĒTI

kas tu esi par sūdu, ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus


Kas tu esi par nožēlojami analfabētisku lumpeni, ja tev rēgojas "ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus ???", un kas tu esi par tik gļēvu siles cūklopa sūdu, ja pat baidies atbildēt uz elementāru jautājumu, kurš interesē jebkuru normālu cilvēku?

Ja tu vēlies būt spējīgs gana konstruktīvi (t.sk. elementāri cilvēcīgi, atbilstoši argumentēti un taml. sakarīgi) diskutēt, nevis atļauties publiski demonstrēt savu bezcerīgo aprobežotību, tad:

1. pacenties tomēr apgūt dzimtās (?) valodas zināšanas / lietojumu vismaz palīgskolas līmenī;

2. pacenties apgūt aktuālajai tēmai atbilstošo normatīvo reglamentāciju vismaz "pa diagonāli";

3. pacenties publiski "neizgāzties kā veca sēta", riskējot savu intelektuālo, kā arī profesionālo u.c. attiecīgi saistīto "NEkondīciju" aizstāt ar truli cūklopisku rukšķēšanu un taml. NEadekvātu izpildīšanos absolūti NEtēmā.Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Atbildēt

savulaik lasīju, ka

07.04.2018. 09:50

»

Pēteris

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka


viens valdnieks esot AIZLIEDZIS dabas apdalītus eksemplārus iecelt par priekšniekiem, pamatojot ar to, ka tādi instinktīvi atriebjas visiem, kuri nav tādi kā viņi.
Te, laikam, ir tas gadījums.

Atbildēt

KONKRĒTI

07.04.2018. 09:09

»

interesanti

KONKRĒTI kuros likumos vai "apsurdos lēmumos" tas viss ir noteikts


kas tu esi par sūdu, ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus ???

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 08:48

Nodevēja Kučinska režīms agonē. Skaidrs, ka amatu aprakstos ir nelikumīgas lietas, kuras jāslēpj no plašākas sabiedrības. Valdošais režīms ir latviešu tautu ir pilnībā nolicis uz ceļiem. Vai tad tiešām Eiropā neko par šo korupcijas midzeni nezin?

Jāraksta ar konkrētiem pierādījumiem un faktiem uz ES, EK, ANO, lai pret Kučinska valdību un tās līdzskrējējiem tiktu beidzot ieviestas starptautiskās sankcijas. Korumpantu īstenotā varas sagrābšana nevar turpināties bezgalīgi!!

Atbildēt

Rasma Draška

06.04.2018. 20:40

Latvijā pieņem pilnīgi apsurdus lēmumus, piemēram, novadu avīzēs vairs nedrīkstēs publicēt jubilāru vārdus. Tas ir šausmīgi, jo vecos cilvēkus jau tā neviens no novada neapmeklē, bet vismaz viņi saņēma publisku apsveikumu un viņus kāds atcerējās. Es zinu daudzus cilvēkus, kas gaidīja avīzi, jo tur redzēja savu vārdu un apaļu gadskaitli ar ko lepojās - mani atceras! Tagad cilvēks padarīts par apaļu nulli, bezvarda lopu, ko pat vārdā nosaukt nedrīkst. Tas atņem lauku vecīšiem vienigo prieku un saikni ar pasauli

Atbildēt

Meiča labi paēdusi,

06.04.2018. 18:18

dūšīga,neies jau atklāt neēdušiem algas apmēru...kur nu vēl darba aprakstu!

Atbildēt

š

06.04.2018. 15:46

Par Latvijas datu aizsardzības neseno dedzību ir sakāmvārds: iemāci muļķim Dievu lūgt, viņš pieri pret grīdu pārsitīs. Arī "Mērnieku laikos" ir pilns ar šīs te brūnaces prototipiem...

Atbildēt

Personas dati

06.04.2018. 15:42

Ir izveidojusies ļoti bīstama, Latvijas uzņēmumu pastāvēšanu apdraudoša, institūcija DVI.Tā vietā, lai veiktu izskaidrošanas darbu, tās darbinieki staigā apkārt un visus baida ar nesamērīgiem sodiem. Paredzētais sodu iekasēšanas plāns- 460000, apmērā jau paredzēts budžetā!?. Tas nepieciešams !? Jauno štata vietu apmaksai. Vēl vesels bars “ datu aizsardzības speciālistu” un virkne advokātu kantori dara to pašu un kāš nenormālas naudas no uzņēmējiem par falšiem pakalpojumiem. Diemžēl, pat lieli uzņēmumi sabaidīti tā, ka maksā baram nejēgu un nemaz neprotestē. Tiek realizēti neadekvāti pasākumi un , tikai tāpēc, lai blakus maksātnespējas administratoriem, izveidotu vēl vienu merkantilu, bezjēdzīgu,ierēdņu un pseidospeciālistu mafiju. Kāpēc klusē uzņēmēju organizācijas?
Dieva dusmu bail nav nemaz?

Atbildēt

hi-hi

06.04.2018. 15:39

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Aldziņa jau viņam tāda knapa, nav jau ko skaust, atrada sev naudīgu dāmu ar glaunu autiņu un biezu maciņu, kad vēl, ja ne tagad, kā katrs prot tā izdzīvo, kā saka neskati vīru pēc cepures!

Atbildēt

interesanti

06.04.2018. 12:21

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Interesanti, kādi tad ir tāda drošības pārvaldnieka pienākumi, kuru, vai kā drošību viņš pārvalda, vai nav atkal, kāds uzpūsts un nevajadzīgs amats uz nodokļu maksātāju pleciem?

Atbildēt

Laura

06.04.2018. 11:56

»

Ha ha

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis


Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes?

Atbildēt

Māris

06.04.2018. 09:35

Manuprāt, videoreģistratoru reģistrēšanai ar tiesas lēmumu ir pienācis gals- tie vairs nav jāreģistrē- Datu inspekcija atkal ir peļķē ar savu "gudrību"! :)

Atbildēt

Ha ha

06.04.2018. 07:23

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis...
Ha Ha Ha Ha Ha

Atbildēt

dgdg

06.04.2018. 06:48

Viņi jau paši nezina ko dara kāds vēl apraksts Nezin ko tur varētu sarakstīt un bail ka kāds tās muļķības neizlasa

Atbildēt

MI

05.04.2018. 23:55

Uz pasaules nav nekā trakāka, kā, ja Valsts amatpersonas rīkojas pēc savas subjektīvās (slimās, neizglītotās, revolucionārās, slinkās, utt) pārliecības. Bet ne pēc likuma.
Tā ir māte un tēvs anarhija kopā un vienā lsikā. Anarhijā neviens nevar būt drošs par savu dzīvību, savām tiesībām.
Slepens amata apraksts ir alternatīvās jurisprudences produkts. Bet Valsts pārvaldē nav pieļaujama alternatīvā jurisprudence. Šādas darbības ir nekavējoši un stingri sodāmas.
Un tātad. Amata apraksts izriet/atvasinās no likuma (uz kura pamata izveidota institūcija), no likuma izrietošajiem MK noteikumiem.
No publiska, atklāta likuma nevar atvasināties slepens amata apraksts.
Amatpersonas nedrīkst Likumu paplašināt.
Amata apraksts vispār ir bezpersonisks amata pienākumu/uzdevumu uzskaitījums (no likumā noteiktajiem uzdevumiem. Katram amatam daļa no tā. Mērķis, lai amatpersonas zinātu amata atbildības, robežas un nepārkāptu tās).
Amata pienākumi nepakārtojas personai.
Pēc būtības (gandrīz) visā Valsts pārvaldē varētu pieņemt vienotu amatu aprakstu vienādām amata grupām, piemēram:
Iestādes civiltiesību departamenta vadītājs,
Iestādes publisko tiesību departaments vadītājs,
Iestādes iepirkumu departamenta jurists, utt.
Jā, Valstī ir slepenas lietas, tai skaitā slepeni amatu apraksti, bet tas veidojas pa visam savādāk un šis gadījums nebūs un nevar būt no tiem.
Strīdus gadījumā jebkurai personai ir jābūt iespējai saņemt amatpersonas amata aprakstu, lai saprastu vai šī persona darbojas amata ietvaros vai nē.
Es visā šajā nesaprotu tikai vienu.
Saprotu dumju cilvēku, kurš kaut kādu iemeslu dēļ ir nonācis ne tur kur drīkst. Bet nesaprotu kā augstākstāvošie var pieļaut šādu situāciju. Vai viņiem tiešām ir vienalga kādu ēnu uz viņiem met šādas personas? Vai nu arī viņi ar visu savu padomnieku brandžu nav ne pa mata tiesu gudrāki?

Atbildēt

Pēteris

05.04.2018. 21:45

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka?

Atbildēt

Vietējais

05.04.2018. 18:22

Lieliski strādājam. Respect Pietiek! Man patīk.

Atbildēt

Nja

05.04.2018. 18:08

A kas ir noslepenojis šī raksta autoru un kāpēc?

Atbildēt

Čangalis Rasnačs iedos

05.04.2018. 17:55

Avdejanova jau ir pieprasījusi iestādei vēl 15 jaunus darbiniekus papildus tajā jau esošajiem 25, savukārt iestādi pārraugošā Tieslietu ministrija ierēķinājusi valsts budžetā vairāk nekā 460 tūkstošus eiro, ko nākamgad uzņēmumiem varētu aprēķināt sodos par datu aizsardzības pārkāpumiem.

Atbildēt

Pilsonis

05.04.2018. 16:54

Patiesībā būtu jāuzdod jautājums, kāpēc nacionālam ministram jāieliek valstiski svarīgos amatos personas ar īpatnēju izpratni par tiesiskumu? Šitā madāma laikam bija tā, kas jau uztaisīja savam kantorim neglītu barotavu ar auto videoreģistratoriem, jo videokameras apstrādājot personu datus, tāpēc esot jāreģistrē kā datu apstrādes sistēmas. Kāpēc tad neliek reģistrēt mobilos tālruņus un visiem pilsoņiem bez izņēmuma? Tiem taču arī ir videokamera! Ierēdņu alkatība un kampšana šajā kantorī iet uz urrā, laikam jau pateicoties augsta ranga piesegam no "varas orgāniem". Izskatās, ka nacionāļi paši savai partijai rok kapu ar kadru politiku, dodot vaļu provokatoriem amatos, kas ar savu acīmredzami pārspīlēto rīcību padara Latvijas valsti par izsmieklu saviedrībai un grauj pilsoņi ticību godīgai valsts pārvaldei.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...