Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

08.04.2018. 01:55

Izskatās, ka
nekvalificēts darbinieks
pamanījis un izvēlējies
likuma pantu,

BET

nezina, ka
citur likumā noteikts,
ka šo pantu
drīkst pielietot
tikai ļoti īpašos gadījumos.

Atbildēt

Rasma Draška

07.04.2018. 13:15

Te info:http: //jauns.lv/raksts/zinas/270298-jauna-prasiba-draud-sods-ja-publiski-suminas-jubilarus-jaundzimusos-un-laulatos

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 12:11

»

jā, kampšana iet uz urrā

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija


Tautas partija ir grūti iznīcināma nezāle, redz, kā Kučinskis tās vietā izlīdis ārā. Bijušais Andra Šķēles rokaspuisis, kurš korupcijas un valsts nozagšanas rebes pārzin ne sliktāk par mākoņtēvu.

Pret šo korumpēto režīmu, kas ap sevi ir radījis acīmredzamu nesodāmības sistēmu, ir jāvāc faktus un pierādījumus, ko jāsūta uz EK un ANO. Pie starptautiskās sabiedrības ir noteikti jāvēršās, lai pret Kučinska režīmu tiktu noteiktas sankcijas. Latviešu tautai nav jāsēž rokas klēpītī salikušai un jāpacieš, kā trekni tēviņi nospiež to uz ceļiem.

Atbildēt

jā, kampšana iet uz urrā

07.04.2018. 10:16

Pēc analoģijas ar Datu valsts inspekciju un ciešā sakabē ar šo pseidospeciālistu barotni strādā ZZS politmafijas kantori – Valsts meža dienests un Zemkopības ministrija.

Atbildēt

savulaik lasīju, ka

07.04.2018. 09:50

»

Pēteris

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka


viens valdnieks esot AIZLIEDZIS dabas apdalītus eksemplārus iecelt par priekšniekiem, pamatojot ar to, ka tādi instinktīvi atriebjas visiem, kuri nav tādi kā viņi.
Te, laikam, ir tas gadījums.

Atbildēt

KONKRĒTI

07.04.2018. 09:09

»

interesanti

KONKRĒTI kuros likumos vai "apsurdos lēmumos" tas viss ir noteikts


kas tu esi par sūdu, ka te uzdodi prokurora tonī stulbus jautājumus ???

Atbildēt

Valdošās bandas agonija

07.04.2018. 08:48

Nodevēja Kučinska režīms agonē. Skaidrs, ka amatu aprakstos ir nelikumīgas lietas, kuras jāslēpj no plašākas sabiedrības. Valdošais režīms ir latviešu tautu ir pilnībā nolicis uz ceļiem. Vai tad tiešām Eiropā neko par šo korupcijas midzeni nezin?

Jāraksta ar konkrētiem pierādījumiem un faktiem uz ES, EK, ANO, lai pret Kučinska valdību un tās līdzskrējējiem tiktu beidzot ieviestas starptautiskās sankcijas. Korumpantu īstenotā varas sagrābšana nevar turpināties bezgalīgi!!

Atbildēt

Rasma Draška

06.04.2018. 20:40

Latvijā pieņem pilnīgi apsurdus lēmumus, piemēram, novadu avīzēs vairs nedrīkstēs publicēt jubilāru vārdus. Tas ir šausmīgi, jo vecos cilvēkus jau tā neviens no novada neapmeklē, bet vismaz viņi saņēma publisku apsveikumu un viņus kāds atcerējās. Es zinu daudzus cilvēkus, kas gaidīja avīzi, jo tur redzēja savu vārdu un apaļu gadskaitli ar ko lepojās - mani atceras! Tagad cilvēks padarīts par apaļu nulli, bezvarda lopu, ko pat vārdā nosaukt nedrīkst. Tas atņem lauku vecīšiem vienigo prieku un saikni ar pasauli

Atbildēt

Meiča labi paēdusi,

06.04.2018. 18:18

dūšīga,neies jau atklāt neēdušiem algas apmēru...kur nu vēl darba aprakstu!

Atbildēt

š

06.04.2018. 15:46

Par Latvijas datu aizsardzības neseno dedzību ir sakāmvārds: iemāci muļķim Dievu lūgt, viņš pieri pret grīdu pārsitīs. Arī "Mērnieku laikos" ir pilns ar šīs te brūnaces prototipiem...

Atbildēt

Personas dati

06.04.2018. 15:42

Ir izveidojusies ļoti bīstama, Latvijas uzņēmumu pastāvēšanu apdraudoša, institūcija DVI.Tā vietā, lai veiktu izskaidrošanas darbu, tās darbinieki staigā apkārt un visus baida ar nesamērīgiem sodiem. Paredzētais sodu iekasēšanas plāns- 460000, apmērā jau paredzēts budžetā!?. Tas nepieciešams !? Jauno štata vietu apmaksai. Vēl vesels bars “ datu aizsardzības speciālistu” un virkne advokātu kantori dara to pašu un kāš nenormālas naudas no uzņēmējiem par falšiem pakalpojumiem. Diemžēl, pat lieli uzņēmumi sabaidīti tā, ka maksā baram nejēgu un nemaz neprotestē. Tiek realizēti neadekvāti pasākumi un , tikai tāpēc, lai blakus maksātnespējas administratoriem, izveidotu vēl vienu merkantilu, bezjēdzīgu,ierēdņu un pseidospeciālistu mafiju. Kāpēc klusē uzņēmēju organizācijas?
Dieva dusmu bail nav nemaz?

Atbildēt

hi-hi

06.04.2018. 15:39

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Aldziņa jau viņam tāda knapa, nav jau ko skaust, atrada sev naudīgu dāmu ar glaunu autiņu un biezu maciņu, kad vēl, ja ne tagad, kā katrs prot tā izdzīvo, kā saka neskati vīru pēc cepures!

Atbildēt

interesanti

06.04.2018. 12:21

»

Laura

Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes


Interesanti, kādi tad ir tāda drošības pārvaldnieka pienākumi, kuru, vai kā drošību viņš pārvalda, vai nav atkal, kāds uzpūsts un nevajadzīgs amats uz nodokļu maksātāju pleciem?

Atbildēt

Laura

06.04.2018. 11:56

»

Ha ha

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis


Tas ir tas pats A.Novickis kurš ir Bauskas novada deputāts, kurš krāpa savu sievu un beigās notinās pie savas partijas biedrenes A.Kursītes?

Atbildēt

Māris

06.04.2018. 09:35

Manuprāt, videoreģistratoru reģistrēšanai ar tiesas lēmumu ir pienācis gals- tie vairs nav jāreģistrē- Datu inspekcija atkal ir peļķē ar savu "gudrību"! :)

Atbildēt

Ha ha

06.04.2018. 07:23

...inspekcijas „drošības pārvaldnieks” Aleksandrs Novickis...
Ha Ha Ha Ha Ha

Atbildēt

dgdg

06.04.2018. 06:48

Viņi jau paši nezina ko dara kāds vēl apraksts Nezin ko tur varētu sarakstīt un bail ka kāds tās muļķības neizlasa

Atbildēt

MI

05.04.2018. 23:55

Uz pasaules nav nekā trakāka, kā, ja Valsts amatpersonas rīkojas pēc savas subjektīvās (slimās, neizglītotās, revolucionārās, slinkās, utt) pārliecības. Bet ne pēc likuma.
Tā ir māte un tēvs anarhija kopā un vienā lsikā. Anarhijā neviens nevar būt drošs par savu dzīvību, savām tiesībām.
Slepens amata apraksts ir alternatīvās jurisprudences produkts. Bet Valsts pārvaldē nav pieļaujama alternatīvā jurisprudence. Šādas darbības ir nekavējoši un stingri sodāmas.
Un tātad. Amata apraksts izriet/atvasinās no likuma (uz kura pamata izveidota institūcija), no likuma izrietošajiem MK noteikumiem.
No publiska, atklāta likuma nevar atvasināties slepens amata apraksts.
Amatpersonas nedrīkst Likumu paplašināt.
Amata apraksts vispār ir bezpersonisks amata pienākumu/uzdevumu uzskaitījums (no likumā noteiktajiem uzdevumiem. Katram amatam daļa no tā. Mērķis, lai amatpersonas zinātu amata atbildības, robežas un nepārkāptu tās).
Amata pienākumi nepakārtojas personai.
Pēc būtības (gandrīz) visā Valsts pārvaldē varētu pieņemt vienotu amatu aprakstu vienādām amata grupām, piemēram:
Iestādes civiltiesību departamenta vadītājs,
Iestādes publisko tiesību departaments vadītājs,
Iestādes iepirkumu departamenta jurists, utt.
Jā, Valstī ir slepenas lietas, tai skaitā slepeni amatu apraksti, bet tas veidojas pa visam savādāk un šis gadījums nebūs un nevar būt no tiem.
Strīdus gadījumā jebkurai personai ir jābūt iespējai saņemt amatpersonas amata aprakstu, lai saprastu vai šī persona darbojas amata ietvaros vai nē.
Es visā šajā nesaprotu tikai vienu.
Saprotu dumju cilvēku, kurš kaut kādu iemeslu dēļ ir nonācis ne tur kur drīkst. Bet nesaprotu kā augstākstāvošie var pieļaut šādu situāciju. Vai viņiem tiešām ir vienalga kādu ēnu uz viņiem met šādas personas? Vai nu arī viņi ar visu savu padomnieku brandžu nav ne pa mata tiesu gudrāki?

Atbildēt

Pēteris

05.04.2018. 21:45

Kādas tautības ražojums ir šī burjonka?

Atbildēt

Vietējais

05.04.2018. 18:22

Lieliski strādājam. Respect Pietiek! Man patīk.

Atbildēt

Nja

05.04.2018. 18:08

A kas ir noslepenojis šī raksta autoru un kāpēc?

Atbildēt

Čangalis Rasnačs iedos

05.04.2018. 17:55

Avdejanova jau ir pieprasījusi iestādei vēl 15 jaunus darbiniekus papildus tajā jau esošajiem 25, savukārt iestādi pārraugošā Tieslietu ministrija ierēķinājusi valsts budžetā vairāk nekā 460 tūkstošus eiro, ko nākamgad uzņēmumiem varētu aprēķināt sodos par datu aizsardzības pārkāpumiem.

Atbildēt

Pilsonis

05.04.2018. 16:54

Patiesībā būtu jāuzdod jautājums, kāpēc nacionālam ministram jāieliek valstiski svarīgos amatos personas ar īpatnēju izpratni par tiesiskumu? Šitā madāma laikam bija tā, kas jau uztaisīja savam kantorim neglītu barotavu ar auto videoreģistratoriem, jo videokameras apstrādājot personu datus, tāpēc esot jāreģistrē kā datu apstrādes sistēmas. Kāpēc tad neliek reģistrēt mobilos tālruņus un visiem pilsoņiem bez izņēmuma? Tiem taču arī ir videokamera! Ierēdņu alkatība un kampšana šajā kantorī iet uz urrā, laikam jau pateicoties augsta ranga piesegam no "varas orgāniem". Izskatās, ka nacionāļi paši savai partijai rok kapu ar kadru politiku, dodot vaļu provokatoriem amatos, kas ar savu acīmredzami pārspīlēto rīcību padara Latvijas valsti par izsmieklu saviedrībai un grauj pilsoņi ticību godīgai valsts pārvaldei.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....