Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.08.2017. 00:46

»

s

Paskaidro, ko tieši vērtīgu un nozīmīgu sabiedrībai viņš dara, pastāvīgi kasoties ar visām valsts iestādēm...


Paldies par Jūsu, god. S, spoguli:
- Kur tev ierēdņi rada haosu?! Tu esi kaut sekundi padomājis, kas notiktu sabiedrībā, ja ierēdniecība pēkšņi pazustu vispār???? Tu tiešām esit TIK stulbs, ka nesaproti valsts pārvaldes nozīmi mūsdienu civilizācijā?
- Vai tiešām esit TIK stulbs, ka nesaproti valsts pārvaldes parazitīsmu mūsdienu civilizācijā???

Atbildēt

Nu re ka , sabiedrībai nav jazin kādi tur ofšori saistīti

27.07.2017. 13:43

Vārda brīvība tiek apspiesta no specdienestu puses ??

Atbildēt

aģen†a

27.07.2017. 12:08

Hļebuškina konSpiratīvais dzīvoklis?

Atbildēt

purkskis

26.07.2017. 11:53

+++
Labs. Lato iedod viniem bietē!

Atbildēt

Lapsas grosfāters

25.07.2017. 21:36

Es jau no bērnības ļāvu viņam dirst un čurāt pēc patikas (uz patiku).

P impis glāzē, lai slava tam, lai slava tam!

Atbildēt

nunu

25.07.2017. 21:23

»

unti

Līdz šim es un šķiet ka lielākā daļa to, kas vispār ko dzirdējuši par Pietiek un Lato Lapsu uzskatīja, ka tas ir viens un tas pats, cieši saistīts un nedalāms...


Arī nenopietni argumenti. Kaut kādā publikācijā, kaut kāda AM kaut ko pasaka par kaut kādu LL. Tas der ikdienas lasītājam, interesentam, bet valsts iestādei šāda informācija jāpārbauda un jāiegūst pārliecinoši pierādījumi. Kā dvi var atsaukties uz kaut kādiem prātuļojumiem kaut kādā vietnē? Tas varbūt ir feļetons? Visa šī vietne ir viens vienīgs feļetons, humors un satīra, ākstības un dumjības. Lapsas saimenieki ļoti labi pārzina spēles laukumu,viņi zina, ko var pierādīt, ko nevar, cik laika tas prasa, kādus resursus, lai galu galā izkaltu čiku. Varbūt sia pietiek.lv tiešām uztur vietni pietiek.com (kas tomēr šķiet absurdi), bet, kur Dvi ieguva informāciju, ka tas tā tiešām ir? Varbūt sia "putns bulbulis" uztur vietni, varbūt pats lapsa? Varbūt trešā persona?
Vai tiešām Dvi šo tekstu nosūtīja nepārliecinoties par faktu? Jo tā izskatās. Jo lapsa nevarētu tā ņirgāties, ja Dvi nebūtu nošāvis greizi.
Apmēram kā Vid ķer internetā tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus - uz muļķa, bez pierādījumiem.
Un Dvi neko nav aizķērusi, vienkārši demonstrē savu dumjību. Es pat nesaprotu, kā var būt tik aprobežoti ierēdņi. Kā mucā, pa spundi..

Atbildēt

Rabarberu Bulciņa

25.07.2017. 20:56

Ziņu aģentūra LETA, 31.marts 2016, 18:42
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) Datu valsts inspekcijas (DVI) direktora amatā virza Tieslietu ministrijas ierēdni Daigu Avdejanovu.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

25.07.2017. 18:55

»

uhti

Nevajag sūtīt uzņēmumam. Vajag sūtīt konkrētam cilvēkam - Lato Lapsam. Viņš taču saistīts ar visiem tiem Pietiek, lai kā nu viņi tur nebūtu sashēmoti. Šaubos ka Latvijā ir cits Lato Lapsa, kurš varētu būt alternatīva šitam. Tā kā nav dzirdēts. Rets salikums. Katrā ziņā DVI, kam vistiešākais sakars ar...


Nesapratu par ko ir strīds? Kādas fiziskās personas tiesības tika pārkāptas?

Es saprotu, ka runa iet ne par fizisku personu, bet par valsts amatpersonu personu - publisku personu.

Tādēļ, šajā gadījumā nedrīkst izmantot likumu, kuru izmanto DVI. Šā likuma mērķis ir - aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi, nevis Valsts amatpersonas.

Atbildēt

uhti

25.07.2017. 18:14

»

Marks

Saproti, vienam cilvēkam var piederēt vairāki uzņēmumi. Ja valsts iestāde sūta ziņu vienam uzņēmumam, viņi adresātu norāda dokumentā. Un nevar būt tā, ka vienam uzņēmumam paredzēto ziņu, aizsūta, norādot kā saņēmēju īpašnieku vai citu viņa uzņēmēju. Ja valsts iestāde nespēj sagatavot dokumentus pareizi...


Nevajag sūtīt uzņēmumam. Vajag sūtīt konkrētam cilvēkam - Lato Lapsam. Viņš taču saistīts ar visiem tiem Pietiek, lai kā nu viņi tur nebūtu sashēmoti. Šaubos ka Latvijā ir cits Lato Lapsa, kurš varētu būt alternatīva šitam. Tā kā nav dzirdēts. Rets salikums. Katrā ziņā DVI, kam vistiešākais sakars ar datiem ,to noteikti var noskaidrot un pamatot.Lai tad kungs tiesā pierāda, ka viņš nav tas Lapsa par ko ir runa, bet pavisam cits.Kungam tiesāties patīk, lai tad izpaužas.
Bet DVI var uz tiesu pasaukt to pašu AM , kura apliecinās, ka tas ir tieši tas pats Lapsa, ar ko viņa savā laikā šeptējās visa veida Pietiek un kurš tur ir tas galvenais un vienīgais.

Atbildēt

Prieks tam

25.07.2017. 16:17

»

to PIETIEK

būtu labi, ja komentus varētu atzīmēt ar patīk un nepatīk, tad nebūtu jātēē laiks rakstot :D ;D


Ir facebook. Laipni luugti tur. Varesiet "laikot" visu dienu

Atbildēt

Cālītis

25.07.2017. 13:39

»

s

tikumības


Nesen n. pilsētā 6 pensionāri iekaustīja Nekustāmā īpašuma apsaimniekošanas firmas pārstāvi.

Atbildēt

s

25.07.2017. 11:32

»

meh

1) Lapsa dara savu darbu. Ar to viņš dara vērtīgu un nozīmīgu darbu sabiedrībai, atšķirībā no citiem, kas to nedara...


Paskaidro, ko tieši vērtīgu un nozīmīgu sabiedrībai viņš dara, pastāvīgi kasoties ar visām valsts iestādēm.

Neapgalvo to, ko nezini. Es esmu gan saviem, gan svešiem mazturīgajiem palīdzējis. Par tevi neizteikšos, bet par Lapsas rūpēšanos par kaķiem - tas ir vienkārši nožēlojami, ja tu kaut ko tādu norādi, kā vērtīgāku, nekā rūpes par mazturīgiem cilvēkiem. Acīmredzami, ka tu esi divkosīgs liekulis.

Kur tev ierēdņi rada haosu?! Tu esi kaut sekundi padomājis, kas notiktu sabiedrībā, ja ierēdniecība pēkšņi pazustu vispār???? Tu tiešām esit TIK stulbs, ka nesaproti valsts pārvaldes nozīmi mūsdienu civilizācijā?

Manu dzīvi kaut kā neietekmē, kur SAB priekšnieks īrē dzīvokli. Jā, var vienreiz, divreiz paironizēt par to zādzību. Taču nemitīga vārīšanās par to atgādina Dimiteru pāra cīņu pret netikumīgu, it kā pats būtu kaut kāds tikumīgas etalons.

Par DVI priekšnieci varbūt ir taisnība, bet ne jau nu ķengu lapeles komentētājiem to lemt. Turklāt tavs apgalvojums, ka viņa ir idiote, raksturo tikai tavu paša inteliģences līmeni. Ka tikai nav tā, ka rādot uz citiem ar pirkstu, tu patiesībā rādi uz sevi spogulī...

Atbildēt

Gaišais

25.07.2017. 10:14

Ši lieta ir saistīta ar Pētersones pazušanu un slepenā FSB cietuma atrašanos " Piebalgas alus" ražotnē.

Atbildēt

to PIETIEK

25.07.2017. 10:10

būtu labi, ja komentus varētu atzīmēt ar patīk un nepatīk, tad nebūtu jātēē laiks rakstot :D ;D

Atbildēt

Marks

25.07.2017. 08:57

»

unti

Līdz šim es un šķiet ka lielākā daļa to, kas vispār ko dzirdējuši par Pietiek un Lato Lapsu uzskatīja, ka tas ir viens un tas pats, cieši saistīts un nedalāms...


Saproti, vienam cilvēkam var piederēt vairāki uzņēmumi. Ja valsts iestāde sūta ziņu vienam uzņēmumam, viņi adresātu norāda dokumentā. Un nevar būt tā, ka vienam uzņēmumam paredzēto ziņu, aizsūta, norādot kā saņēmēju īpašnieku vai citu viņa uzņēmēju. Ja valsts iestāde nespēj sagatavot dokumentus pareizi, tad tās vadītāju ir jānomaina!

Atbildēt

1

25.07.2017. 08:50

»

unti

Līdz šim es un šķiet ka lielākā daļa to, kas vispār ko dzirdējuši par Pietiek un Lato Lapsu uzskatīja, ka tas ir viens un tas pats, cieši saistīts un nedalāms...


Ir jābūt muļķim, lai nesaprastu, ka LL un SIA pietiek ir tiešā saistībā ar pietiek.com izvietotajiem rakstiem. Bet...formāli no LL puses viss ir atstrādāts nevainojami. Tā var būt arī tikai sagadīšanās, ka abiem subjektiem ir vienādi nosaukumi. Un ja SIA Pietiek nav šīs vietnes turētājs vai īpašnieks, tad DVI ļoti skaisti aplauzīsies, ja uzliks SIA admin. sodu. Tiesā varēs šos izvazāt pa pilno.

Atbildēt

DVI "Fans"

25.07.2017. 07:58

Kāršenieks savā elementā. Sadrukājis palagus, bet tiesā vai sanāksmē pilnīgi neko sakarīgu nevar pateikt.

Atbildēt

unti

25.07.2017. 06:20

Līdz šim es un šķiet ka lielākā daļa to, kas vispār ko dzirdējuši par Pietiek un Lato Lapsu uzskatīja, ka tas ir viens un tas pats, cieši saistīts un nedalāms.
Tagad izrādās ka ir vairāki Pietiek, vairāki Lato Lapsas un viņi viens par otru neko nezina un nekādā veidā nav saistīti. Bezmaz kā Lembergam par Grīnbergu - jārīko konkurss lai atrastu īsto.
Tiesa gan, Pietiek, Lato Lapsa (sazin kurš no viņiem) blakus slejā jau vairāk kā pusgadu tur un neļauj nogrimt kādai publikācija par DP un kādas AM "sadarbību" , kur pēdējā skaidri un gaiši pasaka kas ir Pietiek un kas Lato Lapsa, kāda ir viņu saikne un savstarpējā saistība.
Par to, ka nav ne daudzi Pietiek, ne daudzi Lato Lapsas liecina pie raksta pēdējais pieskanētais papīrs.Tur pēdējā rindkopā liecina ka kāds ir satraukts, sācis nervozēt. Tieši Lato Lapsa parasti satraucas, sāk nezvozēt, drudžaini kaut kur vēršas vai rīko histēriskas preses konforences, jā kāds sāk piežmiegt viņu aiz astes.Tieši tas arī novērojams.
Tāpēc sliecos domāt , ka DVI aizķērusi gan īsto pietiek, gan visīstāko Lato Lapsu jeb tradicionālo Pietiek pārstāvi.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

25.07.2017. 02:16

Nesaprotu, kāpēc Latvijā ir radītas tikai divas valsts organizācijas, kuri pirmstiesas kārtībā specializējas, piemēram, privātas un ģimenes dzīves aizsardzības (Datu valsts inspekcija) un patērētāju tiesību aizsardzību (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs). Vai tad citas tiesības, kurus garantē Latvijas tauta, Satversme un Konvencijas aizsargāt nelietderīgi? Kādi valsts organizācijas specializējas lai pirmstiesas kārtībā aizsargāt, piemēram, Vārda brīvību un citus cilvēka pamattiesības?

Varbūt, tas, ka DVI ir spiesta "stiept segu uz sevi" aizsargājot tiesības uz privātu un ģimenes dzīvi, ignorējot citas cilvēka tiesības, ir ne vaina bet DVI bēda?

Vai nebūtu lietderīgāk likvidēt DVI, nododot tas funkcijas tiesībsarga birojam, lai izlemjot jebkuru lietu, saistībā ar cilvēka tiesībām, līdzsvarot vienu cilvēka pamattiesību ar citiem cilvēka pamattiesībām? Lai tiesībsargam nebūtu, tā kā bieži atbild, gan Valsts policija gan tiesas, ka tiesībsargam ir tikai rekomendācijas tiesības un tas nevar ietekmēt lietas izskatīšanai.

Atbildēt

godaddycom, domainsbyproxy, 1984hostingcom

25.07.2017. 00:58

»

s

Piedodiet, nesapratu, par ko šoreiz ir sāpe. Kas nav pareizi? Ko Lapsa šoreiz grib vērtīgu dot sabiedrībai...


Nu lapsa, protams, ir štrunts, pakalpos katram ar naudu, bet nevar noliegt, ka DVI strādā muļķi. Es neredzu nekādu pamatojumu, kāpēc DVI domā, ka sia pietiek.lv uztur vietni pietiek.com? Tikpat labi tādu depešu varēja atsūtīt kādam citam, pietiek.ru, pietiek.org, nepietiek.us, tev, man, maizītim vai santa klausam. Un galvenais vēl administratīvi soda! Varbūt viņi cer, ka lapsa teiks - jā, sia pietiek.lv uztur vietni pietiek.com, kā saka, ķer uz muļķa.. bet kaut kā dīvaini, jo īpaši, ja lapsa sen deklarējis, ka serveris islandē, un nav taču nekādas norādes, ka viņš pats vai kāda no viņa sijām uztur vietni, tikpat labi tas var būt kāds malaizietis.. katrā ziņā DVI nevar uzskatīt par nopietnu iestādi pēc tādām lažām, lapsa ņirgājas un ļoti pamatoti. Galu galā DVI tērē valsts resursu rakstot totālās glupības un sūtot tās kaut kādai sia pietiek.lv, pat neticās, ka tas reāli notiek, tā pat nav komēdija, tas ir farss! Tas ir vnk nožēlojami.

Atbildēt

meh

25.07.2017. 00:12

»

s

Piedodiet, nesapratu, par ko šoreiz ir sāpe. Kas nav pareizi? Ko Lapsa šoreiz grib vērtīgu dot sabiedrībai...


1) Lapsa dara savu darbu. Ar to viņš dara vērtīgu un nozīmīgu darbu sabiedrībai, atšķirībā no citiem, kas to nedara... ;)

2) Vai tu esi savā mūža palīdzējis kādam mazturīgajam? Kāpēc šim ir jābūt ārkārtīgam varoņdarbam? Un kāpēc Lapsam ir jābūt atbildīgam par mazturīgajiem? Par kuriem? Par taviem vai par maniem? Par maniem es neprasu, jo pats par tiem rūpējos, tāpēc ir jautājums - kāpēc tu pats nerūpējies par saviem? Manuprāt, viņš jau dara labu darbu, ka palīdz kaķiem - vairāk kā Ušakovs.

3) Latvijas valsts ierēdņi paši rada haosu CITIEM - jautājums kurā pusē tu atrodies - haosa radītāju vai tiem, kas spiesti dzīvot haosā?

4) SAB ir FIB ekvivalents ASV - šo iestāžu darbiniekiem un īpaši jau nu priekšniekiem nevajadzēja īrēt dzīvokli no personām, kuru darbību būtu jāizmeklē Latvijas drošības dienestiem un kuriem jau ir vēsture ar Latvijas drošības jautājumiem...

5) DVI priekšniecei nevajadzēja atrasties šādā amatā ar viņas izglītību un pieredzi. Pilnīga anlfabēte - un izskatās, ka viņas pakļautībā ir tādi paši darbinieki, kas nevar norādīt uz viņas informācijas trūkumu(kas pēc definīcija nozīmē, ka viņa ir idiote).

Atbildēt

s

24.07.2017. 23:38

Piedodiet, nesapratu, par ko šoreiz ir sāpe. Kas nav pareizi? Ko Lapsa šoreiz grib vērtīgu dot sabiedrībai?
Piedošanu, taču man šis viss izskatās pēc tizlas kasīšanās. Ja Lapsa sevi pozicionē kā taisnības cīnītāju, tad vēlams norādīt, kādu tad labumu viņš reāli sabiedrībai sniedz.
Varbūt kādam mazturīgajam viņš ir palīdzējis?? Kaut reizi mūžā.
Vai tikai aplinkus Lembergam u.tml. censoņiem, kuri samaksā par nemitīgu valsts pārvaldes torpedēšanu un haosa izraisīšanu, kur zagļi un oligarhi ir pasargāti no tiesībsargājošo institūciju varas?

Atbildēt

stalins

24.07.2017. 23:12

Ceru,ka tagad šis dzīvoklis tiek apsargāts.Vai Maizītis saprot ,ka viņš kā augsta amatpersona ir kā paraugs visiem iesācējiem valsts darbā.kādu paraugu viņš rāda?

Atbildēt

Marks

24.07.2017. 23:00

Smalki... Diez ko viņi atbildēs? Bet skaidrs, ka iesniegums policijā būs - iespējams kāds tur jau sajuties slikti.

Atbildēt

PROFESORS VILKS

24.07.2017. 22:48

Jebal, nu tas ir humors, Lapsa skaidri un gaiši pasaka-ka šis SIA neuztur vietni ,bet šie kā pret sienu-skrien uz aktu kur sodīsim par to,ka dariet to ko nemaz nedariet, bet sodīsim:)
te nu VDI parāda savu trulumu augstākajā pakāpē...

Atbildēt

interesanti

24.07.2017. 22:37

Vai šis īres līgums ir reģistrēts VID un vai tiek maksāts nodoklis?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

24.07.2017. 22:34

Latvijas Republikas Satversmē (Konstitucijā) 96.pantā un 100.pantā, tā pat, kā Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijā 8.panta un 10.panta, tā pat, kā Starptautiskajā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 17.pata un 19.pantā ir divas cilvēka pamattiesības - uz personas privātās dzīves neaizskaramību un uz vārda brīvības.

Nereti ir gadījumi, kad vārda brīvība „saduras” ar personas privātās dzīves neaizskaramību. Šādā situācijā absolūta prioritāte nav nevienai tiesībai, taču ir jāpiemēro samērīguma tests – vai šāds ierobežojums ir sociāli nepieciešams un vai sabiedrības labums no tā ir lielāks nekā likumīgajām interesēm nodarītais zaudējums? Ir jāizvērtē arī, vai šo mērķi nevarētu sasniegt ar mazāk indivīda tiesības ierobežojošiem līdzekļiem.

Tomēr praksē ir grūtības ar šo tiesību samērošanu. Piemēram, personas privātā dzīve tiek ierobežota, ja persona izdarījusi noziedzīgu nodarījumu un šī iemesla dēļ daļa tās privātās dzīves nonākusi leģitīmas sabiedrības intereses sfērā. Tāpat mazāk aizsargāta ir sabiedrībā populāru personu, īpaši politiķu, privātā dzīve, jo tās aizsardzība jāsamēro ar sabiedrības interesi demokrātijas procesu caurspīdīguma nodrošināšanā.

Lai aizsargāt personas privātās dzīves neaizskaramību Latvijā ir pieņemts Fizisko personu datu aizsardzības likums. Pamatojoties uz šā likuma 1.panta, šā likuma mērķis ir aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu (turpmāk — personas dati) apstrādi. Tātad šis likums aizsarga fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, nevis valsts amatpersonas - publiskas personas, kad viņi pilda valsts pienākumus.

Latvijā fizisko personas datu aizsardzības uzraudzību veic Latvijas Datu valsts inspekcija, kas atrodas Tieslietu ministrijas pārraudzībā, bet diemžēl minēta institūcija fizisko personas datu aizsardzības uzraudzību veic, atplēšot viņu no šā likuma mērķiem - aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, piemērojot minēto likumu attiecībā uz valsts amatpersonām.

Saskaņā ar Latvijas Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantu: Valsts pārvaldei, atsevišķai iestādei vai amatpersonai, īstenojot valsts pārvaldes funkcijas, nav savu interešu; Valsts pārvalde savā darbībā ievēro labas pārvaldības principu. Tas ietver atklātību pret privātpersonu un sabiedrību, datu aizsardzību, taisnīgu procedūru īstenošanu saprātīgā laikā un citus noteikumus, kuru mērķis ir panākt, lai valsts pārvalde ievērotu privātpersonas tiesības un tiesiskās intereses; Valsts pārvaldes pienākums ir informēt sabiedrību par savu darbību. Tas attiecas it īpaši uz to sabiedrības daļu un tām privātpersonām, kuru tiesības vai tiesiskās intereses īstenotā vai plānotā darbība skar vai var skart. Tāpēc Latvijas DVI darbība ir pretrunā arī ar minēto likumu.
Atbildēt

ideja kā māja

24.07.2017. 22:21

tāds jauks pienu ruksītis ,,,,iesit tādam cukurdupsim pa apaļo pēcpusi, iedzer kausu aliņa- Valmiermuižas, i skaties - dupsītis vēl vibrē un trīc....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...