Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.08.2017. 00:06

DVI pakļauta Tieslietu ministrijai un Avdejanova nozīmētā DVI, pirms tam budama TM amatpersona. TM (Rasnačs) viņu arī piesēdz.
Vēstules gan DVI jāraksta e-dokumenta veidā un ja nesānem (24 stundu laikā neapstiprinā saņemšanu), tad jāsūta caur TM - tad uzreiz apstiprinā. Vēl variants - ievietot DVI un jebkurai citai valsts iestādei vēstules portālā www.latvija.lv, kur viņu pienākums atzīmēt, ka atbilde ir sniegta. Veiksmi ciņā ar parazītiem!

Atbildēt

zagļu inspekcija

29.07.2017. 17:44

Nav brīnums, ka pastniece nesatika nevienu. Tur it kā strādā vairākas meiteņītes/vistiņas un daži gaiļi, kuriem darba dienas vidū ir stundas garš "pusdienlaiks" - kā padomju laikos, Bet kad tas beidzas, durvis kā privātā dzīvoklī ir slēgtas vēl pusstundu. Tad atveras un parādās laiska metenīte čibās, viss iekšā ir iekārtots mājīgi kā dzīvoklī. Pec kāda laika parādās vēl kāda laiska, padumja meitenīte istabas čībās- vārdu sakot -lesbu kantoris. Daudzas prasības izzīstas no pirksta, dokumentos milzums kļūdu un stulbuma, kaut kādi "eksperti" mēnesi vērtēšot, vai man pie biroja ēkas vispār vajagot videokameru. Uz manu teikto, ka ejot pie viņiem,
cauri visai Rīgai,nekur neredzēju prasīto noformējumu pie videokamerām, pat visām blakus mājām ar videokamerām nebija pat ne tuvu noformētas video kameras ar datu inspekcijas prasīto informāciju (arī absurdu!!), meitenīte neko nezin atbildēt. Tur ir absolūts bezpridels, slaistīšanas, marasmātiski izdomātas prasības un vienkārši - valsts izzagšana ar algām, kuras reāli tur neviens nav pelnījis. To kantori ir jālikvidē, jo tā ir tikai laba barotne visām šoferu meitiņām un dēļiņiem, lesbu un homiķu kompānijai.

Atbildēt

Alexa

29.07.2017. 17:01

Nu tad jau algas arī nevajadzētu maksāt! Ja jau darbā neviens neierodas? Varbūt papētiet, vai algas , kāds ir saņēmis?

Atbildēt

VB

29.07.2017. 07:49

»

nedomāju vis,

ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus...


Šo vajag izmantot tiem, kas met pastkāstēs reklāmas?!

Atbildēt

abonents

28.07.2017. 19:31

Dīvaini, ka pasts tik ātri atgrieza vēstuli atpakaļ. Parasti, ja adresāts nav sastopams, pasts gaida vismaz mēnesi un atstāj vairākus paziņojumus par sūtījumu.

Atbildēt

NIKNAIS

28.07.2017. 12:13

Ja reiz adresāts nav sastopams tā deklarētajā adresē, tad es Pietiek vietā nosūtītu elektroniski parakstītu vēstuli ar parakstītāja pilnvarojumu uz adresāta deklarēto epastu.

Atbildēt

No Dvinskas

28.07.2017. 09:35

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Stāvi klusu un nemuldi. Guščins nevar būt recidīvists, jo viņš ir Vidavska kalps un palīdzēja Vidavskim tikt pie čungura.Tu pats visu nodzēri, vajadzēja mazāk dzert ar Andrējevu un Kapeļušņikovu Gedrovica Aivara bārā.

Atbildēt

....

28.07.2017. 07:50

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


pēcmaksa, acīmredzot, audzināšanas nolūkos - lai turpmāk nesūta debīlas draudu vēstules cilvēkiem, kuriem nemaz tās nav jāsaņem. Kāpēc gan LV iedzīvotājiem u.c. būtu jāmaksā par ierakstītām vēstulēm (rakstots atbildes) tikai tāpēc, ka kāda valsts kantorī "sēž" (vai nesēž, jo nav uz vietas) ne sevišķi gudri cilvēķeļi?

Atbildēt

labrītenis

28.07.2017. 05:16

No visa var saprast, ka Lapsas vēsyījumi un sūtījumi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

pežžžžžžžžžžāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā

28.07.2017. 00:51

vēēstuli triec Audejenko pežžžžžžžžžžžžžzāāāāā!!!!!

Atbildēt

Lato

27.07.2017. 23:18

Avdejanovu ir paņēmis aiz kules un nelaiž vaļā! ;) Par ko tikai prieks un pateicība, ka kāds mūsu vietā dara melno darbu! ;)

Atbildēt

Avdejanovisms

27.07.2017. 19:53

Atgriežas sieva no komandējuma un Rīgā, Ģertrūdes ielā 39, pieķer savu Jāni Maizīti gultā ar pašas mīļāko.

Atbildēt

nabaga arčijs

27.07.2017. 19:49

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Un? Cik piesprieda? Uzraksti savu stāstu, mēs taču nezinām. Tāpēc jau tu tā neciet latviešus, bet ne jau latvieši tevi notiesāja, kuces bez tautības un piederības, kuras kalpos jebkurai varai, šodien demokrātiem, rīt monarhiem, kuras likumu interpretēs, kā vajag.
Ja sistēma kādu atpazīs kā nespējīgu pielāgoties jaunai situācijai, centīsies samīcīt un izmantot savās interesēs, acīmredzot ar tevi tas izdevies. Dumji. Vecs cilvēks, ar pieredzi, bet nespēj nošķirt sistēmu no nacionālā un emocionālā.

Atbildēt

bleh

27.07.2017. 19:42

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


Tad jau drīz būs, jo novērots, ja lapsa lidina dronus virs dp, tad drīzumā parādās dronu lidināšanas aizliegums. Ja sūta vēstules ar pēcmaksu, tad no galdapakšas drīz tiks izvilkti mk noteikumi, kas iestādei ļaus nepieņemt ierakstītus sūtījumus utt.
Izcils sistēmas pakalpiņš, šis biedrs lapsa.

Atbildēt

krīvs

27.07.2017. 19:35

Varbūt pastnieks piestaigā ap septiņiem - astoņiem rītā, bet dotā kantora žurkas atvelkas uz deviņiem.

Atbildēt

Murovejs

27.07.2017. 19:01

Ja mēneša laikā neatrodas neviens, kurš būtu "uz vietas", tad jājautā, par ko tur vispār algas saņem?

Atbildēt

meh

27.07.2017. 18:29

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu :)

Atbildēt

nedomāju vis,

27.07.2017. 17:54

»

Jānis

Vai tik tie 3,06 nav pēcapmaksa Lapsam par apdrošinātas un ierakstītas vēstules sūtīšanu


ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus.
Apdrošinātus iekšzemes un pārrobežu pasta sūtījumus var nosūtīt, izmantojot papildu pakalpojumu Pēcmaksas pasta sūtījums.Šis pakalpojums nodrošina, ka adresāts pasta sūtījumu saņem tikai tad, kad ir samaksājis sūtītāja norādīto pēcmaksas summu. Pēcmaksas summu nosūtītājs saņem ar naudas pārvedumu, kas tiek veikts saskaņā ar norādītajiem rekvizītiem.Pēcmaksas summu nosaka nosūtītājs, un tā nedrīkst pārsniegt attiecīgā pasta sūtījuma apdrošināšanas summu.Sūtījuma saņēmējam pirms pēcmaksas summas apmaksas ir tiesības noskaidrot, kas ir attiecīgā sūtījuma nosūtītājs.

Atbildēt

pietiek jandalēt un figurēt

27.07.2017. 17:18

Nu, ja uzliek saņemšanu ar pēcmaksu 3 eiro cik tur centi, kurš tad to maksās, biroja sekretāre? Neredzu jēgu šādai ākstībai. Ja sia pietiek.lv nav saistīta ar pietiek.com, nu tad nosūta kaut vai elektronisku iesniegumu, ka nav saistīti, un liekas mierā. Ja iestāde sāk adm.pārk. lietu pret pietiek.lv, nu tad jātiesājas, mums taču lv ir taisnās tiesas, ko? Bet, nē, jātaisa cirks ar pēcmaksu jau iepriekš zinot, ka tāda depeša atnāks atpakaļ. Starp citu, tāda tiesvedība pat būs interesanta, kā tiesas vērtēs dvi pierādījumus..

Atbildēt

UR

27.07.2017. 16:43

Tiesu praksē (protams, Latvijas) tiek uzskatīts, ka vēstule, kura sūtīta uz juridisko adresi skaitās saņemta, kurā tur dienā pēc vestules nosdošanas pastā.

Piemēram, ja komercsabiedrības valde nav sastopama juridiskajā adresē, tad uzņēmumu var likvidēt.

Pietiek, lūdzu pieprasiet informāciju, vai šī iestāde mēneša laikā ir saņēmusi citus sūtījumus? Vai tajos datumos, no tā paša pastnieka ir saņēmusi citus sūtījumus?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

FotoŠodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam, ka nodokļus turpmāk maksās tikai vakcinētie!?
Lasīt visu...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...