Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.08.2017. 00:06

DVI pakļauta Tieslietu ministrijai un Avdejanova nozīmētā DVI, pirms tam budama TM amatpersona. TM (Rasnačs) viņu arī piesēdz.
Vēstules gan DVI jāraksta e-dokumenta veidā un ja nesānem (24 stundu laikā neapstiprinā saņemšanu), tad jāsūta caur TM - tad uzreiz apstiprinā. Vēl variants - ievietot DVI un jebkurai citai valsts iestādei vēstules portālā www.latvija.lv, kur viņu pienākums atzīmēt, ka atbilde ir sniegta. Veiksmi ciņā ar parazītiem!

Atbildēt

zagļu inspekcija

29.07.2017. 17:44

Nav brīnums, ka pastniece nesatika nevienu. Tur it kā strādā vairākas meiteņītes/vistiņas un daži gaiļi, kuriem darba dienas vidū ir stundas garš "pusdienlaiks" - kā padomju laikos, Bet kad tas beidzas, durvis kā privātā dzīvoklī ir slēgtas vēl pusstundu. Tad atveras un parādās laiska metenīte čibās, viss iekšā ir iekārtots mājīgi kā dzīvoklī. Pec kāda laika parādās vēl kāda laiska, padumja meitenīte istabas čībās- vārdu sakot -lesbu kantoris. Daudzas prasības izzīstas no pirksta, dokumentos milzums kļūdu un stulbuma, kaut kādi "eksperti" mēnesi vērtēšot, vai man pie biroja ēkas vispār vajagot videokameru. Uz manu teikto, ka ejot pie viņiem,
cauri visai Rīgai,nekur neredzēju prasīto noformējumu pie videokamerām, pat visām blakus mājām ar videokamerām nebija pat ne tuvu noformētas video kameras ar datu inspekcijas prasīto informāciju (arī absurdu!!), meitenīte neko nezin atbildēt. Tur ir absolūts bezpridels, slaistīšanas, marasmātiski izdomātas prasības un vienkārši - valsts izzagšana ar algām, kuras reāli tur neviens nav pelnījis. To kantori ir jālikvidē, jo tā ir tikai laba barotne visām šoferu meitiņām un dēļiņiem, lesbu un homiķu kompānijai.

Atbildēt

Alexa

29.07.2017. 17:01

Nu tad jau algas arī nevajadzētu maksāt! Ja jau darbā neviens neierodas? Varbūt papētiet, vai algas , kāds ir saņēmis?

Atbildēt

VB

29.07.2017. 07:49

»

nedomāju vis,

ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus...


Šo vajag izmantot tiem, kas met pastkāstēs reklāmas?!

Atbildēt

abonents

28.07.2017. 19:31

Dīvaini, ka pasts tik ātri atgrieza vēstuli atpakaļ. Parasti, ja adresāts nav sastopams, pasts gaida vismaz mēnesi un atstāj vairākus paziņojumus par sūtījumu.

Atbildēt

NIKNAIS

28.07.2017. 12:13

Ja reiz adresāts nav sastopams tā deklarētajā adresē, tad es Pietiek vietā nosūtītu elektroniski parakstītu vēstuli ar parakstītāja pilnvarojumu uz adresāta deklarēto epastu.

Atbildēt

No Dvinskas

28.07.2017. 09:35

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Stāvi klusu un nemuldi. Guščins nevar būt recidīvists, jo viņš ir Vidavska kalps un palīdzēja Vidavskim tikt pie čungura.Tu pats visu nodzēri, vajadzēja mazāk dzert ar Andrējevu un Kapeļušņikovu Gedrovica Aivara bārā.

Atbildēt

....

28.07.2017. 07:50

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


pēcmaksa, acīmredzot, audzināšanas nolūkos - lai turpmāk nesūta debīlas draudu vēstules cilvēkiem, kuriem nemaz tās nav jāsaņem. Kāpēc gan LV iedzīvotājiem u.c. būtu jāmaksā par ierakstītām vēstulēm (rakstots atbildes) tikai tāpēc, ka kāda valsts kantorī "sēž" (vai nesēž, jo nav uz vietas) ne sevišķi gudri cilvēķeļi?

Atbildēt

labrītenis

28.07.2017. 05:16

No visa var saprast, ka Lapsas vēsyījumi un sūtījumi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

pežžžžžžžžžžāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā

28.07.2017. 00:51

vēēstuli triec Audejenko pežžžžžžžžžžžžžzāāāāā!!!!!

Atbildēt

Lato

27.07.2017. 23:18

Avdejanovu ir paņēmis aiz kules un nelaiž vaļā! ;) Par ko tikai prieks un pateicība, ka kāds mūsu vietā dara melno darbu! ;)

Atbildēt

Avdejanovisms

27.07.2017. 19:53

Atgriežas sieva no komandējuma un Rīgā, Ģertrūdes ielā 39, pieķer savu Jāni Maizīti gultā ar pašas mīļāko.

Atbildēt

nabaga arčijs

27.07.2017. 19:49

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Un? Cik piesprieda? Uzraksti savu stāstu, mēs taču nezinām. Tāpēc jau tu tā neciet latviešus, bet ne jau latvieši tevi notiesāja, kuces bez tautības un piederības, kuras kalpos jebkurai varai, šodien demokrātiem, rīt monarhiem, kuras likumu interpretēs, kā vajag.
Ja sistēma kādu atpazīs kā nespējīgu pielāgoties jaunai situācijai, centīsies samīcīt un izmantot savās interesēs, acīmredzot ar tevi tas izdevies. Dumji. Vecs cilvēks, ar pieredzi, bet nespēj nošķirt sistēmu no nacionālā un emocionālā.

Atbildēt

bleh

27.07.2017. 19:42

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


Tad jau drīz būs, jo novērots, ja lapsa lidina dronus virs dp, tad drīzumā parādās dronu lidināšanas aizliegums. Ja sūta vēstules ar pēcmaksu, tad no galdapakšas drīz tiks izvilkti mk noteikumi, kas iestādei ļaus nepieņemt ierakstītus sūtījumus utt.
Izcils sistēmas pakalpiņš, šis biedrs lapsa.

Atbildēt

krīvs

27.07.2017. 19:35

Varbūt pastnieks piestaigā ap septiņiem - astoņiem rītā, bet dotā kantora žurkas atvelkas uz deviņiem.

Atbildēt

Murovejs

27.07.2017. 19:01

Ja mēneša laikā neatrodas neviens, kurš būtu "uz vietas", tad jājautā, par ko tur vispār algas saņem?

Atbildēt

meh

27.07.2017. 18:29

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu :)

Atbildēt

nedomāju vis,

27.07.2017. 17:54

»

Jānis

Vai tik tie 3,06 nav pēcapmaksa Lapsam par apdrošinātas un ierakstītas vēstules sūtīšanu


ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus.
Apdrošinātus iekšzemes un pārrobežu pasta sūtījumus var nosūtīt, izmantojot papildu pakalpojumu Pēcmaksas pasta sūtījums.Šis pakalpojums nodrošina, ka adresāts pasta sūtījumu saņem tikai tad, kad ir samaksājis sūtītāja norādīto pēcmaksas summu. Pēcmaksas summu nosūtītājs saņem ar naudas pārvedumu, kas tiek veikts saskaņā ar norādītajiem rekvizītiem.Pēcmaksas summu nosaka nosūtītājs, un tā nedrīkst pārsniegt attiecīgā pasta sūtījuma apdrošināšanas summu.Sūtījuma saņēmējam pirms pēcmaksas summas apmaksas ir tiesības noskaidrot, kas ir attiecīgā sūtījuma nosūtītājs.

Atbildēt

pietiek jandalēt un figurēt

27.07.2017. 17:18

Nu, ja uzliek saņemšanu ar pēcmaksu 3 eiro cik tur centi, kurš tad to maksās, biroja sekretāre? Neredzu jēgu šādai ākstībai. Ja sia pietiek.lv nav saistīta ar pietiek.com, nu tad nosūta kaut vai elektronisku iesniegumu, ka nav saistīti, un liekas mierā. Ja iestāde sāk adm.pārk. lietu pret pietiek.lv, nu tad jātiesājas, mums taču lv ir taisnās tiesas, ko? Bet, nē, jātaisa cirks ar pēcmaksu jau iepriekš zinot, ka tāda depeša atnāks atpakaļ. Starp citu, tāda tiesvedība pat būs interesanta, kā tiesas vērtēs dvi pierādījumus..

Atbildēt

UR

27.07.2017. 16:43

Tiesu praksē (protams, Latvijas) tiek uzskatīts, ka vēstule, kura sūtīta uz juridisko adresi skaitās saņemta, kurā tur dienā pēc vestules nosdošanas pastā.

Piemēram, ja komercsabiedrības valde nav sastopama juridiskajā adresē, tad uzņēmumu var likvidēt.

Pietiek, lūdzu pieprasiet informāciju, vai šī iestāde mēneša laikā ir saņēmusi citus sūtījumus? Vai tajos datumos, no tā paša pastnieka ir saņēmusi citus sūtījumus?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....