Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.08.2017. 00:06

DVI pakļauta Tieslietu ministrijai un Avdejanova nozīmētā DVI, pirms tam budama TM amatpersona. TM (Rasnačs) viņu arī piesēdz.
Vēstules gan DVI jāraksta e-dokumenta veidā un ja nesānem (24 stundu laikā neapstiprinā saņemšanu), tad jāsūta caur TM - tad uzreiz apstiprinā. Vēl variants - ievietot DVI un jebkurai citai valsts iestādei vēstules portālā www.latvija.lv, kur viņu pienākums atzīmēt, ka atbilde ir sniegta. Veiksmi ciņā ar parazītiem!

Atbildēt

zagļu inspekcija

29.07.2017. 17:44

Nav brīnums, ka pastniece nesatika nevienu. Tur it kā strādā vairākas meiteņītes/vistiņas un daži gaiļi, kuriem darba dienas vidū ir stundas garš "pusdienlaiks" - kā padomju laikos, Bet kad tas beidzas, durvis kā privātā dzīvoklī ir slēgtas vēl pusstundu. Tad atveras un parādās laiska metenīte čibās, viss iekšā ir iekārtots mājīgi kā dzīvoklī. Pec kāda laika parādās vēl kāda laiska, padumja meitenīte istabas čībās- vārdu sakot -lesbu kantoris. Daudzas prasības izzīstas no pirksta, dokumentos milzums kļūdu un stulbuma, kaut kādi "eksperti" mēnesi vērtēšot, vai man pie biroja ēkas vispār vajagot videokameru. Uz manu teikto, ka ejot pie viņiem,
cauri visai Rīgai,nekur neredzēju prasīto noformējumu pie videokamerām, pat visām blakus mājām ar videokamerām nebija pat ne tuvu noformētas video kameras ar datu inspekcijas prasīto informāciju (arī absurdu!!), meitenīte neko nezin atbildēt. Tur ir absolūts bezpridels, slaistīšanas, marasmātiski izdomātas prasības un vienkārši - valsts izzagšana ar algām, kuras reāli tur neviens nav pelnījis. To kantori ir jālikvidē, jo tā ir tikai laba barotne visām šoferu meitiņām un dēļiņiem, lesbu un homiķu kompānijai.

Atbildēt

Alexa

29.07.2017. 17:01

Nu tad jau algas arī nevajadzētu maksāt! Ja jau darbā neviens neierodas? Varbūt papētiet, vai algas , kāds ir saņēmis?

Atbildēt

VB

29.07.2017. 07:49

»

nedomāju vis,

ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus...


Šo vajag izmantot tiem, kas met pastkāstēs reklāmas?!

Atbildēt

abonents

28.07.2017. 19:31

Dīvaini, ka pasts tik ātri atgrieza vēstuli atpakaļ. Parasti, ja adresāts nav sastopams, pasts gaida vismaz mēnesi un atstāj vairākus paziņojumus par sūtījumu.

Atbildēt

NIKNAIS

28.07.2017. 12:13

Ja reiz adresāts nav sastopams tā deklarētajā adresē, tad es Pietiek vietā nosūtītu elektroniski parakstītu vēstuli ar parakstītāja pilnvarojumu uz adresāta deklarēto epastu.

Atbildēt

No Dvinskas

28.07.2017. 09:35

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Stāvi klusu un nemuldi. Guščins nevar būt recidīvists, jo viņš ir Vidavska kalps un palīdzēja Vidavskim tikt pie čungura.Tu pats visu nodzēri, vajadzēja mazāk dzert ar Andrējevu un Kapeļušņikovu Gedrovica Aivara bārā.

Atbildēt

....

28.07.2017. 07:50

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


pēcmaksa, acīmredzot, audzināšanas nolūkos - lai turpmāk nesūta debīlas draudu vēstules cilvēkiem, kuriem nemaz tās nav jāsaņem. Kāpēc gan LV iedzīvotājiem u.c. būtu jāmaksā par ierakstītām vēstulēm (rakstots atbildes) tikai tāpēc, ka kāda valsts kantorī "sēž" (vai nesēž, jo nav uz vietas) ne sevišķi gudri cilvēķeļi?

Atbildēt

labrītenis

28.07.2017. 05:16

No visa var saprast, ka Lapsas vēsyījumi un sūtījumi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

pežžžžžžžžžžāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā

28.07.2017. 00:51

vēēstuli triec Audejenko pežžžžžžžžžžžžžzāāāāā!!!!!

Atbildēt

Lato

27.07.2017. 23:18

Avdejanovu ir paņēmis aiz kules un nelaiž vaļā! ;) Par ko tikai prieks un pateicība, ka kāds mūsu vietā dara melno darbu! ;)

Atbildēt

Avdejanovisms

27.07.2017. 19:53

Atgriežas sieva no komandējuma un Rīgā, Ģertrūdes ielā 39, pieķer savu Jāni Maizīti gultā ar pašas mīļāko.

Atbildēt

nabaga arčijs

27.07.2017. 19:49

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Un? Cik piesprieda? Uzraksti savu stāstu, mēs taču nezinām. Tāpēc jau tu tā neciet latviešus, bet ne jau latvieši tevi notiesāja, kuces bez tautības un piederības, kuras kalpos jebkurai varai, šodien demokrātiem, rīt monarhiem, kuras likumu interpretēs, kā vajag.
Ja sistēma kādu atpazīs kā nespējīgu pielāgoties jaunai situācijai, centīsies samīcīt un izmantot savās interesēs, acīmredzot ar tevi tas izdevies. Dumji. Vecs cilvēks, ar pieredzi, bet nespēj nošķirt sistēmu no nacionālā un emocionālā.

Atbildēt

bleh

27.07.2017. 19:42

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


Tad jau drīz būs, jo novērots, ja lapsa lidina dronus virs dp, tad drīzumā parādās dronu lidināšanas aizliegums. Ja sūta vēstules ar pēcmaksu, tad no galdapakšas drīz tiks izvilkti mk noteikumi, kas iestādei ļaus nepieņemt ierakstītus sūtījumus utt.
Izcils sistēmas pakalpiņš, šis biedrs lapsa.

Atbildēt

krīvs

27.07.2017. 19:35

Varbūt pastnieks piestaigā ap septiņiem - astoņiem rītā, bet dotā kantora žurkas atvelkas uz deviņiem.

Atbildēt

Murovejs

27.07.2017. 19:01

Ja mēneša laikā neatrodas neviens, kurš būtu "uz vietas", tad jājautā, par ko tur vispār algas saņem?

Atbildēt

meh

27.07.2017. 18:29

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu :)

Atbildēt

nedomāju vis,

27.07.2017. 17:54

»

Jānis

Vai tik tie 3,06 nav pēcapmaksa Lapsam par apdrošinātas un ierakstītas vēstules sūtīšanu


ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus.
Apdrošinātus iekšzemes un pārrobežu pasta sūtījumus var nosūtīt, izmantojot papildu pakalpojumu Pēcmaksas pasta sūtījums.Šis pakalpojums nodrošina, ka adresāts pasta sūtījumu saņem tikai tad, kad ir samaksājis sūtītāja norādīto pēcmaksas summu. Pēcmaksas summu nosūtītājs saņem ar naudas pārvedumu, kas tiek veikts saskaņā ar norādītajiem rekvizītiem.Pēcmaksas summu nosaka nosūtītājs, un tā nedrīkst pārsniegt attiecīgā pasta sūtījuma apdrošināšanas summu.Sūtījuma saņēmējam pirms pēcmaksas summas apmaksas ir tiesības noskaidrot, kas ir attiecīgā sūtījuma nosūtītājs.

Atbildēt

pietiek jandalēt un figurēt

27.07.2017. 17:18

Nu, ja uzliek saņemšanu ar pēcmaksu 3 eiro cik tur centi, kurš tad to maksās, biroja sekretāre? Neredzu jēgu šādai ākstībai. Ja sia pietiek.lv nav saistīta ar pietiek.com, nu tad nosūta kaut vai elektronisku iesniegumu, ka nav saistīti, un liekas mierā. Ja iestāde sāk adm.pārk. lietu pret pietiek.lv, nu tad jātiesājas, mums taču lv ir taisnās tiesas, ko? Bet, nē, jātaisa cirks ar pēcmaksu jau iepriekš zinot, ka tāda depeša atnāks atpakaļ. Starp citu, tāda tiesvedība pat būs interesanta, kā tiesas vērtēs dvi pierādījumus..

Atbildēt

UR

27.07.2017. 16:43

Tiesu praksē (protams, Latvijas) tiek uzskatīts, ka vēstule, kura sūtīta uz juridisko adresi skaitās saņemta, kurā tur dienā pēc vestules nosdošanas pastā.

Piemēram, ja komercsabiedrības valde nav sastopama juridiskajā adresē, tad uzņēmumu var likvidēt.

Pietiek, lūdzu pieprasiet informāciju, vai šī iestāde mēneša laikā ir saņēmusi citus sūtījumus? Vai tajos datumos, no tā paša pastnieka ir saņēmusi citus sūtījumus?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....