Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šveices rūķu galvaspilsētā atkal gadskārtējais ekonomikas forums un rosība, elitārie dzīvokļi un apartamenti aizņemti, šampanietis par 700 eur pudelē pārdodas kastēm, un abu dzimumu eskortbūtnes nofraktētas uz nedēļu par 3000 eur dienā. Dūmo sešlitrīgie limuzīnu motori, braši emitē CO2 privātās reaktīvās lidmašīnas, savedot planētas dzīves saimniekus uz tikšanos, kuras rezultāti būs saistoši visiem plebejiem, kas joprojām patērē par daudz resursu un spītīgi negrib restartēties. Viesu ir daudz, aptuveni 3000 cilvēku no 120 valstīm, Krieviju neuzaicināja, bet turki neatbrauca, protestējot pret Palestīnas genocīdu.

Kas ir svarīgākais, par ko parūpēties 2024?

 

Šoreiz Švāba kungs vairs nemētājās ar parastajiem VEF kanibālistiskajiem saukļiem, piemēram, “Jums nekas nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi!”. Daudzi jau tāpat ir absolūti toleranti pret šo kiberhunveibinu konceptiem, it īpaši latvieši, kuri sen atbrīvoti no liekas turības. Tagad par vecajiem plāniem, kas manāmi brūk Globālo Dienvidu pretestības, kā arī Krievijas un Ķīnas “nesadarbības” dēļ, liecina tikai tendence bīdīt globālus projektus apstākļos, kad pasaule mūs acu priekšā kļūst reģionāla.

Mākslīgais intelekts

Pēc Švāba un Atali kunga plāniem mākslīgajam intelektam būtu racionāli, inovatīvi un taisnīgi jāpārvalda visa planēta. Šie kungi gan piemirsa, ka intelekts, kas pārvaldīs Etiopiju, tiks programmēts Kalifornijā un samērā grūti būs izskaidrot Etiopijas valdībai, ka tā ir atlaista. Tāpēc arī šo augšminēto kungu netīksme pret nacionālajām valstīm un spēcīgām valdībām ir tik liela.

Arābu pasaule vispār globālistiem riebjas, digitalizācija nespīd, par ciparu naudu runas nav, reliģija ir neaizskarama, gejus vajā, bet tā pati Ēģipte pāris dienās spēj mobilizēt miljonu lielu, absolūti maskulīnu un trenētu armiju.

Saprotams, ka racionālu progresu apturēt nav iespējams, bet ir precīzi jānoliek digitalizācijas sarkanās līnijas- paralēli digitālajai naudai ir jābūt arī banknotēm, no lauku večiņas nevar prasīt ID un intrerneta autentifikāciju, medicīnas dokumentiem jābūt arī papīra formātā. Tad nekāda digitalā koncentrācijas nometne neiestāsies, bet skaidrs, ka Sorosa kontrolētā Latvijas elite ir jāaptur laikus, jo jau tagad tā iet par tālu savā iztapībā.

Klimata programmas un zaļā dienaskārtība

Globālistu runājošā galva Antonio Gutjerešs mēģināja tradicionāli bīdīt atjaunojamās enerģijas tēmu, bet dzirdīgu ausu paliek arvien mazāk, - neviens negrib demonstratīvi ieslīdēt arhaikā, kā to šobrīd dara Vācija. Turklāt procentu likmju kāpums novedis daudzus alternatīvos projektus bankrota priekšā. Tautas sākušas saprast, ka zaļā enerģētika ir masīva afēra, kuras laikā parastam patērētājam ir jāapmaksā zaļās enerģētikas sistēmas uzturēšana un, lai ziemā nenosaltu, arī tradicionālās enerģētikas finansēšana.

Rietumu sabiedrība strauji paliek nabadzīga. Izgāzušās arī elektromobiļu programmas, Vācija atsākusi intensīvi kurināt ar oglēm, jo zaļo barbaru spiedienu rezultātā aizvērtas visas valsts kodolstacijas. Savukārt Latvijā zaļā afēra situāciju ar Nordpool ir padarījusi neizturamu, jo valsts HES saražotās elektrības pašizmaksa ir 0,01 eur par kwh, - paskatieties savos rēķinos un padomājiet! Jūs maksājat par bagāto somu sasalušajiem rotoriem! Un maksāsiet tik ilgi, cik atradīsieties viņu biržā, ne jau jūsu labuma dēļ jūs tur pieslēdza!

Man labi pazīstamajā Zviedrijā tieši zaļo terora dēļ pie varas ir nākuši labējie, kas nekavējoties atteicās no zaļo iestrādēm, motivējot savas aktivitātes ar to, ka degvielas cena uzpildes stacijā ir svarīgāka par neskaidru, zaļu nākotni. Arī Grēta Tunberga no planētas sapņu meitenes ir pārvērtusies par parastu jaunu sievieti ar neskaitāmiem policijas sodiem. Un tas ir tikai normāli, sevi cienošas valstis un tautas vispirms rūpējas par savu labklājību un savu eksportētāju konkurētspēju, nevis globālistu izdomātu fantomu.

 Ziņojums par slimību X

Pasaules Veselības organizācijas žurku midzeņa pārstāvis tradicionāli garantēja visiem nāvi no nezināmas slimības, kas vēl pat nav aprakstīta. Masām par šo aspektu šaubu nav, kovids vēl visiem labā atmiņā, un visi zina, ka puiši no laboratorijām savu izdarīs. Cita lieta, ka pārsteiguma momenta vairs nebūtu un pastāv milzīgs risks, ka starp varu un tautu izceltos reāls konflikts.

Kā vienmēr Latvija ir tā caurausta ar Sorosa un Švāba aģentu tīklu, ka ir visapdraudētāko valstu skaitā. Maijā PVO mēģinās dabūt cauri globālo pandēmijas līgumu, kas šai globālistu struktūrai ļautu paralizēt un kontrolēt jebkuru valsti, kura tam piekritusi. Zinot, kas šobrīd Latvijā ir pie varas, nav šaubu, ka bez nopietnas, koordinētas un agresīvas sabiedrības pretdarbības šis pandēmijas līgums tiks parakstīts. Nodevēji vienmēr atrodas, turklāt iespējams, ka Pavļuta un Kariņa bandformējums nav kļuvis pietiekoši bagāts no iepriekšējās Cov19 afēras.

Iespējams, jau pavasarī būtu laiks sākt izdarīt spiedienu uz Saeimas deputātiem, savlaicīgi veikt aptaujas, noskaidrot iespējamo balsojumu rezultātus un vajadzības gadījumā sākt akcijas pret pandēmijas pārvaldības līgumu, kas iesviedīs Latviju tiešā globālistu kontrolē. Cilvēki, esiet modri, vara to mēģinās izdarīt klusībā un bez garām diskusijām!

Kāpēc ķirzakām šoreiz nekas nesanāks

Pax Americana brūkot, sākas nopietna pasaules pārdale, kas izraisa bruņotus konfliktus, kuri paradoksālā veidā nav izdevīgi globālistiem. Jo šādā veidā nostiprinās nacionālās valstis, saliedējas to iedzīvotāji, nostiprinās armijas, - globālistiem armiju nav. Arī viņu galvenais resurss – nauda - vairs nav absolūtas varas simbols. Kapitālisms nav izturējis stresa testu, un dolāra pasaule novēloti ir sapratusi banālu patiesību, proti, svaigi emitētie dolāri ieplūst spekulatīvajā finanšu sektorā, kur ātra peļņa ir garantēta. Bet artilērijas lādiņu ražošana nav īpaši rentabla.

Tiesa, ar šo patiesību nav viegli sadzīvot, Krievija un Ķīna vēro un ļauni smīn ūsās, izlēmīgi nacionalizējot vienu aizsardzības rūpnīcu pēc otras. Šobrīd izskatās, ka “kara sociālisms” funkcionē daudz efektīvāk. Un arī notikumi pasaulē par to liecina, no globālā žandarma vairs nebīstas pat Jemenas baskāji.

Turklāt globālās elites mentālais un morālais stāvoklis padara visu vēl ļaunāku, daudz kur pie varas ir atklāti deģenerāti un neizglītoti muļķi. Kuram gan normālam cilvēkam, kas plānotu jelkādu nākotni Bretonvudas līgumam par dolāra beznosacījumu apriti, ienāktu prātā kofiscēt Irānas aktīvus, šantažēt arābus un mēģināt atdot Ukrainai 300 miljardus krievu naudas?

Šobrīd tas tikai paātrina pasaules sadalīšanos jaunās ekonomiskās un politiskās zonās, ko teorētiķi sauc par reģionalizāciju. Es gan to definētu kā globalizācijas reģionalizāciju.

Un tieši šeit slēpjas globālā oligarhāta nāves draudi. Visi Švāba adepti un Sorosa izsūtāmie funkcionē par dolāriem. Tos var sadrukāt, cik vajag. Tikai par tiem vairs nevar nopirkt krievu raķetes, ķīniešu sprāgstvielas un korejiešu artilērijas lādiņus. Par tiem nevar nopirkt konservatīvo Eiropu, kuru fundamentāli saniknojis tas nevaldāmais klaunu un pederastu cirks, kas tai veļas pāri ar visādām bērbokām, šolciem un mikroniem.

Cilvēki, esiet modri! Švābiem un Sorosiem nav roku, ko uzlikt Jūsu kakliem, bet viņiem ir Vienotības rokas, kas jebkurā brīdī uzmauks Jums kārtējo masku. Ieraus Jūs kārtējā karā. Kārtējo reizi pacels nodokļus, lai izdzītu Jūs no Jūsu zemes. Ienaidnieks jau ir šeit. Ziniet to un ar šo apziņu dzīvojiet!

Novērtē šo rakstu:

189
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...