Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

polis

02.04.2020. 17:17

»

Skutelis ir prasts idiots

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un...


LT vins jau nav vieniga nieciba. Ko verta tuksa muca Patmalniece, dazreiz tads kauns, ka jalien zem galda. Tomer jasaka godigi, latviesu vairakums to visu skatas un mil. Nu neesam mes vel pietiekosi izglitoti, lai spetu atskirt, kas ir bezgaumiba, kas patiesi vertigais.

Atbildēt

serefs

02.04.2020. 16:59

»

Skutelis ir prasts idiots

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un...


Pilnigi pareizi. , lai sniegtu visu aktualako pasaule un Latvija, parversta par balaganu, kur uzstajas pasdarbibu grupas ar gauzam zemu maksliniecisko limeni.

Atbildēt

gunars

01.04.2020. 20:38

»

Pulsē jauna tipa planetāra mēroga bezprāts

Riska grupā esošais atkal gari raksta (un ne savā piektdienā!).Laikam saņēmis slepeno čekas stukača poti un jūtas žirgts


Priedisa kungs protams ir zinos un izglitots cilveks, bet seit ir tas gadijums, kad zinasanas un intelekts nav viens un tas pats. Tadu cilveku, ka Prieditis nevar saukt par dumju, ka to dara daudzi tiklos rakstitaji. Tas nav pieklajigi. Ja cilveks ir psihiski slims, izturesimies iejutigi. Briziem pavid ari kada pratiga doma vina skricelejumos, acimredzot smadzenes ir ari apskaidribas brizi. Seviski vinu mil avize DDD, kas ir izteikta psihopatu murgojumu avizele.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 10:52

»

homo a computer sedan

jā, riebj skatīties uz viņu un kādu kaitējumu valstij viņa ir sadarījusi, to pat grūti iedomāties


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljonu cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas princiiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Atbildēt

homo a computer sedan

17.03.2020. 09:35

»

slimā

To slimās bildi riebj skatīties


jā, riebj skatīties uz viņu un kādu kaitējumu valstij viņa ir sadarījusi, to pat grūti iedomāties!

Atbildēt

protams, slimos

17.03.2020. 09:00

bet nevar pieļaut massveidību,kad nepietiks mediķu

Atbildēt

slimā

17.03.2020. 07:54

To slimās bildi riebj skatīties.......

Atbildēt

JL6265

17.03.2020. 06:40

Kurš no ministriem nav idiots?

Atbildēt

airis

17.03.2020. 00:43

Gļēvie un novilcinātie lēmumi nospiedīs valsti uz ceļiem.Nav vērts spriedelēt par to, kā vajadzēja, lai gan šodienas 4000 ielidojošo un kolonnas un kuģi...kā reiz ļaudis, kuri pašaizliedzīgi apzinīgi pašizolēsies......Murgs. Viensīcas tukšas un piepsiedu kārtā 14 dienas stingrā režīma karantīna "repatriantiem" glābtu Latviju no totālas sērgas.
Tas nav darīts jo???? Mums nebija perēkļu, bet tikai atsevišķi gadījumi. Tagad būs, diemžēl. Rezultāti ap 27-28 martu, Lieldienās pilsētās tikai sirēnas gaudos - būs epidēmijas pīkis. Jo sesdien Kariņam nepietika dūšas ( un kur gan tā rastos) noslēgt robežas, glābjot 1,7 mil Latvijas idzīvotāju. Tā vietā sagaidīsim sērgu katrā pagastā un ekonomikas pagrimumu nākamos 3- 4 gadus.

Atbildēt

aha

16.03.2020. 23:23

Reālais pasākums - robežu slēgšana?
Reālais rezultāts - valstī īsā laikā atgriežas liels skaits šīs valsts iedzīvotāju no kuriem daļa ir inficēti!

Atbildēt

nu jau

16.03.2020. 22:44

katrs kam nav slinkums atkal rāpjas sūdučupā ar savu ki-ka-ri-gūūūūū, sākot ar mūžīgo histeerisko gaudotaaju ļapsu un beidzot ar gruutgalvīšiem IT-pis-tiem..

Atbildēt

Skutelis ir prasts idiots

16.03.2020. 20:53

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un
jaunas padauzas, kas producē līdzīgus sev šovus un seriālus. Vai budžeta nauda ir tam jātērē? Tā ir Latvijas sērga ar tiem tukši ambiciozajiem jaunuļiem, kas satikuši visādos amatos, bet smadzenēs ir viena rieva. Un viņi piepulcē sev klāt tādus pašus debīlos, tāpēc pa TV nav ko skatīties.

Atbildēt

FENIKSS

16.03.2020. 20:52

»

...

Galva smiltīs,bet dibeni ta gaisā


Rinkēvičam dibens vienmēr bijis gaisā. Tādēļ arī tāda mīksta un nevīrišķīga rīcība. Lai kā nepatiktu kremļa imperiālists Lavrovs, vismaz savas RF impērijas intereses aizstāvēja vīrišķīgi.

Atbildēt

Harijs Poters

16.03.2020. 19:37

Raksts ir labs, fakti korekti. Nepiekrītu par Rinkēviču - kam, ja ne ārlietu ministram būtu jāpainteresējas, kas tur Ķīnā īsti notiek,kāpēc un kādas tam var būt sekas. Bet nē, kopā ar Viņķeli un Kariņu tēloja Austrālijas strausus - nu tjipa galvu smiltīs.

Atbildēt

homo a computer sedan

16.03.2020. 19:03

Katasrofa ir nevis vīruss, bet Vinčikele, kura virs tiek iebīdīta un neko nejēdz.

Atbildēt

lasošais

16.03.2020. 18:51

»

Žulis

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu. Starp citu Ķīna šobrīd ir visai noslēgta valsts. tā, ka īsto situāciju Ķīnas iekšienē zin tikai Ķīnas kompartija


Kīnas pilsetas un Ķinas lauki ir divas dažādas Ķīnas.Cik to laucinieki ir īsti neviens nezina,un cik nabagu nomiruši-kāda tam nozīme.

Atbildēt

žu tems

16.03.2020. 18:12

Nav pieklājīgi publicēt portretu ar nogrieztu sejas daļu.Nav pieklājīgi to darīt atkārtoti.Necieņa pret lasītājiem,un it sevišķi - pret komentētājiem!Pietiek slaistīties,kūmiņ!

Atbildēt

...

16.03.2020. 18:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Panikas sākums varas elitē...


Nu nevajag zemcilvēkus saukt par varas eliti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.03.2020. 17:18

»

A.P.

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces nenormālais psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi...


Panikas sākums varas elitē?

Jautājums - ko uzskatām par varas eliti?
2019. gada novembrī (kad no vīrusa vēl nebija ne vēsts!) ieguldījumu fonds uzlika 1,5 miljardus, ka 2020.gada martā akciju tirgus sagāzīsies.

https://www.wsj.com/articles/bridgewater-bets-big-on-market-drop-11574418601?fbclid IwAR2LMoA8HpNhsLhAyPN0Fj4gPLvjnOsfOmkC1Tu4a3zvnYWJ2W4hPBxevRE

Tā kā varbūt īstajā varas elitē nav nekādas panikas? Varbūt īstā varas elite priekā berzē rokas?

Atbildēt

Medbralis

16.03.2020. 17:17

Latvijā daudz jaunu gadījumu nebūs. Jo, ka Twiterī min Uga Dumpis: "Latvijā tiek veikta testēšana visiem simptomātiskiem pacientiem, kas atbilst kritērijiem, neatkarīgi no stāvokļa smaguma.", kas nozīmē gripai līdzīgi simptomi + atgriezies no ārvalsts. Vietējās izplatības skrīnings un monitorings netiek labratoriski veikts.
Igaunijā tiek veikts.
Lietuva veic sevišķi atlasītu personu skrīningu.
Lidz ar to jāsecina, ka SPKC izplatītās ziņas ir viltus ziņas.
Apgalvojums, ka nenotiek vietējā izplatība ir zinātniski nepamatotrs.
Tāpēc kādai ministrei pēc krīzes situācijas beigām būtu krimināltieski jāatbild par melošanu.

Atbildēt

lauķis

16.03.2020. 17:14

Par to koronavīrusu nav nekādu noteiktu datu,ir pilnīgi skaidrs ka tas eksistē,ziņas ir pilnīgi pretrunīgas.Un vēl,ir pilnīgi skaidrs ka uz šī vīrusa rēķina tiks norakstītas visas valdību neveiksmes un noziegumi.Tāpat ir pilnīgi skaidrs ka naudas vērtība kritīsies prporcionāli vīrusa izplatības ātrumam,visā pasaulē.

Atbildēt

Žulis

16.03.2020. 17:01

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu. Starp citu Ķīna šobrīd ir visai noslēgta valsts. tā, ka īsto situāciju Ķīnas iekšienē zin tikai Ķīnas kompartija.

Atbildēt

Guntis

16.03.2020. 17:00

ŠODIEN no sezonālās gripas izraisītajām komplikācijām pasaulē jau ir miruši 886 cilvēki. Šīs ziemas sezonālās gripas laikā jau ir miris 100 731 cilvēks. Un šodiena vēl ne tuvu nav beigusies...

Atbildēt

Domātājs

16.03.2020. 16:58

Vazātie apkārt, gan varētu, bet strādāt, šķaudīdamiem ēdienu gatavošanā, gan nevajadzētu!
Domāju, ka visas ēstuves, kulinārijas vajadzētu aiztaisīt, jo tur darbiniekiem maksā par stundām un tie šķaudīdami strādā, cik ilgi var, aplaižot visus, kas ēd viņu izgatavoto.

Atbildēt

pieridzinieks,pašizolējies

16.03.2020. 16:43

Lūdzu,paskaidrojiet,kā mums sanāk,ka igauņiem ir un vairojas,bet mums Vidzemē-tikai nulle?Vārīti kartupeļi ar dillēm un ķiplokmaize tiešām līdz?

Atbildēt

jaajaa

16.03.2020. 15:53

..."Par matemātikas daļu - vēl nekad dzīvē nebūšu juties tik labi, ja būšu kļūdījies un nekas no tā nepiepildīsies."...tieši tā...tikai parasti tieši tie "sausie" cipari ir tie, kas "nekļūdās"...:(

Atbildēt

Erty

16.03.2020. 15:41

Urīndzelteno galma "zinātnieks" Kaščejevs pazudis kā žīds pa miķeļiem.

Atbildēt

Doks

16.03.2020. 15:30

Valstī ir vājš epidemioloģiskais dienests, faktiski nav un te rezultāts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...