Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 18:30


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Vizbulīte

26.09.2011. 09:36

Vai pašreiz vēl esošā Kultūras ministre varētu paskaidrot, kā savulaik skaisti "dabūja" Basteja bulvārī dzīvokli, ar kā palīdzību? Ak jā, tāda jau ir Latvijas likumdošana - atņemt vieniem, lai atdotu savējiem, kas atrodas īstā laikā un vietā, un viss kārtībā, ak cienījamā kundze!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.09.2011. 14:28

>> LATO
***********************************
Lato
24.09.2011. 19:23
Latvietim vienmēr ir jāparūpējas, lai otrs nu noteikti taptu sarūgtināts pat, ja šobrīd tāds nav! Ak, sie mani kompleksi.
************************************
...jā, jā latvietim arī vienmēr jāparūpējas, lai otrs nu noteikti padomātu, ka sarūgtinājuma nav - pat, ja šobrīd tāds ir, pie tam MILZĪGS ...jā, jā- ak, šie kompleksi! ...

Atbildēt

ha, ha, ha

24.09.2011. 23:58

Nu neticu, ka šitā žogu vāvere ir miljonāre. Neviena lapele Latvijā nav ne tuvu miljonu vērta.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT&H-86

24.09.2011. 20:19

Tas ir diezgan interesanti, bet pilnīgi izskaidrojami, kāpēc Ēlerte tika "patriekta". Ne jau pēc svītojumiem vēlēšanu biļetenos,bet gan par kursa maiņu.Ēlerte,protams, ka ir "maita", bet pēdējā laikā viņa sāka runāt par labu latviešu tautai.Tādi nebija vairs vajadzīgi jaunajā Zatlera "programmā"!!! Āboltiņa, kura praktiski tika izsvītrota, ir jaunajā Saeimā.Un kapēc ? Tāpēc, ka viņa ir Urbanoviča piekritēja.Vēlēšanas tika manipulētas !!! Par to nav šaubu.Cimdaram varam ar pārliecību sacīt, ka viņš netiks nošauts kā Līgotnis un Kramiņš. Cimdars tikis pakārts ! Tauta viņam piespriedīs šo sodu, par genocīda veikšanu pret latviešiem.

Atbildēt

Lato

24.09.2011. 19:23

Latvietim vienmēr ir jāparūpējas, lai otrs nu noteikti taptu sarūgtināts pat, ja šobrīd tāds nav! Ak, sie mani kompleksi.

Atbildēt

Nevienaldzigais

23.09.2011. 23:50

Reta neliete...Dzimteni un maati paardos, ja vien tas nesiis personiigu labumu. Kaa sieviete var kaadu bomzi ieintereseet, ja buus cisterna neatshkaidiita spirta...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.09.2011. 14:42

>> REPUBLIKĀNIS
*****************************
...nu, nu - nebūsim svētāki par Romas pāvestu ...ATTIECĪGOS apstākļos tās ir jebkuram cilvēkam pilnīgi normālas izjūtas ...kāds var ari'to izterpretēt kā,teiksim, morālo gandarījumu ...psihologi saka, ka vispār dusmas esot uzmundrinošs, enerģiju dodošs stāvoklis ...tikai idioti lēnprātīgi pagriež sitienam otru vaigu... spēcīga personība mauc pretī ...

Atbildēt

Republikānis

23.09.2011. 12:23

Nevar saskatīt ne šajā rakstā, ne komentāros valstisku pieeju - redzu vienīgi ķengas, muldēšanu un ļaunu prieku par to, ka kādam nav paveicies.

Atbildēt

lilja

23.09.2011. 11:24

Lapsa, tu pārspīlē! Salīdzinoši nemaz nav tik daudz to svītrojumu, un plusu arī daudz! Lūk, tas ir politiķis, par kuru ir viedoklis, jo viņš kaut ko dara. Nevis remdenie politiķi, kurus neviens nezina, vai arī iztapīgie, kuri baidās - ka tikai es kaut ko tādu neizdaru, kāpēc mani nemīlēs vēlētājs...

Atbildēt

driks

23.09.2011. 10:39

Es domāju, ka Šķēlertei kaut kas nogāja greizi ar TP un Andrīti un kopš tā laika viņas pasaulīte ir sabrukusi. Jo vienu laiku Diena bija tāds TP rupors, ka bezmaz vai TP pirmvēlēšanu avīze likās mazāk šķēliska.
Bet principā pievienojos, ka šitai sievai acīmredzot ir par maz seksa tāpēc dzīvē tāda neapmierināta

Atbildēt

darklight

23.09.2011. 10:30

Pilnīgi debīls raksts. Lapsa laikam būtu laimīgs, ja Ēlerte aiz bēdām pakārtos?

Atbildēt

Latvijas "pilsoniskaa ideaalisma" smaids.

23.09.2011. 08:35

Neesmu no tiem, kas gavilees, ja "kritushu" veel spaardiis kaajaam.
Bet nu shoreiz gan paspruka taads smaidinjsh... baigi riebiigs...taads atpaziistams...

Atbildēt

Ahmeds

23.09.2011. 01:22

esmu muļķis, jūs jau saprotiet.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

22.09.2011. 23:26

>> RRR
***********************************
rrr
22.09.2011. 13:43
.
Džīīz, atrada kur piesieties...
Reizēm liekas, ka šim autoram savu smadzeņu vispār nav, viņš ir robots, kuram dod komandu "Fass!", un tas arī uzbrūk, vispār nedomājot un nevērtējot, vai ir pamatoti, vai nepamatoti, vai nopietna lieta, vai dzīves sīkumi - visur ar vienādu niknumu un vienādu spēku ieguldījumu.
*********************************************
"airBaltic" lidostā vēlas celt termināli par 92 miljoniem eiro.
www.DELFI.lv |
14. janvāris 2010 14:47
*
...un komentārs pie šī raksta- un, kā es saprotu, TAVS uzbrukums pēc TEV, kā pats saki, dotas komandas "fasS!"
.
Ekonomists (Dr.),
14.01.2010 14:55
.
Es ieteiktu AirBaltic vispirsm iziet no tehniskās maksātnespējas un likvidēt negatīvo pašu kapitālu, pirms ķerties pie jauniem "megaprojektiem". Pretējā gadījumā sanāks tikai "gaisa pilis" :).
Vismaz pagaidām AriBaltic ir tehniski maksātnespējīgs, jo tā saistības pārsniedz aktīvus. It kā padsmit miljonu peļņa 2009.g. protams situāciju ir uzlabojusi, taču šī peļņa vienalga pilnībā nesedz iepriekš zaudētos 27 miljonus Ls un pašu kapitāls vienalga saglabājas gana negatīvs. Ar šādu finansiālo stāvokli ne tikai nevar "kaldināt" plānus par 92 miljonu terminālu, bet pati uzņēmuma tālāka pastāvēšana ir zem jautājuma zīmes.
Iesaku AirBaltic vadībai un akcionāriem vispirms atrisināt esošo tehniskās maksātnespējas un sliktātā finansiālā stāvokļa jautājumu. Savādāk vēl TEHNISKĀ MAZSPĒJA PĀRTAPS REĀLĀ MAKSĀTNESPĒJĀ UN BANKROTĀ.
************************************************
rrr, 14.01.2010 15:47
to Ekonomists (Dr.),
vai tik tu pats nestaiga ar cauram biksem ..ekonomist.Daudz tu zini par darbu saja kompanija un par tas paradiem..tads ikdienas komentaru rakstitajs....
**************************************************
...seko tev veltīta pieklājīga atbilde, kuru tu gan neesi pelnijis ...:
.
Ekonomists (Dr.),
rrr, 14.01.2010 17:11
Es esmu iepazinies ar 2008.g. AirBaltic gada pārskatu. Tādēļ pietiekoši labi zinu tā finansiālo stāvokli. No pārskata skaidri redzams, ka 2008.g. beigās uzņēmums bija ļoti smagās finansiālajās problēmās un tam bija iestājusies tehniskā maksātnespēja. Tāpēc jau pāgāšgad pārādījās runas presē, ka vajadzēs AirBaltic vairākus desmitus miljonus valstij ieguldīt. Pēc tam tās it kā pieklusa, taču AirBaltic tehniskās maksātnespējas jautājums tā arī palika "gaisā karājoties". Fliks šogad lepni ziņoja, ka saskaņā ar operatīvo pārskatu 2010.g. uzņēmums ir strādājis ar peļņu. Taču Flika nosauktais neauditētais peļņas apjoms vienalga ir pārāk zems, lai uzņēmums būtu izgājis no tehniskās maksātnespējas. Tādēļ uzņēmums vēljoprojām ir tehniski maksātnespējīgs.
Kamēr uzņēmums ir tehniski makstātnespēīgs, tas nevar veikt ekspansīvas investīcijas. Vispirms vajag likvidēt esošo kapitāla deficītu uzņēmumā un tikai tad domāt par jaunām investīcijām. Pretējā gadījumā uzņēmums reāli riskē nonākt pavisam reālas, nevis tehniskas maksātnespējas stāvoklī un pat bankrotēt.
*********************************
...NU, TAD, LŪK !!! ...TA', KĀ "EKONOMISTAM(DR.)" IR IZRĀDĪJUSIES TAISNĪBA, BET TEV, VIŅU NOSAUCOT PAR TIK VIEN KĀ IKDIENAS KOMENTĀRU RAKSTĪTĀJU, NĒ ...TAD TAS, KĀ PATS SAKI, SMADZEŅU TRŪKUMS IR, KĀ REIZI, PIEMEKLĒJIS TEVI PAŠU ...tas izrādās esi TU, kas vispār nedomā un nevērtē ir pamatoti vai nepamatoti ...

Atbildēt

Ahmeds

22.09.2011. 21:54

Vispār Ēlertes tantei jāapgrūsnējas un jāpavada laiks kopā ar smaidošu un brēcošu zīdaineli. Tad daudzas lietas un pasaules uztvere nostāsies mierā. Iestāsies kāds miers sirdī, to piepildīs mīlestība, prieks un rūpes ar rezultātu.
Novēlam Ēlertes tantei jauku ģimeni un prostoje ženskoje šķastje.

Atbildēt

Ahmeds

22.09.2011. 21:49

.COM
22.09.2011. 01:14

Neskatoties uz to ka Ēlerte, protams, ir nesimpātiska morālā, fiziskā un visās pārējās šī vārda nozīmēs, šis ir visneloģiskākais un nesakarīgākais Lapsas rakstudarbs, kādu gadījies lasīt.
=========
Piekrītu. LL pat nepateica (neatgādināja) nevienu piemēru, kāpēc Ēlertes tante būtu jānīst.
Vai tad pārmetums ir cilvēciskā un ne ļoti noziedzīgā raušanās uz kādu amatu pēc ievēlēšanas?
Nu tante vēlējās vadīt kādu ministriju. Tas arī ir viens no iemesliem kāpēc iesaistās politikā - pašrocīgi ietekmēt valsts politikas procesus.
Neko citu neatceros un LL neatgādināja. Ēlertes tantei var pārmest (paradoksaļno, odnako) nespēju veiksmīgi komunicēt ar mēdijiem. Viņas raksts šodienas delfos ir samērā jēdzīgi argumentēts un pieņemami atspēko viņas "nacionālistiskai" politikai veltīto kritiku.

Atbildēt

wow

22.09.2011. 21:32

Es domāju,ka laukos beidzot saprata,ka Elertes Diena bija tā kas balstīja un īstenoja Latvijas Ceļa,Tautas Partijas...prettautisko politiku,kas tagad ir pilnīgi un galīgi bankrotējusi.Viņa tās idejas aplaistīja un stutēja,citus viedokļus nepieļaujot.Un visos šais gados Dienā ir bijis daudz melu,divkosības,nodevības,kā R.Pauls teicis,cik cilvēku neaizgāja bojā viņas(laikam E.) dēļ.
Kad L.Lapsa uzrakstīs grāmatu vai nu par Elerti vai Dienu,ko visi gaidām,tur viss kļūs skaidrāķs par skaidru,jo viss jau tagad ir pateikts "Dienas"numuru blāķos.Tās ir labas liecības.

Atbildēt

bass

22.09.2011. 21:21

Labi balsots! Vēlētāji vairs nav vakarējie - skatās līdz, ko politiķis runā un ko dara. Nekāda potenciāla viņai nebija, pat personības šarma - nekāda. Sākumā, jā, tad piesaistīja uzmanību ar to Meierovica (kas par niķi rotāties ar svešām spalvām!) biedrību, bet tas arī viss. Tālāk nekas nesekoja, viens vienīgs apsīkums un garīga nabadzība: kari pret Rīgas domi par karuseļiem, kafijas un cukura skandāli Operā, pāris raksti par izglītību un integrāciju, kuros atgremotas vispārzināmas patiesības un kuri tiešā veidā nebūtu saistāmi ar kultūras ministra darbu...Nekāds domas gigants no Latvijas politikas nav izmests. Viņa pati to apzinās un tāpēc nenožēlo, nepārdzīvo. Nav jau kā parastajam cilvēkam, kad darbu zaudē, jāraizējas - kā iztiks, ar ko par komunālajiem pakalpojumiem samaksās, ko nesīs rītdiena...Viņa taču miljonāre! Lai izbauda savu bagātību bez politikas!

Atbildēt

Logiski

22.09.2011. 18:54

Vai tad Elerte veidojot Vienotibu neteica, ka pati velesanas nestartes, bet...samelojas
Starteja un parstarteja, bet...tapa stripota

Atbildēt

miabella

22.09.2011. 15:51

Nesaprotu, ka var tik pretīgi izrunāties. Es cienu Ēlertes kundzi un saprotams, ka viņa ir sarūgtināta. tad ko viņai Lapsasprāt vajadzēja raudāt viņam uz pleca? pieklājīgs cilvēks savu sarūgtinājumu neatklāj. Tik žultainas ķengas sen nebiju lasījusi. nepatika pret rakstītāju.

Atbildēt

annele

22.09.2011. 14:15

sarmit,sarmit! Nu beidz tacu vienreiz liekulot un met pie malas savu augstpratigumu! UN pietiek akstities tautas prieksa! Citadi klusi par otru lielako valsts klaunu... Jeb varbut tas ir tavs merkis?Pirmajam kads veletajs jau nosutija 20 latus.... Vai ari tu uz to ceri?

Atbildēt

lapsene

22.09.2011. 14:11

Bravo, Lato! Un tie, kas saka, ka ķengas, tas ir tikai dots pret dotu.

Atbildēt

rrr

22.09.2011. 13:43

Džīīz, atrada kur piesieties...
Reizēm liekas, ka šim autoram savu smadzeņu vispār nav, viņš ir robots, kuram dod komandu "Fass!", un tas arī uzbrūk, vispār nedomājot un nevērtējot, vai ir pamatoti, vai nepamatoti, vai nopietna lieta, vai dzīves sīkumi - visur ar vienādu niknumu un vienādu spēku ieguldījumu.

Atbildēt

arī oligarhs

22.09.2011. 13:36

Ēlerte arī ir oligarhs!

Atbildēt

he

22.09.2011. 13:18

Beidzot arī ķirzakas smaids ir dabūjis pērienu.

Atbildēt

k

22.09.2011. 12:34

visi bijušie komunisti (kolaboracionisti)un viņu pēcnācēji nepārtraukti ir godīgiem pilsoņiem jālamā un nekādā gadījumā nedrīkst viņus laist valsts pārvaldē, tad mūsu Latvija uzzels. Igauņiem tas diezgan labi izdevās.

Atbildēt

zinu..

22.09.2011. 11:07

Redz ja vārdi būtu saskanējuši ar darbiem, tad jau nepadzītu.. būtu atmaskojusi Vienotības zagļus, tad rezultāts būtu cits, bet tad pašu padzītu no Vienotības ....

Atbildēt

ARĀJS

22.09.2011. 11:00

nesaprotu vienu-kapēc kaut kādai Sarosiešu palaistuvei, kura jau padzīta ar sūdainu koku, vel japievērš tada uzmanība ? Politpalaistuve ir un paliks tikai politpalaistuve...

Atbildēt

ventins

22.09.2011. 10:49

SARMITE TIESAM GRIBEJA VAIRAK, BET JA ROKAS SASIETAS, CAURI MURIM KAS APKART NEIZSITISIES.BET lAPSA JAU IR PIERADIS KENGàTIES,TAS VINAM ASINIS.UN PàRèJIE KENGàJAS LIDZI.TàDI NU MèES ESAM TIE LATVIESU SAJAUKTENI.AR KRIEVU ASINIM.

Atbildēt

rācenis

22.09.2011. 10:28

Štokenbergs un Ēlerte nāca politiskā paši ar saviem grupējumiem, deklarējot citādu un morālāku politiku. Rezultātā sanāca tāpat kā visiem, bet viņi paši savu jauno ministru krēslu dēļ nodeva savus partijas/grupas biedrus. Un beigas ir tādas, ka gan partijas biedri izmuļķoti, gan paši varaskārie līderi tagad ir pie sasistas siles. Vai bija vērts gadu ilgu ministrēšanu iemainīt pret savu politisko spēku nodošanu? Te tev nu bija cita politika... Savtīgums, un tikai, un krahs.

Atbildēt

Edge

22.09.2011. 10:23

paga,paga> - Tieši Latvijas laukos jau tā Ēlertes sludinātās ideoloģija visražigāk pastrādājusi. Der pabraukāt un paskatīties - apjēgt, kas ta spiedis aptuveni 300 000 pamest valsti?

Atbildēt

paga paga!

22.09.2011. 09:29

Ēlertei vajadzēja Rīgā balotēties, V tur starp latviešiem 1. vietā.

Laucinieki pārāk neaptēsti?, sabalsoja līdz pat 33%! par ZRP, nav brīnums, ka arī Ēlerti izķibināja.

Atbildēt

Fēlis

22.09.2011. 08:12

P.S. Man ir kauns, ka es jaunības dumjumā biju ,,Dienas" fans.

Atbildēt

Fēlis

22.09.2011. 08:02

Nevajag meklēt loģiku, kur tās nav. Tukša, uz lozungiem būvēta gruvešu kaudze un Lato pareizi dara. Viņai ir jāiesper tā, lai viņa nekad vairs nesadomātu zīmēties kameru priekšā.

Atbildēt

obzis Viesturam

22.09.2011. 07:43

Normāla replika sanākusi - nevajag meklēt tādā globālus secinājumus, un viss kārtībā. Būtu interesanti, ko Sarmuks uz šo var atbildēt.

Atbildēt

zilbite

22.09.2011. 02:10

Malacis Lato! Precizi teikts! Paldies!!!

Atbildēt

Viesturs

22.09.2011. 01:45

Ļoti prastas ķengas, tas var diskreditēt arī citus Lapsas kunga rakstītos tekstus.

Atbildēt

.COM

22.09.2011. 01:14

Neskatoties uz to ka Ēlerte, protams, ir nesimpātiska morālā, fiziskā un visās pārējās šī vārda nozīmēs, šis ir visneloģiskākais un nesakarīgākais Lapsas rakstudarbs, kādu gadījies lasīt.

Atbildēt

haralds

[R] 22.09.2011. 01:07

ja kas nesanāk, labi - ja kas sanāk vēl labāk. kas ko sarūgtināties!
varbūt man vajadzētu visiem radiem un draugiem muguras noraudāt slapjas par to, ka man neviens nepiedāvā subkultūras un kontrkultūras ministra portfeli?

Atbildēt

ALLA

22.09.2011. 00:37

Kādēļ lai Ēlerte būtu sarūgtināta? Galvenais Saimnieka uzdevums - dabūt pie malas t.s. oligarhus - taču izpildīts, naudiņa būs? Vismaz Nellijas Ločmales histēriskās gaviles radioraidījumā liecināja, ka naudiņa jau ir pārskaitīta. Varbūt kādreiz atklāsies, ka tieši šais dienās būtiski palielinājušies pretoligarhu cīnītāju naudas uzkrājumi?

Atbildēt

cvk

21.09.2011. 23:51

2010.gada 10.Saeimas vēlēšanas
VIENOTĪBA
Zemgales apgabals (Ievēlēti 6 / 15)
(Derīgās zīmes - 47789, grozītas - 30569, negrozītas - 17220)

bija nr. 1, bet palika nr. 4 Sarmīte Ēlerte kopā: 53607 plusi: 12535 mīnusi: 6717 negrozītas: 11317 ievēlēts

-------

2011.gada 11.Saeimas vēlēšanas
1. VIENOTĪBA
Zemgales apgabals (Mandāti 3 / 15)
(Derīgās zīmes - 26590, grozītas - 16207, negrozītas - 10383)

bija nr. 2, bet palika nr. 4 Sarmīte Ēlerte kopā: 27004 plusi: 5054 mīnusi: 4640 negrozītas: 6513 neievēlēts

Atbildēt

Haris

21.09.2011. 22:49

Nebūt neesmu Ēlertes fans, tomēr Lapsam derētu nebūt tik dzeltenam - derētu būt godīgākam.

Kāpēc gan necitēt Ēlertes šodien "Dienā teikto:
"Pēc būtības mans REZULTĀTS IR TĀDS PATS [izcēlums mans - Haris], kā pagājušajā gadā - ceturtā vieta sarakstā. Tikai pagājušajās vēlēšanās Vienotībai Zemgalē bija sešas vietas, šajās trīs, jo ir notikusi zināma vēlētāju sadalīšanās – kopā Vienotībai un Zatlera Reformu partijai Zemgalē ir 7 vietas"?
http://www.diena.lv/latvija/politika/elerte-nav-sarugtinata-par-iespejamo-neievelesanu-saeima-13904343

Tas, manuprāt, ir pietiekami, lai Ēlertes neievēlēšana izskatītos gluži citādi.

Turklāt vēl - "Kultūras ministre arī pateicās visiem vēlētājiem, kuri "ielika plusiņus", jo "tas ir otrs lielākais skaits Vienotībai Zemgales vēlēšanu apgabalā"."

Atbildēt

.

21.09.2011. 22:38

Interesanti, ko L.lapsam nodarījusi Elerte? Vai savulaik varbūt padzinusi no Dienas.
Ja tā nav atriebība, tad - vajāšanas mānija.

Atbildēt

Paija

21.09.2011. 22:14

Pīļknābis kas pīļknābis.

Atbildēt

Dr. Labi

[R] 21.09.2011. 22:05

protams - toreiz un tagad. kā var nemelot ?

Atbildēt

latgaliete

21.09.2011. 21:12

Nu, piesejaas,kamer nenoedis(psihologiski) kaa KGB- SNIKS

Atbildēt

Udox

21.09.2011. 20:34

Kā blogs - protams, bet kā viedoklis - ļoti precīzs un skaidri lasāms un saprotams. Var vēl just līdzi Štokija un Kristovskim, kuri varbūt tiešām sevi iedomājās par Latvijas glābējiem, bet ja to pasaka cilvēks, kurš tiešām sevi nepārtraukti ir personificējis gandrīz vai ar nācijas sirdsapziņu, tad tas nozīmē tikai to, ka viss, kas līdz šim ir teikts, ir vieni vienīgi tīri meli un nekas vairāk.

Atbildēt

llort

21.09.2011. 19:44

sorre, bet šis vairāk pēc bloga ieraksta izskatās, nevis pēc ziņām. nu protams, ka melo tagad (iespējams, ka arī pirms tam). protams, ka ir sarūgtināta. a ko viņai bija teikt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....