Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis Freimantāls

25.04.2020. 12:00

Izlasiet lūdzu .....https://tautastribunals.eu/?p 33716

Atbildēt

Valdis Freimantāls

28.03.2020. 16:19

Izlasīju kaut kādus murgojumus par mani šajā vietnē.

Kāds sakars man ar kādu cilvēku 444?

Es rakstu ar savu vārdu un atbildu par katru savu vārdu.

Palasiet manu rakstu
.....https://tautastribunals.eu/?p 33716

Atbildēt

andris a

20.06.2019. 18:39

:D(liigo)Sociologi-Šodienas 14.jūn.1941.g.- Datums ir ATGĀDINĀJUMS-kā JUDOKOMUNISTISKĀ GENOCĪDSA ! turpinājums pret Latviešu tautu, kas sākās 800 gadus iepriekš ar JUDOKRISTĪGO BIOROBOTU-TĀTAD-ĀDAMIEŠU DENOCĪDU pret āriskām tautām-CILVĒKIEM, kas Latvijas tagadējā teritorijā jau dzīvoja jau vairāk kā 10 000 gadu iepriekš.Bet 14 000 pamatiedzīvotāju izsūtīšana un prettiesiska arestēšana 1/ 2 stundas laikā 4-os no rīta šauteņu durkļu pavadībā notika ""PERFEKTI ORGANIZĒTI""-UZ LOPU VAGONIEM....
Sakarā ar to katram ir ļoti vēlams noskatīties režisora V.Kairiša kino filmu ""MELĀNIJAS HRONIKA"".
Vakar simboliski tika veidots Vakara 13.06.1 LTv-1-Raidījums par ādamieti Vuļfsonu-bez maz vai ""slavinot"" to, kas Pasludinājis atklātībā Eiropas un Āzijas Ādamiešu-SAFARDI un AŠKENAZI - IZPROJEKTĒTO 2.-OTRO Pasaules karu- kā SAVU...ādamisko interešu realizācijas mehānismu- ar ''Molotova-Rībentropa PAKTU""- un tā ""Slepenajiem Protokoliem"". To jau zināja miljoniem cilvēki -pamazām informācijai izplatoties pirms un pēc Vardarbīgās PASAULES ietekmes sfēras pārdales- no 1940-tiem gadiem.
Bet, tā kā Rabīni...nolēma it kā ATBRĪVOTIES NO PAŠU VEIDOTĀ UN ORGANIZĒTĀ SLOGA- ,kas tika turēts it kā ""slepenībā"""-tad to lika paziņot atklātībā savējam ādamietim-,kurš vēl kādā Latviešu konferencē ir taisnojies...
Bet t.s. ""taisnošanās ""ir notikusi tik pat viltīgi un pretīgi-kā Sarkanās Okupācijas armijas sarkanajam komisāram.-
pieminot savu Cilts brāļu ādamiešu Vergu mācību-priekš Cilvēkiem-.t.saucamo. Jauno Derību-, kur kādā Pantā ir ierakstīts, ka-""NEESOT TIK SVARĪGS IZDARĪTAIS NOZIEGUMS""-KĀ SAVLAICĪGA ŠĪ NOZIEGUMA it kā NOŽĒLA-INDULGENCE. Kaut gan pēc Vulfsona kā ādamieša-jūda-reliģijas-tādas manipulācijas NAV paredzamas. Tā ir kārtējā ādamiešu manipulācija pret Cilvēkiem-, pret kuriem RĪCĪBA... savukārt ir ierakstīta ""Cionas gudro protokolos""
Un tā kā masveida Represijas ,protams, sākās jau 1940.g.-tad pēc 1944.g. austrumu Uzvarētāju Ādamiešu PŪĻI... gāzās uz Latviju katrs ''ATBRĪVOTAIS""DZĪVOKLIS UN MĀJA JAU BIJA PIERAKSTĪTA NOTEIKTAI OKUPANTU ĢIMENEI NO AUSTRUMIEM- TIEŠI TĀ KĀ 800 GADOS RĪKOJĀS JUDOKRISTĪGĀ KRUSTNEŠU SLEPKAVU BANDAS-VISU KONFESIJU DAŽADU TAUTĪBU MĀCĪTĀJU -SINODES UZDEVUMĀ ! BET ŠIE ANGLOSAKŠU LATVIJAS PIRMIE OKUPANIT UN VIETĒJO AŖISKO GILŠU PAVERDINĀTĀJI- tagad dēvēti kā '"BALTVĀCI""-ar\i bezmaz vai tiek celti ""GODĀ""-NOŽĒLOJAMI !VARMĀKAS BIJA SAJUTUŠI ASINS GARŠU....24 stundas diennaktī ! IZSEKOJOT, PAZEMOJOT, IZSŪTOT UZ KRIEVIJAS ZIEMEĻU VERGU NOMETNĒM un VISVAIRĀK PRETOJOŠOS OKUPĒTĀS LATVIJAS IEDZĪVOTĀJUS SLEPKAVOJOT TEPAT UZ VIETĀM-ČEKAS PAGRABI AR CILVĒKU ŠAUTUVĒM BIJA PAT LĪDZ 1980-TO GADU BEIGĀM VAĻĀ UN DARBOJĀS PILNU JAUDU...un represēto un noslepkavoto ĪPAŠUMUS KONFISCĒJA UN IZDALĪJA SAVĒJIEM.
Bet Čekas VIRSUZRAUGS- VALERIJANOVIČS-KAS ZINĀJA NOZIEDZĪGĀS DARBĪBAS PRET KATRA LATVIEŠA REPRESIJĀM UN NOSLEPKAVOŠANĀM- jau drīz no savējiem-tika iecelts ""SAULĪTĒ""....
VISS GĀJA UZ URRĀ ! UN JAU 1949. g. martā IZSŪTĪŠANAS UN SLEPKAVOŠANAS NU JAU AR vairāk kā 43 000 REPRESĒTO LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU-UN TAS VĒL NOTIKA 4-CETRUS GADUS IT KĀ PĒC 2-OTRĀ PASAULES KARA BEIGĀM,,,,
13.06.2019.g. Ren Tv Baltik Raidijumā ādamietis jau kā profesors Pāvels Florenskis atklāja, ka, PIEMĒRAM, TIKAI 1- VIENA no ĀDAMIEŠU MELNĀS MAĢIJAS IZPAUSMĒM IR IZSAUKT SAVU DĒMONU- KO VIŅI PAŠI SAUC PAR SAVĒJO-SĀTANU-KAS ASTRĀLĀ LĪMENĪ IZPILDOT ĀDAMIEŠU MAĢISKAS DARBĪBAS PRET CILVĒKIEM- UN IZSAUCĒJA KLĀTBUTNĒ TAS... SMIRD ! UN TAS IR ARĪ ATRISINĀJUMS-KĀPĒC ĀDAMIEŠI TĀDOS GADĪJUMOS LIETO ĶIPLOKUS-LAI ĶIPLOKA SMAKA NOVĒRSTU UZMANĪBU NO JEBKURA JŪDA-ĀDAMIEŠA izsauktā DĒMONA SMIRDOŅAS- UN ARĪ NO PAŠA DĒMONA....
Florensks atgādināja, ka biorobotiem-ādamiešiem ir vasela RINDA SAVU DĒMONU-piemāram tāda,kas praktiski var '"pieburt"" ĀDAMIETIM SIEVU -KĀ CILVĒKU VĪRIETI, VAI OTRĀDI-ĀDAMIETEI VĪRU-KĀ CILVĒKU... Un tad tie-CILVĒKI- tiek VAMPIRIZĒTI- tiek NOSŪKTA ENERĢIJA VIŅU KOPDZĪVES LAIKĀ. To jebkurš CILVĒKS var redzēt-tos novērojot kopā esam.Pamatā tāda ""KOPDZĪVE"" JAU NAV ILGA....
DABAS PĒTNIEKU IETEIKUMS-PAZĪSTOT ĀDAMIEŠUS PĒC IZSKATA, IZRUNAS UN UZVEDĪBAS-MĒS CILVĒKI , REGULĀRI NESOT LĪDZI ĶIPLOKUS-VIŅU PRETCILVĒCĪGAS DARBĪBAS GADĪJUMĀ-VAJAGOT ŠĪS ĶIPLOKU DAIVIŅAS PABĒRT"" UZ VIETĀM..""

Atbildēt

SMIEKLI NĀK

12.06.2019. 19:22

1. Dombrovska atbildība pie Maxsimas sabrukšanas ir tik pat liela - kā Ušakova kaķu atbildība pie ZAGŠANAS RD.
2. Dombrovska atkāpšanās protams bija palūgta, bet VIŅŠ BIJA VIENĪGAIS, KURŠ ŠOBRĪD IZSKATĀS, KA BŪS bijis vainīgais. jo pati Maxsima atpirkās par grašiem un īstie vainīgie velk laiku.
3. Eiro ieviešana ir labākais, kas ar Latviju ir noticis, to var pierādīt ar pamatskolas matemātikas diagrammu.
4. Lats bija pielīdzināts Euro, mēs esam ES dalībvalsts. Investīcijas, tirgus balstās uz stabilitāti. Euro ir stabilitātes garants.
5. Visi, kas ir pret NATO un ES UN MURGO PAR autanomiju, aicinu atcerēties, kur ģeogrāfiski mēs atrodamies. Beztam tieši izolacionisma un prezidentāla pārvalde 1940. gadā mūs noveda pie okupācijas.

Atbildēt

latvietis

11.06.2019. 12:15

kamer dombrovskis nesedes cietuma,es velesanas nepiedalos.

Atbildēt

!

11.06.2019. 00:25

teicams raksts

Atbildēt

Kangars

03.06.2019. 22:47

Ja es šeit pieminēśu Lemberga kungu, Vai šis komentārs tiks dzēsts? Dažbrīd liekas, ka šos rakstus pats Aivars drukā!

Atbildēt

Pac Indulis Durka no paša LRTT

26.05.2019. 06:29

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Valdis Freimentāls (cilveks 444)

26.05.2019. 00:26

»


U menja dokumenti porjadke!

Atbildēt

pilsonis

25.05.2019. 23:19

Kā strādā Latvijas tiesībsargājošās institūcijas, ja nav reaģējušas uz šādiem faktiem un trīclūpiņš jau sen nav savākts roku dzelžos uz septītajām debesīm un nav veiktas kratīšanas trīclūpiņa un pārējo iesaistīto mājokļos?

Atbildēt

Potapovs

25.05.2019. 21:31

Reti pretīgs kangars

Atbildēt

Tā ir!

25.05.2019. 15:49

»

Fanijai

Vai tiešām Cilvēks 444 ir Valdis Freimantāls? Cilvēks 444 raksta tīri jēdzīgi, bet, ieraugot vārdus Valdis Freimantāls ar viņa Latviešu biedrību, jau paliek slikta dūša. Vai tiešām V.F. nesajēdz, ka viņš visiem ir "totāli piegriezies


Valdis Freimentāls atbalsta Grantiņu H86! Viņi drīz "dalīšot" Latvijas zemi! Tikai nav skaidrs, ar ko viņi dalīs.

Intriga vecā - VDK stilā sašķelt tukstirsēju grupu H86, kuri paši neko nevar bez tukšas tiršanas. Sašķelšana notiek, piedodot nozīmi vairāk publiski kādam no grupas. Pats lohs V. Freimentāls (cilvekas 444, alkstot idiota atzinības) jāatbalsta kā L. L, , "Mosad aģenta" līdzstrādnieks, jo pats " uz savu roku" , patvaļīgi publicējas "Mosad žīdu portālā pietiek. com, lai Vācijas iestādes konstatētu, ka atkal Grantiņam H86 "aizbraucis širmis" un viņš var vainot V. Freimentālu (cilveku 444) sadarbībā (lasi : nodevībā) ar "Pietiek pārvalditāju" L.L. ., un izrakstīt jaunu trakvilizatoru devas recepti. Tur vajag kaudzi naudas, lai tos trakvilizatoru sūdus norītu.

Visi šie idioti savu enerģiju velta pietiek konteineru komentāriem un tukšrakstīšanai, kas ir izklaide.

Aiz savām dusmām, ka nevar dalīt Latvijas zemi, Grantiņš H86 pelnīti sāks plānot latviešiem un solīt dalīt vācu zemi!

Atbildēt

stalins

25.05.2019. 14:19

Man arii taa skjiet. 444 puslidz normali raksta.Dabiski ,ka galigas blenas raksta, tomer to var lasit.Katram ir tiesibas izteikties.

Atbildēt

Fanijai

25.05.2019. 11:15

Vai tiešām Cilvēks 444 ir Valdis Freimantāls? Cilvēks 444 raksta tīri jēdzīgi, bet, ieraugot vārdus Valdis Freimantāls ar viņa Latviešu biedrību, jau paliek slikta dūša. Vai tiešām V.F. nesajēdz, ka viņš visiem ir "totāli piegriezies"!

Atbildēt

Hmmm

24.05.2019. 18:05

»

Fanija Golda

Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā...


Kad jūs vienreiz sapratīsit, ka V. Dombrovskis ir cionistu marionete. Visu laiku apspriežat sīkumus! Holiski sen redzams, ka Godmanis ar cionistu Eiropas komisijas akceptu izzaga Parex afērā gan pensiju fondu, gan valsts kasi. Cionistiem bija vajadzīga marionete - upuris, kas reizē ir izpildīgs, paklausīgs,,saprātīgs un vienlaikus ir arī ebreju impērijas radītās 2007. gada finanšu krīzes upuris. Šis noderīgais idiots tika atrasts ar saviem "sūda nekustamajiem projektiem ar skaistu nosaukumu". Vienīgais, uz ko bija spējīgs, kā radīt sev parādus. Kamdēļ bija vajadzīgs šāds izpildīgs un paklausīgs vietējais jampamiņš? Lai valsti iedzītu SVF/PB parādos. Jo valstij pēc Parex bija faktiski defolts.Lai V. Dombrovski padarītu vēl "baltāku", viņam lika uzņemties atbildību par Zolitūdes traģēdiju. Gatavojot Eiroarlamentam eirokoisāra amatam.

Visi tie, kuri dodas uz vēlēšanām, neko nelemj. Personālijas LV vadības un ES amatiem izvēlas citi un slepeni. Un tie ir pasaules naudas patiesie saimnieki. Daudziem tās šķiet sazvērestības teorijas, bet tā tas nav.

Arī visas rebes ar banku lietām V. Dombrovska labā ir tikai slepenais finansiàlais atbalsts V. Dombrovskim, marionetei.

Kad šī marionete, V. Dombrovskis, vairs nebūs vajadzīga, viņu "noraus podā" un atradīs citu noderīgu, paklausīgu un izpildīgu. Uz rezerves soliņa tup daudzi, kuri apmācīti ASV kā Vj. Dombrovskis (dīvainas sakritības uzvārdos, uzvārdu viņš nomainija, un citi..). Mēs taču redzam, ka faktiski Valdis Dombrovskis ir izcils neveiksminieks, jo ir atkarīgs no pasaules naudas vareno žēlastības. Un turpat novedis Latvijas valskti.

Atbildēt

Vienu "es "un "444" meli

24.05.2019. 14:14

»

es

Pag pag. Tie divi skaistuļi ir aplaupījuši nelielu daļu LV iedzīvotāju un visu iebāzuši savās kabatās. Dombrovskis ar savu austerity politiku, aplaupīja visus LV iedzīvotājus, kur labumu kabatās sabāza zviedru bankas. Es teiktu, ka Dombrovska nodarījumam ir vairāk cietušo kā Ušakova un Amerika...


Meli un idiotisms, kas pazemo, ko nedrīkst piesmiet, lamāt un pulgot. Bet, atvainojos, "idiotiem" viss ir atļauts, ir nesodāmi. Nejēgas, ko jūs te salīdzineit ar Rīgas izlaupīšanu un tās vadoņiem. Valdis Dombrovskis ir Latvijas izcilība, patiess un godīgs. Nu ja, tādus vajag nomelnot, vai ne? Tāds esot Latvijas naida kurinātāju nodoms un uzdevums,. Latvijas graušanas nodoms.

Atbildēt

es

24.05.2019. 13:30

»

:)

Neliešu mums nav maz, Dombrovskis nebūt nav nelietības sinonīms.Kāpēc tagad aktualizēt jautājumu par Dombrovski, ja visās taurēs būtu jāpūš par to ārprātu, ka nelieši Ušakovs un Ameriks tiks ievēlēti EP


Pag pag. Tie divi skaistuļi ir aplaupījuši nelielu daļu LV iedzīvotāju un visu iebāzuši savās kabatās. Dombrovskis ar savu austerity politiku, aplaupīja visus LV iedzīvotājus, kur labumu kabatās sabāza zviedru bankas. Es teiktu, ka Dombrovska nodarījumam ir vairāk cietušo kā Ušakova un Amerika.

Atbildēt

himera

24.05.2019. 12:58

Mēģini realitāti pagriezt citā virzienā un provē"reņģēdājiem"iedot citu "ēsmu"par ko cepties.
NESANĀKS JO FAKTI IR KLIEDZOŠI

Atbildēt

:)

24.05.2019. 12:47

»

pareizais

To,ka Dambrovskis ir nelietis- tas sen nav noslēpums


Neliešu mums nav maz, Dombrovskis nebūt nav nelietības sinonīms.Kāpēc tagad aktualizēt jautājumu par Dombrovski, ja visās taurēs būtu jāpūš par to ārprātu, ka nelieši Ušakovs un Ameriks tiks ievēlēti EP!

Atbildēt

Arī fakti

24.05.2019. 12:24

»

fakti

1. Kaut kā nav manīts, ka būtu bijis vesels bars ar kompānijām, kas gribētu meklēt naftu Baltijas jūrā. Tāpat nav dzirdēts, ka notiktu naftas ieguve...


Valsts būvinspekcija nekad nebūtu ļāvusi šādi sadalīt būvniecību kārtās: Vidū strādā veikals, bet pagrabā un uz jumta notiek būvdarbi. Ja vidū netiktu ekspluatēts veikals, tad zaudējumi būtu tikai īpašniekam. Nedrīkstēja pieļaut veikala darbošanos būvobjektā. Un tas ir Būvniecības aktu jautājums. Un par to jāatbild. Tikai arī šobrīd nekas nav mainījies :(

Atbildēt

Atross un Partoss

24.05.2019. 11:12

»

Skaidrīte

..patiesība ''kož''!? Autoram ir taisnība, jo mēs paši to visu piedzīvojām!!Aramess, kam kalpojat Jūs


Saīsinājumos no Artis Pabriks.

Freimentāla kungs derētu mūsu partijai. Kādēļ viņš nevarētu izskatīt šo jautājumu?

Atbildēt

Atbalstiet ar saviem komentāriem

24.05.2019. 11:10

mūsu jauno autoru Cilvēku 444, Valdi Freimentālu! Neesiet pārāk kritiski, lūdzu!

Atbildēt

Skaidrīte

24.05.2019. 11:05

»

Aramess

Ja te ir kads nelietis, tad tas ir šā raksta autors - pretīgais Kremlins, kas kalpo Maskavai un zākā katru eiropeiski noskaņotu personu


..patiesība ''kož''!? Autoram ir taisnība, jo mēs paši to visu piedzīvojām!!Aramess, kam kalpojat Jūs???

Atbildēt

Rupucs

24.05.2019. 10:41

Papildināšu hm hm 24.05.2019. 08:34
Pēc būtības partiju varas sistēmā galvenais ir partiju intereses. Tas ir normāli un loģiski. Pavisam cits stāsts ir par to - cik vietas šajā varas sistēmā ir valsts interesēm. Te un tagad partiju varas sistēmā valsts interesēm vietas nav. Un tālāk jau vienalga vai Valdis vai Māris - vai nu darbojies partijas interesēs vai soļo tālāk. Protams, partijas intereses ir tikai dekorācija partijas sponsoru biznesa projektam.

Atbildēt

hm

24.05.2019. 09:34

Kāds dāņu princis. kādā pazīstamā lugā ir teicis, ka godīgam būt nozīmē būt vienam no 10 tūkstošiem. Kas varētu būt tik pat reti, kā zvirbuļu barā ieraudzīt pilnīgi baltu sugas pārstāvi.
Vai rakstā nenosauktie 9999 būt godīgāki, vai autors, vai komentējošie būt godīgāki?
Jautājums nav par cilvēka dabu, bet gan par politisko iekārtu, kas dod visas iespējas negodīgumam izpausties.
Paradoks tajā, ka nosodot negodīgumu, jūs neapzinādamies nosodiet arī pastāvošo iekārtu.

Atbildēt

kode

24.05.2019. 08:38

Piekrītu autoram, tikai 6.p nē.
+++...jo visticamāk žurnālistiem, kas kalpo varas kliķei tika dota pavēle klusēt. +++
Domāju, ka gudrus un zinošus žurnālistus tagad nesagatavo. Šie jaunie pat nesaprot, par ko ir stāsts

Atbildēt

VB

24.05.2019. 08:05

"Viņš ne mazākā mērā nejūtas ne vainīgs, ne arī atbildīgs par Zolitūdes traģēdiju!" - droši vien, bet kā atkāpšanās formāls iemesls tā labi noderēja.

Par ko tiešām bija jāatkāpjas - ne es ne Jūs, domāju, tā arī neuzznināsim.

Atbildēt

Rupucs

24.05.2019. 08:03

Vērtē pēc darbiem. Vai pēc Valdiņa valsts ir attīstījusies? Grūti kaut ko atrast. Tātad Valdiņš nav darītājs.

Atbildēt

Aramess

24.05.2019. 07:32

Ja te ir kads nelietis, tad tas ir šā raksta autors - pretīgais Kremlins, kas kalpo Maskavai un zākā katru eiropeiski noskaņotu personu.

Atbildēt

pareizais

24.05.2019. 07:19

To,ka Dambrovskis ir nelietis- tas sen nav noslēpums!

Atbildēt

Fanija Golda

24.05.2019. 06:59

Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā komentārā neaprakstītu tos argumentus, kāpēc V. Dombrovskis nebūtu labs eirokomisārs arī turpmāk, ja atkārtoti tiktu ievēlēts Eiroparlamentā. Es domāju, ka ne tikai es viena to labprāt gribētu uzzināt!

Atbildēt

fakti

24.05.2019. 06:46

1. Kaut kā nav manīts, ka būtu bijis vesels bars ar kompānijām, kas gribētu meklēt naftu Baltijas jūrā. Tāpat nav dzirdēts, ka notiktu naftas ieguve.
3. Būvinspekcijas likvidēšanai nebija absolūti nekāda sakara ar Zolitūdes traģēdiju, jo Būvinspekcija nekad nav veikusi projekta aprēķinu pareizības pārbaudes.
4. Daudz vienkāršāk un lētāk būtu bijis to firmu nobankrotēt un tikt vaļā no parādiem nekā gadiem atmaksāt uzņēmuma parādus no personiskajiem līdzekļiem.
5. Nožēlojama apsaukāšanās izcili apstiprina reālu argumentu trūkumu!
6. Ja vispār tika runāts par Citadeli, tad tikpat labi to varēja darīt jebkur Latvijā vai kaut vai Ministru kabineta telpās. Citadele tika pārdota nevis par "sviestmaizi", bet par tirgus cenu, jo neviens nebija gatavs par to maksāt dārgāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...