Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

muļķības

01.09.2018. 19:06

Latvija pilna Cilvēku, bet pabiras taču dara visu lai nostumtu malā. Labākais kas dzirdēts: neproti zagt, tad stulbs, vaino pats sevi un maksā OIK.......................
ARĪ TĀ VAR IZNĪCINĀT LATVIJU

Atbildēt

butaforija

29.08.2018. 13:09

»

Mārcis

Izskatās, ka Liepnieks, jo rupjais un noķengājošais stils ir viņa gaumē. Pats nekur tālāk par pakalpiņu-asiņaino punduru pie Šķēles nav ticis, un tas pats iecerēto brūti nocēla! Tagad labākajā gadījumā iekš TV-24 tiek un tur var sēdēt un zīmuli virpināt. To polittehnologa nosaukumu pats sev pieraksta...


Noķengājošo stilu var redzēt visur interneta komentāros. Šaubos, vai Liepnieks to būtu patentējis.

Tas, ka publiski (ne)varneši iznesas diplomātiski un literāri korekti, nenozīmē, ka galvās viņu teksti būtu tikpat breolīnpieķemmēti.

Vienalga, kurš/kuri būtu grāmatas autoris/-I, lai turpina rakstīt! Gaidu nākamo daļu.

Atbildēt

interesanti

29.08.2018. 13:09

»

Andris

Mums te ir tādi kā Tu mīkstinoši daži tādi kā Tu te ir izcili! izdevušies.Vēl Putleru slavenā


varētu padomāt, ka Latvijas valstī ir izdevies vienīgi staruji progresējošs totāls analfabētisms?

Atbildēt

Andris

29.08.2018. 11:10

»

interesanti

kas tad Latvijas valstī ir tik ļoti izdevies, lai par to runātu kā par izdevušos valsti


Mums te ir tādi kā Tu mīkstinoši daži tādi kā Tu te ir izcili! izdevušies.Vēl Putleru slavenā.

Atbildēt

interesanti

29.08.2018. 10:11

»

tādi esam

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti


kas tad Latvijas valstī ir tik ļoti izdevies, lai par to runātu kā par izdevušos valsti???

Atbildēt

tak

29.08.2018. 10:03

»

west

Īstenībā pāķis, kas pat latviešu valodā runā briesmīgi, nav vainīgs, ka mafija tādu "nācijas kaunu" iebīda tik atbildīgā amatā! Bergmanis, Rubiks, Ždanoka, Grigule, Mamikins, Ušaks, Viņķele, Broka... Vai latvieši ir tādus pelnījuši


Griguli bīdīja kultūras darbinieku mafija, plaši reklamējot. Tie paši teatrāļi, kas piedalījās vienkāršo komentētāju no tautas mutes aizbāšanas akcijās, ielu teātros. Tie paši, kas barojās no aizdomīgiem avotiem.

Atbildēt

stalins

29.08.2018. 08:59

»

jupis

Valstij nav nekādas vainas un tā kļūs daudz labāka un pievilcīgāka pēc padomju okupantu sagatavoto kadru jeb kangaru varas norieta


Taa jau ir ,taa jau ir -vajag tikt valja no sliktajiem ,tad labie visu sakaartos.Arii muusu rakstnieciibaa kaa redzams ir negatiivi tipi:
Tā, šā gada aprīti izdevniecība „Liesma” iesniedza kontrolei V. Artava satīrisko dzeju krājumu Bumerangs. Autors, maskējoties ar cīņu pret negatīvām parādībām, ņirgājās par mūsu īstenību. Spriežot pēc šīm dzejām, padomju cilvēki pakāpeniski kļūst par mietpilsoņiem, nodarbojās ar personīgās bagātības uzkrāšanu, viņus vairs neinteresē politiskie notikumi pasaulē, viņi ar izsmieklu izsakās par Kambodžas, Ziemeļīrijas, Tuvo austrumu tautu cīņu. Citā dzejolī autors dala visu padomju sabiedrību labos un sliktos. Labie ar visu nodrošināti, dzer konjaku, viņiem ir labākās markas automašīnas, dzīvokļi ar visām labierīcībām, viņi sistemātiski saņem apbalvojumus, bet prēmijas sadala tā, ka sliktiem tās netiek. Sliktajiem ir zemas algas, viņi dzer tikai šņabi, pārvietojās kājām. Lai gan beidzot labie mirst ar infarktu, bet sliktie tos ielaiž bedrē. Autoram nav saprotams, kādam labāk būt. Kādā no dzejoļiem V. Artavs parāda pārvaldnieku, kurš, ko arī nedarītu, visu saskaņo ar augstāko priekšniecību. Mirstot viņš tāpat lien četrrāpus pielīdēja lomā. Kādā no dzejoļiem viņš vēsta par to, ka mūsu dzīve no dzimšanas līdz nāvei paiet rindās. Dzejoļos, kas veltīti Tautas dzejniekam J. Sudrabkalnam, pieminēti visi zvēri un putni, kas apdziedāti Sudrabkalna daiļradē. Tomēr līdz šai dienai viņa idejām uzticams palicis tikai cīrulis, jo gailis kritis frontē, bet ēzelis iekļuvis labā amatā. Autors (Artavs) cer, ka, izlasījis šo pētījumu, ēzelis tam neuzliks „veto”.

Atbildēt

jupis

29.08.2018. 08:44

»

tādi esam

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti


Valstij nav nekādas vainas un tā kļūs daudz labāka un pievilcīgāka pēc padomju okupantu sagatavoto kadru jeb kangaru varas norieta.

Atbildēt

tādi esam

29.08.2018. 08:03

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti....

Atbildēt

west

29.08.2018. 07:59

Īstenībā pāķis, kas pat latviešu valodā runā briesmīgi, nav vainīgs, ka mafija tādu "nācijas kaunu" iebīda tik atbildīgā amatā! Bergmanis, Rubiks, Ždanoka, Grigule, Mamikins, Ušaks, Viņķele, Broka... Vai latvieši ir tādus pelnījuši?

Atbildēt

Magaba Naligins

29.08.2018. 07:46

Re, kas atklājās par šā finišu. Blaumaņa ielas Briljantā tak jaunā sieviņa šim maukas vienu pēc otras piespēlēja, ar kurām vecam puikam bija jāiet uz privāto, vienīgi par Laimiņu ķīniešu Lokaīna dīlera lomā gan nezināju. Tagad jau visi tirgoņi klientiem pierastā kokaīna hcl vietā grūž metkatinona hcl, kuru pat pieredzējis šnurķis nespēs atšķirt no koka, tam pat smarža ir, un temperatūru tur līdz 177 grādiem, un ja uzvāra ar sodu, arī iegūs kreku, ko pīpēt, šogad jau daudzi no tā aizgājuši. Metkatinons Ķīnā maksā 5-8 doļi gramā, un per ne sliktāk par koku, vienīgi netaisno un uzdzen pamatīgu strjomu beigās, ko cenšas dzēst ar alkoholu, bet rezultāts ir viens

Atbildēt

stalins

29.08.2018. 06:13

»

Niknais

Tas zemcilvēku izcelsmes debiloīds pat Zviedrijas kroņprincesei nebremzēja pakaļu apgrābstīt


Prieksh tam jau pakaljas ir lai tas apgraabstiitu,dirshana jau ir tikai dziives proza,bet vajag arii poeeziju.Taa vispaar ir romaana vaajaakaa vietu-buutu vairaak seksa{+mazliet romantikas prieksh sievieteem}.tas kljuutu par bestellleru.Vareeja mieriigi iztikt bez taa Ulmanja ,bez visaam taam bankaam-nu plashai publikai tas maz ko interesee.Jaa par to Alpu mapiiti -tas gan bija taa veerts.Viens otrs onanists-patriots saks runaat par nodeviibu.Bet kopumaaa-visaadu tur papiiru par daudz,bet seksa par maz.Ja autoru intereseetu,par bankaam vareetu parunaat ,bet tikai taapeec ,ka veel nav ieguldiijushas naudu istaa apdroshinashanas polisee.Es domaaju visas Eirozonas bankas kopumaa,kuras interesee pashu nakotne,jo ko tur liegties nav verts-visa shita afera ar "Luminor" un nabaga Rimshevicu-taa ir fragments no kaada lielaaka plaana.Dzentelmenji un ledijas nekad neko nekorektu nedara,tomeer objektiivi Sitija ar Frankfurti pie Mainas atrodas konkurences poziicijaas,or bijushi starogadiijumi.Vesturiski,agraak,ne tagad.Tagad viss ir korekti.

Atbildēt

Kiki

28.08.2018. 23:09

Vides ministrijas laikos savu paresno preses sekretāri Ilzīti K uz Brēmeni vizināja, hehe

Atbildēt

Niknais

28.08.2018. 23:08

Tas zemcilvēku izcelsmes debiloīds pat Zviedrijas kroņprincesei nebremzēja pakaļu apgrābstīt

Atbildēt

Mārcis

28.08.2018. 22:34

»

informē izdevums "Privātā Dzīve"

Izdevuma rīcībā nonākusi informācija, ka viens no grāmatas autoriem varētu būt polittehnologs Jurģis Liepnieks, kurš šo minējumu nedz noliedza, nedz apstiprināja


Izskatās, ka Liepnieks, jo rupjais un noķengājošais stils ir viņa gaumē. Pats nekur tālāk par pakalpiņu-asiņaino punduru pie Šķēles nav ticis, un tas pats iecerēto brūti nocēla! Tagad labākajā gadījumā iekš TV-24 tiek un tur var sēdēt un zīmuli virpināt. To polittehnologa nosaukumu pats sev pieraksta un savos kompleksos mokās.

Atbildēt

zaza

28.08.2018. 21:54

Pirmajā bija smieklīgāki pseidonīmi

Atbildēt

informē izdevums "Privātā Dzīve"

28.08.2018. 19:44

Izdevuma rīcībā nonākusi informācija, ka viens no grāmatas autoriem varētu būt polittehnologs Jurģis Liepnieks, kurš šo minējumu nedz noliedza, nedz apstiprināja.

Atbildēt

stalins

28.08.2018. 19:21

»

Kad Vējonim veica sirs operāciju,

sirds operācijas laika radās sarežģījumi - galvas smadzenes sepse, citiem vārdiem strutas galvā. Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt. Pēc būtības ZZS Vējoni tur VP amatā, lai reālas ...


Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt.
-------
Nezinaaju,bet nu tas izskaidro vienu otru neveikliibu.Nja, situaacija ir kaada ir--vinsh tachu ir valsts galva un taa domaa,drankiigi.

Atbildēt

Kad Vējonim veica sirs operāciju,

28.08.2018. 17:16

sirds operācijas laika radās sarežģījumi - galvas smadzenes sepse, citiem vārdiem strutas galvā. Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt. Pēc būtības ZZS Vējoni tur VP amatā, lai reālas notiesāšanas gadījumā viņš apžēlotu noziedznieku A. Lembergu.

Atbildēt

Jautrais...

28.08.2018. 16:16

Padomijas laikos graamatas autors ziemellos sniegu tiiriitu, ssajos laikos var visu rakstiit uz nebeedu...tikai viss pa tuksso...naglinnas literatuura...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...