Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

muļķības

01.09.2018. 20:06

Latvija pilna Cilvēku, bet pabiras taču dara visu lai nostumtu malā. Labākais kas dzirdēts: neproti zagt, tad stulbs, vaino pats sevi un maksā OIK.......................
ARĪ TĀ VAR IZNĪCINĀT LATVIJU

Atbildēt

butaforija

29.08.2018. 14:09

»

Mārcis

Izskatās, ka Liepnieks, jo rupjais un noķengājošais stils ir viņa gaumē. Pats nekur tālāk par pakalpiņu-asiņaino punduru pie Šķēles nav ticis, un tas pats iecerēto brūti nocēla! Tagad labākajā gadījumā iekš TV-24 tiek un tur var sēdēt un zīmuli virpināt. To polittehnologa nosaukumu pats sev pieraksta...


Noķengājošo stilu var redzēt visur interneta komentāros. Šaubos, vai Liepnieks to būtu patentējis.

Tas, ka publiski (ne)varneši iznesas diplomātiski un literāri korekti, nenozīmē, ka galvās viņu teksti būtu tikpat breolīnpieķemmēti.

Vienalga, kurš/kuri būtu grāmatas autoris/-I, lai turpina rakstīt! Gaidu nākamo daļu.

Atbildēt

interesanti

29.08.2018. 14:09

»

Andris

Mums te ir tādi kā Tu mīkstinoši daži tādi kā Tu te ir izcili! izdevušies.Vēl Putleru slavenā


varētu padomāt, ka Latvijas valstī ir izdevies vienīgi staruji progresējošs totāls analfabētisms?

Atbildēt

Andris

29.08.2018. 12:10

»

interesanti

kas tad Latvijas valstī ir tik ļoti izdevies, lai par to runātu kā par izdevušos valsti


Mums te ir tādi kā Tu mīkstinoši daži tādi kā Tu te ir izcili! izdevušies.Vēl Putleru slavenā.

Atbildēt

interesanti

29.08.2018. 11:11

»

tādi esam

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti


kas tad Latvijas valstī ir tik ļoti izdevies, lai par to runātu kā par izdevušos valsti???

Atbildēt

tak

29.08.2018. 11:03

»

west

Īstenībā pāķis, kas pat latviešu valodā runā briesmīgi, nav vainīgs, ka mafija tādu "nācijas kaunu" iebīda tik atbildīgā amatā! Bergmanis, Rubiks, Ždanoka, Grigule, Mamikins, Ušaks, Viņķele, Broka... Vai latvieši ir tādus pelnījuši


Griguli bīdīja kultūras darbinieku mafija, plaši reklamējot. Tie paši teatrāļi, kas piedalījās vienkāršo komentētāju no tautas mutes aizbāšanas akcijās, ielu teātros. Tie paši, kas barojās no aizdomīgiem avotiem.

Atbildēt

stalins

29.08.2018. 09:59

»

jupis

Valstij nav nekādas vainas un tā kļūs daudz labāka un pievilcīgāka pēc padomju okupantu sagatavoto kadru jeb kangaru varas norieta


Taa jau ir ,taa jau ir -vajag tikt valja no sliktajiem ,tad labie visu sakaartos.Arii muusu rakstnieciibaa kaa redzams ir negatiivi tipi:
Tā, šā gada aprīti izdevniecība „Liesma” iesniedza kontrolei V. Artava satīrisko dzeju krājumu Bumerangs. Autors, maskējoties ar cīņu pret negatīvām parādībām, ņirgājās par mūsu īstenību. Spriežot pēc šīm dzejām, padomju cilvēki pakāpeniski kļūst par mietpilsoņiem, nodarbojās ar personīgās bagātības uzkrāšanu, viņus vairs neinteresē politiskie notikumi pasaulē, viņi ar izsmieklu izsakās par Kambodžas, Ziemeļīrijas, Tuvo austrumu tautu cīņu. Citā dzejolī autors dala visu padomju sabiedrību labos un sliktos. Labie ar visu nodrošināti, dzer konjaku, viņiem ir labākās markas automašīnas, dzīvokļi ar visām labierīcībām, viņi sistemātiski saņem apbalvojumus, bet prēmijas sadala tā, ka sliktiem tās netiek. Sliktajiem ir zemas algas, viņi dzer tikai šņabi, pārvietojās kājām. Lai gan beidzot labie mirst ar infarktu, bet sliktie tos ielaiž bedrē. Autoram nav saprotams, kādam labāk būt. Kādā no dzejoļiem V. Artavs parāda pārvaldnieku, kurš, ko arī nedarītu, visu saskaņo ar augstāko priekšniecību. Mirstot viņš tāpat lien četrrāpus pielīdēja lomā. Kādā no dzejoļiem viņš vēsta par to, ka mūsu dzīve no dzimšanas līdz nāvei paiet rindās. Dzejoļos, kas veltīti Tautas dzejniekam J. Sudrabkalnam, pieminēti visi zvēri un putni, kas apdziedāti Sudrabkalna daiļradē. Tomēr līdz šai dienai viņa idejām uzticams palicis tikai cīrulis, jo gailis kritis frontē, bet ēzelis iekļuvis labā amatā. Autors (Artavs) cer, ka, izlasījis šo pētījumu, ēzelis tam neuzliks „veto”.

Atbildēt

jupis

29.08.2018. 09:44

»

tādi esam

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti


Valstij nav nekādas vainas un tā kļūs daudz labāka un pievilcīgāka pēc padomju okupantu sagatavoto kadru jeb kangaru varas norieta.

Atbildēt

tādi esam

29.08.2018. 09:03

Kārtējais murgojums par Latviju kā neizdevušos valsti....

Atbildēt

west

29.08.2018. 08:59

Īstenībā pāķis, kas pat latviešu valodā runā briesmīgi, nav vainīgs, ka mafija tādu "nācijas kaunu" iebīda tik atbildīgā amatā! Bergmanis, Rubiks, Ždanoka, Grigule, Mamikins, Ušaks, Viņķele, Broka... Vai latvieši ir tādus pelnījuši?

Atbildēt

Magaba Naligins

29.08.2018. 08:46

Re, kas atklājās par šā finišu. Blaumaņa ielas Briljantā tak jaunā sieviņa šim maukas vienu pēc otras piespēlēja, ar kurām vecam puikam bija jāiet uz privāto, vienīgi par Laimiņu ķīniešu Lokaīna dīlera lomā gan nezināju. Tagad jau visi tirgoņi klientiem pierastā kokaīna hcl vietā grūž metkatinona hcl, kuru pat pieredzējis šnurķis nespēs atšķirt no koka, tam pat smarža ir, un temperatūru tur līdz 177 grādiem, un ja uzvāra ar sodu, arī iegūs kreku, ko pīpēt, šogad jau daudzi no tā aizgājuši. Metkatinons Ķīnā maksā 5-8 doļi gramā, un per ne sliktāk par koku, vienīgi netaisno un uzdzen pamatīgu strjomu beigās, ko cenšas dzēst ar alkoholu, bet rezultāts ir viens

Atbildēt

stalins

29.08.2018. 07:13

»

Niknais

Tas zemcilvēku izcelsmes debiloīds pat Zviedrijas kroņprincesei nebremzēja pakaļu apgrābstīt


Prieksh tam jau pakaljas ir lai tas apgraabstiitu,dirshana jau ir tikai dziives proza,bet vajag arii poeeziju.Taa vispaar ir romaana vaajaakaa vietu-buutu vairaak seksa{+mazliet romantikas prieksh sievieteem}.tas kljuutu par bestellleru.Vareeja mieriigi iztikt bez taa Ulmanja ,bez visaam taam bankaam-nu plashai publikai tas maz ko interesee.Jaa par to Alpu mapiiti -tas gan bija taa veerts.Viens otrs onanists-patriots saks runaat par nodeviibu.Bet kopumaaa-visaadu tur papiiru par daudz,bet seksa par maz.Ja autoru intereseetu,par bankaam vareetu parunaat ,bet tikai taapeec ,ka veel nav ieguldiijushas naudu istaa apdroshinashanas polisee.Es domaaju visas Eirozonas bankas kopumaa,kuras interesee pashu nakotne,jo ko tur liegties nav verts-visa shita afera ar "Luminor" un nabaga Rimshevicu-taa ir fragments no kaada lielaaka plaana.Dzentelmenji un ledijas nekad neko nekorektu nedara,tomeer objektiivi Sitija ar Frankfurti pie Mainas atrodas konkurences poziicijaas,or bijushi starogadiijumi.Vesturiski,agraak,ne tagad.Tagad viss ir korekti.

Atbildēt

Kiki

29.08.2018. 00:09

Vides ministrijas laikos savu paresno preses sekretāri Ilzīti K uz Brēmeni vizināja, hehe

Atbildēt

Niknais

29.08.2018. 00:08

Tas zemcilvēku izcelsmes debiloīds pat Zviedrijas kroņprincesei nebremzēja pakaļu apgrābstīt

Atbildēt

Mārcis

28.08.2018. 23:34

»

informē izdevums "Privātā Dzīve"

Izdevuma rīcībā nonākusi informācija, ka viens no grāmatas autoriem varētu būt polittehnologs Jurģis Liepnieks, kurš šo minējumu nedz noliedza, nedz apstiprināja


Izskatās, ka Liepnieks, jo rupjais un noķengājošais stils ir viņa gaumē. Pats nekur tālāk par pakalpiņu-asiņaino punduru pie Šķēles nav ticis, un tas pats iecerēto brūti nocēla! Tagad labākajā gadījumā iekš TV-24 tiek un tur var sēdēt un zīmuli virpināt. To polittehnologa nosaukumu pats sev pieraksta un savos kompleksos mokās.

Atbildēt

zaza

28.08.2018. 22:54

Pirmajā bija smieklīgāki pseidonīmi

Atbildēt

informē izdevums "Privātā Dzīve"

28.08.2018. 20:44

Izdevuma rīcībā nonākusi informācija, ka viens no grāmatas autoriem varētu būt polittehnologs Jurģis Liepnieks, kurš šo minējumu nedz noliedza, nedz apstiprināja.

Atbildēt

stalins

28.08.2018. 20:21

»

Kad Vējonim veica sirs operāciju,

sirds operācijas laika radās sarežģījumi - galvas smadzenes sepse, citiem vārdiem strutas galvā. Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt. Pēc būtības ZZS Vējoni tur VP amatā, lai reālas ...


Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt.
-------
Nezinaaju,bet nu tas izskaidro vienu otru neveikliibu.Nja, situaacija ir kaada ir--vinsh tachu ir valsts galva un taa domaa,drankiigi.

Atbildēt

Kad Vējonim veica sirs operāciju,

28.08.2018. 18:16

sirds operācijas laika radās sarežģījumi - galvas smadzenes sepse, citiem vārdiem strutas galvā. Ārstēšana un zāles atstājušas nedzēšamas sekas uz pacienta domāšanas un runas procesiem. Šie fakti tiek slēpti, aizbildinoties ar Vējona pārteikšanos utt. Pēc būtības ZZS Vējoni tur VP amatā, lai reālas notiesāšanas gadījumā viņš apžēlotu noziedznieku A. Lembergu.

Atbildēt

Jautrais...

28.08.2018. 17:16

Padomijas laikos graamatas autors ziemellos sniegu tiiriitu, ssajos laikos var visu rakstiit uz nebeedu...tikai viss pa tuksso...naglinnas literatuura...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...