Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.

Tā kā Jūs sniedzāt šo interviju kā «Latvijā dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu asociācijas»  vadītājs, vispirms es vēlētos atgādināt dažas Jums ļoti labi zināmas detaļas par šo organizāciju.

Pirmkārt, Jūsu organizācija nav valsts iestāde, bet tikai privāta «brīvprātīgā personu apvienība». Jūsu asociācija nav ne valsts militārā iestāde, ne valsts izglītības iestāde, ne valsts arhīvs.

Jebkura informācija, kas pieder asociācijai, nav dokumentu arhīvs, bet ir tikai privāta bibliotēka, kuru Jūs ļoti pretenciozi saucat par «pilnu kartotēku».  Neviens oficiālā valsts līmenī nekad nav apstiprinājis Jūsu bibliotēkā esošās informācijas pilnīgumu vai precīzumu.

Esmu pārliecināts, ka Jūs atceraties arī to, ka asociācijas bibliotēkas uzticamību un pilnīgumu valsts nekontrolē, un tāpēc asociācija neatkarīgi izlemj, kuru informāciju bibliotēkā glabāt un kuru ignorēt. Ne Aizsardzības ministrija, ne valsts arhīvi nav asociācijas vai Jūsu personīgi sniegtās informācijas pareizības garantētāji.

Savā intervijā 2020. gada 9. septembrī jūs teicāt, ka Andrejs Mediņš, runājot par savu dienestu Afganistānā, melojis. Tajā pašā laikā Jūs atsaucaties uz noslēpumainu «pilnu kartotēku par obligāto dienestu» kā avotu, kurā it kā nav informācijas par Andreja dienestu Afganistānā.

Kā Jūs pats jau esat apstiprinājis vēlāk, izrādījās, ka Jūsu it kā «pilnā kartotēka» nemaz nav pilnīga. Jūsu «pilnajā kartotēkā» nav pilnas informācijas par vismaz par vienu Latvijas karavīru, kurš bija Afganistānā – Andreju Mediņu.

Rezultātā, pēc Jūsu domām, izrādās, ka, lai apsūdzētu cilvēku melošanā, pietiek ar to, ka par viņa izteiktajiem vārdiem nav informācijas tikai vienā no miljoniem privāto bibliotēku pasaulē. Jūs to esat darījis attiecībā uz Andreju Mediņu. Jūs neatradāt apstiprinājumu viņa vārdiem savā asociācijas privātā bibliotēkā un nolēmāt, ka tas ir lielisks iemesls saukt Andreju Mediņu par meli.

Kā Jūs saprotat, Afganistānas kara notikumu privāto bibliotēku īpašnieku vidū nav tikai Jūsu asociācija vien. Man personīgi arī ir šāda bibliotēka. Un, ja Jums ir tiesības apšaubīt Andreja vārdus, atsaucoties uz Jūsu bibliotēku, tad ar Jūsu atļauju es vēlos šaubīties par Jūsu paša vārdiem, atsaucoties uz personīgo bibliotēku, kas ir man.

1. Savā intervijā 2019. gada 6. aprīlī Jūs sakāt, ka «tie puiši, kas ir sūtīti uz Afganistānu, neviens jau labprātīgi uz turieni nedevās». Savā Afganistānas kara notikumu bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka absolūti ikviens puisis no Latvijas būtu devies cīņā uz Afganistānu piespiedu kārtā. Lai pierādītu, ka neesat melis, es lūdzu sniegt saites uz katra Latvijas karavīra, kurš apmeklējis Afganistānu, personiskajiem paziņojumiem, kuros katrs no viņiem apliecina, ka viņš karā Afganistānā devies pret savu gribu.

2. Savā intervijā no 2019. gada 16. februāra Jūs sakāt, ka, «manuprāt, tas ir viens no padomju sistēmas lielākajiem noziegumiem, ka uz Afganistānu tika aizsūtīti cilvēki, kuri ne fiziski, ne psiholoģiski nebija gatavi šīm ekstremālajām situācijām». Savā Afganistānas kara notikumu bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka absolūti katrs no Latvijas uz Afganistānu nosūtītais karavīrs nebūtu ne fiziski ne psiholoģiski gatavs karam. Lai pierādītu, ka neesat melis, es lūdzu sniegt saites uz katra Latvijas karavīra, kurš apmeklējis Afganistānu, medicīnisko dokumentāciju, kurā valsts veselības sistēmas darbinieki apstiprina Jūsu vārdus. Ja Jūs informāciju par katra Latvijas karavīra fizisko un psiholoģisko sagatavotību ņēmāt ne no medicīniskajām izziņām, tad es lūdzu sniegt to informāciju, uz kuru Jūs atsaucāties, sniedzot šo paziņojumu.

3. Savā intervijā no 2019. gada 16. februāra Jūs sakāt, ka «tas medālis, kas apliecinātu, kur te bija, karavīriem internacionālistiem no pateicīgās padomju tautas, nu nebija nekādas pateicīgās afgāņu tautas». Tā kā Jūs ļoti noslēpumaini raksturojat šo medaļu, vispirms es lūdzu precizēt, par kādu medaļu Jūs runājat. Otrkārt, savā Afganistānas kara notikumu bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka absolūti visi tā laika Afganistānas iedzīvotāji būtu jutuši nicinājumu pret kādu no padomju armijas medaļām. Lai pierādītu, ka neesat melis, lūdzu, norādiet saites uz katra toreizējā Afganistānas pilsoņa personīgajiem paziņojumiem, kuros viņi atzīst, ka viņiem patiešām nav bijis gods piederēt noslēpumainajai medaļai, par kuru Jūs runājat.

4. Savā intervijā no 2019. gada 16. februāra Jūs sakāt, ka «uzskatu, ka tiem cilvēkiem, kuri ir izgājuši Afganistānas, ir jāpalīdz medicīnas jomā un lai viņš varētu sociāli pielāgoties». Sava personīgajā Afganistānas kara notikumu bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka absolūti visiem Latvijas karavīriem pēc atgriešanās no Afganistānā būtu nepieciešama medicīniskā un sociāla palīdzība. Lai pierādītu, ka neesat melis, lūdzu sniegt saites uz katra Latvijas karavīra, kurš apmeklējis Afganistānu personīgajiem paziņojumiem, kur viņi atzīst, ka absolūti katram no viņiem patiešām bija nepieciešama jūsu pieminētā palīdzība. Ja, runājot par medicīnisko un sociālo palīdzību, Jūs atsaucāties nevis uz absolūti katra karavīra izteikumiem, bet gan uz viņu medicīnisko dokumentāciju, tad, lūdzu, sniedziet saites uz to.

5. Savā intervijā no 2019. gada 16. februāra Jūs sakāt, ka «nav pareizi, ka puiši, kas ir izgājuši Afganistānas karu, tiek pielīdzināti darba invalīdiem». Savā personīgajā Afganistānas kara notikumu bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka absolūti visi no turienes atgriezušies karavīri būtu pielīdzināti invalīdiem. Lai pierādītu, ka neesat melis, es lūdzu sniegt saites uz katra Latvijas karavīra, kurš apmeklējis Afganistānu, medicīnisko dokumentāciju, kurā valsts veselības aprūpes sistēmas darbinieki apstiprina absolūti katra no viņiem invaliditāti.

6. Savā intervijā no 2019. gada 16. februāra jūs sakāt, ka «savulaik, kad Latvija atguva neatkarību, es piedalījos Baltijas ceļā un citur». Sava personīgajā Latvijas 90. gadu sākumā  vēstures bibliotēkā neatradu informāciju par to, ka Jūs piedalījāties Baltijas ceļā. Lai pierādītu, ka neesat melis, es lūdzu iesniegt fotoattēlu vai videoklipu, kas apstiprina, ka Baltijas ceļu tiešām esat apmeklējis.

Noslēgumā, Rusiņa kungs, es vēlos citēt Jūsu vārdus par Andreja Mediņa paziņojumu attiecībā uz viņa dienestu Afganistānā: «Protams, ka viņš (Andrejs Mediņš) var pierādīt pretējo ar saviem dokumentiem – kara biļeti un apliecību, citi arī blefoja savā laikā, kad Latvija atguva neatkarību, ka viņi protestējot sakāra savas kara biļetes uz stabiem. Ļoti daudzi tādi teiku stāstītāji ir, bet beigās, kad viņu izved uz tīriem ūdeņiem, atklājas, ka viņš nekur nav bijis.»

Cienījamais Rusiņa kungs, esat tik laipns un arī pats, lūdzu, ar dokumentiem pierādiet, ka neesat viens no tiem, kuru ir nepieciešams izvest uz tīriem ūdeņiem. Lūdzu, ar dokumentiem pierādiet, ka neesat viens no tiem, kas blefo un stāsta pasaciņas.

Afganistānas veterānu asociācija – Mediņš melo par dienestu

https://www.delfi.lv/news/national/politics/bruknas-lieta-afganistanas-veteranu-asociacija-medins-melo-par-dienestu.d?id=52446035

Rusiņa kunga  intervija no 6.aprīļa, 2019. gadā

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/afganistanas-kara-veterani-nebija-izpratnes-un-izveles-sasedinaja-vagonos-un-aizsutija-karot.a315174/

Rusiņa kunga intervija no 16. februāra  2019. gadā

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/veteraniem-kars-nepariet-afganistana-karojuso-stasti.a309805/

Novērtē šo rakstu:

48
26

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....