Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Daži jautājumi Ozoliņa kungam no žurnāla “Ir”

Liāna Langa, dzejniece un publiciste
08.08.2022.
Komentāri (63)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

13.08.2022. 10:32

Ir tas, kas ir!!

Nevar prasīt no pērkamiem demagogiem (ozoliņiem), ko citu, kā pasūtījuma kleksējumus. Kaut kā jau tā nauda jāatstrādā.

Personīgam viedoklim nav nekāda sakara ar "situāciju".

Atbildēt

vice

13.08.2022. 10:23

Kopumā labs raksts!

Heterofobi, protams, izcili!!

Atbildēt

Jukums

09.08.2022. 15:10

»

Jukums

Tie bija cita Jukuma paustie uzskati, ne manējie


Nav Latvijā nekāds tur cits Jukums. Jukums ir tikai 1 (viens). ozoliņš arī ir tikai viens, tie pārējie tomēr ir Ozoliņi.

Atbildēt

Patiesais

09.08.2022. 14:59

par dabīgumu un homoseksuāļiem ir jābūt uzmanīgiem. Viņi ir daudz sasnieguši, un neapstāsies savās velmēs- ir nojauta, ja nepietiks savējo, tad panāks nodevas maksu, kad jebkurma vajadzēs dot dirsu, kad prasis homiķis. Un tie nav joki vai nieki. Tāpē nopietni jārunā par sekām, kas var rasties no pretīmnākšanas homikiem. Latvija strauji degradē visās jomās.

Atbildēt

VAU

09.08.2022. 13:43

»

ērce

Rietumvalstīs šobrīd dominē fanātisks Humānisms. Tas ir nedabisks atzarojums no Kristīgās ticības. Pielūgts tiek cilvēks, nevis Dievs. Arī aberācijas cilvēku uzvedībā un paražās (ciktāl tās nav polītiski nekorektas) tiek apsveiktas un cilvinātas


vispār par zapadenciem doma sakarīgiem ĻAUŽIEM--pilnīgi IDIOTI,tomēr NĒ.BRAVO tādiem PASAULES CILVĒKIEM kā RODŽERS VOTERSS,mūziķis,komponists,dziesmu autors,vokāls.Ļoti labi zina vēsturi un tagadējos politiskos procesus,pilnīgi STUPORĀ IEDZINA žurnaļugu-tirzītāju-----bidens noziedznieks,konfliktā pilnīgi līdzvainīga ukrija,ameri pievienojās otrā pasaules karā ieropā,kaut jau psrs bija praktiski nacistus saliecis ragā(nebūtu Perlharboras,varbūt i nebūtu iesaistījušies).sorosistiem,ukropu "mirotvorciem"bļaušana un riešana.Dedzināt plates?!Izņēmumi sakarīgi tomēr rietumos ir,ne visi bredy piti?!

Atbildēt

to !

09.08.2022. 13:18

»

!

mekle so asv koloboranti pec last name broksa


ASV ir Latvijas sabiedrotā, bet kalpošana kremlism ir tik smags noziegums, par ko tikai visbaisākā nāve būs pietiekama.

Atbildēt

mēslam

09.08.2022. 13:15

»

anti soross

neonaciste broksa pret sorositu ozolinu,kurs vairak izkalposies asv prieksa


Ozoliņš ir tāds pat prokremklisks kroplis, kā tu.

Atbildēt

Gustavs

09.08.2022. 12:56

»

Jukums

Tie bija cita Jukuma paustie uzskati, ne manējie


Nav no svara-kurš ko rakstīja: Ir no svara ka uzrakstīja pareizi. ozoliņa seja parāda visas LV politiskās elites vērtību patieso būtību...

Atbildēt

hmm

09.08.2022. 12:27

Jautājums: Možno hujem dub slomatj?
Atbilde: Možno, jesli huj dubovij a dub hujovij.
Tas par to d.irspišu atbalstītāju.
Bet LL ir malacis, ka šajā pārpi.stajā pasaulē atļaujas izteikt savu viedokli. Jo izkatās, ka drīz vairs nevarēs un par dabisku lietu un kārtības atzīšanu liks cietumā. Vai ne tāpēc bordeļjanka tik ļoti vēlas uzcelt to Jelgavas cietumu?
PS. Atvainojiet par atklātu valodu, jo viss notiekošais šajā kartupeļu republikā sāk naturāli piegriezties.

Atbildēt

Domāju, ka

09.08.2022. 11:55

ozoliņs pats ir pediņš.

Atbildēt

Jukums

09.08.2022. 11:52

Cilvēku iestāšanās par dabiskās ģimenes, kura balstās uz vīrieša - sievietes attiecībām, ir tikpat dabiska, kā gaiss, kuru mēs elpojam. Jebkāda kremļa piesaukšana te nu gan ir pilnīgi nevietā. Vienkārši - cilvēki dara visu iespējamo, lai nepieļautu tās pederastu un lezbiešu nedabīgā attiecību modeļa uzspiešanu visai sabiedrībai. Esmu izbrīnījies, no kurienes tik pēkšņi šī mākslīgā problēma ir pagrābta. Kas notiek to politiķu galvās, kuri mēģina te ievazāt šo sērgu. Viņi ir kļuvuši pat tik jocīgi, ka pat noraida tautai iespēju lemt par to referendumā. Kaut kādā veidā to ārprātu sabiedrībai tomēr ir jāaptur, es nevaru iedomāties, ka kaut kāda šo pederastu un lezbu attiecību "ģimeniskošana" tiešām reāli varētu notikt.
Kādreiz Ozoliņa kritiskie raksti likās interesanti. Sen gan tos neesmu vairs lasījis - manuprāt, tas žurnāls IR, kurš nodibinājās uz Dienas drupām, šauj pilnīgi garām un līdz sabiedrībai vispār nenonāk, bet gan vārās kādā nelielā domubiedru lokā.
Vēl piebildīšu - ja zilais man mēģina uzbāzties, tad man ir tiesības kraut viņam pa purnu! Tā ir normāla vīrieša reakcija! Tiesa, pēc tam man gan gribētos nomazgāt rokas...

Atbildēt

Хм

09.08.2022. 11:36

»

kolēģe

Ozoliņš tuvumā ir tāds smirdīgs un ož. Pēc savas būtības melis un līdējs. Krievu laikos būtu komunists kā Elerte un slavinātu padomju varu


Ну как вы такое можете говорить? Он же явно как Элерте вступил бы в партию, чтобы просто изнутри ее подрывать, общаться с членами. ПО крайней мере, Элерте так и утверждает. Хотя что-то я не припомню, чтобы рассказывали о том, что члены партии могут общаться только с членами партии, и кто бы ей мешал беспартийной с ними общаться..

Atbildēt

kolēģe

09.08.2022. 11:24

Ozoliņš tuvumā ir tāds smirdīgs un ož. Pēc savas būtības melis un līdējs. Krievu laikos būtu komunists kā Elerte un slavinātu padomju varu.

Atbildēt

Хм

09.08.2022. 11:02

»

Хм, можно вопрос?

Кто Вы по национальности


Не видел этот вопрос, но я тут не сижу постоянно, не смотрю подряд все комментарии?
А ответ что-то может поменять?
Во мне несколько кровей. Но если принять по языку детства, то русский

Atbildēt

Хм, можно вопрос?

09.08.2022. 10:44

»

Хм

Не зря же говорят, что история повторяется и часто уже как фарс...


Кто Вы по национальности?
Я уже задавал Вам этот вопрос, но Вы не ответили. Полагаю, что этот вопрос вполне корректный.

Atbildēt

Хм

09.08.2022. 10:24

Не зря же говорят, что история повторяется и часто уже как фарс.
Вчера везде была "рука Запада и на чью мельницу воду льешь, товарищ", сегодня "рука Москвы и на чью мельницу воду льешь, господин"?
Один термин "позитивная дискриминация" уже что значит. Так скоро появится и "позитивное изнасилование": если женщица мужчину, то это уже вроде как не изнасилование, а восстановление равноправия.

Но ведь работает!
Мало кто рискнет захотеть получить клеймо "рука Москвы или нога Путина". Проще и лучше промолчать..

Atbildēt

nebrīnos

09.08.2022. 09:53

vai tad izdevums "Ir" jau no paša iznākšanas sākuma nestrādā ar melīgām un netīrām metodēm?

Atbildēt

Jukums

09.08.2022. 08:35

Man nekad nav paticis Ozoliņa kungs. Jebkurš psihiatrs viegli saskatītu Ozoliņa kunga rakstītajā ļoti vājas personības tieksmi par katru cenu pielāgoties valdošās varas viedoklim saņemot par to materiālu atlīdzību. Jebkurš fizinomists Ozoliņa kunga sejā lasa kā atvērtā grāmatā: gļēvums, sīkmanība, nodevīgums, dziļi slēptās iekšējās bailes. Ozoliņa kunga seja ir miskastes žurkas seja. Esmu ticies ar Ozoliņa kungu dzīvē un varu to apliecināt. Kaut gan Ozoliņa kungs pats tam visam ir dzīvs apliecinājums, ar savu izskatu un darbiem!

Atbildēt

Autore

09.08.2022. 08:21

»

Feiss

Cik gan grūti tādiem kā Langa uztvert, ka pasaule ir dažāda! Un apbrīnojami ir, ka tēmas, kuras tiek skartas Krievijā, pie tam neiecietīgi un kampaņveidīgi, tai pašā laikā parādās Latvijā! Apbrīnojama atkarība


paskaidroja rakstā,ka viņa uztver un saprot,ka eksistē dažādība indivīdu tieksmēs,bet uzsver to,ka bērnam ir tiesības turpināt dzīvi ar māti un tēvu,kā sievieti un vīrieti,jo tādā veidā ir vienīgais iespējamais ceļš,cilvēkam nākt pasaulē.Tas attiecas uz adopciju,jo bērnam neviens neprasa,vai viņš vēlas dzīvot viendzimuma ģimenē.Viņu paņem un ieliek kā preci,lai iepriecinātu tos,kas vēlas spēlēt ģimeni ar tēva un mātes lomām.Tātad vadās nevis no bērna vajadzībām,bet no kādu egoistiskajām vēlmēm.Pasaulē ir milzums daudz parastu hetero bezbērnu pāru,kas spētu aizstāt bioloģiskos vecākus.

Atbildēt

Nezinītim

09.08.2022. 07:37

»

Kas ir liana langa?

Pārdevēja lielveikalā, vai apkopēja


Zināms jau , kāpēc tev viņa nepatīk? Varianti ir divi- pats esi seksuālā minoritāte, kurš vēlas savas intereses nostādīt augstāk par veselīgi domājošas sabiedrības interesēm vai arī dedzīgs rusofīls , kurš neatzīst latviešu valodu.

Atbildēt

Ģīmis

09.08.2022. 07:27

»

Feiss

Cik gan grūti tādiem kā Langa uztvert, ka pasaule ir dažāda! Un apbrīnojami ir, ka tēmas, kuras tiek skartas Krievijā, pie tam neiecietīgi un kampaņveidīgi, tai pašā laikā parādās Latvijā! Apbrīnojama atkarība


Šī kreisā liberālisma sērga ir daudz plašāka kā Krievija. Un ne jau Krievijā tā sākās. Sabiedrības nogatavināšana sākās jau krietni sen atpakaļ. Palasiet par Overtona loga principu, varbūt kaut kas taps skaidrāks.
Neviens jau nenoliedz tiesības uz dažādību, bet nevajag tās uzspiest citiem kā jauno normālību. Gultā un zem segas lai katrs dara, ko grib, bet tāpēc jau nav jāskraida pa ielām reklamējot savus gultas priekus un prasot tos iekļaut likumdošanā.

Atbildēt

Patiesais

09.08.2022. 06:35

Ozoliņš ir mazās Latvijas lielā sērga. Izeja, kā tādus pāraudzināt- ievietot homoseksuāļu cietumā.

Atbildēt

lauķis

09.08.2022. 06:13

»

jautajums

Kas ir dabiskā ģimene? Ar ko tā atšķiras no nedabiskās


Jā,kas tad ir ģimene un kāda ir ģimenes sūtība un būtība?Atbildod uz šo jautājumu debates par psihiski slimajiem un perversajiem kļūst liekas.

Atbildēt

!

09.08.2022. 05:39

»

Kas ir liana langa?

Pārdevēja lielveikalā, vai apkopēja


mekle so asv koloboranti pec last name broksa.

Atbildēt

Feiss

09.08.2022. 05:39

Cik gan grūti tādiem kā Langa uztvert, ka pasaule ir dažāda! Un apbrīnojami ir, ka tēmas, kuras tiek skartas Krievijā, pie tam neiecietīgi un kampaņveidīgi, tai pašā laikā parādās Latvijā! Apbrīnojama atkarība!

Atbildēt

anti soross

09.08.2022. 05:38

»

mja...

Šoreiz BRAVO, Langa!!! Ozoliņš ir kā pārdošanai izlikta second hand lupata, ko gadiem neviens nepērk


neonaciste broksa pret sorositu ozolinu,kurs vairak izkalposies asv prieksa.

Atbildēt

mja...

09.08.2022. 05:33

Šoreiz BRAVO, Langa!!! Ozoliņš ir kā pārdošanai izlikta second hand lupata, ko gadiem neviens nepērk ...

Atbildēt

ērce

09.08.2022. 00:02

Rietumvalstīs šobrīd dominē fanātisks Humānisms. Tas ir nedabisks atzarojums no Kristīgās ticības. Pielūgts tiek cilvēks, nevis Dievs. Arī aberācijas cilvēku uzvedībā un paražās (ciktāl tās nav polītiski nekorektas) tiek apsveiktas un cilvinātas.

Atbildēt

.

08.08.2022. 23:13

»

galu galà

Kas ir ozolins ,vista vai gailis


Prast naida pārņemts pidars.

Atbildēt

Procents

08.08.2022. 22:49

»

Apsveicami

Žetons autorei par drosmi un pašu rakstu...


2.1 -2.3%? Procenti…? Tu vēl promilles uzraksti - izskatīsies ticamāk, analfabēta izstrādājum.

Atbildēt

Naivais

08.08.2022. 22:08

»

Kas ir liana langa?

Pārdevēja lielveikalā, vai apkopēja


Ieinteresēja vai nobaidīja?

Atbildēt

Savadi

08.08.2022. 21:50

Satversmē nav nekādas “dabīgās” ģimenes minētas.Runa ir par laulībām un tas gan ir baznīcas,nevis valsts zina!

Atbildēt

ozoliņš slauka vai laiza pakaļu?

08.08.2022. 21:44

»

mjā

Ozoliņš ir tipisks demagogs. Ja kāds teic , ka es par tradicionālo ģimenitad tas uzreiz kremlins , putinists


Vai tā ir pārbaudīta informācija, ka ozoliņš slauka pakaļu?.
Daudz ticamāka izklausās versija, ka ozoliņš laiza pakaļas, kā sorosa, tā savējo!

Atbildēt

Kas ir ozoliņš?

08.08.2022. 21:37

»

mjā

Ozoliņš ir tipisks demagogs. Ja kāds teic , ka es par tradicionālo ģimenitad tas uzreiz kremlins , putinists


Vai tā ir taisnība, ka ozoliņš ir Bezdzimuma Būtne Hermafrodīts Kas Kopojas Pats Ar Sevi?

Atbildēt

mjā

08.08.2022. 20:40

Ozoliņš ir tipisks demagogs. Ja kāds teic , ka es par tradicionālo ģimenitad tas uzreiz kremlins , putinists.
Līdzīgi var demagoģēt par Ozoliņu - ar kuru roku tu pakaļu slauki, vai zupu ēd ar karoti?Ak zupu ēd ar karoti? Redz Putins ar ēd ar karoti, tātad Ozoliņ,tu esi putinists

Atbildēt

Apsveicami

08.08.2022. 20:12

Žetons autorei par drosmi un pašu rakstu.

Vēl no formālās loģikas.
Viendzimumu laulības un dzimumsakaru veicināšana starp viena dzimuma pārstāvjiem veicina procesu, kas rezultējas ar dzimstības samazināšanos. Tātad katra sabiedrība var izturēt tikai noteiktu procentu indivīdu, kuri nepiedalās sabiedrības atražošanā.
No statistikas puses ir zināms, ka sabiedrības kurās bērnu daudzums uz vienu sievieti tās dzīves laikā samazinās zem 2,1 - 2,3%, sāk izmirt. Jo augstāks ir šis indekss, jo lielāku daudzumu īpatņu ar novirzi no sabiedrībai lietderīgas seksuālās orientācijas tā var izturēt. Mums tā ir kaut kur ap 1,8. Jau izmirstam. Tātad daži domā, ka par lēnu.
No otras puses cilvēku skaits un kvalitāte nosaka valsts ekonomikas lielumu un arī labklājību.
Tāpēc cilvēki, kuri uzstāj par viendzimuma laulībām, dzimumu maiņām un reklamē viendzimuma sakarus automātiski uzstājas ne tikai par tautas samazināšanos, bet ir arī pret ekonomikas attīstību. Tātad uzstājas pret valsts interesēm. Paskatieties kuri politiķi šo aizstāv un jūs redzēsiet kuri no viņiem ir pret Latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

veca ziņa

08.08.2022. 19:59

Ozoliņš tak gejs

Atbildēt

jautajums

08.08.2022. 19:46

Kas ir dabiskā ģimene? Ar ko tā atšķiras no nedabiskās?

Atbildēt

kniebējs biksēs...

08.08.2022. 19:27

Kam gan interesē, šie ozoliņi, veinbergas, rožkalnes, tomsoni un pārējie muldētāji? Nemaz tik daudz to nelgu nav, kuri viņus ņem, par pilnu rubli! Visur pasaulē informācijas laukā pastāv gan labējas, gan kreisas ievirzes sludinātāji, tikai pie mums nemainīgi toni nosaka neo/liberasti, gan mēdijos, gan valdībā. Vai tiešām nav izejas no šīs kloākas?

Atbildēt

tradicionālis banalis

08.08.2022. 19:08

Referenduma sarīkošana būtu izdevīga kā liberālajiem, tā konservatīvajiem. Būtu skaidrs, kā sabiedrības vairākums par šiem jautājumiem domā un varētu uz kādiem gadiem 10-20 atlikt jautājumu malā un beigt ap to ņemties. Kopā ar Saeimas vēlēšanām tas pat nebūtu dārgi. Diemžēl, bet iespēja nav izmantota. Lai gan varbūt ka vēl var paspēt. Cik tad tos biļetēnus tur ilgi nodrukāt.

Atbildēt

ha-ha

08.08.2022. 19:04

Lange un Ozoliņš no vienas patukšas burkas, kur bada laikus paredzot un gaidot, zirnekļi krīt krāgā viens otram. Abiem raksturīgs dvēseļes šķīstības deficīts. Lange- Ozoliņš!

Atbildēt

He

08.08.2022. 18:33

Ozoliņš jau no seniem laikiem ir tas, kas rasta to par ko viņam maksā. Tā sacīt - bizness un nekas vairāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...