Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kam strada Lato Lapsa?

01.07.2012. 03:36

Maskavai vai Rigai? To ir viegli atsifret, Pietiek com regulari ,,atklaj,, latvisko politiku izdaribas bet ,,neredz,, Saskanas Centra pastradatas cucibas. Piemeram Lato Lapsa satraucas un nervozeja par Zaka automasinu bet tai pasa laika nozakaja un ironizeja par ievainoto korespondentu kam varbut bija uzbrukusi Saskanas Centra uzsutiti banditi, visa Latvija noladeja kangaru Zatleru par meginajumu kopa ar Maskavas balstito SC sagrabt varu valsti bet Pietiek com skribelmane Margilevica jusmo par Zatlera ,,drosmigo,, ricibu, tatad ir absoluti skaidrs kam strada Lato Lapsa.. tikai neviens nezin cik Maskava maksa Lato Lapsam..

Atbildēt

Ka jastrada Latvijas radio un

01.07.2012. 03:10

Latvijas valsts televizijai? Latvijas radio un Latvijas TV kas tiek apmaksats par nodoklu maksataju naudu ir jaatspogulo nodoklu maksataju tatad valsts un tautas viedoklis. Pareizi Calite-Dulevska teica ka Latvijas TV nav oligarhu vai Maskavai lojalu darbonu slavinasanas vieta. Latvijas radio un TV ir jabut agresivai uzstajigai un un nacionali orientetai. Viedokla daudzveidibu var pielaut tikai ar noluku labak informet klausitaju. Ja Dzintris Kolats nesaprot ko nozime valsts radio un valsts televizija vina vieta jaliek kadu kas to saprot.

Atbildēt

a2

29.06.2012. 08:27

zemgalietis
27.06.2012. 19:34

Liekas dāmai lielas problēmas ar galvu! Pēc šāda paziņoja viņai nav nekādu tiesību palikt šajā amatā!

===============

pilnīgi piekrītu !

Atbildēt

LATO LAPSAM

28.06.2012. 15:44

Butu vel japievienu lugums skaidrot, ko nozime izteiciens "spele vienos vartos" un kas tie par vartiem un ka nakotne medijam identificet, kuros vartos pec padomes domam, spelet drikst, un kuros nedrikst "parak biezi". Kas ir "vienos vartos" kriteriji?

Atbildēt

Purva velns

28.06.2012. 15:36

Ko nozīmē cilvēki, kas zaudējuši sabiedrības uzticību? Vai cilvēks, kura viedoklis nav vērā ņemams? Pēc kādiem tādiem kritērijiem to var spriest? Neatceros, ka jebkad man kā vēlētājam, sabiedrības daļai, būtu prasīts vai es uzticos Liepniekam, Titavam, kā tur to trešo sauca, vai neuzticos. Tādēļ to nosaka žurnālists, raidījuma veidotājs, to sauc par redakcionālo neatkarību, kas ir vārda brīvības pamatā, starp citu. Tikai PSKP laikos un arī tagad, ja kāds viedoklis vienai partijai uz V burta nepatīk, tiek uzreiz noķengāts viedokļa teicējs, viņa matu krāsa, prāta spējas un paziņots slēdziens - viedoklis nav vērā ņemams. Un NEKAD nav kritikas par viedokli pēc būtības, minot pretargumentus, kāpēc tas nebūtu pareizs vai tml. Tātad argumentu nav, atliek tikai ķengāties un atkārtot aizspriedumus pret to vai citu personu.

Atbildēt

nazis

28.06.2012. 12:39

Dazhi vienkaarshi jautaajumi pietiek.com:
1) Peec kaadiem kriteerijiem pietiek.com izveelas cilveekus pret ko veersties? Vai ir kaads saraksts, ja ir, tad kaadu partiju cilveeki tur netiek iekljuati?
2) Vai pietiek.com ir sanjemtas instrukcijas/noraades pret kuraam partijaam jaaveershas? Ja ir, veelos sanjemt kopiju.
3) Vai Lapsa ir pilniibaa norobezhojies no saviem ieprieksheejiem darba deveejiem "Telegraf" un citos SC sponoreetos pasaakumos?
Priekaa! ;)

Atbildēt

Viesturs> Mulķibas slavinājums

28.06.2012. 12:17

Pievienojos un no savas puses vēl varu papildināt - reālā situācija ir vēl sliktāka nekā padomju laikā, kad daudzi izlikās baidoties no reālaš cenzūras, bet tagad pietiek ar "pašcenzūru" !

Atbildēt

jā biedrene

28.06.2012. 11:34

Jā biedrene Duļevska, tas neatbilst PSKP pamatnostādnēm.

Atbildēt

cenzūra nāk

28.06.2012. 11:33

Ar kādām tiesībām tā briļļainā zoss cenšas ieviest cenzūru?

Atbildēt

Juhanss

28.06.2012. 11:04

Jautajums Lapsam:Vai Jums neliekas,ka Jus esat"pup zemli"un Jums vienmer taisniba??!!

Atbildēt

Barons Manteifels

28.06.2012. 10:00

Lasot šo, smējos TIK sirsnīgi... Būtu interesanti izlasīt ari atbildes... Tās droši vien būs ... skumjas un mušas beigsies....

Atbildēt

muļķības slavinājums

28.06.2012. 09:34

varbūt cālite uzvedās glupi attiecībā uz preses brīvību, savu sakāmo varēja noformulēt citādi,
bet no otras puses, viņa pareizi pauda bažu, ka LRadio, kas galu galā ir nodokļu naudas radio - kaut kāda lēti pērkama šļ-ha ļauj izpausties citām lēti pērkamām šļ-hām
.niekam vieta portālā pie pe-ām, pupiem un zāles, lai iet tur un izpaužas, bet citus kampēju sū@us var peldināt šajā smirdīgajā dīķī - te vietas pietiek.(com)
mums nav žurnālistikas, mums ir tikai aidi tomsoni, lati lapsi, oti ozoli - politiskā pasūtījuma izpildītāji, kuri brēc par vārda brīvību, paši izčakarējot vārda brīvības jēgu un būtību
ir ārsti un Ārsti, ir skolotāji un Skolotāji, ir žurnālisti un Žurnālisti
cilvēku daudz, bet Cilvēka neviena!

Atbildēt

to Pietiek,com

28.06.2012. 08:50

Nu, ko tad nobuksēji? Uzdod, uzdod! Apdirsies?

Atbildēt

valis

28.06.2012. 08:02

Kas ir A. Cālīte-Dulevska?

Atbildēt

andis

28.06.2012. 07:44

es izlasiju komntarus un secinajums ir briesmigs,cilveki nemedz loģiski domat lidz un saprast jēgu kapec un kadeļ ir tadi jautajumi uzdoti .1oo pants satversmē ir jaizlasa.

Atbildēt

...

28.06.2012. 00:26

O-ļa, ļā! Naših bjut! Kad Lapsa, īkšķi sūkājot, cep pasūtījuma kompru, tad visi sit plaukstiņas. Kad uzdod pastulbus jautājumus cenzūras ieviesējai - mugurkaulinieku aizstāvei, tad Lapsa jāslaktē nost. Bumerangs, brālīši trusīši, pašiem trāpījis pa pieri! Patīk, ko?

Atbildēt

Pseidojautājumi!

27.06.2012. 23:56

Ir tāds teiciens, ka viens muļķis var uzdot tik daudz jautājumu, ka simts gudro nespēs atbildēt. Tas nu ir šis gadījums. Ne tikai LR, bet arī LTV /100.panta preses klubs, "Jauna nedēļa"/ uzaicina cilvēkus, kuri zaudējuši sabiedrības cieņu un kuru viedoklis vairs nav vērā ņemams. Cālīte ar saviem izteikumiem ir aktualizējusi ļoti svarīgu jautājumu - nevajag mums sabiedriskajos medijos pagātnes rēgus. Piebildīšu, ka arī angažētus ekspertus - nē.

Atbildēt

pamela

27.06.2012. 21:59

Reti stulbi jautājumi.Tieši "pietiek.com"piekopj vecās VDK metodes- lūr visos atslēgas caurumos,saņem tenkas no /biroja VBT-viena bāba teica utt./Pietiek.com ir pilns ar meliem,vienkārši ļaudīm ir zem viņu pašcieņas sūdzēt šo VDK kantorīti tiesā,jo VISPIRMS L.L. atbildiet uz jautājumu KURŠ jūs sponsorē,jo nesen brēcāt ,ka klapēsiet to ciet,jo nav naudas portāla uzturēšanai!?Piekrītu Cālītei,ka A.Tomsons jau labu laiku "sit VIENOS! vārtos!"un ne jau par labu vai pozitīvu Latvijas valstij.Jums L.L. to nesagremot,jo ,ja to gribētu,ieejiet radio arhīvā!Arī Kolāts nav sab.TV cienīgs!Atrodiet man žurnālistu,kurš raut reizi ned.raksta,vēsta ko POZITĪVU par Latviju!
Esmu pārliecināta,ka L.L. arī ! cenzēs manu komentu!Tā jau ir bijis!
KURŠ nu runātu!L.L.kurš jums maksā par pasūtīto muziku?

Atbildēt

Atbilde uz 4.jautājumu

27.06.2012. 20:56

http://www.nrtp.lv/lv/padome/aktualitates/1724-monitoringa-centrs-darbojas-pec-neplp-apstiprinata-plana

Atbildēt

DD1

27.06.2012. 20:26

Man patīk loceklei uzdotie jautājumi. :) Ar interesi gaidu atbildi. :)

Atbildēt

koleģialitātei

27.06.2012. 19:59

Amatpersonai - amatpersonas nasta, bet vai LŽA, LA un Latvijas Vēstnesim nekas nebūtu sakāms, kad vieni žurnālisti par citiem savā medijā raksta: ..savulaik sevi par žurnālisti dēvējusī Aija Cālīte-Dulevska..?

Atbildēt

111

27.06.2012. 19:39

Malacis Dulevska. Pedeja laika mums to "ekspertu" smadzenu skalotaju ir tik daudz uzradies, ka vinus paklausoties mati stavus celas. Kas tie par ekspertiem apsaubamas reputacijas un bliete tik vienos vartos. Es saprastu, ja zurnalisti aptaujatu dazadu uzskatu ekspertus, lidz ar to klausitajam,lasitajam butu pasam briva izvele izdarit secinajumus.

Atbildēt

> Pietiek,com

27.06.2012. 19:33

Vai uz anonīmiem jautājumiem, kurtu pamatā ir meli, vajag atbildēt? Man sakrājusies kaudzīte, ko pajautāt www.pietiek.com - vispirms jau par....ai, nu par to visu vēlāk, kad viņi kaut ko atbildēs, savā īpašajā stilā.

Atbildēt

Zaklīns

27.06.2012. 19:19

Šai dāmai problēmas ar galvu ir vismaz 27 gadus...

Atbildēt

Zoja

27.06.2012. 18:42


Es arī ar kriminālnoziegumos apsūdzēto Liepnieku runātu tikai par vienu tēmu: viņu uzmeta vai viņš iekrita?

Atbildēt

Zoja

27.06.2012. 18:42


Es arī ar kriminālnoziegumos apsūdzēto Liepnieku runātu tikai par vienu tēmu: viņu uzmeta vai viņš iekrita?

Atbildēt

zemgalietis

27.06.2012. 18:34

Liekas dāmai lielas problēmas ar galvu! Pēc šāda paziņoja viņai nav nekādu tiesību palikt šajā amatā!

Atbildēt

tumtidlībums

27.06.2012. 18:33

Red. piezīme. Šis ir pēdējais Ivara Kesenfelda anonīmo „draugu” raksts, ko publicējam, - pietiek, visu labu ar mēru.
______________________
varbūt paši sev tos jautājumus arī uzdodiet? un atbildes nopublicējiet kopā ar cālītes atbildēm
pasmiesimies visi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....