Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

14.08.2019. 01:18

»

No laukiem

Aidis Tomsons ir sevišķi bīstams demagogs, kurš aizstāv okupantus, ļaunumu un visu perverso


Perversijas (pederasti) ir obligāti jāaizstāv visiem sabiedrisko mediju žurnālistiem - tā tas ir kopš 1990.gada, kad sākām doties uz Gejropu. Varbūt kāds žurnālists patiesībā nav pozitīvi noskaņots pret pidariem, bet amats liek visādi demonstrēt šo perverseļu atbalstīšanu.

Atbildēt

voldis

13.08.2019. 08:37

Ak, mazais blēdis!

Atbildēt

Lasītājs

12.08.2019. 22:42

Tas jau nav nekāds jaunums - piemēram, vēlēšanu periodā praktiski visi ''neatkarīgie'' mediji, it īpaši TV raidījumu vadītāji, uzvedās kā pērkamās sievietes - tendenciozi, viltīgi virzot diskusijas, apraujot pusvārdā nevēlamos runātājus u.t.t.

Atbildēt

Jojo

12.08.2019. 22:22

»

kabinets

Lapsa gan ir pērkama mauka


Nevis Lapsa, bet Tomsons:)

Atbildēt

Fakts

12.08.2019. 14:23

Un tu arī, Tomson... No tevis es to vismazāk gaidīju, bet tomēt sagaidīju.

Atbildēt

Nah

12.08.2019. 12:29

Lapsas anonīmo onānistu pulciņam škrobe, ka visa pasaules nauda netiek viņam.

Atbildēt

Lektors

12.08.2019. 11:25

Šis gājiens izskatās ka Kariņa kungam dod visas iespējas atbrīvot Šuplinskas kundzi bez papildu jautājumu uzdošanas!!!
JKP tiesiskuma princips liekas ka uzsver ka šāda veida organizētas paraugpārraides radio nav pieļaujamas un visam ir jābūt caurspīdīgam procesam.
Redz...kā IZM iekrīt ar iespējamu koruptīvu gājienu par neadekvātu samaksas veidu apejot iespējams visus Likumdošanas aktus par līgumu slēgšanu

Atbildēt

Pērkams žurnālists

12.08.2019. 10:47

nu jā, redz cik nelāgi sanāk - radio žurnaļugas nekautrējas brēkt pilnā balsī par algu palielināšanu, tai pat laikā klusiņām haltūrē pa labi/kreisi bez jebkādas atsauces uz augstajiem ētikas standartiem utt
Tad mute ir ciet.............

Atbildēt

un peksni-diabets

12.08.2019. 10:41

par kaut kadiem perkamiem zurnalugam cepiens ,bet par oik kapa klusums.

Atbildēt

Lampa

12.08.2019. 08:33

»

Jautājumi Pietiek

Kāpēc IZM bija jāapmaksā diskusijas vadīšana Lampā? Ja vadīšanu apmaksā žurnālistam, kas ir valsts darbā, tad kāpēc mākslas eksperts, kas nav valsts darbā, par specifiskas tematikas publisku skaidrošanu netika pat pie apmaksātas sabiedriskā transporta biļetes no Rīgas uz Lampu un atpakaļ? Kuriem un ...


ir morāli kroplīgs veidojums 4. maija noziedznieku politiķu reklāmai. Masu apzinas piepildīšanai ar surogātkultūru, to uzdodot par patieso latviešu kultūru.

Otrs uzdevums ar Lampu ir identificēt disidentus- citādākdomājošos, kuri neatbalsta 4. maija komunistu- čekistu- cionistu ideoloģiju.

Atbildēt

Piekrītu

12.08.2019. 08:29

»

Tomsons un Jāņkalne

ir Latvijas deģenatīvās žurnālistikas paraugi - šizofrēniski grafomāniski


Tomsons un Jāņkalne ir deģenerāti un parazīti.

Atbildēt

Tomsons un Jāņkalne

12.08.2019. 08:28

ir Latvijas deģenatīvās žurnālistikas paraugi - šizofrēniski grafomāniski.

Atbildēt

Pēdējā teikumā

12.08.2019. 07:50

»

nu tiešām

Nav ko darīt? Kurš apmaksā ministres Šuplinskas nomelnošanas kampaņu? 440 eiro? Iepirkums? PIETIEK derētu papētīt iepirkumu likumu. Kāpēc pazudusi interese par to kas patiešam notiek LU? Kā dāmīte, kas piesitusi miljonus no e-veselibas un e-skolas ir kļuvusi par rektora labo roku IT nozarē un vada kādu...


visa kašķa ap LU jēga ! Jaunpienācēji varā ir noskatījuši finansu resursu avotus un katrs grupējums pārņem apsolītos ( nolūkotos ? ) uzņēmumus , iestādes. Protams, ka mērķis ir reformēt, sakārtot, tiesiskot u.c. bla bla ...

Atbildēt

No laukiem

12.08.2019. 05:51

Aidis Tomsons ir sevišķi bīstams demagogs, kurš aizstāv okupantus, ļaunumu un visu perverso.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

12.08.2019. 04:56

peļķē pirsts- lai pasākumu vadītu, tad jāsagatavojas, un tā arī ir maksa par intelektu. kas Lapsas kantorim ir pret Šuplinsku ???? izskatās pēc tādas čekistiskas noēšanas:o

Atbildēt

Kirils

12.08.2019. 01:26

Latviešu cūkas cūkojas.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

12.08.2019. 00:54

Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zeme rullē...

Atbildēt

kabinets

11.08.2019. 23:47

Lapsa gan ir pērkama mauka

Atbildēt

nu tiešām

11.08.2019. 23:03

Nav ko darīt? Kurš apmaksā ministres Šuplinskas nomelnošanas kampaņu? 440 eiro? Iepirkums? PIETIEK derētu papētīt iepirkumu likumu. Kāpēc pazudusi interese par to kas patiešam notiek LU? Kā dāmīte, kas piesitusi miljonus no e-veselibas un e-skolas ir kļuvusi par rektora labo roku IT nozarē un vada kādu IT asociāciju? Vai PIETIEK zin cik miljoni tiek "apguti" zinātnes un IT vārdā LU un kādā veidā? Kāpēc nerunā par diviem jauniem disfunkcionāliem korpusiem, ko visi uztver ar urrā, bet kur palīgtelpas vai kabineti profesoriem aiņem lielākas platības nekā studentu auditorijas? Kāpēc par to PIETIEK klusē? Kāpēc katram senilam profesoram vajag savu kabinetu? PIETIEK meklē kašķi par 440 eiro, bet nevīžo pavērt skatu bardakam kur abšaubāmā veidā tiek "apsaimniekoti" vairāk kā 100 miljoni gadā!!!

Atbildēt

!!!

11.08.2019. 21:58

Kapēc gejs nevar būt prostitūte ?

Atbildēt

Jautājumi Pietiek

11.08.2019. 21:51

Kāpēc IZM bija jāapmaksā diskusijas vadīšana Lampā? Ja vadīšanu apmaksā žurnālistam, kas ir valsts darbā, tad kāpēc mākslas eksperts, kas nav valsts darbā, par specifiskas tematikas publisku skaidrošanu netika pat pie apmaksātas sabiedriskā transporta biļetes no Rīgas uz Lampu un atpakaļ? Kuriem un cik tad apmaksāja valsts iestādes? Un cik tādu, kas vienlaicīgi saņem par pilnu slodzi no valsts?

Atbildēt

rebans

11.08.2019. 21:49

»

pensionāre

Minētos jautājumus bija jāuzdod Izglītības ministrijai, nevis Tomsonam! Vai tad viņam bija jāatsakās no piedāvatās samaksas? Bet uzdod šos jautājumus Šuplinskai, Lapsaam "slabo


Visticamāk ka Lapsu skauž ka pašam nav izdvies 'pacelt kāpostu'. Būtu viņš tā Tomsona vietā, arī klusētu kā partizānis un ne uz vienu jautājumu neatbildētu.

Atbildēt

Tarass Ļurba

11.08.2019. 21:03

Jaunā konservatīvā partija laikam nesaprot, ka Ilgas Šuplinskas demisija ir vienīgā iespēja šai partijai izdzīvot.

Atbildēt

Anderss

11.08.2019. 20:33

Vienkārši parēķinām:
Lampa notiek Cēsīs. Ceļš līdz un atpakaļ aizņem labas 5 h, "dažu stundu" darbu piesummējam - iegūstam pilnībā aizņemtas labas 7 h, faktiski varam vērtēt kā pilnīgi notērētu darbadienu nosacīto 8 h ilgumā.
Honorārs vienam no Latvijas pazīstamāko runas cilvēku pirmā desmitnieka 55EUR/h apjomā - kā par īpašu nestandarta darbu, ir tikai normāli samērīgs. Savukārt, šāda apjoma pakalpojuma iegādei no privātpersonas kā vienreizējam darījumam nekāda iepirkuma procedūra patiesībā nav vajadzīga. Par ko cepiens? Pasūtījums kādam bojāt reputāciju? Skaudība, ka kādreiz kāds tiek novērtēts īpašā gadījumā? Ticu, ka tikai līdz galam nepārdomāta ziņa.

Atbildēt

ANDRIS

11.08.2019. 20:28

VINMER BIJIS TADS LISKIGS/ DDDD LIDEJS UN NIRDZEJS UZ KLAUSITAJU ZVANIEM

Atbildēt

pensionāre

11.08.2019. 20:21

Minētos jautājumus bija jāuzdod Izglītības ministrijai, nevis Tomsonam! Vai tad viņam bija jāatsakās no piedāvatās samaksas? Bet uzdod šos jautājumus Šuplinskai, Lapsaam "slabo"?

Atbildēt

Zundapp

11.08.2019. 19:08

Nu gan apjomīgs pasūtijums iedots Lapsam I.Š. apriešanai!

Atbildēt

Meduss

11.08.2019. 18:50

Tie mēdiju jau tādi paši kā medicīna- irt kā kaut ko valsts maksā, bet realitātē viss tikai maksas. Vai tad par maz samaksāja un Tomsons te darbojas dempnga režīmā- protams, bet kā tad atteikst daiļavai? Sievietēm ir tiesības....

Atbildēt

Šuplinskas ēna

11.08.2019. 18:16

Ministre Šuplinska un viņas partijas kolēģi šajā gadījumā uzvedas kā puišeļi, kam iedots īsts automāts. Vara ir, bet ko īsti ar to darīt nav skaidrs. Un tad arī notiek šaudīšanās uz visām pusēm. Vienalga, atbilst darbošanās likumiem, vai neatbilst plus vel savu favorītžurnālistu sponsorēšana

Atbildēt

tuka

11.08.2019. 18:13

Sis raksts arī ir komplimentārs attiecībā pret šo žurnālistu, kas patiesībā ar nicinājumu apņirdz "Brīvā mikrofona" zvanītājus, kuri izsaka varnešiem nepatīkamus spriedumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....