Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl drusku :)

29.08.2017. 16:34

http://www.delfi.lv/kultura/news/music/latvija-pirmo-reizi-uzstasies-kiciga-laura-pergolici-jeb-lp.d?id=49186549

Atbildēt

Pato Papsa

24.08.2017. 15:45

Ja tā pavisam klusi, klusi ieklausās, tālumā var dzirdēt kā birst Lato L. asaras. Cilvēks, kuru neviens vairs neciena, un kurš uzbrūk tiem, par ko pašam nav izdevies kļūt.

Atbildēt

Mja

23.08.2017. 12:43

Nu agrak par to pie sienas liktu !

Atbildēt

Es

23.08.2017. 10:43

»

!!

Viens otrs nav dabūjis ne centa, tāpēc jau te ir tik cemmīgs


Pamata jautājums paliek spēkā. No mūsu naudas jau reklamē un veicina nabadzīgo Holivudu. Latvija var. Izniekot naudu.

Atbildēt

:(

23.08.2017. 10:42

Sabiedriskajiem medijiem pietiekamus resursus nekad dalītāji nav iedalījuši, bet privātam portālam nodokļu maksātāju naudu atrod, lai palielinātu īpašnieka peļņu un saņemamās dividendes. Kas šī ir par banānu republiku un kas ir šie pret-valstisko lēmumu pieņēmēji???

Atbildēt

Žulis ŽĻURGA

23.08.2017. 07:18

Kā parasti šī autora rakstos, pareizas un interesantas atziņas ir sajauktas ar pretrunīgām nepatiesībām un pret latviešu tautu vērstu demagoģiju. No vienas puses autors pareizi saka, ka pēc "perestroikas, Latvijā "varu sagrāba LKP un VDK nomenklatūras neliela grupa, kas XX gs. beigās noziedzīgi piesavinājās padomju sabiedrības kopīpašumus, politisko un ekonomisko varu" bet tālāk turpina kaut ko tieši pretēju, apgalvojot, ka viņu radītā valsts iekārta nav šo noziedzīgo iznireļu varoņdarbs, bet gan etniski kolektīvs varoņdarbs. Itin kā to varu gan būtu piesavinājušies tie čekisti un komunisti, bet to patreizējo, krimināli mafiozo valsts iekārtu būtu uzbūvējis latviešu etnoss. Un tālāk jau seko parastā latviešu kā tautas noniecināšana un kritizēšana, piebilstot, ka tas ir latviešu vislielākais politiskais grēks globālā mērogā. Tekstā gan autors lieto arī vārdu „sabiedrība”, sakot, ka „sabiedrībai nav stingras pārliecības par savu vērtību”, tā nevēlas atklāti atzīt savus trūkumus un tai piemīt kultūras liekulība, taču kontekstā ar visu pārējo, kas te pateikts, ir skaidrs, ka runa iet tieši par latviešiem kā tautu, kā etnosu.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

22.08.2017. 18:28

NA finansēts pedarastiju slavinošais portāls.

Atbildēt

circenītis aizkrāsnā

22.08.2017. 17:49

Kaut kādi ar čeku saistīti uzvārdi minēti

Atbildēt

hm

22.08.2017. 16:43

»

!!

Met acis uz šī raksta autoru un nekļūdīsies


O, un kad tad, interesanti, Pietiek ir mēģinājuši no valsts ko dabūt? Padalies, padalies zināšanās.

Atbildēt

Pedis

22.08.2017. 16:14

»

mg

nekas nepārspēj satori, kur par VKKF līdzekļiem daži neinteresanti cilvēki blogo. Dažkārt bloga saturs ir ņerkstēšana par to, ka cilvēki sašutuši par valsts līdzekļu škērdēšanu, ko piekopj ar VKKF starpniecību...


Neaiztiec satori! satori ir latviešu kultūras paraugpederasts. Tur ir visīstākā latviešu viepļu izgāstuve, ko latviešu tauta ar prieku apmaksā, jo negrib, ka savējie jaunieši var aiziet pa greizu ceļu un nekļūt eiropeiski pederasti. Tur naudu dala šļāpinietis ar idiota vaibstiem augšā un sānos. Liec mieru satori - latviešu tagadnei un rītdienai!

Atbildēt

mg

22.08.2017. 16:01

nekas nepārspēj satori, kur par VKKF līdzekļiem daži neinteresanti cilvēki blogo. Dažkārt bloga saturs ir ņerkstēšana par to, ka cilvēki sašutuši par valsts līdzekļu škērdēšanu, ko piekopj ar VKKF starpniecību.
Slavenie Satori blogi ir neinteresantas refleksijas apmēram vienas A4 lapas lielumā. Pat par šo ģaradarbu tulkošanu neviens nemaksātu vairāk kā 5 eiro par gabalu.

Atbildēt

hm

22.08.2017. 15:50

»

!!

Viens otrs nav dabūjis ne centa, tāpēc jau te ir tik cemmīgs


Noteikti jau varēsi šeit plašāk aprakstīt - kurš tad ir tas, kurš arī gribējis valsts makā iegrābties, bet nav sanācis un tagad cemmīgs. Nu, uz priekšu! Ar interesi palasīsimies.

Atbildēt

A.N.

22.08.2017. 15:49

Vajag ņemt, prasīt vēl un vēl, kamēr latviešu dāsnā tauta gādīgi elpo priekš saviem pederastiem.

Atbildēt

Nja

22.08.2017. 15:43

Vienīgais man zināmais tumšais tornis, kurā par tautas līdzekļiem bezbēdīgi eksistē orki un laupa tautu ir tas fonds, kurā nav ne kripatiņas kultūras. Visu tur nosaka kāre rukšķēt pie siles un negausīgi rīt uz tautas rēķina..

Atbildēt

Banānijas peripētijas

22.08.2017. 15:38

Nu, bet tas tak šajā banānijā ir ierasti, ka ja kāds ir ticis pie tautas līdzekļu dalīšanas tad protams, ka ir jāzog. A jāzog ir tāpēc, ka šajā banānijā citādi nemāk un nekad nav mācējuši.

Atbildēt

domātājs

22.08.2017. 15:34

gan jau visi Kardašjanu dirsu apraksti arī ir "kultūras notikumu recenzijas" ne?

Atbildēt

stalins

22.08.2017. 15:20

malači .

Atbildēt

b. Nevilks

22.08.2017. 14:30

Lūdzu, nesauciet zagļus par "uzņēmējiem". Paldies.

Atbildēt

!!

22.08.2017. 14:21

Viens otrs nav dabūjis ne centa, tāpēc jau te ir tik cemmīgs!

Atbildēt

Pēteris

22.08.2017. 14:07

Prokremliskais DELFinārijs rullē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...