Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no sidrabbirzs

09.05.2021. 21:09

Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

Atbildēt

Helenq

24.04.2021. 06:06

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

atkal č

18.03.2021. 14:27

cik jau var

Atbildēt

Lietussargs

18.03.2021. 13:42

Pret šodienas kolīzijām Voikas un Kalvīša pretstāve 2006.g. šķiet vien tādi bērna šļupsti

Atbildēt

Pilsonis

18.03.2021. 10:31

Bet demokrātijas citadelē lobešāna ir likumīgā korupcija, lai bagātie mierīgi var kukuļot un caur korupciju panākt sev vēlamo

Atbildēt

šie ir

18.03.2021. 09:29

»

vislielākie krāpnieki no darba grupas

Juris Rancāns (JKP


mafijas rokaspuiši! No zināma ekonomiskā grupējuma. Paskatities uz viņu balsojumiem, paskatities, kādus aizkadra mafiozņiku iesniegumus stiepuši uz Saeimu ar savām netīrajām roķelēm, kādas nelietības virzījuši Saeimas komisijās atspērušies!

Atbildēt

vislielākie krāpnieki no darba grupas

18.03.2021. 09:10

Juris Rancāns (JKP)
Raimonds Bergmanis (ZZS)
Normunds Žunna (JKP)
Edvīns Šnore (NA)

Atbildēt

LV uzspiežot NBS karavīriem obligātu vakcināciju

18.03.2021. 05:45

»

Šantāža un terors pretēji Nirnbergas ētikas kodeksam

Vai tiesībsargs Jansons atbildēs par sekām vakcinēto NBS karavīru veselībai pēc obligātas vakcinācijas? “Tiesībsargs Jansons” ignorē Nirnbergas ētikas kodeksu, kas noteic pilnīgu brīvprātību vakcinācijas izvēlē bez diskriminācijas, izvēloties nodarbošanos, tostarp slēdzot līgumu ar NBS...


ko atbalsta NBS virspavēlnieks E. Levits, ir pārkāpusi Satversmes 111. pantā noteiktās cilvēktiesības uz veselību, ar valsts noslēpumu piesedzot līgumus ar vakcīnu ražotājiem, eksperimentējot ar katra vakcinācijai pakļautā karavīra dzīvību un veselību. Tas ir uzbrukums Latvijas NBS ar bioloģisku ieroci. Sāciet to saprast un saskatīt! Tā ir valsts nodevība, ko realizē E. Levits un “tiesībsargs Jansons”!

Tā ir iepriekš plānota valsts nodevība. Pabeigta. Jo uzbrukums ar obligāto vakcināciju NBS jau sācies. Uzbrukumā ar bioloģisko ieroci tiek sakropļota NBS karavīru veselība. Par sekām viņu dzīvībām neviens neatbild.

Jau iepriekš VP Levits solīja sabiedrības grupām “aizbāzt muti ar naudu” - 500€ vēl nav bērniem izmaksāts, nav arī pensionāriem 200€, sola jau nākošajām grupām, skaistimkopšanā 1200€ , sola un sola. Ar milzu sodiem (2000€) par nepakļaušanos “pandēmijas prasībām”- rungu un pīrāgu - “helikopteru naudu” -valsts aizņemtu. Maksās. Lai pagaida! Kad saņems, tad novērtēs “E. Levita žīdu labvēlību” dzīvniekiem bez cilvēktiesībam. Pūlim! Tagad to sauc par pūli, nevis tautu. Dzīvnieki neapzinās savas tiesības!

Atbildēt

Kāda Latvija! Par ko runa?

18.03.2021. 05:20

»

MI

HA...


Kāda demokrātija! Kāda vārda brīvība? Kāda pulcēšanās? Viss zem kontroles, kurā paši ievākušies. Katrs savā smartfonā un tur dzīvo. Kibercilvēki. Gatavie kiborgi.

Komentēšana ir dzīvesveids. Pasīvs dzīvesveids, atdarinot jau uzspiesto.

Kāda vārda brīvība un citas brīvības, ja LV atteikusies, ziņojot ANO, ka ar 03/03/20 neievēros cilvēktiesības! Un neievēro un neievēros te un tagad. Un tas ir tikai sākums! Bruņojieties ar pa ietību!

Žīdi jums izdalīs helikopteru naudu - tūkstošis, lai tik jums būtu sev silē ko likt, nebrīvie lopi!

Tiesībsarga lapā bija informācija, ka tiesībsargs ticies ar augstām valsts un NATO amatpersonām un saskaņā ar likumu monitorēs cilvēktiesības. Gribēju nokopēt un saglabāt to tekstu, pēc nedēļas bija pats Jansons izdzēsis ar visu attēlu par tikšanos. Jansonu trešo reizi nule pārvēlēja par “tiesībsargu”. Šis te parodija “tiesībsargs Jansons” nav savā Tiesībsarga mājaslapā paziņojis pat faktu, ka LV uz “pandēmijas” laiku atteikusies ievērot cilvēktiesības - vārda brivību, tiesības izvēlēties nodarbošanos, īpašumtiesības, pulcēšanās tiesības, politisko protestu tiesības utt.

Step by step !“Tiesībsargs” Jansons atzīst teroru un šantāžu no valsts puses pret NBS algotņiem no Latvijas - pakļaujot obligātai vakcinācijai pretēji Nirnbergas ētikas kodeksam.

Vai tas ir tiesībsargs? Jūs ko! Ņirgājaties jau par NBS karavīriem? Apbrīnoju cionistubžīdu spējas pakļaut ne tikai bankas, bet arī bruņotos spēkus.

Tā beigtā varde Levits, Viltvārdis, taču ir VP, Latvijas NBS virspavēlnieks!

Atbildēt

MI

18.03.2021. 02:12

HA
Pat līdz beigām neizlasīju.
Lai saeima un ļevaks pieņem un ziemeļniece utopijā iesaldē, un Eirodvors par sauli atzīst, un tad arī čalosim.

Retoriski jautājumi strādoņiem, kuplas un nēžāvētas kūlas pīpmaņiem.

Pieņemsim.
NRA reģistrējas citā jurisdikcijā.
Komentē to citā jurisdikcijā deklarējušies LV pilsoņi.

Hmm.
Citā jurisdikcijā, bet Latviešu valodā. Nekā latviska?
Va_ne, dolbanije appīpējušies klauni.
Te nu prasītos papildus likumu par ārvalstu aģentiem.

Pieņemsim, jūs interneta vidē, jeb Latvijā aizliegsiet piekļuvi NRA.

Nekā īpaša. Nē pirmā, nedz pēdējā valsts, kurā ko aizliedz.
Kā nekā Jūsu uzurpētā vara, ko Jūs saucat pat par demokrātiju.

Šeit gan lūdzu nejaukt ar Demokrātiju klasiskā izpratnē. Klauni.


Un tagad es tev pačukstēšu klusu, jums Dolbanije sapīpējušies.

Reizēm progress noved pie regresa, bet progresa vārdā.
Tas tā tēlaini, bet tieši. Ņem vērā.

Tu vari aizliegt Vārdu.

Bet, nereģistrētu dronu var uzbūvēt vidusskolnieki un negaidītas nakts vidū, slepenas rakstāmmašīnas sagatavotu tekstu, pavairotu ārpus interneta, var nomest no kilometra augstuma virs jūsu dolbanijiem perēkļiem. Pārējo izdarīs vējš.

Jūs varat aizliegt vēju, tad vidusskolnieki aprēķinās straumes un grimšanas ātrumu. Pat neņemot vērā izskalošanu.
Un sūdos kūšmute. Pie taviem torņu logiem būs Daugava tekstos.

Ja nu jūs spēsiet aizliegt visu, tad nespēsiet aizliegt satikties cilvēkiem un mutvārdiem. Ja jūs spēsiet aizliegt mutvārdus, tad nespēsiet aizliegt redzēt kā sadeg dzīvs Cilvēks.

Ja arī to jūs spēsiet, tad redzēsiet kā mirst MĪLESTĪBA.
Varbūt jums škietamībā liksies, ka redzat, kā mirst Mīlestība un varbūt tā arī būs, bet, tad jūs nekad neredzēsiet kā mirst CERĪBA.

Bet ja jūs neredzat kā mirst CERĪBA, tad jūs esat uzvarēti.

Pēc definīcijas, jūs jau tagad esat sūds uz kociņa.


Dolbanije kūlas pīpmaņi, jūsu zināšanai...

CERĪBA un Cilvēks mirst kopā un to nevienam draņķim vēl uz šīs pasaules nav izdevies uzvarēt, nekad un vēlreiz nekad.

Klausieties Pilsoņi!
LATVIJA ir reāli slima.

Atbildēt

Jau sākoties runām par vakcināciju,

17.03.2021. 22:21

»

Jā jā

Viņiem 900 vakances ir brīvas. Pēc vakcinācijas, vēl tik atbrīvosies


bija ziņa, ka Zālamana žīdu projekts paredz noslepkavot KF, ĶTR un NATO karaspēkus ar obligāto vakcināciju, atstājot nevakcnētu ASV karaspēku.

Es redzu, ka tas notiek! Bēdziet, latvji, glābieties! Lauziet līgumu ar NBS algotņu armiju, kamēr neesat nogalināti vai sakropļoti!

Atbildēt

Šantāža un terors pretēji Nirnbergas ētikas kodeksam

17.03.2021. 22:17

»

Šantāža un terors

No tiesībsarga Jansona atbildes izriet, ka NBS karavīri pakļaujami obligātai vakcinācijai un šantāžai - ja atteiksies no vakcinācijas pret Covid-19, līgums ar NBS var tikt pārskatīts vai izbeigts...


Vai tiesībsargs Jansons atbildēs par sekām vakcinēto NBS karavīru veselībai pēc obligātas vakcinācijas? “Tiesībsargs Jansons” ignorē Nirnbergas ētikas kodeksu, kas noteic pilnīgu brīvprātību vakcinācijas izvēlē bez diskriminācijas, izvēloties nodarbošanos, tostarp slēdzot līgumu ar NBS.

https://www.tiesibsargs.lv/news/lv/tiesibsargs-atbild-par-nbs-obligato-vakcinaciju-pret-covid-19

Atbildēt

Šantāža un terors

17.03.2021. 22:06

»

hi hi

svešu zemju izlaupītajiem janki,pastalprieve tev pieleca,labāk vēlāk nekā nekad


No tiesībsarga Jansona atbildes izriet, ka NBS karavīri pakļaujami obligātai vakcinācijai un šantāžai - ja atteiksies no vakcinācijas pret Covid-19, līgums ar NBS var tikt pārskatīts vai izbeigts.

15.03.2021 Tiesībsargs atbild: Par NBS obligāto vakcināciju pret COVID-19


Par NBS obligāto vakcināciju pret COVID-19
Par NBS obligāto vakcināciju pret COVID-19

Atbildēt

hi hi

17.03.2021. 21:49

»

Svešu zemju izlaupītājiem

Nabaga pārbiedētais okupant Ukrainā jūs klapē kā suņus,man tevis žēl, kravā čemodānu


svešu zemju izlaupītajiem janki,pastalprieve tev pieleca,labāk vēlāk nekā nekad!

Atbildēt

!

17.03.2021. 21:35

»

Ripa

Paga, nesapratu. Ja es kaut kur gribu uzrakstīt, ka Knariņš ir mudaks, man kaut kur būs jāreģistrējas


Protams, VDK kartotekā! Viss atgriežas vecajās sliedēs.

Atbildēt

Paristi un JV

17.03.2021. 21:11

Ir rafinētākie korumpanti. Voika, paskaties uz savām delnām, sorosa žurka!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

17.03.2021. 20:14

»

Ripa

Paga, nesapratu. Ja es kaut kur gribu uzrakstīt, ka Knariņš ir mudaks, man kaut kur būs jāreģistrējas


Jo īsāki likumi,jo lielāka kārtība valstī! Neko lieku!

Atbildēt

Minstères tiesnesis

17.03.2021. 17:44

Es jus pisu

Atbildēt

Ripa

17.03.2021. 17:28

Paga, nesapratu. Ja es kaut kur gribu uzrakstīt, ka Knariņš ir mudaks, man kaut kur būs jāreģistrējas?

Atbildēt

Manuprāt

17.03.2021. 17:17

Delna ir viena no "vienīgās patiesības" sludinātājiem kur pilns ar utopisku ideju apsēstiem cilvēkiem, kuriem nav ne mazākās nojausmas par to kā realizēt to ko paši sludina.
Voika tam ir tipisks piemērs jo pārstāv partiju kura pati ir pilna ar "korupcijas perēkļiem" tādiem kā Pūce un Jaunups un arī pati nespēj ievērot likumus un KNAB viņu soda!
Lai Delna pastāsta kāds ir praktiskais sabiedrības ieguvums viņu dalībai Nacionālās bibliotēkas vai Skanstes trmvaja projektu uzraudzībā ???

Atbildēt

45

17.03.2021. 17:16

Tas nozīmē, ka man Feisbukā nedrīkstes būt neviens `politiķis` draugos ? Sviests !!!!!! HA HA HA ...

Atbildēt

Pēteris

17.03.2021. 17:10

»

saprotu

Shēmotāji ļoti satraukušies, lietu kārtošana caur čomiem būs krietni apgrūtināta


Ko tu te pļūti!!!! Shēmotāji sēd blakus Voikai.

Atbildēt

Bet

17.03.2021. 16:56

»

kkkkk

varbūt tomēr vērts izlasīt, ko pats pārpublicē...


tikai "pieņemto ierobežojumu ietvaros". Vai leģitīmu!

Atbildēt

...

17.03.2021. 16:52

»

kkkkk

varbūt tomēr vērts izlasīt, ko pats pārpublicē...


varbūt tomēr vērts izlasīt arī pārējos punktus.

Atbildēt

saprotu

17.03.2021. 16:46

Shēmotāji ļoti satraukušies, lietu kārtošana caur čomiem būs krietni apgrūtināta.

Atbildēt

kkkkk

17.03.2021. 16:22

varbūt tomēr vērts izlasīt, ko pats pārpublicē?
"....Regulējums nedrīkst aizliegt individuālu vai kolektīvu kampaņu rīkošanu, aicinot uz politiskām pārmaiņām un normatīvā regulējuma, politikas vai prakses mainīšanu leģitīmu politisko darbību ietvaros...."
p.s. galīgi neesmu plausktas fans:)

Atbildēt

Pēteris

17.03.2021. 15:51

Delna + Providus + Sorosa fonds Latvija + visas taisnvirziena domnīcas + RE.Baltica + valsts televīzija/radio ZIEMEĻKOREJA (pirmā Eiropā)

Atbildēt

Lasītājs

17.03.2021. 15:34

Jā! Delna cīnās(lobē) par staļinlaiku atklātuma ieviešanu, salēpjoties aiz demokrātijas, bruņota ar Sorosa naudu.

Atbildēt

secinājumi

17.03.2021. 15:34

»

jautaajums

Vai tas maina lietas būtību?Vai tāpēc tas nav sorosa žurku kantoris


Ir, ir žurku kantoris.
Taču kāpēc Lato Lapsa maskējās? Un vēl tik nemākulīgi šifrējās.
Gribās saprast visu kas saistās ar publikāciju.

Atbildēt

nesecinājums

17.03.2021. 15:25

tas tak kārtējais JKP propagandona Muksimova garadarbs.

Atbildēt

jautaajums

17.03.2021. 15:23

»

secinājumi

Zem autora ar nosaukumu "Viedais Toms" slēpjas Lato Lapsa, jo virsrakstā izmantots viņam ļoti raksturīgais vārds "paklusām


Vai tas maina lietas būtību?Vai tāpēc tas nav sorosa žurku kantoris?

Atbildēt

secinājumi

17.03.2021. 15:21

Zem autora ar nosaukumu "Viedais Toms" slēpjas Lato Lapsa, jo virsrakstā izmantots viņam ļoti raksturīgais vārds "paklusām".

Atbildēt

reptilis

17.03.2021. 15:12

Nu re - ja tu bļausties komentāros...lamā politiķi par kādu lēmumu ,tad tu jau vairs neesi interneta trollis...dīvāna karotājs..ar muti un pa taustiņiem klabinātājs ...,bet tiec saukts cēlā vārdā - LOBISTS!:))))))

Atbildēt

Patriotiskais gars

17.03.2021. 15:08

interesanti ka sorosīdiem tā iešana vārda brīvības ierobežošanai kā tagad ukra banderijā----bet ar novēlošanos!?Bij jābūt otrādi,pirmā sāk latvani.Te kaut kas crazy?!Pamācītājs atpalicējos?ukri ta sen uzspļāvuši savai konstitūcijai,jo sorosa "atklātā sabiedrība" AUGSTĀKA instance.

Atbildēt

vai tad

17.03.2021. 14:59

voiku netiesas par deklaracijas viltojumu.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...