Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Keks

23.02.2022. 15:27

Man jau šķiet, ka nekas traks nav noticis. Saeimas balsojums ir sabiedrības spogulis, ja jau Saeima nevarēja ko sagremot, tad jau arī daļa no sabiedrības.
Attiecībā uz apstiprināšanu; nesaredzu neko nepareizu un greizu mūsu Satversmē.
Šo kundzīti uzskatu par drosmīgu un pašaizliedzīgu, ja vien viņas lēmums nav bijis politisko spēku virzīts.

Atbildēt

Ferdinands

23.02.2022. 15:17

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Viņiem nedod vārdu.

Atbildēt

Kārlis

23.02.2022. 13:03

Interesanti - kāpēc nekas no šādiem argumentiem netika izteikts brīžos, kad politiķi komentē tiesu spriedumus?!!

Piem, tieslietu ministra sašutums par Limbažu tiesas sriedumu?

Taču tas ir normāli runāt par tiesnešiem un to lēmumiem!!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.02.2022. 01:52

>Administratīvo tiesnešu biedrība uzskata, ka >“ietekme uz tiesnesi nedrīkst izpausties ne tiesas >spriešanas procesā, ne arī pēc tiesas nolēmuma >pieņemšanas, un nav pieļaujams, ka tiesneša >personisko un profesionālo dzīvi ietekmē tas, kāda >veida lēmumus tiesnesis ir pieņēmis un ar kādiem >motīviem tie ir pamatoti”.

pārāk vispārīgs izteikums.

Satversmes tiesas likums
ir noteicis, ka ST spriedumi
lv tiesnešiem ir obligāti un
reiz ST sprieda, ka ir
obligāta lv ECT cilvēka tiesību interpretācija,

kura atzīst tiesības
ar pamatu kritizēt tiesnesi (par pagātni),
bet kritika arī ir ietekme.

Atbildēt

Dievs

22.02.2022. 22:31

jáljauj lauláties uzreiz vismaz desmit personám
Neatkarígi no dzimuma
Tà bús teiksim viena lambada
Visi sañems valsts pabalstu neatkarígi no tripera smaguma

Atbildēt

Uzkāpa uz grābekļa

22.02.2022. 21:50

Osipova :-), tagad ieslēgs domāšanu, ja ir ar ko domāt

Atbildēt

pieticīgi

22.02.2022. 21:39

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Saimnieks nav bezgala izturīgs un spēcīgs.Kad iesper,tad nandersons raksta objektīvās paskvilas vai pārformatē nolaisto.

Atbildēt

Izsmiekls

22.02.2022. 20:38

»

Nika

Runa ir par to, ka likums ir šķībs un nepareizs. Saeimai nav jāvērtē tiesnešu kandidatūras, un nav tās jāapstiprina amatā. Saeimas līmenis jau tā ir intelektuāli zems, bet juridiskā izpratne vēl zemāka. 99% deputātu ar kādu no Civillikuma sējumiem labākajā gadījumā ir mušu nosituši, bet nu kļuvuši tik...


Tu debīls esi? Tu kaut vienu autora argumentu spēj "intelektāli" un pēc būtības atspēkot? Tev nepatīk Satversme? Likumi? Ej nosities pret sienu pamuļķi. Un vēl. Tu saki: "Tiesneši nedrīkst būt politizēti un pakļauti partiju iegribām." Un nonāc pretrunās pats ar sevi - jo tava Osipova ir dažu partiju JKP, APAR, Vienotības politizētā iegriba. Un nekas vairāk. Ja viņa būtu neitrāla, nevienam nebūtu nekādu pretenziju. Saeima katru gadu apstiprina simtiem tiesnešu. Bez kādām problēmām. Un tikai tieši politizētos neapstiprina. Sasprindzini smadzenes pirms kaut ko te raksti. Ar nulles intelektu te kritizē Saeimu.

Atbildēt

Brunete

22.02.2022. 20:29

Nekādi nevarēju saprast, par ko tas "bazars", bet šodien pa TV bija kaut kāda diskusija par šito, un viena ( laikam no tiesu sistēmas ) palaida muti, izsakoties, ka, ja šito neatrisina, tad var sekot precedenti, ka Satversmes tiešnešus Saeima varot arī citreiz neapstiprināt, bet drīz vairākiem vai daudziem ( es necitēju precīzi) Satversmes tiesas tiesnešiem beigšoties pilnvaru termiņš... Ā, tad skaidrs, bet tā tikai: Osipova, Osipova... :)

Atbildēt

ha-ha

22.02.2022. 19:26

Vienu reizi saskāros ar tiesas sistėmu,pēc tam uz mūžu pārgāja vēlēšanās kontaktēties ar tādiem meļiem,neliešiem,kur tev acu priekšā vilto dokumentus,faktus,pārkāpj likumus,Satversmi.

Atbildēt

Nilka

22.02.2022. 19:16

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Andersons sēj savu slimo sēklu. Ja An dersonam būtu kripatiņu virāk intelekta, viņš pieslietos pie siles, vai veidotu jaunu sili. Sistēmu mainīt viņš nevar. Ipuvušu sistēmu. Bet liet sūdus viņš prot. Jo neko citu viņa intelekts neļauj. Nu tāds - mēsaliņu smirdinātājs bez absolūta rezultāta. šie ir sūdīgākie cilvēli Latvijā. Nekad viņš nreņems bomi rokās, lai aizstāvētu Latviju. Viņš gudrs tikai padirst

Atbildēt

aaa

22.02.2022. 17:46

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā?

Atbildēt

nu jau pietiks

22.02.2022. 17:40

nevajag uzkurināt cenu celšanos

Atbildēt

Nika

22.02.2022. 17:38

Runa ir par to, ka likums ir šķībs un nepareizs. Saeimai nav jāvērtē tiesnešu kandidatūras, un nav tās jāapstiprina amatā. Saeimas līmenis jau tā ir intelektuāli zems, bet juridiskā izpratne vēl zemāka. 99% deputātu ar kādu no Civillikuma sējumiem labākajā gadījumā ir mušu nosituši, bet nu kļuvuši tik viedi, ka spēj novērtēt kādas zināšanas Osipovai ir Civilajā likumdošanā. No kurienes tāda informācija? Tiesneši nedrīkst būt politizēti un pakļauti partiju iegribām. Autors ir jurists? Augstas raudzes? Mums te beidzamā laikā milzīga kaudze ar gudriem mediķiem, infektologiem. Nu beidzot arī juristi parādījušies, kuri ir tiesīgi sniegt izsmeļošu analīzi Likumu līkločos. Jauki, ka latvieši tik gudri. Man tik šķiet, ka autors arī bija izcili gudrs mediķis un infektologs. Pārsteidzošas zināšanas visās jomās!

Atbildēt

Bauri

22.02.2022. 16:58

Strupiša kungs nemaz neievēro ka săkot no pandemijas sākuma neievěro ne likumus ne satversmi attieciba uz tautu.Strupiš saceļ paniku tikai kad viņējos apbižo

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...