Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Demokrātija = naida runa

Kaspars Pudniks
14.02.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pārāk daudz OBLIGĀTU prasību demokrātijai... Obligātas ID kartes, ja ne - sodīsim. Obligāts elektroniskais paraksts, ja ne - sodīsim. Obligāti jādeklarē sava dzīvesvieta, ja ne - sodīsim. Un tā var turpināt un turpināt... Kopš kura laika demokrātija ir kļuvusi par - OBLIGĀTS?

Šobrīd, kad cilvēks publiski NEVAR brīvi paust savu viedokli, mums stāsta, ka tā jau arī ir vārda brīvība. Represīvo iestāžu izpratnē - tu vari paust savu viedokli brīvi, ja vien tas sakrīt ar valdošo un cilvēkus pazemojošo "vietvalžu" veidoto politiku. Ja ne - sodīsim!

Satversmē ierakstītās tiesības vispār tiek ignorētas. Precīzāk - tās interpretē "valstgribji", kā viņiem labpatīk. Sanāk, ka "demokrātiskā" sistēmā vārda brīvībai un viedokļu dažādībai ir nulles vērtība...

Mūs par visām varītēm cenšas pazemot, pakļaut un pārveidot par biorobotiem. Tādiem, kuri nav spējīgi domāt, runāt, paust savu viedokli, analizēt notikumus. Tādiem, kuri nav spējīgi uz emocionālu izpausmi... Tādiem, kuriem nav prieka, asaru, dusmu, sajūsmas, mīlestības, iejūtības, cieņas un cilvēcīguma apjausmas. Tādiem, kurus var neņemt vērā, ignorēt un iznīcināt, ja nepieciešams.

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika TAUTAS referendums, kurā tika izlemts jautājums par to, ka cilvēkiem, lai tiktu pie dokumentiem, ir kā noziedzniekiem jānodod glabāšanā savi pirkstu nospiedumi!?

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika referendums kurā tika izlemts jautājums par valsts naudas LATA nomaiņu pret EURO!?

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika referendums, kurā tika izlemts, ka pa Rīgas ielām varēs maršēt "teletūbiji"!?  Ignorējot sabiedrības iebildumus šajā jautājumā...

Un šādu jautājumu ir daudz... Jautājumu, kurus NEDRĪKSTĒJA pieņemt bez visas tautas līdzdalības.

Kāds teiks - jūs taču Saeimu ievēlējāt, ko čīkstat? Viņi pārstāv jūsu intereses!
Un, ja viņi lems, ka visiem vīriešiem ir jāapmeklē tikai sieviešu tualetes, jo tas esot tikai jūsu pašu interesēs, mīļie. Ko tad?

Es uzskatu, ka entās "mūsu" valdības ir klaji piekrāpušas un apzagušas Latvijas tautu. Aizbildinoties ar regulām un ES, EP, EK utt. Viss esot tautas interesēs, vienkārši "DEBILĀ" tauta to nesaprot. Nu nesaprot un viss. Tādēļ arī tautas prezidenta ievēlēšanu tai nedrīkst uzticēt. Lietuviešiem var, bet latvieši taču ir "lohi" no čuhņas...

Jums par maz? Labi... Nosauciet kaut vienu nozari Latvijā kurā šodien viss ir  ideālā kārtībā... Ierakstiet komentārā... Ja tādu atradīsiet... Tikmēr...

Jautājumi, kuri bija jārisina vismaz 20 gadus atpakaļ!

Medicīna - kraha priekšā.

VUGD - kraha priekšā.

Policija - kraha priekšā.

Izglītība - kraha priekšā.

Pienkopība - kraha priekšā.

Demogrāfija - kraha priekšā.

Uzņēmējdarbība - kraha priekšā.

Kultūra - kraha priekšā.

Tiesu sistēma - kraha priekšā.

VID - kraha priekšā.

Enerģētika - kraha priekšā.

Tūrisms - kraha priekšā.

Pat negribas turpināt...

Skumji par šo visu runāt!

Bet dusmas un asinis uzsit divi "iesūtņi"... pī... pī... pī..., kuriem augstākminētais ir "s…ds"... Galvenais - nodrošināt savu pārvēlēšanu nākotnē... Un tādēļ svarīgākais, pie kā šie "dubultpilsoņi" L un K strādā, ir CVK (Centrālās vēlēšanu komisijas) nodošana Saeimas vai valdības kontrolē. Un tas ir arī viss, kas Jums jāzina. CVK būs valdošo "vietvalžu" pārziņā. Bet jūs tik balsojiet un brīnieties par vēlēšanu rezultātiem....

Mani tas neapmierina! Man tas nav pieņemams! Un es runāšu par to ar jums! Vēl un vēl…

Pašlaik vienīgā tautas tikšanās vieta ir komentāru sadaļā - zem raksta. Šeit mēs varam paust savu viedokli un sarunāties, vienoties, savienoties, apvienoties, novienoties, pievienoties... Apmainīties ar domām un savu redzējumu par mūsu Tēvzemē notiekošo.

Rakstiet, runājiet, nebaidieties paust savu viedokli par notiekošo. Rakstiet savu redzējumu - kā varam kopā risināt šīs problēmas. Nebaidieties būt patiesi un īsti. Kā redzam, valdībai viss ir chill... nekādu problēmu nav... viss ir vienkārši fantastiski - uz papīra...

BET...

Es darīšu visu, kas manos spēkos, lai nosargātu savu Tēvzemi!

Un tiem, kuri prasa - ko darīt?

1. Atzīsim beidzot, ka esam sū...os līdz ausīm, un sāksim rāpties ārā no tiem.

2. Apzināsimies, ka mēs neesam neatkarīga un pašpietiekama valsts, bet darīsim visu, lai Latvija būtu Eiropas bagātākā valsts.

3. Veltīsim visus spēkus Tautas prioritātēm - IZGLĪTĪBA un DEMOGRĀFIJA!!!

Tas, manuprāt, ir pats svarīgākais Latvijai!

Valdībai diemžēl ir citas prioritātes - tanki un šprices...

Es aicinu visus idiotus un viņu atbalstītājus – noīrējiet, lūdzu, sev kādā tuksnesī zemi, paņemiet savus tankus un raķetes - un tie, kuri vēlas paspēlēt kariņu, droši tur karojiet un bumbojiet... Spridziniet tuksneša kāpas un smilšu graudus, bet vismaz prom no SAPRĀTĪGAJIEM UN MIERMĪLĪGAJIEM planētas iedzīvotājiem.

Lūdzu, lieciet CILVĒKIEM mieru un ejiet visi d...

Lai miers virs zemes un CILVĒKIEM labs prāts!

Novērtē šo rakstu:

224
24

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...