Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Demokrātija = naida runa

Kaspars Pudniks
14.02.2023.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

17.02.2023. 11:52

»

Балаган

ta tik dedz, latpetuh. Mēs te bojām, esam un būsim


vācieši,zviedri un poļi arī tā domāja, iedomājies, vāci veselus 700 gadus, bet aizdevās uz Vāciju gala beigās.Bet nu jā, vāciešus nevar salīdzināt ...

Atbildēt

IM

16.02.2023. 11:40

»

redz Pudnik

Tavs paraksts www.manabalss.lv par latviijcu repatriāciju uz rodinu saskaņā ar LV-Krievijas 1995.gada līgumu būs 5 šādu rakstu vērts. Labāk izdari ko sakarīgu un paraksties, kā cep te aukšā vispār zināmas lietas


No kurienes tāda pārliecība ka tas būtu kaut kas sakarīgs?
Pēc 30 gadu atjaunotas neatkarības vēl par tādām muļķībām runāt ir nekas cits kā jau sen izkritušu matu skaldīšana, par ko pat sodus vajadzētu likt, kā par sīko huligānismu, visiem tiem kas parakstās. Savādāk jau te nekas cits nebūs kā tikai viena liela ņega ap nebūtiskām lietām.

Atbildēt

redz Pudnik

16.02.2023. 11:14

Tavs paraksts www.manabalss.lv par latviijcu repatriāciju uz rodinu saskaņā ar LV-Krievijas 1995.gada līgumu būs 5 šādu rakstu vērts. Labāk izdari ko sakarīgu un paraksties, kā cep te aukšā vispār zināmas lietas.

Atbildēt

nu

16.02.2023. 11:12

»

Балаган

ta tik dedz, latpetuh. Mēs te bojām, esam un būsim


tad ja gribi te būt-tad tavs pienākums te integrēties.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.02.2023. 09:23

Manuprāt, ja izlasa Edgara Kramiņa platformu 14. Saeimas vēlēšanām, top skaidra nostādne un izpratne par prezidenta tiesībām un pienākumiem! P.S. Priekšlasījums noklausāms Youtube portālā "Brīvības studija" "Edgara Kramiņa programma 14. Saeimas vēlēšanām".

Atbildēt

samsons

15.02.2023. 20:16

Pudnikonkuli, tu labāk pasaki, kad būs riktīga deokupācija ar dekolonizāciju, lustrāciju, derusifikāciju - latviska Latvija un tas murgs ar visām tā murga sekām, kas sākas Baigajā - 1940.gadā vienreiz beigsies?

Atbildēt

😇

15.02.2023. 19:26

Tu prasi idejas un ko darīt un raksti:

Lai miers virs zemes un CILVĒKIEM labs prāts!

Bet kur ta palika:

Gods Dievam augstībā!

Bez tā nebūs nekā.

Atbildēt

nesatraucaties vatņiki

15.02.2023. 19:24

Pēc deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas, lustrācijas, starptautiskas tiesas pret Kremli un kompensācijas saņemšanas no Krievijas par visām cūcībām, noziegumiem pret cilvēci, dzīve bijušajās krievu pasaules kolonijās sakārtosies - sāksies, ar ASV, Rietumu palīdzību, Zelta laiki.

Atbildēt

Балаган

15.02.2023. 17:54

»

Pfe

Tad labāk zilās ugunīs sadegt, nekā ar krievu internacistiem dzīvot vienā valstī


ta tik dedz, latpetuh. Mēs te bojām, esam un būsim...🤪

Atbildēt

fakts

15.02.2023. 17:46

»

Podam

Cik tups komentārs, ja nav pretargumentu, tad pāriet uz personīgiem apvainojumiem. Tu esi tas un tas, cik tev samaksāja utt. Demagoģijas paraugstunda


Vēl tupāk ir nosaukt citus par kremļa aģentiem un tad saņemot pretī tādu pašu atbildi sākt ārdīties, ka atbildētājam nav pretargumentu un jāpāriet uz personīgiem apvainojumiem.

Atbildēt

nemuldi

15.02.2023. 16:50

»

Vienotības ierindas biedrs

LA ir Kremļa aģentu pilna! Dzintars visu pārzin


Visvairāk Kremļa uzpirktu aģentu ir tieši Vienotībā! KNAB un VID jau ir uz pēdām šiem darījumiem! Nauda nesmird!

Atbildēt

Podam

15.02.2023. 16:46

»

Trīspotnieks

tieši pudņiks un viņam līdzīgie ir kremļa aģenti


Cik tups komentārs, ja nav pretargumentu, tad pāriet uz personīgiem apvainojumiem. Tu esi tas un tas, cik tev samaksāja utt. Demagoģijas paraugstunda :)

Atbildēt

russkij miram

15.02.2023. 16:14

»

ruskij mir vaica !

jus ,,varoni,, nogazat Uzvaras pieminekli Riga,bet kapec jus sledzat Latvija 60 skolas pirms ,,okupanti,, vel nav izsutiti uz roginu


Rīgā tāda uzvaras pieminekļa nekad nav bijis.Bija piemineklis padomju armijas kara vīriem Rīgas atbrīvotājiem ar nepareiziem gadskaitļiem.Rīga nebija jāatbrīvo,jo vāciešu šeit vairs nebija.Tāpēc arī nogāzām.Arī tāpēc,ka Latvijas valsts ne ar vienu citu valsti nebija karojusi un uzvarējusi kādā karā.Skolas slēdzām tāpēc,ka tik daudz skolu nebija vajadzīgas,jo nebija tik daudz skolniekumsevišķi laukos.Tika slēgtas arī latviešu skolas,bet skolas ar krievu mācību valodu valstij nav jāuztur.Okupantu pēctečiem ir ļauts dibināt privātskolas,kuras valstij nav jāuztur.

Atbildēt

Latvija papildus sledz 60 skolas

15.02.2023. 16:05

»

ASV protektorāts Latvija

Skaidrs, ka kaut kas ar to Latviju kārtībā nav. Visi cerēja- būsim brīvi, būsim bagāti, būsim laimīgi, bet brīvības īstas nekāds nav. Cenzūra un citādi domājošo vajāšana pāspēj PSRS laikus. Brīvi izteikties vairs nedrīkst. Lielākā daļa tautas kļūst arvien nabagāka. Pagājušajā gadā inflācija pārliecinoši...


asv kolonija pulim izglitiba nav vajadziga.dalai uzliks hipoteku 30 gadu garuma,parejos uz zupas virtuvi pie sarkana krusta,un katru dienu stastis par ,,karu,, ukraina vacot ,,ziedojumus,,banderu fasistiem.

Atbildēt

ruskij mir vaica !

15.02.2023. 15:59

»

krievu okupantu sapnis

Īsta brīvība var būt tikai ar krievu tankiem un ruskij mir ponjatjijām, vai ne sarkanais smerdeli


jus ,,varoni,, nogazat Uzvaras pieminekli Riga,bet kapec jus sledzat Latvija 60 skolas pirms ,,okupanti,, vel nav izsutiti uz roginu ?

Atbildēt

Liana

15.02.2023. 15:24

»

Anna

Vispirms izlasi ANO dokumentu 1940.gada 16.jūnija.Izlasi Latvijas valdības atslepenotos dokumentus un arī to, kā masoņi UK, ASV, Francijas, Vācijas veidoja tā saukto Latviju, lai tev nav netā jāraksta, ka Ziemassvētku kaujās izcīnīja Latviju un pārējās muļķības. Ir tāds paradokss, kā ASV savervētais...


nesapratu. Vai ANO ir kaut kad sacerējis dokumentu par 1940.gada 16. jūniju? ANO ir dibināta tikai 1945.gada 24.oktobrī Sanfrancisko. Izskatās, ka Anna, Šaubīgais un vēl viens otrs te prastā veidā vēsturi uzlabo, iemetot tekstā arī kaut ko visiem zināmu vai vēlamu ticamībai.

Atbildēt

Es ari

15.02.2023. 15:18

Ļasu un brīnos.Tad jau iznāk,ka Mūrniece ar bijušo vīru jau skolas laikā bijuši čekisti.Nudien šausmas.Prezidents "cēkists",Aizsardzības ministre "čekiste"...drīz vien lūgs Krievijai mūs atbrīvot no Amerikas okupantiem.

Atbildēt

nebūtu te tādu psrs šarikovu

15.02.2023. 15:11

aitām kāda demokrātija

Atbildēt

nekad neviens

15.02.2023. 14:40

»

Šaubīgais

''Palieciet savās vietās! Es palikšu savējā! Tagad notiek sociālistiskā revolūcija.'' Vai tā bija okupācija


valstvīrs neko tamlīdzīgu par sociālistisko revolūciju nav teicis,Tikai par palikšanu savās vietās,bet neviens jau nepalika savās vietās un nevarēja palikt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.02.2023. 14:31

»

Izvēles iespējas nulle (cietums vai kapi)

Onkoloģija patiešām ir noteikta kā viena no 2023. gada prioritātēm (tiesa, līdzīgi kā citus gadus), bet budžets neliecina, ka tā tas patiešām būtu. “Mēs, vēža pacienti - ap 80 tūkstošiem visā Latvijā - arī šogad turpināsim izjust finansējuma trūkuma smagās sekas, un kādas tās būs? Vēža pacienti bieži...


Iekšlietu ministrija rosinās valdību piešķirt 432 678 eiro Valsts drošības dienestam, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar paaugstinātu darba intensitāti un amatpersonu noslodzi Krievijas sāktā kara Ukrainā dēļ.
Naudu paredzēts ņemt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.
Pērn jūlijā valdība atbalstīja 432 678 eiro piešķiršanu VDD, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar paaugstinātu darba intensitāti un amatpersonu noslodzi kara dēļ.
https://jauns.lv/raksts/zinas/544632-krievijas-kara-del-vdd-nepieciesami-papildus-432-000-eiro?utm_source inbox.lv&utm_medium export&utm_campaign Links-in-partner-sites....
Viss notiek kā tas tādos gadījumos jānotiek- tauta grimst nabadzībā un tvaldība, lai slāpētu tautas neapmierinātību, papildus līdzekļus iegulda specdienestos, kuru uzdevums ir tautas dusmas apspiest.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.02.2023. 14:28

Skaidrs, ka kaut kas ar to Latviju kārtībā nav. Visi cerēja- būsim brīvi, būsim bagāti, būsim laimīgi, bet brīvības īstas nekāds nav. Cenzūra un citādi domājošo vajāšana pāspēj PSRS laikus. Brīvi izteikties vairs nedrīkst. Lielākā daļa tautas kļūst arvien nabagāka. Pagājušajā gadā inflācija pārliecinoši pārspēja algu pieaugumu. PSRS tanku vietā nevienam neprasot ir atbraukluši ASV tanki. Laimes nekādas arī nav, jo apgājušā gadā dzimstības un mirstības rādītāji bija sliktākie Latvijas vēsturē. Varbūt vajag sākt ar brīvību- atbrīvoties no ASV okupācijas? Aizvākt ASV tankus un aizsūtīt atpakaļ uz mājām Kariņu un Vairu?

Atbildēt

Šaubīgais

15.02.2023. 13:55

»

Gustavs

Es parakstījos un aicinu visus komentētājus parakstīt šo priekšlikumu un līdz ar to visiem pakāpeniski kopā piedalīties okupācijas seku likvidēšanā LV


''Palieciet savās vietās! Es palikšu savējā! Tagad notiek sociālistiskā revolūcija.'' Vai tā bija okupācija?

Atbildēt

Izvēles iespējas nulle (cietums vai kapi)

15.02.2023. 13:22

Onkoloģija patiešām ir noteikta kā viena no 2023. gada prioritātēm (tiesa, līdzīgi kā citus gadus), bet budžets neliecina, ka tā tas patiešām būtu. “Mēs, vēža pacienti - ap 80 tūkstošiem visā Latvijā - arī šogad turpināsim izjust finansējuma trūkuma smagās sekas, un kādas tās būs? Vēža pacienti bieži nesaņem agrīnu diagnostiku, kas ļautu vēzi atklāt laikus un izārstēt. Vēža pacienti bieži paliek bez valsts apmaksātām jaunākajām zālēm, kas ļautu dzīvot ilgāk. Vēža pacienti turpina gaidīt garās rindās uz izmeklējumiem, ko ne visiem lemts sagaidīt, pat neraugoties ne uz zaļo, ne dzelteno koridoru. Galu galā vēža pacienti paliek bez pietiekama atbalsta un rehabilitācijas un ar ierobežotu paliatīvo aprūpi,” situāciju kritiski vērtē “Onkoalianses” pārstāvis Edgars Āboliņš.
https://neatkariga.nra.lv/izpete/405455-valsts-budzets-gulda-zarka-veselibas-nozari?_gl 1*uj


Iekšlietu ministrija rosinās valdību piešķirt 432 678 eiro Valsts drošības dienestam, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar paaugstinātu darba intensitāti un amatpersonu noslodzi Krievijas sāktā kara Ukrainā dēļ.
Naudu paredzēts ņemt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.
Pērn jūlijā valdība atbalstīja 432 678 eiro piešķiršanu VDD, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar paaugstinātu darba intensitāti un amatpersonu noslodzi kara dēļ.
https://jauns.lv/raksts/zinas/544632-krievijas-kara-del-vdd-nepieciesami-papildus-432-000-eiro?utm_source inbox.lv&utm_medium export&utm_campaign Links-in-partner-sites

Atbildēt

Gustavs

15.02.2023. 12:53

»

Pudnikam

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par CCCP imigrantu repatriāciju uz dzimteni? Krievija viņus gaida mājās


Es parakstījos un aicinu visus komentētājus parakstīt šo priekšlikumu un līdz ar to visiem pakāpeniski kopā piedalīties okupācijas seku likvidēšanā LV.

Atbildēt

bet

15.02.2023. 12:51

»

Dziesma

Tūdalīņ,tāgadiņ,pastalnieki danco.Par Latgales cilvēkiem neuztraucies


republika-tā ir valsts pārvaldes forma, ka pie krieviem tika pilnībā degradēta ....

Atbildēt

IM

15.02.2023. 11:38

Guļam peļķē, izprotam situāciju un esam apmierināti. Tie neapmierinātie, tie ar tām balto palagu fantāzijām, tie lai pastāv pie ratiem kamēr izprotošie un apmierinātie kučierē.

Atbildēt

Vienotības ierindas biedrs

15.02.2023. 11:24

LA ir Kremļa aģentu pilna! Dzintars visu pārzin!

Atbildēt

Taisnīgais

15.02.2023. 11:23

»

Patiesais

Ļoti vērtīgs materiāls. Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka visu atdarinam, lai piel\īstu ES un Nato un ASV. Neesam nekad bijuši patstāvīgi, nesaprotam, ka pirmajā vietā ir jābūt savām- tautas interesēm un tikai pēc tam ES, Nato UN ASV interesēm. Mēs esam tik truli, ka katrs piekrītam tikai kliķes interesēm...


Izskatās, ka gatavo augsni osvoboģiķeļu ienākšanai? Protams, ka NATO viņiem būtu traucēklis. Ja Latvija nebūtu NATO Latgalē jau sen šiverētos zaļie cilvēciņi un būtu izveidota pašpasludināta D-pils un Rēzeknes republika.

Atbildēt

!!!!!

15.02.2023. 11:15

»

Trīspotnieks

tieši pudņiks un viņam līdzīgie ir kremļa aģenti


Vai kāds par to šaubījās?

Atbildēt

man

15.02.2023. 11:14

tā izskatās ,ka Kaspars nesaprot ,kas ir ģeopolitika un ,kas ir kara noziedznieki (piem. Bučā un c.). Nekunksti par tankiem , bet zini ,ja tie primāti te ienāks , tad viņiem būs pie vienas vietas visi likumi un cilvēcība.Kā jau tas ne reizi vien bijis.

Atbildēt

A.L.P.

15.02.2023. 10:52

Lasu komentārus un esmu šokā -- cik daudz idiotu šeit ir salasījušies ! Vai arī čekistu un kremļa aģentu bars ! Vai tad Pudniks pateica kaut ko nepareizi ??? Ar dažām piezīmēm ,bet visumā viss ir precīzi pateikts . Jā, ar tādu tautas sastāvu Latvija izmirs rekordātri ! Un tādi "latvieši "kā M. Zālīte būtu jāpatriec ar sū.. nu koku vispār prom no Latvijas .

Atbildēt

Pudnikam

15.02.2023. 10:28

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par CCCP imigrantu repatriāciju uz dzimteni? Krievija viņus gaida mājās.

Atbildēt

lauķis

15.02.2023. 10:22

»

un

vai piedzērušies angļu zaldāti ir sliktāki par skaidrā esošiem krievu cilvēku šāvējiem un GULAG


Vislabākie ir šo cilvēku slepkavu komandieri un vadītāji,starptautiskais rabināts.

Atbildēt

un

15.02.2023. 10:15

»

sen neesi sists makdonalda !

piedzerusi anglu zaldati un pindosi tevi atstaukas makdonalda,zel nav,smadzenu tev tapat nav


vai piedzērušies angļu zaldāti ir sliktāki par skaidrā esošiem krievu cilvēku šāvējiem un GULAG?

Atbildēt

JKL

15.02.2023. 10:13

»

Patiesais

Ļoti vērtīgs materiāls. Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka visu atdarinam, lai piel\īstu ES un Nato un ASV. Neesam nekad bijuši patstāvīgi, nesaprotam, ka pirmajā vietā ir jābūt savām- tautas interesēm un tikai pēc tam ES, Nato UN ASV interesēm. Mēs esam tik truli, ka katrs piekrītam tikai kliķes interesēm...


...ēs katrs esam sagatavoti jau tādā pakāpē, ka esam gatavi veikt hitlersveicienu. Un darīsism to, ja ļaisim nacionālistiem brīvi darboties....
________________________
Vai tad hitlersveiciens nav daudz, daudz labāks par bolseviku pobedu kommunizma vo vsjom mire ????

Atbildēt

jautājums Haraldam

15.02.2023. 10:11

»

Haralds Kalns

Rakstā pieminēto problēmu risināšanā labi iederētos EDGARS KRAMIŅŠ, kā prezidenta amata kandidāts! Cilvēks ar teicamu intelektu un dziļu kultūras izpratni, protams, ne tikai ar to vien


Izvirzot Kramiņa kandidaturu automātiski izvirzās jautājums: Kādas īpašības būtu pašas svarīgākās Valsts Prezidentam? Ja tas nav skaidrs-visi izvirzītie kandidāti būs tādi pat kā līdz šim.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...