Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Demokrātijas caurais jumts

Jānis Urbanovičs
03.06.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB un kompartijas ideologi labāk zina

03.06.2021. 22:48

»

Jorāns

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta


SC nonākot pozīcijā būtu pārāk uzkrītošs okupācijas turpinājuma apliecinājums. Daudzi iezemieši sāktu apjēgt ka tiek krāpti un to nedrīkst pieļaut.

Atbildēt

Tiesu eksperts

03.06.2021. 22:35

»

Temīda

Likvidēt


ST spriedums vājš un nepamatots. Redziet nu, St saka, ka Rēzeknes novadam "nav centra" - tātad Varakļanu novada pievienošana Rēzeknes novadam neatbilst Satvetsmei - 1. ST aplamība!

Saeima pret Varakļāniem rīkojusies "patvarīgi" - balstījusies un kultūrvēsturisko piederību, nevis uz ekonomiskiem kritērijiem. Varētu piekrist, ka Saeima nav izmantojusi tos vārdus, kas labāk izgaismo lēmumu, bet principā ir pareizi lēmusi - 2. ST aplamība, zīlēšana!
Ar pamato savu spriedumu ar "tautas balss" neievērošanu, bet ST nav saskaitījusi, cik iedzīvotāju piedalījās šīs "balss" veidošanā, kā tā notika, par ko ļoti precīzi apskatīja viens no Latvijas spējīgākajiem advokātiem Agris Bitāns, kurš izteica arī daudzus citus argumentus, kuri netika ņemti vērā. - 3. ST aplamība, kas bāzēta uz nepamatotiem skaitļiem un "balss vairākuma" neesamību, izdomājumu.

Tik vāju spriedumu var taisīt tikai, pieņemsim, bāriņtiesa, kurai nav prakses šādu jautājumu izskatīšanai, nevis "varenajai Satversmes tiesai.

Satversmes tiesa ir likvidējam vai izformējama!?

Atbildēt

utainais

03.06.2021. 21:53

latvijas piederība jārisina maskavā

Atbildēt

Jorāns

03.06.2021. 20:15

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta!

Atbildēt

Tiešām nelabi metas

03.06.2021. 16:49

»

Čukča

Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS


Sāksim ar to, ka sarkanie "zemnieki" nozaga K.Ulmaņa partijas nosaukumu un tādējādi daudzos cilvēkos radīja maldīgu ilūziju par partijas mērķiem. Nākošais pavērsiens, kad apvienojās ar "zaļajiem", kas pēc būtības ir divas diametrāli pretējas intereses. Tas liek secināt, ka ne jau zemkopība un daba viņus vieno, bet komunistiskās pagātnes kopīga noslēpšana un kāre pēc treknākā kumosa kā rezultātā izputināts tika viss kam tie tikai klāt. Un protams, ne jau bez pārējo partiju atbalsta un KOMPROMISU-kompensāciju mākslas, pat ar klajiem Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Čukča

03.06.2021. 15:41

»

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots...


Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS.

Atbildēt

WWW

03.06.2021. 15:34

Bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš par demokrātiju...

Atbildēt

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

03.06.2021. 13:43

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots un iesākts realizēt, bet tika no čekas un komunistu puses iznīcināts, nobendējot organizātorus un sagraujot pilsoņu komiteju.

Atbildēt

Skaisti irst nav malku cirst

03.06.2021. 13:26

Lai arī kurā zemē ieperinātos ruskij mir ar saviem gopņikiem, tur tie laupīs un rīs kā cūkas, kamēr tos netrieks prom. Tajās valstīs kur padzīšana sāk palikt reāla, tad sākas gaudas un variet gaidiet zaļos cilvēciņus ar kremļa raķetēm un tankiem.
Neceriet, ka Latvijai patiesu neatkarību no sarkanā mēra jums pienesīs uz paplātes.

Atbildēt

Par kadas valsts attīstību Urbanovičs muld?

03.06.2021. 13:09

Ter reforma ir ekonomikas redukcija, slepkavojot ekonomiku un pašlaik ar kovidaferu un vakcināciju likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Atbildēt

ha-ha

03.06.2021. 12:31

Kamēr bijušie okupantu ideologi mēģinās arī tagad mācīt un vadīt tautu,nekas nesanāks,jo viņiem jau ir uzspiests meļu,provokatoru un ietekmes aģentu zīmogs,arī miljonāru vai sevišķi turīgu ļaužu statuss,kas visus it kā pareizos vārdus un darbus padarīs sliktus un aizdomīgus un te nevar līdzēt augsti,ietekmīgi amati un līdzēt var tikai 3D process,kura nobremzēšana un nepildīšana ir novedusi tautu uz iznīcības u nabadzības ceļa,ko šie pat nevēlās redzēt,bet kaut ko nesakarīgi mēļo par pārvietošanas,cilvēku tiesībām,tai pašā laikā veicot masveida cilvēku tiesību pārkapumus izmantojot pat pandemiju.

Atbildēt

lauķis

03.06.2021. 10:55

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Ir maza niansīte,arī ZZS,SC un pārējie kriminālnoziedznieku grupējumi ir sistēmas sastāvdaļa un NEKAD pret sistēmu neiestāsies.Tomēr ir cits ceļš,PILNĪBĀ ignorēt kolonijas pārvaldniekus un to rīkojumus,visos iespējamos veidos.

Atbildēt

feinis

03.06.2021. 10:37

Varētu kāds beidzot pievērsties arī ST. Tūlīt "ies gaisā" par Stambulas konvenciju. Mūs var sagaidīt tādi brīnumi>>>>>>>> .Vai nav laiks padomāt ko darīt ar pašu ST?? Kamēr vēl nav par vēlu.

Atbildēt

Vai krēsli pielipuši?

03.06.2021. 10:14

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. Uz āru būs grūti to pasniegt kā normālu parādību.

Atbildēt

paziņojums

03.06.2021. 09:27

Valdošā Levita/Kariņa kliķe ved valsti uz bankrotu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...