Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dēmoni

Ainārs Kadišs
09.12.2021.
Komentāri (66)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puķe

14.12.2021. 16:34

Mūs var izglābt tikai Dievs, nevis latvju Māra, Pērkons un citi elkdievi, bet Dievs Tēvs, Dievs Dēls, Dievs Svētais Gars. Katru dienu jānožēlo savi un tautas grēki, var lasīt 51.psalmu, tad 91.psalmu. Nekas cits mums nepalīdzēs, kā pilnīga nodošanās Jēzum Kristum. Latvieši ir Dieva mīlēta tauta, tikai šobrīd vergojam Bābelei jeb Jaunajai Romai (ES). Nekādas latvju dainas mūs neglābs, tikai Jēzus, mums tikai jānožēlo un jālūdzas, un Dievs izdarīs visu pārējo, jo cīņa par cilvēku notiek neredzamā frontē. Un Dievs taču radījis arī redzamo, Viņam nekas nav neiespējams, tikai ticiet. Svētību visiem Dieva bērniem, kuri ierakstīti Jēra dzīvības grāmatā!

Atbildēt

veidis

12.12.2021. 09:00

tas saucas , metelisu parmesana taja puse kur labak ir iespejas iekartoties. kur iespejas tikt amatos . paverojiet , atcerieties ka zurnalisti diskuteja agrak un ka to dara tagad . pilnigi vis vienos vartos.

Atbildēt

Cerams.

11.12.2021. 17:26

Es ceru ka šie dusmīgie cilvēki nedosies uz viņu dzīvesvietām un viss noritēs mierīgi.

Atbildēt

nepaliec mājās

10.12.2021. 19:52

Kankariņš ar Pļūtu
Abi gāja bekas lauzt
Abi divi piekusuši
Nevar beku kustināt

Atbildēt

Personības dalīšanās

10.12.2021. 19:43

»

O)O

Raksta autors mēģina cilvēku puvumu aizstāt ar dēmonu. Tas ir naivi un galvenais bezjēdzīgi. Es pat nesaku, ka dēmonu nav, bet ir jāsaprot, ka cilvēks pats, PATS atbild par savu rīcību un cilvēka pasaules uztveri veido ļoti daudz kas - kultūra, bērnība utt...


Tie nav demoni bet gan personības dalīšanās. Pats biju liecinieks kad cilvēks, kuru apsūdzēja kukuļņemšanā (vairāk nekā 100 epizodes) tik pārliecinoši apgalvoja, ka tiek apmelots, ka radās pārliecība - tā viņa sašķeltās personības daļa, kura ir godīguma iemiesojums pilnīgi neko nezina par to personības daļu, kura ņem kukuļus.

Atbildēt

Smieklu nebūs

10.12.2021. 18:59

»

kaķa smiekli

Bet vara – bordāns, kariņš, levits u.c. – no 15.decembra ir kaujas gatavībā atlaist no darba vēl 70 000 cilvēku. Tādi ļauni, necilvēcīgi likumi Latvijā ir izstrādāti kā nevienā Eiropas valstī. Tas ir noziegums pret cilvēkiem, un labi, ka ir kāds, kas tomēr jebkādā veidā mēģina aizstāvēt cilvēkus! Cita...


70 000 + pārējie bezdarbnieki var visu šo varas bandu nonest un noslīcināt Daugavā. Palīgu netrūks - studenti, bankrotējušo uzņēmumu darbinieki, pašnodarbinātie, skolotāji, mūziķi, mediķi, zinātnieki. Pieslēgsies arī zemessargi un zemnieki. Un tad arī pārējie. Par maz neliksies.

Atbildēt

Skolopendra

10.12.2021. 18:38

Cilvēka dabiskās būtības atmešanai un smadzeņu skalošanai sen ir izstradātas metodes. 90 gados atv ilkās Soross, savāca bariņu amorālu jaunu censoņu, izdzina cauri Rietumu augstskolu lobotomijas un breinvašiga kūrēm un bars Šarikovu rokā. Tādi Pavļuti, kariņi un citi mēsli nav radušies anālā seksa rezultātā vai izdzīvojuši miskastēs pie abortu klīnikām un izauguši lieli. Viņi arī ir šie dēmoni, kas piesūcināti ar kosmpolītisma un neoliberālisma indi, viņiem nospļauties par latviešiem, viņi nezin, kas ir tauta un viņu izpratnē valsts ir likvidējams jēdziens. Viņi nav savietojami ar Latviju un tās nākotni, viņi jau ir ārpus likuma un metodes, ar kādām no viņiem jāatbrīvojās, netiks diskutētas.Viņus nolinčos pūlis tuvākajā gada laikā.

Atbildēt

And

10.12.2021. 18:27

»

forši

Izcils raksts un labs komentārs


Atkal tas šizofrēniķis Kadišs uzpeldējis

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 18:07

»

tev

atkal garīgās ve3selības problēmas,kārtējā smagā lēkme


Un tev neiziet no prāta plombīra saldējums un gāzētais ūdens par kapeiku no kopglāzes, bet tādus kā mani, varējāt iebāzt psihuškā uz mūžu. Vēl jau var paspēt, Grantiņam kaulus lauzāt, prokurori pazuda bez vēsts, liecinieki mira paši no sevis, simtiem iebiedēto baidās muti atvērt. Sports nosponsorēts, sportisti uzpirkti, organizētā noziedzība kā brāļi, ko tad vēl gaidi kremļa puslop.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 18:03

»

Tomas de Torquemada

Omārs Haijams “Rubajas


They say that life is a caroussel
Spinning fast, you have to drive it well
The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steel your dreams
It is heaven and helll...

Nu, tas nav Miltons vai Haiams, tikai taada grupa Black Sabbath. Bet pamaacoshi.

Atbildēt

Psihiatrija

10.12.2021. 17:41

Patiesībā tā ir visparastākā personības sašķelšanās vismaz divās atsevišķās personībās. Viena ir tā pati kopš bērnu dienām pazīstamais sirsnīgais un labestīgais cilvēks, otra - ļauns, naida pilns korumpants un ar visādām citām sliktām īpašībām apveltītā persona, kura par tādu nonākdama pie varas pamazām kļūst. Diagnoze - progresējoša šizofrēnija, kura kategoriski tiek noliegta.

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 17:19

»

motorhead 1916

The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven... Ja domaaji to, tas no Miltona LOST PARADISE. Ne jau visi sheit duraki, vai ne


Omārs Haijams “Rubajas”
Ārpus zemes, ārpus bezgalīgā Es gribēju saskatīt debesis, elli, Kāda svinīga balss man teica: “Debess un elle ir tevī.
Tas labi , ka ne visi ir duraki. :)

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:59

»

Tomas de Torquemada

Debess un Elle ir Tevī pašā. Kāda balss man svinīgi teica .... O.Haijams ... laikam


The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven... Ja domaaji to, tas no Miltona LOST PARADISE. Ne jau visi sheit duraki, vai ne? ; -)

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:38

»

Tomas de Torquemada

Jāsāk ar kolektīvo seansu visu baru sadzīt lauka vidū ,apkārt sakurt sārtus un sākt Demonu izdzīšanu, līdz rezultātam. Ja rezultāta nav ,atlaist. Ja ir un pēc tam turpina veco , ieslodzījums


Torquemada vai Savonarola, nav tik svariigi. Lauka viduu neder, jo dzhinni paarvietojas ar VEEJU. Taa nu tas ir. Nopietni. BET... Ja nenopietni, tad, sadzenot visiem piilaadzha mietus tur, kur saule neiespiid, nekaada skaade neceltos. Dazham labam pat patiktu laikam. Protams, te varam apspriest iedziishanas dziljumu un tamliidziigi. Vlada Tepesha stilaa vai taa tiiri dekoratiivi - ar karodzinju galaa, lai var luncinaat! Karodzinja kraasa - peec izveeles! Sarkani, sarkanbaltsarkani, varaviiksnes....;-)

Atbildēt

kaķa smiekli

10.12.2021. 16:28

Bet vara – bordāns, kariņš, levits u.c. – no 15.decembra ir kaujas gatavībā atlaist no darba vēl 70 000 cilvēku. Tādi ļauni, necilvēcīgi likumi Latvijā ir izstrādāti kā nevienā Eiropas valstī. Tas ir noziegums pret cilvēkiem, un labi, ka ir kāds, kas tomēr jebkādā veidā mēģina aizstāvēt cilvēkus! Cita neviena nav. Pat portālos raksti par varas darbiem ir šobrīd pazuduši… Bail mūsu “varoņiem”, bet mēs neaizmirsīsim, ne bordānu, ne kariņu, ne pārējo valdību un siltā snaudā iegrimušo saeimu!


Atbrīvotiem no darba hunta plāno atņemt bezdarbnieka statusu un ar to arī vienīgos iztikas līdzekļus.

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 16:11

»

motorhead 1916

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta...


Jāsāk ar kolektīvo seansu visu baru sadzīt lauka vidū ,apkārt sakurt sārtus un sākt Demonu izdzīšanu, līdz rezultātam. Ja rezultāta nav ,atlaist. Ja ir un pēc tam turpina veco , ieslodzījums.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:00

»

motorhead 1916

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta...


Sorry, neveikli uzrakstiiju. Nepiecieshams psihiatru sleedziens par gariigu trauceejumu neesamiibu vai arii par shaadu trauceejumu... hmm...kaa lai pasaka...nesaistiibu, vai? Un tad veel bazniicas ekspertu komisija. Bet, ja nu visi atljauj, VAR. LAIZHAM?

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 15:48

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta nopietna. Te vajadziigs ljauno garu izdzineejs jeb eksorcists. Shaadas proceduuras bija dikti populaaras senaakos laikos, nereti attieciigos subjektus sadedzinaaja, ja nu neizdevaas izdziit to laukaa. Tomeer arii muusdienaas tas ir rituaals, ko Sveetaa Romas Katolju Bazniica shad un tad veic. Nopietni. Tad nu vereetu kjerties klaat, vai ne? Publicitaate garanteeta, jo ,cik nu zinu, bez autoritatiivu psihiatru sleedziena vajadziigs bezmaz vai paavesta akcepts. WELL, bet kuru tad lai njem pirmo? Gaidu ieteikumus... ;-)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 13:51

»

Žulis

Raksts labs. Situācija drūma. Uz brīdi ienāca prātā iedomāties sevi to reptiļveidīgo vietā un padomāt viņu kategorijās...


Labi ka latviešiem piemīt ziemeļu tautām raksturīgais savaldīgums un apbrīnojama noturība, dažkārt pat pārmērīga, pret apmelojumiem un ķengāšanu. Pretējā gadījumā mūsu sen vairs nebūtu, vai mēs atrastos jau zaļo cilvēciņu "atbrīvotāju" kontrolē, tāpat kā Groznijā vai atsevišķi Ukrainas apgabali un atlikušie gaidītu uz civilizētās pasaules palīdzību, kā tas bija ar latviešu meža brāļiem pēc 1945.gada.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 12:37

Ieteiktu autoram nākamajā naktī pārdomāt sava rakstītā jēgu un izdarīt secinājumus. Kā arī tā būs atbilde diviem pirmajiem komentāriem pie šī raksta, no kuriem pirmajam pievienojos, bet otrajam iesaku pārdomāt reizē ar A.Kadišu.

Viss ir ļoti pareizi teikts, kamēr runājam par cilvēcisko, bet kāpēc jūs nemitīgi cenšaties sajaukt cilvēcisko ar tiesiskumu? Tieši šo divu lietu sajaukšana ir radījusi esošo situāciju. Tiesiskums ir realizējams nezaudējot cilvēciskumu, bet zaudējot cilvēciskumu, tiesiskums sāk kalpot kā instruments savējo glābšanai un oponentu iznīcināšanai.
Tiesā tiesājot noziedzniekus sabiedrība atbrīvojas no neliešiem, bet saglabā cilvēciskumu. Izpildot Ženēvas Konvencijā noteikto kārtību par deokupāciju un dekolonizāciju, mēs saglabājam cilvēciskumu un atbrīvojamies no Latvijas valstij nepiederošām personām. Tiesiskums izšķir strīdus par mantas piederību un nošķir godīgus cilvēkus no mantkārīgiem un varas kāriem, neliešiem par katru cenu.
Tiklīdz tiesiskums tiek sajaukts ar cilvēcību, tā vienai daļai rodas tieksme un arī iespēja, to izmantot savā labā. Tie gadiem nodarbina likumdevēju, lai likumdevējs izdomātu attiecīgus pantus katrai situācijai, atkarībā no tā, tas draugs vai ienaidnieks, tātad nogremdējams vai attaisnojams. 30 gados šī "draugu" sistēma ir uzbūvējusi nepārvaramu mūri, starp tautu un varu, starp taisnību un netaisnību, starp patiesību un meliem.
Vai tiešām A.Kadišs un RB vēlas, lai arī turpmāk tiesiskums paliktu sajaukts ar cilvēcību ? Kad tauta ar mietiem sāk izmantot komunistu metodes, tā atbrīvojoties no netaisnības. Gribat lai izceļas konflikti starp okupācijas periodā ievestajiem nelegālajiem migrantiem un pamatiedzīvotājiem, vai tāds ir Jūsu mērķis, vienus attaisnot bet tajā pašā laikā, citus gribat sodīt par nelietībām un zagšanu. Tiesiskums nav cilvēku šķirošana labajos un sliktajos, bet civilizēts risinājums jebkurai problēmai, ko daudzi tik ietiepīgi nevēlas attiecināt 100% uz visiem un visu. Tas arī saprotams, jo vēsturiski nākuši no zemes, kur tiesiskums nekad nav eksistējis, kur vara pieder stiprākajiem, ļaunākajiem un lielākajiem, pie kuriem noteikti ir jāpieslienas visiem pārējiem lai izdzīvotu. Uz tās bāzes arī ir veidojusies šo cilvēku mentalitāte un pārliecība par impērijas nepieciešamību.

Atbildēt

Autoram

10.12.2021. 11:58

Nevajag rakstīt par lietām, kuras nepārzini. Kambodžā viss bija tāpat kā visur citur tajā reģionā.Problēmas sākās tad, kad ieradās liela grupa tā saukto krīzes menedžeru no ASV, kuri jau bija pastrādājuši latīņamerikā (Čīlē uc.).Viņu ideoloģija ir radīt valstī dziļu krīzi, tad ASV kompānijas par sviestmaizi izpērk kāroto, bet kad cilvēki sāk protaestēt, tad notiek tas kas notiek. Tā ka Pols Pots šai situācijā bija tikai bandinieks.

Atbildēt

Žulis

10.12.2021. 11:46

Raksts labs. Situācija drūma. Uz brīdi ienāca prātā iedomāties sevi to reptiļveidīgo vietā un padomāt viņu kategorijās.
Ko viņi redz? Viņi redz tautiņu, kuru būtu grēks neapzagt un neapkrāpt.Var celt tos nodokļus cik gribi, šie tikai maksā. Var taisīt visstulbākos projektus par astronomiskām cenām, šie visam piekrīt. Var sev bezgalīgi celt algas un savas mīļākās vai savu šoferu dēliņus ielikt vadošos amatos ar pamatīgām algām, šiem nav nekādu pretenziju. Sadzen to tautiņu pa mājām, aizliedz viņiem strādāt un veikalos iepirkties bez kurvas koda, viņi paši skraida, cits citu kontrolē un piespriež soda naudas par šo stulbo rīkojumu pārkāpšanu. Tādiem pat ja ar rītdienu liks kā lopiņiem ausīs iekniebt krotālijas un degunos ievērt riņķus, nekādu protestu nevūs.
Ja kāds no šīs tautiņas vidus arī sadūšojas uz kaut kādiem protestiem, tad pērējie viņu draudzīgi aplamā, nokritizē un izņirdz. Tūliņ masu mēdekļos parādās rakstiņi, kas visiem stāsta, cik šis cilvēks ir nelabs, tiek uzskaitīti visi viņa grēki, ieskaitot to, ka viņš bērnībā ir līdis kaimiņu mājā ābolus zagt. Saprotams, ka tādam vairs neviens neuzticas un visi mierīgi dzīvo tālāk. Nu pasakiet, kā lai šādu tautiņu atstāj līdz aknām neizčakarētu?!

Atbildēt

Aisbergs

10.12.2021. 11:18

Noskaties un padomā:

http://nashaplaneta.su/blog/probuzhdenie_film_o_klonirovanii_cheloveka/2021-12-02-27410

Atbildēt

Lauku Pele

10.12.2021. 11:14

Paldies autoram par fantastisko rakstu! Tiešām lielisks izskaidrojums visiem murgiem, kas te tagad aizvien vairāk uzņem apgriezienus. Tak man arīdzan reizēm dēmoni neliek mieru: tā vien gribētos dažām labam no tām kroņa mājām glaunajos uzvalkos d!&$ā caurumu izgrauzt, kamēr zobi vēl asi!

Atbildēt

Ļaunuma sake ir ebreji kabalisti cionisti

10.12.2021. 11:07

»

kļimoviča aita

Jebkuram Cilvēkam vajadzētu spēt savā Sirdī atšķirt Labo no Ļaunā... vajadzētu...


un cionisma politika.

Kabalisti uzskata, ka Dievs, nedodot ebrejiemsavu zemes gabalu, ir iedevis pārvaldīšanai visu Zemeslodi.

Sātanistu kaalistu gudrības. Arī Latvijā ir cioistu B’ nai B’ rith birojs, bet adrese noslepenota. Pasaulei uzspiestā auda starptautiskos norēķios usd.

B ‘ nai B’ rith organizēja abus pasaues karus. Arī šo ar kovid sērgu, lokdauniem un gēnu sakroļošanu vakcinējot. Plāns kārtējais tas pats- atrisināt samilzušās finanšu problēmas uz gobālās ekonomikas, sankciju un karu rēķina.


Ne jau ebrejiteši ir ļauua sake, bet kabalisti cionisti ar savu usd drukājamo mašīnu.

ASV ir strupceļā, jo nespēs nekad atdot parādu naudas aizdevējiem. Izraēlas Mossad, CIP un kabalistu cionisti gatavo ar Krieviju. Varbūt izdosies novērst?


Cioisma vēstures priekšmets aizliegts visā pasaulē.

Atbildēt

Tie kropļi neatbildēs ne par ko

10.12.2021. 10:50

»

motorhead 1916

Ehee, raksts tak taisni kaitiigs. Tagad visi tie kroplji varees teikt - Es jau neko, neesmu nemaz maita, to visu deemoni un dzhinni....taa sakot, BES POPUTAL


jo bija norādes no PVO, kura jau tagad teic, ka tikai rekomendācijas. Bija norādes unjoprojām no Eiropas komisijas. Un joprojām - sašpricēt bērnus no 5 g vecuma!

Paši vecāki parakstīsies, uzņemsies atbildību, sakropļojot savus bērnus. Paši parakstījās par atbidību, ļaujot sevisakropļot ar gēnus modificējošām vakcīnām.

Ierēdņu tūkstoši sakropļoti tiks atbrīvti no darba koursu veidā, digtaizācija nāk!

Atbildēt

Otto

10.12.2021. 10:45

Nav nekādu dēmonu. Varu sagrābuši neinteliģenti , bez izglītibas , pārsvarā bijušie komjaunieši un CK darboņi , kuri metodiski visu izlaupa Notiek pa lielam SUČJA voina savā starpā. Tūlīt pabeigs ostas , mežus , aizņemsies vēl kādu miljardu un rudenī pazudīs - kurš uz salām ,Spāniju , Kipru. Jaunā zagļu paaudze jau gatava turpināt

Atbildēt

Nesapratu?

10.12.2021. 10:44

»

Eduards Lunis

---Ja, Ainār, Jā


Kāpec, Lunim izlasot, nav prāta apskaidrības?

Atbildēt

Eduards Lunis

10.12.2021. 10:06

---Ja, Ainār, Jā!
- Sim rakstam ir jābūt PLAŠI PIEEJAMAM-TAM JĀBŪT KATRA LASĪT UN SAPRAST LASĪTO KATRA CILVĒKA PRIEKŠĀ!
---Esmu pārliecināts-daudziem atvērsies acis un ausis un iestāsies prāta skaidrība...!?

Atbildēt

Redakcijai

10.12.2021. 08:48

Varbūt Pietiek.com autoriem ir iespēja uzzināt, vai tiešām testu iepirkumā, kurā uzvarēja , bet nu jau pekšņi atteicās, galvenā persona - Krievijas pilsone strādā kopā ar Pavļuta sievasmāti, kura ir mediķe, kas kadreiz mācījusies Rīgas 1.medicīnas skolā.Ziņas par šo sakritību nāk ne jau no tirgus.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 08:20

Ehee, raksts tak taisni kaitiigs. Tagad visi tie kroplji varees teikt - Es jau neko, neesmu nemaz maita, to visu deemoni un dzhinni....taa sakot, BES POPUTAL ;-)

Atbildēt

skats

10.12.2021. 07:27

cļe viens grafomāns bez domas

Atbildēt

baiba

10.12.2021. 07:25

murgi

Atbildēt

Ha

10.12.2021. 07:25

Autors kā mazs bērns. Vsi visi izauguši un nav vairs tādi kā bērnībā. Tak pieaudz reiz.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....