Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dēmoni

Ainārs Kadišs
09.12.2021.
Komentāri (66)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puķe

14.12.2021. 16:34

Mūs var izglābt tikai Dievs, nevis latvju Māra, Pērkons un citi elkdievi, bet Dievs Tēvs, Dievs Dēls, Dievs Svētais Gars. Katru dienu jānožēlo savi un tautas grēki, var lasīt 51.psalmu, tad 91.psalmu. Nekas cits mums nepalīdzēs, kā pilnīga nodošanās Jēzum Kristum. Latvieši ir Dieva mīlēta tauta, tikai šobrīd vergojam Bābelei jeb Jaunajai Romai (ES). Nekādas latvju dainas mūs neglābs, tikai Jēzus, mums tikai jānožēlo un jālūdzas, un Dievs izdarīs visu pārējo, jo cīņa par cilvēku notiek neredzamā frontē. Un Dievs taču radījis arī redzamo, Viņam nekas nav neiespējams, tikai ticiet. Svētību visiem Dieva bērniem, kuri ierakstīti Jēra dzīvības grāmatā!

Atbildēt

veidis

12.12.2021. 09:00

tas saucas , metelisu parmesana taja puse kur labak ir iespejas iekartoties. kur iespejas tikt amatos . paverojiet , atcerieties ka zurnalisti diskuteja agrak un ka to dara tagad . pilnigi vis vienos vartos.

Atbildēt

Cerams.

11.12.2021. 17:26

Es ceru ka šie dusmīgie cilvēki nedosies uz viņu dzīvesvietām un viss noritēs mierīgi.

Atbildēt

nepaliec mājās

10.12.2021. 19:52

Kankariņš ar Pļūtu
Abi gāja bekas lauzt
Abi divi piekusuši
Nevar beku kustināt

Atbildēt

Personības dalīšanās

10.12.2021. 19:43

»

O)O

Raksta autors mēģina cilvēku puvumu aizstāt ar dēmonu. Tas ir naivi un galvenais bezjēdzīgi. Es pat nesaku, ka dēmonu nav, bet ir jāsaprot, ka cilvēks pats, PATS atbild par savu rīcību un cilvēka pasaules uztveri veido ļoti daudz kas - kultūra, bērnība utt...


Tie nav demoni bet gan personības dalīšanās. Pats biju liecinieks kad cilvēks, kuru apsūdzēja kukuļņemšanā (vairāk nekā 100 epizodes) tik pārliecinoši apgalvoja, ka tiek apmelots, ka radās pārliecība - tā viņa sašķeltās personības daļa, kura ir godīguma iemiesojums pilnīgi neko nezina par to personības daļu, kura ņem kukuļus.

Atbildēt

Smieklu nebūs

10.12.2021. 18:59

»

kaķa smiekli

Bet vara – bordāns, kariņš, levits u.c. – no 15.decembra ir kaujas gatavībā atlaist no darba vēl 70 000 cilvēku. Tādi ļauni, necilvēcīgi likumi Latvijā ir izstrādāti kā nevienā Eiropas valstī. Tas ir noziegums pret cilvēkiem, un labi, ka ir kāds, kas tomēr jebkādā veidā mēģina aizstāvēt cilvēkus! Cita...


70 000 + pārējie bezdarbnieki var visu šo varas bandu nonest un noslīcināt Daugavā. Palīgu netrūks - studenti, bankrotējušo uzņēmumu darbinieki, pašnodarbinātie, skolotāji, mūziķi, mediķi, zinātnieki. Pieslēgsies arī zemessargi un zemnieki. Un tad arī pārējie. Par maz neliksies.

Atbildēt

Skolopendra

10.12.2021. 18:38

Cilvēka dabiskās būtības atmešanai un smadzeņu skalošanai sen ir izstradātas metodes. 90 gados atv ilkās Soross, savāca bariņu amorālu jaunu censoņu, izdzina cauri Rietumu augstskolu lobotomijas un breinvašiga kūrēm un bars Šarikovu rokā. Tādi Pavļuti, kariņi un citi mēsli nav radušies anālā seksa rezultātā vai izdzīvojuši miskastēs pie abortu klīnikām un izauguši lieli. Viņi arī ir šie dēmoni, kas piesūcināti ar kosmpolītisma un neoliberālisma indi, viņiem nospļauties par latviešiem, viņi nezin, kas ir tauta un viņu izpratnē valsts ir likvidējams jēdziens. Viņi nav savietojami ar Latviju un tās nākotni, viņi jau ir ārpus likuma un metodes, ar kādām no viņiem jāatbrīvojās, netiks diskutētas.Viņus nolinčos pūlis tuvākajā gada laikā.

Atbildēt

And

10.12.2021. 18:27

»

forši

Izcils raksts un labs komentārs


Atkal tas šizofrēniķis Kadišs uzpeldējis

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 18:07

»

tev

atkal garīgās ve3selības problēmas,kārtējā smagā lēkme


Un tev neiziet no prāta plombīra saldējums un gāzētais ūdens par kapeiku no kopglāzes, bet tādus kā mani, varējāt iebāzt psihuškā uz mūžu. Vēl jau var paspēt, Grantiņam kaulus lauzāt, prokurori pazuda bez vēsts, liecinieki mira paši no sevis, simtiem iebiedēto baidās muti atvērt. Sports nosponsorēts, sportisti uzpirkti, organizētā noziedzība kā brāļi, ko tad vēl gaidi kremļa puslop.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 18:03

»

Tomas de Torquemada

Omārs Haijams “Rubajas


They say that life is a caroussel
Spinning fast, you have to drive it well
The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steel your dreams
It is heaven and helll...

Nu, tas nav Miltons vai Haiams, tikai taada grupa Black Sabbath. Bet pamaacoshi.

Atbildēt

Psihiatrija

10.12.2021. 17:41

Patiesībā tā ir visparastākā personības sašķelšanās vismaz divās atsevišķās personībās. Viena ir tā pati kopš bērnu dienām pazīstamais sirsnīgais un labestīgais cilvēks, otra - ļauns, naida pilns korumpants un ar visādām citām sliktām īpašībām apveltītā persona, kura par tādu nonākdama pie varas pamazām kļūst. Diagnoze - progresējoša šizofrēnija, kura kategoriski tiek noliegta.

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 17:19

»

motorhead 1916

The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven... Ja domaaji to, tas no Miltona LOST PARADISE. Ne jau visi sheit duraki, vai ne


Omārs Haijams “Rubajas”
Ārpus zemes, ārpus bezgalīgā Es gribēju saskatīt debesis, elli, Kāda svinīga balss man teica: “Debess un elle ir tevī.
Tas labi , ka ne visi ir duraki. :)

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:59

»

Tomas de Torquemada

Debess un Elle ir Tevī pašā. Kāda balss man svinīgi teica .... O.Haijams ... laikam


The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven... Ja domaaji to, tas no Miltona LOST PARADISE. Ne jau visi sheit duraki, vai ne? ; -)

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:38

»

Tomas de Torquemada

Jāsāk ar kolektīvo seansu visu baru sadzīt lauka vidū ,apkārt sakurt sārtus un sākt Demonu izdzīšanu, līdz rezultātam. Ja rezultāta nav ,atlaist. Ja ir un pēc tam turpina veco , ieslodzījums


Torquemada vai Savonarola, nav tik svariigi. Lauka viduu neder, jo dzhinni paarvietojas ar VEEJU. Taa nu tas ir. Nopietni. BET... Ja nenopietni, tad, sadzenot visiem piilaadzha mietus tur, kur saule neiespiid, nekaada skaade neceltos. Dazham labam pat patiktu laikam. Protams, te varam apspriest iedziishanas dziljumu un tamliidziigi. Vlada Tepesha stilaa vai taa tiiri dekoratiivi - ar karodzinju galaa, lai var luncinaat! Karodzinja kraasa - peec izveeles! Sarkani, sarkanbaltsarkani, varaviiksnes....;-)

Atbildēt

kaķa smiekli

10.12.2021. 16:28

Bet vara – bordāns, kariņš, levits u.c. – no 15.decembra ir kaujas gatavībā atlaist no darba vēl 70 000 cilvēku. Tādi ļauni, necilvēcīgi likumi Latvijā ir izstrādāti kā nevienā Eiropas valstī. Tas ir noziegums pret cilvēkiem, un labi, ka ir kāds, kas tomēr jebkādā veidā mēģina aizstāvēt cilvēkus! Cita neviena nav. Pat portālos raksti par varas darbiem ir šobrīd pazuduši… Bail mūsu “varoņiem”, bet mēs neaizmirsīsim, ne bordānu, ne kariņu, ne pārējo valdību un siltā snaudā iegrimušo saeimu!


Atbrīvotiem no darba hunta plāno atņemt bezdarbnieka statusu un ar to arī vienīgos iztikas līdzekļus.

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 16:11

»

motorhead 1916

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta...


Jāsāk ar kolektīvo seansu visu baru sadzīt lauka vidū ,apkārt sakurt sārtus un sākt Demonu izdzīšanu, līdz rezultātam. Ja rezultāta nav ,atlaist. Ja ir un pēc tam turpina veco , ieslodzījums.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 16:00

»

motorhead 1916

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta...


Sorry, neveikli uzrakstiiju. Nepiecieshams psihiatru sleedziens par gariigu trauceejumu neesamiibu vai arii par shaadu trauceejumu... hmm...kaa lai pasaka...nesaistiibu, vai? Un tad veel bazniicas ekspertu komisija. Bet, ja nu visi atljauj, VAR. LAIZHAM?

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 15:48

Ahaaa, te ir veel viena probleema ( pirmo apskatiiju jau riita komentaaraa ). Pienjemsim, ka kaads ir apseests. Ja ar dzhinu parasto ( angl. GIN ) vai citiem dzeerieniem, parasta lieta. Visaadu Viskijmuulju, kaiminju, podinju te daudz. Ja nu tieshaam dzhins iistais ( angl. JINN ), vai pat deemons, lieta nopietna. Te vajadziigs ljauno garu izdzineejs jeb eksorcists. Shaadas proceduuras bija dikti populaaras senaakos laikos, nereti attieciigos subjektus sadedzinaaja, ja nu neizdevaas izdziit to laukaa. Tomeer arii muusdienaas tas ir rituaals, ko Sveetaa Romas Katolju Bazniica shad un tad veic. Nopietni. Tad nu vereetu kjerties klaat, vai ne? Publicitaate garanteeta, jo ,cik nu zinu, bez autoritatiivu psihiatru sleedziena vajadziigs bezmaz vai paavesta akcepts. WELL, bet kuru tad lai njem pirmo? Gaidu ieteikumus... ;-)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 13:51

»

Žulis

Raksts labs. Situācija drūma. Uz brīdi ienāca prātā iedomāties sevi to reptiļveidīgo vietā un padomāt viņu kategorijās...


Labi ka latviešiem piemīt ziemeļu tautām raksturīgais savaldīgums un apbrīnojama noturība, dažkārt pat pārmērīga, pret apmelojumiem un ķengāšanu. Pretējā gadījumā mūsu sen vairs nebūtu, vai mēs atrastos jau zaļo cilvēciņu "atbrīvotāju" kontrolē, tāpat kā Groznijā vai atsevišķi Ukrainas apgabali un atlikušie gaidītu uz civilizētās pasaules palīdzību, kā tas bija ar latviešu meža brāļiem pēc 1945.gada.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 12:37

Ieteiktu autoram nākamajā naktī pārdomāt sava rakstītā jēgu un izdarīt secinājumus. Kā arī tā būs atbilde diviem pirmajiem komentāriem pie šī raksta, no kuriem pirmajam pievienojos, bet otrajam iesaku pārdomāt reizē ar A.Kadišu.

Viss ir ļoti pareizi teikts, kamēr runājam par cilvēcisko, bet kāpēc jūs nemitīgi cenšaties sajaukt cilvēcisko ar tiesiskumu? Tieši šo divu lietu sajaukšana ir radījusi esošo situāciju. Tiesiskums ir realizējams nezaudējot cilvēciskumu, bet zaudējot cilvēciskumu, tiesiskums sāk kalpot kā instruments savējo glābšanai un oponentu iznīcināšanai.
Tiesā tiesājot noziedzniekus sabiedrība atbrīvojas no neliešiem, bet saglabā cilvēciskumu. Izpildot Ženēvas Konvencijā noteikto kārtību par deokupāciju un dekolonizāciju, mēs saglabājam cilvēciskumu un atbrīvojamies no Latvijas valstij nepiederošām personām. Tiesiskums izšķir strīdus par mantas piederību un nošķir godīgus cilvēkus no mantkārīgiem un varas kāriem, neliešiem par katru cenu.
Tiklīdz tiesiskums tiek sajaukts ar cilvēcību, tā vienai daļai rodas tieksme un arī iespēja, to izmantot savā labā. Tie gadiem nodarbina likumdevēju, lai likumdevējs izdomātu attiecīgus pantus katrai situācijai, atkarībā no tā, tas draugs vai ienaidnieks, tātad nogremdējams vai attaisnojams. 30 gados šī "draugu" sistēma ir uzbūvējusi nepārvaramu mūri, starp tautu un varu, starp taisnību un netaisnību, starp patiesību un meliem.
Vai tiešām A.Kadišs un RB vēlas, lai arī turpmāk tiesiskums paliktu sajaukts ar cilvēcību ? Kad tauta ar mietiem sāk izmantot komunistu metodes, tā atbrīvojoties no netaisnības. Gribat lai izceļas konflikti starp okupācijas periodā ievestajiem nelegālajiem migrantiem un pamatiedzīvotājiem, vai tāds ir Jūsu mērķis, vienus attaisnot bet tajā pašā laikā, citus gribat sodīt par nelietībām un zagšanu. Tiesiskums nav cilvēku šķirošana labajos un sliktajos, bet civilizēts risinājums jebkurai problēmai, ko daudzi tik ietiepīgi nevēlas attiecināt 100% uz visiem un visu. Tas arī saprotams, jo vēsturiski nākuši no zemes, kur tiesiskums nekad nav eksistējis, kur vara pieder stiprākajiem, ļaunākajiem un lielākajiem, pie kuriem noteikti ir jāpieslienas visiem pārējiem lai izdzīvotu. Uz tās bāzes arī ir veidojusies šo cilvēku mentalitāte un pārliecība par impērijas nepieciešamību.

Atbildēt

Autoram

10.12.2021. 11:58

Nevajag rakstīt par lietām, kuras nepārzini. Kambodžā viss bija tāpat kā visur citur tajā reģionā.Problēmas sākās tad, kad ieradās liela grupa tā saukto krīzes menedžeru no ASV, kuri jau bija pastrādājuši latīņamerikā (Čīlē uc.).Viņu ideoloģija ir radīt valstī dziļu krīzi, tad ASV kompānijas par sviestmaizi izpērk kāroto, bet kad cilvēki sāk protaestēt, tad notiek tas kas notiek. Tā ka Pols Pots šai situācijā bija tikai bandinieks.

Atbildēt

Žulis

10.12.2021. 11:46

Raksts labs. Situācija drūma. Uz brīdi ienāca prātā iedomāties sevi to reptiļveidīgo vietā un padomāt viņu kategorijās.
Ko viņi redz? Viņi redz tautiņu, kuru būtu grēks neapzagt un neapkrāpt.Var celt tos nodokļus cik gribi, šie tikai maksā. Var taisīt visstulbākos projektus par astronomiskām cenām, šie visam piekrīt. Var sev bezgalīgi celt algas un savas mīļākās vai savu šoferu dēliņus ielikt vadošos amatos ar pamatīgām algām, šiem nav nekādu pretenziju. Sadzen to tautiņu pa mājām, aizliedz viņiem strādāt un veikalos iepirkties bez kurvas koda, viņi paši skraida, cits citu kontrolē un piespriež soda naudas par šo stulbo rīkojumu pārkāpšanu. Tādiem pat ja ar rītdienu liks kā lopiņiem ausīs iekniebt krotālijas un degunos ievērt riņķus, nekādu protestu nevūs.
Ja kāds no šīs tautiņas vidus arī sadūšojas uz kaut kādiem protestiem, tad pērējie viņu draudzīgi aplamā, nokritizē un izņirdz. Tūliņ masu mēdekļos parādās rakstiņi, kas visiem stāsta, cik šis cilvēks ir nelabs, tiek uzskaitīti visi viņa grēki, ieskaitot to, ka viņš bērnībā ir līdis kaimiņu mājā ābolus zagt. Saprotams, ka tādam vairs neviens neuzticas un visi mierīgi dzīvo tālāk. Nu pasakiet, kā lai šādu tautiņu atstāj līdz aknām neizčakarētu?!

Atbildēt

Aisbergs

10.12.2021. 11:18

Noskaties un padomā:

http://nashaplaneta.su/blog/probuzhdenie_film_o_klonirovanii_cheloveka/2021-12-02-27410

Atbildēt

Lauku Pele

10.12.2021. 11:14

Paldies autoram par fantastisko rakstu! Tiešām lielisks izskaidrojums visiem murgiem, kas te tagad aizvien vairāk uzņem apgriezienus. Tak man arīdzan reizēm dēmoni neliek mieru: tā vien gribētos dažām labam no tām kroņa mājām glaunajos uzvalkos d!&$ā caurumu izgrauzt, kamēr zobi vēl asi!

Atbildēt

Ļaunuma sake ir ebreji kabalisti cionisti

10.12.2021. 11:07

»

kļimoviča aita

Jebkuram Cilvēkam vajadzētu spēt savā Sirdī atšķirt Labo no Ļaunā... vajadzētu...


un cionisma politika.

Kabalisti uzskata, ka Dievs, nedodot ebrejiemsavu zemes gabalu, ir iedevis pārvaldīšanai visu Zemeslodi.

Sātanistu kaalistu gudrības. Arī Latvijā ir cioistu B’ nai B’ rith birojs, bet adrese noslepenota. Pasaulei uzspiestā auda starptautiskos norēķios usd.

B ‘ nai B’ rith organizēja abus pasaues karus. Arī šo ar kovid sērgu, lokdauniem un gēnu sakroļošanu vakcinējot. Plāns kārtējais tas pats- atrisināt samilzušās finanšu problēmas uz gobālās ekonomikas, sankciju un karu rēķina.


Ne jau ebrejiteši ir ļauua sake, bet kabalisti cionisti ar savu usd drukājamo mašīnu.

ASV ir strupceļā, jo nespēs nekad atdot parādu naudas aizdevējiem. Izraēlas Mossad, CIP un kabalistu cionisti gatavo ar Krieviju. Varbūt izdosies novērst?


Cioisma vēstures priekšmets aizliegts visā pasaulē.

Atbildēt

Tie kropļi neatbildēs ne par ko

10.12.2021. 10:50

»

motorhead 1916

Ehee, raksts tak taisni kaitiigs. Tagad visi tie kroplji varees teikt - Es jau neko, neesmu nemaz maita, to visu deemoni un dzhinni....taa sakot, BES POPUTAL


jo bija norādes no PVO, kura jau tagad teic, ka tikai rekomendācijas. Bija norādes unjoprojām no Eiropas komisijas. Un joprojām - sašpricēt bērnus no 5 g vecuma!

Paši vecāki parakstīsies, uzņemsies atbildību, sakropļojot savus bērnus. Paši parakstījās par atbidību, ļaujot sevisakropļot ar gēnus modificējošām vakcīnām.

Ierēdņu tūkstoši sakropļoti tiks atbrīvti no darba koursu veidā, digtaizācija nāk!

Atbildēt

Otto

10.12.2021. 10:45

Nav nekādu dēmonu. Varu sagrābuši neinteliģenti , bez izglītibas , pārsvarā bijušie komjaunieši un CK darboņi , kuri metodiski visu izlaupa Notiek pa lielam SUČJA voina savā starpā. Tūlīt pabeigs ostas , mežus , aizņemsies vēl kādu miljardu un rudenī pazudīs - kurš uz salām ,Spāniju , Kipru. Jaunā zagļu paaudze jau gatava turpināt

Atbildēt

Nesapratu?

10.12.2021. 10:44

»

Eduards Lunis

---Ja, Ainār, Jā


Kāpec, Lunim izlasot, nav prāta apskaidrības?

Atbildēt

Eduards Lunis

10.12.2021. 10:06

---Ja, Ainār, Jā!
- Sim rakstam ir jābūt PLAŠI PIEEJAMAM-TAM JĀBŪT KATRA LASĪT UN SAPRAST LASĪTO KATRA CILVĒKA PRIEKŠĀ!
---Esmu pārliecināts-daudziem atvērsies acis un ausis un iestāsies prāta skaidrība...!?

Atbildēt

Redakcijai

10.12.2021. 08:48

Varbūt Pietiek.com autoriem ir iespēja uzzināt, vai tiešām testu iepirkumā, kurā uzvarēja , bet nu jau pekšņi atteicās, galvenā persona - Krievijas pilsone strādā kopā ar Pavļuta sievasmāti, kura ir mediķe, kas kadreiz mācījusies Rīgas 1.medicīnas skolā.Ziņas par šo sakritību nāk ne jau no tirgus.

Atbildēt

motorhead 1916

10.12.2021. 08:20

Ehee, raksts tak taisni kaitiigs. Tagad visi tie kroplji varees teikt - Es jau neko, neesmu nemaz maita, to visu deemoni un dzhinni....taa sakot, BES POPUTAL ;-)

Atbildēt

skats

10.12.2021. 07:27

cļe viens grafomāns bez domas

Atbildēt

baiba

10.12.2021. 07:25

murgi

Atbildēt

Ha

10.12.2021. 07:25

Autors kā mazs bērns. Vsi visi izauguši un nav vairs tādi kā bērnībā. Tak pieaudz reiz.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...