Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dēmoni

Ainārs Kadišs
09.12.2021.
Komentāri (66)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

10.12.2021. 05:53

»

O)O

Raksta autors mēģina cilvēku puvumu aizstāt ar dēmonu. Tas ir naivi un galvenais bezjēdzīgi. Es pat nesaku, ka dēmonu nav, bet ir jāsaprot, ka cilvēks pats, PATS atbild par savu rīcību un cilvēka pasaules uztveri veido ļoti daudz kas - kultūra, bērnība utt...


Tie kas ir pie varas un es te nedomāju tādu deģenerātus kā Kariņš, bet īsto varu - dažādi pasaules līmeņa oligarhi, deep state cilvēki, globālisti utt, nav cilvēki,tās ir kaut kādas enerģētiskas neradības.Par tiem pat nedrīkst runāt kā par cilvēkiem.
Dvēseli pārdevi,cilvēks vairs neesi.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.12.2021. 02:08

»

O)O

Raksta autors mēģina cilvēku puvumu aizstāt ar dēmonu. Tas ir naivi un galvenais bezjēdzīgi. Es pat nesaku, ka dēmonu nav, bet ir jāsaprot, ka cilvēks pats, PATS atbild par savu rīcību un cilvēka pasaules uztveri veido ļoti daudz kas - kultūra, bērnība utt...


Jebkuram Cilvēkam vajadzētu spēt savā Sirdī atšķirt Labo no Ļaunā... vajadzētu.

Tam savukārt vajadzētu atturēt no apzināti ļaunas rīcības. Kaut vai nedarīt otram to, ko nevēlies, lai nodara tev pašam. Tik vienkārši.

Tomēr šī pasaule ir tāda, kādu to redzam. Ļaunums, ko pieredzam šodien, nav nekas jauns. Šādā vai tādā veidā tas ir eksistējis līdzās Labajam kopš pirmsākuma.

Vai tāda ir cilvēku suga - viens labāks, otrs sliktāks, un tas ir viss skaidrojums?
Tas būtu ļoti vienkāršots, nosacīti materiālistisks lietu redzējums. Kādam varbūt tas ir vienīgais saprotamais.

Tomēr daudz kas liecina par to, ka šī Pasaule nav tik primitīva. Būtībā jāmeklē atbilde uz jautājumu - kā tad īsti šī mūsu Pasaule ir uzbūvēta? Un tad nu nonākam pie tā, ka pilnīgi reāli eksistē arī tas, ko Ainārs dēvē par dēmoniem. Ar visām no tā izrietošajām sekām.
Grūti noliegt arī to, ka visi cilvēki nav vienādi, un šīs atšķirības nav tās, ko rada dažāda kultūrvēsturiskā vide vai augšanas apstākļi ģimenē. Tās ir atšķirības, kas izpaužas starp dažādām dvēselēm - vecām, pieredzējušām, viedām un jaunām, primitīvām. Kaut gan jāmācās šajā Pasaulē un šajā dzīvē ir gan vienām, gan otrām, tāpēc jau mēs te atrodamies... nu, un apmācības process ir tāds, kāds tas ir - daļēji determinēts (liktenis), bet daļēji tas ir pakļauts mūsu brīvajai gribai, mūsu izvēlei katrā dzīves situācijā, kā sīkumos, tā lielās lietās.

Tās tā, galēji vienkāršoti. Jebkurā gadījumā vispirms jāseko līdzi sev pašam, un tikai tad jāmāca dzīvot citus... bet ar ļaunumu vajag cīnīties, sevī un citos!

Kurš nepiekrīt, lai PIRMAIS met man ar akmeni! )))

Atbildēt

vēlviens akmens

10.12.2021. 01:32

un daži no viņiem sstrādā NAKTĪ

Atbildēt

kaķa smiekli

09.12.2021. 23:30

»

šie dēmoni

materiali nodrosinati septiņās paaudzēs, nolēmuši 18.dec atkal saukt sēdi, lai ierobežotu tautas parvietošanās brīvību


Tas ir pats dīvainākais. Ir kā visi, ar maziem izņēmumiem, būtu aizmiguši letarģiskā bezdomu miegā. Kaut arī mūsdienu apstākļos pieejama tik plaša informācija, visi uzvedas, kā viduslaikos.

Atbildēt

X

09.12.2021. 22:56

Pateicos autoram par jēgpilno saturu! Kaut kas tās aukliņas noteikti rausta un svarīgās pozīcijās ir virzījis daudzus tādus, kurus var aiz aukliņām raustīt. Bet katra paša izvēle, izšķiršanās ir pāri visam! Beigās mums nāksies kā pieaugušajiem izlemt, kā būt ar šiem maitu sūdabrāļiem. Kā pieaugušajiem! Neko nepadarīsi.

Atbildēt

Kas notiek ar ievēlētiem Saeimā?

09.12.2021. 22:37

Man šķiet, ja Kadišu evēlētu, viņš neatklātu arī .. jo neviens navatklājis no ievēlētiem.. kāpēc tā...jo jāpakļaujas ar savu balsojumu kolacījai.. partijas spicei..,

Atbildēt

Ir arī tāda versija,

09.12.2021. 22:33

ka kovids ir dēmonu triumfs. Kovida vīruss nav dzīvs, bet līdzīgi nedzīvam dēmonam ielaužas dzīvās šūnās un vairojas, bet nenogalina..

Dēmonizētie - alkoholiķi saēstām aknā, niotīna atkarīge, ar lieko svaru - rīļas .. tie mirst vairāk .. kovids .. jauais dēmons tos pārbauda.. konkurējot...

Atbildēt

šie dēmoni

09.12.2021. 21:51

materiali nodrosinati septiņās paaudzēs, nolēmuši 18.dec atkal saukt sēdi, lai ierobežotu tautas parvietošanās brīvību.

2 dēmoni komandē miljonus un neviens no miljona, pat neiepīkstas, pie apstākļiem, ka arī vakcinētie slimo ar covidu

Atbildēt

maris

09.12.2021. 21:17

špricē jau 3 poti , bet jau runā, ka jau 4 būs jāšpricē, kāds sastāvs? kapēc ?
Farmācijas koncerns saražojis milzīgos daudzumos, bet kur tad liks, bet miljardi jāpelna.
Lielākā daļa cilv. -bezsmadzeņu, ko liek, tur skrien špricēties un vēl piedāvā- 5.
jāsaprot,ka tikai pirmā pote jau tavu ķermeni, veselību sabojāja- neatgriezeniski.

Atbildēt

O)O

09.12.2021. 21:05

Raksta autors mēģina cilvēku puvumu aizstāt ar dēmonu. Tas ir naivi un galvenais bezjēdzīgi. Es pat nesaku, ka dēmonu nav, bet ir jāsaprot, ka cilvēks pats, PATS atbild par savu rīcību un cilvēka pasaules uztveri veido ļoti daudz kas - kultūra, bērnība utt.
Tie kas ir pie varas un es te nedomāju tādu deģenerātus kā Kariņš, bet īsto varu - dažādi pasaules līmeņa oligarhi, deep state cilvēki, globālisti utt, ĻOTI LABI zina kā atlasīt paklausīgus cilvēkus un kā tos motivēt.
Tas notiek jau sākot ar bērnudārziem, skolām un protams, universitātēm utt.
Cilvēkam ir ilgstoši un mērķtiecīgi jāpierāda sevi un tad viņš tiek uz augšu un jau augstāk viņš tiek, jo uzticīgāks viņš ir sistēmai, jo baudās zaudēt to ko šī sistēma dod - naudu, varu, perversijas (skatītie Epstein) utt.
Un kas attiecas uz parasto policistu, tad tur ir viss tas pats, tikai daudz mazākā mērogā.
Pirmkārt visi saprātīgie policisti kuri negribēja vakcinēties tikai uzreiz atsijāti - vēlreiz parādās māka veidot vadības sistēmas. Un tad no tiem kas palika ir ļoti vienkārši
- Jānis un Māris. Divi pašvaldības policisti - Jānis ir normāls cilvēks, kurš gan novakcinējās, jo tiešām negrib zaudēt darbu un viņam ir jāuztur ģimene, bet sirdī viņš saprot cik tas viss (covid un cīņas mēri) ir absurds un Māris kurš ir kārtīgs mauka un kuram ir klaji uz1rst cilvēkiem. Ko dara Jānis? Neštrāfē par maskām un citiem kretīnismiem, ko dara Māris? Cauru dienu dragā pa veikaliem un liek maksimālos sodus visiem pa labi un kreisi.
Kurš tiks atlaists pie pirmās izdevība sun kurš paaugstināts amatā? Kāpēc Jānis "neko nedara", "nepilda normu", "nav atbildīgs".
Tā tās lietas notiek.

Atbildēt

Reptīlis

09.12.2021. 20:34

Muļķības. Tu vienkārši nepazīsti cilvēkus. Liela daļa tādi ir un ir spiesti izlikties lai iekļautos sabiedrībā. Tieši tā kā es - es ar neieredzu cilvēkus kā. Tagad jau varu no savas pozīcijas spļaut uz galvas. J iedotu pogu ar ko visu pasauli var pa burbuli nolaist - izdarītu. Nejūtu ne mazāko žēlumu pret šo pretīgo sugu.

Atbildēt

Balagan

09.12.2021. 20:18

https://youtu.be/hmT-xQe90Hk
Šis ir jauks.
Tikpat jauks, kā Evergrande default.
Judgement day!
Finanšu krīze ir sākusies!
Bidons tiks norauts podā!
Tāpat kā Kariņš ar visu savu idiotu-pedofilu bandu!
God is Great!

Atbildēt

RB

09.12.2021. 19:56

Bravo, Ainār Kadiš, pareizo ceļu ejam

Atbildēt

ha-ha

09.12.2021. 19:44

Latvijai nav okupācijas beigu svētki.Droši vien tāpēc,kà tà nav beigusies,jo nevar taču ņemt nopietni to,ko ir veidojuši un ar maniakālu iznīcïbas tieksmi veido okupantu latviskotais gals.Vairāk par 500000 aizdzīto ir iznïcïbas rekords,bet ne gals.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...