Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tiesnesis

18.09.2017. 20:42

»

pilsonis

Kā var būt, ka darbinieks pat caur tiesu nevar saņemt savu godīgi nopelnītu algu, vajag pajautāt tiesnešiem, kuri izspriež šīs lietas. Varbūt pie dārga konjaka glāzes atzīsies cik lielus kukuļus saņēmuši par netaisnīgiem spriedumiem


Kurš tad nepazīstamai personai atzīsies par kukuļiem, zinot mūsdienu tehnoloģiju iespējas? Parasti šādi jautājumi netiek risināti tiesas zālē vai gaiteņos ar "piecīšiem", bet gan caur saviem cilvēkiem, slepenībā, par lielākām summām un ar citiem maksāšanas veidiem.

Atbildēt

Tiesnesis

18.09.2017. 20:32

»

Vārds

Ļikums&Taisnība jau bija par šo kundzi raksts un tā nav vienīgā epizode. Kundze, kas it kā ir apkrāpta ir arī cit;adi izpildījusies. Tā kā ko bļaut par tiesiskumu, ja paši tiesas lēmumus nepilda un iziet uz lētu bļaušanu...


Par ko ķert? Veikalā preci nezog, bet rodas civiltiesisks strīds - veikalam ir pienākums preci nodot, bet pircējam ir pienākums par preci samaksāt. Ja veikals nesaņem samaksu, tas var iesniegt prasību tiesā un piedzīt preces cenu no pircēja civilprocesuālā kārtībā.

Atbildēt

pilsonis

15.09.2017. 18:28

»

CT

Tik sarežģīti loģiski jautājumi pilsonim būs par grūtu


Kā var būt, ka darbinieks pat caur tiesu nevar saņemt savu godīgi nopelnītu algu, vajag pajautāt tiesnešiem, kuri izspriež šīs lietas. Varbūt pie dārga konjaka glāzes atzīsies cik lielus kukuļus saņēmuši par netaisnīgiem spriedumiem.

Atbildēt

pilsonis

14.09.2017. 21:19

»

CT

kāds sakars ar darba devēju


Latvijā ir ierasta prakse- nemaksāt darbiniekiem algas, īpaši celtniecībā. Cilvēki strādā, bet algu nesaņem. Darba devējs labāk noalgo advokātus, kas pazīst tiesnešus, un vinnē tiesās. Šiem darbiniekiem ir jāiet uz sociālo dienestu lūgt palīdzību, bet tiek pieprasīts bankas apstiprināti kontu izraksti, kas nav par velti. Tik pat ierasta prakse sociālajiem dienestiem ir piedāvājums ievietot palīdzības lūdzēja bērnus bērnu namos vai krīzes centros.

Atbildēt

pilsonis

14.09.2017. 20:20

»

CT

jā, traki


Ja tev CT patīk, ka tevi pazemo, tad vari iet uz sociālajiem un varbūt pēc visu kontu izdruku iesniegšanas, kur katrs konta izraksts maksā 22 eiro, tiksi atzīts par maznodrošinātu personu, bet diez vai materiālu atbalsu, pat ja saņemsi diez vai tas līdzēs, jo 49 eiro mēnesī nav diez ko dāsni.
Ja tev CT pazemojumi nepatīk, tad iztiku labāk meklē miskasēs, ja tavs darba devējs izrādās nelietis, kurš nesamaksā tev algu par padarītu darbu.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.09.2017. 10:05

Zelta vārdi ir rakstīti K.Skalbes pasakā "Kaķīša dzirnaviņas", bet realitāte ir pavisam cita. Sabiedrība cieš no sociālās noslāņošanās. Es piedzimu nabadzībā. Es neesmu Latvijas patriots kopš 9.klases beigām. Agrāk es biju Latvijas patriots. Jo biju vel jauns un naivs. Mani vecāki ir 2.grupas invalīdi. Manai mātei ir 54 gadi, bet pensija ir nieka 94€! Manam tēvam ir 62 gadi, bet pensija ir nieka 116€! Par ko man šo valsti godāt? Par nabadzību? Ienīstu eliti! Kā var izmest 83 gadus vecu sievieti? Kur ir cilvēcība? Tik tiešām NEcilvēki!!!! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš P.S. Arī man ir invaliditāte! Par 106€ neizdzīvot! Kauns par šo liekuļu valsti!!! Skolnieciņš™

Atbildēt

nu re

14.09.2017. 06:21

»

pilsonis

Es nepirktu māju, kura izkrāpta vecai slimai kundzei un kura ir šīs kundzes vienīgā mājvieta


Tu nepirktu, tātad kāds cits nopirktu lētāk vai banka paņemtu par izsoles sākumcenu un ja mājas ieķīlātājs nebūtu bijis tik alkatīgs un būtu ieķīlājis par kādiem 35000 eiro, tad tieši tavas rīcības rezultātā viņš būtu zaudētājs!

Atbildēt

pilsonis

13.09.2017. 22:07

»

CT

un Tu vēl spilventiņu atnesīsi, maigoni, ja


Es nepirktu māju, kura izkrāpta vecai slimai kundzei un kura ir šīs kundzes vienīgā mājvieta.

Atbildēt

CT

13.09.2017. 18:33

»

pilsonis

Pasakas ir tautas folklora, kurā ietvertas vērtīgas atziņas un tautas pamatvērtības


Nē nu, palasīties jau vajag jā, smukas tās pasakas dažas.

par piesaukto rezolūciju - kāds tai vispār sakars ar Gitas epopeju, tajā runāts par pavisam ko citu

Atbildēt

pilsonis

13.09.2017. 17:41

»

Es

Latvieša ideja par likuma varu - bet tā pasakā bija rakstīts


Pasakas ir tautas folklora, kurā ietvertas vērtīgas atziņas un tautas pamatvērtības.

Atbildēt

Es

13.09.2017. 14:44

»

CT

Ak jel (dieviņ, dieniņ utt), kāda krava ar buļlu mēsliem. Apelēšana pie pasakas un rezolūcijas


Latvieša ideja par likuma varu - bet tā pasakā bija rakstīts. :))

Atbildēt

CT

11.09.2017. 18:22

»

pilsonis

Tikai pilnīgs necilvēks var atbalstīt un veikt vecu cilvēku, invalīdu, ģimeņu ar bērniem izlikšanu uz ielas


ahā, "vecu cilvēku, invalīdu, ģimeņu ar bērniem" var darīt jebko un viņus nevar izlikt? kas tas par protekcionismu. A nevarīgus alkašus var?

Atbildēt

CT

11.09.2017. 18:19

Ak jel (dieviņ, dieniņ utt), kāda krava ar buļlu mēsliem. Apelēšana pie pasakas un rezolūcijas (!)

Atbildēt

Karote

11.09.2017. 18:16

Būtu tikai loģiski, ja drīz šie likumīgie bandīti kaut kur tiks sagaidīti ar bisi. Kad jau nu valsts nespēj sagādāt pilsoņiem drošus kreditēšanas, atmaksas apstākļus, atbilstošus, uz katras stūra piesauktajai Eiropas praksei, ir morālas tiesības aizstāvēties visiem līdzekļiem.Tikai bezgalīgas pazemības dēļ tas Latvijā vēl nav noticis. Ja manu māti tā vārtītu pa zemi, atšautu tos cilvēkveidīgos turpat uz vietas, bez žēlastības.

Atbildēt

?

11.09.2017. 15:24

»

pilsonis

Kriminālprocesu uzsāk, ja ir pazīmes, kas liecina, ka noticis noziedzīgs nodarījums vai noziegums. Sekojoši, ja ir uzsākts kriminālprocess, tad šajā gadījumā ir noziedzīga nodarījuma pazīmes


Izlasi vismaz likumu!

30.nodaļa. Kriminālprocesa uzsākšana un izbeigšana

369.pants. Kriminālprocesa uzsākšanas iemesli

(1) Kriminālprocesa uzsākšanas iemesls ir tādu ziņu iesniegšana izmeklēšanas iestādei, prokuratūrai vai tiesai (turpmāk — par kriminālprocesa norisi atbildīgā iestāde), kuras norāda uz iespējama noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, vai šādu ziņu iegūšana par kriminālprocesa norisi atbildīgā iestādē.

(2) Šā panta pirmajā daļā minētās ziņas var iesniegt:
1) noziedzīga nodarījuma rezultātā cietusī persona — kā iesniegumu;

371.pants. Izmeklēšanas iestāžu, prokuratūras un tiesas kompetence kriminālprocesa uzsākšanā

(1) Izmeklētāja tiešajam priekšniekam vai izmeklētājam ir pienākums uzsākt kriminālprocesu savas kompetences ietvaros sakarā ar jebkuru šā likuma 369.pantā minēto iemeslu.


Tātad, ja es uzrakstīšu iesniegumu, ka man nozagts velosipēds, tad policijai jāuzsāk kriminālprocess (viņi gan parasti to negrib darīt, ja pārāk neuzstāj).

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 14:28

»

?

Kur ir tās acīmredzamās pazīmes un kur jūs interneta komentētāji tās redzat? es arī gribētu redzēt dokumentus un faktus, kas to apstiprinātu...


Kriminālprocesu uzsāk, ja ir pazīmes, kas liecina, ka noticis noziedzīgs nodarījums vai noziegums. Sekojoši, ja ir uzsākts kriminālprocess, tad šajā gadījumā ir noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Atbildēt

?

11.09.2017. 14:23

»

pilsonis

Rodas iespaids, ka kāds ne pārāk godīgs tiesnesis vai viņa palīgs mēģina attaisnoties kāpēc tika pieņemts sirmajai kundzei nelabvēlīgs spriedums civillietā, kur ir acīmredzamas krāpšanas pazīmes un ir uzsākts kriminālprocess un tiesai bija pienākums tiesvedību civillietā apturēt. Vainas apziņa šim tiesnesim...


Kur ir tās acīmredzamās pazīmes un kur jūs interneta komentētāji tās redzat? es arī gribētu redzēt dokumentus un faktus, kas to apstiprinātu!
Starp citu, tajā pašā tiesas spriedumā redzams, ka tante tikai divus gadus (!!) vēlāk izdomājusi, ka paraksts esot viltots un pieprasa ekspertīzi. Turklāt visi tiesas lēmumi ir pārsūdzēti visās iespējamajās instancēs un tos skatījuši kā minimums četri tiesneši!

Atbildēt

Vecā slota

11.09.2017. 13:57

Ja likumi sagrozīti noziedznieku interesēs, tad godīgi cilvēki agri vai vēlu tiek izputināti. Ne jau aiz pārticības šie cilvēki piekrita afērai un gribēja mazliet nopelnīt.
Vācijā kopš otrā pasaules kara nav bijis neviens krāpšanas gadījums ar nekustamo īpašumu, jo darījumu konta atvēršana ir obligāta valsts noteikta procedūra, kas izslēdz krāpšanās mēģinājumu. Kas liedza Latvijā pieņemt tādu noteikumu, ahā zuliku un krāpnieku lobijs vai ne ?

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 13:42

»

kura tad bija krāpniece

No tiesas sprieduma


Rodas iespaids, ka kāds ne pārāk godīgs tiesnesis vai viņa palīgs mēģina attaisnoties kāpēc tika pieņemts sirmajai kundzei nelabvēlīgs spriedums civillietā, kur ir acīmredzamas krāpšanas pazīmes un ir uzsākts kriminālprocess un tiesai bija pienākums tiesvedību civillietā apturēt. Vainas apziņa šim tiesnesim neļauj mierīgi gulēt, bet savas kļūdas atzīt arī negribas.

Atbildēt

kura tad bija krāpniece

11.09.2017. 13:18

»

pilsonis

Šī nav vienīgā lieta, kur veciem cilvēkiem tiek izkrāpts īpašums. Arī I grupas invalīdei Ņinai līdzīgā veidā tika izkrāpts dzīvoklis un valsts policija šo lietu mēģināja izbeigt, kaut no lietas materiāliem redzams, ka ir vismaz 4 cietušie un kredīti ir ņemti 8 bankās. Ir acīmredzama valsts policijas...


No tiesas sprieduma
"2010.gada 7.jūnijā Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā saņemti pirmās atbildētājas
rakstveida paskaidrojumi, kuros norādīts, ka viņa prasību atzīst daļēji, bet tikai pamatsummas
apmērā, un norāda, ka kredīts ņemts pēc otrās atbildētājas lūguma."

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 12:45

»

tikai

Nav neviena pierādījuma par krāpšanu un tātad tā nekad nenonāks tiesā


Šī nav vienīgā lieta, kur veciem cilvēkiem tiek izkrāpts īpašums. Arī I grupas invalīdei Ņinai līdzīgā veidā tika izkrāpts dzīvoklis un valsts policija šo lietu mēģināja izbeigt, kaut no lietas materiāliem redzams, ka ir vismaz 4 cietušie un kredīti ir ņemti 8 bankās. Ir acīmredzama valsts policijas nevēlēšanās izmeklēt šādas lietas. Rodas iespaids, ka tās personas, kuras saņēmušas bankās naudu, kuru negrasās atdot, pret svešu īpašumu, var atļauties maksāt dāsnus kukuļus.

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 11:48

»

Paija

Bet šis konkrētais gadījums jau nav par hipotekāro kredītu !!! Kādēļ autors neanalizē likumus tieši par šo konkrēto gadījumu - par it kā ar viltu izkrāpto māju...


Tikai pilnīgs necilvēks var atbalstīt un veikt vecu cilvēku, invalīdu, ģimeņu ar bērniem izlikšanu uz ielas.

Atbildēt

Paija

11.09.2017. 10:49

Bet šis konkrētais gadījums jau nav par hipotekāro kredītu !!! Kādēļ autors neanalizē likumus tieši par šo konkrēto gadījumu - par it kā ar viltu izkrāpto māju?
Kādēļ neanalizē situāciju, kādēļ mājas izkrāpēja nav iesniegta tiesā vai sniegta pret viņu pretprasība no 83. gadīgās nu bijušās mājas saimnieces puses?

Kādēļ neviena instance neņēma vērā, ka bijušās mājas saimnieces paraksts viltots? Šos jautājumus autors detalizēti neapskata.

Atbildēt

Cēlonis ir likumi

11.09.2017. 10:26

Pati valsts un pasvaldības caur piedziņām praktizē nenormālus sodu uzrēķinus, kas aug kā sniega bumba un nepieļauj iespēju cilvēkiem tiesiski izkļūt no verga stāvokļa, līdz tiek noņemts pēdējais. Bērni, kas aug trūkumā un beztiesiskumā - vai tie būs tie, kas pelnīs nākotnes pensijas un aizstāvēs valsti? Ir jābeidz likumīgā laupīsana un peļņas procenti no darījuma.

Atbildēt

Nekas nav skaidrs

11.09.2017. 10:07

»

Savādais

Īsti jau nav skaidrības, kāpēc tas viss ta notika. Kundze devusi galvojumu kaimiņienei, ieķīlājot savu māju. Kāpēc? Piespiedu kārtā? Pēc savas gribas? Kas parakstījies kundzes vietā? Varbūt pati, bet aizmirsusi. Ir daudz neskaidrību. Pašlaik zināms, ka vardarbīgi izlikta, bet nav skaidrs, cik liela ...


Neviens jautājums - ne tiesas spriedumā, ne policijā nav skaidrs. Vēl tumšāka lieta paliek pēc šī Jāņa Lapsas, varenā advokātiņa penterējuma, kurā nav nevien pierādījuma nozīmes vārda.Nav skaidrs, cik parakstu ir atstājusi vai tie viltoti - ar Gitas Karlsbergas vārdu visos tajos līgumos, kāda ir parakstu līdzība, kādu tad naudu ir maksājušas Karlsbergas, kādus līgumus ir parakstījušas un kādu naudu ir saņēmušas it kā pašas "augļotājas". Deniss Senko ļoti labai raksta.

Viss ir vienā miglā tīts - bez konkrētiem juridiskiem faktiem un pierādījumiem visa ši epopeja.

Bet tas ir fakts -Gita Karlsberga ir apkrāpta, māja izkrāpta, kaut pati būtu parakstījusies (ko tad tie citi eksperti saka - ti

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 09:59

»

bute

Tiesā jau sen nekas vairs netiek izskatīts. Ir tiesas spriedums divās instancēs, kur ir atzīts, ka visis paraksti ir viņas. Tiesas spriedums ir stājies spēkā


Internetā rakstīts, ka Valsts policijā jau 2010.gadā ir uzsākts kriminālprocess par krāpšanu. Tas nozīmē, ka tiesai bija jāaptur tiesvedība līdz krimināllietas izskatīšanai tiesā. Vienīgais izskaidrojums, kāpēc tiesvedība netika apturēta, ir iespējama korupcija.

Atbildēt

jautājums

11.09.2017. 07:58

»

Vispirms izlasi rakstu

Vispirms izlasi rakstu un tad raksti muļķīgus komentārus. Kad izlasīsi tad apjēgsi, ka viņa NAV ņēmusi nekādus kredītus un tiesā tiek izskatīta lieta par dokumentu viltošanu. Kā arī 2009 gadā mājas īpašniecei bija 75 gadi un kautvai no loģikas izejot NEVIENA banka nedod kredītu 75 gadus vecam cilvēkam...


Viņa ir galvojusi kredītu ar savu māju un parakstījusi ieķīlāšanas līgumu. Vismaz eksperts apgalvo, ka tas ir viņas paraksts.
Un pēc loģikas izejot, bankai ir gluži vienalga, cik galvotajam gadu-galvenais, lai būtu īpašums pret ko vērst piedziņu.

Atbildēt

I

11.09.2017. 07:53

»

Vispirms izlasi rakstu

Vispirms izlasi rakstu un tad raksti muļķīgus komentārus. Kad izlasīsi tad apjēgsi, ka viņa NAV ņēmusi nekādus kredītus un tiesā tiek izskatīta lieta par dokumentu viltošanu. Kā arī 2009 gadā mājas īpašniecei bija 75 gadi un kautvai no loģikas izejot NEVIENA banka nedod kredītu 75 gadus vecam cilvēkam...


Ta jokaini jau sanāk.Tantukam kads nezinot paņem kredītu un ieķīlā viņas māju.Kad viņa ar meitu uzzina,ko viņa dara....nevis iet uz policiju, bet ka izrādas maksa kredīta procentus.Tas butu līdzīgi,ka man atsūtītu soda kvīti par to ka svešs cilvēks ir nolicis mašīnu zem zīmes un tai vieta lai es dotos noskaidrot situāciju es ņemtu sho kvīti apmaksātu.

Atbildēt

Vispirms izlasi rakstu

11.09.2017. 07:38

»

interesanti

Kurā tiesiskā valstī īpašnieks var ieķīlāt māju, neatmaksāt kredītu un turpināt būt mājas īpašnieks


Vispirms izlasi rakstu un tad raksti muļķīgus komentārus. Kad izlasīsi tad apjēgsi, ka viņa NAV ņēmusi nekādus kredītus un tiesā tiek izskatīta lieta par dokumentu viltošanu. Kā arī 2009 gadā mājas īpašniecei bija 75 gadi un kautvai no loģikas izejot NEVIENA banka nedod kredītu 75 gadus vecam cilvēkam.

Atbildēt

interesanti

11.09.2017. 06:58

»

pilsonis

Ja Latvija būtu tiesiska valsts, tad sirmās kundzes māja nemaz netiktu pārdota izsolē un nevienam pat prātā neienāktu doma izlikt vecu slimu cilvēku uz ielas


Kurā tiesiskā valstī īpašnieks var ieķīlāt māju, neatmaksāt kredītu un turpināt būt mājas īpašnieks?

Atbildēt

zed

11.09.2017. 06:33

vel viena no vadosajām atņēmējbankām ir Rietumu banka ar savu nagu maucēju brigādi ar jeļenu Buraju prieksgalā!

Atbildēt

pilsonis

11.09.2017. 06:07

»

tu

Slima loģika ir tev, bet es tikai piedāvāju iepriekšējā komentāra autoram izbaudīt situāciju, kad viņa mājā atrodas kāds svešs, vecs invalīds, kuram tur atrasties nav nekādu tiesību un tad runā par viņa cilvēcību


Ja Latvija būtu tiesiska valsts, tad sirmās kundzes māja nemaz netiktu pārdota izsolē un nevienam pat prātā neienāktu doma izlikt vecu slimu cilvēku uz ielas.

Atbildēt

tu

11.09.2017. 05:50

»

xx

Jā jā gudriniek , tev tā loģika tāda slima - tad jau sanāk , ka tikpat labi pasaki adresi saviem vecākiem un vecvecākiem un citiem 10 veciem slimiem radiniekiem , un lai kāds aizbrauc viņus izmest no mājas uz ielas ??? Kur tādi rodas


Slima loģika ir tev, bet es tikai piedāvāju iepriekšējā komentāra autoram izbaudīt situāciju, kad viņa mājā atrodas kāds svešs, vecs invalīds, kuram tur atrasties nav nekādu tiesību un tad runā par viņa cilvēcību.

Atbildēt

kalašnikovs

11.09.2017. 05:27

Vista nav putns un deputāts nav cilvēks!

Atbildēt

xx

11.09.2017. 05:11

»

ākstam

Reverta darbojas Latvijas valsts vārdā un visu atgūto naudu ieskaita valsts budžetā


Un te mēs nonākam pie jautājuma - kam pieder valsts ? Ākstiem un idiotiem vai tautai ???

Atbildēt

xx

11.09.2017. 05:09

»

tu

Nosauc savu mājas adresi un es aizvedīšu tur kādus 10 vecus cilvēkus un invalīdus un tu tikai pamēģini viņus izmest ārā


Jā jā gudriniek , tev tā loģika tāda slima - tad jau sanāk , ka tikpat labi pasaki adresi saviem vecākiem un vecvecākiem un citiem 10 veciem slimiem radiniekiem , un lai kāds aizbrauc viņus izmest no mājas uz ielas ??? Kur tādi rodas ?

Atbildēt

xx

11.09.2017. 05:03

»

Pietiek redakcijai

Pieņemot, ka J.Lapsas raksta pārsimts komentāriem cauri nebursieties, atļaušos atkārtot savu lūgumu šeit...


Kas Tev par daļu un ko Tu saproti no civilizācijas ? Izlasi Satversmi , un ja rodas jautājumi lasi vēl un vēl , student. Sevišķi pievērs uzmanību 95 panta otrajam teikumam , un savam "vienkāršajam" ( bezjēdzīgajam ) jautājumam atbildi meklē Satversmes 100 pantā . Besī šitādi zemie lidotāji, kas domā, ka ar akurātu sasuku vairāk smadzenes radīsies .

Atbildēt

tpk

10.09.2017. 23:48

»

Asfalts Beonovičs

Vai...


Tas nekas, ka tas jau ir otrās instances spriedums? Shēmā ir iesiatītas divas tiesas? Atliek tikai kasācijas sūdzība. Tāda vispār ir iesniegta?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...