Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ej nu!

20.04.2024. 23:05

»

vieni sagaidīs, bet

daži panikā muks ar NATO un AB ļotenēm


Uz kurieni muks, no kā muks? Vienīgie, kuri gribētu kaitēt, dzīvi netiks prom no Donbasa, Putins tos iztērēs līdz pēdējam smirdīgam krievam.

Atbildēt

tā ir

20.04.2024. 16:46

»

nekrievu geģenerātam pederastam sadistam marodierim koprofilam

Elementāra likumsakarība - jo sliktāk taviem saimniekiem un pederastu skapja aktīvajiem partneriem iet ar karošanu, jo tu, u.c. taml. nekrievu geģenerāti pederasti sadisti marodieri koprofili, derdzīgāk un aktīvāk izpildies publiskajā telpā. Tātad - rietumu frontē viss kārtībā


Kur pirms 3 gadiem bija Austrumu fromte, tur tā ir palikusi, tikai krievu vietā, ierakuma žurkas tagad baro etiopi un nepālieši un karaspēka daļās kadirovieši krievu anālu vietā plēš etiopu un nepāliešu anālus.

Atbildēt

nekrievu geģenerātam pederastam sadistam marodierim koprofilam

20.04.2024. 16:32

»

krievu deģenerātam

Iemācies rakstīt latviski un uzraksti kaut ko par tēmu, bet ne vienu un to pašu kopēt simtiem reižū


Elementāra likumsakarība - jo sliktāk taviem saimniekiem un pederastu skapja aktīvajiem partneriem iet ar karošanu, jo tu, u.c. taml. nekrievu geģenerāti pederasti sadisti marodieri koprofili, derdzīgāk un aktīvāk izpildies publiskajā telpā. Tātad - rietumu frontē viss kārtībā. :)

Atbildēt

nekrievu geģenerātam pederastam sadistam marodierim koprofilam

20.04.2024. 16:25

»

krievu deģenerātam

Iemācies rakstīt latviski un uzraksti kaut ko par tēmu, bet ne vienu un to pašu kopēt simtiem reižū


To iemācījos no tevis, tu slimais tumsonīgais asinskārais sātanisma apsētais un pederastijas sērgas pārņemtais propagandon.

Atbildēt

tas ir labi

20.04.2024. 16:19

»

he, he

Bēdz un slēpies atkal mežā. Krievi izveidojuši Ļeņingradas kara apgabalu. Cauri tev būs. Bēdz un slēpies kamēr cēl vari


Tas nozīmē, ka daudzie krievi, kas nebūs pavasarī noslīkuši, vasarā sadegs, bet nākošā ziemā par 10 000 krievu vairāk nosals un nosprāgs badā.

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

20.04.2024. 15:54

»

tā ir

Kā liecina Kijivas ieņemšanas trīs dienās jau trešais kara gads, tas slimais tumsonīgais asinskārais sātanisma apsētais un pederastijas sērgas pārņemtais kaimiņš nevienam nevar sadot pa muti, bet tikai nomēslot ar savām miesām un asinīm Ukrainas zemi...


tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, tu slimais tumsonīgais asinskārais sātanisma apsētais un pederastijas sērgas pārņemtais propagandon, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos?

Atbildēt

debilības centra zombijam

20.04.2024. 15:52

»

ej nu!

Nolādētie čekas izdzimteņi: Kalvītis, Pabriks un Freiberga, notirgoja Abreni, tikai par braukšanu uz kremli un 70 deputātiem, tas gan būs no pimpja izzīsts, tāpat, kā ukraiņi nelūdza, lai krievu sadistu, marodieru un pederastu armija iebruktu Krimā un Donbasā


pederastam sadistam marodierim koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

ej nu!

20.04.2024. 15:28

»

šucmanim, kurš mežabrālis nodevējs tad un šodien

Nesmīdini, ko Jums uzbrukt, Jūsu prezidente, ministru prezidents, 70 saeimas deputāti lūdzāties Putinam, lai tas paņem Jums piederošo daļu Latvijas teritorijas (Abrenes apriņķi...


Nolādētie čekas izdzimteņi: Kalvītis, Pabriks un Freiberga, notirgoja Abreni, tikai par braukšanu uz kremli un 70 deputātiem, tas gan būs no pimpja izzīsts, tāpat, kā ukraiņi nelūdza, lai krievu sadistu, marodieru un pederastu armija iebruktu Krimā un Donbasā.

Atbildēt

šucmanim, kurš mežabrālis nodevējs tad un šodien

20.04.2024. 13:46

»

meža brālis

vatņiki pirms mēneša sāka veidot ziemeļu kara apgabalu kā padumijas laikos. Šī apgabala vienīgais mērķis ir uzbrukt mums, ne šodien vai rīt, bet vēlāk. Kā jau teicu, kamēr utainajiem būs kaut viens uzbrukuma ierocis viņi agri vai vēlu uzbruks, Ukraina spilgts piemērs! Lai mūsu pusē būtu miers - utainajiem...


Nesmīdini, ko Jums uzbrukt, Jūsu prezidente, ministru prezidents, 70 saeimas deputāti lūdzāties Putinam, lai tas paņem Jums piederošo daļu Latvijas teritorijas (Abrenes apriņķi).
Paši devāties uz Kremli un šo darījumu atzīmējāt ar šampānieša glāzi.
Atgriezāties Latvijā, pasniedzāt par šo veiksmīgo darījumu Latvijas valsts augstākos ordeņus iesaistītām darījumā personām.
Pat Putina dēļ veicāt izmaiņas Satversmē.

Atbildēt

meža brālis

20.04.2024. 11:20

»

pavisam jokains esi?

Kur tu rāvi, ka tam varētu izdoties dzīvam pamest Donbasu


vatņiki pirms mēneša sāka veidot ziemeļu kara apgabalu kā padumijas laikos. Šī apgabala vienīgais mērķis ir uzbrukt mums, ne šodien vai rīt, bet vēlāk. Kā jau teicu, kamēr utainajiem būs kaut viens uzbrukuma ierocis viņi agri vai vēlu uzbruks, Ukraina spilgts piemērs! Lai mūsu pusē būtu miers - utainajiem nedrīkst būt nekādi uzbrukuma ieroči! Nekādi!

Atbildēt

rašisms ir zivs galvās pūstošajās

20.04.2024. 10:57

Slovākijas pilsoņi savāca vairāk nekā divus miljonus eiro munīcijai Ukrainai. Valsts varas iestādes atteicās sniegt militāro palīdzību Kijevai.

Atbildēt

tā ir

20.04.2024. 10:45

»

vv

Ja gribi mieru, nelecies uz tuvāko kaimiņu, nekakā pie viņa sētas, īpaši, ja Tu zini, ka viņš Tev var sadot pa muti tā, ka ticību un pārliecību mainīsi


Kā liecina Kijivas ieņemšanas trīs dienās jau trešais kara gads, tas slimais tumsonīgais asinskārais sātanisma apsētais un pederastijas sērgas pārņemtais kaimiņš nevienam nevar sadot pa muti, bet tikai nomēslot ar savām miesām un asinīm Ukrainas zemi.
Lai izlūgtos žēlastību un tos neizbeigtu līdz pēdējam smirdīgam organismam, krieviem pašiem būtu jānobeidz visi savi oficieri, popi, ideologi, propagandoni un feodāļi.

Atbildēt

meža brālis

20.04.2024. 10:44

»

un vēl

fiksi iegādājies 10 dronus! Varēsi bliezt pa Krieviju! Humpalas jau sapirkies! Un kā izvarotajai sievai


Pa krieviju nebliezīšu, bet ja vatņiks izdomās braukt pa Siguldas šoseju savā 65 gada BTR, tad gan uzrīkošu viņiem grillēšanas balli! PS. Viņiem gan BTR esot beigušies...

Atbildēt

un vēl

20.04.2024. 10:33

»

meža brālis

Ja kaimiņš čurā uz manām durvīūm, izvaro manu sievu un nogalina manu bērnu tad viņš ir jālikvidē! Lodi pierē


fiksi iegādājies 10 dronus! Varēsi bliezt pa Krieviju! Humpalas jau sapirkies! Un kā izvarotajai sievai?

Atbildēt

meža brālis

20.04.2024. 09:54

»

vv

Ja gribi mieru, nelecies uz tuvāko kaimiņu, nekakā pie viņa sētas, īpaši, ja Tu zini, ka viņš Tev var sadot pa muti tā, ka ticību un pārliecību mainīsi


Ja kaimiņš čurā uz manām durvīūm, izvaro manu sievu un nogalina manu bērnu tad viņš ir jālikvidē! Lodi pierē!

Atbildēt

Andris

20.04.2024. 09:48

Sprūds vēl nesen slavēja draudzību ar Krieviju. Kāpēc ne izmeklē 200 miljonu zagšanas aferu ?

Atbildēt

meža brālis

20.04.2024. 09:09

Ja pasaule grib mieru, tad krievijai nav tiesību būt nekādiem uzbrukuma ieročiem un no Eiropas robežas līdz urāliem nedrīkst atrasties nevienas armijas bāzes vai kara lidostas! Kamēr caur mūsu teritoriju, Igauniju, Lietuvu un Poliju tiek piegādāti agresoram ieroču koponentes, luksusas preces, zāles, pārsienamie materiāli u.c. lietas, ir skaidrs ka Eiropa atbalsta karu un krievijas impērijas varenību! Vārdi ir viens, darbi parāda pretējo! Ukraina savukārt turpina piegādāt krievijas gāzi Eiropai... Latvijas armija? Tā kas gribēja pa 200 miljoniem pirkt burkānus un tagad par 300 miljoniem raks tranšejas? Kas gatavojas karot un aizstāvēt valsti - apgūstam drona pilota prasmes metot granātu imitācijas mērķi, trennējames FPV dronu pilotēšanā triecoties lidojošu lidmašīnu reaktīvo dzinēju motoros, māju logos, mašīnās un tankos. Tas ir katra Latvijas aizstāvja pašu rokās! X-stundā mums ir jābūt gataviem dronu super pilotiem jebkādu kaujas operāciju veikšanai! Lai kļutu par labu drona pilotu ir jānolido simtiem stundu trenažierī un dabā, to nevar apgut ne nedēļas, ne mēneša laikā - tas ir gadu treniņu darbs! PS. Un iepērkam vismaz pa kvalitatīvam dronam, noderēs!

Atbildēt

!

20.04.2024. 02:17

»

yes

Pamatā visi kari pasaulē ir USA izprovocēti, arī šis Ukrainā! Žēl, gan ukraiņu, gan krievu puišu


karu izraisitaji un naudas aizdeveji goiju dzivibas nekad nav zelojusi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.04.2024. 22:12

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

kad izmanto labierīcības - DOMĀ līdzi!!!, nožēlojami analfabētiskais jēgas tizleni! :):)

19.04.2024. 22:08

»

DOMĀ līdzi!!!, nožēlojami analfabētiskais jēgas tizleni! :):)

kad izmanto labierīcības


tu pārbaudi, vai neesi aizmirsis iekāpt podā, pirms norauj ūdeni (divreiz, vismaz - lai tu vairs nesmirdētu)!

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

19.04.2024. 22:05

»

tiešām paGOMĀ!

Kad jūs, planētas piesārņojums, vairs nesmirdēsiet svētā latviešu zemē, neviens par jums vairs pat neatcerēsies


tev, mentālais kropli, un taviem debiliem deŗmoliberastu pederskapja draudziņiem nav jāsmird uz cilvēku planētas un drīz vairs nesmirdēsiet. Kad jūs, planētas piesārņojums, vairs nesmirdēsiet svētā latviešu zemē, neviens par jums vairs pat neatcerēsies.

Atbildēt

DOMĀ līdzi‼!

19.04.2024. 22:03

»

nu nu

Ja, kā izteicās viskrieviskākais necilvēks, gļēvais sadistiskais paranoidālais pederasts - pedofīls Putins, kā apliecināja Maņka Obļigacija (Zaharova), kā 36 stundas diennaktī atkārto visi kremļa propagandoni, krievi karo pret NATO, tad manis un visu pārējo NATO valstu pilsoņiem ne tikai tiesības bet...


KRIMINĀLLIKUMS.

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

DOMĀ līdzi‼! (protams, ja tev vispār ir ar ko DOMĀT)

Atbildēt

tiešām paGOMĀ!

19.04.2024. 19:46

»

GOMĀ līdzi!!!

Konkrētajā gadījumā runa ir par tevi un taviem noziegumiem, tāpēc - tiešām padomā


Kad jūs, planētas piesārņojums, vairs nesmirdēsiet svētā latviešu zemē, neviens par jums vairs pat neatcerēsies.

Atbildēt

nu nu

19.04.2024. 19:43

»

DOMĀ līdzi!!!

KRIMINĀLLIKUMS...


Ja, kā izteicās viskrieviskākais necilvēks, gļēvais sadistiskais paranoidālais pederasts - pedofīls Putins, kā apliecināja Maņka Obļigacija (Zaharova), kā 36 stundas diennaktī atkārto visi kremļa propagandoni, krievi karo pret NATO, tad manis un visu pārējo NATO valstu pilsoņiem ne tikai tiesības bet pat pienākums izteikties, lai neviens krievs pat teorētiski nekad nevarētu paņemt rokās šaujamo.
Ja par NATO, tie bija plānprātiņa murgi, tad vienalga krievi, tāpat kā 1939. - 1940. uzbruka Eiropai, jo Ukraina ir Eiropa un viss kas bija attiecināts uz NATO, paliek spēkā.

Atbildēt

tu

19.04.2024. 18:27

»

jaajaa,pļuteni

Gomā,gomā un purkššš ,pakaļējā transmija brūna


vispirms pacenties saskaitīt kļūdas savā kārtējā deģenerāta analfabēta "pļutenī" - PIRMS apķēzi SAVU pakaļējo transmisiju brūnu dēļ savas tipiska deģenerāta analfabēta sajūsmas par 1 (tikai vienu!) neuzmanības kļūdu CITU viedokļos.

DOMĀ līdzi!!!, nožēlojami analfabētiskais jēgas tizleni! :):)

Atbildēt

jaajaa,pļuteni

19.04.2024. 18:12

»

GOMĀ līdzi!!!

Konkrētajā gadījumā runa ir par tevi un taviem noziegumiem, tāpēc - tiešām padomā


Gomā,gomā un purkššš ,pakaļējā transmija brūna!

Atbildēt

nekā pārsteidzoša

19.04.2024. 18:06

»

nu nezinu

Nezinu, kādās kloākās tu mitinies, kur kaitīgie izgarojumi tev aptumšojuši prātu, bet normāli cilvēki atzīst, ka Latvija ir ar krieviem pasaulē piesārņotākā valsts


Neinteresē, ko kuras miskastes tu smirdi un kuri pūstoši produktu atkritumi, ar ko tu piebarojies, tev nobojājuši pēdējās skaidbetona atliekas tavā starpausu nosēdbedrē, bet normāli cilvēki atzīst, ka izpildīties tā, kā to atļaujies tu, ir totāli stulbi un bezjēdzīgi - pat neskatoties uz to, ka tev par tavu publisko kretinēšanos maksā nožēlojamus ubaggrašus.

Atbildēt

GOMĀ līdzi!!!

19.04.2024. 17:59

»

tiešām padomā

Atbildībai par noziegumiem pret cilvēci, ko pastrādā krievi, nav un nevar iestāties noilgums un pēc taisnības par to būtu tiesājami arī to līdzskrējēji


Konkrētajā gadījumā runa ir par tevi un taviem noziegumiem, tāpēc - tiešām padomā.

Liec mieru krieviem un citām tautām - viņi tiks paši galā ar savām problēmām, BEZ tādiem cilvēknīdējiem noziedzniekiem kā tu.

Atbildēt

nu nezinu

19.04.2024. 17:50

»

nekā pārsteidzoša

muļķuzemes eurolatvānijas "titulnācijas" bioatkritumu deģenerātu mūsu vidū ir daudz vairāk nekā spējam iedomāties


Nezinu, kādās kloākās tu mitinies, kur kaitīgie izgarojumi tev aptumšojuši prātu, bet normāli cilvēki atzīst, ka Latvija ir ar krieviem pasaulē piesārņotākā valsts.

Atbildēt

tiešām padomā

19.04.2024. 17:45

»

DOMĀ līdzi!!!

KRIMINĀLLIKUMS...


Atbildībai par noziegumiem pret cilvēci, ko pastrādā krievi, nav un nevar iestāties noilgums un pēc taisnības par to būtu tiesājami arī to līdzskrējēji.

Atbildēt

sadi murgot ir japrot

19.04.2024. 17:34

»

Pirātu partija

Kāpēc Es domāju, ka karš Ukrainā beigsies līdz augustam un vatņiki neuzbruks Latvijai...


ka tavam favoritam baidenam ar veselibu ?

Atbildēt

nekā pārsteidzoša

19.04.2024. 17:32

»

nekā jauna

Krievu spiegu mūsu vidū ir daudz vairāk nekā spējam iedomāties


muļķuzemes eurolatvānijas "titulnācijas" bioatkritumu deģenerātu mūsu vidū ir daudz vairāk nekā spējam iedomāties.

Atbildēt

DOMĀ līdzi!!!

19.04.2024. 17:28

»

tiešām

Nekādi civilizētās pasaules tēriņi nevar būt pār mēru lieli, lai visi krievu necilvēki un to draudziņi pārstātu maitāt Cilvēku planētas gaisu. Labāk pastāsti, kā krievu vundervafļa S-400 ne tikai objektus, bet paši sevi nespēj nosargāt un kur palikuši izslavētie tanki Sramata un 8. paaudzes iznīcinātājs...


KRIMINĀLLIKUMS.

71.pants. Genocīds

Par genocīdu, tas ir, par tīšu darbību nolūkā pilnīgi vai daļēji iznīcināt kādu nacionālu, etnisku, rases vai noteiktas reliģijas cilvēku grupu kā tādu, šādas grupas locekļus nogalinot, nodarot viņiem dzīvībai vai veselībai bīstamus miesas bojājumus vai novedot viņus līdz psihiskai saslimšanai, tīši radot viņiem tādus dzīves apstākļus, kas pilnīgi vai daļēji šos cilvēkus fiziski iznīcina, lietojot līdzekļus, kuru mērķis ir novērst bērnu dzimšanu šādā grupā, vai nododot bērnus piespiedu kārtā no vienas cilvēku grupas otrā — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 20 gadiem.

71.1 pants. Aicinājums uz genocīdu

Par publisku aicinājumu uz genocīdu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem.

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

149.1 pants. Diskriminācijas aizlieguma pārkāpšana

(1) Par diskrimināciju rasu, nacionālās, etniskās vai reliģiskās piederības dēļ vai par cita veida diskriminācijas aizlieguma pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi valsts amatpersona vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks, vai personu grupa vai ja tas izdarīts, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

DOMĀ līdzi!!! (protams, ja tev vispār ir ar ko DOMĀT)

Atbildēt

interesanti

19.04.2024. 17:26

»

ej nu!

ASV tikai no tehnoloģijām ienāk daudz vairāk naudas, nekā krieviem no naftas, narkotiku, cilvēku un ieroču tirdzniecības, kopā ņemot...


C.: "ASV tikai no tehnoloģijām ienāk daudz vairāk naudas, nekā krieviem no naftas, narkotiku, cilvēku un ieroču tirdzniecības, kopā ņemot."

Varētu padomāt, ka tādā gadījumā ASV ir bagātākā pasaules valsts? Tāda, kam visa pasaule ir parādā, jo bagātie āmurikāņi savu naudu aizdod nabagiem - visām pārējām pasaules valstīm? Un, kā zināms, šie starpvalstu aizdevumi tiek saukti par "ārējiem parādiem".

Visticamāk, tas būtu elementāri vienkārši noskaidrojams - kāds pašreiz ir ASV "ārējais parāds", tostarp arī salīdzinot ar citu pasaules valstu "ārējiem parādiem"?

Atbildēt

ej nu!

19.04.2024. 16:32

»

vv

Labums viss tiešākais, jauni bruņojuma pasūtījumi, nauda tek kā upes


ASV tikai no tehnoloģijām ienāk daudz vairāk naudas, nekā krieviem no naftas, narkotiku, cilvēku un ieroču tirdzniecības, kopā ņemot.
Ja ASV pie varas būtu cilvēks, kam interesē ASV labums, būtu jau vienojies ar Ķīnu un Japānu par Sibīrijas taisnīgu sadalīšanu un teritorijas humanizēšanu jeb atkrievošanu.

Atbildēt

tā ir

19.04.2024. 16:05

»

seržants

Kad Pabriku un Snupi ņems pie olām par 220 milj. afēru


Kamēr vara ir krievus mīlošu pederastu rokās, tas nenotiks, tomēr jo ilgāk uz to vajadzēs gaidīt, jo baisāks sods to piemeklēs.

Atbildēt

tiešām

19.04.2024. 16:02

»

tiešām

Tu labāk uztraucies, par ko 70 gadus vecos tankos Leopard, kurus sāka ražot 1965.gadā, un bruņutransportieros M113, kurus sāka ražot 1956.gadā, deg ukariņi un par ko ierakumos iet bojā ukariņu sievietes? Kādiem mērķiem ASV finansē šo karu no ASV nodokļu maksātāju nodokļiem? Kāds ASV no tā visa labums...


Nekādi civilizētās pasaules tēriņi nevar būt pār mēru lieli, lai visi krievu necilvēki un to draudziņi pārstātu maitāt Cilvēku planētas gaisu. Labāk pastāsti, kā krievu vundervafļa S-400 ne tikai objektus, bet paši sevi nespēj nosargāt un kur palikuši izslavētie tanki Sramata un 8. paaudzes iznīcinātājs Su-57!
Tie, kas jums, bezsugas zemākiem primātiem, liks vēl 1000 reižu nolādēt to dienu, kad nācāt pasaulē, ir slāvu tauta, ukraiņi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...