Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alexa

08.06.2022. 13:56

Man ir milzīgs jautājums, kā tas var būt, ka elektrība ir par maiju 0.34 par kv???? man pieaugums ir 280 % pret iepriekšējo mēnesi!!!!!!mums pašiem nekā nav? mēs elektrību iepērkam no citurienes, mēs paši neko neražojam????? es esmu tādā šokā, ka man pat aptrūkās lamuvārdu. teica, ka pieaugs cenas par 110% , bet nu šāds pieaugumns????

Atbildēt

čangal zariņ un peķersone, pudencijas, aveni u.c.

08.06.2022. 09:41

MUMS NEVAJG KRIEVIJAS GĀZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Draugi, nav labi!

06.06.2022. 14:17

Cilvēks vien, dažas dienas amatā, bet salašņu bars, klāt ar saviem, visvisādiem jautājieniem!...Izkatās pēc atklāta stulbuma, un apzināti virzīta uzbrukuma NA!

Atbildēt

redziet

06.06.2022. 12:58

»

Jukums

Atgādināšu, ka tieši krievi ir tie, kuri Ukrainā zog ne vien graudus, metālu, veļasmašīnas utt, bet pat arī elektrību no uz laiku sagrābtajām elektrostacijām


Cilvēkiem, kuriem varas kāre (Zarins u.c.) aizmiglojusi ne tikai sapratu bet ari sirdsapziņu kaut ko atgādinat ir pilnīgi pa velti..

Atbildēt

zariņ

06.06.2022. 12:51

lotgolu pie jēgas esi vedis???????????????????????????

Atbildēt

Kauns un negods zarinam

06.06.2022. 10:48

Tāds sūda brols, ka Zariņš, var pat neuzdotu jautājumus! Kur šie deputāti bija agrāk, īpaši sudparteja S? Viņi apzināti veidoja Latvijas atkarību no kremlinu zemes resursiem un gaidīja, kad pienāks tas brīdis, kad varēs nobucot kremlinu tankus!!!!

Atbildēt

Sajukušajam

06.06.2022. 10:44

»

Jukums

Ir jāsaprot arī to, ka mēs, mazliet tēlaini izsakoties, nedrīkstam kurināt katlu mājas ar ukraiņu bērnu līķiem un liet bākās ukraiņu asinis...


Par tiem līķiem lai vairāk uztraucas Zelenskis, kurš tikai prasa ieročus. Un Vācija ar USA, kas turpina pirkt gāzi un naftu uz nebēdu! Latvijas devums tur ir 0,0001% vai mazāk. Par 200milj. iedeva savus vecos no ārzemēm sapirktos hlamus.

Atbildēt

Jukums

06.06.2022. 10:43

»

zarinam

Latvijas saeimas eka tacu tiek apsildita ar Krievijas gazi un apgaismota ar Krievijas elektribu !vai neonacisti no rudens so eku apsildis ar Latvijas meza malkas pagalem un likumus pienems skalu gaismas apstaklos


Atgādināšu, ka tieši krievi ir tie, kuri Ukrainā zog ne vien graudus, metālu, veļasmašīnas utt, bet pat arī elektrību no uz laiku sagrābtajām elektrostacijām.

Atbildēt

real

06.06.2022. 09:29

»

atbilde

Tad kad tu sapratīsi ka arī Latvija ir kolonija


Latviesiem Latvija asv banka citadele ir obligati jaatbild uz jautajumu ,kur tie glaba savu naudu !Bet vai tas tagad tiek prasits ari hoholiem,to zarins varetu precizet ka saeimas deputats !

Atbildēt

zarinam

06.06.2022. 09:26

Latvijas saeimas eka tacu tiek apsildita ar Krievijas gazi un apgaismota ar Krievijas elektribu !vai neonacisti no rudens so eku apsildis ar Latvijas meza malkas pagalem un likumus pienems skalu gaismas apstaklos ?

Atbildēt

atbilde

06.06.2022. 09:20

»

?>!

Un kad jūsu latviijci likvidēs koloniālismu sava rodina


Tad kad tu sapratīsi ka arī Latvija ir kolonija.

Atbildēt

?>!

06.06.2022. 09:09

»

!

banderu fasistu rezims ukraina tiks likvidets ,tapat ka asv kolonialisms visa pasaule


Un kad jūsu latviijci likvidēs koloniālismu sava rodina?

Atbildēt

Хм

06.06.2022. 08:51

Вобщем, хоть вопросы и статья о ситуации и планах в Латвии, все равно все повернули на тему России. Типа если у соседа корова сдохнет, то вроде уже как и не так важно, как своя корова себя чувствует?

Atbildēt

Jukums

06.06.2022. 08:29

»

!

banderu fasistu rezims ukraina tiks likvidets ,tapat ka asv kolonialisms visa pasaule


Rašisms, jeb džerimordisms, Krievijai raksturīga fašisma forma, valda tieši Krievijā.
Fašismu kā sociālu parādību raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis, militarizācija, agresīva ārpolitika, represijas pret politiskajiem pretiniekiem, pārspīlēts nacionālisms vai pat nacionālā pārākuma ideoloģija.
Krievijā kopš 1917. gada boļševistiskā apvērsuma ir valdījis totalitārs režīms, ko pamatoti var pielīdzināt fašismam (iespējams, briesmīgāks par dažām citām fašisma versijām).

Atbildēt

Pompals

06.06.2022. 00:10

»

Vai vai

Un kada ir so valstu ekonimika


Gan Ziemeļkoreja, gan Irāna ir militāri ļoti spēcīgas valstis. Par spīti visām sankcijām. Runājot par putinu ir jāsaprot, ka viņš ir līderis, kuru ir iecēlusi elites grupa, un kurš realizē šīs grupas plānus. Tāds kā kolektīvais Putins. Ja viņš nebūtu spējīgs vadīt valsti, tā pati elites grupa izvēlētos citu līderi, kirš turpinās iesākto politiku. Iebrukums Ukrainā, un sekojošais ekonomiskais karš ar rietumiem, viennozīmīgi bija apzināts kolektīvais lēmums. Paliek tikai jautājumi, kāpēc tieši šobrīd, kāds ir viņu patiesais mērķis, un ko viņi no tā cer iegūt?

Atbildēt

hmm

05.06.2022. 20:37

»

Vai vai

Un kada ir so valstu ekonimika


tāda,kā bija, vairs nebūs .....

Atbildēt

yes

05.06.2022. 18:28

»

autoram

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas


ikviens var kļūt par Valsts prezidentu, kuram ir tikai un vienīgi Laimes lāča funkcijas.

Atbildēt

fakts

05.06.2022. 18:05

»

autoram

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas


Ne gluži tā.Ir jābūt skeletiem skapī,pilnīgi stulbam un suniski padevīgam sistēmai.

Atbildēt

autoram

05.06.2022. 17:58

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas"

Atbildēt

eh

05.06.2022. 17:31

kāda ekonomika, tāda arī ministre. nekāda.

Atbildēt

muu

05.06.2022. 17:29

vispirms obligāti uz Ievas pērvērtībām sakopties. un tad var dot cabinet atslēgas

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 17:29

Papildināšu.
Krievijas plāni jau neaprobežojās tikai ar Ukrainu vien. Pirms kāda pusotra gada parādījās Šoigu izteicieni ka Krievija plāno uzcelt Sibīrijā vairākas jaunas pilsētas. Šī ziņa jāskata kopā ar iebrukumu Ukrainā un arī situāciju ar to ka Ķīna lēnām pārņem Sibīriju. Tās pilsētas bija domātas kā zināma barjera Ķīnas invāzijai. Un celt kā arī apdzīvot tās bija plānots tieši no Ukrainas deportētajiem cilvēkiem kuri tiktu pamazām pārkrievoti un sākumā turēti arī, kā gūstekņi. Kā redzam Krievija tiešām deportē Ukrainas iedzīvotājus uz šiem apgabaliem. Bet, ukraiņu varonīgā pretošanās okupācijai ir praktiski sagrāvusi arī šos Krievijas velnišķīgos plānus.
Atzīmēšu ka Krievijā pašu krievu īpatsvars arvien samazinās. Un, arvien lielāku ietekmi tur iegūst gan musulmaņu tautas gan tautas kuras piekopj budismu. Krievi nonāk izolācijā pat pašā Krievijā. Bet ar civilizētajām valstīm putins bija sanīdies jau iepriekš. Un, bija tikai laika jautājums, kad tas katls ies gaisā. Tāpēc arī tikai mēģināts šāds, plašāks plāns. Bet, nu tas ir izgāzies, Krievija un krievi ir katastrofas priekšā, kura gan var vilkties ilgi.
Es neizslēdzu ka putins dos pavēli izmantot atomieročus. Viņam nav daudz variantu palicis. Un ir jau redzams ka arī rietumi no tā raustās, jo arī apzinās šādus reālus draudus. Tikai, vairāk sliecos domāt ka tādu pavēli tomēr neizpildīs. Bet, tad to pasaule uzzinās tikai pēc gadiem piecdesmit.

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 17:13

»

Pompals

Neatkarīgi no kara gaitas, var pieņemt, ka sankcijas, un zaudējumi Krievijas ekonomikai būtu aptuveni vienādi. Putins zināja, kādas būs sekas, bet vienalga pieņēma šādu lēmumu. Tātad bez emocionālas bļaustīšanās. Kas vecajam čekistam Jūsuprāt ir padomā


Jā, kas īsti notiek putina galviņā, īsti jau neņemas prognozēt pasaules labākie psihiatri. Ir taisnība ka lielu ietekmi ir atstājusi viņa bērnība un skolas gadi kad viņu nicināja un darīja pāri. Tāpat lielu iespaidu ir atstājusi lielkrievu džeržimordiskā ideoloģija. Tam pa virsu vēl čekas pieredze un tās pretvēža zāles. Kopā visai sprādzienbīstams kokteilis valsts vadītājam. Un, liekas ka gan viņš pats gan apkārtējie, ļoti labi zina ka putina dienas ir skaitītas un viņam nav ko zaudēt. Tāpēc arī no viņa baidās arī visi apkārtējie. Atcerēsimies, piemēram, Nariškina reakciju.
Diemžēl, es nekļūdījos prognozēs ka Krievija gatavojas karam un, ka tas tiks uzsākts ne vēlāk kā 2024 gadā. jautājums bija tikai kur tieši Krievija iebruks. Tas varēja notikt gan pie mums, gan Igaunijā gan citur. Krievijas ģenerālštābam iebrukumu plāni bija dažādiem variantiem. Un tie jau vēl var tikt izvilkti un pielietoti. Situācija ar Lukašenko savas tautas nodevību nostrādāja kā katalizators kurš paātrināja notikumus.
Bet kopumā es ticu, ka vecais zēns Finks, savā pareģojumā par Krievijas bēdīgo nākotni nav kļūdījies arī šoreiz. Notikumi diezgan uzkrītoši, virzās tieši tādā virzienā.

Atbildēt

Elementāri

05.06.2022. 16:37

»

Viszaļākā neatkarība

Dzīvot skalu gaismā , mājokļu apsildei - čiekurus


Toties neatkarīgi.


p.s. Nojūgušies ar neatkarībām. Nevaru iedomāties kādu cilvēku, kur nu vēl valsti, kas būtu nenoviena neatkarīga. Energoneatkarības vietā ir jālieto cits jēdziens - energosaprātīgi.

Atbildēt

Ha-Ha

05.06.2022. 16:28

»

lauķis

Kad lej čugun tad atstāj puķītēm ar.Krievijas ekonomiskie resursi tiek iznīcināti tāpat kā Ukrainā vai Latvijā


Tā Jums žīdiem gribētos, bet degviela paliek dārgāka un krievi pārdod to dārgāk, kaut mazāk, bet ieņēmumi naudā ir lielāki, kā pagājušogad.
Iznīcināta, ar ieročiem ir Ukrainas ekonomika, ar žīdu-pederasu šeptēšanos Latvijas ekonomika.

Atbildēt

lauķis

05.06.2022. 16:18

»

Ha-Ha

Krievijas ekonomiskie resursi tikai palielinās. Tāda visu tautu vienotība Krievijā nav bijusi nekad


Kad lej čugun tad atstāj puķītēm ar.Krievijas ekonomiskie resursi tiek iznīcināti tāpat kā Ukrainā vai Latvijā.

Atbildēt

?

05.06.2022. 16:16

Kādi tur enerģijas neatkarības kursi, ja LV ekonomika ir turbulencē uz iznīcību!

Atbildēt

Ha-Ha

05.06.2022. 16:14

»

Jukums

Acīmredzot, ES ir nopietni jāpārskata sava ekonomiskā un dabas resursu politika. Visām ES institūcijām beidzot ir jāsāk nopietni strādāt un piedāvāt risinājumus situācijai. Izskatās, ka esam ļoti nopietnu pārmaiņu pašā sākumā. Piekāpties fašistiskajai Krievijai nedrīkst, tas, taču ir skaidrāks par skaidru...


Krievijas ekonomiskie resursi tikai palielinās. Tāda visu tautu vienotība Krievijā nav bijusi nekad.
Bagātie neizved naudu no KF, bet pilnīgi pretēji, ved atpakaļ.
Rietumos ir viss ko Tu pārrakstīji no Latvijas debilizācijas(izcilības) centra propagandas murgiem!

Atbildēt

Bauris

05.06.2022. 16:01

»

Viszaļākā neatkarība

Dzīvot skalu gaismā , mājokļu apsildei - čiekurus


Vai tad barons atkal neļaus mežā malku zāģēt, ja čiekuri būs jālasa?

Atbildēt

Pompals

05.06.2022. 14:44

»

Jukums

Pastāsti kādi tad ir Krievijas ieguvumi, no šī okupācijas mēģinājuma? Cik krievu zaldātiņiem, lai arī cik degradējušies viņi arī būtu, vēl ir jāmirst šausmīgās nāvēs, lai apmierinātu putina asinskāri? It kā esot izrēķināts, ka robeža, kuru Krievija var atļauties esot 80 000. Neaizmirsīsim arī Krievijas...


Neatkarīgi no kara gaitas, var pieņemt, ka sankcijas, un zaudējumi Krievijas ekonomikai būtu aptuveni vienādi. Putins zināja, kādas būs sekas, bet vienalga pieņēma šādu lēmumu. Tātad bez emocionālas bļaustīšanās. Kas vecajam čekistam Jūsuprāt ir padomā?

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 13:47

»

nelej udeni

tavi draudzini baidens un pelosi aizies stipri atrak par Vladimiru Putinu


Pastāsti kādi tad ir Krievijas ieguvumi, no šī okupācijas mēģinājuma? Cik krievu zaldātiņiem, lai arī cik degradējušies viņi arī būtu, vēl ir jāmirst šausmīgās nāvēs, lai apmierinātu putina asinskāri? It kā esot izrēķināts, ka robeža, kuru Krievija var atļauties esot 80 000. Neaizmirsīsim arī Krievijas ekonomiskos un morālos zaudējumus. Krievija sevi ir aptraipījusi un apkaunojusi praktiski uz mūžīgiem laikiem. No tādām cūcībām, ko ir pastrādājusi Krievija Ukrainā atmazgāties vairs nav iespējams - pilns noziegumu spektrs tā, ka jebkuram pasaules krimānālkodeksam, sen jau vairs vāki neiet ciet. Krievijai būs jāmēģina mainīt valsts nosaukumu lai vismaz mēģinātu mīkstināt savas agresijas morālās sekas.

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 12:43

»

lauķis

ES ekonomika ir pilnībā sagrauta,tieši tāpat kā Krievijas vai Ukrainas ekonomikas.Ne Vācija ne Francija Krievijai neko nevar pieāvāt jo neviena no tām nav valsts,tikai globālas korporācijas komercfirmas,kolonijas


Diezgan zīmīgi ir tas, ka no Krievijas okupācijas mēģinājumus un krievu okupantu zvērības jau vairs nemēģina noliegt pat lielākā daļa no šo krievu okupantu atbalstītājiem. Tā vietā tagad akcentus mēģina pārlikt uz ekonomiskajiem jautājumiem un to, ka Krievija varētu mēģināt dzīvot arī izolācijā.

Atbildēt

Kādas var būt atbildes

05.06.2022. 12:37

Nu šai N lauku rajona eksdeputātei ir vienīgais uzdevums - konkrētai partijai saglabāt ietekmi ministrijā . Un līdz vēlēšanam arī ar saturēt kopā valdību.

Atbildēt

Elementāri

05.06.2022. 12:17

Visdrošākais veids kā nodrošināt energoneatkarību ir pārstāt lietot elektroenerģiju kā tādu. Dzīvoja jau kaut kā cilvēki bez elektroenerģijas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi