Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alexa

08.06.2022. 13:56

Man ir milzīgs jautājums, kā tas var būt, ka elektrība ir par maiju 0.34 par kv???? man pieaugums ir 280 % pret iepriekšējo mēnesi!!!!!!mums pašiem nekā nav? mēs elektrību iepērkam no citurienes, mēs paši neko neražojam????? es esmu tādā šokā, ka man pat aptrūkās lamuvārdu. teica, ka pieaugs cenas par 110% , bet nu šāds pieaugumns????

Atbildēt

čangal zariņ un peķersone, pudencijas, aveni u.c.

08.06.2022. 09:41

MUMS NEVAJG KRIEVIJAS GĀZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Draugi, nav labi!

06.06.2022. 14:17

Cilvēks vien, dažas dienas amatā, bet salašņu bars, klāt ar saviem, visvisādiem jautājieniem!...Izkatās pēc atklāta stulbuma, un apzināti virzīta uzbrukuma NA!

Atbildēt

redziet

06.06.2022. 12:58

»

Jukums

Atgādināšu, ka tieši krievi ir tie, kuri Ukrainā zog ne vien graudus, metālu, veļasmašīnas utt, bet pat arī elektrību no uz laiku sagrābtajām elektrostacijām


Cilvēkiem, kuriem varas kāre (Zarins u.c.) aizmiglojusi ne tikai sapratu bet ari sirdsapziņu kaut ko atgādinat ir pilnīgi pa velti..

Atbildēt

zariņ

06.06.2022. 12:51

lotgolu pie jēgas esi vedis???????????????????????????

Atbildēt

Kauns un negods zarinam

06.06.2022. 10:48

Tāds sūda brols, ka Zariņš, var pat neuzdotu jautājumus! Kur šie deputāti bija agrāk, īpaši sudparteja S? Viņi apzināti veidoja Latvijas atkarību no kremlinu zemes resursiem un gaidīja, kad pienāks tas brīdis, kad varēs nobucot kremlinu tankus!!!!

Atbildēt

Sajukušajam

06.06.2022. 10:44

»

Jukums

Ir jāsaprot arī to, ka mēs, mazliet tēlaini izsakoties, nedrīkstam kurināt katlu mājas ar ukraiņu bērnu līķiem un liet bākās ukraiņu asinis...


Par tiem līķiem lai vairāk uztraucas Zelenskis, kurš tikai prasa ieročus. Un Vācija ar USA, kas turpina pirkt gāzi un naftu uz nebēdu! Latvijas devums tur ir 0,0001% vai mazāk. Par 200milj. iedeva savus vecos no ārzemēm sapirktos hlamus.

Atbildēt

Jukums

06.06.2022. 10:43

»

zarinam

Latvijas saeimas eka tacu tiek apsildita ar Krievijas gazi un apgaismota ar Krievijas elektribu !vai neonacisti no rudens so eku apsildis ar Latvijas meza malkas pagalem un likumus pienems skalu gaismas apstaklos


Atgādināšu, ka tieši krievi ir tie, kuri Ukrainā zog ne vien graudus, metālu, veļasmašīnas utt, bet pat arī elektrību no uz laiku sagrābtajām elektrostacijām.

Atbildēt

real

06.06.2022. 09:29

»

atbilde

Tad kad tu sapratīsi ka arī Latvija ir kolonija


Latviesiem Latvija asv banka citadele ir obligati jaatbild uz jautajumu ,kur tie glaba savu naudu !Bet vai tas tagad tiek prasits ari hoholiem,to zarins varetu precizet ka saeimas deputats !

Atbildēt

zarinam

06.06.2022. 09:26

Latvijas saeimas eka tacu tiek apsildita ar Krievijas gazi un apgaismota ar Krievijas elektribu !vai neonacisti no rudens so eku apsildis ar Latvijas meza malkas pagalem un likumus pienems skalu gaismas apstaklos ?

Atbildēt

atbilde

06.06.2022. 09:20

»

?>!

Un kad jūsu latviijci likvidēs koloniālismu sava rodina


Tad kad tu sapratīsi ka arī Latvija ir kolonija.

Atbildēt

?>!

06.06.2022. 09:09

»

!

banderu fasistu rezims ukraina tiks likvidets ,tapat ka asv kolonialisms visa pasaule


Un kad jūsu latviijci likvidēs koloniālismu sava rodina?

Atbildēt

Хм

06.06.2022. 08:51

Вобщем, хоть вопросы и статья о ситуации и планах в Латвии, все равно все повернули на тему России. Типа если у соседа корова сдохнет, то вроде уже как и не так важно, как своя корова себя чувствует?

Atbildēt

Jukums

06.06.2022. 08:29

»

!

banderu fasistu rezims ukraina tiks likvidets ,tapat ka asv kolonialisms visa pasaule


Rašisms, jeb džerimordisms, Krievijai raksturīga fašisma forma, valda tieši Krievijā.
Fašismu kā sociālu parādību raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis, militarizācija, agresīva ārpolitika, represijas pret politiskajiem pretiniekiem, pārspīlēts nacionālisms vai pat nacionālā pārākuma ideoloģija.
Krievijā kopš 1917. gada boļševistiskā apvērsuma ir valdījis totalitārs režīms, ko pamatoti var pielīdzināt fašismam (iespējams, briesmīgāks par dažām citām fašisma versijām).

Atbildēt

Pompals

06.06.2022. 00:10

»

Vai vai

Un kada ir so valstu ekonimika


Gan Ziemeļkoreja, gan Irāna ir militāri ļoti spēcīgas valstis. Par spīti visām sankcijām. Runājot par putinu ir jāsaprot, ka viņš ir līderis, kuru ir iecēlusi elites grupa, un kurš realizē šīs grupas plānus. Tāds kā kolektīvais Putins. Ja viņš nebūtu spējīgs vadīt valsti, tā pati elites grupa izvēlētos citu līderi, kirš turpinās iesākto politiku. Iebrukums Ukrainā, un sekojošais ekonomiskais karš ar rietumiem, viennozīmīgi bija apzināts kolektīvais lēmums. Paliek tikai jautājumi, kāpēc tieši šobrīd, kāds ir viņu patiesais mērķis, un ko viņi no tā cer iegūt?

Atbildēt

hmm

05.06.2022. 20:37

»

Vai vai

Un kada ir so valstu ekonimika


tāda,kā bija, vairs nebūs .....

Atbildēt

yes

05.06.2022. 18:28

»

autoram

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas


ikviens var kļūt par Valsts prezidentu, kuram ir tikai un vienīgi Laimes lāča funkcijas.

Atbildēt

fakts

05.06.2022. 18:05

»

autoram

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas


Ne gluži tā.Ir jābūt skeletiem skapī,pilnīgi stulbam un suniski padevīgam sistēmai.

Atbildēt

autoram

05.06.2022. 17:58

Par ministru pie mums var kļūt ikviens "no ielas"

Atbildēt

eh

05.06.2022. 17:31

kāda ekonomika, tāda arī ministre. nekāda.

Atbildēt

muu

05.06.2022. 17:29

vispirms obligāti uz Ievas pērvērtībām sakopties. un tad var dot cabinet atslēgas

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 17:29

Papildināšu.
Krievijas plāni jau neaprobežojās tikai ar Ukrainu vien. Pirms kāda pusotra gada parādījās Šoigu izteicieni ka Krievija plāno uzcelt Sibīrijā vairākas jaunas pilsētas. Šī ziņa jāskata kopā ar iebrukumu Ukrainā un arī situāciju ar to ka Ķīna lēnām pārņem Sibīriju. Tās pilsētas bija domātas kā zināma barjera Ķīnas invāzijai. Un celt kā arī apdzīvot tās bija plānots tieši no Ukrainas deportētajiem cilvēkiem kuri tiktu pamazām pārkrievoti un sākumā turēti arī, kā gūstekņi. Kā redzam Krievija tiešām deportē Ukrainas iedzīvotājus uz šiem apgabaliem. Bet, ukraiņu varonīgā pretošanās okupācijai ir praktiski sagrāvusi arī šos Krievijas velnišķīgos plānus.
Atzīmēšu ka Krievijā pašu krievu īpatsvars arvien samazinās. Un, arvien lielāku ietekmi tur iegūst gan musulmaņu tautas gan tautas kuras piekopj budismu. Krievi nonāk izolācijā pat pašā Krievijā. Bet ar civilizētajām valstīm putins bija sanīdies jau iepriekš. Un, bija tikai laika jautājums, kad tas katls ies gaisā. Tāpēc arī tikai mēģināts šāds, plašāks plāns. Bet, nu tas ir izgāzies, Krievija un krievi ir katastrofas priekšā, kura gan var vilkties ilgi.
Es neizslēdzu ka putins dos pavēli izmantot atomieročus. Viņam nav daudz variantu palicis. Un ir jau redzams ka arī rietumi no tā raustās, jo arī apzinās šādus reālus draudus. Tikai, vairāk sliecos domāt ka tādu pavēli tomēr neizpildīs. Bet, tad to pasaule uzzinās tikai pēc gadiem piecdesmit.

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 17:13

»

Pompals

Neatkarīgi no kara gaitas, var pieņemt, ka sankcijas, un zaudējumi Krievijas ekonomikai būtu aptuveni vienādi. Putins zināja, kādas būs sekas, bet vienalga pieņēma šādu lēmumu. Tātad bez emocionālas bļaustīšanās. Kas vecajam čekistam Jūsuprāt ir padomā


Jā, kas īsti notiek putina galviņā, īsti jau neņemas prognozēt pasaules labākie psihiatri. Ir taisnība ka lielu ietekmi ir atstājusi viņa bērnība un skolas gadi kad viņu nicināja un darīja pāri. Tāpat lielu iespaidu ir atstājusi lielkrievu džeržimordiskā ideoloģija. Tam pa virsu vēl čekas pieredze un tās pretvēža zāles. Kopā visai sprādzienbīstams kokteilis valsts vadītājam. Un, liekas ka gan viņš pats gan apkārtējie, ļoti labi zina ka putina dienas ir skaitītas un viņam nav ko zaudēt. Tāpēc arī no viņa baidās arī visi apkārtējie. Atcerēsimies, piemēram, Nariškina reakciju.
Diemžēl, es nekļūdījos prognozēs ka Krievija gatavojas karam un, ka tas tiks uzsākts ne vēlāk kā 2024 gadā. jautājums bija tikai kur tieši Krievija iebruks. Tas varēja notikt gan pie mums, gan Igaunijā gan citur. Krievijas ģenerālštābam iebrukumu plāni bija dažādiem variantiem. Un tie jau vēl var tikt izvilkti un pielietoti. Situācija ar Lukašenko savas tautas nodevību nostrādāja kā katalizators kurš paātrināja notikumus.
Bet kopumā es ticu, ka vecais zēns Finks, savā pareģojumā par Krievijas bēdīgo nākotni nav kļūdījies arī šoreiz. Notikumi diezgan uzkrītoši, virzās tieši tādā virzienā.

Atbildēt

Elementāri

05.06.2022. 16:37

»

Viszaļākā neatkarība

Dzīvot skalu gaismā , mājokļu apsildei - čiekurus


Toties neatkarīgi.


p.s. Nojūgušies ar neatkarībām. Nevaru iedomāties kādu cilvēku, kur nu vēl valsti, kas būtu nenoviena neatkarīga. Energoneatkarības vietā ir jālieto cits jēdziens - energosaprātīgi.

Atbildēt

Ha-Ha

05.06.2022. 16:28

»

lauķis

Kad lej čugun tad atstāj puķītēm ar.Krievijas ekonomiskie resursi tiek iznīcināti tāpat kā Ukrainā vai Latvijā


Tā Jums žīdiem gribētos, bet degviela paliek dārgāka un krievi pārdod to dārgāk, kaut mazāk, bet ieņēmumi naudā ir lielāki, kā pagājušogad.
Iznīcināta, ar ieročiem ir Ukrainas ekonomika, ar žīdu-pederasu šeptēšanos Latvijas ekonomika.

Atbildēt

lauķis

05.06.2022. 16:18

»

Ha-Ha

Krievijas ekonomiskie resursi tikai palielinās. Tāda visu tautu vienotība Krievijā nav bijusi nekad


Kad lej čugun tad atstāj puķītēm ar.Krievijas ekonomiskie resursi tiek iznīcināti tāpat kā Ukrainā vai Latvijā.

Atbildēt

?

05.06.2022. 16:16

Kādi tur enerģijas neatkarības kursi, ja LV ekonomika ir turbulencē uz iznīcību!

Atbildēt

Ha-Ha

05.06.2022. 16:14

»

Jukums

Acīmredzot, ES ir nopietni jāpārskata sava ekonomiskā un dabas resursu politika. Visām ES institūcijām beidzot ir jāsāk nopietni strādāt un piedāvāt risinājumus situācijai. Izskatās, ka esam ļoti nopietnu pārmaiņu pašā sākumā. Piekāpties fašistiskajai Krievijai nedrīkst, tas, taču ir skaidrāks par skaidru...


Krievijas ekonomiskie resursi tikai palielinās. Tāda visu tautu vienotība Krievijā nav bijusi nekad.
Bagātie neizved naudu no KF, bet pilnīgi pretēji, ved atpakaļ.
Rietumos ir viss ko Tu pārrakstīji no Latvijas debilizācijas(izcilības) centra propagandas murgiem!

Atbildēt

Bauris

05.06.2022. 16:01

»

Viszaļākā neatkarība

Dzīvot skalu gaismā , mājokļu apsildei - čiekurus


Vai tad barons atkal neļaus mežā malku zāģēt, ja čiekuri būs jālasa?

Atbildēt

Pompals

05.06.2022. 14:44

»

Jukums

Pastāsti kādi tad ir Krievijas ieguvumi, no šī okupācijas mēģinājuma? Cik krievu zaldātiņiem, lai arī cik degradējušies viņi arī būtu, vēl ir jāmirst šausmīgās nāvēs, lai apmierinātu putina asinskāri? It kā esot izrēķināts, ka robeža, kuru Krievija var atļauties esot 80 000. Neaizmirsīsim arī Krievijas...


Neatkarīgi no kara gaitas, var pieņemt, ka sankcijas, un zaudējumi Krievijas ekonomikai būtu aptuveni vienādi. Putins zināja, kādas būs sekas, bet vienalga pieņēma šādu lēmumu. Tātad bez emocionālas bļaustīšanās. Kas vecajam čekistam Jūsuprāt ir padomā?

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 13:47

»

nelej udeni

tavi draudzini baidens un pelosi aizies stipri atrak par Vladimiru Putinu


Pastāsti kādi tad ir Krievijas ieguvumi, no šī okupācijas mēģinājuma? Cik krievu zaldātiņiem, lai arī cik degradējušies viņi arī būtu, vēl ir jāmirst šausmīgās nāvēs, lai apmierinātu putina asinskāri? It kā esot izrēķināts, ka robeža, kuru Krievija var atļauties esot 80 000. Neaizmirsīsim arī Krievijas ekonomiskos un morālos zaudējumus. Krievija sevi ir aptraipījusi un apkaunojusi praktiski uz mūžīgiem laikiem. No tādām cūcībām, ko ir pastrādājusi Krievija Ukrainā atmazgāties vairs nav iespējams - pilns noziegumu spektrs tā, ka jebkuram pasaules krimānālkodeksam, sen jau vairs vāki neiet ciet. Krievijai būs jāmēģina mainīt valsts nosaukumu lai vismaz mēģinātu mīkstināt savas agresijas morālās sekas.

Atbildēt

Jukums

05.06.2022. 12:43

»

lauķis

ES ekonomika ir pilnībā sagrauta,tieši tāpat kā Krievijas vai Ukrainas ekonomikas.Ne Vācija ne Francija Krievijai neko nevar pieāvāt jo neviena no tām nav valsts,tikai globālas korporācijas komercfirmas,kolonijas


Diezgan zīmīgi ir tas, ka no Krievijas okupācijas mēģinājumus un krievu okupantu zvērības jau vairs nemēģina noliegt pat lielākā daļa no šo krievu okupantu atbalstītājiem. Tā vietā tagad akcentus mēģina pārlikt uz ekonomiskajiem jautājumiem un to, ka Krievija varētu mēģināt dzīvot arī izolācijā.

Atbildēt

Kādas var būt atbildes

05.06.2022. 12:37

Nu šai N lauku rajona eksdeputātei ir vienīgais uzdevums - konkrētai partijai saglabāt ietekmi ministrijā . Un līdz vēlēšanam arī ar saturēt kopā valdību.

Atbildēt

Elementāri

05.06.2022. 12:17

Visdrošākais veids kā nodrošināt energoneatkarību ir pārstāt lietot elektroenerģiju kā tādu. Dzīvoja jau kaut kā cilvēki bez elektroenerģijas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...