Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pēteris karlovs

02.11.2021. 14:33

Es nopietni saku, ka VM valsts sekretāre Indra Dreika ir korumpante. Man ir dokumenti, kas to pierāda.Un kada problēma? Poblēma ir tada, ka manus dokumentus neviens negrasās izskatīt. latvija ir demokrātiska valsts???

Atbildēt

datoriķis

01.11.2021. 14:40

Lasiju, ka Romas republikā smagos brīžos ievēlēja uz laiku diktatoru un viņam bija jārīkojas, kā arī jāatbild par rezultātu. Gudri gan bija romieši, bet mes esam lupatas ar pseidodemokrātiju galvas.

Atbildēt

podsēde

01.11.2021. 09:42

Atbildīgo jau nosauca, gandrīz pirms gada, tātad viņķele. Kas attiecas uz covid, lai izvairītos no saslimšanas, kā ar jebkuru infekciju, ir tikai 2 veidi: 1) vakcinēties; 2) neinficēties. Skaidrs ka vakcinēties gribētāji būs ne visi un ar vakcinēšanu vien nepietiks, tātad sen jau vajadzēja kaut ko darīt neinficēšanās labā, nevis vispirms sagaidīt 1.vietu Eiropā. Tā vietā sekoja stāsti ka "baidījāmies no masu protestiem". No Gobzema tātad nobijās? Un kas ir panākts? Gribējām kā labāk bet sanāca kā vienmēr?

Atbildēt

Trīsreiz

01.11.2021. 09:29

3x variet minēt, kurš ārsts šos “deputātu jautājumus” sacerējis.

Atbildēt

Lakats

01.11.2021. 09:27

VM Dreika par mobilizāciju ir autors. Sekretārei Idejas un darbības ir vienreiz izcilas un abrīnojami trakas.

Atbildēt

sadfsafd

01.11.2021. 08:15


I have made $150 reliably in one day.That was my ideal day in my life and my boss was to a great degree content with me..CNN is additionally awed from my work and is outstandingly happy..check also unpretentious parts by open the affiliation and tap on HOME TECH OR MEDIA.

HERE -------->> Www.Salary23.Com

Atbildēt

lauķis

01.11.2021. 06:42

»

diktators Kārlis

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra


Atbildība jāuzņemas katram par to ko domā un dara.Partijniekiem un deputātiem atbildības jēdziens ir svešs,toties labi zināms kas ir visatļautība.Diemžēl atbildības jēdziens ir degradēts visā pasaulē.Tāpēc arī kovidafēra plosās.

Atbildēt

Biedrs

01.11.2021. 06:25

»

Versija

Iespējamās atbildes...


Urraaaa!Urrraaa!Urrrraaaa!!

Atbildēt

Versija

01.11.2021. 05:54

Iespējamās atbildes:
1. Valdības rīcībai nav nekādas mazspējas. Tā ir klaja neslavas celšana.
2. Protams, ka veselības ministra rīcība ir pilnīgi pamatota un atbilstoša. Būtu dīvaini, ja mobilizāciju apspriestu ar mobilizējamajiem. Tā nekur un nekad nevienā valstī nav noticis.
3. Atbilde jau sniegta 2.puktā
4. Vēl joprojām notiek “pacientu prioritizēšanas vadlīniju” izpēte un apspriešana. Šeit ir vairāki diskutējami jautājumi. Medicīna ir ļoti svarīga nozare kurā nedrīkst pieņemt sasteigtus lēmumus.
5. Jāņem vērā, ka kovid 19 pandēmijas apstākļos, situācija mēdz strauji mainīties. Līdz ar to nākas ieviest nesakaitāmas korekcijas pastāvošajā kārtībā un normatīvajos dokumentos. Veselības ministrija strādā ar maksimālu atdevi, taču ir jāsaprot, ka mūsu rīcībā esošās iespējas un resursi ir visai ierobežoti
6. Tas, ka paziņojumu sastādijušie mediķi neko nezin par mērķtiecīgu resursu plānošanu nenozīmē, ka tāda nav notikusi. Kas attiecas uz mediķu apmācību, tad mūsu valstī notiek regulāra mediķu sertifikācija, kas mediķiem ļoti labi nodrošina augstu zināšanu un profesionālo prasmju līmeni. Tām specifiskajām prasmēm, kas nepieciešamas darbā ar kovid pacientiem nav vajadzīga speciāla apmācība. Pilnīgi pietiek ar instruktāžu pirms darba uzsākšanas.
7. Veselības ministra rīcība ir ļoti izsvērta un pareiza.
8. Mediķu mobilizācijai nekāds sīki izstrādāts plāns nav nepieciešams. Visu šeit iespējams risināt darba kārtībā, mediķus mobilizējot atbilstoši nepieciešamībai. Galvenais ir, lai mediķi būtu pilnā gatavībā pēc uzaicinājuma nekavējoties pamest savu darba vietu un doties tur, kur, sakarā ar mobilizācijas pavēsti viņi tiks norīkoti.
9. Valdība nemitīgi strādā ar milzīgu informācijas apjomu un tieši šis ārkārtīgi grūtais un skrupulozais darbs, dod iespējas valdībai pieņemt atbildīgus un adekvātus lēmumus.
10. Par cik informācijas apjoms ir pietiekams, nav nepieciešams apspriest valdības vadītāja rīcību informācijas trūkuma apstākļos.
11. Veselības ministra darbība šajos grūtajos apstākļos pelna vislielāko atzinību un uzticību. Viņš noteikti ir pelnījis apbalvojumu ar kādu no Triju zvaigžņu ordeņa augstākajām šķirām un augstākajām pakāpēm.
Nobeigumā: Tikai pašaizliedzīgi stājoties vienotā ierindā, mēs varam uzvarēt mūsu kopējo ienaidnieku kovid 19. Vienotība ir mūsu spēks! Ikvienam ir roka jāpieliek. Nejautā ko tev var dot valsts, bet domā ko tu vari dot valstij. Slava mūsu varonīgajiem mediķiem. It īpaši tiem, kuri strādā, neuzdod valdībai neērtus jautājumus un netērē laiku rakstot apšaubāma satura paziņojumus. Urā, biedri!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

31.10.2021. 21:14

»

sociāli atstumtais

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība


Tik tiešām, Varneši gardi pasmejas, par nelgām, ar kautrīgu lūgumu rokās! Kad beidzot latvieši apjēgs, ka nav jālūdzas, jāliekuļo, jāiztop "lielajiem kretīniem", bet gan jāpieprasa gauneru padzīšana?

Atbildēt

kā ir, tā ir

31.10.2021. 19:40

Tiešām , labāk lai ir tā, kā tagad, nevis ZZS.
Vēl labāk būtu bez liekulīgās NA

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.10.2021. 19:34

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība !

Atbildēt

A

31.10.2021. 19:27

kas ir anonīmā opozīcija- ZZS??? Tieši viņu veselības ministri iznīcināja sistēma, nojaucot to “pārmantojamību”, iecēla amatos speciāli “impotentus” vadītājus. Tāpēc esam, kur esam. Tā teikt- izvelciet no acīm savus baļķus! Pē….

Atbildēt

briesmonis

31.10.2021. 18:42

Solists Kariņš taču neziņos par savu maestro

Atbildēt

Turies kanKariņ

31.10.2021. 18:26

Vēl naudas valstij ir tik daudz, tik daudz, bet tavos aofšor kontos vēl stipri par maz...

Atbildēt

Nu ja

31.10.2021. 18:24

Tie jautājumi tādā bufetnieces Lindas līmenī - лишь бы пиздануть - tā îsti nespējot pat saprotamu jautājumu noformulēt…
Un par pozīciju nefanoju…

Atbildēt

diktators Kārlis

31.10.2021. 17:46

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...