Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uhh

17.02.2021. 11:11

»

Ciniķis

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu...


tā ir ministrijā parasta un pierasta atrakstīšanās. Iedomājaties situāciju , kādā ir komisijas locekļi, viņus taču tie pārējie noēdīs, īpaši augstākstāvošas amatpersonas.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

13.02.2021. 09:35

Saltā ziema rit savā krāšņumā. Zemi klāj balts sniegs. Aukstās naktis ir kļuvušas par ikdienu. Visapkārt valda ziemas burvība. Tik par nelaimi, šo pasakaino skatu aizsedz kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib atkāpties. Kovid-19 sērga ir negatīvi ietekmējusi mūsu dzīves. Tomēr nevajag skumt un bēdāties, jo pavisam drīz sāksies vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu. Lai gan pašlaik vakcinācija ar tādu ražotāju vakcīnām kā Pfizer-BioNTech, AstraZeneca un Moderna ir nedaudz aizkavējusies, taču pēc brīža vīruss taps uzveikts. Vakcinācija ļaus mums uzvarēt kovid-19 sērgu, tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Rindā uz vakcināciju var pieteikties gan elektroniski mājaslapā manavakcina.lv, gan telefoniski zvanot uz 8989 darbadienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. Būsim apzinīgi. Parūpēsimies par savu un apkārtējo drošību savlaicīgi. Nepadosimies! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Pērkonu. Pielūgsim Pērkonu. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Ziedosim ugunskurā trīs saujas zirņu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Pērkona svētību sev un savai dzimtai. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Pērkoņtēvs ir palīdzējis mūsu senčiem uzvarēt ienaidniekus un nepadoties cīņā. Arī šoreiz Pērkons nepametīs mūs grūtībās. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņa svētību. Lai visvarenais, visu godātais Pērkons svētī katru no mums, kas viņam tic! Lai godāts Pērkons – Debesu Tēvs mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Pērkonam!
Ar Pērkona svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #Pērkoņtēvs #pērkonkrusts #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #drosme #pašapziņa #spēks #svētupe

Atbildēt

wow

09.02.2021. 06:12

Publiskajai pārvaldei tipiskā kolektīvo lēmumu pieņemšana ārkārtas situācijā ir neefektīva.Kurš kādu viedokli izteica, - nav nozīmes, ja beigu lēmums tiek pieņemts ar balsojumu.

Atbildēt

uhh kāds tu speciālists

09.02.2021. 06:00

»

Ciniķis

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu...


Vari no sanāksmes dalībnieka sūtīta e-pasta noteikt to, kas sanāksmē apspriests un nolemts.

Atbildēt

Ciniķis

09.02.2021. 01:29

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu):
“Ņemot vērā sanāksmes dalībnieku paskaidrojumos norādīto, Komisija nav guvusi pārliecību, ka šajā sanāksmē būtu pieņemts konkrēts lēmums par BioNTech/Pfizer vakcīnas 100 000 devu iegādi. Vienlaikus šāda lēmuma apspriešana izriet no daļas sanāksmes dalībnieku paskaidrojumos norādītā un elektroniskās sarakstes informācijas, kuras atbilstību reālajai notikumu gaitai Komisija nevar pārbaudīt” (!!!)
Izrādās, elektroniskās sarakstes informāciju komisija nevar parbaudīt. Elektroniskā sarakste tika veikta aplikācijā “Telegram” vai kādā ķīniešu saziņas rīkā? Tik tālu nolaisties no saviem augstumiem, lai pajautāju tīkla administratoram, kurš, kam un ko sūtijis Komisijai bija “zapadlo”?? Vai vienkārši atvērt saraksti un paskatīties vēsturi un laiku? Vai tā ir vienkārša ņirgāšanās vai īpaši ciniska ņirgāšanās?

Atbildēt

Jānis

08.02.2021. 23:06

»

23

Ak Dievs ! Šāds `ekspertu` daudzums !!!???? Tagad ir skaidrs, kapēc ar LV ekonomiku esam tādā dibengalā !!!! Kas tas ir ? Speciāli to tā dara ? Lai nav neviena atbildīgā ? Murgs


Man liekas, ka te ir pamats Latvijas Drošības dienestiem izmeklēt katra Ministriju darbinieka lojalitati Latvijas Republikai. Tas viss sāk izskatīties pēc slēptas diversijas pret Latvijas valsti.

Atbildēt

23

08.02.2021. 22:48

Ak Dievs ! Šāds `ekspertu` daudzums !!!???? Tagad ir skaidrs, kapēc ar LV ekonomiku esam tādā dibengalā !!!! Kas tas ir ? Speciāli to tā dara ? Lai nav neviena atbildīgā ? Murgs !
TOTALA FUNKCIJU REVĪZIJA VISĀS MINISTRIJĀS !!!!

Atbildēt

Easy peazy

08.02.2021. 21:44

Gribēja Astrai iedot apjomu pa procentu. Nu nesanāca. Pārējais ir bla bla bla....

Atbildēt

man nav muzikalas dzirdes

08.02.2021. 19:48

es varetu pasniegt klavierstundas sim zoklim un vokalas makslas pamatus kordziedasanas administratorei.kura partija man dos mandatu mulku zeme sadai darbibai.

Atbildēt

nu bet

08.02.2021. 19:28

»

Pētersons

Tagad vajag referentes, jaunākās referentes, stenogrāfistes un citas -istes! Pietika ar darbiniekam mutisku lūgumu pierakstīt svarīgāko


Tur jau arī pierakstīja svarīgāko un tik vakcīnas nākamajā dienā pasūtīja, bet jautājumi jau par to ko katrs teicis, tātad prasa pilnīgu sanāksmes ierakstu.

Atbildēt

paga paga

08.02.2021. 19:27

Ja viņi neko neatceras, tad viņiem nekavējoties jāatbrīvo ieņemamie amati, bez nekādas pārcelšanas uz citiem. Komisijās un departamentus pārstāvēt nevar cilvēki ar Alzheimera slimibas iezīmēm. Visus atbrīvot no darba. Varbūt tad sāks kaut ko atcerēties.

Atbildēt

čau ,

08.02.2021. 18:42

»

Ilmārs

Ej tu(apzināi ar mazo burtu)dirst ,mudaks


brāli Ilmār ! :)))

Atbildēt

Pētersons

08.02.2021. 17:13

»

tikai nelej

un nestāsti, ka tajā uzņēmumā sēdēja pāris stenogrāfistes un protokolēja, ko kurš un kad teicis, maksimums pierakstīja gala rezultātu


Tagad vajag referentes, jaunākās referentes, stenogrāfistes un citas -istes! Pietika ar darbiniekam mutisku lūgumu pierakstīt svarīgāko!

Atbildēt

nepaliec mājās

08.02.2021. 15:58

Ko var cepties par tām vakcīnām. Pavļuts malacis ka neiepirka to bioloģisko ieroci-indi ko dēvē par vakcīnu. Vajag priecāties par valdības neveiksmēm ne taisīt kaut kādas razbiralovkas. Jo vairāk šmuces valdībā jo mazāk laika viņiem lai realizētu savu noziedzīgo rīcību pret cilvēci.
Priecājamies un labi būs!

Atbildēt

Karātavu valgs

08.02.2021. 15:47

Latvijas Republikas ienaidniekiem, pamatojoties uz likumīgas tiesas spriedumu, pienākas īpaši sāpīgs un kaunpilns nāves sods pakarot. Un nav svarīgi, pozīcija vai opozīcija, Latvijas Republikas ienaidniekus uz karātavām.

Atbildēt

parkapti vakcinas piegades temperaturas apstakli !

08.02.2021. 15:29

mulku zemei piegata vakcina astra/zeneca transporteta pusgradu atkapjoties no noteikta parvadasanas temperaturas diapazona !https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijai-piegadato-astrazeneca-vakcinu-temperatura-bijusi-par-pusgradu-zemaka-neka-noteikta.d?id 52913611

Atbildēt

fakts

08.02.2021. 14:24

»

tikai viens jautājums

3. Kas konkrēti deva uzdevumu sagatavot šādu vakcīnas pieprasījumu ar konkrētajiem apjomiem


Tad jau deputātiem nāksies atzīt ka tie neko nelemj,ka viņiem ir saimnieks.
Balsot par parazītiem nav prāta darbs,vai tad ar iepriekšējiem 30 gadiem nepietika.

Atbildēt

tikai viens jautājums

08.02.2021. 14:15

3. Kas konkrēti deva uzdevumu sagatavot šādu vakcīnas pieprasījumu ar konkrētajiem apjomiem?
Pārējais ūdens ir kaitnieciska lielība-no katra deputāta jautājums,citādi nebalsošu par!

Atbildēt

Un

08.02.2021. 14:02

tie lopiņi cer ,ka viņiem būs laimīgas vecumdienas ? :D Nu , varbūt kadam paveiksies kaut kur āfrikas vai dienvidamerikas džungļos.

Atbildēt

lauķis

08.02.2021. 13:59

»

ghhhh...

Saeimas opoziicijas deputaati?!... Tie, kuri rosinaaja pieshkjirt MK tiesiibas nebeidzami pagarinaat aarkaartas staavokli!... izdzimtenji...


Taču nav nekādas opozīcijas.Aitas un kāmīši sāciet palikt par cilvēkiem,vēl ir tāda iespēja.
Virtuālās nulles vēl kādu laiku drukās,banknotes beigsies jau tuvākajā nākotnē.

Atbildēt

fakts

08.02.2021. 13:50

Sarakstos ir minētās praktiski visas personas no kurām lielākā daļa patreiz mēģina turpināt lobēt Astra&Zenec vakcīnu pielietošanu veciem cilvēkiem virs 55.g.... .Viņi taču zin ka EZA apstiprināja šīs vakcīnas pielietošanu tikai vecuma grupā no 18-55.g.Viss pārējais ir tikai viedokļu paušana par vakcīnas iespējamu izmantošanu personām virs 55.g. un ja rūpīgāk lasa medijus tad EZA pēc pārbaudes pabeigšanas vecuma gr. virs 55.g. dos oficiālu Astra$Zenec lietošanas atļauju(licenci).
Nav neviena oficiāla atzinuma ka Astra$Zenec ir izmantojama senioriem bez apdraudējuma veselībai un rodas jautājums:
KĀDS IR PAMATOJUMS LAI VAKCĪNU PIELIETOTU RISKA GRUPĀM PERSONĀM VIRS.55.G.?
Potēšanu atbalstošo personu viedokļus medijos nevar uzskatīt par pamatu lai vakcinētu personas ārpus EZA pieņemtajiem noteikumiem....un nav svarīgi kādu vietu viņi ieņem politiskajā dzīvē!!!!!un kā ir saistīti ar vakcīnu Astrta$Zenec iepirkumu(lobiji vai apzināti pieņēmuši šo iepirkuma lēmumu)

Atbildēt

ghhhh...

08.02.2021. 12:57

Saeimas opoziicijas deputaati?!... Tie, kuri rosinaaja pieshkjirt MK tiesiibas nebeidzami pagarinaat aarkaartas staavokli!... izdzimtenji!
visi vinji tur ir kriminaalnoziedznieki! bez iznjeemuma... kaads zog, kaads piesedz, kaads piever acis un izliekas, ka nekas nenotiek...
a notiek viss, kaa vienmeer parastas ekonomiskaas kriizes laikaa, kas arii ir shii covididiotisma pamataa...
tik beigsies viss daudz smagaak, nekaa PAREX nospershanas laikaa...
ekonomika ir sagrauta lupataas, pashreiz Latvija tik aiznjemas un aiznjemas un briidii, kad Frankfurtee tiks aptureeta naudas ziimeejamaa mashiina iestaasties kolapss...
peerciet makaronus, konservus un visu sho paareejo fignju... noderees... otvechayu, Uasya...🙂

Atbildēt

millers

08.02.2021. 12:13

noķeriet to ībli un ietetovējiet uz paura-kovididiots

Atbildēt

dzega

08.02.2021. 11:49

Nevajag jautāt, ja negrib dzirdet atbildes.... paši jau vien iebalsoja šādu valdību. Tad te nevajag spirināties un tēlot opozicionārus.... slikti sanāk, būtu vismaz pei Muktupavelas kursos pierakstījušies, ja vien te tie deputāti ir ar gana zilām nosliecēm Brilles te nelīdzēs.

Atbildēt

Attīstībai/Par ir noziedznieku banda

08.02.2021. 11:43

Noziedznieku banda, kas sevi sauc par Attīstībai/Par ir nekavējoties jaarestē par masu slepkavību un genocīda organizēšanu. Šie kriminālnoziedznieki ar Pavļutu priekšā un pakaļā ir noslepkavojuši tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, ļaujot izpausties lesbietei un karojošajai anarhistei Viņķelei un citiem homoseksuālistiem un homoseksuālisma propagandētājiem no šīs partijas. Ļaunumu, kādu sagādājusi un turpina sagādāt šī partiju apvienība Latvijai ir gŗūti pārvērtēt un ts novedīs pie Latvijas valsts bojāejas.

Atbildēt

Es

08.02.2021. 11:43

Pavļuta ziņojumā nav neviena vārda par 800000 faizer vakcīnu vai arī tas ir noslepenots. Jārok ir līdz Ministru kabinetam ar Kariņu priekšgalā.

Atbildēt

Neparko nepirksim no ļaunās Krievijas

08.02.2021. 11:38

Kā raksta starptautiski respektablais žurnāls Bloomberg, balstoties uz augstas zinātniskās kvalitātes (peer-reviewed general medical journal) medicīnas žurnāla Lancet pētījumiem, Krievijā ražotās vakcīnas Sputnik 5 (Спутник V) vakcīnas efektivitāte ir 91,6%.

Atbildēt

viss ir vienkārši

08.02.2021. 11:32

Kas ir nepieciešams C19 izplatības radikālai ierobežošanai vai (vēlams) C19 apdraudējuma risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, loģiski funkcionējošas smadzenes. Un, gluži likumsakarīgi, ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī sabiedrības mazākās daļas "demokrātiski ievēlētajiem vadošajiem locekļiem" - bez komentāriem, kā saka: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam."

Atbildēt

pie sienas šos

08.02.2021. 10:54

Tautas bendes ir tā Levita/Kariņa valdība

Atbildēt

Šuplinskas melu demagoģija, izmantojot diskrimināciju pēc izglītības līmeņe

08.02.2021. 10:52

Izglītības ministre atklāj, kuras mācību iestādes izrāda lielāku gatavību vakcinēties
SABIEDRĪBA Šodien 09:03
  Jauns.lv / LETA

Vērtējot gatavību vakcinēties pret Covid-19 izglītības nozarē, redzams - jo augstāka ir izglītība, jo cilvēki ir atvērtāki vakcinācijai, šorīt LTV "Rīta panorāmā" pastāstīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).
Izglītības un zinātnes ministrija ir apzinājusi nozares gatavību vakcinēties pret Covid-19. Aptaujā atklājies, ka augstākajā izglītībā vakcinēties ir gatavi 65% darbinieku, vispārējā izglītībā - 45%, bet bērnudārzos - tikai 30%, un ļoti liels bijis neizlēmušo skaits.
Ministre joprojām cer uz prioritāru pirmsskolas un sākumskolu pedagogu vakcināciju pret Covid-19. "Lai mācību gada izskaņa būtu iespējama un drošāka, vakcinācija ir nepieciešama," piebilda politiķe.

Atbildēt

lili

08.02.2021. 10:16

Malaci vismaz opozicija ..labi ka tur kadiem iedarbojas veselais saprats ka kautkas jadara lietas laba un jaaptur ta paulutu un co patvala valsti....

Atbildēt

Jā, bet

08.02.2021. 10:10

Kā parasti humora šovs. Lai vieni deputāti uzzinātu ko lēmuši citi deputāti jāraksta vēstule. Ja jau tai opozīcijai nav nekādas teikšanaas un pat informācijas par pieņemtajiem lēmumiem, tad kādēļ viņi vispār atrodas Saeimas sastāvā? Tad jau pēc vēlēšanām, tikko ir sastādīta valdība, visus opozīcijas deputātus var mierīgi no tās sēdēšanas Saeimā atbrīvot uz četriem gadiem līdz nākamajām vēlēšanām. Tad nodokļu masātājiem nebūs jāfinansē tādas Saeimā sēdošas butaforijas, kam nav nekādas lomas lēmumu un likumu pieņemšanā. Un vispār, kam mums Latvijā tādas vēlēšanas ir vajadzīgas, ja šeit valda diktatūra, kas nerēķinās ne ar tautu, ne opozīcijā esošiem deputātiem?

Atbildēt

MMM

08.02.2021. 10:08

Tas, ka nebija protokolēts ministrijā ir totāli meli. Tur neviens nekustas bez rakstiska rīkojuma no augšas. Ja tā nav taisnība, tad, lai uzprasa Valsts kancelejas guru - Citskovskim. Kurš kādu laiku atpakaļ bija saorganizējis ministriju valsts sekretārus "profesionālas ierēdniecības aizstāvībai". Tāpat kā tiesās atkal tiek pārprasta neatkarība.

Atbildēt

Pētersons

08.02.2021. 09:59

Ārprāta murgi- sēdes netiek protokolētas!!! Nelielā uzņēmumā pie rīta kafijas, kur apsriedām vakar padarīto un kas jādara šodien, rīt, pēc nedēļas vienmēr tika protokolēts, tiesa vienkāršotā formā, bet ar datumu, kas piedalās un kas kam jādara! Bet te par cilvēku dzīvībām un miljoniem spriests bez jebkada pieraksta vai audio- video ieraksta!

Atbildēt

Zinośais

08.02.2021. 09:38

Jau iepriekś tika pazinots, ka sedes netika protokolētas un ja arī būtu, jebkurś var teikt ka ir neparezi saprasts vai tā teiktais ieprotokolēts

Atbildēt

Re

08.02.2021. 09:33

Pieprasiet sēdes ierakstu un viss būs skaidrs

Atbildēt

Sputnik V uzvaras gajiens

08.02.2021. 09:23

https://sputniknewslv.com/world/20210207/15138450/Bloomberg-nosauca-Sputnik-V-par-favoritu-cina-ar-Covid-19-pandemiju.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...