Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VĀJPRĀTA bloķēta pietiek.lapsa

02.01.2021. 22:49

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Pilna prezidenta Egila Levita uzruna


JKP ir laiks sākt rīkoties. Nav jāpiekāpjas JV nevarīgajai vaidēšanai! Ja ir domubiedri saeimā, tad jāmaina šīs valdības agonija! Lielākā "kretīna" principu, kad visiem kaut kas atlec,ir jāizbeidz!

Atbildēt

hh 02.01.2021. 14:54
»
muļķība

...

tEV BAIGAIS +++

Atbildēt

1917. gadā Ļeņina un Trocka uzdevums bija globalizēt pasauli 02.01.2021. 14:48
»
muļķība

...

ar Kominterni. Tad globalizētājiem vajadzēja būt strādnieku šķirai. Bet valstu un vēsturiskās, aristokrātu no 16. g s finanšu korporokrātijas pretrunu ceļš noveda pie 1.un 2. pasaules kara, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem. Pat 2.PK beidzamās dienās ASV nobombardēja līdz ar zemi Drēzdeni Vācijā ar sirmgalvjiem un maziem bērniem 40 000 skaitā, kaut Vācija bija kapitulējusi.

Markss Kapitālā paredzēja, ka imperiālisms ir kapitālisma augstākā stadija, bet šodien redzam, ka globalizāciju veic globālā finanšu korporokrātija ar finansu resursiem. Atklāts karš iedzīvotāju skaita samazināšanai nav iespējams kodolkara risku dēļ. Tādēļ ir kiberkarš ar C19 “pandēmiju” un ekonomikas sagraušanu, masveida testēšanu un novakcināciju cilvēktiesību ierobežošanas apstākļos. Ierobežojot pārvietošanās un pulcēšaās brīvības, ierobežo politisko uzskatu brīvību un tiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidus un gūt iztikas līdzekļus.Ārkārtas apstākļos plāno ierobežot globālo patēriņu, izsniegt pārtikas kartītes un ierobežotus naudas pabalstus.

Nekad vairs nebūs tā, kā 2019. gadā. Iesācies postkapitālisma periods ar plānotu “globālo elektronisko koncentrācijas nometni” ar piespiedu vakcināciju. Piespiedu vakcināciju pasaulē pirmoreiz pielietoja hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnē.

Šodien piespiedu vakcinācijai termins maldinot no piespiedu nomainīts uz “brīvprātīgu”. Personas, kuras nevakcinēsies, nevarēs apmeklēt publiskus spirta pasākumus, koncertus, deju kolektīvus, ceļot ārpus Latvijas utt.

Atbildēt

īstenībā 02.01.2021. 14:36
»
Haralds

Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt ...

tādus paklausīgus Borisu Džonsonu, Džastinu Trudo, Džo Baidenu, Romas pāvestu u.c. pasaules melnā aristokrātija un pasaules naudas saimnieki tur ir apzināti iebīdījuši, lai realizētu "lielo restartu" un ieviestu jaunu pasaules kārtību.
Galma politologu, dažāda kaluma "ekspertu" un mediju korifeju apņirgtā sazvērestības teorija tiek realizēta dzīvē visu acu priekšā. Plāns atklāti izklāstīts publiski pieejamā grāmatā

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Absolūtās varas gribētājiem vairs nav jāslēpjas, jo visus priekšdarbus mērķa sasniegšanai viņi ir veiksmīgi pabeiguši, - cilvēce ar Silikona ielejas transnacionālo IT gigantu Google, Apple, Microsoft, Twitter u.c. palīdzību ir pabāzta zem ciparizācijas vāka, ir iebīdītas paklausīgas personas vajadzīgajos valstu amatos un institūcijās, palaists Cvid 19, tiek uzturēta klimata pārmaiņu histērija, izveidota melnās aristokrātijas un pasaules naudas saimnieku alianse ar Vatikānu, skat.

https://www.inclusivecapitalism.com/ .

Tā kā tuvākajos gados visi tiek laipni lūgti jaunā sociālā realitātē.
Atbildēt

Haralds 02.01.2021. 12:30
Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt un pakļaut.Atmetiet ekrānu laizīšanu un darbiniet smadzenes!Katram-veselību un drosmi,tad neviens mūs neapcels,arī"trakais"viltnieks!

Atbildēt

muļķība 02.01.2021. 12:02
»
Jenotības satelīti - bordioti

Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada


JkP ir boļševiku atrauga +mentu bandītu no visādām drošības iestādēm kam vajag legalizēt kukuļus !! Japana tabaco Eglīts pat īsu brīdi esto iestādē strādāji , Feldmanis tāpat kā viņa fāters ar Šķēli zaga G24 kredītus tas skolots zaglis ar cenšas kaut ko saraut satiksmē !!! nezinu kas ir jenoti/tautaspartija protams ka nāca no latvijas bezceļa, no vecajiem tik sc un zzs saimā ! Neviena partija Latvijas nenodarija tādu ļaunummu kā JKP un KPV , jo muļķi spēj sagraut vissu ar pārliecību ka viņi ir gudri ,kas ir visu muļķu problēma !! 1917 g krievijā beidzās ar desmitu miljonu nāvi kur boļševiki/analfabēti nokļuva pie varas !!

Atbildēt

Ha 02.01.2021. 11:59
Şis grupējums barojas no cilvēku neapmierinātības. Kūda pret valdību, kaut paši tajā ietilpst. Kritizē, bet neko paşi labăku neprot piedăvăt.
No šiem eglīşiem, feldmaniem, şuplinskām năk tik negatīva enerğija. Brrrr....

Atbildēt

Jenotības satelīti - bordioti 02.01.2021. 11:20
Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada...

Atbildēt

Edgars A 02.01.2021. 11:10
Nelaist skolaas kovidiotus. Galvenais uzdevums.

Atbildēt

Ultraglobālistu plāni ir J. Bordāna plāni 02.01.2021. 11:05
»
Atbrivotajs

Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu

Bordāna kā tieslietu ministra pirmais uzdevums bija latviešu valodā informēt sabiedrību un pilsoņu kopumu par valdības, kuras sastāvā J. Bordāns ir kā ministrs, rīkojuma no 12. marta 2020. gada Nr.103 par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijas teritorijā, obligāti sabiedrību informējot valsts valodā par valdības ziņojumu ANO angļu valodā, ka Latvijas valdība atsakās no noteiktu cilvēktiesību ievērošanas. Tā rezultātā ar J. Bordāna bezdarbību pārkāptas Satversmē noteiktās pilsoņu tesības zināt savas ar likumu ierobežotās cilvēktiesības.

Kas attiecas uz Ventspils ostas darbību ierobežošanu, globālistu lēmumi ir kontekstā ierobežot ekonomikas attīstību gan globāli, gan LV teritorijā, to bremzējot ar “pandēmijas” izsludināšanu, ārkārtas stāvokļa izsludināšanu, cilvēktiesību ierobežošanu ar globālistu plāniem ierobežot citas cilvēktiesības, iespējams, ka tiesības uz nekustamo īpašumu, kas jau tiek apspriests 12/dec/20 izveidotā Pasaules valdības Lielajā aliansē, apvienojoties ultraglobālistu politikas stratēģijā 240 pasaules miljardieriem. 240 miljardieri jau parakstījuši 50 procentu no savu īpašumu “dāvināšanas zvērestu” Pasaules valdības izveidei, atstājot trīs valstis ASV, ĶTR un KF - visas ar kopēju Pasaules valdību un globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ieviešot identifikācijas kartes, imunitātes pases un digitālos sociālā reitinga algoritmus, kādi jau ir ĶTR.

Ierobežojot cilvēktiesības brīvi pārvietoties, tieši tiek ierobežotas cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli, gūstot iztikas līdzekļus.

Secināms, ka ne velti L&K kliķe un ministru prezidenta biedrs J. Bordāns noslēpa Latvijas sabiedrībai Latvijas valdības paziņojumu ANO par cilvēktiesību ierobežošanu Latvijā, slepeni plānojot jaunus cilvēktiesību ierobežojumus.

Tiesībsarga funkcijas ir pakārtotas valsts, nevis sabiedrības interesēm, jo tiesībsargu valsts izvēlas pēc tā lojalitātes kritērijiem pret valsts iekārtu un algo savu mērķu sasniegšanai.

Ja tiesībsarga intereses būtu sabiedrības intereses, kā deklarēts likumdošanā, tiesībsarga uzdevums būtu bijis izpildīts - tiesībsargs publiski būtu informējis sabiedrību valsts valodā, ka Latvijas valdība uz zināmu laiku ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Tiesībsargs Juris JANSONS JURIS neinformēja sabiedrību valsts valodā publiski un savā mājaslapā par to, Latvijas valdība ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas teritorijā no 2020. gada 13. marta.
Atbildēt

Atbrivotajs 02.01.2021. 10:22
Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu.

Atbildēt

Kā Tieslietu ministrija ievēro Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības zināt savas tiesības 02.01.2021. 08:55
Ārkārtas situāciju K. Kariņa vadītā valdība izsludināja 2020. gada 13. martā un ANO paziņoja, ka tā paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Ārkārtas situācija ar cilvēktiesību un politisko tiesību ierobežošanu valdības diktatūras laikā palikusi spēkā un turpinās arī pēc 2021. gada 1. janvāra jau ar komendantstundu ieviešanu.

Dokuments, ar ko un kā, un kad K. Kariņa vadītā valdība ar E. Levita akceptu ir izsludinājusi cilvēktiesību ierobežošanu Latvijas teritorijā, pārkāpjot Valsts valodas likumu un Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības ikvienam - dokuments, ar kuru K. Kariņa vadītā valdība atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, publiski latviešu valodā nav pieejams.

Šeit ir dokuments angļu un latviešu valodās.


Reference: C.N.105.2020.TREATIES-IV.4 (Depositary Notification)
INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***
19 March 2020Atsauce: C.N.105.2020. LĪGUMI-IV.4 (Depozitārija paziņojums)
STARPTAUTISKAIS CIVENES UN POLITISKO TIESĪBU KONVENTS Ņujorkā, 1966. gada 16. decembrī
LATVIJA: PAZIŅOŠANA SASKAŅĀ AR 4. PANTA 3. PUNKTU 1
Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs kā depozitārijs paziņo:
Iepriekš minētā darbība tika veikta 2020. gada 16. martā. (Oriģināls: angļu)
"Nē. ANO-N-6633
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izsaka komplimentus Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram un saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. pantu informē, ka Latvija izmanto tiesības atkāpties no saviem pienākumiem, kas izriet no [] Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām visā Latvijas teritorijā.

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informē, ka pēc Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojuma, ka COVID-19 ir apstiprināta kā pandēmija, un ņemot vērā ievērojamās briesmas, ko COVID-19 izplatība ir radījusi sabiedrībai veselība, uz
2020. gada 12. martā Latvijas Republikas valdība izsludināja ārkārtas situāciju visā Latvijas Republikas teritorijā. Deklarācijas mērķis ir nodrošināt epidemioloģisko drošību un ierobežot COVID-19 izplatīšanos. Ārkārtas situācija sākās 2020. gada 13. martā un paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Starp Latvijas valdības pieņemtajiem pasākumiem ir apturēta mācīšanās klasē, trešo personu piekļuve slimnīcām, sociālās aprūpes iestādēm ierobežotas aizturēšanas vietas, atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces un pulcēšanās, kā arī ierobežota personu pārvietošanās. Šo pasākumu piemērošana pamato nepieciešamību atkāpties no noteiktiem Latvijas pienākumiem saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 12., 17. un 21. pantu. Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā šai piezīmei pievieno Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtas situācijas deklarāciju” neoficiālu tulkojumu
2020. gada 13. marts un 2020. gada 14. marts.
Saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. panta 3. punktu Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informēs H.E. Apvienotās Nāciju ģenerālsekretārs António Guterres par turpmākajām norisēm ārkārtas situācijā un paziņos ģenerālsekretāram, kad šie ārkārtas pasākumi vairs nedarbosies, kā arī Starptautiskā pakta par civiltiesībām noteikumiem. un politiskās tiesības atkal tiek pilnībā īstenotas.
________
1 Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 teksts (tulkojums angļu valodā)
Paziņojumam pievienotais 2020. gads ir ģenerālsekretāra rīcībā un ir pieejams apspriešanai.

- 2 - (IV.4)
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izmanto šo iespēju, lai vēlreiz apliecinātu Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram tās visaugstāko apsvērumu apliecinājumus.
Ņujorka, 2020. gada 16. marts ”
***
2020. gada 19. marts

Atbildēt

Doma mana.

02.01.2021. 16:21

Vai var ticēt valdībai, paprasiet Raimondam Paulam Latvijas Krājbankas sakarā. Bet kas tomēr noticēja, ja ne satiksies ar saviem senčiem, tad pa nakti murgos robozaķi no Nu pagaģi varēs novērot.

Atbildēt

kontrolpote

01.01.2021. 17:59

Visus viņķeles sapirktos sūdus pirmām kārtām saeimas 100 kāpostgalvām, arī "opozicionāriem", īpaši gobzemjualžam

Atbildēt

tieši tā

01.01.2021. 16:40

»

paardomas

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti


pirmkārt jānoskaidro, kas tā par paņemto cilvēku dns paraugu testēšanu uz imūnsistēmas līmeni, jo ar covidu tam nav nekāda sakara; tas tikai ļauj cilvēku iekļaut dns datu bāzē, kā noziedzniekus;

otrkārt,par neizstrādātām rns jeb ribonukleīnskābes vakcīnām ar ģenētisku iejaukšanos cilvēku ķermeņos, it kā ieliekot vakcīnā it kā covida nukleīnskābi, bet nezinot, kā cilvēka izjauktā ģenētika uz to reaģēs.

Līdz šim pasaulē medicīnā bija aizliegta iejaukšanās cilvēka ģenētiskajā sistēmā, vai kaut kas ir mainījies pēkšņi? Ar kādu dokumentu?

Un pats galvenais - PAR BRĪVU IR TIKAI SIERS PEĻU SLAZDĀ, vienalga, kā valstis to no farmas iepirkto vakcīnu potēšanu organizē.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

01.01.2021. 07:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pilna prezidenta Egila Levita uzruna:

Mīļie Latvijas cilvēki(latviešu vairs nav?)!

Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi.

Es vēlu mums visiem izturību.

[..]

Laimīgu Jauno gadu!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

01.01.2021. 03:12

»

Kā ar slapjiem palagiem, untun?

Izbubinā skopī, eji nu mazgāties


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.12.2020. 23:01

Mani mīļie tautieši, nedusmosimies uz mūsu valdību - Egilu Levitu, Krišjāni Kariņu un Ilzi Viņķeli. Mūsu valdība rūpējas par tautas drošību un labklājību. Kaut gan daudziem no mums ārkārtas stāvokļa pagarināšana ir apgrūtinoša un nepatīkama, tomēr būsim saprotoši un ievērosim visus ārkārtas stāvokļa ierobežojumus. Ierobežojumi nav uzlikti izklaides pēc, bet gan lai pasargātu sabiedrības drošību un veselību. Svētku laikā ievērosim komandantstundas ierobežojumus. Būsim apzinīgi. Atstāsim savas dusmas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim dusmas sev līdzi nākamajā 2021. gadā! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt tās kļūdas, nepilnības un pastrādātos noziegumus pret savu tautu! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dod mūsu prezidentam, premjerministram, ministriem, Saeimas deputātiem, augsta ranga ierēdņiem, drošībniekiem un alkatīgajiem uzņēmējiem gaišu prātu, cilvēcību un taisnīguma izjūtu! Augstākie spēki (Latvju Dievi) visu saliks pa savām vietām. Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai nākamais baltā, metāliskā Vērša gads būtu laimīgs un veiksmīgs katram no mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!!!
Ar Latvju Dievu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#VēršaGads #Vērsis #2021.gads #01.01.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

31.12.2020. 20:36

Uz Viņķeles un Perevoščikova nekompetenci norāda tas, ka Ķīna ar 1,5 miljardiem iedzīvotāju covid krīzi jau ir sekmīgi pārvarējusi, bet Latvijā ar 1,5 miljoniem galu vēl neredz, bet tikai domā, kādus vēl ierobežojumus izdomāt? Šo valsti vada nekompetenti idioti. Kariņam ir jāatkāpjas, bet Viņķelei jāiet strādāt uz Centrāltirgu par pārdevēju. Tur varēs pircējiem karināt makaronus uz ausīm.

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (lapssesku ķēdes suns, cenzēcs)

31.12.2020. 20:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kas tie par murgiem?

Atbildēt

Viedais Manels

31.12.2020. 19:56

»

...

Būs vilšanās,kopā ar poti tiek radīts tetovējums,tas nav redzams acij,toties to var noskanēt


Paldies par infu, gribētu saiti uz pirmavotu.

Atbildēt

Pretplāns

31.12.2020. 19:37

Te RSU viedoklis. Infektoloģijas katedras vadītāja! RSU profesore.
https://www.youtube.com/watch?app desktop&v Ttu_5U50lQg&feature share&fbclid IwAR2eg3RPGTH_5ySF_hFUiju0FHoQ6MRe6jPjhwr-SpcMJOfOgMhlxDmupGc

Atbildēt

Haralds

31.12.2020. 16:29

Kāpēc Vasts zāļu aģentūra pa tiešo nespēj vai negrib nogādāt potes konkrētiem vakcinēšanas veicējiem? Kāpēc tiek iesaistīta farmācijas mafija ar savām lieltirgotavām?Kāpēc nenosauc konkrētus finansiālu un kriminālsodu apmērus pārkāpumu gadījumiem?Vai galā vainīgajiem vien pakratīs politiskās(bez)atbildības pirkstu,bet cietušajiem PIGU?

Atbildēt

Vaira Līķe

31.12.2020. 08:54

»

Karls

Cerams, ka uzvarēs Škoda


82 gadu vecumā jādomā par bezmaksas vietu Rīgas Brāļu kapu, valstiskas nozīmes memoriālā ansamblī, kurā apbedīti aptuveni divi tūkstoši karavīru, nevis par bezmaksas limuzīniem.

Atbildēt

hm

31.12.2020. 08:12

Jāsāk ar to - vai LV ir sertificējusi šīs zāles vakcinēšanai. Ja nav, tad arī prasīt atbildību nebūs no kā! Nupat Šveices pansionātā pēc vakcīnas saņemšanas viens nelaimīgais atstiepa kājas.
Par vakcīnu runājot, VM rīkojas kā īsteni Āfrikas džungļu valstiņas vadītāji. Vakcīnas īpatnība un problēma, ka tā jāsaglabā zemā -73 grādu temperatūrā, kāda nepastāv dabā. Vai, saglabāšanas ķēdē iekļaujot 5-6 valsts organizācijas un vienu privātstruktūru, to ieapējams nodrošināt? Tikai, ja nekas nav jānodrošina!
Policists, siltumtehniķis un ķīmiķis, ja aukstuna nodrošināšanā iesaistītas ķīmiskas vielas, būtu pietiekoša brigāde, lai šos aukstuma konteinerus uzglabātu drošus un neskartus. Kam vajadzīgas šīs institūcijas, kurās pat nav cilvēka, kurš spēj izmērīt temperatūru - 73? To zina vienīgi VM un valdība.

Atbildēt

Viedais Manels

31.12.2020. 03:07

IMHO par varnešu plāniem. Daži publiski notēlos vakcinēšanos, pieļauju, ka būs arī tādi, kas aiz glupības to patiešām izdarīs. Gudrākie nopirks sev un ģimenei potēšanās pases un caur blatiem iegādāsies krievu pretkovida zāles saslimšanas gadījumam.

Atbildēt

opozīcija un kalviņi jau nevakcinēsies

31.12.2020. 01:58

kam viņiem plāni???????????????

Atbildēt

Viedais Manels

30.12.2020. 23:53

IMHO par tēmu, kas draudzīgi tiek noklusēta. Par zālēm pret Covid-19. Ķīnu ir par ko kritizēt, taču tur smagi saslimušajiem vismaz ir iespēja saņemt kubiešu pretvīrusa zāles un rezultāts ir acīmredzams. Arī Krieviju varam lamāt, taču tur slimajiem, kam rocība atļauj, ir cerība uz pašmāju zālēm. Mūsu kroņa vīrusa skartajiem sirdzējiem jebkādas "totalitārās" zāles ir liegtas, jo saimnieks aiz peļķes tās neatļauj, lai gan daudziem, īpaši, kad dzīvība briesmās, tās būtu bijušas pa kabatai un visticamāk līdzējušas. Covid upuri kalpo vien pareizās vakcīnas propagandai. Skumji...

Atbildēt

Ārprāts

30.12.2020. 20:52

Šī kundzīte pat nemāk plānot stratēģiski zāļu pieejamību reģionos krīzes situācijā, kur nu vēl šo... Liepājā mirusi jauna māmiņa dēļ viņas plānošanas.

Atbildēt

ha-ha

30.12.2020. 20:19

»

paardomas

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti


Cilvēka apzinīgums nav saistīts ar augstu vai zemu izglītību.Ekonomiskos,koruptīvos un citus sevišķi bīstamos noziegumus veic parasti augsti izglītoti cilvēki,kuru apzinīgumu var vērtēt ar treknu mīnusu.

Atbildēt

fakts

30.12.2020. 19:49

»

Skumjais Bruņinieks

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi...


Kāju pēdas var lieliski dezinficēt ar lāču sūnu un likopodiju,bet smadzenes dezinficēt nav iespējams,ne viņķelei ne bruņiniekam skumjajam.

Atbildēt

Ja kas

30.12.2020. 19:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi...


Galvenais ir laikā "panemt pēdu" ar sausām kājām (uz Eiropu vai RU, nav būtiski), tā šim smerdelim-čekistelim ir pamatdoma. Jāpiebilst - ka visiem šiem smerdeļierēdņiem obligāti jānēsā līdzi tualetes papīra rullis, jo X-stundā ļoti noderēs... Arī uzstājoties tautas priekšā rullim jābūt pa rokai. Dirsējsuga, neko citu neprot un nevar...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.12.2020. 19:23

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi.
Vinķelei(kā izcilai flegmai) ir viena liela priekšrocība..viņa var nedomāt par savu reitingu un ir gatava nepopulāriem lēmumiem. Viņai nav jāuztraucās, ka viņu nākamajās vēlēšanās atkal izsvītros - ja savs vēlētājs Ilzi izmetīs pa durvīm , viņa ielīdīs ministros pa logu..par to mēs varam būt droši.
Bail pat iedomāties, kas notiktu, ja Veselības ministra amatā atrastos kāds "gobzemveidīgs" radījums!
Šajā valstij grūtajā un bīstamajā laikā mūsu zemīti bradā un pa sabiedrisko mediju telpu klīst kaitēkļu grupiņas, kas dara visu, lai tik būtu sliktāk.
Neievēro disciplīnu(maskas un 2m distance), sabotē visus valdības lēmumus un uzdod to par "aizliegumu paust savu viedokli".
Piekrītu, ka daudzas lietas varētu veikt labāk, bet ārkārtas situācijas nav katru dienu un parādās ar vien vairāk jaunun nestandarta izaicinājumu.
Saprotiet..mums austrumos ir agresīvs kaimiņš, kas ir ieinteresēts, lai mūsu valstī būtu sliktāk..lai sāktos panika un jukas.
Dominēt pasaulē, kā ekonomiski attīstītai lielvarai, krievijai nav lemts, bruņotie spēki ir tādā līmenī, ka ar ASV konkurēt nevar(var tikai vājām, neaizsargātām valstīm uzbrukt), un tāpēc tādi visas zemeslodes juku laiki ir tieši tas, kas Putina Krievijai vajadzīgs.
Tas, ka viņiem tur visa situācija ir vēl kritiskāka, Putinu neuztrauc..par saviem iedzīvotājiem Krievijas valdošie nekad nav uztraukušies. Lai mirst, krievu sievas jaunus karavīrus piedzemdēs.
Galvenais krieviem ir, ka vispārējas panikas laikā, kad kādā kaimiņvalstī sākās bardaks un nemieri, ir iespēja izmantot kaimiņu vājumu un, kas zin..varbūt kaut ko pakampt("cap carap..", kā saka Putins) svešā teritorijā.
Atcerēsimies, kā savai brāļu tautai ukraiņiem krievi, izmantojot apjukumu , pakampa slikti piesieto Krimu un Donbasu.
Mums jau arī ir tāda pati , slikti piesieta, Krievijas mediju telpā eksistējoša, neattīstīta, prokrieviska teritorija - Latgale. 30 valsts neatkarības gados, pateicoties Krievijas ietekmes aģentiem un VDK neizdotajiem ziņotājiem, Latgale ir nolaista un tikai gaida, kad varēs kaimiņzemes glābējus sagaidīt ar sālsmaizi.
Tādā grūtā laikā svarīgi ir arī tas, lai varētu paļauties uz Aizsardzības ministru.
Atceros, bija pavisam jancīga sajūta, kad par mūsu valsts aizsardzību atbildēja Slakteris..Skatoties uz viņa gļēvo stāju un ļengano, neskaidro valodiņu, radās šaubas, ka uz tādu vīru valstij kritiskā brīdī var paļauties.
Arī viņa nabadzīgā angļu valoda viesa pārdomas, jo nebija skaidrs, kā mūsu aizsardzības ministrs x stundiņā spēs sazināties ar angliski runājošajiem NATO komandieriem.
Atlika vien cerēt uz Slaktera atavismiem un instingtu... ka Atis nebūs pazaudējis pirmatnējo alu cilvēku žestikulēšanas prasmes un spēs NATO vīriem ar roku un pirkstu palīdzību izskaidrot, ka krievi uzbrūk..ka ir pi..dec un vajaga palīdzību.
Pēc "mīkstā" Slaktera tagadējais aizsardzības ministrs Pabriks likās pavisam labs. Skatījos soc. tīklos, kā Artiņš kājas mētā austrumu cīņās..stalta stāja, stingra, skaidra valodiņa visās mēlēs, frizūra - sirms ezītis,kā Ulmanim..domāju, ka varu būt daudz maz drošs..
Bet tad, pavisam nesen vēl, mājās knibinos ar datoru un ar vienu aci lūru televīziju.
Uzstājās Pabriks un demonstrē tautai pa TV, ko ņemt līdzi x stundā..ja notiktu kaut kas ārkārtējs. Nu kas var būt tāda x stunda visi saprot, bail pat iedomāties..?
Tātad..mūsu aizsardzības ministrs nosauc un rāda bateriju, pudeli ūdens un vēl daudz ko citu.
Viss tā kā saprotams..bet tagad lūdzu uzmanību!!!
Pēkšņi cilvēks, kas atbild par mūsu visu drošību, paņem rokā dezodoranta flakonu, eleganti pakrata to un saka :
x stundā ļoti, ļoti vajadzīga lieta ir "kāju pēdu dezodorants pret nagu sēnīti"..
Jūs nepārklausījāties..blakām baterijai un sērkociņiem noteikti jābūt līdzeklim, ar kuru "..ja nokļūsti mitrā vidē ārkārtas situācijā.." vari pasargāt kāju pirkstus no sēnītes.
Bija redzams, ka Pabrikam x stundā izvairīšanās no nagu sēnītes bija ļoti svarīga lieta..domāju jau,ka tūlīt pat mūsu aizsardzības ministrs novilks zeķes un sāks demonstrēt nevīžīgajai, no nagu sēnītes nomocītajai tautai, kā tas ir jādara.
Tāds, lūk, mums tīrīgs un higiēnisks ir aizsardzības ministrs, ar veselīgām kāju pēdām.
Varam būt droši!

Atbildēt

Vēl

30.12.2020. 18:44

vajag steidzamības kārtā šai Saeimai pieņemt likumu:ja deputāts izstājas no frakcijas un dikti grib būt ``neatkarīgais``(tikai ,no kā???),tad jānoliek Mandāts!!!Punkts.Šie klaiņotāji ir jāizskauž.

Atbildēt

Phe

30.12.2020. 17:50

Ja jau tik svarīga lieta, nav ko loģistikot. Pie lidostas angārs, elektroniska reģistrēšanās, un Jānis piebrauc 8:00, Juris 8:30 un Pēteris 09:00 (vai viņu atved). Kad jābrauc uz Maļorku, tad taču visi var savākties un laikā ierasties?!

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

30.12.2020. 17:48

Par 48 tūkstošiem eiro bez PVN plāno nomāt auto bijušā prezidenta Ulmaņa vajadzībām:

Automašīnas tips noteikts vidējā apvidus, tai jābūt ražotai 2020. gadā, bez iepriekšējas reģistrācijas un ekspluatācijas, krāsa – tumšā metāliska. Iekšdedzes dzinēja tilpumam jābūt ne mazāk kā 2,5 l, ne vairāk kā 3 l, dzinēja veidam – dīzeļdzinējs, tam jābūt pastāvīgai 4 x 4 pilnpiedziņai, bet garumam – 4,8-4,9 metri.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 18. janvārim.

Atbildēt

māvēji mauj un mauj

30.12.2020. 17:10

................

Atbildēt

Žulis

30.12.2020. 16:57

Jautājumi jau pamatoti. Un ir vēl daudz citu pamatotu jautājumu, kas šeit nav minēti. Šadus jautājumus Viņķelei kādā intervijā varētu uzdot žurnālisti.Tāpēc mazliet uzjautrinoši škiet tas, ka šādus jautājumus uzdod Saeimas deputāti. Un ja arī viņi ir opozīcijas deputāti, vai tad viņi tiek turēti neziņā par to, kas notiek ministrijās un ko dara valdība? Un viņiem jāraksta publiska vēstule, lai kaut ko uzzinātu? Ja tā, tad kādēļ vispār viņi tajā Saeimā sēž? Tad jau varbūt pēc vēlēšanām, tikko ir sastādīta valdošā koalīcija, pārējos deputātus var no tās veltīgās sēdēšanas Saeimā atbrīvot. Ietaupīsies nodokļu maksātāju nauda un šie atbrīvotie cilvēki pa to laiku varēs padarīt kaut ko tiešām vērtīgu.

Atbildēt

nesapratu

30.12.2020. 16:09

Kas tas par murgojumu? Raksta autori kaut kādi "Saeimas opozīcijas deputāti", bet apakšā rakstīts "Veselības ministre Ilze Viņķele"

Atbildēt

Gbj

30.12.2020. 16:02

Isak sakot bla bla tapat to vakcinu vedis soferis ar 8 klasu izglitibu un tam pie kajas sitie gudrisi

Atbildēt

paardomas

30.12.2020. 13:47

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti.
Uzdotie jautājumi varbūt ir būtiski,bet ne primāri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....