Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VĀJPRĀTA bloķēta pietiek.lapsa

02.01.2021. 22:49

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Pilna prezidenta Egila Levita uzruna


JKP ir laiks sākt rīkoties. Nav jāpiekāpjas JV nevarīgajai vaidēšanai! Ja ir domubiedri saeimā, tad jāmaina šīs valdības agonija! Lielākā "kretīna" principu, kad visiem kaut kas atlec,ir jāizbeidz!

Atbildēt

hh 02.01.2021. 14:54
»
muļķība

...

tEV BAIGAIS +++

Atbildēt

1917. gadā Ļeņina un Trocka uzdevums bija globalizēt pasauli 02.01.2021. 14:48
»
muļķība

...

ar Kominterni. Tad globalizētājiem vajadzēja būt strādnieku šķirai. Bet valstu un vēsturiskās, aristokrātu no 16. g s finanšu korporokrātijas pretrunu ceļš noveda pie 1.un 2. pasaules kara, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem. Pat 2.PK beidzamās dienās ASV nobombardēja līdz ar zemi Drēzdeni Vācijā ar sirmgalvjiem un maziem bērniem 40 000 skaitā, kaut Vācija bija kapitulējusi.

Markss Kapitālā paredzēja, ka imperiālisms ir kapitālisma augstākā stadija, bet šodien redzam, ka globalizāciju veic globālā finanšu korporokrātija ar finansu resursiem. Atklāts karš iedzīvotāju skaita samazināšanai nav iespējams kodolkara risku dēļ. Tādēļ ir kiberkarš ar C19 “pandēmiju” un ekonomikas sagraušanu, masveida testēšanu un novakcināciju cilvēktiesību ierobežošanas apstākļos. Ierobežojot pārvietošanās un pulcēšaās brīvības, ierobežo politisko uzskatu brīvību un tiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidus un gūt iztikas līdzekļus.Ārkārtas apstākļos plāno ierobežot globālo patēriņu, izsniegt pārtikas kartītes un ierobežotus naudas pabalstus.

Nekad vairs nebūs tā, kā 2019. gadā. Iesācies postkapitālisma periods ar plānotu “globālo elektronisko koncentrācijas nometni” ar piespiedu vakcināciju. Piespiedu vakcināciju pasaulē pirmoreiz pielietoja hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnē.

Šodien piespiedu vakcinācijai termins maldinot no piespiedu nomainīts uz “brīvprātīgu”. Personas, kuras nevakcinēsies, nevarēs apmeklēt publiskus spirta pasākumus, koncertus, deju kolektīvus, ceļot ārpus Latvijas utt.

Atbildēt

īstenībā 02.01.2021. 14:36
»
Haralds

Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt ...

tādus paklausīgus Borisu Džonsonu, Džastinu Trudo, Džo Baidenu, Romas pāvestu u.c. pasaules melnā aristokrātija un pasaules naudas saimnieki tur ir apzināti iebīdījuši, lai realizētu "lielo restartu" un ieviestu jaunu pasaules kārtību.
Galma politologu, dažāda kaluma "ekspertu" un mediju korifeju apņirgtā sazvērestības teorija tiek realizēta dzīvē visu acu priekšā. Plāns atklāti izklāstīts publiski pieejamā grāmatā

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Absolūtās varas gribētājiem vairs nav jāslēpjas, jo visus priekšdarbus mērķa sasniegšanai viņi ir veiksmīgi pabeiguši, - cilvēce ar Silikona ielejas transnacionālo IT gigantu Google, Apple, Microsoft, Twitter u.c. palīdzību ir pabāzta zem ciparizācijas vāka, ir iebīdītas paklausīgas personas vajadzīgajos valstu amatos un institūcijās, palaists Cvid 19, tiek uzturēta klimata pārmaiņu histērija, izveidota melnās aristokrātijas un pasaules naudas saimnieku alianse ar Vatikānu, skat.

https://www.inclusivecapitalism.com/ .

Tā kā tuvākajos gados visi tiek laipni lūgti jaunā sociālā realitātē.
Atbildēt

Haralds 02.01.2021. 12:30
Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt un pakļaut.Atmetiet ekrānu laizīšanu un darbiniet smadzenes!Katram-veselību un drosmi,tad neviens mūs neapcels,arī"trakais"viltnieks!

Atbildēt

muļķība 02.01.2021. 12:02
»
Jenotības satelīti - bordioti

Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada


JkP ir boļševiku atrauga +mentu bandītu no visādām drošības iestādēm kam vajag legalizēt kukuļus !! Japana tabaco Eglīts pat īsu brīdi esto iestādē strādāji , Feldmanis tāpat kā viņa fāters ar Šķēli zaga G24 kredītus tas skolots zaglis ar cenšas kaut ko saraut satiksmē !!! nezinu kas ir jenoti/tautaspartija protams ka nāca no latvijas bezceļa, no vecajiem tik sc un zzs saimā ! Neviena partija Latvijas nenodarija tādu ļaunummu kā JKP un KPV , jo muļķi spēj sagraut vissu ar pārliecību ka viņi ir gudri ,kas ir visu muļķu problēma !! 1917 g krievijā beidzās ar desmitu miljonu nāvi kur boļševiki/analfabēti nokļuva pie varas !!

Atbildēt

Ha 02.01.2021. 11:59
Şis grupējums barojas no cilvēku neapmierinātības. Kūda pret valdību, kaut paši tajā ietilpst. Kritizē, bet neko paşi labăku neprot piedăvăt.
No šiem eglīşiem, feldmaniem, şuplinskām năk tik negatīva enerğija. Brrrr....

Atbildēt

Jenotības satelīti - bordioti 02.01.2021. 11:20
Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada...

Atbildēt

Edgars A 02.01.2021. 11:10
Nelaist skolaas kovidiotus. Galvenais uzdevums.

Atbildēt

Ultraglobālistu plāni ir J. Bordāna plāni 02.01.2021. 11:05
»
Atbrivotajs

Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu

Bordāna kā tieslietu ministra pirmais uzdevums bija latviešu valodā informēt sabiedrību un pilsoņu kopumu par valdības, kuras sastāvā J. Bordāns ir kā ministrs, rīkojuma no 12. marta 2020. gada Nr.103 par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijas teritorijā, obligāti sabiedrību informējot valsts valodā par valdības ziņojumu ANO angļu valodā, ka Latvijas valdība atsakās no noteiktu cilvēktiesību ievērošanas. Tā rezultātā ar J. Bordāna bezdarbību pārkāptas Satversmē noteiktās pilsoņu tesības zināt savas ar likumu ierobežotās cilvēktiesības.

Kas attiecas uz Ventspils ostas darbību ierobežošanu, globālistu lēmumi ir kontekstā ierobežot ekonomikas attīstību gan globāli, gan LV teritorijā, to bremzējot ar “pandēmijas” izsludināšanu, ārkārtas stāvokļa izsludināšanu, cilvēktiesību ierobežošanu ar globālistu plāniem ierobežot citas cilvēktiesības, iespējams, ka tiesības uz nekustamo īpašumu, kas jau tiek apspriests 12/dec/20 izveidotā Pasaules valdības Lielajā aliansē, apvienojoties ultraglobālistu politikas stratēģijā 240 pasaules miljardieriem. 240 miljardieri jau parakstījuši 50 procentu no savu īpašumu “dāvināšanas zvērestu” Pasaules valdības izveidei, atstājot trīs valstis ASV, ĶTR un KF - visas ar kopēju Pasaules valdību un globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ieviešot identifikācijas kartes, imunitātes pases un digitālos sociālā reitinga algoritmus, kādi jau ir ĶTR.

Ierobežojot cilvēktiesības brīvi pārvietoties, tieši tiek ierobežotas cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli, gūstot iztikas līdzekļus.

Secināms, ka ne velti L&K kliķe un ministru prezidenta biedrs J. Bordāns noslēpa Latvijas sabiedrībai Latvijas valdības paziņojumu ANO par cilvēktiesību ierobežošanu Latvijā, slepeni plānojot jaunus cilvēktiesību ierobežojumus.

Tiesībsarga funkcijas ir pakārtotas valsts, nevis sabiedrības interesēm, jo tiesībsargu valsts izvēlas pēc tā lojalitātes kritērijiem pret valsts iekārtu un algo savu mērķu sasniegšanai.

Ja tiesībsarga intereses būtu sabiedrības intereses, kā deklarēts likumdošanā, tiesībsarga uzdevums būtu bijis izpildīts - tiesībsargs publiski būtu informējis sabiedrību valsts valodā, ka Latvijas valdība uz zināmu laiku ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Tiesībsargs Juris JANSONS JURIS neinformēja sabiedrību valsts valodā publiski un savā mājaslapā par to, Latvijas valdība ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas teritorijā no 2020. gada 13. marta.
Atbildēt

Atbrivotajs 02.01.2021. 10:22
Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu.

Atbildēt

Kā Tieslietu ministrija ievēro Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības zināt savas tiesības 02.01.2021. 08:55
Ārkārtas situāciju K. Kariņa vadītā valdība izsludināja 2020. gada 13. martā un ANO paziņoja, ka tā paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Ārkārtas situācija ar cilvēktiesību un politisko tiesību ierobežošanu valdības diktatūras laikā palikusi spēkā un turpinās arī pēc 2021. gada 1. janvāra jau ar komendantstundu ieviešanu.

Dokuments, ar ko un kā, un kad K. Kariņa vadītā valdība ar E. Levita akceptu ir izsludinājusi cilvēktiesību ierobežošanu Latvijas teritorijā, pārkāpjot Valsts valodas likumu un Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības ikvienam - dokuments, ar kuru K. Kariņa vadītā valdība atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, publiski latviešu valodā nav pieejams.

Šeit ir dokuments angļu un latviešu valodās.


Reference: C.N.105.2020.TREATIES-IV.4 (Depositary Notification)
INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***
19 March 2020Atsauce: C.N.105.2020. LĪGUMI-IV.4 (Depozitārija paziņojums)
STARPTAUTISKAIS CIVENES UN POLITISKO TIESĪBU KONVENTS Ņujorkā, 1966. gada 16. decembrī
LATVIJA: PAZIŅOŠANA SASKAŅĀ AR 4. PANTA 3. PUNKTU 1
Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs kā depozitārijs paziņo:
Iepriekš minētā darbība tika veikta 2020. gada 16. martā. (Oriģināls: angļu)
"Nē. ANO-N-6633
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izsaka komplimentus Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram un saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. pantu informē, ka Latvija izmanto tiesības atkāpties no saviem pienākumiem, kas izriet no [] Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām visā Latvijas teritorijā.

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informē, ka pēc Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojuma, ka COVID-19 ir apstiprināta kā pandēmija, un ņemot vērā ievērojamās briesmas, ko COVID-19 izplatība ir radījusi sabiedrībai veselība, uz
2020. gada 12. martā Latvijas Republikas valdība izsludināja ārkārtas situāciju visā Latvijas Republikas teritorijā. Deklarācijas mērķis ir nodrošināt epidemioloģisko drošību un ierobežot COVID-19 izplatīšanos. Ārkārtas situācija sākās 2020. gada 13. martā un paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Starp Latvijas valdības pieņemtajiem pasākumiem ir apturēta mācīšanās klasē, trešo personu piekļuve slimnīcām, sociālās aprūpes iestādēm ierobežotas aizturēšanas vietas, atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces un pulcēšanās, kā arī ierobežota personu pārvietošanās. Šo pasākumu piemērošana pamato nepieciešamību atkāpties no noteiktiem Latvijas pienākumiem saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 12., 17. un 21. pantu. Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā šai piezīmei pievieno Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtas situācijas deklarāciju” neoficiālu tulkojumu
2020. gada 13. marts un 2020. gada 14. marts.
Saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. panta 3. punktu Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informēs H.E. Apvienotās Nāciju ģenerālsekretārs António Guterres par turpmākajām norisēm ārkārtas situācijā un paziņos ģenerālsekretāram, kad šie ārkārtas pasākumi vairs nedarbosies, kā arī Starptautiskā pakta par civiltiesībām noteikumiem. un politiskās tiesības atkal tiek pilnībā īstenotas.
________
1 Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 teksts (tulkojums angļu valodā)
Paziņojumam pievienotais 2020. gads ir ģenerālsekretāra rīcībā un ir pieejams apspriešanai.

- 2 - (IV.4)
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izmanto šo iespēju, lai vēlreiz apliecinātu Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram tās visaugstāko apsvērumu apliecinājumus.
Ņujorka, 2020. gada 16. marts ”
***
2020. gada 19. marts

Atbildēt

Doma mana.

02.01.2021. 16:21

Vai var ticēt valdībai, paprasiet Raimondam Paulam Latvijas Krājbankas sakarā. Bet kas tomēr noticēja, ja ne satiksies ar saviem senčiem, tad pa nakti murgos robozaķi no Nu pagaģi varēs novērot.

Atbildēt

kontrolpote

01.01.2021. 17:59

Visus viņķeles sapirktos sūdus pirmām kārtām saeimas 100 kāpostgalvām, arī "opozicionāriem", īpaši gobzemjualžam

Atbildēt

tieši tā

01.01.2021. 16:40

»

paardomas

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti


pirmkārt jānoskaidro, kas tā par paņemto cilvēku dns paraugu testēšanu uz imūnsistēmas līmeni, jo ar covidu tam nav nekāda sakara; tas tikai ļauj cilvēku iekļaut dns datu bāzē, kā noziedzniekus;

otrkārt,par neizstrādātām rns jeb ribonukleīnskābes vakcīnām ar ģenētisku iejaukšanos cilvēku ķermeņos, it kā ieliekot vakcīnā it kā covida nukleīnskābi, bet nezinot, kā cilvēka izjauktā ģenētika uz to reaģēs.

Līdz šim pasaulē medicīnā bija aizliegta iejaukšanās cilvēka ģenētiskajā sistēmā, vai kaut kas ir mainījies pēkšņi? Ar kādu dokumentu?

Un pats galvenais - PAR BRĪVU IR TIKAI SIERS PEĻU SLAZDĀ, vienalga, kā valstis to no farmas iepirkto vakcīnu potēšanu organizē.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

01.01.2021. 07:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pilna prezidenta Egila Levita uzruna:

Mīļie Latvijas cilvēki(latviešu vairs nav?)!

Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi.

Es vēlu mums visiem izturību.

[..]

Laimīgu Jauno gadu!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

01.01.2021. 03:12

»

Kā ar slapjiem palagiem, untun?

Izbubinā skopī, eji nu mazgāties


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.12.2020. 23:01

Mani mīļie tautieši, nedusmosimies uz mūsu valdību - Egilu Levitu, Krišjāni Kariņu un Ilzi Viņķeli. Mūsu valdība rūpējas par tautas drošību un labklājību. Kaut gan daudziem no mums ārkārtas stāvokļa pagarināšana ir apgrūtinoša un nepatīkama, tomēr būsim saprotoši un ievērosim visus ārkārtas stāvokļa ierobežojumus. Ierobežojumi nav uzlikti izklaides pēc, bet gan lai pasargātu sabiedrības drošību un veselību. Svētku laikā ievērosim komandantstundas ierobežojumus. Būsim apzinīgi. Atstāsim savas dusmas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim dusmas sev līdzi nākamajā 2021. gadā! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt tās kļūdas, nepilnības un pastrādātos noziegumus pret savu tautu! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dod mūsu prezidentam, premjerministram, ministriem, Saeimas deputātiem, augsta ranga ierēdņiem, drošībniekiem un alkatīgajiem uzņēmējiem gaišu prātu, cilvēcību un taisnīguma izjūtu! Augstākie spēki (Latvju Dievi) visu saliks pa savām vietām. Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai nākamais baltā, metāliskā Vērša gads būtu laimīgs un veiksmīgs katram no mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!!!
Ar Latvju Dievu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#VēršaGads #Vērsis #2021.gads #01.01.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

31.12.2020. 20:36

Uz Viņķeles un Perevoščikova nekompetenci norāda tas, ka Ķīna ar 1,5 miljardiem iedzīvotāju covid krīzi jau ir sekmīgi pārvarējusi, bet Latvijā ar 1,5 miljoniem galu vēl neredz, bet tikai domā, kādus vēl ierobežojumus izdomāt? Šo valsti vada nekompetenti idioti. Kariņam ir jāatkāpjas, bet Viņķelei jāiet strādāt uz Centrāltirgu par pārdevēju. Tur varēs pircējiem karināt makaronus uz ausīm.

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (lapssesku ķēdes suns, cenzēcs)

31.12.2020. 20:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kas tie par murgiem?

Atbildēt

Viedais Manels

31.12.2020. 19:56

»

...

Būs vilšanās,kopā ar poti tiek radīts tetovējums,tas nav redzams acij,toties to var noskanēt


Paldies par infu, gribētu saiti uz pirmavotu.

Atbildēt

Pretplāns

31.12.2020. 19:37

Te RSU viedoklis. Infektoloģijas katedras vadītāja! RSU profesore.
https://www.youtube.com/watch?app desktop&v Ttu_5U50lQg&feature share&fbclid IwAR2eg3RPGTH_5ySF_hFUiju0FHoQ6MRe6jPjhwr-SpcMJOfOgMhlxDmupGc

Atbildēt

Haralds

31.12.2020. 16:29

Kāpēc Vasts zāļu aģentūra pa tiešo nespēj vai negrib nogādāt potes konkrētiem vakcinēšanas veicējiem? Kāpēc tiek iesaistīta farmācijas mafija ar savām lieltirgotavām?Kāpēc nenosauc konkrētus finansiālu un kriminālsodu apmērus pārkāpumu gadījumiem?Vai galā vainīgajiem vien pakratīs politiskās(bez)atbildības pirkstu,bet cietušajiem PIGU?

Atbildēt

Vaira Līķe

31.12.2020. 08:54

»

Karls

Cerams, ka uzvarēs Škoda


82 gadu vecumā jādomā par bezmaksas vietu Rīgas Brāļu kapu, valstiskas nozīmes memoriālā ansamblī, kurā apbedīti aptuveni divi tūkstoši karavīru, nevis par bezmaksas limuzīniem.

Atbildēt

hm

31.12.2020. 08:12

Jāsāk ar to - vai LV ir sertificējusi šīs zāles vakcinēšanai. Ja nav, tad arī prasīt atbildību nebūs no kā! Nupat Šveices pansionātā pēc vakcīnas saņemšanas viens nelaimīgais atstiepa kājas.
Par vakcīnu runājot, VM rīkojas kā īsteni Āfrikas džungļu valstiņas vadītāji. Vakcīnas īpatnība un problēma, ka tā jāsaglabā zemā -73 grādu temperatūrā, kāda nepastāv dabā. Vai, saglabāšanas ķēdē iekļaujot 5-6 valsts organizācijas un vienu privātstruktūru, to ieapējams nodrošināt? Tikai, ja nekas nav jānodrošina!
Policists, siltumtehniķis un ķīmiķis, ja aukstuna nodrošināšanā iesaistītas ķīmiskas vielas, būtu pietiekoša brigāde, lai šos aukstuma konteinerus uzglabātu drošus un neskartus. Kam vajadzīgas šīs institūcijas, kurās pat nav cilvēka, kurš spēj izmērīt temperatūru - 73? To zina vienīgi VM un valdība.

Atbildēt

Viedais Manels

31.12.2020. 03:07

IMHO par varnešu plāniem. Daži publiski notēlos vakcinēšanos, pieļauju, ka būs arī tādi, kas aiz glupības to patiešām izdarīs. Gudrākie nopirks sev un ģimenei potēšanās pases un caur blatiem iegādāsies krievu pretkovida zāles saslimšanas gadījumam.

Atbildēt

opozīcija un kalviņi jau nevakcinēsies

31.12.2020. 01:58

kam viņiem plāni???????????????

Atbildēt

Viedais Manels

30.12.2020. 23:53

IMHO par tēmu, kas draudzīgi tiek noklusēta. Par zālēm pret Covid-19. Ķīnu ir par ko kritizēt, taču tur smagi saslimušajiem vismaz ir iespēja saņemt kubiešu pretvīrusa zāles un rezultāts ir acīmredzams. Arī Krieviju varam lamāt, taču tur slimajiem, kam rocība atļauj, ir cerība uz pašmāju zālēm. Mūsu kroņa vīrusa skartajiem sirdzējiem jebkādas "totalitārās" zāles ir liegtas, jo saimnieks aiz peļķes tās neatļauj, lai gan daudziem, īpaši, kad dzīvība briesmās, tās būtu bijušas pa kabatai un visticamāk līdzējušas. Covid upuri kalpo vien pareizās vakcīnas propagandai. Skumji...

Atbildēt

Ārprāts

30.12.2020. 20:52

Šī kundzīte pat nemāk plānot stratēģiski zāļu pieejamību reģionos krīzes situācijā, kur nu vēl šo... Liepājā mirusi jauna māmiņa dēļ viņas plānošanas.

Atbildēt

ha-ha

30.12.2020. 20:19

»

paardomas

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti


Cilvēka apzinīgums nav saistīts ar augstu vai zemu izglītību.Ekonomiskos,koruptīvos un citus sevišķi bīstamos noziegumus veic parasti augsti izglītoti cilvēki,kuru apzinīgumu var vērtēt ar treknu mīnusu.

Atbildēt

fakts

30.12.2020. 19:49

»

Skumjais Bruņinieks

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi...


Kāju pēdas var lieliski dezinficēt ar lāču sūnu un likopodiju,bet smadzenes dezinficēt nav iespējams,ne viņķelei ne bruņiniekam skumjajam.

Atbildēt

Ja kas

30.12.2020. 19:39

»

Skumjais Bruņinieks

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi...


Galvenais ir laikā "panemt pēdu" ar sausām kājām (uz Eiropu vai RU, nav būtiski), tā šim smerdelim-čekistelim ir pamatdoma. Jāpiebilst - ka visiem šiem smerdeļierēdņiem obligāti jānēsā līdzi tualetes papīra rullis, jo X-stundā ļoti noderēs... Arī uzstājoties tautas priekšā rullim jābūt pa rokai. Dirsējsuga, neko citu neprot un nevar...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.12.2020. 19:23

Ar visu savu nepatiku un pretenzijām pret Viņķeli gribu būt godīgs un saku ...Viņķele šajā grūtajā, nestandarta ārkārtas situācijas laikā ar saviem pienākumiem tiek galā starp apmierinoši un labi.
Vinķelei(kā izcilai flegmai) ir viena liela priekšrocība..viņa var nedomāt par savu reitingu un ir gatava nepopulāriem lēmumiem. Viņai nav jāuztraucās, ka viņu nākamajās vēlēšanās atkal izsvītros - ja savs vēlētājs Ilzi izmetīs pa durvīm , viņa ielīdīs ministros pa logu..par to mēs varam būt droši.
Bail pat iedomāties, kas notiktu, ja Veselības ministra amatā atrastos kāds "gobzemveidīgs" radījums!
Šajā valstij grūtajā un bīstamajā laikā mūsu zemīti bradā un pa sabiedrisko mediju telpu klīst kaitēkļu grupiņas, kas dara visu, lai tik būtu sliktāk.
Neievēro disciplīnu(maskas un 2m distance), sabotē visus valdības lēmumus un uzdod to par "aizliegumu paust savu viedokli".
Piekrītu, ka daudzas lietas varētu veikt labāk, bet ārkārtas situācijas nav katru dienu un parādās ar vien vairāk jaunun nestandarta izaicinājumu.
Saprotiet..mums austrumos ir agresīvs kaimiņš, kas ir ieinteresēts, lai mūsu valstī būtu sliktāk..lai sāktos panika un jukas.
Dominēt pasaulē, kā ekonomiski attīstītai lielvarai, krievijai nav lemts, bruņotie spēki ir tādā līmenī, ka ar ASV konkurēt nevar(var tikai vājām, neaizsargātām valstīm uzbrukt), un tāpēc tādi visas zemeslodes juku laiki ir tieši tas, kas Putina Krievijai vajadzīgs.
Tas, ka viņiem tur visa situācija ir vēl kritiskāka, Putinu neuztrauc..par saviem iedzīvotājiem Krievijas valdošie nekad nav uztraukušies. Lai mirst, krievu sievas jaunus karavīrus piedzemdēs.
Galvenais krieviem ir, ka vispārējas panikas laikā, kad kādā kaimiņvalstī sākās bardaks un nemieri, ir iespēja izmantot kaimiņu vājumu un, kas zin..varbūt kaut ko pakampt("cap carap..", kā saka Putins) svešā teritorijā.
Atcerēsimies, kā savai brāļu tautai ukraiņiem krievi, izmantojot apjukumu , pakampa slikti piesieto Krimu un Donbasu.
Mums jau arī ir tāda pati , slikti piesieta, Krievijas mediju telpā eksistējoša, neattīstīta, prokrieviska teritorija - Latgale. 30 valsts neatkarības gados, pateicoties Krievijas ietekmes aģentiem un VDK neizdotajiem ziņotājiem, Latgale ir nolaista un tikai gaida, kad varēs kaimiņzemes glābējus sagaidīt ar sālsmaizi.
Tādā grūtā laikā svarīgi ir arī tas, lai varētu paļauties uz Aizsardzības ministru.
Atceros, bija pavisam jancīga sajūta, kad par mūsu valsts aizsardzību atbildēja Slakteris..Skatoties uz viņa gļēvo stāju un ļengano, neskaidro valodiņu, radās šaubas, ka uz tādu vīru valstij kritiskā brīdī var paļauties.
Arī viņa nabadzīgā angļu valoda viesa pārdomas, jo nebija skaidrs, kā mūsu aizsardzības ministrs x stundiņā spēs sazināties ar angliski runājošajiem NATO komandieriem.
Atlika vien cerēt uz Slaktera atavismiem un instingtu... ka Atis nebūs pazaudējis pirmatnējo alu cilvēku žestikulēšanas prasmes un spēs NATO vīriem ar roku un pirkstu palīdzību izskaidrot, ka krievi uzbrūk..ka ir pi..dec un vajaga palīdzību.
Pēc "mīkstā" Slaktera tagadējais aizsardzības ministrs Pabriks likās pavisam labs. Skatījos soc. tīklos, kā Artiņš kājas mētā austrumu cīņās..stalta stāja, stingra, skaidra valodiņa visās mēlēs, frizūra - sirms ezītis,kā Ulmanim..domāju, ka varu būt daudz maz drošs..
Bet tad, pavisam nesen vēl, mājās knibinos ar datoru un ar vienu aci lūru televīziju.
Uzstājās Pabriks un demonstrē tautai pa TV, ko ņemt līdzi x stundā..ja notiktu kaut kas ārkārtējs. Nu kas var būt tāda x stunda visi saprot, bail pat iedomāties..?
Tātad..mūsu aizsardzības ministrs nosauc un rāda bateriju, pudeli ūdens un vēl daudz ko citu.
Viss tā kā saprotams..bet tagad lūdzu uzmanību!!!
Pēkšņi cilvēks, kas atbild par mūsu visu drošību, paņem rokā dezodoranta flakonu, eleganti pakrata to un saka :
x stundā ļoti, ļoti vajadzīga lieta ir "kāju pēdu dezodorants pret nagu sēnīti"..
Jūs nepārklausījāties..blakām baterijai un sērkociņiem noteikti jābūt līdzeklim, ar kuru "..ja nokļūsti mitrā vidē ārkārtas situācijā.." vari pasargāt kāju pirkstus no sēnītes.
Bija redzams, ka Pabrikam x stundā izvairīšanās no nagu sēnītes bija ļoti svarīga lieta..domāju jau,ka tūlīt pat mūsu aizsardzības ministrs novilks zeķes un sāks demonstrēt nevīžīgajai, no nagu sēnītes nomocītajai tautai, kā tas ir jādara.
Tāds, lūk, mums tīrīgs un higiēnisks ir aizsardzības ministrs, ar veselīgām kāju pēdām.
Varam būt droši!

Atbildēt

Vēl

30.12.2020. 18:44

vajag steidzamības kārtā šai Saeimai pieņemt likumu:ja deputāts izstājas no frakcijas un dikti grib būt ``neatkarīgais``(tikai ,no kā???),tad jānoliek Mandāts!!!Punkts.Šie klaiņotāji ir jāizskauž.

Atbildēt

Phe

30.12.2020. 17:50

Ja jau tik svarīga lieta, nav ko loģistikot. Pie lidostas angārs, elektroniska reģistrēšanās, un Jānis piebrauc 8:00, Juris 8:30 un Pēteris 09:00 (vai viņu atved). Kad jābrauc uz Maļorku, tad taču visi var savākties un laikā ierasties?!

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

30.12.2020. 17:48

Par 48 tūkstošiem eiro bez PVN plāno nomāt auto bijušā prezidenta Ulmaņa vajadzībām:

Automašīnas tips noteikts vidējā apvidus, tai jābūt ražotai 2020. gadā, bez iepriekšējas reģistrācijas un ekspluatācijas, krāsa – tumšā metāliska. Iekšdedzes dzinēja tilpumam jābūt ne mazāk kā 2,5 l, ne vairāk kā 3 l, dzinēja veidam – dīzeļdzinējs, tam jābūt pastāvīgai 4 x 4 pilnpiedziņai, bet garumam – 4,8-4,9 metri.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 18. janvārim.

Atbildēt

māvēji mauj un mauj

30.12.2020. 17:10

................

Atbildēt

Žulis

30.12.2020. 16:57

Jautājumi jau pamatoti. Un ir vēl daudz citu pamatotu jautājumu, kas šeit nav minēti. Šadus jautājumus Viņķelei kādā intervijā varētu uzdot žurnālisti.Tāpēc mazliet uzjautrinoši škiet tas, ka šādus jautājumus uzdod Saeimas deputāti. Un ja arī viņi ir opozīcijas deputāti, vai tad viņi tiek turēti neziņā par to, kas notiek ministrijās un ko dara valdība? Un viņiem jāraksta publiska vēstule, lai kaut ko uzzinātu? Ja tā, tad kādēļ vispār viņi tajā Saeimā sēž? Tad jau varbūt pēc vēlēšanām, tikko ir sastādīta valdošā koalīcija, pārējos deputātus var no tās veltīgās sēdēšanas Saeimā atbrīvot. Ietaupīsies nodokļu maksātāju nauda un šie atbrīvotie cilvēki pa to laiku varēs padarīt kaut ko tiešām vērtīgu.

Atbildēt

nesapratu

30.12.2020. 16:09

Kas tas par murgojumu? Raksta autori kaut kādi "Saeimas opozīcijas deputāti", bet apakšā rakstīts "Veselības ministre Ilze Viņķele"

Atbildēt

Gbj

30.12.2020. 16:02

Isak sakot bla bla tapat to vakcinu vedis soferis ar 8 klasu izglitibu un tam pie kajas sitie gudrisi

Atbildēt

paardomas

30.12.2020. 13:47

Bet neviena jautājuma par vakcīnas lietderību un nekaitīgumu.Tāpat neviena jautājuma par testēšanas precizitāti un kvalitāti.
Uzdotie jautājumi varbūt ir būtiski,bet ne primāri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....