Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no sidrabbirzs

13.02.2021. 09:38

Saltā ziema rit savā krāšņumā. Zemi klāj balts sniegs. Aukstās naktis ir kļuvušas par ikdienu. Visapkārt valda ziemas burvība. Tik par nelaimi, šo pasakaino skatu aizsedz kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib atkāpties. Kovid-19 sērga ir negatīvi ietekmējusi mūsu dzīves. Tomēr nevajag skumt un bēdāties, jo pavisam drīz sāksies vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu. Lai gan pašlaik vakcinācija ar tādu ražotāju vakcīnām kā Pfizer-BioNTech, AstraZeneca un Moderna ir nedaudz aizkavējusies, taču pēc brīža vīruss taps uzveikts. Vakcinācija ļaus mums uzvarēt kovid-19 sērgu, tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Rindā uz vakcināciju var pieteikties gan elektroniski mājaslapā manavakcina.lv, gan telefoniski zvanot uz 8989 darbadienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. Būsim apzinīgi. Parūpēsimies par savu un apkārtējo drošību savlaicīgi. Nepadosimies! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Pērkonu. Pielūgsim Pērkonu. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Ziedosim ugunskurā trīs saujas zirņu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Pērkona svētību sev un savai dzimtai. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Pērkoņtēvs ir palīdzējis mūsu senčiem uzvarēt ienaidniekus un nepadoties cīņā. Arī šoreiz Pērkons nepametīs mūs grūtībās. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņa svētību. Lai visvarenais, visu godātais Pērkons svētī katru no mums, kas viņam tic! Lai godāts Pērkons – Debesu Tēvs mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Pērkonam!
Ar Pērkona svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #Pērkoņtēvs #pērkonkrusts #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #drosme #pašapziņa #spēks #sidrabbirzs

Atbildēt

pavļUTS

11.02.2021. 17:18

vēl lielāks nejēga par jēkabpils slaucēju no Vidiņu fermas.

Atbildēt

janis

11.02.2021. 12:59

Kas ir coionisms būtībā?Izlasiet šo grāmatu- sapratīsiet.

Atbildēt

Ai ai

11.02.2021. 12:15

Nevarīgie nezināmie, neko nezinošie deputātiņi, varbūt 2, vai vairāk?
Viņiem varenā ministrija nesniedz slepenās ziņas?

Atbildēt

jautaajums

11.02.2021. 07:39

»

Es

Birojā jaunas mēbeles ir, algas ir, vakcīnu nav. Slepenība ir! Ko vēl no Pavļuta var prasīt!? Partejiska rīcība


Un ko tās vakcīnas atrisinās,kādas būs sekas?
Zinātniskos pētījumus studijā!Ak,ko nu,nav šo pētījumu.Ir kaut kādi pseidopētījumi ko veic paši vakcīnu ražotāji.
Neceriet ka tiks atcelts uzpurņu režīms un baltās rases iznīcināsana.

Atbildēt

Zirgi

11.02.2021. 02:34

Tests, kā uzrakstīt lapsas pr kantora nosaukumu, lai necenzē: pra-vēl-arī-e-un-punkti-starp-burtiem. Nez, ko tas akrons nozīmē? Minu, ka kaut ko ņirdzîgu par cilvēkiem parastajiem.

Atbildēt

nu ko

10.02.2021. 22:30

Ui, tas atkal izmaksās miljonu! Vakcīnas būs lētākas par šo birokrātisko uzskaitvedi datorā. Pavļuts ir slaukšanas meistars!Izskatās, ka Latvijas niecīgā 1,5 milj. iedzīvotāju vakcinācija būs dārgākā pasaulē!

Atbildēt

karinlevita klike nozaga 4 miljardus euro !

10.02.2021. 21:54

latviesu ieredni zog.

Atbildēt

TT

10.02.2021. 20:54

Iesaku so pašu pavaicāt par Covidpass risinājumu
:) https://covidpass.lv/
Tur jau pirms izstrādes publiskošanas uzvarētājs bija zināms.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.02.2021. 20:47

Pavļuts nav vainīgs! Šos 1,5 miljonus vērtos IT risinājums pieprasa Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča, kura ir saistīta ar partiju NA/TB-LNKK/Visu Latvijai.
Naciķi šajos grūtajos laikos izzog valsti!

Atbildēt

Hope

10.02.2021. 19:38

I earned $ 5000 ultimate month by using operating online only for 5 to 8 hours on my computer and this was so smooth that I personally could not accept as true with before working on this website. if you too need to earn this sort of huge cash then come and be part of us. to this internet website online… https: //bit.ly/39JrDqt

Atbildēt

voila

10.02.2021. 19:02

Teicami opozīcija! Ceram sagaidīt tautai arī atbilžu publikāciju.

Atbildēt

Bez stresa

10.02.2021. 19:02

Jaunais "5 laimes lāču birojs" izshēmos ko vajag un kā vajag. Visiem siles rukšiem tiks pa gardam kombikorma gabalam...

Atbildēt

Pilsoņi ceļ teauksmi

10.02.2021. 18:57

par slēgtām MK sēdēm, nepieaicinot sociālos partnerus.

Valdība jau ilgstoši liedz pilsoņiem un sabiedrībai tiesības iepazīties ar MK sēdēs spriesto, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības!

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

https://youtu.be/DUFNHQMqL8c

Atbildēt

Pauļuts ir ASV aģents

10.02.2021. 18:55

»

Malacis, Pavļut!

Re, kur šiem opozīcijas vaukšķiem būtu īstā atbilde...


jo savulaik apmācīts ASV un ne velti ir Veselības ministrs. Digitālā IT Vakcinācijas platforma būs kontroles vajadzībām, lai valsts var diskriminēt personas, kas atteiksies vakcinēties - ierobežos cilvēktiesības izvēlēties nodarbošanos utml. Tas ir nopietns jautājums.

Atbildēt

R

10.02.2021. 18:54

»

Malacis, Pavļut!

Re, kur šiem opozīcijas vaukšķiem būtu īstā atbilde...


Lai nu ko, bet visu noslepenot, to Latvijas varneši labi pieprot!

Atbildēt

Viss ved uz nelaimi-

10.02.2021. 18:51

divitālo vakcinācijas pasu IT platformu, lai šantažētu personas, kuras atsakās vakcinēties. Tie, kuri atteiksies vakcinēties, IT Vakcinācijas platformā būs redzami, vienlaikus, valstij nepaskaidrot, tiks diskriminēti, piedalotos konkursā uz valsts apmaksātu darbvietu.

Digitālo platvormu varēs izmantot arī ceļojumu, koncertu un citu izklaides vietu ierobežošanai.

Pavļuts melojis, sacīdams, ka vakcinēšanās nebūs obligāta.

Atbildēt

Malacis, Pavļut!

10.02.2021. 18:19

Re, kur šiem opozīcijas vaukšķiem būtu īstā atbilde:
“Ziņkārīgie un pie iepirkumu siles tikt kārie Saeimas deputātu kungi un deputātu dāmas!
Tā kā vakcinēšanas IT sistēmā ir ievadīti fizisko personu dati un tiks ievadīti visu Latvijas pilsoņu personu dati, tad pamatojoties uz fizisko personu datu aizsardzības nepieciešamību, esmu noteicis, ka visi iepirkuma materiāli par vakcinēšanas IT sistēmu ir ierobežotas pieejamības informācija. Informēju Jūs, ka par nelikumīgām darbībām ar personau datiem Jūs variet tikt bargi sodīti normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Atšķirtībā no mazspējīgās Saeimas, Jūsu darboties spējīgais veselības ministrs.”

Atbildēt

Oki

10.02.2021. 18:05

Vai tas ir tas slavenais lohatrons , ko te bija sarīkojuši ierēdņi programmētājiem ?

Atbildēt

motorhead 1916

10.02.2021. 17:55

Jautaajumi pamatoti. Tad nu atbildi, pianist. Tas, ka neklaatienee vienu gadu Harvardaa apguvi kaut kaadu Leadership, ne vienu NE>IS. Straadaa, un fiksi! ( Pareejais teksts necenzeets ).

Atbildēt

Ex izmeklētājs

10.02.2021. 17:40

Žēl, ka pie mums lielākoties visas izšķērdības, izsaimniekošanas, blēdības konstatē post factum, pie tam pārāk vēlu. Varbūt šoreiz pāris valsts "jaunās slotas" noreaģēs ātrāk, un dažs labs šodienas karalis varēs kādu laiku pavadīt kroņa maizē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...