Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nodotais

14.03.2017. 13:03

Visu latvijai koalīcijas biedrs....
dzintara seja skaidra!

Atbildēt

nu, radu saraksti

26.02.2017. 20:15

latgale taču

Atbildēt

Jānis Reirs

23.02.2017. 20:01

»

Kipsalas artilerists

Apsveicu visus svetkos,Padomju armijas diena


Paldies, lai Tev arī labs noskaņojums! Mēs ministrijā atzīmējam kā kārtīgi krievu tankisti - ar gurķi un šņabi!

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 19:42

»

vispār

Pamatojums ir elementārs- strādājošo skaits samazinās, pensionāru palielinās, tātad sociālais budžets nav ilgtspējīgs


OK, tas skaidrs. Tādu atbildi es arī Centrāltirgū dabūtu no jebkuras sievas, kas tirgo skābētus gurķus. Ministram prasa parādīt ciparus ilgtermiņam. Tas pirmkārt.

Otrkārt, nu jau gads apkārt, kā Reirs ir ministrs, bet ko taisās darīt, tā arī nav skaidrs. Plānoto vairākus gadus plānoto reformu noraka, vietā neko īsti nepiedāvā.

Aizdomas, ka nobumbulēs tāpat kā finanšu ministra amatā. Krutākais, ko labā spārna politiķis finmina amatā esot izbīdīja cauri, bija Marksa cienīgs solidaritātes nodoklis.

Tādēļ arī, acīmredzot, spiediens.

Atbildēt

vispār

23.02.2017. 18:44

»

Poh.Jānis

Ne jau prognozi prasa, bet pamatojumu, kāpēc Reirs apgalvo, ka sociālais budžets ilgtermiņā (parasti ilgtermiņš sākas no 10 uz augšu) sociālais budžets nav ilgtspējīgs...


Pamatojums ir elementārs- strādājošo skaits samazinās, pensionāru palielinās, tātad sociālais budžets nav ilgtspējīgs.

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 16:35

»

?

Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs


Ne jau prognozi prasa, bet pamatojumu, kāpēc Reirs apgalvo, ka sociālais budžets ilgtermiņā (parasti ilgtermiņš sākas no 10 uz augšu) sociālais budžets nav ilgtspējīgs.

Te divas lietas:
1. "Za bazar otvečatj nado", tas attiecas ne tikai uz urkām, bet arī uz politiķiem;
2. Ja Reiram uzdotu šos jautājumus dzīvajā, viņš i 10 daļu no tā, kas te sarakstīts, nespētu atskaņot. Jautājums ir par Reira kompetenci.

Atbildēt

Kipsalas artilerists

23.02.2017. 16:03

Apsveicu visus svetkos,Padomju armijas diena !

Atbildēt

Troļļi

23.02.2017. 15:07

»

Labklājības ministrijas trolllim

Pamatbudžeta deficīts tika segts ar sociālā budžeta atlikumu/pārpalikumu


Gan jau Labklājības ministrijas ierēdnīši komentāros uzdarbojas, par tiem tautā dzirdēts, ka tādi bez emancipācijas spējām esot.

Atbildēt

Labklājības ministrijas trolllim

23.02.2017. 10:46

»

tikai nemuldi

Nekāds kopbudžeta deficīts krīzes laikā no sociālā budžeta netika finansēts


Pamatbudžeta deficīts tika segts ar sociālā budžeta atlikumu/pārpalikumu.

Bišku neprecīzi uzrakstīju, kas domu nemaina. Ministrijas trollis esi kaut kāds?!

Atbildēt

LM ierēdnītis vai PR?

23.02.2017. 10:42

»

?

Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs


kāpēc citu valstu valdības spēj prognozēt, bet Jānis Reirs ne pie kā nav vainīgs, jo visu darot viņa ierēdņi?! Nabadziņam nu gan ir briesmīgi padotie, pie citiem ministriem viņi šādi "nerēķinājās".

Atbildēt

?

23.02.2017. 07:41

»

Pietiek

Kādi vēl jautājumi par Jāņa Reira nekompetenci


Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs.

Atbildēt

Komentāra teksts:

23.02.2017. 01:13

»

Naivums ta` kāds !

Nu kādas var būt reālas prognozes ,ja valsts pēc lielkrīzes dzīvo ar n -tiem miljardiem ārējo parādu ? Un situācija ir skarba, ja pie siles esošie un viņiem pietuvinātie absolūti nekautrējoties izmanto situāciju- visiem var nepietikt un viss var pēkšni beigties


Tam ārējam parādam nav nekāda sakara ar sociālo budžetu. Valsts nekrīzes gados aizņemas priekš pamatbudžeta tēriņiem naudu, šādi tiek finansēts mākslīgi radītais kopbudžeta deficīts, kuru tad arī krīzes laikā sedz no sociālā budžeta pārpalikuma.

Jānis Reirs nevēlās paaugstināt sociālā budžeta tēriņus, jo tas nozīmēs, ka mazāk varēs finansēt polit-projektus no pamatbudžeta. Budžeta deficītu taču vērtē pēc kopbudžeta. Tas, ka gadu no gada sociālais budžets ir ar pārpalikumu, bet kopbudžets ar deficītu -, ir tieša t.s. politiķu cerība, ka nākotnē pamatbudžeta parādus varēs nosegt ar sociālā budžeta pārpalikuma naudu, kas būs nelietīgi paturēta (neizdalīta pensionāriem, invalīdiem) šādiem mērķiem.

Tādējādi Latvijā nabadzība tiek mākslīgi uzturēta.

Atbildēt

kaža

22.02.2017. 19:02

Labklājības ministrija ir LPSR kadru barības sile un viņu publiskā attieksme pret labklājību ir visai tendencioza un homofobiska.Atcerēsimies teoriju par birokrātisko šķēršļu radīšanas nepieciešamību invalīdiem uc. saviem klientiem,kas arī notiek.Netiek nodrošināta pat invalīdu atkārtotas pārbaudes.Sevišķi tiek neieredzēti pensionētie darba invalīdi,kuriem ir atņemtas visas valsts likumos paredzētās tiesības.Kompensācija par zaudēto veselību ir nosaukta par pensiju un atņemta,pat nepaskaidrojot kā tāda konversija atbilst konstitūcijai un valsts likumiem.Šī patvaļa jau turpinas vēl no 2009.gada.

Atbildēt

Naivums ta` kāds !

22.02.2017. 18:44

Nu kādas var būt reālas prognozes ,ja valsts pēc lielkrīzes dzīvo ar n -tiem miljardiem ārējo parādu ? Un situācija ir skarba, ja pie siles esošie un viņiem pietuvinātie absolūti nekautrējoties izmanto situāciju- visiem var nepietikt un viss var pēkšni beigties .

Atbildēt

Pietiek

22.02.2017. 18:34

Kādi vēl jautājumi par Jāņa Reira nekompetenci?

Atbildēt

opis

22.02.2017. 18:26

Nekad nebiju iedomājies ka vara strādā bez konkrētiem datiem un to analīzes!!!!
Pilnīgs sviests tautas mēlē sakot.....
Rādās ka tālāk nav kur iet un vienīgais ko varu valdībai ieteikt:
AIZBRAUCIET PIE LEMBERGA KUNGA LAI IZSTĀSTA KAS IR KAS UN KĀ JĀSTRĀDĀ.
Sabiedrības uzticību var iegūt tikai ar reālu darbu nevis tukšiem un informatīviem vārdiem,kuru bāze ir pētījumi varbūtības formā ārzemju specu izpildījumā

Atbildēt

luka

22.02.2017. 18:03

gudrajai valdiibai.domaajat tauga dumja? ja es maksaju nodoklus no minimaalAs algas.mana pensija 110eiro.pa tv jau vienemer liek lielo ciparu.pirms nodoklu nomaksas.taa ka gaidiet vien ka maksaas jums.ir latviesu teiciens..ejiet dirst valdoshaa klikje.ar saviem meliem.juus esiet pretiigi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...