Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mimi

10.04.2017. 13:20

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Kamon ! Tātad es te ziedoju naudu sunīšu pabarošanai, bet šie tagad par to naudu iešot ielās čipēt saimnieksuņus? UZ NEREDZĒŠANOS! Barības jums netrūķst, kā redzu.

Atbildēt

Kā kā?

04.04.2017. 10:11

»

Nav skaidrs

Ko šādā situācijā palīdzētu čipošana


Tāpat kā ar tām meža stirnām. Līdaks mēģināja iestāstīt, ka čipēti suņi stirnām vairs neuzbruks. Atklāts palika tikai jautājums, vai arī vilki ir apsolījuši neuzbrukt stirnām tad, ja suņi būs čipēti? :-))) Bet tā kā Džonsone ir izteikusi milzīgu paldies deputātam Līdakam par atbalstu viņas ģimenes biznesa aizstāvēšanai Saeimā, tad secinu, ka vilkiem arī tiks samaksāts.

Atbildēt

Starp citu

03.04.2017. 20:08

Vaīīī, un arī NĪN neatcels, nodokļu pārmaksas atgriešanu nebūs un pārtikai PVN atvieglojumi nav gaidāmi.
Tad ta nu brīnums, ka arī suņu turēt gribētājiem pašiem par saviem suņiem jāmaksā. Bērni mirst badā, bet te nebeidz ākstīties ar kaut kādiem bezjēdzīgiem suņu čipiem.

Atbildēt

Saimons

03.04.2017. 19:10

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Cik suņi ir reģistrēti LDC no Ulubeles? Labi ja padsmit...bet visiem saka, ka jāvāc kārtējie ziedojumi vismaz 200 tur mītošajiem suņiem! Tad kāpēc pati Džonsone savas patversmes suņus nav ievadījusi datu bāzē, bet ņemas sabiedrībai un Saeimai mācīt dzīvot un vēl prasīt nodokļu maksātāju naudu!!! Par ko?! Patversmes suņus var reģistrēt BEZ MAKSAS!!! tad kur ir problēma, Ilzīt?! Nav izdevīgi uzrādīt īsto suņu skaitu, jo vairs nevarēs slaukt pašvaldību???

Atbildēt

lapsene

03.04.2017. 17:17

Tas laikam aprīļa joks, jo šitai kundzei kauna nekad nav bijis un nebūs - cilvēkiem aizmālē acis ar žēlabainiem stāstiem, bet pati dzīvo kā niere taukos no savāktajiem ziedojumiem!Ziedojiet vēl, Ilzītei vēl nav villa Maiami!

Atbildēt

Darela

03.04.2017. 14:50

Mans iepriekšējais suns devās uz suņu debesīm pieklājīgā vecumā pirms 4 gadiem un lai cik brīnumaini tas nebūtu - bezšķirnes suns ar mikročipu un reģistrēts LDC, lai gan tobrīd tas ne tuvu nebija obligāti. Arī mans tagadējais suns ir čipēts un reģistrēts kopš kucēna vecuma. Ne brīdi nebija šķitis, ka tas būtu nevajadzīgi vai dārgi, vai ienācis prātā, ka citiem nodokļu maksātājiem tas būtu man jāsponsorē.
Dzīvnieks - tā ir katra paša izvēle un atbildība, nopietna izvēle un liela atbildība. Un neizbēgami - arī tēriņi. Dzīvnieks ir ne tikai jābaro (un vēlams ar tam atbilstošu ēdienu, nevis to, kas paliek pāri), bet arī jārūpējas, jāskolo, jāved pie veterinārārsta. Varbūt pēdējais laiks sākt cienīt dzīvniekus un ņemt tad, ja ir iespēja parūpēties, līdzcilvēkus - neradot tiem liekas klapatas ar saviem dzīvniekiem un veterinārārstus, kas dara savu darbu?

Atbildēt

Dudu

03.04.2017. 14:28

Nu kā var tā melot ?
Džonsonei meles tituls jāpiešķir uz mūžu.

Atbildēt

DD

03.04.2017. 14:27

"Cerēsim, ka deputāti palīdzēs tiem trūcīgajiem, pensionāriem - suņu saimniekiem, kuri nespēj atļauties izpildīt obligāto suņa čipēšanas prasību pieckārtīgas komerccenas apmērā"- varbūt, ka viņiem NEVAJAG turēt dzīvniekus, jo 1)dzīvnieks KATRU DIENU jābaro,2)dzīvnieki arī mēdz slimot.Ja nav līdzekļu 1x dzīvnieku čipēt un reģistrēt, tad dzīvnieks NAV jātur.
ĻOTI neglīts un tendenciozs raksts.Cipari- no pirksta izzīsti!200000 suņu.No kurienes tāds cipars? Pieckārtīga komerccena- kas tas tāds?

Atbildēt

we

03.04.2017. 13:57

Deputaats Liidaka laikam ieies veesturee ne tikai ar"aizver muti" (kas patiesiibaa ari neliecina par iipashu inteligjenci) bet arii ar jaunu ekonomikas terminu "pieckaartiiga komerccena"
Tikai liidz shim veel nav no vinaj mutes dzirdeets shii jaunaa ekonomiskaa termina skaidrojums.
Laikam tam vairs smadzenju iisti nepietiek. :(

Atbildēt

Ulubeles konservs

03.04.2017. 13:56

»

Lopu Dakters

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu


Es esmu suņu konservs "Ulubele" par pieckāršo komerccenu! Dzīvnieku policija, paīdziet man nonākt plauktos par pašizmaksu! Es gribu kļūt pieejams katra bomža sunim. Tā Džonsone palikusi pavisam alkatīga un tirgo mani virs pašizmaksas. Help!

Atbildēt

kristaii

03.04.2017. 13:50

Ko var murgot? Kas traucē patversmēm tagad taisīt akcijas un aicināt veterinārārstiem palīdzēt kā brīvprātīgajiem?.
Veterinārārsti taču visos 4 novados strādāja par baltu velti!

Atbildēt

syr

03.04.2017. 13:32

Kas ir pieckārtīga komerccena-pirmo reizi dzirdu. Pietiek Dzonsunes kundzei musināt tautu.Pietiek melot lobējot aizdevumu kantorus

Atbildēt

Kas slēpjas aiz dzīvnieku policijas?

03.04.2017. 12:01

Varbūt Pietiek derētu sabiedrībai atklāt, kas ir šitā "godīgā" policija? Tas ir Ilzes Džonsones un viņas Aivara Borovkova ģimenes bizness!Visos laikos ienesīgākie netīrie biznesi bijuši saistīti ar ziedojumu vākšanu bērniem un dzīvniekiem.

Atbildēt

Lopu Dakters

02.04.2017. 16:22

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu

Atbildēt

jjjj

02.04.2017. 10:08

Pastaigajos gar jūru , vecene ar palielu bezšķirnes . apstājos , suns reja leni pienāca un tā kā proves vieglu kodienu . Iedzina mani jūrā . Es stāveju bet vecene tik sauc un ķer savu radību ,kura neklausa .

Piegriezies , visi piepilsētas meži pilni ar šitiem suņiem .....viņš jau nekož

Atbildēt

kad pilsētā nebūs suņu mēslu?

02.04.2017. 10:01

vemt gribas no tām lopenēm, kas valkājas ar suņiem

Atbildēt

vegāns

02.04.2017. 00:08

Ja patversmēm dārgi uzturēt tos dzīvniekus,vai labāk nebūtu tos iemidzināt? Tak jau viņi nelietīgi gaļēdāji.

Atbildēt

VB

01.04.2017. 17:24

"kā arī saukt pie atbildības un piedzīt izdevumus..."
Redzu, tas te tas svarīgākais. BET, piem. mani, vienīgo reiz sakoda suns 25(!) g. atpakaļ, saimnieka klātbūtnē, jo pats nepiesardzīgi plātījos sniedzot viņam roku. Tad vēlreiz, vai tiešām jautājums šobrīd tik aktuāls, lai ar to ņemtos Saeima / valdība / NKVD / Gestapo? Priekš kam tad ir pašvāldības?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...