Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mimi

10.04.2017. 12:20

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Kamon ! Tātad es te ziedoju naudu sunīšu pabarošanai, bet šie tagad par to naudu iešot ielās čipēt saimnieksuņus? UZ NEREDZĒŠANOS! Barības jums netrūķst, kā redzu.

Atbildēt

Kā kā?

04.04.2017. 09:11

»

Nav skaidrs

Ko šādā situācijā palīdzētu čipošana


Tāpat kā ar tām meža stirnām. Līdaks mēģināja iestāstīt, ka čipēti suņi stirnām vairs neuzbruks. Atklāts palika tikai jautājums, vai arī vilki ir apsolījuši neuzbrukt stirnām tad, ja suņi būs čipēti? :-))) Bet tā kā Džonsone ir izteikusi milzīgu paldies deputātam Līdakam par atbalstu viņas ģimenes biznesa aizstāvēšanai Saeimā, tad secinu, ka vilkiem arī tiks samaksāts.

Atbildēt

Starp citu

03.04.2017. 19:08

Vaīīī, un arī NĪN neatcels, nodokļu pārmaksas atgriešanu nebūs un pārtikai PVN atvieglojumi nav gaidāmi.
Tad ta nu brīnums, ka arī suņu turēt gribētājiem pašiem par saviem suņiem jāmaksā. Bērni mirst badā, bet te nebeidz ākstīties ar kaut kādiem bezjēdzīgiem suņu čipiem.

Atbildēt

Saimons

03.04.2017. 18:10

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Cik suņi ir reģistrēti LDC no Ulubeles? Labi ja padsmit...bet visiem saka, ka jāvāc kārtējie ziedojumi vismaz 200 tur mītošajiem suņiem! Tad kāpēc pati Džonsone savas patversmes suņus nav ievadījusi datu bāzē, bet ņemas sabiedrībai un Saeimai mācīt dzīvot un vēl prasīt nodokļu maksātāju naudu!!! Par ko?! Patversmes suņus var reģistrēt BEZ MAKSAS!!! tad kur ir problēma, Ilzīt?! Nav izdevīgi uzrādīt īsto suņu skaitu, jo vairs nevarēs slaukt pašvaldību???

Atbildēt

lapsene

03.04.2017. 16:17

Tas laikam aprīļa joks, jo šitai kundzei kauna nekad nav bijis un nebūs - cilvēkiem aizmālē acis ar žēlabainiem stāstiem, bet pati dzīvo kā niere taukos no savāktajiem ziedojumiem!Ziedojiet vēl, Ilzītei vēl nav villa Maiami!

Atbildēt

Darela

03.04.2017. 13:50

Mans iepriekšējais suns devās uz suņu debesīm pieklājīgā vecumā pirms 4 gadiem un lai cik brīnumaini tas nebūtu - bezšķirnes suns ar mikročipu un reģistrēts LDC, lai gan tobrīd tas ne tuvu nebija obligāti. Arī mans tagadējais suns ir čipēts un reģistrēts kopš kucēna vecuma. Ne brīdi nebija šķitis, ka tas būtu nevajadzīgi vai dārgi, vai ienācis prātā, ka citiem nodokļu maksātājiem tas būtu man jāsponsorē.
Dzīvnieks - tā ir katra paša izvēle un atbildība, nopietna izvēle un liela atbildība. Un neizbēgami - arī tēriņi. Dzīvnieks ir ne tikai jābaro (un vēlams ar tam atbilstošu ēdienu, nevis to, kas paliek pāri), bet arī jārūpējas, jāskolo, jāved pie veterinārārsta. Varbūt pēdējais laiks sākt cienīt dzīvniekus un ņemt tad, ja ir iespēja parūpēties, līdzcilvēkus - neradot tiem liekas klapatas ar saviem dzīvniekiem un veterinārārstus, kas dara savu darbu?

Atbildēt

Dudu

03.04.2017. 13:28

Nu kā var tā melot ?
Džonsonei meles tituls jāpiešķir uz mūžu.

Atbildēt

DD

03.04.2017. 13:27

"Cerēsim, ka deputāti palīdzēs tiem trūcīgajiem, pensionāriem - suņu saimniekiem, kuri nespēj atļauties izpildīt obligāto suņa čipēšanas prasību pieckārtīgas komerccenas apmērā"- varbūt, ka viņiem NEVAJAG turēt dzīvniekus, jo 1)dzīvnieks KATRU DIENU jābaro,2)dzīvnieki arī mēdz slimot.Ja nav līdzekļu 1x dzīvnieku čipēt un reģistrēt, tad dzīvnieks NAV jātur.
ĻOTI neglīts un tendenciozs raksts.Cipari- no pirksta izzīsti!200000 suņu.No kurienes tāds cipars? Pieckārtīga komerccena- kas tas tāds?

Atbildēt

we

03.04.2017. 12:57

Deputaats Liidaka laikam ieies veesturee ne tikai ar"aizver muti" (kas patiesiibaa ari neliecina par iipashu inteligjenci) bet arii ar jaunu ekonomikas terminu "pieckaartiiga komerccena"
Tikai liidz shim veel nav no vinaj mutes dzirdeets shii jaunaa ekonomiskaa termina skaidrojums.
Laikam tam vairs smadzenju iisti nepietiek. :(

Atbildēt

Ulubeles konservs

03.04.2017. 12:56

»

Lopu Dakters

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu


Es esmu suņu konservs "Ulubele" par pieckāršo komerccenu! Dzīvnieku policija, paīdziet man nonākt plauktos par pašizmaksu! Es gribu kļūt pieejams katra bomža sunim. Tā Džonsone palikusi pavisam alkatīga un tirgo mani virs pašizmaksas. Help!

Atbildēt

kristaii

03.04.2017. 12:50

Ko var murgot? Kas traucē patversmēm tagad taisīt akcijas un aicināt veterinārārstiem palīdzēt kā brīvprātīgajiem?.
Veterinārārsti taču visos 4 novados strādāja par baltu velti!

Atbildēt

syr

03.04.2017. 12:32

Kas ir pieckārtīga komerccena-pirmo reizi dzirdu. Pietiek Dzonsunes kundzei musināt tautu.Pietiek melot lobējot aizdevumu kantorus

Atbildēt

Kas slēpjas aiz dzīvnieku policijas?

03.04.2017. 11:01

Varbūt Pietiek derētu sabiedrībai atklāt, kas ir šitā "godīgā" policija? Tas ir Ilzes Džonsones un viņas Aivara Borovkova ģimenes bizness!Visos laikos ienesīgākie netīrie biznesi bijuši saistīti ar ziedojumu vākšanu bērniem un dzīvniekiem.

Atbildēt

Lopu Dakters

02.04.2017. 15:22

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu

Atbildēt

jjjj

02.04.2017. 09:08

Pastaigajos gar jūru , vecene ar palielu bezšķirnes . apstājos , suns reja leni pienāca un tā kā proves vieglu kodienu . Iedzina mani jūrā . Es stāveju bet vecene tik sauc un ķer savu radību ,kura neklausa .

Piegriezies , visi piepilsētas meži pilni ar šitiem suņiem .....viņš jau nekož

Atbildēt

kad pilsētā nebūs suņu mēslu?

02.04.2017. 09:01

vemt gribas no tām lopenēm, kas valkājas ar suņiem

Atbildēt

vegāns

01.04.2017. 23:08

Ja patversmēm dārgi uzturēt tos dzīvniekus,vai labāk nebūtu tos iemidzināt? Tak jau viņi nelietīgi gaļēdāji.

Atbildēt

VB

01.04.2017. 16:24

"kā arī saukt pie atbildības un piedzīt izdevumus..."
Redzu, tas te tas svarīgākais. BET, piem. mani, vienīgo reiz sakoda suns 25(!) g. atpakaļ, saimnieka klātbūtnē, jo pats nepiesardzīgi plātījos sniedzot viņam roku. Tad vēlreiz, vai tiešām jautājums šobrīd tik aktuāls, lai ar to ņemtos Saeima / valdība / NKVD / Gestapo? Priekš kam tad ir pašvāldības?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...