Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūrmala

01.12.2017. 00:41

Savulaik, kad nomira Roberta tēvs un Robertu izmeta no Jūrmalas ātrās palīdzības, bija cilvēki, kuri viņam pasniedza palīdzīgu roku un iekārtoja darbā, lai nabaga students nenomirst badā.Nepagāja ne 10 gadi, kad Roberts to bija pu
piemirsis.

Atbildēt

Jiris

30.11.2017. 12:20

Paga.paga.visi te komentē.bet kā beidzās Ploriņa ēra Nmpd.vai tur viss bija godīgi.
Tas viss noklusis.laikam viss bija likuma normas.
Tas tiešām būtu interesanti.

Atbildēt

pietiek

30.11.2017. 11:52

ir prostitutu pereklis, kas neatskiras no citiem perkamiem zhurnalugam.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

27.11.2017. 16:32

»

business

Maksas pakalpojumi jau no to iesākuma laikiem ir bijis kā kreisā medusmaize, ar sportu saistītās iestādes, kas tos rīko, daudz līdzekļu iegūst, kas netiek uzskaitīti (iegrāmatoti), līdz ar to tur vienmēr ir "pa draugam sarunātā" kreisā apmaksa, paralēli tai, kas aiziet iestādei par sniegto pakalpojumu...


Jā. Manas domas arī reizēm aizņem šis jautājums.
Senākos laikos bija forši, aizbrauc kaut ko apstāvēt, dabū uz rokas konkrētas naudiņas, tagad nīksti visu dienu kaut kur par parasto stundas naudiņu, un kad dežūra tur beigusies brauc uzreiz izsaukumā pie kaut kādas senilas encefalopātes, ne paēst, ne uz hauzīti aizskriet... baldriāni svarīgāki.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

27.11.2017. 16:26

Ar interesi sekoju atklāsmēm šeit un varu droši teikt, ka es to jau sen zināju.
RF adepti varētu aktīvāk šeit uzstāties, daži jau te vīd, bet gauži nepārliecinoši.
Protams, ka " Rokas nost no Robčika" akcija bija salīdzinoši veiksmīga, tikai vajadzēja vēl likvidēt dokumentālos pierādījumus. Sakopt pēcpusi, tā teikt.
RF ir kā zināma substance, kas ūdenī negrimst. Domāju, ka viņam ir neizsmeļami nekaunības limiti, pareizi būtu klusītiņām pagaist no Latvijas medicīnas horizonta un uzmirdzēt kaut kur Kongo džungļos vai Gobi tuksnesī.

Atbildēt

unis

27.11.2017. 13:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Tiklīdz

27.11.2017. 12:24

»

neiztikt

tiklīdz pavīd kādas nebūšanas med.iestāžu personālijās, pilnīgi noteikti neiztikt bez Apiņa zirnekļtīkliem. Nu vēl nav sapratis, ka viņa laiks, sorry, viņa ietekmes laiks straujiem soļiem beidzas


pavīd kāda izsludināta vakance /kopumā mūsu valstī/, tā sākas mēslu liešana un naidnieku meklēšana uz tiem kuri ir spējīgi strādāt un radikāli mainīt tās ierūsējušās dogmas, kas pastāv daudzu smadzenēs kā piemēram Jums - par ietekmes laikiem un straujiem soļiem.... Vienmēr visos laikos varas kārie ir baidījušies no gudrākiem un erudītākiem, jo tie apdraud zirnekļtīklu iesildītās vietas.

Atbildēt

neiztikt

27.11.2017. 09:42

tiklīdz pavīd kādas nebūšanas med.iestāžu personālijās, pilnīgi noteikti neiztikt bez Apiņa zirnekļtīkliem. Nu vēl nav sapratis, ka viņa laiks, sorry, viņa ietekmes laiks straujiem soļiem beidzas.

Atbildēt

Asnātre

26.11.2017. 23:51

Nu Apiņu Pēterim nav vairs ne mazākās šānses dabūt savu drušku Fūrmani par NMPD vadītāju.

Atbildēt

dadzis

26.11.2017. 23:41

manuprāt ja Lato Lapsam un viņam līdzīgiem būtu savi bērni, par tiem viņu patiesi rūpētos, būtu patisi vīrišķīgs darbs, publiskai atspoguļošanai vienkārši nepietiktu laika !!!

Atbildēt

Neaptur

26.11.2017. 23:37

Uzreiz var redzēt normals vecis - ja jau tik traki tiem pediņiem nepatīk :))) Laikam negribēja tiem muguru pagriezt )))

Atbildēt

Ambulance

26.11.2017. 23:13

Vāne piezvanīja Villerei un pavēlēja: "Rokas nost no Fūrmaņa!" Tas notika Čakšas ministrēšanas otrajā dienā. Apinis tika "palūdzis" Čakšai par savu un Ploriņa pudeles brāli, jo Fūrmanis LĀB valdē turēja "Apiņa kanti" cīņā pret Belēviču.

Atbildēt

???

26.11.2017. 23:07

Kurš zina kā darbojas šī Fūrmaņa organizācija http://glabsim.lv/ ?

Atbildēt

business

26.11.2017. 22:38

Maksas pakalpojumi jau no to iesākuma laikiem ir bijis kā kreisā medusmaize, ar sportu saistītās iestādes, kas tos rīko, daudz līdzekļu iegūst, kas netiek uzskaitīti (iegrāmatoti), līdz ar to tur vienmēr ir "pa draugam sarunātā" kreisā apmaksa, paralēli tai, kas aiziet iestādei par sniegto pakalpojumu. Šie maksas pakalpojumi vienmēr ir bijuši strīdu un kašķu iemesls, tāpat kā, piedodiet, līķi - apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem.
Acīmredzot ZRC un VC4 ir liela atšķirība šo līdzekļu apguvē un uzskaitē, tur tas suns arī jāmeklē.
Tikai piemēram, kā tas notika, kad robčiks mācījās shēmot: iestādes vadītājs saņem samaksu no sporta pasākuma rīkotāja par pakalpojumu uz rokas, bet pakalpojuma izpildei nosūta padoto mediķu brigādi, kam darba samaksa ir regulāra- no budžeta, + tā brigāde ir atrauta no tiešo pienākumu izpildes - tas nozīmē - pārējiem tai laikā ir papildus slodze. Kaut gan tur būtu jānolīgst cilvēki no pamatdarba brīvajā laikā. Iespējams, tagad maksas pakalpojumi tiek apgūti civilizētāk, bet redzot iesaistītos karojošos, nu ļōōōti neticas.

Atbildēt

Nu jau nu jau

26.11.2017. 22:08

»

AAA

Ir jau vēl viena noziedzniece-pupele!Tā gan ir palikusi nesodīta!Kā varēja aiziet pensijā,ja ātrajos nav strādājusi nevienu dienu uz brigādes!Dzimusi 1962.g.un pēkšņi paātrinātā pensijā!Šī persona arī ir draudzene fūrmanim un ploriņam


Pupele, vecā kaija aizgāja vecuma pensijā, nav jau tik jauna kā iztaisās. bet roku uz pulsa vēl tur un Ilzītes visas danco pēc viñas stabules, tāpēc jau arī par mums, nīstajiem nmpistiem neviens rūpi netur!

Atbildēt

po

26.11.2017. 22:05

OOOO ar šo ir dzerts daudz krastmalaa...

Atbildēt

AAA

26.11.2017. 21:21

Ir jau vēl viena noziedzniece-pupele!Tā gan ir palikusi nesodīta!Kā varēja aiziet pensijā,ja ātrajos nav strādājusi nevienu dienu uz brigādes!Dzimusi 1962.g.un pēkšņi paātrinātā pensijā!Šī persona arī ir draudzene fūrmanim un ploriņam!

Atbildēt

maza tā pasaule

26.11.2017. 21:14

»

Minersal

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats


Šis personāžs shēmošanas ābeci apguva jau no autiņiem, ābols no ābeles.... pirms viņa māte nosita viņa tēvu (abi dzērumā) visu shēmošanu apguvis perfekti !!! Pat izmeklēšanas nebija, jo augsti kungi policijā bij pudelesbrāļi. Tēvs iemanījās slaukt valsti, un nemaksāt soc.nodokli par darbiniekiem un par sviestmaizi iegādāties divstāvu villu Jūrmalā. Neslēpdams savu mahinatora gandarījumu par sashēmoto. Pēcāk domāju, vai viņa nogalēšana bija daļa no plāna iemērkt galus ūdenī?
Kā, esot NMPD vadītāja amatā 10 gados, no meklējoša kur pārnakšņot, kļūt par miljonāru??? Atbildi zin tādi "personāži".
Īsts sava tēva dēls. Un tā alko-atkarība ar nāk ar gēniem līdz.

Atbildēt

AAA

26.11.2017. 21:11

Fantastisks raksts!Visi jau zin,kad stulbai čaksenei nepatika Villere,kas normāli vadīja un būtu vadījusi iestādi.Kā stulbā binovska varēja ielikt par OVC vadītāju tagad klušu(kurai nav medicīniskā izglītība)?Drausmīgs bardaks!Binovska pat nav spējīga sakārtot dispečēriju.16 cilvēku vietā tagad knapi 8 cilvēki pieņem visu Latviju.Villere nekad nekko tādu nebūtu pieļāvusi!

Atbildēt

Piekrītu,

26.11.2017. 20:43

»

Minersal

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats


ka ne velti tika atstādināts, jo pat Guntis viņā saskatīja šķēršļus (un paniskas bailes) savā darbā, kur nu vēl runāt par Sarmīti, Alekseju, Gundegu, Akselu un lielo Ilzīti u.t.t. - tas tā bieži, ka no erudītākiem, spējīgākiem un visādi citādi spējīgākiem bieži baidās un viņus nīst ... ! Bet paši spriediet un domājiet kur viņi (gandrīz visi) šobrīd atrodas, vai tulīt atradīsies.....>>>>>>>>>>

Atbildēt

Minersal

26.11.2017. 20:21

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats

Atbildēt

...

26.11.2017. 17:54

»

zebra

Pietiek.com vajag painteresēties, kāpēc Valsts asinsdonoru centram jau gadu nav iestādes vadītāja


Tur darbu saglabājis Ozoliņas draugs Kniksts, kurš kā kvalitātes vadītājs bija un ir atbildīgs par visu bardaku. Cik ilgi to turēs darbā?

Atbildēt

Vīruss

26.11.2017. 17:46

Tāds pats korupcijas bezpreģels kā kaimiņu iestādē - Slimību profilakses un kontroles centrā -, kur Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs pieķēra centra direktori Ivetu Gavari aiz rokas viltojumā - bija pieņemti fiktīvi darbinieki. Bet no darba jau citā iestādē atbrīvoja iepriekšējo direktori.

Valsts zagle Čakša un viņas pakalpiņi aizstāv viens otru, jo caur šīm iestādēm tiek aizpludināti Eiropas miljoni, kuri tā arī netiek līdz reālai medicīnai.

Atbildēt

?

26.11.2017. 17:36

Kāpēc tik nesmuka bilde?

Atbildēt

zebra

26.11.2017. 16:16

Pietiek.com vajag painteresēties, kāpēc Valsts asinsdonoru centram jau gadu nav iestādes vadītāja.

Atbildēt

VC

26.11.2017. 15:18

»

nmpd

Lieta tika izbeigta pēc Čakšas padomnieces Vānes rīkojuma Vilkerei, citādi pašu Villeri... Tā kā Fūrmanis ir Apiņa pudeles brālis un Čakšas un Vānes “plecs”, nekas cits jau Villerei neatlika


Villerei atlika tas ko viņa izdarīja un atskatoties uz pagātni tas arī bija vienīgais sakarīgai rīkojums savas direktora karjeras laikā protams izņemot to ka burtiski pēdējā mirklī paspēja pati uzrakstīt atlūgumu jo cilvēks dzīvē agri vai vēlu dabū to ko pats citiem darījis -labu vai ļaunu______________________________

Atbildēt

nmpd

26.11.2017. 14:11

Lieta tika izbeigta pēc Čakšas padomnieces Vānes rīkojuma Vilkerei, citādi pašu Villeri... Tā kā Fūrmanis ir Apiņa pudeles brālis un Čakšas un Vānes “plecs”, nekas cits jau Villerei neatlika

Atbildēt

vecmāte

26.11.2017. 13:18

Atbilde ir vienkārša, stājoties amatā Čakša kā tiešās pakļautības iestādē apstādināja visas izmeklēšanas, lai izdabātu Apinim, jo sliktais Belēvičš bija prom.

Atbildēt

Tie kas domā ar galvu

26.11.2017. 13:12

labi saprot un zina, ka visa šī pārbaude bija politisks pasūtījums no tā laika VM Belēvičam pietuvinātajiem kā Dambes Baranova u.c. un tad kad pašai Villerei sāka briest nopietnas ziepes, tad šī izdeva rīkojumu par disciplinārlietas izbeigšanu, jo 'visos laikos nekas nevar būt smirdīgāks par politisko pasūtījumu - tieši tāpat kā šis raksts, tieši tagad un šijā laikā - rīt taču ir pēdējā diena.................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Atkal kārtējais

26.11.2017. 13:00

pasūtījuma nomelnošanas raksts no Baranoviešiem, DambietĒm un BINOVSKVEIDĪGAJIEM ....

Atbildēt

neaizskaramo kasta

26.11.2017. 12:55

Furman, Godman u.c. alkatības pielūdzēji

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...