Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūrmala

01.12.2017. 01:41

Savulaik, kad nomira Roberta tēvs un Robertu izmeta no Jūrmalas ātrās palīdzības, bija cilvēki, kuri viņam pasniedza palīdzīgu roku un iekārtoja darbā, lai nabaga students nenomirst badā.Nepagāja ne 10 gadi, kad Roberts to bija pu
piemirsis.

Atbildēt

Jiris

30.11.2017. 13:20

Paga.paga.visi te komentē.bet kā beidzās Ploriņa ēra Nmpd.vai tur viss bija godīgi.
Tas viss noklusis.laikam viss bija likuma normas.
Tas tiešām būtu interesanti.

Atbildēt

pietiek

30.11.2017. 12:52

ir prostitutu pereklis, kas neatskiras no citiem perkamiem zhurnalugam.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

27.11.2017. 17:32

»

business

Maksas pakalpojumi jau no to iesākuma laikiem ir bijis kā kreisā medusmaize, ar sportu saistītās iestādes, kas tos rīko, daudz līdzekļu iegūst, kas netiek uzskaitīti (iegrāmatoti), līdz ar to tur vienmēr ir "pa draugam sarunātā" kreisā apmaksa, paralēli tai, kas aiziet iestādei par sniegto pakalpojumu...


Jā. Manas domas arī reizēm aizņem šis jautājums.
Senākos laikos bija forši, aizbrauc kaut ko apstāvēt, dabū uz rokas konkrētas naudiņas, tagad nīksti visu dienu kaut kur par parasto stundas naudiņu, un kad dežūra tur beigusies brauc uzreiz izsaukumā pie kaut kādas senilas encefalopātes, ne paēst, ne uz hauzīti aizskriet... baldriāni svarīgāki.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

27.11.2017. 17:26

Ar interesi sekoju atklāsmēm šeit un varu droši teikt, ka es to jau sen zināju.
RF adepti varētu aktīvāk šeit uzstāties, daži jau te vīd, bet gauži nepārliecinoši.
Protams, ka " Rokas nost no Robčika" akcija bija salīdzinoši veiksmīga, tikai vajadzēja vēl likvidēt dokumentālos pierādījumus. Sakopt pēcpusi, tā teikt.
RF ir kā zināma substance, kas ūdenī negrimst. Domāju, ka viņam ir neizsmeļami nekaunības limiti, pareizi būtu klusītiņām pagaist no Latvijas medicīnas horizonta un uzmirdzēt kaut kur Kongo džungļos vai Gobi tuksnesī.

Atbildēt

unis

27.11.2017. 14:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Tiklīdz

27.11.2017. 13:24

»

neiztikt

tiklīdz pavīd kādas nebūšanas med.iestāžu personālijās, pilnīgi noteikti neiztikt bez Apiņa zirnekļtīkliem. Nu vēl nav sapratis, ka viņa laiks, sorry, viņa ietekmes laiks straujiem soļiem beidzas


pavīd kāda izsludināta vakance /kopumā mūsu valstī/, tā sākas mēslu liešana un naidnieku meklēšana uz tiem kuri ir spējīgi strādāt un radikāli mainīt tās ierūsējušās dogmas, kas pastāv daudzu smadzenēs kā piemēram Jums - par ietekmes laikiem un straujiem soļiem.... Vienmēr visos laikos varas kārie ir baidījušies no gudrākiem un erudītākiem, jo tie apdraud zirnekļtīklu iesildītās vietas.

Atbildēt

neiztikt

27.11.2017. 10:42

tiklīdz pavīd kādas nebūšanas med.iestāžu personālijās, pilnīgi noteikti neiztikt bez Apiņa zirnekļtīkliem. Nu vēl nav sapratis, ka viņa laiks, sorry, viņa ietekmes laiks straujiem soļiem beidzas.

Atbildēt

Asnātre

27.11.2017. 00:51

Nu Apiņu Pēterim nav vairs ne mazākās šānses dabūt savu drušku Fūrmani par NMPD vadītāju.

Atbildēt

dadzis

27.11.2017. 00:41

manuprāt ja Lato Lapsam un viņam līdzīgiem būtu savi bērni, par tiem viņu patiesi rūpētos, būtu patisi vīrišķīgs darbs, publiskai atspoguļošanai vienkārši nepietiktu laika !!!

Atbildēt

Neaptur

27.11.2017. 00:37

Uzreiz var redzēt normals vecis - ja jau tik traki tiem pediņiem nepatīk :))) Laikam negribēja tiem muguru pagriezt )))

Atbildēt

Ambulance

27.11.2017. 00:13

Vāne piezvanīja Villerei un pavēlēja: "Rokas nost no Fūrmaņa!" Tas notika Čakšas ministrēšanas otrajā dienā. Apinis tika "palūdzis" Čakšai par savu un Ploriņa pudeles brāli, jo Fūrmanis LĀB valdē turēja "Apiņa kanti" cīņā pret Belēviču.

Atbildēt

???

27.11.2017. 00:07

Kurš zina kā darbojas šī Fūrmaņa organizācija http://glabsim.lv/ ?

Atbildēt

business

26.11.2017. 23:38

Maksas pakalpojumi jau no to iesākuma laikiem ir bijis kā kreisā medusmaize, ar sportu saistītās iestādes, kas tos rīko, daudz līdzekļu iegūst, kas netiek uzskaitīti (iegrāmatoti), līdz ar to tur vienmēr ir "pa draugam sarunātā" kreisā apmaksa, paralēli tai, kas aiziet iestādei par sniegto pakalpojumu. Šie maksas pakalpojumi vienmēr ir bijuši strīdu un kašķu iemesls, tāpat kā, piedodiet, līķi - apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem.
Acīmredzot ZRC un VC4 ir liela atšķirība šo līdzekļu apguvē un uzskaitē, tur tas suns arī jāmeklē.
Tikai piemēram, kā tas notika, kad robčiks mācījās shēmot: iestādes vadītājs saņem samaksu no sporta pasākuma rīkotāja par pakalpojumu uz rokas, bet pakalpojuma izpildei nosūta padoto mediķu brigādi, kam darba samaksa ir regulāra- no budžeta, + tā brigāde ir atrauta no tiešo pienākumu izpildes - tas nozīmē - pārējiem tai laikā ir papildus slodze. Kaut gan tur būtu jānolīgst cilvēki no pamatdarba brīvajā laikā. Iespējams, tagad maksas pakalpojumi tiek apgūti civilizētāk, bet redzot iesaistītos karojošos, nu ļōōōti neticas.

Atbildēt

Nu jau nu jau

26.11.2017. 23:08

»

AAA

Ir jau vēl viena noziedzniece-pupele!Tā gan ir palikusi nesodīta!Kā varēja aiziet pensijā,ja ātrajos nav strādājusi nevienu dienu uz brigādes!Dzimusi 1962.g.un pēkšņi paātrinātā pensijā!Šī persona arī ir draudzene fūrmanim un ploriņam


Pupele, vecā kaija aizgāja vecuma pensijā, nav jau tik jauna kā iztaisās. bet roku uz pulsa vēl tur un Ilzītes visas danco pēc viñas stabules, tāpēc jau arī par mums, nīstajiem nmpistiem neviens rūpi netur!

Atbildēt

po

26.11.2017. 23:05

OOOO ar šo ir dzerts daudz krastmalaa...

Atbildēt

AAA

26.11.2017. 22:21

Ir jau vēl viena noziedzniece-pupele!Tā gan ir palikusi nesodīta!Kā varēja aiziet pensijā,ja ātrajos nav strādājusi nevienu dienu uz brigādes!Dzimusi 1962.g.un pēkšņi paātrinātā pensijā!Šī persona arī ir draudzene fūrmanim un ploriņam!

Atbildēt

maza tā pasaule

26.11.2017. 22:14

»

Minersal

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats


Šis personāžs shēmošanas ābeci apguva jau no autiņiem, ābols no ābeles.... pirms viņa māte nosita viņa tēvu (abi dzērumā) visu shēmošanu apguvis perfekti !!! Pat izmeklēšanas nebija, jo augsti kungi policijā bij pudelesbrāļi. Tēvs iemanījās slaukt valsti, un nemaksāt soc.nodokli par darbiniekiem un par sviestmaizi iegādāties divstāvu villu Jūrmalā. Neslēpdams savu mahinatora gandarījumu par sashēmoto. Pēcāk domāju, vai viņa nogalēšana bija daļa no plāna iemērkt galus ūdenī?
Kā, esot NMPD vadītāja amatā 10 gados, no meklējoša kur pārnakšņot, kļūt par miljonāru??? Atbildi zin tādi "personāži".
Īsts sava tēva dēls. Un tā alko-atkarība ar nāk ar gēniem līdz.

Atbildēt

AAA

26.11.2017. 22:11

Fantastisks raksts!Visi jau zin,kad stulbai čaksenei nepatika Villere,kas normāli vadīja un būtu vadījusi iestādi.Kā stulbā binovska varēja ielikt par OVC vadītāju tagad klušu(kurai nav medicīniskā izglītība)?Drausmīgs bardaks!Binovska pat nav spējīga sakārtot dispečēriju.16 cilvēku vietā tagad knapi 8 cilvēki pieņem visu Latviju.Villere nekad nekko tādu nebūtu pieļāvusi!

Atbildēt

Piekrītu,

26.11.2017. 21:43

»

Minersal

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats


ka ne velti tika atstādināts, jo pat Guntis viņā saskatīja šķēršļus (un paniskas bailes) savā darbā, kur nu vēl runāt par Sarmīti, Alekseju, Gundegu, Akselu un lielo Ilzīti u.t.t. - tas tā bieži, ka no erudītākiem, spējīgākiem un visādi citādi spējīgākiem bieži baidās un viņus nīst ... ! Bet paši spriediet un domājiet kur viņi (gandrīz visi) šobrīd atrodas, vai tulīt atradīsies.....>>>>>>>>>>

Atbildēt

Minersal

26.11.2017. 21:21

Guntis pārāk daudziem sāka ķerties klāt, tāpēc arī krita, arī šis personāžs ne velti tika atstādinats

Atbildēt

...

26.11.2017. 18:54

»

zebra

Pietiek.com vajag painteresēties, kāpēc Valsts asinsdonoru centram jau gadu nav iestādes vadītāja


Tur darbu saglabājis Ozoliņas draugs Kniksts, kurš kā kvalitātes vadītājs bija un ir atbildīgs par visu bardaku. Cik ilgi to turēs darbā?

Atbildēt

Vīruss

26.11.2017. 18:46

Tāds pats korupcijas bezpreģels kā kaimiņu iestādē - Slimību profilakses un kontroles centrā -, kur Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs pieķēra centra direktori Ivetu Gavari aiz rokas viltojumā - bija pieņemti fiktīvi darbinieki. Bet no darba jau citā iestādē atbrīvoja iepriekšējo direktori.

Valsts zagle Čakša un viņas pakalpiņi aizstāv viens otru, jo caur šīm iestādēm tiek aizpludināti Eiropas miljoni, kuri tā arī netiek līdz reālai medicīnai.

Atbildēt

?

26.11.2017. 18:36

Kāpēc tik nesmuka bilde?

Atbildēt

zebra

26.11.2017. 17:16

Pietiek.com vajag painteresēties, kāpēc Valsts asinsdonoru centram jau gadu nav iestādes vadītāja.

Atbildēt

VC

26.11.2017. 16:18

»

nmpd

Lieta tika izbeigta pēc Čakšas padomnieces Vānes rīkojuma Vilkerei, citādi pašu Villeri... Tā kā Fūrmanis ir Apiņa pudeles brālis un Čakšas un Vānes “plecs”, nekas cits jau Villerei neatlika


Villerei atlika tas ko viņa izdarīja un atskatoties uz pagātni tas arī bija vienīgais sakarīgai rīkojums savas direktora karjeras laikā protams izņemot to ka burtiski pēdējā mirklī paspēja pati uzrakstīt atlūgumu jo cilvēks dzīvē agri vai vēlu dabū to ko pats citiem darījis -labu vai ļaunu______________________________

Atbildēt

nmpd

26.11.2017. 15:11

Lieta tika izbeigta pēc Čakšas padomnieces Vānes rīkojuma Vilkerei, citādi pašu Villeri... Tā kā Fūrmanis ir Apiņa pudeles brālis un Čakšas un Vānes “plecs”, nekas cits jau Villerei neatlika

Atbildēt

vecmāte

26.11.2017. 14:18

Atbilde ir vienkārša, stājoties amatā Čakša kā tiešās pakļautības iestādē apstādināja visas izmeklēšanas, lai izdabātu Apinim, jo sliktais Belēvičš bija prom.

Atbildēt

Tie kas domā ar galvu

26.11.2017. 14:12

labi saprot un zina, ka visa šī pārbaude bija politisks pasūtījums no tā laika VM Belēvičam pietuvinātajiem kā Dambes Baranova u.c. un tad kad pašai Villerei sāka briest nopietnas ziepes, tad šī izdeva rīkojumu par disciplinārlietas izbeigšanu, jo 'visos laikos nekas nevar būt smirdīgāks par politisko pasūtījumu - tieši tāpat kā šis raksts, tieši tagad un šijā laikā - rīt taču ir pēdējā diena.................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Atkal kārtējais

26.11.2017. 14:00

pasūtījuma nomelnošanas raksts no Baranoviešiem, DambietĒm un BINOVSKVEIDĪGAJIEM ....

Atbildēt

neaizskaramo kasta

26.11.2017. 13:55

Furman, Godman u.c. alkatības pielūdzēji

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...