Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

forcemajeure

19.03.2019. 00:17

džeks bišku piefleitē, lai pievilktu argumentus saviem uzskatiem.
rozentāls no latvijas aizdevās pēc pirmā pasaules kara sākuma. uzskatīsim to par kaut kādu naidu pret latviju, vai?
purvīti no amatiem patrieca tieši pēc sarkano okupācijas, pardon, intervences, 40.gadā.
arī ostvalda biogrāfijā nav rodams nekas par naidu vai nepatiku pret rīgu vai latviju. baltvācu profesors pārcēlās uz vāciju. tas arī viss
latviešu deģenerācijā drīzāk ir vainojami pasaules kari, brūno komunistu un sarkano fašistu konflikti, kuru gaitā gāja bojā labākie cilvēki, jauni spēcīgi vīrieši. pāri palika ne jau tas labākais materiāls

Atbildēt

patiesībā

18.03.2019. 17:24

»

ludviga

re, cik vienkārši atradām "peremo zēnu"! nu, protams,ka skolotāji ir vainīgi, kas gan cits! hahhaaAAAA


Tieši tā. Cita starpā, par to liecina arī tava likumsakarīgi analfabētiskā izpildīšanās.

Atbildēt

ludviga

18.03.2019. 16:47

re, cik vienkārši atradām "peremo zēnu"! nu, protams,ka skolotāji ir vainīgi, kas gan cits! hahhaaAAAA

Atbildēt

Zinītis

18.03.2019. 15:48

Diemžēl nākas piekrist autoram. Zinātnieku skaits Latvijā ir samazinājies vairāk kā 10 reizes...

Atbildēt

Fēlis

18.03.2019. 15:00

»

Fēlis

Vienā elpas vilcienā izgrūdi


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

uz sauļaino tāļi

17.03.2019. 23:51

Skarbi, bet tā viš i. Dabiski , ka padlaikos bija cenzūza kuru, smalki apiet, mūziķiem un māksliniekiem bija radošs izaicinājums. Jaukākais bija tas ,ka mākslinieki gānot padsistēmu absolūti komfortabli jutās bagāto kolhozu paspārnēs un ļoti raiti slīdēja uz kasīti pēc nīstamajiem rublēniem. Mūzikā sūdi principā uz lielām skatuvēm nemaz nevarēja tikt bija tarifikācijas skates. Tagad gan jebkurš frīks kam ir naudišs kāpj uz lielajiem dēļiem un jūtas zvaigzne. Resp. nebija jau viss tikai slikti tad un nav jau viss slikti tagad.

Atbildēt

reklāmņēmējs

17.03.2019. 20:36

No kādiem fondiem tiek apmaksāta ši autora gara darbu regulāra publicēšana?

Atbildēt

"Ulbergs",ho!

17.03.2019. 20:34

Bet mums dieva dāvana ir PSRS aiztāvis un slavinātājs.Un vēl Dieva dāvana tagad - viņa sacerējumus var nelasīt,nav nekāda padomiskā obligātā politinformācija.

Atbildēt

patiesībā

17.03.2019. 18:06

»

Fēlis

Atzīstu, ka 70jos un 80jos latviešu kultūra bija pacēlumā, tikai nevajag ignorēt to faktu, ka saglabājoties imigrācijas un pārkrievošanas tempiem, pēc pārdesmit gadiem tā lēnām izplēnētu, jo nebūtu kam to baudīt. Vateņiem jau tā nebūtu vajadzīga. Aprobežotie pat 28 gadus pēc padomijas sabrukuma nemāk...


Aprobežotie un arvien bezcerīgāk deģenerētie biogaļas izstrādājumi, kas diemžēl nu jau ir kļuvuši par absolūti lielāko daļu no šajā pašreizējā muļķu zemes siles "valsts" parodijā eurolatvānijā inerti truli veģetējošās un krampjaini agonējošās "titulnācijas", pat 28 gadus pēc padomijas uzturētās socsistēmas sabrukuma un psrs likvidācijas vairs nemāk dzimto latviešu valodu, bet ja arī to ir spiesti lietot, tad izpildās tikai nožēlojami analfabētiskā formā un bezcerīgi glupā saturā gan darbā, gan arī jebkur ārpus tā, pie tam vēl visur bāžoties ar savu apkaunojoši kroplo euroāmurikānisko nevalodas slengu jeb lumpenžargonu, kā sūdu uz koka.

Atbildēt

ha-ha

17.03.2019. 13:46

»

hi hi

4.martā izdota pavēle izformēt pēdējās krievu armijas daļas. Paliek tikai privātās vienības, kas ir hapugu personīgā apsardze un dimantu raktuves apsargā. Puškas sen jau ķīnieši pārkausējuši pannās un grāpjos savai armijai


Tad tu tā kā vairāk par draudzību ar Krieviju kā par jostu savilkšanu? Var jau saprast. Vilks, vilks, kamēr nožņaugs!
Tagad redzi cik viltīgs izrādījies tas čekas - Trampa plāns. Latvieši jau ieņem zemo startu!

Atbildēt

hi hi

17.03.2019. 13:38

»

ha-ha

Mums gaidāma vēl viena dāvana! Tramps izdomājis, ka par brīvu amerikāņi nevienu nesargās


4.martā izdota pavēle izformēt pēdējās krievu armijas daļas. Paliek tikai privātās vienības, kas ir hapugu personīgā apsardze un dimantu raktuves apsargā. Puškas sen jau ķīnieši pārkausējuši pannās un grāpjos savai armijai.

Atbildēt

ha-ha

17.03.2019. 13:28

Mums gaidāma vēl viena dāvana! Tramps izdomājis, ka par brīvu amerikāņi nevienu nesargās.
Jāsedz visi izdevumi par katru karavīru + 50%.
Ko darīs LV valdība? Aicinās ciešāk savilkt jostas vai draudzēties ar krieviem?

Atbildēt

Teds

17.03.2019. 13:28

Kas tad tevi A.Priedīt tik ilgi marinēja čekas maisos, ja ne tādi paši stukači un komūnisti kā tu.
Nu tas kas ir pie varas un kas te visu ir degradējis un izzadzis ?????? Melis cita vārda tādam nav.

Atbildēt

Gatis

17.03.2019. 13:07

Šo čekas ziņotāja murgu būtu jāizvērtē zoologiem...

Atbildēt

Fēlis

17.03.2019. 11:30

Atzīstu, ka 70jos un 80jos latviešu kultūra bija pacēlumā, tikai nevajag ignorēt to faktu, ka saglabājoties imigrācijas un pārkrievošanas tempiem, pēc pārdesmit gadiem tā lēnām izplēnētu, jo nebūtu kam to baudīt. Vateņiem jau tā nebūtu vajadzīga. Aprobežotie pat 28 gadus pēc padomijas sabrukuma nemāk latviešu valodu, bet ja arī māk, tad lieto to tikai piespiedu kārtā darbā un ārpus tā visur bāž savu govoriķe po russki kā sūdu uz koka.

Atbildēt

Žīdiska Priedīša spekulācija-

17.03.2019. 04:16

»

Janis

Žļurga antilatviska,protams,ir,kā arī daudz kas cits no frankfurtiskās noziedznieku skolas adepta garadarbiem,bet,jāatzīst,ka arī līdz kaulam patiesi skarba patiesība arī.Var nomaldīties


kārtējā, grafomāniskā, puspatiesībās, visa latviskā nomelnošana pamatā. Raudādamas raud karātavs pēc Priedīša. Būtu gandarīts, ja to " huju sobačiju" priedīti "kāds aizvērtu uz visiem laikiem". Idioti vēl turpina lasīt viņa šizifrēniskos murgus, nodarbodamies ar sadomazo. Viņš pat pats, čekistu un komunistu sakropļotais, nepārtraukti ar saviem tekstiem uzprasās, lai kāds izbeidz viņa ciešanas ar striķi, lodi, vai eitanāziju. Labas beigas viņam nav sagaidāmas.

Atbildēt

Profesors Haoss

17.03.2019. 02:49

Diemžēl tagad "brīvajā Latvijā"labākos, talantīgākos, patiesākos un godīgākos cilvēkus nīst un iznīcinā sakņē, apsauc par komunistiem, liekēžiem, par policejiskas valsts kārotājiem un visādi citādi.

Nedod dievs, pacelt balsi pret kriminālo valsts mafiju. Pienmērs - Juris Jurašs, viņa vakjāšana. Bet ne tikai Jurašs.Vajā visus visās partijās, kuri nepakļauja naudas varai.

Atbildēt

Janis

17.03.2019. 00:51

Žļurga antilatviska,protams,ir,kā arī daudz kas cits no frankfurtiskās noziedznieku skolas adepta garadarbiem,bet,jāatzīst,ka arī līdz kaulam patiesi skarba patiesība arī.Var nomaldīties.

Atbildēt

Edge

16.03.2019. 22:19

"Padomju periodā tika pamatīgi ierobežota latviešu galvenā mentālā stihija –..." - ??
Padomju periodā tika pamatīgi ierobežots PRIVĀTĪPAŠUMS - nevarēja padomju pilsoņi izpārdot Latvijas zemi ārzemniekiem, eksportēt darbaspēku, atvērt kazino, piedāvāt ātros kredītus utt.utml.

Atbildēt

Edge

16.03.2019. 22:11

»

Paldies par norādi

uz interviju ar Indriķi Kramu! Izcili


"Maskava pieprasīja dzīves priekšgalā virzīt talantīgākos, godīgākos, erudītākos, atbildīgākos." Kārtējas puspatiesības. Maskavai interesēja NACIONĀLĀ DROŠĪBA - tāpēc vajadzēja cilvēkus izglītot, apmācīt, radīt iespēju izpausties. Starp citu, vēl dzīvs ir akadēmiķis Tālis Millers, kurš nesen nosvinēja 90. jubileju - un savā intervijā "Man dzīvē ir laimējis" (LA, 29.10.2012.) - smalki apraksta padomju sociālās sistēmas reālijas. Militāri rūpnieciskā kompleksa pasūtījumiem "netrūka ne naudas, ne cita veida atbalsta, kuru pēc tam varēja izmantot citiem zinātniskajiem pētījumiem," tā T.Millers.

Atbildēt

hm

16.03.2019. 22:10

Uzrakstītajā tekstā A.P. ir autors. Lasot, var spriest, cik pareizi/nepareizi, objektīvi/neobjektīvi, patiesi/nepatiesi ... pasniegta tēma. Kritizēt var un vajag, bet par izlasīto un uzrakstīto. Ja tā vietā visa kritika vēršas tikai pret autoru, rodas secinājums, ka nabaga cilvēki ir galēji nozombēti un neko nelasa vai arī lasa, bet neko nesaprot.
Ir vēl kādi varianti?
Atgriežoties pie teksta, kurā runāts par skolotāju atalgojumu, es redzu primitīvu spēli.
Valdība taču labi apzinās ikgadējo inflāciju. Tā vietā, lai valstī nodarbinātajiem ieviestu dārdzības pieauguma koeficientu, izliekas neko nezinām. Iet laiks, nauda kļūst nevērtīgāka un alga arī. Kārta arodbiedrībai. Runā, runā, bet nevienojas. Visiem jāiet piketēt. Ja pēc pirmā piketa nevienojas, pēc otrā jau seko vienošanās un godpilnā izglītības darbinieku uzvara. Kādos nolūkos tāda izrāde? Vai lai atgādinātu par arodbiedrības nepārvērtējamo ieguldījumu strādājošo labā, par IZM ministra humāno rīcību?
Es teiktu, ka latviešiem pietrūkst komiķa, kas palūkotos no malas uz šādām un līdzīgām situācijām un tās celtu gaismā. Tā, lai katram latvietim iesāpētos vēders no šī sadzīves idiotiskā humora.

Atbildēt

Paldies par norādi

16.03.2019. 21:38

uz interviju ar Indriķi Kramu! Izcili!
Biju palaidis garām - delfiem tāds stiliņš - nozīmīgus materiālus ātri nozūmēt kaut kur arhīvā...
Pietiek dažas dienas būt prom no digitālās pasaules un - garām.

Atbildēt

Nelatvieti Priedīt! Liec reiz mieru latviešu tautai!

16.03.2019. 20:53

Priedīt, tu esi izbijis čekists un sūdabrālis. Pēc tādiem kā tu vnk raudot raud karātavas. Izzinot ebreju tautas patieso vēsturi, uzzinām, kas ir ebreji un žīdi, ko ebreji paši sauca par žīdiem, tiešā tulkojumā "huj sobačij" uz krievu no ivrita. Ebreju jūdaisti ir žīdi, bet, tu Priedīt, neebrejs esi, kaut pats domā, ka esi gudrs ebrejs - tas tavā glumajā fizionomijā rakstīts, tu esi visparastākais "hujs sobačijs", kam īstie ebreji roku nesniegtu.


Žīdsātanisti - talmuda kabalas ortodoksālie jūdaisti organizēja abus pasaules karus, kuros nogalināja ebrejus, kas neatzina viņu ideoloģiju, visus noziegumus sātanistu garā pierakstīja nacistiem, kurus radīja paši žīdi ar pusžīdu Hitleru kā ekstrēmos nacionālistus.
Hitlera Vācijā darbojās tikai viena žīdsātanistu organizācija, kura kopā ar ebreju Kongresu joprojām izstrādā globālo ebreju impērijas stratēģiju, tostarp ES, un proti - B' nai B' rith, kura dibināta pirms Pirmā Pasaules kara un izraisīja 1917. gada sarkano teroru Krievijā - žīdsātanistu garā.Tavs gars, Priedīti, ir žīdsātanistu gars, jo tev ir tikai viena doma, vien kā kaut ko ļaunu pateikt par latviešu tautu.

Atbildēt

atzīstu

16.03.2019. 20:47

"Ulbergs" nepadodas."Bojāejai nolemtās šķiras pretojas arvien izmisīgāk ..."(J.Staļins)Un vēl jāatzīst,nav tik gari kā no A.P. ierasts.Tas tā,nelasot.

Atbildēt

oui

16.03.2019. 20:19

var jau spert zemes gaisā un viens te pat apvaino Lapsu (?), kaut raksta autors ir A.P. Bet, pretim brēcējiem jau vienalga. Es nevaru ieraudzīt nevienu argumentu, kas apgāztu rakstā teikto. Nemaz necenšoties cildināt padomju iekārtas pelēcīgo gaisotni, ideoloģijas žņaugus un arī citas problēmas salīdzinot tās ar šodienas "ilumināciju un petardēm", tomēr nākas atzīt, ka autoram ir daudz taisnības. Tāpat patiesi priecājos, ka mana jaunība un izglītības apgūšana pagāja bez reformām, programmu maiņām, produktiem un radošiem izaicinājumiem, bet gan labi apgūstot spēju kvalitatīvi un atdevīgi nostrādāt darba mūžu izvēlētajā profesijā. Varu tikai novēlēt, lai visiem tā paveiktos arī šodien!

Atbildēt

Pamatvērtības

16.03.2019. 20:04

Nekad nevajag vainot visu tautu. Un par tiem talantiem. Vispirms jau mākslas kritiķi un žurnālisti ir vainīgi pie tā, ka pie mums pat par ģēnijiem tiek pasludināti cilvēki, kuri patiesībā pēc pasaules vērtējuma skalas ir tikai viduvējības. Savukārt par tiem, kuri būtu jāvērtē daudz augstāk, vienkārši tiek klusēts.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2019. 20:00

Visu Latviju joprojām pārvalda Priedīša okupantu izlase,tie paši gudrie kompartieši,komjaunatnes nomenklatūras izlase,kurai ir pievienojušies arī ārzemju latviešu gudrīši,kurus okupantu izlase ir pārpirkusi ar visām pārpalam un iemācījusi demagoģijas mākslu un iepotējusi laupīšanas prieku.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

16.03.2019. 19:12

Un ar kādu baudu žīd/sātanists L.Lapsa pavairo šo Priedīša antilatvisko žļurgu !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...