Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ome

20.07.2021. 07:33

Tātad par "uzspiesto" aparatūru jau nerunāsim bet tikai diskutēsim par Valsts kontroles nekompetenci?

Atbildēt

to Ome

19.07.2021. 21:19

»

Ome

Lattelecom” uzvarēja Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursā par ciparu televīzijas ieviešanu kopā ar apakšuzņēmēju “Hannu Digital”. Taču darījumu 2009.gadā apšaubīja Valsts kontrole. Tā uzsvēra, ka konkurss speciāli bija organizēts tā, lai bez maznozīmīgās komercfirmas nevarētu iztikt. Lai gan tehniskā...


mpeg2 konkursā nebija prasīts un tika ieviests mpeg4. Punkts. Tās dāmītes komentārs vien liecina cik nekompetenta un tendencioza tolaik bija iestāde. Vajag pārbaudīt faktus pirms pārpublicēt neprecīzas ziņas.

Atbildēt

Ome

19.07.2021. 18:23

»

to Ome

Tev kļūdains info, tādas prasības iekļauties termiņos nebija, tāpēc nemāni sabiedrību. Un prasība par mpeg 2 vispār nebija un uzreiz ieviesa modernāko mpeg4, no pirmās dienas, par šo lūdzu nemaldini


Lattelecom” uzvarēja Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursā par ciparu televīzijas ieviešanu kopā ar apakšuzņēmēju “Hannu Digital”. Taču darījumu 2009.gadā apšaubīja Valsts kontrole. Tā uzsvēra, ka konkurss speciāli bija organizēts tā, lai bez maznozīmīgās komercfirmas nevarētu iztikt. Lai gan tehniskā infrastruktūra bija “Latvijas valsts radio un televīzijas centra” (LVRTC) kompetencē un tā visā Latvijā bija gatava pārejai uz ciparu televīziju, nolikums prasīja, lai uzvarētājs tūlīt nodrošina apraidi Rīgā un tās apkārtnē. Vienīgā, kas to varēja izdarīt, bija “Hannu Digital”, kura jau bija uzstādījusi vecās “Kempmayer” iekārtas.

Valsts kontroles padomes locekle, Revīzijas departamenta direktore (2009.gads) Marita Salgrāve

“Es tiešām šo revīziju ļoti labi atceros. Un atceros tā iemesla dēļ, ka pārkāpumus revidenti konstatēja praktiski katrā darījuma solī. Konkursa nolikumā, atšķirībā no valdības pieņemtā lēmuma par pēdējām tehnoloģijām (jaunākajām), ko saucam par MPG4, tika iestrādāta vecākas tehnoloģijas iegāde, kas ir MPG 2. Tieši šīs tehnoloģijas bija “Hannu Digital” rīcībā. Revidentiem ir grūti analizēt cēloņus, revidenti redz pazīmes. Un faktus. Tieši tāpēc šīs pazīmes tika iesniegtas tiesībsargājošām iestādēm. Un tās tālāk ar savām metodēm saprot šos cēloņus, kurš ko un kāpēc.”

Atbildēt

hmm

19.07.2021. 18:06

Pie teksta par ieviesto augstākā līmeņa tehnoloģiju sasmējos balsī :DDD
Šito jau kāds profesionāls melis būs salicis kopā, vai tik ne tas pats Liepnieks?

Atbildēt

Jorens

19.07.2021. 13:34

Manās acīs visi apsūdzētie šajā lietā ir noziedznieki. Mūsu valstī ārkārtīgi retais taisa godīgu biznesu, un pilnīgi neviens tā nedara, ja var šeptēt ar valsts naudu. Tātad - pat ja viņus visus nenotiesāja, vismaz pavazājās pa tiesām par to, ko izdarījuši.

Atbildēt

auditorija

19.07.2021. 12:27

»

Sai sfera viss mainas atri

"Augstas klases iekārtas" cik dzirdeju bija ar veciem, novecojusiem atbalstamajiem kodekiem, škiet mpeg2 ne mpeg4. Rezultatā mums joprojām nav 4k, lai gan LTV valsts dotē par miljoniem. Vēl ar vien nav ieprikta jauna pults. Viss ir atpalicis un digitālā apraide sēž uz aizvēsturiskam tehnologijām. Par...


¿..Rezultatā mums joprojām nav 4k ?? Vai zināt kas ir 4k? Tas ir 4 reizes izšķirtspējīgāks formāts nekā Full HD. Tas ko raida tā saucamā Latvijas virszemes tv, pie zemām izšķirtspējām pilnīgi vienalga vai mpeg4 vai mpeg2, tātad 576p, kas nav Full HD tobiš 1080p un pat ne HD-ready tobiš 720p, bet līdz 4k ir tālāk nekā līdz kosmosam. Enjoy.

Atbildēt

reklāāāāma pīīīī!

19.07.2021. 11:48

Nediplomēts kaktu advokāts Liepiņš par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību izpalīdzēs jebkuram oligarham vai ierindas naudasmaisam. Jāsamaksā gan esot iepriekš. Pieprasiet visu diennakti - šis esot vienmēr gatavs kā pionieris!

Atbildēt

nesaprotu

19.07.2021. 10:35

Autors kā uzvarošo argumentu min, ka nav cietušo. Bet, vai cietušie nav visa Latvijas sabiedrība, īpaši tā iedzīvotāju daļa, kas dēļ dārgiem dekoderiem, palika bez TV, pierobbeža?

Atbildēt

Sai sfera viss mainas atri

19.07.2021. 09:20

"Augstas klases iekārtas" cik dzirdeju bija ar veciem, novecojusiem atbalstamajiem kodekiem, škiet mpeg2 ne mpeg4. Rezultatā mums joprojām nav 4k, lai gan LTV valsts dotē par miljoniem. Vēl ar vien nav ieprikta jauna pults. Viss ir atpalicis un digitālā apraide sēž uz aizvēsturiskam tehnologijām. Par to ari Tet Gulbi nosvieda, ka nopircis vecu mantu, iztirot noliktavas paputējušam uznemumam. Raksts ne visur korekts.

Atbildēt

Beta

19.07.2021. 08:59

Bet STUKĀNS tak šajā lietā tak daudzus notiesāja!
Un viņš tagad ir ģenerālprokurors.
Kā tas ir, ka cilvēks, kurš notiesā nevainīgos, kļūst par ģenerālprokuroru??????

Atbildēt

auditorija

19.07.2021. 08:31

»

VB

"Ā, Latvijas kanālus pa satelītu un caur kabeļoperatoriem piedāvājam par maksu...


Fakts ir tas ka Latvijai nav neviena bezmaksas TV kanāla pa satelītu, kaut gan citām valstīm kuras arī bija okupētas tādi ir, un tai pašai Ukrainai, toties mūsu LTV gan pa satelītu gan pie kabeļniekiem protams ir par maksu. Arī interneta tvpleijeri uzlikuši sev ģeobloķēšanu ārpus LV teritorijas (paši sevi nobloķēja). Aizbraukušajiem tā vietā tiek piedāvāta RT, Krievijas propaganda un viss ko Eiropā rāda bez maksas pa satelītu, tātad visas propagandas izņemot Latvijas. Ā, mēs maza valstiņa, kāda mums var būt propaganda, tie aizbraukušie galvenais lai sūta naudu, mums ir jāsargā sava informatīvā telpa.

Atbildēt

VB

19.07.2021. 07:42

»

auditorija

Diletantu diskusija izvērsusies? No skatītāja viedokļa nav nekāda atšķirība - mpeg2 vai mpeg4. Nozīme ir tikai izšķirtspējai. Ja ar mpeg4 tiek raidīts nevis HD bet 576p kā Latvijas gadījumā, tikpat labi var raidīt ar to pašu mpeg2 un tas ko skatītājs redz uz ekrāna ir tieši tas pats, vienalga vai mpeg4...


Tomēr ir: ar mpeg2 Tu kinoteātros, pa visu sienu ekrānā, Tu diez vai tiksi galā. Es vienulaik ar to darbojos, pat datus pārvēršot universālā .txt failā un tad uz priekšu... Taču saņemto datu daudzums baigi liels / toreiz vismaz, pārāk liels.

Atbildēt

VB

19.07.2021. 07:33

»

turpinājums

Bezmaksas satelītkanāli kā citām valstīm? Lai raidītu pa satelītu, konkrētam kanālam tikai jāīrē frekvence uz kāda no satelītiem, tas ir pārāk vienkārši un caurspīdīgi. Vai kleptodarboņiem tas ir interesanti? Skaidrs ka nē. Cita lieta - virszemes digitālā tv, tā ar neskaitāmiem torņiem, raidītājiem ...


"Ā, Latvijas kanālus pa satelītu un caur kabeļoperatoriem piedāvājam par maksu"
Ne gluži tā: man uzstādīja parabolu, 4 galviņas un labu, kaut kādu tur kastīti, nokonfigurēja un varēju skatīties 600 kanālus pilnīgi par brīvu + ar vienas pogas nospiešanu, nākamie 600 no kādiem 3.5 tūkstošiem brīvi pieejamiem teica. Visus gan nenotestēju... Tiesa, latviešu valodā tur nebija neviens, bet krievu, vācu, angļu, turku, arābu etc, cik lien. Problēma: Latvija, kā parasti, vienkārši nebija pacentusies. Ar to arī man "piegriezās" un pēc tam TV neskatos vispār jau 20 gadus - nav pat tā pieslēgta, pat nezinu kā internets.

Atbildēt

VB

19.07.2021. 07:25

»

Ojārs tu ?

Ak tu redz kā, 18 gadus dzīve šiem sabojāta, ja patiesībā vajadzēja sēdēt krātiņā par krāpniecību ar mantas konfiskāciju. Līdz digitālafērai jau bija saprivatizēts un saraustas daudzas nulles uz apstulbinātās tautas rēķina. Pasaules praksē to dēvē par marodierismu


Iebilstu!
- Par jau saprihvatizētu piekrītu, bet tad tas skaitījās labi un pilnīgi likumīgi - tāds galu galā bija mūsu valsts mērķis toreiz;
- tālāk. Ideja taču bija vajadzīga, kas pierādits praksē. Firmas tam bija jādibina i tad, i toreiz;
- offshor -i ,lai, lai pilnīgi legāli optimizēt nodoķļus ir / bija tad pilnīgi normāla lieta visā pasaulē (zinu, tagad grūtāk), iesk. Latvijau.
Tad, par ko īpaši tiesāt, ja tas arī viss?
Par pārējo, dabīgi, nezinu.

Atbildēt

nevajag muldēt

19.07.2021. 06:57

»

TYT

Liepiņš savā elementā - cenšas sagriezt visu ar kājām gaisā. Nespeciālisti tāpat nesapratīs par ko stāsts, zinātāji labi zina, ka Šķēle ar biedriem gribēja uztaisīt kārtējo daudzmiljonu afēru, bet sapinās meistarībā. Šķēle kā vienmēr izlīda sausā, atstājot ziepes izpildītājiem. KNABs un prokuratūrā ...


Tur tajā lietā nekā nebija jau no paša sākuma. Cilvēkus faktiski tiesāja par to, ka tie gribēja taisīt biznesu un nopelnīt. Sveiciens ģenerālprokuroram. Vai cilvēks, kas notiesājis 20 nevainīgus cilvēkus var būt ģenerālprokurors? Vai nevajadzètu demisionēt?

Atbildēt

TYT

19.07.2021. 06:51

Liepiņš savā elementā - cenšas sagriezt visu ar kājām gaisā. Nespeciālisti tāpat nesapratīs par ko stāsts, zinātāji labi zina, ka Šķēle ar biedriem gribēja uztaisīt kārtējo daudzmiljonu afēru, bet sapinās meistarībā. Šķēle kā vienmēr izlīda sausā, atstājot ziepes izpildītājiem. KNABs un prokuratūrā kā jau parasti - tīši vai netīši salaida visu grīstē. Vienādi vai otrādi - sākotnējais skandāls labi nobruģēja ceļu Vienotības kartelim, kas aizsākās ar Jauno Laiku kā korumpantu un oligarhu apkarotāju. Latvijā kā jau Latvijā - vienus oligarhus nomainīja citi.

Atbildēt

Ojārs tu ?

18.07.2021. 23:59

»

Aldonis

Jaunāko lietu pret Šleseru un Šķēli prokurors esot apzināti marinējis 13 gadus, Knabā pateikuši ka nav sastāva, bet šis, laikam saskaņojot ar Bordānu un Stukānu, kaut kādu safabricējumu aizsūtījis uz ekonomisko lietu tiesu, cerot ka tur visi zaļi un Bordāns nodrošinās rezultātu. Pirmajā lietā jau 2 ...


Ak tu redz kā, 18 gadus dzīve šiem sabojāta, ja patiesībā vajadzēja sēdēt krātiņā par krāpniecību ar mantas konfiskāciju. Līdz digitālafērai jau bija saprivatizēts un saraustas daudzas nulles uz apstulbinātās tautas rēķina. Pasaules praksē to dēvē par marodierismu.

Atbildēt

ATCERIES ERNU

18.07.2021. 23:43

Laikiem mainoties arī tiesas mēdz mainīties līdz nepazīšanai. Te tās velkas gadu desmitiem, saudzējot neaizskaramo kastu, bet tad uzrodas zibenīgs risinājums un aiziet lietas griezdamies.

Atbildēt

fakts

18.07.2021. 22:58

Tas, ka krāpnieki dabūja pa zobiem, pirms krāpšana bija pabeigta, nenozīmē, ka krāpšanas nebija!

Citāts no paša autora pievienotās saites - "Lai īstenotu šo projektu, DLRTC rīcībā tika nodoti 23% LMT kapitāldaļu, kuru vērtība, pēc ekspertu viedokļa, varētu būt no 150 līdz 200 miljoniem ASV dolāru"

Atbildēt

turpinājums

18.07.2021. 22:45

»

auditorija

Nav jau tā ka Digitālgeitas krimināllieta pavisam izgāzās. Daži personāži tika arī notiesāti, nevarētu teikt ka sevišķi bargi, bet tomēr. Uz visiem kopā kādi daži gadi it kā sanāca


Bezmaksas satelītkanāli kā citām valstīm? Lai raidītu pa satelītu, konkrētam kanālam tikai jāīrē frekvence uz kāda no satelītiem, tas ir pārāk vienkārši un caurspīdīgi. Vai kleptodarboņiem tas ir interesanti? Skaidrs ka nē. Cita lieta - virszemes digitālā tv, tā ar neskaitāmiem torņiem, raidītājiem un retranslatoriem, kuri gan jāuztur gan jāapkalpo. Tai sakarā bija arī grandiozs kriminālprocess - tā saucamā #digitālgeita, ja kāds atceras, ar #kempmayer un visu pārējo. Ā, Latvijas kanālus pa satelītu un caur kabeļoperatoriem piedāvājam par maksu, jo iedzīvotāji pie tā ir pieraduši. Bezmaksas kanālu ieviešana varētu "ietekmēt skatīšanās paradumus multiplā mediju vidē".

Atbildēt

auditorija

18.07.2021. 22:40

»

to Ome

Ja nezini tad neraksti blēņas, konkursā nekur netika prasītas šīs iekārtas (kuras gan nebūt nav sliktas) un Lattelecom ieviesa nevis Tevis pieminēto Mpeg2, bet jaunāko Mpeg4. Ka tik ierakstīt kādu muļķību


Diletantu diskusija izvērsusies? No skatītāja viedokļa nav nekāda atšķirība - mpeg2 vai mpeg4. Nozīme ir tikai izšķirtspējai. Ja ar mpeg4 tiek raidīts nevis HD bet 576p kā Latvijas gadījumā, tikpat labi var raidīt ar to pašu mpeg2 un tas ko skatītājs redz uz ekrāna ir tieši tas pats, vienalga vai mpeg4 vai mpeg2. Lielākas izmaksas tas nekādi neattaisno.

Atbildēt

auditorija

18.07.2021. 22:22

Nav jau tā ka Digitālgeitas krimināllieta pavisam izgāzās. Daži personāži tika arī notiesāti, nevarētu teikt ka sevišķi bargi, bet tomēr. Uz visiem kopā kādi daži gadi it kā sanāca.

Atbildēt

ES

18.07.2021. 22:21

Apstāsimies pie Repšes, ja jau viņa vārds ir atkal uzpeldējis. Repše šķīrējtiesai advokātus nolīga no Vansoviča par 3 miljoniem, pieprasot tiesai kā tiesas izdevumus to piedzīt no tiesājamiem. Anglijas tiesa to noraidīja kā neadekvātu advokāta pakalpojumam. šie 3 MILJONI TIKA PAGRĀBTI MO TĀ PAŠA AVOTA, Kur vēlāk Repše pagrāba vairāk kā 1oo miljonus galvojot kredītu LM darboņiem, nekontrolējot, kur šī nauda paliek..Vai tā nebija vairāk kā skaidra valsts izzagšana. TIKAI PROKURATŪRA ATTEICA LIETU IEROSINĀT, JO NEESOT NOZIEGUMA SASTĀVA. tAD JAUTĀJUMS - CIK NAUDAS IZTEIKSMĒ, ŠIE UZŅĒMĒJI NODARĪJA sākot digitālās televīzijas ieviešanu jA RUNA IET PAR Šleseru, tad viņš ir cilvēks, kas spēj darīt un dara, un tieši no tādiem šis trako suņu vai vilku bars griež zobus.

Atbildēt

Lopo Lopsa

18.07.2021. 21:14

Liepiņš ir gudrs - kā Lembega suns

Atbildēt

to Ome

18.07.2021. 21:10

»

Ome

Es neteicu, ka bija prasītas tieši šīs iekārtas, bet viltīgāk - Vai tik konkursā nebija noteikti ieviešanas termiņi, kuros iekļauties varēja tikai noslēdzot līgumu par šo hlamu nomu + hlamu ilgadīgu "Zelta" apkalpošanu, un vēreiz atkārtoju, izmanto MPEG2. Pamatojums - it kā lētāki dekoderi. Tagad tādus...


Tev kļūdains info, tādas prasības iekļauties termiņos nebija, tāpēc nemāni sabiedrību. Un prasība par mpeg 2 vispār nebija un uzreiz ieviesa modernāko mpeg4, no pirmās dienas, par šo lūdzu nemaldini.

Atbildēt

Ome

18.07.2021. 20:58

»

to Ome

Ja nezini tad neraksti blēņas, konkursā nekur netika prasītas šīs iekārtas (kuras gan nebūt nav sliktas) un Lattelecom ieviesa nevis Tevis pieminēto Mpeg2, bet jaunāko Mpeg4. Ka tik ierakstīt kādu muļķību


Es neteicu, ka bija prasītas tieši šīs iekārtas, bet viltīgāk - Vai tik konkursā nebija noteikti ieviešanas termiņi, kuros iekļauties varēja tikai noslēdzot līgumu par šo hlamu nomu + hlamu ilgadīgu "Zelta" apkalpošanu, un vēreiz atkārtoju, izmanto MPEG2. Pamatojums - it kā lētāki dekoderi. Tagad tādus MPEG2 vairs nevar dabūt, jo ķīnieši pat tik vecus neražo, jāpērk MPEG 4, kas atbalsta arī MPEG 2.

Atbildēt

Nu šitais

18.07.2021. 20:42

tā sacīt jāsaka, toč par šo tēmu varēja nemocīt savus bēniņus un nerakstīt...

Atbildēt

nu gan

18.07.2021. 20:39

prokurors atradies

Atbildēt

Aldonis

18.07.2021. 20:13

Jaunāko lietu pret Šleseru un Šķēli prokurors esot apzināti marinējis 13 gadus, Knabā pateikuši ka nav sastāva, bet šis, laikam saskaņojot ar Bordānu un Stukānu, kaut kādu safabricējumu aizsūtījis uz ekonomisko lietu tiesu, cerot ka tur visi zaļi un Bordāns nodrošinās rezultātu. Pirmajā lietā jau 2 nomira gaidot attaisnojumu, pārējiem 18 gadus sabojāta visa dzīve.

Atbildēt

to Ome

18.07.2021. 20:08

»

Ome

Sapirktās ļoti specifiskās lieljaudas iekārtas gulēja noliktavā vēl vairākus gadus, līdz digitālo televīziju Latvijā ieviesa 2010. gada sākumā: ziemas olimpiskās spēles Vankūverā bija pēdējais, ko parādīja analogajā apraidē. Iznākumā digitālo apraidi Latvijā ieviesa nevis valsts uzņēmums DLRTC, bet ...


Ja nezini tad neraksti blēņas, konkursā nekur netika prasītas šīs iekārtas (kuras gan nebūt nav sliktas) un Lattelecom ieviesa nevis Tevis pieminēto Mpeg2, bet jaunāko Mpeg4. Ka tik ierakstīt kādu muļķību.

Atbildēt

lasītājs

18.07.2021. 19:50

Vispirms gribu paslavēt autoru. Beidzot ticis vaļā no Lemberga ''dzeguzes'' palamas un spēj rakstīt arī par ko citu. Jācer, ka Lemberga aizstāvēšanā gūtās iemaņas palīdzēs ne tikai ''slavināt'' [AŠ kvadrātu], bet arī labi nopelnīt un izklaidēt lasītāju.
Tomēr aicinātu autoru pieiet uzmanīgi spriedumam digitālās TV lietā. Tas jau nav galējās instances spriedums. Tāds jau bija, daļēji notiesājošs un tad nu sākās pārsūdzēšana. Nav jau teikts, ka arī tagad šitais spriedums tiks pārsūdzēts un tiesvedība metīs jaunu loku.
Vēl gribētu aicināt autoru papētīt un aprakstīt, kāpēc to ''ļaundaru'' digitālās TV lietā bija tik daudz, bet AŠ tur oficiāli neparādījās. Šķiet, ''ļaundaru'' bija vairāki desmiti. Kāpēc tā? Kāpēc kaut kāds ''Kepmmaijers''? Kāpēc daži cilvēki vienkārši nenopirka dzelzīšus un neķērās pie ieviešanas? Kāpēc šīs shēmas? Kāpēc slēpšanās? Kāpēc ofšori? Kāpēc pastkastītes firma? Kāpēc tas viss? Vai nevarēja vienkāršāk?
P.S. Ja jau AL ''šēž'', nav godīgi, ja divi citi oligarhi staigā apkārt. Varbūt tas ir dabas likums, ka viņiem jābūt kopā? Arī nebrīvŗe.

Atbildēt

Ome

18.07.2021. 19:32

Sapirktās ļoti specifiskās lieljaudas iekārtas gulēja noliktavā vēl vairākus gadus, līdz digitālo televīziju Latvijā ieviesa 2010. gada sākumā: ziemas olimpiskās spēles Vankūverā bija pēdējais, ko parādīja analogajā apraidē. Iznākumā digitālo apraidi Latvijā ieviesa nevis valsts uzņēmums DLRTC, bet gan cits valsts uzņēmums – Lattelecom
Jautājums, ar kura norādījumiem konkursa prasībās tika ierakstīts, ka obligāti šie hlami Lattelekom bija jāizmanto maksājot par to ar mūsu paaugstināto abonēšanas maksu? Vai tik tas nebija viltīgi noslēpts zem ieviešanas laika mākslīgu saīsināsanu, jo konkurentiem nebūtu laika jaunu sagādāt. Un aparatūra nodrošina tikai novecojošò MPEG2... tā kā autor, stāsti taisnību. Kas toreiz bija Satiksmes ministrs???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....